שיחת משתמש:איתיוס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
Movicon-regards.gif
שלום, איתיוס, וברוך בואך לוויקיפדיה! להלן כמה הנחיות וכללים שיסייעו לך להשתלב בוויקיפדיה:
Noia 64 apps kontour.png
עריכה: ראשית כל, מומלץ לעיין במדריך הכתיבה למתחילים. לפני שמירת שינויים בערכים כדאי ללחוץ על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהשינוי תקין. את מהות השינוי יש להסביר בחלונית התקציר. למידע נוסף: תמיכה טכנית.
Crystal Clear app kopete.png
דפי שיחה: בראש כל דף מופיעה לשונית "שיחה", המובילה לדף השיחה של הדף, שבו ניתן לדון בערך. בדפי השיחה יש להקפיד על כללי נימוס. בסוף כל הודעה יש לחתום על ידי הקלדת ארבע טילדות, כך: ~~~~.
Copyright crystal orange.png
זכויות יוצרים: אין להכניס לוויקיפדיה חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. אין להעלות תמונות שמצאת סתם כך בגלישה באינטרנט, אלא יש לברר האם ניתן להשתמש בהן בהתאם לחוקי זכויות היוצרים.
Emblem-question.svg עזרה: אם ברצונך לקבל סיוע מוויקיפדים בעלי ניסיון, באפשרותך לפנות לחממה ולאתר ויקיפד שיוכל לעזור לך. לשאלות נקודתיות ניתן גם לפנות לדלפק הייעוץ.

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
דרור - שיחה 12:17, 29 באפריל 2008 (IDT)

גואם[עריכת קוד מקור]

ההודעה לעיל תוכל לסייע לך גם בעניין זה. דרור - שיחה 12:17, 29 באפריל 2008 (IDT)

גלקסיה ספירלית[עריכת קוד מקור]

היי איתי, ראיתי את הערך שיצרת, והוא אכן ערך חשוב! ככזה, יש עליו המון מידע ברשת ובספרים, אז חבל להשאיר אותו קצרמר... כמו כן, Leia מתעניינת בתחום וכתבה כמה ערכים מקבילים. אתה יכול להתייעץ איתה.

נקודה טכנית - כשיוצרים ערך חדש, נהוג לבדוק אם הוא כבר קיים בויקפידיות אחרות ולקשר, ע"י העתקת הקישורים מהערך בשפה אחרת (אנגלית, לדוגמה). תראה מה עשיתי בדף שיצרת.

Jacobs‏ • שיחה 16:06, 1 במאי 2008 (IDT)

היי איתי. העברתי את הערך למרחב הפרטי שלך: משתמש:איתיוס/גלקסיה ספירלית, כי הוא לא בשל למרחב הראשי. אני מציעה שתקרא את גלקסיה אליפטית וגלקסיית עדשה כדי לראות איזה מידע צריך הערך להכיל, ולא שתי שורות מידע קצרצרות ולא ממש מדוייקות כמו שאתה יצרת. כמו כן כדאי שתקרא עוד ערכים בקטגוריה:מדעי החלל כדי להבין יותר איך צריך ערך בנושאים האלו להראות. בהצלחה, Leia - שיחה 16:43, 1 במאי 2008 (IDT)

שלום לאה[עריכת קוד מקור]

ללאה, אני מתעניין מאוד בחלל,אני ילד מחונן לכן כל מה שאני יכול לעשות זה קצרמר פשוט. אני מתעניין מאוד בתחום וסבא שלי פיזיקאי.דברי איתי.ואם אפשר גם מידע על "מיזם אסטרונומיה".איתיוס - שיחה 19:51, 1 במאי 2008 (IDT)

היי איתי, נהוג להמשיך שיחה במקום בו התחילה, ולכן העברתי את תגובתך לכאן.
אני שמחה שאתה מתעניין בחלל ושאתה מעוניין לתרום. יחד עם זאת, הערך שכתבת אינו עומד בסטנדרטים המקובלים כאן. ראה הערתי לעיל, לגבי ערכים דומים שיתנו לך מושג כיצד יש לכתוב בויקיפדיה. אתה יכול להמשיך לעבוד על הערך במיקומו הנוכחי, כלומר במרחב הפרטי שלך (בלינק שנתתי למעלה), ולבקש ממני או משתמש אחר שיאשרו לך להעביר אותו למרחב הערכים לאחר שתסיים. כמו כן, דרור בירך אותך בברכת ברוכים הבאים הכוללת הסברים כיצד להתמצא ולכתוב בוויקיפדיה, אני ממליצה שתעבור על המדריכים שם. בהצלחה, Leia - שיחה 20:00, 1 במאי 2008 (IDT)
נ.ב. השם הוא ליאה. Leia - שיחה 20:01, 1 במאי 2008 (IDT)

