שיחת משתמש:האיש והאגדה/ארכיון 4

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Crystal Clear action editpaste.png
שלום. דף זה הוא דף שיחה מאורכב.
נא לא להוסיף בו מידע חדש!

ניתן ללחוץ כאן כדי לפתוח דיון בדף השיחה העדכני. תודה.


שים לב[עריכת קוד מקור]

לערך האחים גרובייס. הקץ לבלבול, ודי לברדק - כולם פה אחד - מוטי בודק! • י"ד באדר ה'תשס"ט 00:39:30

שמתי לב, והערך מוזכר במפורש בסעיף ראו גם. בברכת פורים שמח, הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - יודעים עברית?! 00:41, 10 במרץ 2009 (IST)

בקשה 2[עריכת קוד מקור]

בשיחה:בית הספר גליל נטלת לעצמך את החירות למחוק את דברי. זה מעשה שלא יעשה. נוסף על זאת כשבאתי לכתוב דברים אלו נוכחתי שאין זו הפעם הראשונה שלקחת לעצמך את החירות לשנות דבריהם של אחרים, והנה רק לפני חודש שלושה ויקיפדים העמידו אותך על טעותך זו (#התנהגות פסולה). לבסוף. אחרי שמצאת לנכון למחוק את דברי שלא נעמו לך, מצאת לנכון למחוק גם את דבריו של חגי משום שסברת שכך נכון יותר למען הסדר. מדובר אם כך בדפוס פעולה שחוזר על עצמו גם לאחר שהובהר לך על ידי מספר משתמשים שאין לעשות זאת.

לו לא הייתי מעורב בפרשה ולא כלפי היו נעשים הדברים או אז הייתי חוסם אותך עליהם בעצמי. מכיוון של כך אל לך לצנזר/למחוק/לשנות את דבריהם של אחרים בעתיד. אורי שיחה 00:43, 10 במרץ 2009 (IST)

אחרי שכתבתי דברים אלו קראתי את תגובתך לדברי בשיחת הערך ואני מודה עליהם. אני גם לומד מהם את עוצמת הרגשות שהניעה, ככל הנראה, את פעולתם של אחדים ממשתתפי הדיון, וכנראה גם את אלו שלך ומצר על כך שכל המהומה לא נקטעה קודם לכן. את עניין אי השימוש בציניות למדתי אני. לגבי הזהרתי היא עומדת בעיה, שכן צנזורה היא אחד הדברים הבלתי נסבלים ביותר בעיני בוויקי, ונראה לי שבזאת יחסיות ואני מסכימים. בברכה, אורי שיחה 00:48, 10 במרץ 2009 (IST)
כתבתי את הדברים הבאים לפני שראיתי את דבריך האחרונים: מתגובתי בדף הרלבנטי, תוכל לראות את התייחסותי לכל המהומה שקרתה. בכל אופן מחיקת דברי אחרים בדפי שיחה, לא נעשתה על ידי, אף פעם ולא תיעשה בעתיד. פה היה שיקול של דברים שכפי שהובנו על ידי ועל ידי ויקיפדים נוספים, הם עוברים בהכרח על כללי ההתנהגות, ולא רק נגד משתמש אחד אלא נגד רבים בויקיפדיה. אם שם קיבלתי את דבריך, אחרי הבהרתך, כסאטירה העושה שימוש בהקצנה, הרי שכאן יש הקצנה ברורה. להזהיר אותי לפני חסימה, על דבר שמעולם לא הייתה כוונתי לעשות, ולכתוב שהתנהגות ספציפית הינה התנהגות כללית אצלי, הרי זו הקצנה חריפה שלא לצורך ושלא במסגרת בסאטירה. אי לכך, ה"אזהרה לפני החסימה" מוצגת באור מגוחך, ודאי שאני לא לקוח אותה ברצינות, מאחר ואני מוזהר על דבר שמעולם לא עשיתי. דבריי הדי מחמיאים שכתבתי כתגובה לדבריך האחרונים בדף הרלבנטי, מוכיחים את מה שכתבתי פה כאלף עדים. אני קורא לך לחשוב מחדש על ענין האזהרה.
את הדברים הבאים אני כותב אחרי שראיתי את דבריך האחרונים: קריאתי לחשוב מחדש על ענין האזהרה עומדת בעינה. בברכת פורים שמח, הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - יודעים עברית?! 00:58, 10 במרץ 2009 (IST)

