שיחת משתמש:ישראל121

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ישראל121, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, Noambarsh - שיחה - תרמו למיזם מלחמת העולם! 10:36, 15 ביוני 2012 (IDT)

העלאת שפע ערכים על אלבומים שלא מכילים מידע מעבר לשמות השירים[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ישראל121,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "האהבה נשארת" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ישראל121/‏האהבה נשארת". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!. העברתי את הערך הזה לארגז חול. העלית שפע של ערכים שאין בהם כל מידע למעט שמות השירים וכמות ההשמעות. ערכים אלה לא בשלים למרחב הערכים. אני מתכוונת להעביר גם את יתר הערכים הדומים לארגז חול שלך כדי שתהיה לך הזדמנות לשפר אותם. עדיפה איכות על כמות. אתה מוזמן להתסכל על ערכים דומים כדי ללמוד למשל בדשא אצל אביגדור חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 10:12, 16 ביוני 2012 (IDT)

זה היה אמור לעלות לארגז חול שלי אני עובד על זה ומשפץ את זה תודה על תשומת הלב

מחיקת דף השיחה[עריכת קוד מקור]

שלום ישראל, לא מוחקים את דף השיחה, יש כאן פניות של אחרים. אפשר לארכב (ליצור ארכיון) תוך יצירת קישור לדף השיחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 19:56, 21 ביוני 2012 (IDT)

סליחה טעות..

תמונה מוגנת[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה המוגנת בזכויות יוצרים, דבר האסור על פי הכללים. אנו בוויקיפדיה מקפידים לעשות שימוש בתמונות חופשיות, כלומר תמונות שהאדם המחזיק בזכויות היוצרים שלהן, בדרך כלל הצלם, ויתר על חלק מזכויותיו ביצירה, או על כולן. אין לקחת סתם כך תמונות שאותרו באתרים ברחבי הרשת, דוגמת Google, ולהעלותן לוויקיפדיה - תמונות אלה יימחקו. על מנת לעטר ערך של אדם בתמונה, יש לאתר תמונה חופשית, למשל באחד האתרים המופיעים ברשימה הבאה: ויקיפדיה:מקורות לתמונות. אפשר גם לפנות אל אדם שסביר שהוא מחזיק ברשותו את התמונה המבוקשת כחוק, למשל נשוא התמונה עצמו, ולבקש ממנו אישור להצגתה ברישיון חופשי. אפשר גם להעלות תמונות שצילמנו בעצמנו, ולתת להן רישיון חופשי.

אם טעות בידי וצילמת בעצמך את התמונה, או אם ברשותך אישור מתאים מיוצר התמונה, יש לפנות אליי. תודה, מתניה שיחה 23:19, 21 ביוני 2012 (IDT)

שלום


הגנתי על התמונה בזכות יוצרים בטעות אלו תמונות שהופצו לאינטרנט אך המפיץ ידע שהשימושד בהם יהיה כזה ואף רוצה בזה(עטיפה של אלבום מוזיקה היא לא פריט מוגן כי אחרת אף אתר לא היה יכול להעלות אותה ) אז אני חושב שהוא ויתר על זכויות היוצרים שלו ובגלל שאני חדש לא ידעתי איך נקרא הרישיון מתי שמעלים תמונות וסימנתי את זה בטעות אשמח אם תוריד את חסימתי(אני כן קורא את דף השיחה ולקחתי את כל הערכים בארגז חול ואני משתדל לשפצם שיהניו מוכנים להעלאה בקרוב ) תודה רבה ישראל121

חתימה והזחה[עריכת קוד מקור]

כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. בברכה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 08:08, 24 ביוני 2012 (IDT)

תמונות[עריכת קוד מקור]

שים לב. אתה מעלה תמונות רבות שמצאת בגוגל תחת שימוש של "רישיון חופשי", וזה פסול. די להסתכל על הרישיונות השגויים שנתת לקובץ:מסיקה.jpg או לקובץ:סינגל ללכת.jpg (שבמקרה הזה כלל אינו נראה כמו עטיפה של סינגל), כדי ללמוד שאינך מבין דבר ברישיונות של תמונות. אנא חדל מכך. אני רואה שנחסמת כרגע בגלל הסיבה הזאת, כנראה שבצדק. מור שמש - שיחה 06:51, 28 ביוני 2012 (IDT)


