שיחת משתמש:דורית/ארכיון53

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ירושלים[עריכת קוד מקור]

הנוף שהיה לי מהחדר אם הייתי גרה בקומה החמישית של מדעי הרוח

שלום אחות, ודרישת שלום מירושלים הקרירה למדי. דף השיחה שלך, למרבה הצער, מת לאחרונה, ולכן ראיתי צורך להחיות אותו קצת. אם לא תדאגי להחיות אותו בשבוע הקרוב, אני אפיל אותך מהר גבוה מאוד. רותם, ירושלמית 20:05, 1 בספטמבר 2007 (IDT)

ממליץ לך לבקר במערת ניקנור. ואגב, הערך זקוק לתמונות חופשיות יותר. עידן ד 20:10, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
עידן, זה רמז? אחותוש, מר עולמי והעולם אכזר, שתי אחיותושי עזבוני. סבא ואחייניתוש לא טורחים אפילו לשאול לשלומי. מאז הימים הראשונים בפנימיה, עת נפרדנו לראשונה, לא הייתי כה עזובה. דורית 20:19, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
דורית, פעם הייתה לי חברה שגרה מול בית קברות. היום היא גרה מול הבית. עידן ד 20:43, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
תדמייני שאת שוב בהודו והכל יהיה בסדר. זה מזג האוויר הלבנטיני שמשפיע עליך לרעה. אם היינו בזלצבורג הכל היה בסדר. רותם, ירושלמית 20:23, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
נכון, כי אם כבר לשבת לבד בחושך, אז חייבים קור. אבל אני רוצה לונדון! מי באה לחופשה משפחתית? דורית 20:26, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
אני באה, אבל רק עם גיסוש. מתי אחותוש באה לעיר הקודש לארח לאחותוש חברה? רותם, ירושלמית 20:29, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
כשאוציא דרכון. צריך ויזה לשם? כי ללונדון אני חושבת שלא. דורית 20:33, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
לא טורחים לשאול לשלומך?! את לבד בחושך?! אני כלואה בבועה ללא כל דרכי תקשורת עם העולם שבחוץ, לכולם מסבבי קוראים באותו השם והאוכל כל יום אותו דבר. נעה, אם הייתה עושה טירונות אמיתית 20:35, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
אח, איזו בת יש לי :P איך הטירונות, ילדה? מתי את חוזרת כבר? רותם, ירושלמית 20:40, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
בדיוק סיימתי אותה, היה ממש כיף. ואני חוזרת ככה....עוד שנתיים-שלוש, את יודעת...נעה 20:49, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
ממש טירונות, תוך כמה ימים נתנו לך לחזור הביתה? והיא אפילו לא סובלת כיאה למעמד! דורית 20:52, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
אני שומעת נימה של זילזול?!?!?! רדי עכשיו לעשר פק"לים! אח"כ את מטאטאת את כל העשבות, נתנתי לך מטאטא, נכון?!!? אל תצקצקי לי! לא אל תתשדרי לי כאן!!! והייתי שבועיים+ בבסיס עכשיו. נעה 20:56, 1 בספטמבר 2007 (IDT)
אני שומעת כאן נימה של פקודה לפמ'-קומ-אנרכו רדיקלית?! תזהרי שהדודה לא תתקשר למי שצריך כדי שתעשי תורנות ניקיון כל יום בצבא. אין כרטיס טיסה ללונדון על חשבון הדודה! לכי תבקשי מסבא עכשיו. דורית 21:06, 1 בספטמבר 2007 (IDT)

ברכות[עריכת קוד מקור]

ערב טוב ושבוע טוב. קודם כל תני לי לברך אותך בברכת שלום, כולי תקווה שאת מחזיקה מעמד במבצר התבנית נגד הגילגמשים של העולם. שנית רציתי לבקש ממך לעבור על הערך הקטן שכתבתי ססטרציוס, אני חושש שאני קצת חלוד בויקילוגיה והערך נגוע בבעיות כמו תקלדת, אדמת וברברת. בכול מקרה תודה. --יום טוב 01:09, 2 בספטמבר 2007 (IDT)

יום טוב!!!11 החזרת? היוכל גילגמש לפצוח בצהלולים ואני להוציא את השמפניה מהמקרר? דורית 01:15, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
הלנצח נאכל טרולים? שמפניה תמיד טוב להחזיק מחוץ למקרר, ואין דבר שישמח אותי מלראות את גילגמש מצהלהל (ככה מבטעים את זה?) אבל החזרה שלי תתעכב בכמה שבועות, פשוט חיפשתי מידע על הערך המסוים וכיוון שלא מצאתי שום דבר ברשת בעברית על הנושא החלטתי לתקן את המצב. איך החיים מחייכים אליך בזמן האחרון?--יום טוב 01:30, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
כמה זה כמה שבועות? אם כך, אאחל לך מעכשי ושנה טובה וגמר חתימה טובה. והכל בסדר איתי, ואתה? אך דע לך כי תוגה קלה אופפת אותי אימתי שאני עורכת את הרשימה ונזכרת כי רמטכ"לנו לשעבר עסוק מכדי לפנות זמן לקרבות המרים בהם יחד השתלנו תבניות רבות מספור, לקול בכיו של גילגמש. דורית 01:38, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
מילוך הקסומות המזכירות את מעללינו האדומים מתבניות ואת קולמפח נפשם של אויבי התבנית הנצחית הם שירה באוזני, לצערי עד שתוצאות הרות גורל שלא תלויות בי יוצאו לאור היום אני ננתון לאי בהירות מסוימת בקשר לעתידי, או במילים פשוטות יותר, אם הכל ילך כשורה כשבועים, שלוש. שנה טובה וגמר חתימה טובה גם לך ותודה על כך שעברת על הקצרמר שלי.--יום טוב 01:50, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
בשמחה. אחכה בציפייה לשובך. כך גם השמפניה תחכה, ובינתיים גילגמש יתאמן על הצהלולים. להתראות בקרוב!! דורית 02:01, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
כדי מאוד שהוא יתאמן! אם הוא יחסיר קולו אחד בקולולולולו הקבלה הרשמי אני אראה בכך כקזוס בלי!--יום טוב 02:07, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
אני אשלח אותו למורה פרטית :) דורית 02:09, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
ואומרים שהחינוך בארץ פשט את הרגל...--יום טוב 02:11, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
(-: דורית 02:17, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
אני מתנגד לזה בתוקף! גילגמש שיחה
שוב התקפת נגד? 79.179.144.96 20:07, 5 בספטמבר 2007 (IDT)

בתקווה שאני אצא בשלום מזה...[עריכת קוד מקור]

יש בראש הדף לשונית "עקוב", האם אפשר לשנות את זה ל"לעקוב", את "שמור דף" ל"שמירת דף", את ה"הראה תצוגה מקדימה" ל"תצוגה מקדימה" ואת ה"הצג שינויים" ל"הצגת שינויים" או משהו בסגנון זה? בכל מקרה, חשבתי שאולי את תוכלי לעשות משהו בנושא אז רציתי להפנות את תשומת ליבך לכך... בברכה, נטע - שיחה 09:35, 2 בספטמבר 2007 (IDT)

אני יכולה לעשות משהו בנושא, כמו שאני יכולה לעשות משהו בנוגע ל"הראה תצוגה מקדימה" שעדיף בהרבה "תצוגה מקדימה" וכולי. אך למען שלום בית וויתרתי. היה דיון במזנון, זה מה שנסגר בסופו של דבר. יש פה הרבה וויקיפדים ומעט וויקיפדיות, ואלו שכאן - לא כ"כ מתלוננות שזה מפריע להן, מה שמשאיר אותי על תקן ה"פמיניסטית הקיצונית" והיחס הוא בהתאם. גם הייתה התנגדות ואף שוחזרתי. כיף להיות פה, כבר אמרתי? דורית 13:32, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
את "עקוב" אפשר וכדאי לשנות ל"מעקב". בברכה, יסמין 14:47, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
אל תסתכלי עלי, תבקשי מאלו שמתנגדים לזה. דורית 16:55, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
מי מתנגד? יסמין 17:01, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
צריך למצוא את הדיון הרלוונטי ולבדוק. אבל אם זכור לי נכון, הפשרה הייתה שהתגיות העבר וכו' יהפכו להעברה, והראה תצוגה מקדימה וכו' ישארו על כנן. איני זוכרת מה הייתה הבעיה עם "מעקב". אולי ערן ששינה (אם איני טועה) יזכור. דורית 17:11, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
אם אני לא טועה "עקוב" לא שונה כי הוא כביכול פקודה למחשב. בכל אופן, אני תומך בשינוי, ואני מציע להעלות את זה לדיון מחדש. דניאל ב. 17:24, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
אני מציעה לך להתייעץ עם האפוטרופוס שלך לפני שאתה מעלה דברים לדיון. עלולים לנסות לסקול אותך. לא לכולם גב חסון כשלי. דורית 19:59, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
האפוטרופוס בנבצרות זמנית. עידושיחה 20:57, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
יופי עדיו... מילואים, אה? חוצמזה שאפילו על מי שבחסותך אינך מצליח להשגיח... ובחזרה לדיון, טרם הספיקותי להבין מדוע לא להעלות את זה לדיון חוזר במזנון, אך ראשית עליי לבדוק מי בעד ומי נגד, אנא הביעו את דעתכם בנושא. בברכה, נטע מחוץ לחשבון

אאוטינג[עריכת קוד מקור]