הוספתי לאחר התנגשות עריכה:

בקריאה נוספת של דבריך מצאתי לנכון לעדן גם את דברי. אני עדיין חושב שמחיקת דבריו של אחר הוא מעשה שלא יעשה בוויקי, אבל תגובותיך המאוחרות יותר שינו את הפרספקטיבה שלי על מעשיך. אנא ראה דברים אלו, המצטרפים לדברים קודמים של ויקיפדים אחרים, ביקורת בונה, גם אם חריפה. בברכה, אורי שיחה 01:02, 10 במרץ 2009 (IST)
אני שמח שהגענו לכדי הבנה והידברות מרשימה, ועל עידון דבריך, ובמיוחד הכותרת ה"מאשימה", אני מודה לך. לגבי הביקורת קח נשימה ארוכה ותשמע שני תובנות חדשות שהושכלתי בהן על ידך:
  • גם דברים שנראים לעתים כפוגעניים ודוקרניים, יכולים לקבל משמעות אחרת לחלוטין, כששואלים ומנסים להבין את כותבים ואת רוחו.
  • מחיקת דברי אחרים מדפי שיחה, גם אם היא נראית לך הכרחית, היא צעד קיצוני וצריך לשקול אותה כראוי, ולחשוב פעמיים ושולשה לפני נקיטת צעד קיצוני.
בתקוה שהפורים שלך יהיה שמח יותר, אחרי דבריי האחרונים. Face-smile.svg בברכת פורים שמח, הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - יודעים עברית?! 01:10, 10 במרץ 2009 (IST)

תבניות לחסומים[עריכת קוד מקור]

בפעם הבאה מוטב יהיה אם לא תניח תבנית "נחסמת" למשתמש אחר. ראשית, אני כבר הנחתי את התבנית ואילו הוא נחסם רק פעם אחת, ולא פעמיים. שנית, מן הראוי שאדם שנחסם יקבל את ההודעה על כך מהחוסם וגם ידע לפנות אליו, ושימת התבנית בידי אחר עלולה להטעות אותו. מן ההגינות לתת לו לפחות את זה.

לתשומת לבך. לילה טוב, אורי שיחה 05:07, 10 במרץ 2009 (IST)

בדרך כלל אני נמנע מלעשות זאת. פה היה מקרה חריג, של מין נקמה מתוקה להודיע לאנונימי חצוף על חסימתו. בברכת פורים שמח, הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - בואו למחות נגד פרישת משתמש תורם ומוערך 05:09, 10 במרץ 2009 (IST)

עשרת בני המן[עריכת קוד מקור]

"לפי הסיפורת החרדית הקלאסית הנפוצה" - אם זו סיפורת חרדית היא לא קלאסית (סיפורת חרדית קיימת, כז'אנר משמעותי, עשרים שנים בקושי), ואם זה ספרות תורנית קלאסית ממש (מאות שנים), כדוגמת ספרי מנהגים של קהילות שונות, זה כנראה לא חרדי (מושג בן מאתיים שנה). לסיכום, אם תוסיף מספר דוגמאות מהם שאבת את הידיעה הזו (אותה לא היכרתי) יהיה אפשר לדעת איך לסווג ספרות זו. אם זה בא מזכרון כללי וללא מקורות מובהקים, עדיף למחוק לעת עתה. ‏DGtal‏ 20:35, 10 במרץ 2009 (IST)

טיפלתי בקטע הסיפורת וכו'. עיי"ש. יהודה מלאכיצו פיוסכבר חתמת?ויקיהדות • ט"ז באדר ה'תשס"ט • 13:42, 12 במרץ 2009 (IST)

הכחלת ערכים בוויקי[עריכת קוד מקור]

