שיחת משתמש:חכם חנוכה

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

שלום חכם, לדעתי התוספת ל"סיינטולוגיה" בערך "כת" מיותרת ומוטה - עדיף להשאיר בלי הסבר מאשר לתת רק הסבר משמיץ ולא נייטרלי. לא מחקתי, אבל אני מציעה לך למחוק את זה בעצמך. יעלה נוץ

שלום יעלה, כלום יודעים שהכת הזאתי זה בעצם תרמית ככה שמי שקורא את זה ידע להיזהר. לא כתבתי את זה בצורה של עובדה אלא של טענה. אם זה מפריע לך את יכולה להוריד את התוספת הזאת. תרגישי חופשי לעשות פה שינויים. --חכם חנוכה 19:17, 23 ספט' 2004 (UTC)

"כולם יודעים" הוא בדיוק הדבר שרציתי להימנע ממנו (;. תודה על העצה, אני עדיין חוששת לשנות דברים שנייה אחרי שאנשים כותבים אותם. יעלה נוץ


חנוכה.

אני פותח איתך דף חדש.
להבא אהיה פחות סובלני כלפיך.
אני מקווה שתנצל את האמון שאנו נותנים בך ותחדש פעילות כחבר מכובד בקהילה.

אני מסכים לפתוח דף חדש, אבל למה הסרת את התמונות?

אחרת אי אפשר לפתוח דף חדש. אני מניח שאת התמונות ימצאו בגוגל. החידוש הוא כמובן התרגום המשובח שלך, ולא התמונות שלא צילמת.

אתה מוזמן לשטוח את טענותיך בדפי השיחה של ערכים, בהם אתה חש שיש מקום לביקורת שלך. כפי שהבחנת, כאשר הצדק היה עימך, תמכנו בך ללא עוררין.
אינני מפקפק בתרומתך החשובה, אלא מקווה שתמצא דרך לשלב את ידיעותיך באופן מכובד. אני סמוך ובטוח שיש נושאים רבים שהנך בקיא בהם מלבד רשימת הסרטים הכחולים, ואתה מוזמן לשתף את כולנו בערכים רבים מספור פרי עטך.

וכמו כן, אני מבקש לשנות את ויליאם לו'יליאם כפי שיש לאיית, בן הטבע 15:44, 20 ספט' 2004 (UTC)

למי שתהה למה משמש בדף השיחה תת הערך "ניסויי" ובו רשימה של מילים הנראות אקראיות לכאורה, הרי שנראה לי שהמדובר ביצירת בסיס לכך שאדם המחפש מילים אלו בגוגל יגיע לדף השיחה של החבר חכם חנוכה, וכך ייחשף לתכנים המחכימים המצויים בו, כאשר חותמת הכשרות של הויקיפדיה מתנוססת מעליהם. לדעתי מסיבה זו בלבד יש למחוק את הדף. אלמוג 16:03, 20 ספט' 2004 (UTC)


בויקיפדיה לא נוגעים בדף משתמש. זה טאבו. אין לאפשר עבירה על החוק ואין לאפשר תמונות תועבה. אלה הסייגים וחנוכה החליט לכבדם.

וכמו כן, אני מבקש לשנות את ויליאם לו'יליאם כפי שיש לאיית, בן הטבע 16:17, 20 ספט' 2004 (UTC)

התמונות אינם תמונות תועבה. בתמונות הן לבושות היטב... --חכם חנוכה 16:22, 20 ספט' 2004 (UTC)

תמונה של כוכבנית פורנו היא תמונת תועבה תמיד. ערך יפה חיברת. וכמו כן, אני מבקש לשנות את ויליאם לו'יליאם כפי שיש לאיית, בן הטבע 16:32, 20 ספט' 2004 (UTC)


חנוכה, התחל ליטול חלק בדיונים אחרים. עזוב מדי פעם את הנשים. רוב האקשן בבוטניקה.

וכמו כן, אני מבקש לשנות את ויליאם לו'יליאם כפי שיש לאיית, בן הטבע 21:15, 22 ספט' 2004 (UTC)חנוכה הנכבד - ראיתי רק אתמאל את כל המהומה סביב ערכי כוכבות-הפורנו ומה שהתגלגל סביבה; נראה לי שממש התנפלו עליך בצורה לא יפה ובלי ממש סיבה (פרט לשבירת טאבואים חברתיים מסוימים כנראה - יש אנשים שלא אוהבים לשים 'מיניות' על השולחן). רציתי שתדע אינך היחיד פה שמרגיש שמה שכרע כאן הוא סתימת פיות - לוא-דווקא אסטתית במיוחד, ואני חושב כי לפחות חבורה זו בחרה זמן טוב לעשות זו - וזו משום שזהו זמן טוב להתנצל. -אױד עלפֿטער 01:53, 24 ספט' 2004 (UTC)