בשעות האחרונות אני עוקב בעניין מסויים ובשעשוע לא מבוטל אחרי הנסיונות ההירואים שלך ושל אחרים לשמור את פרטי האמיתיים חסויים. נראה לי שהמדובר במאבק אבוד, וכי עיקר הנזק כבר נעשה בעבר. ראשית, אני מודה לך על מה שכתבת כאן ובדפי משתמש נוספים. שנית, אני שוקל לבצע אאוטינג דרמטי, כי המצב כפי שהוא שכולם מסתובבים סביב הנקודה, מדברים על משהו שידוע לכולם אך אי אפשר לנקוב בשמו, ומפנים זה את זה לדפי אינטרנט בוויקיפדיה ומחוצה לה הוא אבסורדי. אני מקווה שביצוע האאוטינג יביא לפחות לטיפול הוגן בערך שנכתב עלי, ושהתופעות של התנכלות לי מחוץ לוויקיפדיה בשל פעילותי בוויקיפדיה לא יחזרו. שוב תודה. קילגור טראוט*הצטרפו למיזם המדינות* 09:44, 2 בספטמבר 2007 (IDT)

אין צורך להודות לי. אתה יודע מה דעתי לפי פעולותיי, חבל לי על כל הדרמה המיותרת שנוצרה סביב זה. הזכות לפרטיות הן ברשת ומחוצה לה היא זכות יסודית לדעתי. שאלת ה"אאוטינג", לחיוב או לשלילה, היא שאלה שרק אתה יכול, לאחר שקילת כל האופציות, לענות עליה. בהצלחה, בספר ובכלל. דורית 13:37, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
יצאתי מאלמוניותי. הרגשה נפלאה - העולם כה גדול ורחב! בכל אופן, אני מקווה שהדבר ימנע את "הדרמות המיותרות" בעתיד. אני יודע שלא צריך, אבל תודה על התמיכה, וגם על איחולי ההצלחה. קילגור טראוט*הצטרפו למיזם המדינות* 16:03, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
בהתחשב במה שידוע לנו, זה בהחלט צעד אמיץ, שלא כולנו היינו מוכנים לעשות כמותו. שוב, בהצלחה ומזל טוב על הספר. אני מקווה גם שהקטן מתאקלם לו היטב בכיתה א'. עליו להתחיל להשקיע, עוד כמה שנים אנו מצפים לראותו כאן כותב ערכים מומלצים. דורית 16:53, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
כל הכבוד! אגב, את שימך היה ניתן להסיק מאז שאביך שינה את שם המשתמש שלו. דניאל ב. 17:32, 2 בספטמבר 2007 (IDT)

בבקשה, עזרתך[עריכת קוד מקור]

איני רוצה לקחת חלק במלחמות עריכה וגם הוזהרתי לא לקחת חלק בהן.

הוספתי מידע לערך פוגו, אך משתמש:ברוקולי, כהרגלו, ביטל את התוספת ללא דיון בדף השיחה וללא הודעה מוקדמת. הוא מסרב לנהל דיון ראוי בדף השיחה, ומשחזר את התוספת בכל פעם שאנסה להוסיף אותה. הוא מנמק את השחזור בחריצת עובדות ללא הסבר מינימלי. אני לא רוצה לנהל דיונים בתקצירי עריכה. זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה, והוא גם הוזהר בעבר על נטייתו לשחזר אוטומטית עריכה של משתמשים אנונימיים.

לא רק את הוזהרת - כך גם הוא, ואצל שניכם הובהר כי אם תגררו למלחמת עריכה - תחסמו. השאלה הפשוטה היא - היכן הוא סירב לקיים דיון בדף שיחה? אני רואה רק הודעה שהוא השאיר לך. דורית 20:11, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
אני חוששת שחוסר ההיענות שלו להדיין ולהודיע עם אי הסכמתו לתוספת (שאגב - הנימוק שלו שגוי בבסיסו), ולהמשיך לשחזר מבלי לנמק את השחזור בדף השיחה אף על פי שביקשתו - זהו סוג של סירוב.
מה קיבלנו? ברוקולי רואה כמובן מאליו את העובדה שהוא תמיד צודק - אז הוא אפילו לא צריך לטרוח לשאול לגבי תוספות שהוא לא בטוח לגבי טיב נכונותן.
האם כך זה עובד? ממתי נהוג לשחזר ללא דיון? שימי לב כמה אזהרות יש לברוקולי לגבי השחזורים חסרי ההרף שלו. המשתמש לא ידע גבולות!
הסרתי את התשובה של ברוקולי מדף השיחה שלי - את הנימוק הזה הוא היה צריך לכתוב בשיחה:פוגו לפני שהוא שחזר אותי.
אין צורך לספר לי על האזהרות שברוקולי קיבל. לא מעטות הן ממני. אבל התנהגותו במקרה זה אינה יוצאת מגדר הרגיל (למרות שיתר השיחזור לא מצא חן בעיני). גם את מה שכתב לך, אם לדעתך זה אינו במקום - לא היה עליך לשחזר אלא להעביר למקום המתאים. עכשיו השאלה הנשאלת - למה לריב על המשפט הממש לא חשוב הזה? ויש לי שאלה נוספת אליך - מה מטרתך בוויקיפדיה? כי אם את כאן כדי לכתוב אנציקלופדיה, הירשמי, כדי שניתן יהיה לנהל איתך דיון כפי שצריך. קראי את מדריכי העזרה השונים וראי כיצד השאר פועלים כאן, עם דגש על שיתוף פעולה. דורית 20:34, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
אין צורך לריב. אבל בבקשה ממך - אל תזלזלי במשפט הזה.
לא מזלזלת, אבל לא חושבת ששווה ללכת עליו למלחמה. הידברות הייתה פותרת זאת חיש מהר. לא משנה היכן מתקיימת השיחה, ניתן היה לשוחח עם ברוקולי בדף שיחתך ואז להעביר לדף שיחת הערך את הדיון. דורית 20:43, 2 בספטמבר 2007 (IDT)
אכן, מלחמת עריכה היא ענישה עצמית על טיפשותם של אחרים.
מלחמת העריכה לא הייתה פורצת אם ברוקולי היה מהסס לרגע ומתייעץ בדף השיחה לפני השחזור.
המינימום הנדרש? היה משאיר לי הודעה בדף השיחה עם תבנית:הסבר.
אני לא יכולה לערוך ערכים בשקט כשהמשתמש הזה עורב לי בכל פינה! יש הלך עניינים מקובל - מדוע הוא לא יכול לנהוג כראוי?
דברים תמיד יכולים להתנהל טוב יותר. אבל את חייבת להתאזר בסבלנות. תקצירי העריכה שלך, האופן שבו את דנה עם אחרים - מאד לא במקום. וודאי שיותר ממפעיל אחד שם לב לכך, אז אני מציעה שתתחילי להשתפר ומהר מאד. דורית 21:00, 2 בספטמבר 2007 (IDT)

בת מצווה[עריכת קוד מקור]

לדעתי ראוי לשנות את שם הערך בר מצווה לבר ובת מצווה - אבל אני לא בטוחה אם זה לא סותר איזה מדיניות, נוהל או נוהג קיים. אני פונה אליך כי לך אני מניחה שלך אני לא צריכה להסביר למה ראוי לשנות את השם... מה דעתך? מה לעשות? Dardasavta 23:31, 2 בספטמבר 2007 (IDT)

סבתא, מה שלומך? את לא באה לבקר מספיק. והפסקה שם כ"כ קצרצרה. כדי להעביר שם של ערך, כרגיל, יש לבקש בדף שיחתו, לשמוע את נימוקי הבעד ונגד ולקוות לטוב. דורית 00:10, 3 בספטמבר 2007 (IDT)
אה, זה מעייף מדי בשבילי, אני חושבת. אבל בהזדמנות. Dardasavta 09:53, 3 בספטמבר 2007 (IDT)
הנגזר עלי לעשות הכל בעצמי? :) כתבתי בדף השיחה, ונתתי קרדיט מתאים. דורית 14:13, 3 בספטמבר 2007 (IDT)

בקשת עזרה[עריכת קוד מקור]

היי דורית, בהמשך להצעתך לעזרה.. אני עובדת כעת על עדכון של שני מושגים: עבודת רגשות (כן, זהו המונח הנכון בעברית)ותשישות רגשית. לא לגמרי ברור לי איפה הבעייתיות המצויינת, אודה לך אם תוכלי לתת לי קווים מנחים.

תודה ולילה טוב הילה

אגב, המרצה היא פרופ' ענת רפאלי, מהטכניון

אנו נוהגים להמשיך שיחה היכן שהחלה, אענה לך תכף בדף שיחתך. תודה, דורית 00:31, 3 בספטמבר 2007 (IDT)

אני רק הערה[עריכת קוד מקור]

דורית, יש עוד מפעילים. את רואה, זה מה שקורה בגוף אנטי-קפיטליסטי - אין פרופורציות בחלוקת הנטל. ‏Gridge ۩ שיחה 23:44, 5 בספטמבר 2007 (IDT).

אנחנו לא בהכרח גוף אנטי-קפיטליסטי. בכל מקרה, רצוי בהחלט שכאן אפעל לבד. כך מוודאים שאף תבנית סוררת לא הולכת לאיבוד בחלוקת הנטל. ואני מייד מסיימת. דורית 23:47, 5 בספטמבר 2007 (IDT)

את עושה עבודה מצוינת בוויקי, באופן כללי. יישר כוח! ‏Gridge ۩ שיחה 00:34, 6 בספטמבר 2007 (IDT).

תודה גרידג'י :) משתדלת לעמוד בקצב שלך. דורית 09:37, 6 בספטמבר 2007 (IDT)

מערן ורד[עריכת קוד מקור]

דורית שלום, איני בקיא בדרכי הפניה לעורכים בויקיפדיה אז נא סלחי לי והרגישי חופשי למחוק מכאן את הטקסט.

