שיחת משתמש:אירוס הדור

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוך הבא לוויקיפדיה העברית (לפחות ככותב רשום...)[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אירוס הדור, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ldorfmanשיחה 02:14, 20 במאי 2020 (IDT)

תבניות. גריגורה מנולסקו[עריכת קוד מקור]

שלום. אני רואה שמחקת פעמיים את התוספת לתבנית על השחקן מנולסקו. בסך הכל זהו גם ערך שערכתי בעצמי לפני שנים רבות והוספתי לאחרונה את התבנית "אישיות משחק". התבנית הזאת איננה מותאמת לכל הדרישות בנושא. כשאין כל הסעיפים הדרושים בתבנית אחת ניתן להוסיף כמה הקיימים בתבנית אחרת. לכן חבל שמחקת. אני מקווה שבעתיד יוסיפו הסעיפים הדרושים בכל התבניות ולא יתעורר צורך בשילוב של שתי תבניות. אני בינתיים מחקתי במקרה זה את התבנית כולה ושלום על ישראל. אבל שתדעי שלא חייבים בכל מחיר להיצמד למגבלות של תבנית אחת כמו ב"מיטת פרוקוסט". הפרטים מן התבנית השנייה היו מועילים.Ewan2 - שיחה 02:28, 6 ביוני 2020 (IDT)

שבוע טוב, איוואן. יש כאן שתי נקודות: האחת – לא מקובל לשים שתי תבניות באותו הערך, אלא אם כן יש הצדקה לשתי תבניות. למשל: יצחק רבין, בני גנץ, גבי אשכנזי הם גם חברי הכנסת וגם אישיות צבאית. במקרה שלנו אין הצדקה לשים גם תבנית גנרית של אישיות וגם תבנית אישיות משחק. הנקודה השנייה היא, שהיא הייתה בעצם הטריגר לכל שרשת העריכות היא שדה |מקום קבורה= שהוספת לערך, בתוך התבנית. מקום קבורה הוא דבר שיש שיאמרו חשוב, ויש שיאמרו שלא חשוב. אין בכוונתי להביע דעה בשאלה, אבל צריך להוסיף בהגדרת התבנית את השדות המבוקשים, לפני שמוסיפים אותם פרטנית בערכים. אחרת זה לא מועיל ברמה הפרקטית, ויוצר שגיאות במערכת ברמה הטכנית. תודה, אירוס הדור - שיחה 22:17, 6 ביוני 2020 (IDT)
אפשר להסביר לי למה לתבנית אישיות חשוב מקום הקבורה ולאישיות משחק, שהוא יכול להיות כוכב נערץ על המונים, לא חשוב. למה לתבנית אישיות חשובה בת הזוג ולאישיות משחק לא חשובה. במקרה זה היה מדובר אפילו בזוג מפורסם. ואם אבחר בתבנית אישיות אז לא יהיו פרמטרים על התפקידים החשובים למשל. ובמה חברי כנסת ואישיות צבאית הם פריבילגים לעומת אישיות משחק , אמן או סופר, למשל ווזכאים לשתי תבניות? אין לזה שום היגיון. שילוב התבניות לא מפריע לאיש., השקעתי הרבה בבחירת התבניות הנכונות, כפי שלימדו אותי. כל עוד אין מספיק פרמטרים בתבניות אחת, אין סיבה לא לשלב תבניות. חוץ מזה למה לעשות עבודת שיטור שרירותית כזאת ועוד מלחמת עריכה ואפילו כשערכים נמצאים בתהליך של עבודה.אני מכבד מאוד את עבודת עורכי התבניות, ועשו עבודה מסובכת, יש עדיין ליקויים מבחינת קמצנות בלתי מוצדקת בפרמטרים בתבניות של אמנים, מדענים וכו'. לחלק' מהם יש מקום קבורה או בת זוג, או יצירות, או מורים ותלמידים וחלק לא, לפעמים אפליה בלתי מוצדקת. למשל לסופרים אין מקום קבורה , אין מדינה, לאמנים אין מקום קבורה, אין השכלה, אין מדינה, מורים ותלמידים (רק מושפעים ומשפיעים) וכו' Ewan2 - שיחה 01:17, 7 ביוני 2020 (IDT)
בשמחה אסביר, אבל אבקש ממך להימנע מלבטל פעולות שלי. ביטולים הדדיים זה לא כיף.
ולתשובתי: תבנית אישיות היא תבנית כללית, למישהי שאין עליה תבנית מוגדרת, ולכן כשיש תבנית מוגדרת (אישיות ביטחונית/מוזיקאי/אישיות תקשורת/מה שלא יהיה) , אין מקום לדחוף שתי תבניות. לעומת זאת, כשיש מישהו שזכאי לערך גם בגלל היותו אלוף וגם בגלל היותו חבר כנסת, אז צריך שתי תבניות כי כל אחת עוסקת באספקט אחר של האישיות.
הטענות שלך לגבי למה יש פרמטרים מסוימים בתבנית אחת ובתבנית דומה אין הן הגיוניות וסבירות, אבל הגיוני ונכון שתיגש לדף הדיונים על תבניות ותבקש להוסיף את השדות לתבניות. לדחוף שדות לא קיימים לתוך תבניות בערכים זה רעיון לא מוצלח, ולהעמיס על הערך תבניות שונות רק כדי לכסות פרמטרים נוספים זה גם לא הכי לעניין.
בשולי הדברים: סליחה, לא שמתי לב לתבנית העבודה. אירוס הדור - שיחה 01:33, 7 ביוני 2020 (IDT)
למה לא לעניין? למוזיקאים אין מורים ותלמידים, אין מדינה.אין מקום קבורה. למה?. כל עוד שאין, אפשר לשלב כמה פרמטרים מתבנית אישיות למשל.לא קרה כלום. אני משנה כל יום פרמטרים שגויים בויקי נתונים. הם גם לא קדושים ויש בהם שגיאות. מי שביטל ברוח לוחמנית מיותרת זו את. Ewan2 - שיחה 01:35, 7 ביוני 2020 (IDT)
איוואן, אתה טועה בכתובת... אין לי בעיה להסכים איתך שצריך את השדות, אבל בשביל זה צריך להוסיף בהגדרה של התבנית את השדות. אנא, גש לדף הדיונים של התבניות ותבקש להוסיף את השדות...
כל זה נכון, אבל בדבר אחד אתה טועה: לא מוסיפים עוד תבנית, רק כדי לכסות שדות חדשים. זה לא מקובל.
אה, ואם אפשר לא להאשים אותי ב"רוח לוחמנית מיותרת", זו ירידה לפסים לא ענייניים שלא תורמת לדיון. אירוס הדור - שיחה 01:44, 7 ביוני 2020 (IDT)
כן כי ממהרת לבטל דברים שלא מפריעים ולא משחיתים. היתה רוח לוחמנית כי נכנסת למלחמת עריכה מיותרת. ביטלת פעם שנייה . מאיפה הטהרנות הזאת? אלה היו פרטים נכונים וחשובים על האיישות, מתוך הערכה להם ולכלים שיש בתבניות . פניתי לשיחות של התבניות כפי שהצעת. Ewan2 - שיחה 01:57, 7 ביוני 2020 (IDT)
שגיאות בתבניות יוצרות רעשים, כאלו שמן הסתם אינך מודע להם. ראיתי שפתחת דיון, לילה טוב. אירוס הדור - שיחה 02:02, 7 ביוני 2020 (IDT)
שבוע טוב. Ewan2 - שיחה 04:23, 7 ביוני 2020 (IDT)