כל הכבוד על האומץ ותודה על התמיכה! הצדק עוד ינצח! --חכם חנוכה 01:57, 24 ספט' 2004 (UTC)הלינק שנתת לא נפתח. אשמח אם תתן לינק שכזה גילגמש 20:03, 25 ספט' 2004 (UTC)

http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml?itemNo=134543&contrassID=2&subContrassID=18&sbSubContrassID=0
התוצאה זהה. גילגמש 20:06, 25 ספט' 2004 (UTC) מאיזה יום המאמר הזה? אחפש באופן ידני גילגמש 20:06, 25 ספט' 2004 (UTC)
http://66.102.9.104/search?q=cache:MjY8BqpR1pEJ:www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArt.jhtml%3FitemNo%3D134543%26contrassID%3D2%26subContrassID%3D18%26sbSubContrassID%3D0+%D7%A2%D7%9B%D7%91%D7%A8+%D7%9E%D7%9B%D7%A0%D7%99+%D7%90%D7%93%D7%95%D7%9D&hl=en

חנוכה, האם חשבת אי פעם לחבר ערך על דמות היסטורית? למה לא תתחיל לחבר ערך רציני ומושקע כדי שבאמת תוכל להתגאות בה? אני מאמין שברגע שתתחיל לעשות, היחס כלפיך ישתנה מקצה לקצה. נסה ותיווכח.

וכמו כן, אני מבקש לשנות את ויליאם לו'יליאם כפי שיש לאיית, בן הטבע 09:09, 26 ספט' 2004 (UTC)


למען ההגינות, יש לומר שדף המשתמש של חנוכה משתפר מיום ליום. לא ירחק היום ונוסחאות בפיסיקה יעטרו את הדף. אמור לי, חנוכה, הבאת סברת שגוגל יתייחס למילים המוזרות שכתבת שם לפני כן?

עתה, חנוכה לענייני יחסי מין עם קטינות. החוק, אם אינני טועה, אוסר לקיים יחסי מין עם קטינות, קרי מתחת לגיל 18. נכון שזה יהיה מוזר אם בן 18 ויום יקיים יחסי מין עם בת 17 ו-364 יום ובשל כך ייעצר. אך זהו החוק ומטרתו אי ניצול נשים פתיות. נכון הדבר שכיום אין עוד ילדות פתיות, ובנות 15 בימינו מנוסות לכל הפחות כמו בנות 25 עד לפני דור, ונכון גם שעד לפני שני דורות הסבתות שלנו נישאו כבר בגיל 16. כלומר, בתוך כמה עשרות שנים השתנו מנהגים חברתיים מקצה לקצה ובחזרה. אני מודה שבהיותי חייל היתה לי חברה בכיתה י"ב ואם רוצים לעצור אותי בשל כך, אז שירווח למדינה. כלומר, אני בעצמי הפרתי את החוק ובכל זאת, חנוכה, אני תומך בו. לדעתי לא חשוב מהי לשון החוק אלא מה מטרתו: במקרה הזה – מניעת ניצול נערות תמימות. מישהו צריך להגן עליהן וזאת החוק עושה. הרי אם אתה בן 20 ויש לך חברה בת 17, היא מן הסתם לא תתלונן עליך במשטרה, אך במקרה שבת 17 כן רוצה להתלונן על מישהו מבוגר ממנה, החוק צריך להגן עליה במקרה שאותו מישהו ניצל אותה מינית. הבעיה היחידה היא שאכן, אין ממש אפשרות לשמור על החוק בימינו, כי הקטינות פשוט מסרבות לקיימו. זוהי בעיה חברתית-מוסרית שהקהילה פטרה עצמה מלטפל בנושא ולהורים אין כל אפשרות לטפל בכך בכוחות עצמם.

בקשר אליך, אני לא יודע בן כמה אתה, אך חוששני שאם המשטרה תתקל בך מחובק עם בת 14, יש סיכוי רב שדווקא אותה יעצרו... (ואולי אותך על שוטטות). התחל להתבגר, וחדל מויכוחים טיפשיים אודות עכברי מחשב..

וכמו כן, אני מבקש לשנות את ויליאם לו'יליאם כפי שיש לאיית, בן הטבע 12:08, 26 ספט' 2004 (UTC)

חנוכה, הנח לפורנוגרפיה. אחרת תביא עליך שוב צרות. אפילו שבוע אתה לא מסוגל להחזיק מעמד, בן הטבע 16:31, 26 ספט' 2004 (UTC) פשוט שמתי את התמונה שמופעיה בכמעט כל הויקיפדיות האחרות. אתה מוזמן לבדוק! --חכם חנוכה 16:33, 26 ספט' 2004 (UTC)


שלום חנוכה,

כפי שאני רואה זאת, הדרך הטובה ביותר לסיים איתך עימותים היא בשיחה נורמלית. מכיוון שכך, ראיתי לנכון ליידע אותך בכמה שינויים שאני עומד לבצע בערך שכתבת, דולי בוסטר.