ראיתי שאת כבר מכירה אחד "א. ברוקולי", ובכן, ביקשתי להעלות קישור חיצוני ב"חפציבה דיור ואחזקות" לוידאו שאני רוצה להניח כי יש בו עניין ומקום בערך הנ"ל, להראות את התנהגות תושבי המקום. ובכן בא אותו ברוקולי ובהתחלה טען כי יש חשש הפרה של זכויות היוצרים. לאחר שהעלתי את הקישור עם שמי המלא, לא בתור אורח, תירץ הנ"ל תירוץ חדש כי אין לקישור רלוונטיות. כנ"ל לגבי קישור בערך "עלה ירוק", שבו בוודאי ובוודאי יש רלוונטיות ועניין לוידאוים שלי אשר באים להציג התנהגות של מפלגה פוליטית בישראל.


אשמח לתגובתך, ושוב, סליחה אם זה לא המקום ערן ערן ורד (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

אבחן את הסוגיה לאחר שאסיים מטלה ויקיפדית שעלי לסיים. בברכה, דורית 21:50, 6 בספטמבר 2007 (IDT)
ראיתי שדוד שי מטפל בנושא. בהצלחה לשניכם. דורית 18:07, 7 בספטמבר 2007 (IDT)

בוט[עריכת קוד מקור]

בוט יודע גם להגן על ערכים ;-) ‏Yonidebest Ω Talk 22:00, 6 בספטמבר 2007 (IDT)

עכשיו אתה אומר? לא נשאר הרבה כבר. אבל תודה, דורית 22:01, 6 בספטמבר 2007 (IDT)
כן, 100 זה לא כזה הרבה ;-) ‏Yonidebest Ω Talk 23:24, 6 בספטמבר 2007 (IDT)
לא בכלל לא, והאמת שעכשיו זה 0. סיימתי סוף סוף. דורית 23:27, 6 בספטמבר 2007 (IDT)
באסה, תמיד רציתי לנסות את פונק' ההגנה ולראות על כמה דפים הבוט יכול להגן בדקה :-) ‏Yonidebest Ω Talk 23:34, 6 בספטמבר 2007 (IDT)
Next time! דורית 23:35, 6 בספטמבר 2007 (IDT)
אתה תמיד יכול להפעיל את הבוט כך שיסיר את ההגנה על כל התבניות ואז יחזיר אותה. :) דניאל ב. 00:54, 7 בספטמבר 2007 (IDT)
אני לא עד כדי כך משועמם ;-) ‏Yonidebest Ω Talk 01:55, 7 בספטמבר 2007 (IDT)

ברינגטון מור[עריכת קוד מקור]

לא ממש ממש סוציולוג, יותר תיאורטיקן של מדע המדינה, אבל בכל אופן השטח שלך. הערות, הארות, בעיות? אשמח לשמוע. קילגור טראוט*הצטרפו למיזם המדינות* 20:25, 7 בספטמבר 2007 (IDT)

אני חושבת שלמדתי אותו בפוליטיקה השוואתית לפני שנים כה רבות. אנסה לחפש חומר עליו או שכרגיל, נמתין לראות אם לצוות חברי המזנון האלטרנטיבי יש תובנות בנושא. תודה על הערך, דורית 15:02, 8 בספטמבר 2007 (IDT)

נרגילה[עריכת קוד מקור]

יש התנגדות? יוספוסשיחה 20:42, 7 בספטמבר 2007 (IDT)

אני מציעה שתפנה לאיתי. יש לו מושג אחד או שניים בתוצאות של שאיפת עשן ושאר נגזרותיו. דורית 15:00, 8 בספטמבר 2007 (IDT)
אה.. לדעתי, התבניות שם נולדו בחטא ולכן כל התעסקות מעבר להסרתן היא מיותרת ומוסיפה עוון על פשע. אז אני מניח לעניין. יוספוסשיחה 17:57, 8 בספטמבר 2007 (IDT)
זה בגלל שמדובר בתבנית די מיותרת, שאינה זדונית בניגוד לתבנית המהוללה. דורית 19:52, 8 בספטמבר 2007 (IDT)
זה לא רק אדום
היא לא זדונית, היא פשוט הצטיירה כך. יוספוסשיחה 21:28, 8 בספטמבר 2007 (IDT)
היא אינה אדומה, איני מטריחה מנוחתי בגללה. דורית 21:42, 8 בספטמבר 2007 (IDT)

עזיבה[עריכת קוד מקור]

לאור המחיקות האחרונות החלטתי לעזוב את ויקיפדיה. דף המשתמש ישאר, ובו פירטתי את נימוקיי העזיבה.

בברכה, משתמש:hotguy

ויקיפדיה פועלת במסגרת של שיתופי פעולה, צר לי שלכדי כך הגיעו הדברים. אם אכן אתה עוזב, אזי בהצלחה בהמשך, דורית 23:33, 8 בספטמבר 2007 (IDT)

ממזרח שמש[עריכת קוד מקור]

דורית יקירתי, אני מקווה שאת תוכלי להכריע ולמצוא מוצא - ראי בבקשה שיחה:ממזרח שמש#תבנית:בבדיקה, וכן התכתבות בנושא ביני לבין משתמש:ממזרח שמש בדף שיחתי ובדף שיחתה. תודה מראש, גברת תרדשיחה 14:16, 9 בספטמבר 2007 (IDT)

מוצא טרם מצאתי, אך לקחתי זאת על עצמי, לבינתיים הורדתי את הפסקה ואת התבנית, מקווה שזה לשביעות רצונך אוליב. שנה טובה! דורית 15:17, 9 בספטמבר 2007 (IDT)
תודה ושנה טובה :) גברת תרדשיחה 11:07, 10 בספטמבר 2007 (IDT)
תודה אוליב :) גם לך ולבני משפחתך. דורית 13:02, 10 בספטמבר 2007 (IDT)

ויקי כמקור השראה לירית[עריכת קוד מקור]

הי דורית, בשיטוטי ברשת ובאחד מהאתרים בהם אנשים מהיישוב מפרסמים את הגיגיהם ופרי עטם מצאתי שיר נוגע ללב שלפי תאריכי כתיבתו נראה שנכתב בהשראת דיון הבהרת חשיבות כאן אצלנו, בויקי, כמו גם כמה אחרים הקשורים לערכים אצלינו. אכן, לא רק ידע צרוף או בידור להמונים הנהנים לחזות באנשים אינטיליגנטים מתגוששים ומטילים בוץ זה בזה, גם מקור השראה לירית. שודרגנו.

שנה טובה ומשודרגת, מלאת רגש וליריות, אורי שיחה 20:20, 9 בספטמבר 2007 (IDT)

בהנחה שאנו מתכוונים לאותו אתר, עלי לציין שמצאתי כמה מהשירים מעוררי מחשבה שלא לומר מלאי השראה. מהסוג שראוי לחקוק על לוח ליבנו. יפה ונאה כי ערכים המעוררים אצלנו עניין, מובאים לכדי אמנות שאין היא אלא כמוזיקה לאוזנינו. שנה טובה ומלאת שמחה, דורית 20:27, 9 בספטמבר 2007 (IDT)
אפשר קישור? דניאל ב. 20:31, 9 בספטמבר 2007 (IDT)
אני חוששת שליבך לא יעמוד במעמסה הריגשית. שנה טובה גם לך, דורית 20:38, 9 בספטמבר 2007 (IDT)
שנה טובה. דניאל ב. 20:40, 9 בספטמבר 2007 (IDT)
עצה טובה. כלוחם וקצין בצה"ל, גם ליבי כמעט כרע תחת העומס. שנה טובה, אורי שיחה 20:41, 9 בספטמבר 2007 (IDT)
אכן השיר פרט על נימי נפשי והרטיט את מיתרי ליבי. נותר רק לתאר בדמיוננו מה היה קורה לו היה הערך נמחק. הרי היינו זוכים בודאי לפואמה כבירה שהיתה מתחרה רק במיטב שירות אצ"ג. emanשיחה 22:34, 9 בספטמבר 2007 (IDT)

מייל[עריכת קוד מקור]

שלחתי. רותם, ירושלמית 21:39, 9 בספטמבר 2007 (IDT)

אחותושית, אשיב בעוד 5 דקות. דורית 22:03, 9 בספטמבר 2007 (IDT)

שנה טובה![עריכת קוד מקור]

רק רציתי לאחל, להתראות... מתניה שיחה 19:57, 10 בספטמבר 2007 (IDT)

מתניה, חשבתי עליך רבות לאחרונה :) שנה טובה ומלאת אושר!! דורית 20:04, 10 בספטמבר 2007 (IDT)
שנה טובה. דניאל ב. 22:15, 10 בספטמבר 2007 (IDT)
תודה, גם לך ולבני משפחתך. דורית 22:37, 10 בספטמבר 2007 (IDT)
שנה טובה! Mort 22:45, 10 בספטמבר 2007 (IDT)
תפוח אדום כדי שיתאים לדף השיחה. הידרו 22:51, 10 בספטמבר 2007 (IDT)
תודה רבה, שנה נהדרת שתהיה לכם, דורית 22:59, 10 בספטמבר 2007 (IDT)
שנה טובה דודוש! נעה 23:24, 10 בספטמבר 2007 (IDT)
ניתוש שלי, שנת טובה, מוצלחת ובטוחה שתהיה לך. דורית 23:43, 10 בספטמבר 2007 (IDT)
ובלי קשר - כבר ארכבת את המייל שלי? שלחתי עוד אחד. רותם, ירושלמית 23:46, 10 בספטמבר 2007 (IDT)

שנה טובה! דני. ‏Danny-w‏ 00:19, 12 בספטמבר 2007 (IDT)