אלברט וולף[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום אירוס הדור,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "אלברט וולף" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 16:40, 18 ביוני 2020 (IDT)

הארי פוטר 73, טעות. פנה לשלומית קדם – היא זו שיצרה את הדף, והיא גם אחראית לתבנית העבודה שבערך. אירוס הדור - שיחה 17:12, 18 ביוני 2020 (IDT)
אוקיי, סליחה על ההפרעה המיותרת. יבוצע. הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 17:16, 18 ביוני 2020 (IDT)

התנצלות[עריכת קוד מקור]

אני מתנצל בפניך שעריכה שעשיתי הסבה לך עגמת נפש. עוד לפני שביצעתי את העריכה הזו, שלחתי את תודתי הכנה על העריכה שביצעת, מפני שעריכתך הבהירה לי מה גרם לשגיאה הפרמטרית (שברתי את הראש, השגיאה נוצרה לאחר עריכה שלי). ליל מנוחה, ושוב תודה על הסבלנות. עלמה/יאירשיחה 01:56, 30 ביוני 2020 (IDT)

הכול בסדר. לא הייתה לי בעיה עם העריכה, זה מיזם שיתופי. הבעיה הייתה בעיקר התקציר. "גרסה יציבה" זה הקפאת מצב מטעמים טכניים – הנימוק הזה לא מסביר למה בוטלה העריכה, הוא אומר: "זה המצב, ואל תתווכחו". זה אולי נכון כששולחים שני נצים לדף השיחה כדי שלא ימשיכו להילחם במרחב הערכים, אבל לחלוטין שגוי כשאין סיבה להניח שתתפתח מלחמת עריכה. אירוס הדור - שיחה 02:02, 30 ביוני 2020 (IDT)
בהחלט. אם כי לא ביטלתי את עריכתך אלא חלק ממנה. בעת מעשה, לא מצאתי לנכון להרחיב בתקציר העריכה אודות נסיבותיה של השגיאה הפרמטרית ובאיזה צעדים נוספים בכוונתי לנקוט על מנת לטפל בה – מבלי לשנות את הכותרת שניתנה ע"י מניח התבנית – משום ששיערתי שאספיק לתקן את השגיאה והעריכה תתגלה כמובנת מאליה. זיהיתי בעריכתך משום ניסיון לתקן את השגיאה הפרמטרית ולא עריכה תכנית שנועדה לשנות את הכותרת. אין בדברים אלו כדי לסייג את התנצלותי הכנה, אלא אולי להבהיר במקצת את הלך הרוח שהוביל לתקלה. עלמה/יאירשיחה 02:14, 30 ביוני 2020 (IDT)
בסדר גמור. ירבו כמותך בוויקיפדיה. אירוס הדור - שיחה 02:15, 30 ביוני 2020 (IDT)