שיחת משתמש:בברכה, אודי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, בברכה, אודי, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
כיף גדול שאתה איתנו. תודה שנעתרת לבקשתי. eli - שיחה 02:49, 14 בינואר 2019 (IST)

אלי, תודה לך על יצירת דף השיחה ועל הברכות. קבלת הפנים שלך היא בהחלט משב רוח מרענן. בברכה, אודי - שיחה 03:11, 14 בינואר 2019 (IST)
Like Thumbup.svg מתנצל על הבלגן שהיה ותודה לאלי על העזרה. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 07:45, 15 בינואר 2019 (IST)
התו השמיני לא היה שום בלגן אלא לכל היותר אי הבנה. בקיצור הכל בסדר. בברכה, אודי - שיחה 03:46, 16 בינואר 2019 (IST)

מקורות בתקצירי עריכה[עריכת קוד מקור]

שלום אודי. יותר פשוט שתכניס את המקורות לעדכונים שלך בהערות שוליים. אם תהיה שאלה על מקור או אמינות של פרט מסוים, קל יהיה יותר לבדוק את המקור שתצרף בהערת שוליים מאשר לנדוד להיסטוריית הגרסאות ולחפש מי הוסיף ועל סמך מה. תודה, דגש — 01:26, 18 בפברואר 2019 (IST)

דגש חזק שלום. ברור לגמרי שאתה צודק. רק לאחרונה למדתי איך להירשם, עד לאחרונה פעלתי רבות כמשתמש "אנונימי" (מרכאות, מכיון שהיו משתמשים שהכירו את פעילותי), מאמין שבקרוב אלמד גם איך מעדכנים מקורות והערות שוליים (ניסיתי מספר פעמים ולא תמיד בהצלחה). בברכה, אודי - שיחה 03:12, 18 בפברואר 2019 (IST)
זה לגיטימי לגמרי, ואם אתה מסתבך תמיד אתה יכול לשאול. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 03:33, 18 בפברואר 2019 (IST)
התו השמיני תודה. בברכה, אודי - שיחה 03:42, 18 בפברואר 2019 (IST)

צה"ל:[עריכת קוד מקור]

היי. אני שם לב לידע האדיר שלך בצה"ל, ובעיקר בפרטים על קצינים. אשמח לדעת מהיכן כל המידע הזה? אפילו שהייתי יותר מעשור בצה"ל עדיין לא נראה לי שהידע שלי בקצינים מגיע לרמתך. תואיל לספר לי? שלומי חלוויעל - שיחה - צה"ל חזק ומוכן! - שיחה 18:29, 13 ביוני 2019 (IDT)

שלומי חלוויעל שלום. אני בוגר חטיבת כפיר ומכיר את הנפשות הפועלות בחטיבה. בנוסף אני בקשר עם העמותות השונות בחטיבות האחרות. כמובן שעדכוניי מוגבלים למידע שאינו מסווג. בברכה, אודי - שיחה 22:10, 13 ביוני 2019 (IDT)
יפה מאוד. אגב אומר לך, שלפני מספר שנים היה לנו (יחידה עילית בצה"ל) פעילות עם גדוד נחשון של כפיר, ומאז פשוט התחלנו להעריך את כפיר בצורה אחרת. עד אז זה היה בשבלינו חטיבת הערסים וכדו', ואפ' אני זוכר את אחד הלוחמים שלי שאמר "כפיר זה לא חטיבה, זה איזה חבורת ערסים שהביאו להם M-4". אבל מהפעילות ההיא באיו"ש - כפיר נהפכה בעיני כמותג הצלחה ביו"ש.