תודה, שנה טובה גם לך! דורית 00:21, 12 בספטמבר 2007 (IDT)
שנה טובה, אדומה ;), פורייה ונפלאה! אלדדשיחה 00:23, 12 בספטמבר 2007 (IDT)
אלדד, תרשה לי גם פה? טוב - كل سنة وانت بخير ! איתי :) 00:24, 12 בספטמבר 2007 (IDT)
רגע, איתי - אתה מאחל לאלדד שנה טובה, לי או לשנינו יחד? תודה ושנה טובה ונהדרת לשניכם :) דורית 00:28, 12 בספטמבר 2007 (IDT)
ביקשתי ממנו אישור להיות לא מקורי ולאחל גם לך באותו הנוסח בדיוק, השתיקה התפרשה כרשות, ואת תזכי ממני לאיחולי שנה טובה ומתוקה- בשנית. איתי :) 14:40, 12 בספטמבר 2007 (IDT)
האמת שלדעתי אישורים להיות לא מקוריים, יש לקבל משות' המקורי של אלדד. אבל איחולי שנה טובה פעמיים - הרי השמחה כפליים, שוב תודה ושנה טובה ומתוקה גם לך. דורית 00:18, 13 בספטמבר 2007 (IDT)
שנה יפה ומוצלחת דורית! ידידך, אביעד 00:21, 13 בספטמבר 2007 (IDT).
תודה רבה אביעד, שתהיה לך שנה טובה ומלאת בשורות טובות! דורית 00:23, 13 בספטמבר 2007 (IDT)

שירז / שיראז[עריכת קוד מקור]

קודם כל, שנה טובה שלום דורית, מחקת את הערך שירז. הייתי מעוניין לעדכן את תבנית:סוג יין כך שיהיה רשום שם שיראז במקום שירז, מלבד זאת על שיראז להפנות אל: שיראז (זן ענבים). תודה.

מקווה שהבנתי את בקשתך. בברכה, תומאס 13:06, 11 בספטמבר 2007 (IDT)
מחקתי רק כי זה הפנה לערך מחוק. בכל מקרה, אני רואה שנוצר דיון בנושא, בהצלחה ושנה טובה גם לך, דורית 13:17, 11 בספטמבר 2007 (IDT)

ממזרח שמש[עריכת קוד מקור]

מה קורה עם הערך הזה? למה סתם לחבל בו? האם הוא יוחזר למצבו בקרוב? שלומית ליר 20:32, 11 בספטמבר 2007 (IDT)

שלום שלומית, סליחה, מרוב עומס שכחתי לענות למייל. השבתי עליו עכשיו. שנה טובה, דורית 20:38, 11 בספטמבר 2007 (IDT)

מודל הבנייה וההרחבה/אינקובציה של רגשות[עריכת קוד מקור]

יש תבנית הבהרת חשיבות על הערכים מודל הבנייה וההרחבה ואינקובציה של רגשות. מה דעתך בתור מומחית הבית לנושא? ליז'אנסק 09:07, 13 בספטמבר 2007 (IDT)

אין לי ידע בנושאים אלו, צר לי. אך אני חושבת שזה חלק ממיזם של פרופ' רפאלי, ופניתי להילה בנושא כדי שתחווה דעה. שנה טובה, דורית 15:18, 13 בספטמבר 2007 (IDT)

מייל[עריכת קוד מקור]

שלחתי, לכבוד השנה החדשה. רותם, ירושלמית 22:34, 13 בספטמבר 2007 (IDT)

שנה טובה אחותוש! דורית 11:11, 14 בספטמבר 2007 (IDT)
ועניתי. רותם, ירושלמית 18:21, 16 בספטמבר 2007 (IST)
גמני. דורית 20:28, 16 בספטמבר 2007 (IST)

שנשחוט פרה קדושה?[עריכת קוד מקור]

ערך חדש פרה קדושה (קצת מבולבל) ממתין שמישהו יוסיף על פרות קדושות בתרבות ועל שחיטת פרות קדושות. מוטי ק. שיחה

מז"ט. כדאי לקשר אליו מערכים שבהם מוזכרות פרות קדושות. ‏odedee שיחה 23:54, 13 בספטמבר 2007 (IDT)
אנסה בקרוב. תודה על הערך ושנה טובה ומבורכת לך ולחנה (וגם לעודדי כמובן), דורית 11:14, 14 בספטמבר 2007 (IDT)
בשעה טובה. כבר קישרתי אותו עוד לפני שנכתב... שנה טובה לכולכם. איתןשיחה 17:27, 14 בספטמבר 2007 (IDT)
שנה טובה גם לך איתן, דורית 10:41, 15 בספטמבר 2007 (IDT)
שנה טובה לך משנינו, האם תוכלי להתייחס לבקשת דרישת המקור בערך? מוטי ק. שיחה 11:17, 15 בספטמבר 2007 (IDT)
אני אחפש, מי שם את התבנית? מלבד זאת, הנוהג הוא שאין לשים תבניות מקור, אלא להוריד את המשפט השנוי המחלוקת ולהעבירו לדף השיחה עם לבירור העניין. ראיתי שמורט כבר עבר על הערך בדרכו הייחודית, שזה תמיד מבורך. דורית 11:43, 15 בספטמבר 2007 (IDT)
את התבנית הניח משתמש:Mort מוטי ק. שיחה 11:58, 15 בספטמבר 2007 (IDT)
אז על אחת כמה וכמה. להוריד את המשפט ולהעבירו לדף השיחה. בכל מקרה, אני עדיין מחפשת חומרים בנושא כדי לנסות למצוא מקורות על התפתחות הביטוי מחד ומקורות סוציולוגים מאידך על כך (מה שיש לי מלימודי הוא על טאבו, לא על פרה קדושה). דורית 12:02, 15 בספטמבר 2007 (IDT)
כחבר בצוות הסלון, הרחבתי מעט את הערך. בנוגע למקור, הלכתי לשאול דעת מומחה (אלדד). בברכה, Mort 17:30, 15 בספטמבר 2007 (IDT)

בקשה להבהרה[עריכת קוד מקור]

שלום דורית. ניסיתי ליצור למען עצמי תבנית משתמש כשאני נעדר כל מיומנות טכנית בנושא. האם יש סיבה לכך שמאז הופיעו בדף השיחה שלי כבר שתי הודעות ממך על כך ש"הערך" אותו ניסיתי ליצור "נפסל" או משהו דומה? המקור הלבן 01:51, 14 בספטמבר 2007 (IDT)

הופיעה רק הודעה אחת. התבנית נמחקה כיוון שהייתה לא תקינה, ועל הכיתוב בתקציר שהיה באמת שאין לי רצון להרחיב. דורית 11:10, 14 בספטמבר 2007 (IDT)

שנה טובה[עריכת קוד מקור]

אם עדיין מענין אותך לעיין ב"עיונים בטכנולוגיה" של רשת אורט הדן בקול הנשי בחברה הישראלית הרי קישור שנילישיחה 22:50, 15 בספטמבר 2007 (IDT)

בהחלט מעניין, תודה! ושנה טובה ומבורכת, דורית 23:07, 15 בספטמבר 2007 (IDT)

מרים טוקאן[עריכת קוד מקור]

התוכלי להסיר את תבנית דורש עריכה מהערך? עריכת היתר וההתערבות של כל מני חכמולוגים בהחלט עברה את גבול הטעם הטוב. גמר חתימה טובה, שלומית ליר 14:19, 17 בספטמבר 2007 (IST)

יום קשה עבר על כוחותינו, אשתדל לבדוק זאת מאוחר יותר או מחר. דורית 22:07, 17 בספטמבר 2007 (IST)

העלייה הראשונה[עריכת קוד מקור]

שלום לך , אודה לך אם תוכלי לחוו"ד בשיחת הערך הנ"ל , כאן בברכה מי-נהר 21:57, 17 בספטמבר 2007 (IST)

שלום וגם ברכה, כאמור - יום קשה עבר על כוחותינו, הגם ששבו בשלום לבסיסם. אשתדל לבדוק זאת מחר. בברכה, דורית 22:07, 17 בספטמבר 2007 (IST)

בילי ג'ין קינג[עריכת קוד מקור]

מלאכת צדיקות? זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:31, 17 בספטמבר 2007 (IST)

גיסוש, מה נשמע? וכנראה. בסוף זה עוד יהפוך לערך מומלץ. לילה טוב, דורית 23:35, 17 בספטמבר 2007 (IST)

היי[עריכת קוד מקור]

ידידי שערך פה עד לפני כשנה, מתבקש להתנצל על סיפורי הסבתות שסיפר, ועדיין עומד על כך שהוא באמת לא חכם חנוכה, והוא אמר לי שהוא הגיע לגזען פוטל בטעות, כי הוא חיפש שם משתמש ישן ברשימת החסימות, ובאמת מבקש סליחה. הכינוי שלו היה matana1989 ואני ערב לכך שהוא יערוך ולא ייעשה פה שטויות. יפואי 18:42, 18 בספטמבר 2007 (IST)

למיטב ידיעתי הוא חסום לצמיתות, ועברו המפואר מדבר היטב בעד עצמו. גמר חתימה טובה לשניכם, דורית 19:40, 18 בספטמבר 2007 (IST)
כן, אבל כבר עברו יותר משנה וחצי, אז הוא רוצה מחילה לכבוד יום כיפור, ומבטיח שיותר לא יעשה שטויות. כראיה הוא הביא את תרומותיו בערך מוריס אוטריליו, סטרבו ועוד מספר אומנים ופילוסופים ובפורטל של הארי פוטר. האם אין לו תקנה? הוא פשוט שואל אותי כל היום בכיתה על זה. גמר חתימה טובה גם לך.צמה? יפואי 15:04, 19 בספטמבר 2007 (IST)
יהודיה כשרה כמוני, מדוע שלא אצום? צום קל, דורית 22:03, 19 בספטמבר 2007 (IST)
ולשאלה השנייה?יפואי 12:33, 20 בספטמבר 2007 (IST)