לצערי, לפעמים אנחנו צריכים להכחיל בוויקיפדיה גם צורה שגויה של מונח מסוים (כי הוא רווח גם בצורה זו), אבל אין דרך להתריע בפני המשתמשים שהמושג (הכחול) שהם השתמשו בו בוויקי אינו המילה התקנית, ואולי אפילו שגוי (אם תמצא דרך כזו, אשמח אם תציע לי). בכל אופן, במה עסקינן הפעם? במונח "נרקיסיזם", שמוצאו מ"נרקיסוס", מהמיתולוגיה היוונית. בעברית השתרשה הצורה המשובשת "נרקסיזם", "נרקסיסט", אבל, כמדומני, הצורה התקנית עדיין רווחת מאוד (לא בדקתי מה שיעור המופעים בכל אחת מן הצורות). אלדדשיחה 01:37, 13 במרץ 2009 (IST)

זה לא כ"כ מפתיע, אגב; במקור הגרמני המונח הוא Narzissmus, ולא Narzissismus. אביעדוסשיחה 03:00, 13 במרץ 2009 (IST)
תודה, אביעד, השכלתני (הוספתי את הבינוויקי לגרמנית לערך, אין לי מושג מדוע הוא לא היה שם). אלדדשיחה 12:50, 13 במרץ 2009 (IST)
תודה על ההערה הלשונית. עוד משהו שישפר את העברית התקנית שלי. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק 04:58, 13 במרץ 2009 (IST)
הרעיון שלי לפתרון הבעיה הוא רעיון נועז ומהפכני. אבל לדעתי הוא היה יכול ללכת: הקורא/כותב לא מבחין בבעיה בגלל ההפניה האוטומטית. הרעיון שלי הוא שכשכותב מקליד את המושג בצורה השגויה, הוא ייתקל בעת השמירה בהודעת שגיאה האומרת: הקלדת את המושג X באופן שגוי, הכתיב התקני למושג הוא: X. הרעיון אפשרי, בדומה למה שקיים בויקי כשמקלידים כיום את התבנית {{חשיבות}}, שהיא צורה נושנה ש(נחשבת) כיום (ל)שגויה, ומופיעה אזהרה המזהירה להקליד {{ס:חשיבות}}. בכל מקרה סביר להניח שגם אם הרעיון הזה יתקבל הוא יבוצע רק בתוך מרחב הערכים ולא בדפי שיחה. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק 05:14, 13 במרץ 2009 (IST)
טוב, כוונתי היא בראש ובראשונה למרחב הערכים. ממילא במרחב דפי השיחה אנשים רשאים לכתוב ככל העולה על רוחם, וכמעט שלא משתמשים בקישורים. אלדדשיחה 12:47, 13 במרץ 2009 (IST)
והרעיון?. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 12:50, 13 במרץ 2009 (IST)
יפה מאוד. פנה נא אל רותםליס ושאל לדעתו. אלדדשיחה 12:51, 13 במרץ 2009 (IST)
פניתי. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 12:57, 13 במרץ 2009 (IST)

חבל סתם להרוס עבודה טובה...גם אם היא של מישהו שבמקרה זיהה פה טעות[עריכת קוד מקור]

  • מתוך מה שכתבתי בפנצילין שיחה:

טוב לכל מי שחושב ששינויים של אנונימיים הם לא חשובים-בפרק על עמידות נכתב שהשימוש באנטיביוטיקה משרה עמידות. זה לא נכון. (תסתכלו בערך המורחב עמידות לאנטיביוטיקה ותבינו). החזרתי את השינוי שעשיתי בתוספת קטנה. איש ואגדה חביב,אני לא בור בביולוגיה אני מבטיח לך,אז אם יש לך השגות אל תמהר לשנות לגרסה הקודמת,בייחוד שברור שהידע שלך בביולוגיה הוא של הדיוט (להבדיל אלף הבדלות מאידיוט...). שבת שלום
בקיצור-חבל שהחזרת סתם לטעות גסה שהיתה שם-פנצילין לא משרה שינויים בדנ"א בדיוק כמו שזרעים לא משרים שינוי במקור של ציפורים,אבל הלחץ הסביבתי משרה הישארות של מוטציות קיימות מתאימות יותר. יש חומרים מוטגנים,אבל פניצילין הוא לא חומר כזה. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