אני מקווה מאוד שחטיבת כפיר תלמד איך להילחם בצפון ואז אני בטוח שהיא תהיה החטיבה המצטיינת בצה"ל. מסכים? שלומי חלוויעל - שיחה - צה"ל חזק ומוכן! - שיחה 22:50, 13 ביוני 2019 (IDT)

שלומי חלוויעל, "ממרום גילי ונסיוני" (שיתופי פעולה שהיו לי (בעודי בצבא כקצין) עם יחידות אחרות וכיום עם עמותות הקשורות לצבא) למדתי להעריך ולהוקיר את כל חטיבות החי"ר השונות, ובפרט שבשנים האחרונות החטיבות מתאמנות ופועלות באופן דומה. מה שתיארת הן מחלות ילדות שחטיבת כפיר למדה ולומדת להתגבר עליהן. בברכה, אודי - שיחה 23:57, 13 ביוני 2019 (IDT)
לא הבנתי, אתה עכשיו קצין? או במילואים? אגב, מה שתיארתי זה לא דעתי האישית אלא מה היה לפני כשנתיים. כתבת שהחטיבות מתאמנות באופן דומה. זה נכון חוץ מחטיבת כפיר, שהיא לא מתאמנת למרחב צפוני, אבל זה גורם לה להיות המבוקשת ע"י קצין אג"ם פקמ"ז/איו"ש, לתפוס קווים בגזרות שם. אבל אין להשוות את כפיר לגולני, משום שלכפיר אין מושג בלוחמת גורילה (אולי למפקדים יש כי הם עוברים את ההשתלמויות עם שאר החטיבות) ולגולני יש. אז אפי' שהם חבר'ה טובים - עדיין יש אליהם פחות הערכה משאר החטיבות. לא נראה לי שתחלוק על זה. שלומי חלוויעל - שיחה - צה"ל חזק ומוכן! - שיחה 00:53, 14 ביוני 2019 (IDT)
שלומי חלוויעל. חשבתי שכתבתי ברור מספיק. קצת סדר בדברים. 1) כתבתי בסוגריים 'בעודי קצין' כלומר הייתי קצין בקבע כיום במילואים. 2) חטיבות החי"ר בעלות מאפיינים דומים (נניח את שיקולי היוקרה ו'הווסאח' בצד) למעט חטיבת כפיר שעושה את צעדיה היטב בכיוון, תחילה התמחתה באיו"ש, כיום פניה מועדות גם לגזרת עזה (ישנן כתבות רבות, אחת מהן באתר צה"ל: 'הכירו את הייעוד החדש של חטיבת כפיר', 28 בנובמבר 2017). 3) לכפיר התמחויות משלה כגון: לש"ב, לוחמת תת-קרקע (שולב בשנים האחרונות בהכשרה החטיבתית), וישנה בהחלט התייחסות ללוחמת גרילה. בנוסף תרג"דים ותרח"טים מנוגמ"שים לצד טנקים ומסוקים וכו'. בקצב הזה ההתמחות בזירה הצפונית בוא תבוא.
נ.ב. הערכתי אליך אך נראה שהארכנו בזה די. בברכה, אודי - שיחה 04:17, 14 ביוני 2019 (IDT)
אוקיי. שיהיה בהצלחה. שלומי חלוויעל - שיחה - צה"ל חזק ומוכן! - שיחה 10:25, 14 ביוני 2019 (IDT)
שלומי חלוויעל. (באיחור, עקב חוסר זמינות) תודה. בהצלחה גם לך. בברכה, אודי - שיחה 19:28, 16 ביוני 2019 (IDT)
תודה רבה. מסתבר שאני צריך ללכת לתרגיל של הצבא, שיהיה בהצלחה! שלומי חלוויעל - שיחה - צה"ל חזק ומוכן! - שיחה 00:09, 17 ביוני 2019 (IDT)
שיחה מעניינת הייתה לי עם ערן אוליאל בתרגיל האחרון "ארבע עונות", על זה שעובדים קשה להכניס את כפיר ללחימה חזקה ברצועת עזה. הוא מלא אופטימיות בנושא הזה...שלומי חלוויעל - שיחה - צה"ל חזק ומוכן! - שיחה 15:26, 2 באוגוסט 2019 (IDT)