בריטני (וזה לא אומר שחזרתי לוויקי, אני עדיין בחופש)[עריכת קוד מקור]

אחותוש, אמרי נא, כפמ'-קומ' מדופלמת: בריטני, את בעד או נגד? HansCastorp 20:34, 18 בספטמבר 2007 (IST)

LEAVE BRITNEY ALONE! אחרי כל מה שהיא עברה? והגירושין?! היא רק אנושית! דורית 20:36, 18 בספטמבר 2007 (IST)
Leave Chris Alone! ומה אתי? אני לא בנאדם? אחרי כל מה שאני עברתי וכל מה שאני עוד עתידה לעבור ?! HansCastorp 20:41, 18 בספטמבר 2007 (IST)
ב"ה, בציר השמן במסחה היה משובח במיוחד השנה. דורית 20:48, 18 בספטמבר 2007 (IST)
למעשה במסחה לא היה בציר משובח במיוחד. טרול רפאים 18:59, 27 בספטמבר 2007 (IST)
ב"ה, יש בציר ויש בציר. דורית 19:17, 27 בספטמבר 2007 (IST)

נגד! גילגמש שיחה 20:52, 18 בספטמבר 2007 (IST)

מה יש לך נגד בריטני? Leave Britney alone! דורית 20:58, 18 בספטמבר 2007 (IST)
די לריב. עלינו להתאחד כולנו למען מטרה אחת. HansCastorp 21:01, 18 בספטמבר 2007 (IST)
הפס השחור הזה שם זה מה שאני חושבת שזה? דורית 21:05, 18 בספטמבר 2007 (IST)

עולי צפון אפריקה במלחמת העצמאות[עריכת קוד מקור]

היי דורית.
אשמח לשמוע את דעתך בעניין הדילמה הקלה בעריכה (הפנייה מהערך "הקומנדו הצרפתי" לערך על החייל נתן אלבז) שרשמתי כאן. תודה, דני. ‏Danny-w‏ 08:33, 20 בספטמבר 2007 (IST)

אני כנראה לא אהיה כאן עד הערב וחייבת לרוץ עכשיו, מבדיקה שיטחית - רצוי מקור שאכן היה מהקומנדו. ההתלבטות במקומה, בתקווה - אעמיק בזה שוב הערב ואחליט. גמר חתימה טובה, דורית 10:42, 20 בספטמבר 2007 (IST)

מובן שאין להביא מידע שאינו מבוסס, ולכן נתן אלבז אינו רשום שָם כיוצא הקומנדו הצרפתי. לא זאת השאלה :-) . השאלה היתה אם יש מקום לרשום את הערך בסעיף "ראו גם". תודה, וגמר חתימה טובה, דני. ‏Danny-w‏ 21:04, 20 בספטמבר 2007 (IST)

זאת הבנתי גם קודם, רק ניסיתי להסביר שההחלטה קלה יותר אם יהיה מקור לכך. בברכה, 23:00, 20 בספטמבר 2007 (IST)
וקראתי את הערכים שוב, לא נראה לי שיש לקשר בין השניים. עם זאת, תודה לך על הערך, מאד מעניין היה לקרוא אותו. 00:09, 21 בספטמבר 2007 (IST)

צום קל?[עריכת קוד מקור]

קיפוד מחתרתי זה נשלח עליך כדי לעזור לך להתגונן מפני ציפור הנפש האימתנית של סוכן האויב הקפיטליסטי-שובניסטי.הידרו 00:10, 21 בספטמבר 2007 (IST)
{{נ}} על הציפור! איזה קיפודון אנרכו-חמוד, תודה וגמר חתימה טובה! דורית 00:12, 21 בספטמבר 2007 (IST)

הרפורמות הבורבוניות[עריכת קוד מקור]

שלום דורית,

סיימתי להוסיף את הפרק החסר ולהוסיף כמה תוספות זעירות לערך. אשמח מאוד אם תעיפי בו מבט.

צום קל, אורי שיחה 20:35, 21 בספטמבר 2007 (IST)

תודה. אגב, יש סיבה שיש כתב נטוי בקישורים החיצוניים? דורית 20:20, 22 בספטמבר 2007 (IST)
אין בעד מה, תודה לך. תיקנתי את הקישורים החיצוניים לפי הערתך. אורי שיחה 21:18, 22 בספטמבר 2007 (IST)
מצויין. ערך מאד יפה. רק הערה אחת, אחודות, שיניתי לאחוזות - הזו הייתה כוונת המשורר? דורית 21:19, 22 בספטמבר 2007 (IST)
תודה כפולה, אכן כן, זו הייתה הכוונה. אורי שיחה 21:22, 22 בספטמבר 2007 (IST)
בשמחה. נראה לי שהגיע הזמן לעשות עם זה משהו. דורית 21:23, 22 בספטמבר 2007 (IST)
אחרי הגהה שלך - בשמחה. אני זז ואתחבר רק מאוחר יותר, לילה טוב, אורי שיחה 21:27, 22 בספטמבר 2007 (IST)
ליל מנוחה, דורית 21:28, 22 בספטמבר 2007 (IST)

חיים שיבא[עריכת קוד מקור]

שנה טובה דורית, משום מה מישהוא דואג למחוק ללא סיבה -בערך חיים שיבא, ואלו הדברים שכתבתי בשיחה ואף אחד מהויקיפדים לא השיב לי בשיחה, [עריכה] יש מי שדואג למחוק ללא סיבה , אני מחזירה את מה שנכתב ב 8 באוגוסט.בסרט על "ילדי הגזזת" רואים ילדים בריאים. ד"ר שיבא הערים על הורי הילדים ולקח אותם להקרנות לא מבוקרות, בתואנות שונות , כמו מחנות קיץ, מקום עבודה מובטח להורים ועוד. עד היום נפגעי הפרשה וילדיהם סובלים ממחלות סרטניות ומחלות נדירות , דור שני ושלישי של נפגעים. "הטיפול" שנעשה באותן השנים באמצעות הקרנות לא מבוקרות בעיקר בוצע בילדי עולים ממרוקו ומצפון אפריקה בכלל. בארץ נעשתה סלקציה בבתי הספר ורק מזרחיים, מס' קטן של רומנים וחולי גזזת. ד"ר שיבא היה אחראי ישיר לביצוע הקרנות ברחבי הארץ, במחנות מעבר בצרפת ובבתי חולים במרוקו,כיום הפרשה נקראת "ילדי הגזזת" מי שהגו וביצעו את טיפולי ההקרנות בחולי הגזזת, ובראשם הד"ר שיבא, היו חסידים של תורת ה-eugenics (באנגלית) או eugenisme (בצרפתית), שהיא, בהסבר פשוט, תורה להשבחת הגזע. מה הסיבה שאתם מוחקים? אני מביאה כאן ציטוטים מהסרט על ילדי הגזזת ששודר בערוצי הטלוויזיה הישראלית, שמישהוא יענה לי, למה אתם מוחקים ואני מקבלת הודעת חסימה. והראשון שמחק עוד מכנה אותי טרול....? מה קורה לכם, יש היסטורי שאי אפשר למחוק כל בר דעת יכול להקליק ולמצוא קיטונות על ד"ר שיבא באינטרנט. אי אפשר להכשיר אנשים שעשו זוועות.23.09.2007 ederym13 ויש גם איום לחסום אותי...מה קורא לכם .. ederym13 אני מביאה זאת כאן, מצאתי שפעמיים את מחקת ולא רשמת את הסיבה, אשמח לקבל ממך תשובה, נחשפתי לויקיפדיה לאחרונה לפני כחודשיים ועדיין מתנהלת לאט בכל מה שקשור לאופציות הקיימות כאן.23.09.2007 ederym13

מחקתי מה? לא הייתי מעורבת כלל בדיון על חיים שיבא למיטב ידיעתי. אבל אין זה משנה, אם יש לך טענות, כאן זו אנציקלופדיה - הבא סימוכין, והם יכנסו לערך. מלחמת שיחזורים אינה הדרך כלל וכלל. שנה טובה, דורית 12:55, 23 בספטמבר 2007 (IST)

מישהי...[עריכת קוד מקור]

תודה דורית. ‏Gridge ۩ שיחה 12:30, 24 בספטמבר 2007 (IST).

Any time Gridge. דורית 12:49, 24 בספטמבר 2007 (IST)

מזמן לא ביקרתי כאן...[עריכת קוד מקור]

שלום, מה שלומך? רציתי להפנות אותך לתבנית:ספר ובעיקר למחבר ששם... בברכה, נטע - שיחה 22:50, 25 בספטמבר 2007 (IST)

את מתכוונת לזה שכתוב עורך ומחבר וזה בעייתי במידה ומדובר בעורכת או מחברת? בברכה, דורית 22:55, 25 בספטמבר 2007 (IST)
אני מתכוונת לכך שבתבנית עצמה כתוב מחבר, בשונה מהעורך (כפרמטר), שבתבנית כתוב עריכה. בברכה, נטע - שיחה 23:01, 25 בספטמבר 2007 (IST)
שאלות מסוג זה יש להפנות ליוני. באותה הזדמנות תשאלי אותו מה קורה עם עזרה:עריכת דף שהוא שם עליו תבנית בעבודה כשהייתי באמצע עריכה. בכל מקרה, מאחר והאופציה היא רק לשון זכר, אני ממליצה כשיש סופרת, להעתיק את התבנית ולשנות ידנית את ה"מחבר" למחברת אם אי אפשר אחרת. בברכה, דורית 23:14, 25 בספטמבר 2007 (IST)
אני מציע לבטל את התבנית הזו לחלוטין. אני לא אוהב תבניות. ‏Gridge ۩ שיחה 23:19, 25 בספטמבר 2007 (IST).
תבניות הן זדוניות! אביעד המקורישיחהבואו להתפעל 23:22, 25 בספטמבר 2007 (IST)
מצידי. אבל מי שנוגע בתבנית הזדונית, ירדף כאחרון הטרולים. בכל מקרה, כמו שאני מכירה את גילגמש, הוא יהיה נגד! דורית 23:24, 25 בספטמבר 2007 (IST)

