שיחת משתמש:אנדריקאנוס

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, אנדריקאנוס, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
גלעד (ד"ר גילדה) 11:56, 12 באוקטובר 2006 (IST)

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "[[{{{1}}}]]". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, אינקוגניטושיחה 23:28, 14 באוקטובר 2006 (IST)

כרונולוגיה של הארי פוטר[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, סקרלטשיחה 23:35, 28 ביולי 2007 (IDT)

משרד הקסמים[עריכת קוד מקור]

שלום אנדריקאנוס, אנו מאגדים את כל המקומות בהארי פוטר לערך כללי - הארי פוטר - אתרים (בדיוק כמו הארי פוטר - יצורים, הארי פוטר - דרכי תקשורת ותחבורה וכו'). דרך זו עדיפה על פני יצירת עשרות, ואף מאות ערכים קצרים מאוד, שתוכנם אינו אנציקלופדי. לכן שיחזרתי את עריכתך, אתה מוזמן להוסיף את המידע הרלוונטי בנושא להארי פוטר - אתרים. זו לא אנציקלופדיית הארי פוטר, אתה יכול לפתוח אחת. בברכה, נעה 12:22, 14 באוגוסט 2007 (IDT)

פוליטיקה של ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

Laff alert.svg

שלום, הצבת תבנית {{בעבודה}} על הערך פוליטיקה של ארצות הברית ולא ערכת אותו כבר זמן רב. ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת למרבה הצער לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, דב ט. - שיחה 02:46, 5 במרץ 2008 (IST)

פורטל ההיסטוריה[עריכת קוד מקור]

שלום לך. שמתי לב כי התחלת לשדרג את הפורטל ההיסטוריה. ראשית, קבל ח"ח על לקיחת הפורטל הזה, אשר היה כאבן שאין לה הופכין במשך זמן רב, לידיים.
שנית, היה ואינך מכיר אותו, אתה יותר ממוזמן לקרוא את מדריך העיצוב, הוא מועיל למדי.
נוסף על כך, אשמח לקבל פניות באם תצטרך עזרה כלשהי. בברכה, שמעון - שיחה - פיזיקה להמונים 17:04, 10 באפריל 2008 (IDT)

פורטל ההיסטוריה[עריכת קוד מקור]

שלום לך. שמתי לב כי התחלת לשדרג את הפורטל ההיסטוריה. ראשית, קבל ח"ח על לקיחת הפורטל הזה, אשר היה כאבן שאין לה הופכין במשך זמן רב, לידיים.
שנית, היה ואינך מכיר אותו, אתה יותר ממוזמן לקרוא את מדריך העיצוב, הוא מועיל למדי.
נוסף על כך, אשמח לקבל פניות באם תצטרך עזרה כלשהי. בברכה, שמעון - שיחה - פיזיקה להמונים 17:04, 10 באפריל 2008 (IDT)

משתמש:אנדריקאנוס/פוליטיקה של ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

שלום,

העברתי את הערך לארגז חול, בתקווה שתסיים אותו שם, ואז תשיב אותו למרחב הראשי. ‏Gridge ۩ שיחה 14:26, 17 באפריל 2008 (IDT).

ואנא, שנה את התבנית לתבנית:בעבודה אקדמית עם שם הקורס, אם אכן זו עבודה אקדמאית. למשל {{בעבודה אקדמית|קורס=פוליטיקה ישראלית באוניברסיטת בר-אילן|יעד=1.5.08}} חגי אדלרשיחהתבניות מידע בערכים מחכות לך! • י"ז בניסן ה'תשס"ח • 03:28, 22 באפריל 2008 (IDT)

מרטין שין[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "מרטין שין" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, tomtom - שיחה 09:54, 3 באוקטובר 2008 (IDT)

קולומביה[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "קולומביה" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, tomtom - שיחה 09:54, 3 באוקטובר 2008 (IDT)

הבית הלבן (סדרת טלוויזיה)[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "הבית הלבן (סדרת טלוויזיה)" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 11:38, 12 במאי 2009 (IDT)

משתמש:אנדריקאנוס/חברים[עריכת קוד מקור]

שלום,

הבחנתי במקרה בטיוטא עליה אתה עומל ורציתי להסב את תשומת לבך לערך הקיים חברים (קומדיה). כל תרומה, הרחבה ושיפור מבורכים ורצויים, אבל חבל שלא לעשות שימוש בטקסט הקיים.

בברכה, אורי שיחה 00:33, 23 ביוני 2009 (IDT)

קובץ:Tom Selleck 1988.jpg[עריכת קוד מקור]

שים לב. קבצים שנמצאים בויקישיתוף זמינים גם כאן. הידרו - שיחה 20:43, 8 ביולי 2009 (IDT)

קובץ:Paul Rudd LF.JPG גם. הידרו - שיחה 20:45, 8 ביולי 2009 (IDT)
תודה, לקחתי לתשומת ליבי. ד"א, סיימתי את הערך. אנדריקאנוס - שיחה 21:29, 8 ביולי 2009 (IDT)

הבקשה לרוויזיה העריכה שלך בחברים[עריכת קוד מקור]

הועברה למקום המתאים - ויקיפדיה:ביקורת עמיתים. אגב, על אף שעברתי עליה בעיקר ברפרוף בעיני ניכר ששיפרת. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 21:33, 9 ביולי 2009 (IDT)

תודה :) אנדריקאנוס - שיחה 21:47, 9 ביולי 2009 (IDT)

האומות המאוחדות[עריכת קוד מקור]

הצעת את הערך להמלצה, אך משתמש:הייתשלהדוס העלה בצדק בעיות עריכה הקיימות בערך. אנא הודע לי אם בכוונתך לתקן, שאם לא כן אין טעם להשאיר את הערך ברשימת ההמתנה. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 09:21, 21 בספטמבר 2010 (IST)

מה קורה? אני רוצה להעלות את הערך להצבעה. ברכות אריאל פ. (slav4)דף שיחה 21:58, 9 באוקטובר 2010 (IST)
הבעיות שהועלו תוקנו... אנדריקאנוס - שיחה 11:59, 10 באוקטובר 2010 (IST)