עניתי לך בדף השיחה. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 11:23, 13 במרץ 2009 (IST)

מצטער[עריכת קוד מקור]

על ההתנגשויות המרובות Face-smile.svg. הנחתי שאתה לא בסביבה בדקות הקרובות, ולכן חזרתי ותיקנתי את דבריי, בהנחה שלא אתנגש אתך. אלדדשיחה 23:33, 14 במרץ 2009 (IST)

עוד התנגשות אחת ואתה נחסם קריצה הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 23:36, 14 במרץ 2009 (IST)
טאנטי לא תעשה דבר כזה... Face-smile.svg אלדדשיחה 23:43, 14 במרץ 2009 (IST)

הדיון במזנון[עריכת קוד מקור]

ממש לא התכוונתי לרפות את ידיך ואני מצטער אם כך הבנת את דברי. תומר א. - שיחה 09:39, 15 במרץ 2009 (IST)

לא חשבתי שהתכוונת לכך. אני אוהב לקבל משוב ביקורתי חיובי להצעותיי, רק חידדתי נקודה בעייתית המצויה באופן כללי בהצעות במזנון. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 13:45, 15 במרץ 2009 (IST)
אני מסכים איתך לגמרי. תומר א. - שיחה 15:30, 15 במרץ 2009 (IST)

באג[עריכת קוד מקור]

ראה כאן. כתוב ששחזרת לגרסה של ניר, אך לא כן (גם מספרי הגרסאות לא תואמים; מספר הגרסה ששחזרת אליה הוא דווקא של העריכה הראשונה של האלמוני). אם זה סקריפט, כדאי לבדוק. ירוןשיחה 16:50, 15 במרץ 2009 (IST)

כן, זו הפעם השנייה שאני נתקל בבאג הזה. אכן מדובר בסקריפט. אתה מבין בזה?. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 16:52, 15 במרץ 2009 (IST)
ממש לא... הייתי מציע לפנות לכותב הסקריפט... ירוןשיחה 17:01, 15 במרץ 2009 (IST)
אוקיי, בכל אופן תודה לך. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 17:04, 15 במרץ 2009 (IST)

ראה את זה[עריכת קוד מקור]

ראה את זה. מה אתה בוחר לעשות? לא ידעתי מה לעשות.. --MT0 - שיחה 19:16, 15 במרץ 2009 (IST)

כבר ראיתי שתיקנת --MT0 - שיחה 19:17, 15 במרץ 2009 (IST)
תודה לך. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 19:18, 15 במרץ 2009 (IST)

מחיקת הפניות שגויות[עריכת קוד מקור]

שים לב שמישק ומנשק הם שמות תקינים יותר, כמסתבר משם הערך ממשק. בנוגע לנפולאון בונפרטה - מכיוון שזה תעתיק, ואפשר לתעתק בכמה דרכים, אני לא בטוח אם חיוני למחוק. יוסאריאןשיחה 22:06, 15 במרץ 2009 (IST)

ואלו לא היחידים שסימנת בטעות. בנוסף, לאחר שביררת לעומק ולרוחב שיש למחוק הפניה מסויימת כי היא שגויה, תבדוק מה מקושר אליה ותקן את הקישורים לפני בקשת מחיקתה. יוסישיחה 22:09, 15 במרץ 2009 (IST)
קיבלתי. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 22:11, 15 במרץ 2009 (IST)

הרפיה[עריכת קוד מקור]

למה שיחזרת את האנונימי? דניאל ב. 15:31, 16 במרץ 2009 (IST)