אם כבר כל החבורה העליזה דנן דנה בדיני מגדר, אולי יסורו כמה מהם לשיחת תבנית:מחפש חונך ויסירו את הבעיות הסוררות משם? דניאל צבישיחה 23:25, 25 בספטמבר 2007 (IST)

למה כמה מהם ולא מהן? אפליה! ואני בדרך. דורית 23:26, 25 בספטמבר 2007 (IST)
שמישהו יפנה אותי להחלטה בפרלמנט שנאמר בה שלנשים מותר לערוך בוויקי? אביעד המקורישיחהבואו להתפעל 23:28, 25 בספטמבר 2007 (IST)
האם יש החלטה בפרלמנט שנאמר בה שאסור להן? חמסי עליה!שלומית קדם 23:32, 25 בספטמבר 2007 (IST)
אביעד, מילא שאת רוצה שיחסמו אותך, אבל למה להעביר החלטה על זה בפרלמנט? יש פה יותר ממתנדב אחד לעניין שישמח לעזור. תשוחרר בריטני! דורית 23:34, 25 בספטמבר 2007 (IST)
נגד! גילגמש שיחה 23:35, 25 בספטמבר 2007 (IST)
אבל אתה אוהב את בריטני, במיוחד את hit me baby one more time. אותך לכריס קרוקר. דורית 23:39, 25 בספטמבר 2007 (IST)

כתבתי לפני התנגשות עריכה: מאמי, אני גבר, ואל תתני לרולים, למסקרה, לשעווה, לסומק, לסיליקון ולבלונד להטעות אותך. מאחורי כל זה מסתתר גבר-גבר. אביעד המקורישיחהבואו להתפעל 23:37, 25 בספטמבר 2007 (IST)

משילוב של בלונד, שעווה, מסקרה, סומק, סיליקון ורולים יוצא דג? מחר אני נרשמת למכון יופי ע"ש פרידה קאלו שבמקום מגוריי! דורית 23:47, 25 בספטמבר 2007 (IST)

אוקו קאמו[עריכת קוד מקור]

שלום, דורית,

בערך הנ"ל העברת את השם בלועזית מן השורה העליונה אל זו שמתחתיה. האם יש סיבה מיוחדת לחריגה מן המתכונת הקבועה? זה לא מפריע לי, אבל האם יש כוונה להחליף כך בכל ערכי האישים? יש אלפים רבים שבהם השם בלועזית מופיע למעלה ומה רע בזה, בעצם?שלומית קדם 23:30, 25 בספטמבר 2007 (IST)
עניין של נוחות בעיקר, הפריע לי שזה מחוץ לסוגריים, אז הורדתי למטה. אפשר לשנות כמובן. בברכה, דורית 23:34, 25 בספטמבר 2007 (IST)

חג שמח![עריכת קוד מקור]

היי דורית, אני רואה שאת פעילה עכשיו, אז רציתי לבקש ממך אם תוכלי להסיר את הסמל של "ערך מומלץ" מהעמוד הראשי. אלדד כבר הסיר אותו, אבל yonidebest החזיר אותו משום מה (נראה לי שבטעות). תודה וחג שמח שוב! דניאלשיחה 11:01, 26 בספטמבר 2007 (IST)

מסתבר שיוני דה בוט הוא מפעיל זריז ונמרץ, ובכל זאת הורדתי את הסמל. אני מקווה שזה בסדר, למרות האיחור. חג שמח! דורית 14:38, 26 בספטמבר 2007 (IST)
תודה, נעלמת הבוקר... :) דניאלשיחה 15:09, 26 בספטמבר 2007 (IST)

דרך אגב, שלחתי לך מייל. דניאלשיחה 15:12, 26 בספטמבר 2007 (IST)

אכן, אחרת איך יתגעגעו אלי? ולגבי המייל המשעשע שלך, אם תקרא היטב, תראה שהתשובה מונחת לפניך כבר כאן. דורית 15:29, 26 בספטמבר 2007 (IST)

הרהור אגב החג[עריכת קוד מקור]

אם שלומית בונה סוכת שלום, אז את בונה סוכת דרום? emanשיחה 17:29, 26 בספטמבר 2007 (IST)

למה שאבנה סוכה? זה אדום? מה זה סוכת דרום? ומה הקשר בין סוכה לדרום? זה קיים? דורית 17:51, 26 בספטמבר 2007 (IST)
ומה זה סוכת שלום את יודעת? מה הקשר בין סוכה ושלום זה כן מובן? emanשיחה 18:09, 26 בספטמבר 2007 (IST)
בטח, פשוט שכחתי לשניה, הרי סוכת שלום היא סוכה מאד דומה לי. אחרת למה היא מלאה אדום? דורית 18:16, 26 בספטמבר 2007 (IST)

עמוד ראשי[עריכת קוד מקור]

שלום, אנא החזירי את הסמל שהסרת. ראי גם השיחה שהתקיימה בדף השיחה של אלדד. ‏Yonidebest Ω Talk 17:45, 26 בספטמבר 2007 (IST)

ראיתי כעת. ולא ממש הבנתי, מה זה משנה? הרי לא מדובר בערך מומלץ, וחשבתי שהנוהג הוא להוריד את הסמל. חג שמח, דורית 17:52, 26 בספטמבר 2007 (IST)
בתקופתי כמפעיל לא היו מורידים את הסמל. זה משנה, כפי שהסברתי שם. ‏Yonidebest Ω Talk 17:52, 26 בספטמבר 2007 (IST)
בתקופתי כמפעיל כבר יצא לי להוריד את הסמל. זה לא משנה, כפי שהסברתי שם. ירוןשיחה 17:55, 26 בספטמבר 2007 (IST)

כתבתי לפני התנגשות עריכה: זה לא משנה לי כ"כ, אך אני חושבת שההסבר אינו מספק. אין מדובר בערך מומלץ. ואם אתה כבר פה, מה קורה עם עזרה:עריכת דף עליו שמת בעבודה? בברכה, דורית 17:56, 26 בספטמבר 2007 (IST)

האמת היא, ולי לא באמת מפריע אם הסמליל יישאר או יוסר, שהקורא המזדמן רואה מין קישוט והוא לא בהכרח יחשוב על ערך מומלץ. כך שמבחינה אסתטית, מתאים לסמליל להיות שם. אלדדשיחה 17:58, 26 בספטמבר 2007 (IST)
ובעצם, התחלת נושא חדש, דורית, אז... חג שמח - אני חייב לעוף עוד דקתיים... :) אלדדשיחה 17:58, 26 בספטמבר 2007 (IST)
חג שמח! דורית 17:59, 26 בספטמבר 2007 (IST)

מה לא ברור כאן - מבחינה אסתטית, צריך להיות שם סמל כלשהו. אם בא לך לשים סמל אחר לשים שם כשיש מקבץ ערכים, אין לי בעיה עם זה. אבל צריך שיהיה שם סמל, אחרת זה פשוט נראה "מוזר", כאילו חסר שם משהו. ‏Yonidebest Ω Talk 18:04, 26 בספטמבר 2007 (IST)