ראשית, שם הערך צריך להשתנות. לפי מה שכתבת אתה עצמך בערך, זהו רק כינוי, ואילו השם האמיתי הוא קז'טה נורה בוצ'ינקובה. לא נהוג ליצור ערכים הנושאים את כינויו של האדם, אלא ליצור ערך תחת השם בו הוא נולד וליצור הפניה מהשמות האחרים. מי שיחפש "דולי בוסטר" יגיע לערך הנכון.

שנית, וזה דבר שמאוד נהוג בויקי האנגלית האהובה עליך, קישור אמיתי אינו לעניין. אנשים עלולים בטעות להגיע לאתר הפרטי של הגברת תוך לחיצה אקראית. לכן, הכתובת תופיע, אך אי אפשר יהיה ללחוץ עליה, והקורא יהיה מודע לאן שהוא מגיע.

אלו הם דברים נפוצים מאוד, ואתה לא יכול לטעון הפעם שרודפים אותך. עניין השם נעשה באופן נפוץ מאוד (למשל, הרבי מליובאוויטש מפנה למנחם מנדל שניאורסון, ולא להפך), ותצוגת הקישורים נעשית כך פעמים רבות (כמו בערכים על החטופים בעירק, שם יש קישורים לקטעי וידאו של עריפות ראשים, בויקי האנגלית).--[[משתמש:Roybb95|רועי | (שיחה) |]] 15:07, 28 ספט' 2004 (UTC)

אוקיי - אבל הורדה של פיסקה שלמה על זה שהיא כוכבת פורנו זה ניראה לי ממש טימטום, תוריד את הלינק ותכניס הפנייה אבל תחזיר את הפיסקה. --חכם חנוכה 15:13, 28 ספט' 2004 (UTC)
מה? על איזו פסקה אתה מדבר? לא הורדתי שום פסקה, ולמען האמת עוד לא עשיתי שום שינוי. הדבר היחיד שהתשתנה הוא שהקישור ירד לחלוטין, ע"י גילגמש, כיוון שמדובר באתר מסחרי, ואין לקשר מויקי לאתרים מסחריים. באשר לשינויים האחרים - גילגמש עדיין לא רוצה את הדף, אך אם תהיה הסכמה עמו בנוגע לעניין, אבצע אותם.--[[משתמש:Roybb95|רועי | (שיחה) |]] 15:21, 28 ספט' 2004 (UTC)

הטעיית מנועי חיפוש

למשתמש שפגע בדף המשתמש של חכם חנוכה: איני מסכים לפגיעה בדפי משתמש. למרות שלדעתי תוכן הדף הינו גבולי בלשון המעטה, ללא החלטה דמוקרטית ומתן אפשרות ליוצר הדף להביע דעתו ולהגן על עצמו, לא אוכל לאפשר פגיעה חד צדדית, ולכן שיחזרתי את הדף (עם כל הצער שבדבר) אלמוג 08:31, 30 ספט' 2004 (UTC)

אלמוג נהג בהגינות רבה, אך הצדק הוא עם המשתמש האלמוני. אוסף המילים הגדול בדף המשתמש של חכם חנוכה משמש להטעיית מנועי החיפוש, ודרכם להטעיית הגולשים. במונחים שאלמוג מכיר טוב ממני, יש בכך משום קבלת דבר במרמה. מנועי החיפוש אינם נוהגים בסלחנות כלפי מתחכמים כאלה, ועלולים להעניש את ויקיפדיה העברית (ראו פרטים נוספים: מנוע חיפוש). המצב הנוכחי הוא פגיעה חד צדדית של חכם חנוכה בויקיפדיה. מתוך כבוד לאלמוג, וכיוון שברור לי שחכם חנוכה אוהב את ויקיפדיה, אני מצפה שיוריד בעצמו את כל אוסף המילים הגדול שבדף המשתמש שלו. דוד שי 09:09, 30 ספט' 2004 (UTC)
לי ממש "נשבר" מהמשחק של "חכם חנוכה". התאפקתי עד עכשיו, וניסיתי להתעלם ולא להתקרב לוויכוחים האינסופיים שרק מבזבזים אנרגיה של כל הויקיפדים. אבל כשעשיתי חיפוש בגוגל ל"קידומת 03" הופיע דף המשתמש של "חכם חנוכה" במקום ה-6-י. דף זה אינו מייצג אותנו כויקיפדיה מכובדת (אם מתבטאים בלשון מינורית). רק עכשיו הפנמתי כי גם דפי משתמש נסקרים ע"י גוגל. אני מציע למחוק לאלתר את הקטע "ניסויי" מדף הבית של חנוכה, ואם ימשיך בדרך נלוזה זו לסגור את דף הבית שלו בכלל. ^^ דּוֹד1 10:54, 30 ספט' 2004 (UTC)

