שיחת משתמש:אריאל בר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ארקיע[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ארקיע. הסיבה לכך היא: אין למחוק מידע מערכים. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, כובש המלפפוניםשיחה 09:28, 14 באוקטובר 2017 (IDT)

התנחלויות[עריכת קוד מקור]

על פי החלטה של הקהילה כל היישובים היהודיים מעבר לקו הירוק מוגדרים התנחלות. נא לא לשנות. תודה. שנילי - שיחה 17:37, 5 בינואר 2019 (IST)

בקעות[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "בקעות". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

נחסמת[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך. הסיבה לחסימתך היא: חזרות על עריכות.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
    eli - שיחה 19:41, 5 בינואר 2019 (IST)

חסימה[עריכת קוד מקור]

מדהים לגלות שיש לכם אג'נדה פוליטית! אותי אתם חוסמים ומאיימים עלי בתלונה על מעשה פלילי?? חוצפה!! אריאל בר - שיחה 19:54, 5 בינואר 2019 (IST)

כפי שהוסבר לך מעלה, הייתה החלטה של הקהילה ברוב קולות לעניין ישובים מעבר לקו הירוק. הואיל ואתה ממשיך בעריכות גם מכתובת אנונימית, הארכתי את חסימתך כאן לשבוע ימים. במידה ולאחר פקיעת החסימה תשוב לבצע מלחמת עריכה, תורחק ללא הגבלת זמן.--Assayas - שיחה 21:48, 5 בינואר 2019 (IST)
בהמשך ל[1], נחסמת ללא הגבלת זמן Assayas - שיחה 08:03, 7 בינואר 2019 (IST)