כנראה שזה לא מספיק ברור. אם צריך סמל, אז אין בעיה - תציע סמל למקבץ ערכים בשיחת העמוד הראשי. בברכה, דורית 18:08, 26 בספטמבר 2007 (IST)
לך נראה שזה לא ברור. אם עד היום הסתדרנו עם זה, אז ברור שאין עם זה בעיה. לא אמרתי שצריך סמל, כי לדעתי מספיק הסמל של ערך מומלץ, שהרי כמו שאמרתי כ-3-4 פעמים מקודם, הקוראים לא מבחינים בהבדל, וגם לא אכפת להם אם לסמל הזה יש משמעות כלשהי. אני חושב שמדובר ב"מלחמת עריכה", אף שאני לא יכול לערוך את הערך. מן הראוי שתחזירי את הסמל (גרסה יציבה), ואם את חושבת שצריך להחליף את הסמל, תפתחי את דיון בדף שיחה. למעשה, עדיף שתפני אל מפעיל אחר שיבקש שישחזר לגרסה היציבה עם הסמל, כי את לא אמורה לערוך דפים כשאת צד במחלוקת. ‏Yonidebest Ω Talk 01:20, 27 בספטמבר 2007 (IST)
לא לריב- מה דעתכם על זהStub judaism.png למקבצי חגים? שנילישיחה 01:33, 27 בספטמבר 2007 (IST)
רצוי להמשיך את השיחה בשיחת ויקיפדיה:עמוד ראשי/מקבץ ערכים או אולי שיחת העמוד הראשי. אם יותר לי להציע-אם לא מעוניינים שהמקבץ יופיע תחת סמל של ערך מומלץ, אפשר להשתמש בסמל מוקטן של ויקיפדיה בצירוף מאפיין של החג (דורש קצת עבודה גרפית-סמל שונה לכל מקבץ ערכים...אם למשל יש מקבץ ליום הזכרון לשואה ולגבורה, אפשר לשלב סמל של ויקיפדיה עם טלאי צהוב), או אולי הסמל של ויקיפדיה בשילוב זכוכית מגדלת (בבחינת התמקדות בנושא מסוים). כדאי לשקול גם את הרחבת הרשימה של מקבצי הערכים מעבר למועדי ישראל. ‏Hummingbird° יש לך הודעה ° כולי אוזן 03:29, 27 בספטמבר 2007 (IST)
יוני, לא ברור לי למה אתה כועס עלי ומה החלטת על "מלחמת עריכה", שלא לדבר על איך הפכתי ל"צד במחלוקת". יש לך דעה, לי וגם לירון יש אחרת. כל הדיון הזה לא ממש משנה לי ובכלל צריך להעשות בדף השיחה של העמוד הראשי, כי זו לא החלטה של מי מאיתנו, וזה - חבל מאד שלא ברור לך מלכתחילה. לעומת זאת זה שאתה הלכת וביצעת שינוי בעמוד הראשי בעזרת סמכויות של הבוט ועוד פעמיים, הרבה יותר חמור מכל הדיון הזה. דורית 14:38, 27 בספטמבר 2007 (IST)
אני מתחיל להבין על מה כל חסרי הסמכויות מדברים כשהם טוענים שהמפעילים קובעים עובדות בשטח. המקרה ברור - אני חשבתי דבר אחד - והוא הגרסה היציבה, ואת וירון חשבתם אחרת. מן הראוי היה להחזיר לגרסה היציבה ולא לקבוע עובדות בשטח ולהפנות את הצד השני "לך תפתח ידון אם זה כל כך חשוב לך, בינתיים לא יהי סמל". זה מאוד מעליב. ‏Yonidebest Ω Talk 18:59, 27 בספטמבר 2007 (IST)
אתה מאשים אותי בכוחניות? טרם ראיתי מי מסכים להחזיר את הסמל (שממנו כאמור ממש לא אכפת לי). לא עודד, לא ירון ולא אני חושבים שמדובר בהחלטה של מי מאיתנו. כל דיון באשר לעמוד הראשי צריך להתנהל בעמוד הראשי, מה שאני ראיתי עד כה הוא נוהג להסיר את הסמל. אני בעד סמל מיוחד לימים כאלו, אבל זה לא משנה. כי כמו שאמרתי קודם - זה לא משנה מה אני או אתה חושבים, משנה מה הקהילה חושבת - פתח דיון בדף השיחה וקבל (או לא) את מבוקשך. אבל אני מציעה לך לחשוב היטב לפני שאתה משתמש בסמכויות של הבוט לשכאלו. דורית 19:16, 27 בספטמבר 2007 (IST)
כן, אני מאשים אותך בכוחניות. כמות שאמרתי - אם יש ויכוח, צריך להחזיר את הדף למצב המקורי - עם הסמל. לא החזרת - משמע ניצלת את הסמכויות שלך וכפית עלי את העובדה הזו, שהרי אני לא יכול להחזיר. אם מה שאתה ראית הוא נוהג, סימן לא טרחת לבדוק את הנוהג הזה לעומק. מיקום הדיון אינו רלוונטי - ברגע שאני חולק עליך - מן הראוי לשחזר לגרסה היציבה, ואם היית טורחת לבדוק מה הנוהג, היית מגלה שנהוג להשאיר, כפי שהצגתי כאן למטה. השתמשתי בסמכויות של הבוט לא כדי להחזיר את הסמל, בניגוד למה שאת חושבת ולא טרחת, שוב, לבדוק. אלא כדי לשנות את המילים "ערך מומלץ" לכיתוב המתאים. על הדרך, בעקבות הדיון שלי עם אלדד, גם החזרתי את הסמל באותו הזדמנות. אני מציע לך לחשוב על הצד השני, חסר הסמכויות, שמרגיש כוחניות במקרה כמו זה שבו המפעילים קובעים עובדות בשטח. אם זה ממש משנה לך היכן מתקיים הדיון הזה, אעביר דיון זה לדף המתאים. ‏Yonidebest Ω Talk 19:28, 27 בספטמבר 2007 (IST)
צר לי, מסמל שכלל לא חשוב לי הפכת את זה לדיון מלא האשמות. אם היית פותח את הדיון בדף השיחה מוקדם יותר, כל זה היה נמנע. אבל כנראה שנוח יותר להאשים. דורית 19:32, 27 בספטמבר 2007 (IST)
כתבתי לפני התנגשות עריכה: דורית וירון רק פעלו לפי מה שמקובל בוויקיפדיה מקדמת דנא. אתה, לעומת זאת, קבעת עובדות בשטח, הטעית מפעיל אחר, ועשית את זה עם סמכויות שניטלו ממך לפי החלטת הקהילה. בכל מקרה, זה באמת לא המקום לדון בנושא הזה. דניאלשיחה 19:19, 27 בספטמבר 2007 (IST)

היופי הוא בעיני המתבונן, ולדעתי האסתטיות של הדף הראשי לא נפגמת אם מסירים את הסמל של הערך המומלץ. בנוסף, במשך יותר משנה ששמתי לב לזה (ואולי גם לפני זה, לא שמתי לב) נהוג להסיר את הסמל הזה בחגים ובמועדים (כאשר מופיע מקבץ ערכים שאינם מומלצים). כנראה שיוני לא מספיק מודע למה שהיה בתקופתו כמפעיל (למרות שכנראה היא עדיין נמשכת). בברכה, דניאלשיחה 18:01, 27 בספטמבר 2007 (IST)

זה לא נכון, מבדיקה די פשוטה בגרסאות האחרונות עולה שהקישור הוסר רק בפעמים-שלוש האחרונות (ושמתי לב לכך רק בסוג החג ולכן לא טרחתי לומר דבר, אבל עד כאן). הקישור לא הוסר בתקופתי: 23/4/07 - יום הזיכרון למערכות ישראל; 4/3/07 - פורים; 18/12/06 - חנוכה; 7/10/06 - סוכות; 1/10/06 - יום כיפור; 26/9/06 - ראש השנה; 13/4/06 - פסח. דניאל, נראה שאתה טועה ומטעה. ‏Yonidebest Ω Talk 19:14, 27 בספטמבר 2007 (IST)
אתה בטוח? דניאלשיחה 19:27, 27 בספטמבר 2007 (IST)


אכזבה[עריכת קוד מקור]

איך נפלו גיבורים? טרול רפאים 21:19, 26 בספטמבר 2007 (IST)

באשר אבדנו, אבדנו. דורית 21:21, 26 בספטמבר 2007 (IST)
הוא לא חי ולא קיים! emanשיחה 21:26, 26 בספטמבר 2007 (IST)
חי חי וקיים! דורית 21:29, 26 בספטמבר 2007 (IST)
המוות אינו מחוסר עבודה, לא מקבל דמי אבטלה. emanשיחה 21:33, 26 בספטמבר 2007 (IST)
אז בוא איתו לחתוליאדה! נעה 21:36, 26 בספטמבר 2007 (IST)
רעיון מצויין, לדעתי ממש יתאים לו ללכת, רוצה להיות המלווה שלו בחתוליאדה ניתוש? דורית 21:38, 26 בספטמבר 2007 (IST)
מה זה חתוליאדה? זה כמו המפגש ויקיפדיה? emanשיחה 21:58, 26 בספטמבר 2007 (IST)
דודוש, ככה את מנדבת אותי ללוות גברים?! פעם אחת אני הולכת לחברון בלי הסכמתך וזהו, נגמר? תתחילי להתאמן על מיאו. בהחלט אכזבה. נעה 22:16, 26 בספטמבר 2007 (IST)
עמנואל, כאמור, במסחה השנה היה בציר משובח. וניתוש, מדובר בחובב חתולים חביב ולא מזיק. אחרי חברון, ממנו את דואגת? תגידי, את עושה שם את החג? שתוקוש תשמח לכמה צילומי נוער גבעות. דורית 22:22, 26 בספטמבר 2007 (IST)
לא, הסוכות שם לא ממוגנות. אבל אחזור לביקור בהזמנות הראשונה, (אל) תדאגי. האנס, אתה יכול להתחיל לדאוג. נעה 22:30, 26 בספטמבר 2007 (IST)
Leave C alone! דורית 22:32, 26 בספטמבר 2007 (IST)

אני שונא כשזה קורה[עריכת קוד מקור]

מחקת בטעות את השיחה עצמה במקום את ההפניה המיותרת. בברכה, תומר 22:10, 26 בספטמבר 2007 (IST)

תודה שהסבת תשומת ליבי. אבל למה אתה עושה העברה לקטגוריות? דורית 22:13, 26 בספטמבר 2007 (IST)
כתבתי שם. בברכה, תומר 22:14, 26 בספטמבר 2007 (IST)
התכוונתי, למה אתה משתמש בלשונית העברה ולא יוצר מחדש, במיוחד כשהשיחה היא בכל מקרה רק עריכות שלך. לא משנה. חג שמח, דורית 22:15, 26 בספטמבר 2007 (IST)
אה, זה בגלל שאני כבר מעביר די באופן אוטומטי את השיחות כשאני "מעביר" קטגוריה, ובשיחות אלו לפעמים יש גם דיון. בכל מקרה, זה באמת לא משנה, חג שמח, תומר 22:23, 26 בספטמבר 2007 (IST)
הבנתי. תודה שהסבת תשומת ליבי לטעות. חג שמח גם לך, דורית 22:23, 26 בספטמבר 2007 (IST)

בקשת חסימה[עריכת קוד מקור]

שלום רב. אני מבין שדחית את הבקשה שלי, אך אני סבור שיש מקום שתפרטי מדוע. האם את חושבת שיחסו כלפיי עמד בכללי ההתנהגות בויקיפדיה? האם צריך פשוט לעבור לסדר היום? נרו יאיר 12:51, 28 בספטמבר 2007 (IST)