זה רק מראה שהוא לא טיפש בכלל, בניגוד לסברתו של גילגמש. ללא אלמוג, אפילו לא הייתי מעלה בדעתי שרעיון עיוועים שכזה צץ במוחו של חנוכה. בן הטבע 11:31, 30 ספט' 2004 (UTC)

אגב, סתם שאלה לשם הסקרנות בלבד. למה לאדם לחפש מידע אודות קידומת 03. אפילו אם אקדיש את כל חיי לכך לא אצליח למצוא סיבה אחת. בן הטבע 11:43, 30 ספט' 2004 (UTC)

הניסויי

למה הוא נמצא? הוא פוגע במהותו של דף המשתמש (לספר על המשתמש ותרומותיו) ופוגע בציבור הגולשים- אם תנסו למשל לחפש "קידומת 03" תגיעו לדף הזה שבכלל לא קשור!

ניקוי דף המשתמש

שמתי לב שאתה מאמין גדול בדמוקרטיה. לאחר שקראת את עמדת כל הויקיפדים בעניין דף המשתמש שלך, אתה מתבקש לנקות אותו מיד מכל המרכיבים הפסולים שבו, כפי שהוחלט פה אחד. דוד שי 13:49, 30 ספט' 2004 (UTC)

א. העמדה של רוב הויקיפדים הייתה קשורה לניסוי שלי ולא לכוכבות הפורנו
ב. אני מבקש להוריד מהגנה את הערך שתל סיליקון שכתבתי. ראה מזנון. --חכם חנוכה 14:15, 30 ספט' 2004 (UTC)
אל תבזבז את זמני בוויכוחי סרק. אם לדעתך הויקיפדים דרשו רק את הורדת הניסוי שלך, קודם כל תוריד אותו, אחר כך נברר ביחס לשאר הדף. דוד שי 14:31, 30 ספט' 2004 (UTC)
קודם כל תוריד את ההגנה המיותרת בערך שתל סיליקון (תיכנס להיסטוריה של הדף ותראה מה הלך שם). אח"כ נדבר על הניסוי שלי (ואגב איפה הייתה הדמוקרטיה בערך דולי בסטר?) --חכם חנוכה 14:49, 30 ספט' 2004 (UTC)
אל תשחק משחקים. הוחלט פה אחד על כך שעליך להוריד את הניסוי. אין לזה שום קשר לשתל סיליקון. הורד את הסעיף תיכף ומיד, ולא - אעשה זאת בעצמי, ואפעיל הגנה על דף המשתמש שלך. לידיעתך, דבריך האחרונים מהווים סחיטה ואף איומים. דבר נוסף - בקרוב אסיים לתרגם את הדף ויקיפדיה:דף משתמש, ועפ"י הנהלים שתמצא בו (שיתורגמו ללא שינוי מויקי האנגלית האהובה עליך) תגלה שאסור לך אפילו לכלול את הביוגרפיות, ושקביעתך לפיה זהו דף אישי שלך ומותר לך לכתוב בו ככל העולה על רוחך שגויה. הסר את הסעיף "ניסוי", ומיד.--[[משתמש:Roybb95|רועי | (שיחה) |]] 15:00, 30 ספט' 2004 (UTC)
חנוכה - אני קובע אולטימטום. אם לא תסיר את רשימת המילים תוך רבע שעה, אעשה זאת בעצמי ואגן על הדף, כך שלא תוכל לערוך אותו.--[[משתמש:Roybb95|רועי | (שיחה) |]] 15:14, 30 ספט' 2004 (UTC)
זה כבר הוסר, בעניין להתנהלות פה שלחתי עליכם כמה תלונות להנהלת הויקימדיה. לבנתיים אני עובר לויקיפדיה האנגלית. בגלל אנשים כמוכם המדינה שלנו ניראת כמו שהיא ניראת. --חכם חנוכה 15:17, 30 ספט' 2004 (UTC)
כדי למנוע טעות אציין שחכם חנוכה לא הסיר את הטקסט הפוגע. נאלצתי לעשות זאת בעצמי לאחר שהתמיד בסירובו. דוד שי 15:23, 30 ספט' 2004 (UTC)