שיחת משתמש:הראש

תוכן הדף אינו נתמך בשפות אחרות.
מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

אתה כנראה מדבר על מספרי סופר קטלן.

שינוי שמות ערכים[עריכת קוד מקור]

שלום,

אין לשנות שמות של ערכים ללא דיון כמקובל. גילגמש שיחה 23:19, 5 ביוני 2015 (IDT)[תגובה]

כתבתי פה משהו וזה נעלם. כתבתי שאלה: האם לכל משתמש ישנו דף טיוטה אחיד ויחד, או שניתן לערוך מספר טיוטות במקביל? הראש - שיחה 02:30, 27 ביולי 2015 (IDT)[תגובה]

שיחת משתמשת:הראש/טיוטה

אין הגבלה לדף טיוטה אחד ויחיד, פשוט יש לך בסרגל העליון קישור רק לטיוטה שנקראת "משתמש:הראש/טיוטה". אם תרצה תוכל לייצר עוד טיוטה רק שצריך שלפני שם הטיוטה יבוא "משתמש:הראש/". בברכה, מלא כל הארץ כבודישלח הודעה ל-013-28143 • ט"ו באדר א' ה'תשע"ו • 23:24, 23 בפברואר 2016 (IST)[תגובה]
בוטל
בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף יהודים. הסיבה לכך היא: טעות כאן היא לא סבירה לאור ה הידיעה, ובערך כזה עדיף להימנע מהפניות לא קריטיות. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, ‏Lionster‏ • שיחה 18:29, 21 בפברואר 2017 (IST)[תגובה]

ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת בדף שיחה:איתי לוי מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. ניסויים, השחתות, הבלים, שגיאות וגסויות לא נשארים בדפי ויקיפדיה זמן רב, משום ששינויי הדפים מנוטרים ונבדקים כל העת בשבע עיניים. בכל זאת, בזמן הקצר שיעבור בין השינוי שביצעת בדף לבין תיקונו, עשויים לראות את השינוי קוראיו של הדף, ובכך ייחשפו למידע מוטעה או לדף מושחת, מה שעשוי להטעות אותם.

כדי ללמוד יותר על האתר כדאי לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בדפי העזרה הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה, יאירשיחה 18:29, 2 בינואר 2024 (IST)[תגובה]

שלום יאיר
תוכל להבהיר את השגיאה שלי?
תודה הראש - שיחה 19:48, 2 בינואר 2024 (IST)[תגובה]