מלחמת לבנון השניה(צבאית)[עריכת קוד מקור]

שלום. לצערי, ביצעת שתי טעויות. האחת - שם הערך היה שגוי, לא הפרדת את הסוגריים. השניה החמורה יותר היא, שהעתקת מהוויקיפדיה. גם העתקה מוויקיפדיה ללא קרדיט לתורמי הערך נחשבת להעתקה, זכור זאת להבא. בכל מקרה, הערך נמחק בשל כפילות על הערך על מלחמת לבנון השניה. אם ברצונך לפצל, בקש קודם בדף שיחת הערך והסבר נימוקיך. דורית 16:37, 6 במאי 2008 (IDT)

כלבוטק[עריכת קוד מקור]

מדוע הסרת קישורים פנימיים? סקרלטשיחה 11:19, 8 במאי 2008 (IDT)

כי הם היו בצבע אדום,שסימנו שהם לא קיימים.איתיוס - שיחה 11:22, 8 במאי 2008 (IDT)
רק בגלל זה רצוי להשאיר. אני מבקשת ממך לא להתעסק עם הערכים עד שתקרא את כל דפי העזרה. סקרלטשיחה 11:25, 8 במאי 2008 (IDT)

דמוגרפיה של אוסטרליה[עריכת קוד מקור]

מחקתי את הערך כי העתקת אותו. ביקשתי ממך לא לכתוב ערכים ולא לערוך במרחב הראשי עד שתקרא ותבין את כל דפי העזרה. אם שוב תעלה ערך מועתק או הבל תחסם לצמיתות מוויקיפדיה. סקרלטשיחה 14:02, 10 במאי 2008 (IDT)

ירדן[עריכת קוד מקור]

שלום לך. אין לבצע העברות, וודאי של ערכיםמ מקושרים כמו ירדן ללא דיון מתאים בדף השיחה. אנא, אל תעשה זאת שוב. דורית 18:47, 10 במאי 2008 (IDT)

אני פתחתי דיון בדף השיחה ואת תוכלי להסתכל גם כן.אין סיבה להחזרה.איתיוס - שיחה 18:48, 10 במאי 2008 (IDT)

אתה לא פתחת דיון, אתה השארת הודעה ולאחר שתי דקות העברת ללא שחיכית לתגובות נוספות. זה לא נקרא דיון כלל וכלל. המתן לדעתם של אחרים ורק אם יש להצעתך קונצנזוס, אז יש להעביר. דורית 18:52, 10 במאי 2008 (IDT)
הוזהרת לגבי העברות ערכים גם בדף המשתמש הקודם שלך. חסמתי אותך ליום, כדאי שתנצל אותו לקריאת ההערות שקיבלת עד כה. עידושיחה 18:51, 10 במאי 2008 (IDT)

ראו גם[עריכת קוד מקור]

היא פסקה המשמשת לקישור לערכים רלבנטיים שאינם מופיעים כבר בערך. ליאה - שיחה 19:45, 12 במאי 2008 (IDT) תודה על ההארה,אקח אותה לתשומת לביאיתיוס - שיחה 19:47, 12 במאי 2008 (IDT)

מדינות (לפי גודל האוכלוסייה) ועוד הערה[עריכת קוד מקור]

היי איתי. ראיתי את העריכה שבצעת בערך שבכותרת. על סמך מה ביצעת את השינוי? הנתון שהיה לפני השינוי שלך (וגם כעת לאחר שביטלתי את עריכתך) הוא תואם לערך דמוגרפיה של ישראל. אבקשך לא לשנות שנית נתון זה ללא מקור מוסמך לטענתך.

