שיחת משתמש:אור בראון קינן

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית


מרץ השחור 1993[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום אור בראון קינן,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "מרץ השחור 1993" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:אור בראון קינן/‏מרץ השחור 1993". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! ברק אברגיל ~ דברו איתי ~ מיזם האירוויזיון 16:07, 6 ביולי 2021 (IDT)[תגובה]

הפיגוע בנצרים[עריכת קוד מקור]

מישהו יכול בבקשה להוסיף קישורים בפיצוץ הטנק מ-15 במרץ לאתר יזכור ? אני חדש בויקי

פיגועי טרור נגד ישראלים בישראל ובשטחים ב-2003[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף פיגועי טרור נגד ישראלים בישראל ובשטחים ב-2003. הסיבה לכך היא: למה?. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, חובב המכוניות (יהונתן חזי) • דברו איתי! 20:28, 2 בספטמבר 2021 (IDT) ==פיגועי טרור נגד ישראלים בישראל ובשטחים ב-2000== הוספתי מאיפה יצא הפיגוע[תגובה]