שיחת משתמש:בן אביגדור

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

בזק[עריכת קוד מקור]

שלום. מחקתי את דף ההפניה שיצרת מכמה סיבות:

  1. לא יוצרים דפים ששמם מנוקד.
  2. ההפניה שגויה - השם "בזק" אינו שם חלופי למושג טלקומוניקציה. ויש, כמובן, את הערך על החברה: בזק, שעומד בפני עצמו ולא זקוק להפניה לערך אחר.

ראה: ויקיפדיה:הפניה. Dovno - שיחה 14:44, 9 בספטמבר 2019 (IDT)

הבנתי עכשיו יותר טוב למה היתה כוונתך לפי עריכתך בערך טלקומוניקציה. אולם עדיין ההפניה מיותרת - גם לא יוצרים דפים עם ניקוד, וגם כמובן אין טעם לקשר מערך לעצמו (איפלו דרך הפניה). Dovno - שיחה 14:48, 9 בספטמבר 2019 (IDT)

מבואות יריחו[עריכת קוד מקור]

אהלן. השינוי שביצעת בערך לא ברור לי. או שאני לא מצליח להבין את המשפט החדש שנוצר או שיש בו בעיה. תוכל להבהיר לי בבקשה? Alon112 - שיחה 18:33, 15 בספטמבר 2019 (IDT)

מבואות ירחו הוקם כתחנת מחקר חקלאית אבל בפועל באופן לא חוקי הפך לישוב. בערך ניכתב שממשלת ישראל הסדירה את חוקיות הישוב בספטמבר 2019. כדי לתת הקשר למידע הזה צריך להסביר שהמקום הוקם באופן לא חוקי. הביטוי "ללא אישור חוקי" משאיר פתוחה את השאלה, האם הישוב הוקם בהסכמה דפקטו של גורמים שונים. אבל ברמה הפורמלית ברור שאישור על פי חוק לא ניתן ועל כן הממשלה הייתה צריכה להסדיר את מעמדו ב 2019.בן אביגדור - שיחה 09:14, 16 בספטמבר 2019 (IDT)
במבט שני אני מבין מה הטריד אותך. נפלה שגיאה במשפט שכתבתי האות "ל" נשמטה. תיקנתי את זה כבר אתמול בערב. תודה על הערה בן אביגדור - שיחה 09:20, 16 בספטמבר 2019 (IDT)

יונתן פולק[עריכת קוד מקור]

פתחתי הצבעת מחיקה על הערך יונתן פולק. תודה על ההשקעה בערך (ועל ההערות) בכל אופן. בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ה בטבת ה'תש"ף • 15:20, 22 בינואר 2020 (IST)

לוח השנה ההינדי[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום בן אביגדור,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "לוח השנה ההינדי" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, הארי פוטר 73שיחההטילדה הרביעיתבית ספר ויקיפדיה 16:41, 18 ביוני 2020 (IDT)

שלום רב, נראה שהעריכה נפסקה, על־כן הסרתי התבנית. המשך יום נעים, ידידיה צבאןשיחה • כ"ב בתמוז ה'תש"ף • 13:01, 14 ביולי 2020 (IDT)

קובץ:Yacob Buccara YBZ 0233 041.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg

שלום לך,

העלית תמונה לוויקיפדיה העברית או לוויקישיתוף שעל פי הצהרתך בפרטי הרישיון, זכויות היוצרים של התמונה שייכות לאדם אחר. במקרה כזה יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן לפנות כאן ולהמשיך את השיחה, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 16:58, 2 באוגוסט 2020 (IDT)

משתמש:Geagea סידר את הרישיון של התמונה. אני מקווה שזה בסדר מבחינתך. אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 14:08, 3 באוגוסט 2020 (IDT)

תחרות ויקיפדיה אוהבת אתרי מורשת – כתיבת ערכים 2020[עריכת קוד מקור]

שלום רב! מאחר והשתתפת בהצלחה בתחרות בשנה שעברה, אנו מזמינים אותך להשתתף גם השנה! פרטים ניתן לקבל בדף המיזם, מאחלים לך המון הצלחה! ‏Ovedcשיחה 08:06, 26 באוגוסט 2020 (IDT)

חנה ושבעת בניה[עריכת קוד מקור]

שלום לך. אני אחראי לשגיאות שנוצרו בפרק על איכה רבה. זה קרה ברגע שהוספתי את המילים "באיכה רבה". נאלצתי לעשות זאת משום שעד אז "השתלשלות הסיפור" כללה ערבוביה של כמה גרסאות שונות (ובכך למעשה היתה שגויה) ורציתי להפריד מתוכה את השתלשלות הסיפור בגרסתו הקדומה ביותר, בספר מקבים ב. נאלצתי להניח שהפרק הזה נכתב על בסיס איכה רבה בגלל הציטוט שבסופו. עשיתי את זה מתוך הנחה שמישהו שמכיר את המקורות החז"ליים יוכל לדייק את הדברים והנה הגעת. אז תודה על התיקון, ואם אתה מזהה את מקורם של שני האלמנטים שהסרת ("הנציב" וטעימת החזיר), בבקשה תחזיר את האלמנטים במשפט נפרד עם ציון מקורם. Liad Malone - שיחה 10:38, 17 בדצמבר 2020 (IST)

אכילת החזיר מופיעה בספר מקבים ב', הדבר מצוין בערך. לגבי הנציב, אינני מכיר מקור לכך. אם אמצא כזה אציין זאת. בכל מיקרה הערך זקוק לתיקונים נוספים. --בן אביגדור - שיחה 13:53, 17 בדצמבר 2020 (IST)

כוכב ניטור![עריכת קוד מקור]

Cleanup Barnstar Hires.png כוכב המנטרים
מגיע לך:) מושך בשבטשיחה • כ"ו בטבת ה'תשפ"א • 16:49, 10 בינואר 2021 (IST)