כמו כן ברצוני להעיר לך על דיונים רבים שהתחלת בדפי שיחה שונים של ערכים, לגבי שינוי שמות הערכים והעברתם. אתה משתמש חדש, אינך בקי בדרכים בהן השמות מוענקים לערכים, יש לך עוד הרבה מה ללמוד על התנהלותה של ויקיפדיה. אני שמחה מאוד שאתה רוצה לתרום, אך אני חושבת שזו לא הדרך הנכונה, לפחות לעת עת - עד שתצבור ותק. בברכה, ליאה - שיחה 21:55, 19 במאי 2008 (IDT)

ישראל[עריכת קוד מקור]

שלום, איתיוס,
ראש הממשלה אמנם התפטר, אך התפטרות זו לא נכנסה לתוקף, והוא עדיין מכהן. תודה, יניב שיחה 20:25, 21 בספטמבר 2008 (IDT)

מועדון וינקס[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום איתיוס,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "מועדון וינקס" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, דולבשיחה 18:44, 3 באוקטובר 2008 (IDT)

סלנג להט"ב[עריכת קוד מקור]

הערך לא מתאים למרחב הראשי, ולכן הועבר לארגז החול שלך משתמש:איתיוס/סלנג להט"ב. אתה מוזמן להמשיך ולעבוד עליו שם. אנדר-ויק • 16:13, 30 באפריל 2010 (IDT) 

תחסוך את זה מעצמך. ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, לא מילון, ובטח לא מילון ברמה שכזו. ‏odedee שיחה 16:44, 30 באפריל 2010 (IDT)
סלנג להט"ב הוא נושא מעניין בחקר הלינגוויסטיקה של קבוצות שוליים. ברם, ערך שבו מקושקשות כמו אמירות על "טוחן" ועל "פסיבי" זה ממש לא ערך. אנדר-ויק • 16:53, 30 באפריל 2010 (IDT)
זה נכון, אבל ויקיפדיה היא אנציקלופדיה כללית, לא כתב עת שחוקר את הלינגוויסטיקה של קבוצות שוליים. אבל אנחנו מסכימים כנראה, שזה לא ערך. ‏odedee שיחה 17:00, 30 באפריל 2010 (IDT)

יש עליו תווית בעבודה. אני עובד עליו. לא גמרתי אותו, והוא ברשימת הערכים הדרושים של פורטל להט"ב איתיוס - שיחה 17:45, 30 באפריל 2010 (IDT)

הרעיון הוא לא לכתוב רשימת ביטויי סלנג - כאן זה לא מילון. כבר קיים הערך אקטיביות ופסיביות (מיניות) כך שזה מיותר. אם כבר, תכתוב על ההיסטוריה וההתפתחות של הסלנג. יש בערך LGBT Slang בויקיפדיה באנגלית מאמרים אקדמאיים שיכולים לסייע לך. אם הערך יהיה בזיוני או יכלול רק דוגמאות הוא יימחק. אנדר-ויק • 18:16, 30 באפריל 2010 (IDT)

כמו שאמרתי הערך בעבודה.בכל מקרה תודה על ההצעות איתיוס - שיחה 20:11, 30 באפריל 2010 (IDT)


Gnome-colors-emblem-development-2.svg
הדף נמצא בשלבי עבודה: כדי למנוע התנגשויות עריכה ועבודה כפולה, אתם מתבקשים שלא לערוך את הדף בטרם תוסר ההודעה הזו, אלא אם כן תיאמתם זאת עם מניח התבנית.
אם הדף לא נערך במשך שבוע ניתן להסיר את התבנית ולערוך אותו, אך לפני כן רצוי להזכיר את התבנית למשתמש שהניח אותה, באמצעות הודעה בדף שיחתו.

שיחה:ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

אין למחוק דיונים מדף שיחה, בטח שלא דברי אחרים. כשמשתמשים חדשים או לא פעילים במיוחד עושים זאת, אנו נוהגים לראות זאת כטעות תמימה. במקרה שלך קצת קשה לראות זאת כך, כשעריכה אחת לפני כן אתה שוב את אותו דיון על השינוי לו התנגדו רבים, ואז מעלים את הדיון הקודם. זו התנהגות לא מקובלת. זהר דרוקמן - מי לוקחת במונדיאל? 13:35, 13 במאי 2010 (IDT)

מצטער,לא יקרה שוב. איתיוס - שיחה 14:04, 13 במאי 2010 (IDT)

ראו גם[עריכת קוד מקור]

שם לב - המיקום הוא לפני הקישורים החיצוניים, ולא אחרי הערות השוליים. דרור - שיחה 17:09, 14 באפריל 2011 (IDT)

תודה על ההערה. האם תוכל לתקן זאת גם בערך iPad? איתיוס - שיחה 17:11, 14 באפריל 2011 (IDT)