ראיתי את שחזורך, והתעלמתי ממנו כי פשוט טעיתי (התבלבלתי בין מדיטציה (מופיע שם) לבין ההגדרה המילונית הפשוטה שנתן האנונימי. יש לציין שמקודם האנונימי הוסיף את עריכתו בצורה לא נכונה ואז השחזור היה מוצדק, מה שמבהיר קצת את הרקע לטעות בשחזור השני). אתה והאנונימי צודקים לחלוטין. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 15:34, 16 במרץ 2009 (IST)

ליה שמטוב[עריכת קוד מקור]

לדעתך עדיין יש להשאיר את תבנית השכתוב? --גוונא - שיחה 18:54, 16 במרץ 2009 (IST)

כל הכבוד על עריכותיך, אך עדיין דרוש שכתוב שם. יש שם בעיות ניסוח רבות, חסירה ויקיזציה ועוד. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 18:56, 16 במרץ 2009 (IST)

עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכי בתי ספר[עריכת קוד מקור]

שלום, השתתפת בהצבעה על עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכי בתי ספר. רצית להסב את תשומת לבך לכך שההצעה השתנה והורד ממנה סעיף הוותק השנוי במחלוקת. הינך מוזמן לשנות את הצבעתך בהתאם במידה ואתה רואה לנכון לעשות זאת. יורי - שיחה 20:16, 16 במרץ 2009 (IST)

יפה שהורדת. ותודה על ההודעה. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 20:17, 16 במרץ 2009 (IST)

אמרפל[עריכת קוד מקור]

היי,

מדוע בערך על מלחמת ארבעת המלכים קישרת את אמרפל עם נמרוד? ראיתי שכך אומרים חז"ל, אך אין לזה סימוכין בטקסט המקראי עצמו. חובבשירה - שיחה 08:19, 17 במרץ 2009 (IST)

אכן, לא ידעתי שיש ערכים על שניהם. צריך לקשר לאמרפל, כרגיל. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 13:15, 17 במרץ 2009 (IST)

יציאת מצרים[עריכת קוד מקור]

בס"ד,

שלום. יתכן שלא אהיה סמוך למחשב ביומיים הקרובים, אנא קרא את הדיון בקרעטשמע ואת שינויי הגרסאות בערך, ועקוב אחריהם. בתודה מראש. יהודה מלאכיצו פיוסכבר חתמת?ויקיהדות • כ"א באדר ה'תשס"ט • 16:46, 17 במרץ 2009 (IST)

כפי שראית בדיוק המחשב שלי 'חלה' בוירוס רציני. רק עכשיו חזרתי, אחרי שהמחשב תוקן.

אנטי וירוס[עריכת קוד מקור]

יש באינטרנט תוכנת אנטי וירוס חינמית (AVG), ובחנויות ניתן להשיג תוכנת אנטי וירוס ב-100 שקל. דוד שי - שיחה 07:48, 18 במרץ 2009 (IST)