רסאן עליאן[עריכת קוד מקור]

למה מחקת את התפקידים האלו מהפתיח? (סתם כדי להבין). נחשוןשיחה • כ"ח בסיוון ה'תשע"ט • 22:04, 30 ביוני 2019 (IDT)

נחשון שלום. דעתי האישית שהכותרת צריכה להיות קצרה ותמציתית ואמורה לכלול את תפקידיו האחרונים של נשוא הערך ולא רשימת מכולת... כך זה ברוב הערכים על קצינים אחרים (פירוט יתר קיים בגוף הערך וכן ב'תפקידים צבאיים'). בברכה, אודי - שיחה 22:18, 30 ביוני 2019 (IDT)
הבנתי. תודה רבה. נחשוןשיחה • כ"ח בסיוון ה'תשע"ט • 22:19, 30 ביוני 2019 (IDT)

בקשה קטנה[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום בברכה, אודי,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:בברכה, אודי". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה,--שלום1234321אפצישיחה • כ"ג באלול ה'תשע"ט 06:03, 23 בספטמבר 2019 (IDT)

ועוד משהו...[עריכת קוד מקור]

Wikipedia Library owl.svg

שלום בברכה, אודי!

לפי ההתרשמות מעריכותיך, נראה שיש לך ידע מקיף בצה"ל. היענותך לתרומה מהידע שלך בענף עשויה להעלות את הרמה בתחום זה.

אופן נאות לתרומת הידע יכול להתבצע בהצטרפות לפרויקט בעלי ידע. ההצטרפות מתבצעת על ידי שיבוץ שמך בדף תבנית:בעלי ידע/צה"ל ובכך לקבל התראה בכל פעם שמישהו מתייג את בעלי הידע שבצה"ל. אם יש עוד תחומים שנראה לך שתוכל לתרום בהם, אתה מוזמן כמובן לשבץ את שמך גם בהם. תוכל לראות כאן את רשימת התחומים המלאה, או - לפי חלוקת נושאים ובצירוף שמות בעלי הידע הקיימים כבר - כאן.

אודות המיזם בקצרה: שאלות רבות בדפי השיחה של מרחב הערכים או בהכה את המומחה וכדומה נותרות לעיתים ללא מענה מצד הידע היסודי יותר שהן דורשות. כמו כן הרבה דיונים מתנהלים בלא שמעורבים בהם אלו מבין המשתמשים שמבינים יותר בעניין. בעת העלאת השאלה והתנהלות הדיון, ואף בכלל, לא תמיד יודעים וזוכרים מי יכול לעזור בזה. לפעמים בכלל אין דיון. יש איזו עריכה שחשודה בהשחתה ואין מי שיכול לאשר או לפסול אותה. צריך שיתמזל כדי שבדיוק יעבור במקום מישהו שמבין בזה באמת כדי לספק מענה הולם. פרויקט זה קורא לכל מי שיש לו ידע ועניין בתחום מסוים מעבר לידע הכללי והממוצע שיש לשאר המשתתפים כאן, שיבוא ויתייג את שמו, ואז יוכל לסייע במקרים הנ"ל ועוד. התיוג מאפשר מענה גם לאחר זמן ללא שהמתייג והמתויג מכירים ויודעים זה על זה.
פרטים נוספים ניתן למצוא בדף המיזם.

נשמח מאוד בהצטרפותך. איך שלא יהיה, אם אתה רואה תועלת מיוחדת במיזם, אנא חווה זאת בהצדעה כאן. זה עשוי להועיל בקידום המיזם.

בברכה,--שלום1234321אפצישיחה • כ"ג באלול ה'תשע"ט 06:08, 23 בספטמבר 2019 (IDT)

שלום1234321 תודה על מחמאותיך. אשקול זאת. בברכה, אודי - שיחה 23:55, 23 בספטמבר 2019 (IDT)