שיחת משתמש:אמיר בן-עמרם

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אמיר בן-עמרם, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, Shefshef - שיחה 18:27, 25 ביולי 2008 (IDT)

אמיר בן-עמרם/פסח בן-עמרם[עריכת קוד מקור]

שלום ! העברתי את הערך לשם פסח בן-עמרם. אני מניח שהתכוונת ליצור ארגז חול ולא להעלות את הערך למרחב הערכים. בכדי ליצור ארגז חול עלייך ליצור את הקישור כך : משתמש:אמיר בן-עמרם/פסח בן-עמרם. Shefshef : השיחה והחזון 09:34, 18 במאי 2010 (IDT)

תודה, אכן התכוונתי להחזיקו "בארגז". לגבי השם, הכנסתי את ה-"(ליפובצקי)" כי מצאתי דף קיים שיש בו [[פסח בן-עמרם (ליפובצקי)]]. אבל אני יכול לתקן את הקישור שם, אם דעתך כויקיפד ותיק הוא שהשם הנכון לערך הוא בלי שם-המשפחה הקודם. אמיר בן-עמרם - שיחה 20:34, 18 במאי 2010 (IDT)

הדף פסח בן-עמרם (ליפובצקי) לא קיים. בכל אופן כרגע הערך נמצא בשם שלפי דעתי הוא המתאים ביותר, והוא ללא שם המשפחה הקודם. Shefshef : השיחה והחזון 09:06, 19 במאי 2010 (IDT)

פרויקט בן-יהודה[עריכת קוד מקור]

שלום, אמיר. רציתי לשאול אם יש לך ענין שמתנדבי פרויקט בן-יהודה יעלו את כתבי פסח בן-עמרם לאתרם. אם כן, צור קשר, ואדריך אותך לגבי מתן רשות מפורשת מטעם המשפחה. (וד"ש לגילי, שעבדה איתי פעם.) Ijon - שיחה 17:02, 31 ביולי 2016 (IDT)

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello אמיר בן-עמרם,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:50, 25 בספטמבר 2020 (IDT)