למה רישיון חופשי? אני רושם זכויות יוצרים

איך אמורים לעלות אם לא כך? ישראל121 - שיחה 12:13, 28 ביוני 2012 (IDT)

מחקתי את הקובץ הראשון, ושיניתי את הקובץ השני לקובץ הנכון של הסינגל. אתה לא יכול פשוט להעלות תמונות שמצאת בגוגל, כיוון שלא אתה צילמת אותן. אלא אם כן מדובר בעטיפה של אלבום, ואז יש להעלות ברישיון הנכון והוא : {{עטיפת אלבום|שם האלבום}}. אנא קרא את נושא זכויות יוצרים. בברכה, Itzuvit - שיחה 07:13, 30 ביוני 2012 (IDT)
לגבי עטיפות אלבומים - אין להעלות עטיפות אלבומים מהאתר israel-music.com היות שאתר זה נוהג להוסיף לעטיפות האלבומים סימן שייחודי לאתר זה (כמו בקובץ:משוגע עלייך.jpg למשל). יש להעלות תמונות אלבומים בגרסתן המקורית בלבד. עמרישיחה 15:32, 30 ביוני 2012 (IDT)
עבור בבקשה על רשימת הקבצים שהעלית, והחלף את הקבצים הבעייתיים (אלה עם הסמל של Israel Music) בקבצים חדשים באמצעות קישור "העלאת גרסה חדשה של קובץ זה", אשר נמצא בתחתית דפי התמונות. קבצים שלא יוחלפו עשויים להימחק. עמרישיחה 18:48, 7 ביולי 2012 (IDT)

העברה לאגז חול[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ישראל121,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "גדוד 79" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ישראל121/‏גדוד 79". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!

בנוסף, שים לב: אין לכתוב ערכים על גדודים. המסגרת הקטנה ביותר הזכאית לערך היא חטיבה. את המידע אודות הגדוד יש לכלול בערך אודות החטיבה. אם הערך מפורט מדי, יש לפתוח ערך משנה "חטיבה במלחמת X" (ראה לדוגמה: חטיבה 188 במלחמת יום הכיפורים) ולכלול את המידע אודות הגדוד בערך הזה (כמובן בתנאי שיש מספיק מידע שיצדיק את הפיצול). גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 15:23, 5 ביולי 2012 (IDT)


אז למה זה כתוב ברשימה של הערכים המבוקשים? ויש שם עוד הרבה שמות של גדודים.. ישראל121 - שיחה 17:20, 5 ביולי 2012 (IDT)

לא ידעתי שזה קשור שם. צריך להוריד. בכל אופן, אשמח לסייע לך בכתיבת הערך הזה. אני מיוזמי מיזם צה"ל לכתיבה על ערכי צה"ל. מידע על הגדודים בהחלט נחוץ לנו עד מאוד, פשוט בערך על החטיבה או בערך "חטיבה במלחמה" ולא כערך עצמאי. גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 18:40, 5 ביולי 2012 (IDT)
איפה מצאת את זה, ישראל? אני לא רואה את זה בפורטל:צה"ל/ערכים מבוקשים. צריך להוריד את זה כדי למנוע השנות המקרה בעתיד. כמו כן, אם יש לך מידע על גדודים נוספים של החטיבה, זה בהחלט יכול לסייע. גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 18:43, 5 ביולי 2012 (IDT)

לא זה לא בפורטל:צה"ל/ערכים מבוקשים ..מצאתי את זה באיזה פורטל של ערכים מבוקשים כללי שאני לא מצליח למצוא אותו שוב (זה היה רשימת ערכים מבוקשים לפי מספר של ערכים שמקושרים אליהם) שוב אך בכל מקרה זה לא יופיע שם עכשיו כי מחקתי את זה משם ברגע שהתחלתי לעבוד אבל יש שם בקשות לערכים אחרים של גדודים בכל מקרה אשמח שתעזור לי לסיים ערך זה ...אני אצרף אותו לחטיבה שהוא שייך אליהישראל121 - שיחה 18:51, 5 ביולי 2012 (IDT)

בשמחה. אשתדל להתפנות לכך מחר כי היום אין לי זמן. גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 19:00, 5 ביולי 2012 (IDT)