התוכנה שדוד הציע מצויינת, תבצע סריקה בSafe Mode ואם אתה מסתבך תשלח לי מייל (אם אתה רוצה תשלח לי את הטלפון שלך ואני אתקשר אליך). תומר א. - שיחה 22:41, 18 במרץ 2009 (IST)
מקווה שהכל בסדר... • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 22:42, 19 במרץ 2009 (IST)
שלום לכם. תודה לכם. המחשב שלי כבר תוקן. אם כי נאבדו לי קבצים די יקרים מבלי שוב. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 17:50, 26 במרץ 2009 (IST)
ברוך השב למחוזותינו • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 17:55, 26 במרץ 2009 (IST)
תודה, תודה. עבודה רבה לפניי, רשימת המעקב שלי עמוס למדי... הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 17:56, 26 במרץ 2009 (IST)
איש ברוך הבא, התגעגענו......... והקבצים, לא מבלי שוב. קרה לי סיפור דומה שלח לי מייל יש לי פתרונות עבורך. יהודה מלאכיחיוג מקוצרכבר חתמת?ויקיהדות • ב' בניסן ה'תשס"ט • 18:05, 26 במרץ 2009 (IST)
התגעגענו ועוד איך... . המחשב שלי היה אצל מומחה למחשבים. הוא הפעיל תוכנות שחזור למיניהן, שחזר קבצים מסויימים, אבל אלה היקרים לי הוא לא הצליח לשחזר. נראה לך שתצליח? רוצה לנסות?. מה אכתוב במייל?. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 18:08, 26 במרץ 2009 (IST)
@ כבר אמור להיות אצלך. יהודה מלאכיחיוג מקוצרכבר חתמת?ויקיהדות • ב' בניסן ה'תשס"ט • 18:15, 26 במרץ 2009 (IST)
עד כמה חשובים? המחשבים מומחעס משחזרים ברמת התוכנה, סביר להניח שאם תהיה מוכן להשקיע סכום נכבד (מעל 1,000 ש"ח) יש סיכוי שיוכלו לשחזר לך את זה ברמת החומרה. תומר א. - שיחה 07:32, 27 במרץ 2009 (IDT)
מנסיון של שתי קריסות שונות, הכי בטוח לתת לחברה המתמחה בהצלת נתונים. יש כמה כאלה בשוק, אני ניסיתי שתי חברות – שחזרו לי 100% מהחומר. אמנם אצלי הקריסות היו ברמת החומרה, אך הן לוקחות סכום נמוך מאוד (או כלום) לבדיקה והערכה לגבי אחוז החומר הניתן לשיחזור. חזרתי - שיחה 12:13, 27 במרץ 2009 (IDT)
החומר חשוב לי בגלל שאובדנו גורם לי הפסד של כאלף שקל. על כן אין טעם להשקיע סכומי כסף גדולים מדי הנדרשים לשחזור ברמת החומרה. בכל מקרה, תודה לכם. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 12:52, 27 במרץ 2009 (IDT)

א גוטן חודש.[עריכת קוד מקור]

אתה יודע, שבזכותך ובזכות ליאת יש לנו ערך חדש. תהנה ותתכבד להיכנס לדף שיחתי לביקור קצר ולהתרשמותך מהערך. בברכה, יהודה מלאכיחיוג מקוצרכבר חתמת?ויקיהדות • ב' בניסן ה'תשס"ט • 18:10, 26 במרץ 2009 (IST)

חן חן. כנראה מחר אמצא זמן לקרוא בעיון. אני פשוט עסוק ברשימת המעקב שחיכה לי בסבלנות שבוע. רק הרגע הסרתי כ- 350 דפים מרשימת המעקב העמוס, שאוכל לטפל במה שחשוב באמת. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 18:15, 26 במרץ 2009 (IST)
אתה מוכן? - למה לא עונה??? יהודה מלאכיחיוג מקוצרכבר חתמת?ויקיהדות • ב' בניסן ה'תשס"ט • 18:24, 26 במרץ 2009 (IST)
נסה עכשיו!. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 18:27, 26 במרץ 2009 (IST)

לעיונך[עריכת קוד מקור]

בתודה מראש! יהודה מלאכיפניה אליויקיהדות • ה' בניסן ה'תשס"ט • 13:27, 30 במרץ 2009 (IDT)

זיסקייט.[עריכת קוד מקור]

'יך פאר יעצט ארויס קיין ארץ ישראל, מסתמא וועל 'יך דיר קלינגען אויב דו סיסט מסכים. זיי געבנטשט, יהודה מלאכיפניה אליויקיהדות • ז' בניסן ה'תשס"ט • 20:42, 31 במרץ 2009 (IDT)

פאר געזונטערהייט און קום צוריק געזונטערהייט. זאלסט דעלעבן משיח'ן, און פאגעס נישט צו קלינגען, אבער נישט פאר דו לאזט מיר איבער א הודעה, אין רעדן-בלאט, און באקומסט א ענטפער אז איך בין גרייט. (משהו בסגנון "מוכנים?" - מכיר את המשחק הזה?). הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 20:46, 31 במרץ 2009 (IDT)

תיבות משתמש[עריכת קוד מקור]

תיבות משתמש משעשעות, גרמת לי לצחוק טוב, נחמד ביותר! אסתר סימין - שיחה 04:23, 8 באפריל 2009 (IDT)