לא על כך חוסמים, בהתחשב בהתבטאויות בוויקיפדיה, תגובותיו של אורי מלמדות בעיקר על קוצר ומורת רוח, לא על עבירה על כללי ההתנהגות. בהתחשב במה שראיתי בדיון, אני מציעה לכולם לעבור לפסים פרודוקטיבים ולהפסיק לבזבז כל כך הרבה כוח ומלל לשווא. חג שמח, דורית 12:56, 28 בספטמבר 2007 (IST)
דורית, על פי כללי ההתנהגות "אין להתבטא בצורה לא ראויה כלפי חבר אחר בקהילה", אין להשתמש במילים פוגעניות ו"יש לשמור על רוח טובה ולקיים יחסי רעות מכובדים בין חברי הקהילה". האם זה מתקיים כאן?! נרו יאיר 12:59, 28 בספטמבר 2007 (IST)
נרו יאיר, אורי התבטא אולי בחריפות, ויש מקום להעיר לו על כך, אבל לא לחסום. על אחת כמה וכמה בהתחשב באופי הדיון שם, שאותו אני מציעה, ויפה שעה אחת קודם, לסיימו. נראה לי, שהגיע הזמן לבורר במקום להשחית שלל מילים לשווא. דורית 13:04, 28 בספטמבר 2007 (IST)
דורית, א. אם את חושבת שיש מקום להעיר, מדוע הסתפקת במחיקת בקשתי? עד כמה שזכור לי, כבר נחסמו כאן אנשים בשל ביטויים כמו "בוש והיכלם", ולעניות דעתי זה הרבה פחות מהמקרה הנוכחי, שהוא גם חוזר ונשנה למרות התראות שלי.
ב. לא ידוע לי שישנה בוויקיפדיה מחויבות לקצר דיונים, ולכן אני לא מבין את ההקבלה בין הנושא הזה לבין כללי ההתנהגות. לעצם העניין, אין זה מקרה שהערך ימין קיצוני בישראל זוכה לדיונים ארוכים (גם לפני ואחרי החלק שלי בדיון), זה נובע מהבעייתיות שלו, ולעתים אין דרך להתחמק מדיון ארוך. בכל מקרה, בכוונתי להציע שם בקרוב להעלות את הערך להצבעת מחיקה, אם החברים שם אינם חושבים שדיון חשוב בעיצומו. נרו יאיר 13:18, 28 בספטמבר 2007 (IST)
אין לי ספק שהוא עבר על כללי ההתנהגות, אבל אין מקום לחסימה. יחסיות האמת 13:21, 28 בספטמבר 2007 (IST)
נו, אז מה עושים במקרה כזה? מפטירים כדאשתקד? נרו יאיר 13:23, 28 בספטמבר 2007 (IST)
אבקש מאורי להקפיד לשמור על אורך רוח. ואני מקווה שתקבלו את הצעתי לבורר או יצירת דיון פרודוקטיבי יותר מאשר עכשיו. מה שהולך בדיון הזה הוא משיכת שערות מכל כיוון ללא הצלחה. דורית 13:25, 28 בספטמבר 2007 (IST)
א. תודה.
ב. אני מבקש להזכיר שהוא גם האשים אותי שוב ושוב בהאשמות שקריות.
ג. אני ממש לא משכתי שום שערה, והקפדתי, כמו אחרים שם, לנהל דיון ענייני ומכובד. אריכות היא כבר עניין של טעם ואינה שייכת לסוגיה הזאת. נרו יאיר 13:30, 28 בספטמבר 2007 (IST)
בדיון הוא כתב לי למשל אחרי שדנתי בנקודת מבטי, "אכן יש כאן בעיה של טשטוש האמת ושל נקודת מבט הרואה אלימות פוליטית כלגיטימית ואת אזכורה כהטיה", או "בעיני עריכתו (שלי) מהווה השחתה פוליטית חמורה", וכמובן לכל אורך הדיון ייחס לי ו/או לנרו יאיר עמדות כהניסטיות (באמירות נוסח "אני לא במועדון החברים של כפר תפוח"), כאשר אני מזכיר שלא מזמן נתן נחסם רק על כך שייחס לפקמן את עמדות לייבוביץ'. אבל כאמור, אני לא חושב שחסימה מתאימה כאן. יחסיות האמת 13:37, 28 בספטמבר 2007 (IST)
הגיע הזמן לפתוח דף חדש, יש להפסיק להטיח האשמות, ואכן לשמור על דיון ענייני, אבל כזה שאינו מבזבז זמן וגורר תגובה על תגובה. אורי - אבקשך להתנהג בצורה יותר מאופקת, הגם שדברי האחרים מכעיסים אותך, וודאי לא להתייחס למקום מגוריו המשוער של נרו יאיר. ואני חייבת לציין שאם אמשיך לראות דברים אלו בדף השיחה של הערך שיראו לי כמי שאינם פועלים לטובת הערך וקידומו (כי לשם כך התכנסנו), אשקול צעדיי בהמשך שוב. ראו דברי האחרונים כרלוונטים לכל משתתפי הדיון. דורית 13:43, 28 בספטמבר 2007 (IST)
שלום דורית. קראתי בעיון את תוכן הדיון כאן ואקח את הדברים לתשומת ליבי. תודה וחג שמח. אורי שיחה 13:55, 28 בספטמבר 2007 (IST)
א. אני מרגיש שהעניינים קצת מוחלקים ומטושטשים כאן שלא בצדק. אני עדיין לא מבין מה הקשר בין שני התחומים. כאשר ישנם שני חברים בעלי דעות שונות לעתים הדיון ביניהם מתארך ואין לי מושג איך זה נוגד משהו מכללי הדיון בויקיפדיה או מה זה קשור לכך שאורי עבר על הכללים האלה שוב ושוב. דפי השיחה של ויקיפדיה מלאים בדיונים ארוכים.
ב. ההאשמה השקרית שבה הואשמתי לא נגעה למקום מגוריי, אלא האשמה מפורשת לגמרי שאני מקדם את דעות הימין הקיצוני ושכל עריכותיי הן על דרך השלילה וכך הלאה.
ג. האם יש דרך תקשורת חיצונית בינך לבין אורי? כי אם לא - כיצד נודע לו על הדיון הזה מבלי שאין לכך רמז בדף השיחה שלו? להבהיר: איני מאשים איש, אני מבקש להבין את דרך ההתנהלות במקרים כאלה. נרו יאיר 15:31, 28 בספטמבר 2007 (IST)
נראה לי שהשאלה האחרונה מופנית אלי ולכן אשיב בקצרה: באותה הדרך בה נודע הדבר למשתמש:יחסיות האמת, כפי שהוא הסביר לך כבר לפני שעתיים בדף שיחתו. אורי שיחה 16:00, 28 בספטמבר 2007 (IST)
אני חייב לציין שאורי, אותו אני מכיר היטב הוא אחד האנשים שהכי מעריך את תרומתו ומחבב באופן אישי בויקיפדיה. נודע לי על הדיון כי אני לוחץ לפעמים על האייקון תרומות במשתמשים שמעניינים אותי ותיקנו פרט בערך זה או אחר. את נרו יאיר שאני מכיר מעט בויקיפדיה הכרתי בצורה חיובית. על כל פנים אני לא מתעסק ומתייחס לדיון ביניהם, לא כי הוא לא חשוב, אלא כי החלטתי נכון לרגע זה להקדיש את מיטב זמני ליצירתם של ערכים חדשים צחי לרנר 16:49, 28 בספטמבר 2007 (IST)
נרו יאיר, החוכמה היא לא לדרוך על מוקשים אלא לפרק אותם ולדעת מתי להפסיק. ולעניינו :
א. התכנסנו כאן כדי לכתוב אנציקלופדיה, לא לכתוב דפי שיחה. כשדפי שיחה מתארכים, סימן שיש כאן בעיה גדולה. וזה בדיוק מה שקורה בדיון שם. הוא דיון ארוך, שאין בו ממש תרומה אמיתית לערך.
ב. למיטב זכרוני כתבת בעצמך כי אין לצפות שתתרום לערך על דרך החיוב. ואורי אינו היחיד שיצא כנגד חלק מעריכותיך. הבהרתי כבר היטב באופן שאינו משתמע לשני פנים כי אני מצפה מאורי לשמור על איפוק, ולא להתבטא באופן זה שנית. אבל הבהרתי היטב גם כי שאר המתדיינים ואתה בכללם נדרשים לאיפוק ולא להמשך דיון לא פרודוקטיבי שמונע מכולנו להתקדם לקראת אנציקלופדיה טובה יותר. מי שמחפש ויכוח לשם ויכוח, מקומו אינו כאן.
ג. אורי הגיע לדיון באותה דרך שיחסיות וצחי הגיעו אליו.
ד. אני ממליצה לך לקבל את עצתו של צחי, שיפה אמר כי " החלטתי נכון לרגע זה להקדיש את מיטב זמני ליצירתם של ערכים חדשים". כי ערכים - זה החשוב, ולוואי וכולנו היינו עושים זאת.
חג שמח לכולכם, דורית 18:58, 28 בספטמבר 2007 (IST)
אני עדיין סבור שיש פער רב בין המחויבות לשמור על כללי התנהגות מנוסחים ומחייבים לבין הרצון המשותף גם לי ליצור אנציקלופדיה איכותית ונייטרלית (שהוא עצמו מצריך הקפדה על כללי התנהגות אלמנטריים). לאריכות דף השיחה שם תרמו משתתפים רבים, ואורי בהחלט בכללם, ולכן לא היית צריכה לשלוף את זה כביכול גם אני לא בסדר משום שהגבתי כמה וכמה פעמים באותו דף שיחה. אין שום השוואה. אם רוצים להגביל את אריכות הדיונים יש לנסח זאת באופן פורמלי וגם לאכוף באופן שוויוני. חג שמח לכולם! נרו יאיר 20:05, 29 בספטמבר 2007 (IST)
רצון לחוד, מציאות לחוד. חג שמח, דורית 20:10, 29 בספטמבר 2007 (IST)