שוב שלום ישראל,

כתבתי לך את הערותיי בדף שיחת ארגז החול (שיחת משתמש:ישראל121/גדוד 79) אני מקווה שהערות אלה יעזרו לך. אם אתה חש שלא די בהערות אלה ואתה זקוק לסיוע נוסף (עריכה או מה שתרצה) פנה אלי בדף שיחתי ויותר מאשמח לסייע לך. גילגמש שיחה גם אני משתתף במיזם העשור! 09:52, 6 ביולי 2012 (IDT)

מייז[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ישראל121,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "מייז" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ישראל121/‏מייז". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!. שוב ושוב מועברים ערכים שאתה כותב לארגז חול. ביקשו ממך מספר פעמים לא לעלות ערך חדש לפני שאתה משלים את הערך הקודם. אנחנו כאן לא בתחרות של כמות אלא איכות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 09:22, 6 ביולי 2012 (IDT)

KYD[עריכת קוד מקור]

חבל על עבודתך. הלהקה לא עומדת בקווים המנחים שנקבעו לערכי להקות – הוצאת אלבום בצורה מסחרית. בנוסף, התוכן שהעלת דרש שכתוב מהיסוד – ערך אנציקלופדי הוא לא דף מעריצים. תבנית עבודה לא מאפשרת השארה של ערך במצב כזה במרחב הראשי. נויקלן 10:18, 6 ביולי 2012 (IDT)

מעצור ברוך[עריכת קוד מקור]

אנא ראה שיחה. בכוונתי למחוק את הערך, כך שאם ברצונך לשמור מידע כדי שלא יאבד, עשה זאת כעת. תודה, דורית 14:27, 9 ביולי 2012 (IDT)

מחקיישראל121 - שיחה 14:28, 9 ביולי 2012 (IDT)

מחקתי, תודה. אנא קרא את ההערות בשיחה והפנם. לכאלו, צריך מקורות אמינים ומבוססים ביותר. בברכה, דורית 14:31, 9 ביולי 2012 (IDT)


סבבה ישראל121 - שיחה 14:33, 9 ביולי 2012 (IDT)

מציאות מדומה (אלבום)[עריכת קוד מקור]

הערך עדיין מחכה שתתקן אותו... (בינתיים מחקתי את כל מה שלא היה רלוונטי לערך הזה). מור שמש - שיחה 14:58, 9 ביולי 2012 (IDT)


כמה דקות ואעבוד על זה אני באמצע משהו ישראל121 - שיחה 15:10, 9 ביולי 2012 (IDT)

דבר נוסף, ראיתי שקישרת ממספר אלבומים קישורים חיצוניים לרכישת האלבום באתרים שונים. קישורים כאלה אינם מקובלים בוויקיפדיה, משום שהם מהווים קישור פרסומי. אבקשך שלא להוסיף אותם לערכים. תודה. Botend - שיחה 16:09, 9 ביולי 2012 (IDT)

אם תוכלו לעשות לי טובה ולערוך בערך קצת אחרת (אלבום, 2006) את התאריך (למחוק את הספרה 0 ב 6 בינואר (ולא 06 בינואר) וגם לסדר את הכרונולוגייה של האלבומים(אמורים לשים את האלבום ילדים גדולים בתור האלבום לפני ולרשום שקצת אחרת יצא ב 2006 ולסדר את הקישור של ילדים גדולים ל ילדים גדולים (אלבום) ולא רקילדים גדולים כי זה שולח למקום אחר)) כי אני לא מצליח להיכנס לעריכה של ערך זה...לא יודע למה....תודה רבה ישראל121 - שיחה 16:22, 9 ביולי 2012 (IDT)

סידרתי. בקשר לתאריך, לא רואה מה הטעם לכתוב אותו בצורה כזאת מסורבלת. נהוג כאן ששמות חודשים כותבים במילים ולא במספרים. מור שמש - שיחה 07:20, 10 ביולי 2012 (IDT)

בקשה למחיקת ערך[עריכת קוד מקור]