תודה, אבל כולן לא שלי, והקרדיט שייך ליוצריהן. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 19:09, 29 באפריל 2009 (IDT)

קובץ:האיש והאגדה 3.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום לאיש וגם לאגדה,
מצאתי שלט ברוכים הבאים זה אי שם וראיתי שאינו משוייך לשום דף... סמוך ובטוח כי תדאג לו • עודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 16:34, 4 במאי 2009 (IDT)

קובץ:האיש והאגדה 3.jpg[עריכת קוד מקור]

אם אתה לא מתכוון להשתמש בתמונה, אנא סמן אותה למחיקה. תודה, ‏Yonidebest Ω Talk‏ 20:27, 6 במאי 2009 (IDT)

תזכורת[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "יונה אבן ג'נאח" ולא ערכת אותו כבר זמן רב. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ברוקסשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 18:39, 13 במאי 2009 (IDT)

תודה על התזכורת. לצערי אכן לא אוכל לעסוק בזמן הקרוב בטיפול בערך. כבר אסיר את התבנית. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 14:01, 18 במאי 2009 (IDT)

לא הצלחתי[עריכת קוד מקור]

לגלות מה בדיוק עשית כאן. מה באמת? ברי"אשיחה • ט' בסיוון ה'תשס"ט • 21:04, 31 במאי 2009 (IDT)

הוספתי רווח אחרי הקו שלפני הרב שלמה אהרונסון. היה כתוב כך: "הרב מיכל יהודה ליפקוביץ |הרב שלמה אהרונסון" ושיניתי ל"הרב מיכל יהודה ליפקוביץ | הרב שלמה אהרונסון". בברכה, הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 21:27, 31 במאי 2009 (IDT)
טוב, שכוייח... ברי"אשיחה • ט' בסיוון ה'תשס"ט • 21:36, 31 במאי 2009 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

האיש והאגדה שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

לקראת תרגיל העורף הגדול, הטילדה יוצאת בגיליון חדש!

הקשר עם האקדמיה מתהדק, הבוט של DMY יוצא לחופשה ודיוני מחיקה מייצרים משוררים. מי שרוצה להעניק ערך ויקיפדי כמתנה לשמעון פרס, עכשיו הוא סוף סוף יכול!

על כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 16:48, 1 ביוני 2009 (IDT)

עזוב[עריכת קוד מקור]

נסה להבין את האימרה שבראש דף המשתמש שלי. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 00:07, 2 ביוני 2009 (IDT)

תזכה? - אולי. תצדיק - לא!. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 13:43, 2 ביוני 2009 (IDT)
התייחסתי לזו שאינה בעברית. את האימרה של קסטרו קל להבין. זהר מחוץ לחשבון 17:37, 2 ביוני 2009 (IDT)
לצערי, אני כמעט לא מבין אנגלית. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 19:05, 2 ביוני 2009 (IDT)
מרבה המזל שזה לא באנגלית! זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 22:30, 2 ביוני 2009 (IDT)
אז באיזו שפה?. ותרגם כבר!. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 22:35, 2 ביוני 2009 (IDT)
לא כל דבר ניתן לתרגם. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 22:41, 2 ביוני 2009 (IDT)
דווקא למשפט הזה יש תרגום "רשמי" לעברית. תומר א. - שיחה 22:43, 2 ביוני 2009 (IDT)
מה פתאום, אין תרגום (בדוק את המקור והשווה למה שכתוב אצלי). בוא נאמר שהייתי צריך להוסיף (sic). זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:05, 2 ביוני 2009 (IDT)
"אחז בי התסכול,
לנוכח המבול,
מבול של מלל עקיף,
את הנקודה העיקרית רק מקיף,
עברית? אנגלית?,
לא, שפה אלמונית,
משולל תרגום?,
לא, תרגום רשמי ו... בום,
מבוקשי להבין,
לפחות באיזה מהניבים,
לא התמלא,
שאלותיי נשארו ללא מענה.
לכן חרזתי את השיר,
אולי כך אקבל מענה ישיר".
הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 23:02, 2 ביוני 2009 (IDT)
אבל זה יהיה קל מדי. ויקיפדיה לא אמורה להיות קלה. ראה זאת כחידה. זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 23:05, 2 ביוני 2009 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה:
"עקשנות כזאת מזמן לא פגשתי,
שלא אקבל את מה שביקשתי,
ואף אחרי תחנונים וחרוזים,
אני מעיין במשפט כעדר עיזים,
משפט סתום מבלי הבין,
כשְחור שבפניי לא קל להלבין,
כחשכת חצות לַיִל שאינו מואר,
בגלל אדישות של זהר,
שמכריז על תכונתו בראש חוצות,
כתרנגול חסר בושה, עירום מבלי נוצות".
הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 23:23, 2 ביוני 2009 (IDT)

