שיחת משתמש:אמיר72

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

נחסמת[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
    ירוןשיחה 23:52, 15 בינואר 2007 (IST)

קן בורוכוב[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, DGtal 15:21, 18 בינואר 2007 (IST)

מומלץ להסתפק באיזכור הסניף בערך על התנועה. אין טעם ליצור ערך מיוחד לכל סניף. DGtal 15:21, 18 בינואר 2007 (IST)
אין צורך לכתוב מכתבים אישיים. יכולת לדבר כאן. לגופו של עניין, כבר היו דיוני מחיקה על ערכים של סניפים שונים שיש להם חשיבות היסטורית או אחרת. הנטייה הכללית (ולא זכור לי חריג) היא להימנע מיצירת תתי ערכים כאלה. המידע עצמו משמעותי לעיתים קרובות, אך ניתן בהחלט להסתפק בהוספתו במקום המתאים בערך על תנועת הנוער. גם הסניף בו אני הייתי היה קיים עשרות רבות של שנים ויש לו משמעות רבה להיסטוריה של תנועת הנוער בה הייתי, אך אני לא אפתח ערך עצמאי עליו, מהסיבות שפורטו. DGtal 15:48, 18 בינואר 2007 (IST)

לא ידעתי איך מוסיפים הערה[עריכת קוד מקור]

הסיבה שכתבתי לך אי מייל היא שחשבתי שזו הדרך היחידה לתקשר איתך. כשאמרת לי שאפשר להגיב בעמוד זה, התחלתי לחפש, ומצאתי כיצד. ויקיפדיה, למרות גאוניותה, היא דבר מסובך ברמה עולמית, ואני אומר את זה בתור אחד שבד"כ לא מתקשה בחיפוש מה שהוא צריך ברשת.
עם כל העזרה שויקיפדיה מציעה, וכל הכלים, וכל ההסברים על עריכה, ועל נהלי השימוש בויקיפדיה, לא רואים את היער.
יש לך מושג כמה זמן לקח לי להבין איך עורכים ערך או יוצרים חדש? חיפשתי במשך שעות בדפי ויקיפדיה השונים (ויש מאות כאלה) שנועדו לעזור לך לבנות את הערך המושלם ביותר עלי אדמות, אבל בשום מקום לא היה רשום את הדבר הטריוויאלי ביותר - איך יוצרים ערך?!!! מסתבר שפשוט מקישים על הקישור של מילת החיפוש שחיפשת, אבל איך הייתי אמור לדעת?!!! מה, אני צריך לעשות דוקטורט בתורת הויקי?!! אפשר לעשות על זה עבודות מחקר.
בכל מקרה, תודה רבה לך, ואודה לך, אם תוסיף את המידע שמחקת לדף הראשי של התנועה, כי אני עם עריכה מסתבך נורא! יום טוב, והמשך כתיבת ערכים מהנה!

הוספתי שורה בהיסטוריה של הנוער העובד והלומד. אני מתנצל על זה שהתקשית למצוא את הדרך לערוך וכנראה שכדאי לשפר את ההסברים. אם העריכה לא מוצאת חן בעיניך, פשוט לחץ "עריכה" ותקן. בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. בברכה, DGtal 18:07, 18 בינואר 2007 (IST)

תודה רבה[עריכת קוד מקור]

עזרת לי מאוד, תודה רבה אמיר72 08:31, 19 בינואר 2007 (IST)

נחסמת לחודש[עריכת קוד מקור]

בעקבות העלאת ערך הבל לאחר אזהרות וחסימה. ‏pacmanשיחה 00:40, 25 במרץ 2007 (IST)

נמחק[עריכת קוד מקור]

הערך שכתבת נמחק משום שהיה קצר מאוד ועסק בנושא שאי אפשר להוסיף עליו מידע אנציקלופדי. הוא מתאים יותר לויקימילון. ‏pacmanשיחה 13:38, 15 במאי 2007 (IDT)

סשה_ארגוב.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום, במסגרת הטיפול בתמונות בעייתיות במיזם התמונות אותרה התמונה הנ"ל. רישיונה של התמונה אינו תקין ואינו עומד בהנחיות החדשות המופיעות בדף העלאת קובץ לשרת ובדפי העזרה בנושא תמונות. כמו כן, לא מצוין מקור בצורה הדרושה. אנא פעל על פי ההנחיות בדף זה, אחרת התמונה עלולה להימחק בעשרת הימים הקרובים. בהמשך לפנייה זו אני לרשותך לשם מתן מידע ועזרה. לחלופין, ניתן ואף רצוי לפנות לדלפק הייעוץ שכן שם יש סיכוי טוב יותר לקבל תשובה מהירה יותר. ‏Gridge ۩ שיחה 00:13, 20 באוקטובר 2007 (IST)

כימו-אטוטרוף,[עריכת קוד מקור]

העברתי מה שכתבת למשתמש:אמיר72/כימו-אוטוטרוף. אי אפשר להעלות למרחב הראשי דפים במצב שכזה. אנא המשך לעבוד עליו. ‏odedee שיחה 05:00, 2 בינואר 2008 (IST)

ליפיד[עריכת קוד מקור]

שלום, אנא ציין אסמכתא לעריכתך בערך הנ"ל. כפי שתראה בדף השיחה, ציינתי מקור האומר ששומן הוא דווקא טריגליצריד, ולא כל גליצריד שהוא, וע"כ אני משחזר אותך. אם תביא אסמכתא ראויה לדבריך, נשנה בחזרה. ‏gal m‏ 20:19, 10 במאי 2008 (IDT)

כיכר - זכר או נקבה[עריכת קוד מקור]

שלום אמיר. ראיתי שבערך כיכר החתולות שינית את ההתייחסות לכיכר מנקבה לזכר. עם זאת, למיטב הבנתי, וכפי שכתוב פה לדוגמא, הניסוח הנכון והנפוץ יותר מתייחס לכיכר כנקבה, ועל כן שחזרתי את דבריך. בברכה, ‏Lionster‏ • שיחה 00:13, 9 במאי 2013 (IDT)

כוכב איכותי![עריכת קוד מקור]

SVG Barnstar Hires.png כוכב איכותי
כל הכבוד לך על תרומתך לויקיפדיה.ישר כוח! חניבעל1 - שיחה 16:50, 21 ביוני 2015 (IDT)