כתבתי לפני התנגשות עריכה:
"

ייתכן/
ידידי, שזה לא/ לענין. אבל אין/
מה לעשות. גוגל/
לשירותך
" תומר א. - שיחה 23:09, 2 ביוני 2009 (IDT)

"זה לא רק ייתכן,
לא לענין? - ודאי שכן,
כי חשבתי שסופסוף,
יהיה טוף,
כי מענה או לפחות קישור ישיר,
אקבל, כדי שלא אצטרך שוב לשיר,
אך העצלות לא אחזה בי,
ובעמל גם בגוגל ניסיתי,
וגם שם הכל לועזי,
זה סינית בשבילי,
והתוצאות בעברית בלבד,
אינן מספקות ושוב אני לבד,
אנא אל תשאיר אותי להתמודד בודד,
בבקשה ממני האיש המאגד".
הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 23:35, 2 ביוני 2009 (IDT)

"בגלל שגם תגובה כלשהי,
אני לא מקבל בכלל,
וכבר לחשוב לא מסוגל,
רואה אני את כותרת הפסקה כרֶאִי
תוך החלפת החולם,
בשורוק, כניקוד טוב,
שייקרא עזוּב ולא עזוֹב,
עזוּב כמצורע, כגולם,
כך שהמילה הבודדת,
שבכותרת,
את הרגשתי מתארת,
את הרוח ממפרשיי היא שודדת,
אלך לנוח,
כי אולי כך,
באמת אשכח,
שסיכויי להבנה חלפו עם הרוח"
.
הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 00:00, 3 ביוני 2009 (IDT)

מיזם אנציקלופדיה תלמודית[עריכת קוד מקור]

ראה שיחת משתמש:ברי"א#מיזם אנציקלופדיה תלמודית. אכן חששתי שאפספס אפילו כותבים מרכזיים, אבל כמוך?! גוונא - שיחה 00:10, 3 ביוני 2009 (IDT)

ירון דקל[עריכת קוד מקור]

הכל בסדר? או שצריך אזהרה? ‏Ori‏ • PTT‏ 19:26, 3 ביוני 2009 (IDT)

לא הבנתי. תמיהה הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 19:27, 3 ביוני 2009 (IDT)
הוא מתכוון שתסביר את המחיקה התמוהה Neriag - שיחה
או קיי. הסרת כל המידע מערך מסויים היא השחתה, ועשויה להביא לחסימה. ‏Ori‏ • PTT‏ 19:29, 3 ביוני 2009 (IDT)
אוי ואבוי. טעות. טעות. טעות. עכשיו תפסתי שכשרציתי להעתיק את המלל של הערך גם מחקתי את כולו. ועוד ערך שאני יצרתי. בטח צריך אזהרה. תשלח. קריצה הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - חתמת כבר? 19:32, 3 ביוני 2009 (IDT)

תודה רבה[עריכת קוד מקור]

אהבתי מאוד את שורותיך בדף השיחה שלי. חן חן! אלדדשיחה 10:22, 8 ביוני 2009 (IDT)

SMirC-thumbsup.svg תודה רבה!. הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חייגו בקליק - למה אני אוהב את ויקיפדיה? 14:12, 8 ביוני 2009 (IDT)