אם הועלה ערך שלדעתך יש למחוק אותו כי הוא הבל, פנה בבקשה לויקיפדיה:בקשות ממפעילים ורשום את שם הערך עם קישור פנימי בפרק "בקשות מחיקה". בקשת מחיקה בדף השיחה של הערך יוצרת דף שמלכתחילה לא היה צריך להיווצר, וגם אינה מפנה תשומת לב המפעילים במקום הנכון. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 10:42, 10 ביולי 2012 (IDT)

משתמש:ישראל121/יש לי אשה ילדה ולמברטה ואני גר בתל אביב[עריכת קוד מקור]

הועבר לארגז חול. אולי כבר מספיק עם ערכי הדיסקים שאתה מעלה שלא כתוב בהם דבר? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 11:02, 11 ביולי 2012 (IDT)

את ואני (אלבום)[עריכת קוד מקור]

שלום ישראל121,
האם אתה מתכוון לכתוב את הערך "את ואני (אלבום)"? אם לא התבנית בראש הערך "את ואני" מיותרת. בברכה, ‏ישרוןשיחה 19:05, 12 ביולי 2012 (IDT)


כן כן בקרוב (בעז"ה)ישראל121 - שיחה 20:49, 12 ביולי 2012 (IDT)
אם שים לב לדבריה של חנה בהודעה מעלי: ערך על אלבום צריך להכיל יותר מפתיח, תבנית:אלבום ורשימת שירים. בברכה, ‏ישרוןשיחה 20:55, 12 ביולי 2012 (IDT)

הפניות[עריכת קוד מקור]

שלום ישראל, אין צורך ביצירת הפניות לא מקושרות באנגלית, על אחת כמה וכמה כשמדובר במושגים מוכרים או נניח כמו הליקון, שהיא חברה ישראלית. בברכה, דורית 14:14, 13 ביולי 2012 (IDT)

יסמין עיון[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך יסמין עיון שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, ערן - שיחה 14:36, 13 ביולי 2012 (IDT)

תמונות שיש להחליף[עריכת קוד מקור]

ראה את הערתי כאן. אם משהו לא ברור, אשמח להסביר. עמרישיחה 23:37, 14 ביולי 2012 (IDT)

תבנית:אריאל זילבר[עריכת קוד מקור]

שלום ישראל121,
אין ליצור תבניות ניווט בהן רק 2 מתוך 9 הערכים המקושרים לא נכתבו. (ראה את הדיון בויקיפדיה:תבנית/אולם דיונים#נא לבדוק את התבנית) האם אתה מתכוון לכתוב חלק מהערכים בתבנית בקרוב? בברכה, ‏ישרוןשיחה 01:53, 15 ביולי 2012 (IDT)

כןישראל121 - שיחה 02:59, 15 ביולי 2012 (IDT)
העברתי למשתמש:ישראל121/אריאל זילבר. נחכה שתכתוב את הערכים ושהם יהיו ברמה כזאת שיישארו במרחב הערכים. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 11:27, 15 ביולי 2012 (IDT)

המשטרה הפדרלית של בלגיה[עריכת קוד מקור]

שלום,
ביטלתי את עריכתך. הקישור הראשון הוא קישור לדף פירושונים, והשני מופיע מספר מילים אחרי השם המודגש • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 18:01, 16 ביולי 2012 (IDT)

אני מאוד מודה לך על עזרתך במיזם הערכים היתומים, אבל נאלצתי לבטל גם את עריכתך השנייה בערך (מחיקת התבנית {{ערך יתום}}), מפני שאנו לא רואים בהפנייה מרשימות (תאריכים/פירושונים) הפנייה מספקת על מנת "לגאול ערך מיתמותו". סליחה, אבל אני מקווה שכך תלמד לעזור לנו בהמשך! ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 19:49, 16 ביולי 2012 (IDT)
אז איך כן מאמצים? ישראל121 - שיחה 19:57, 16 ביולי 2012 (IDT)
בעיקרון, צריך למצוא ערך אמיתי (לא רשימת תאריכים או דף פירושונים) ולקשר ממנו אל הערך היתום. הסבר מדויק ניתן למצוא בלשוניות השונות בויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/ערכים יתומים. למשל, הקישור שעשית לצבא מזרח טימור בערך מזרח טימור הוא קישור מעולה ויפה מאוד. אני מאוד אשמח את תוכל לעזור במיזם, ואני מוכן לעזור ככל שאדרש. המון תודה על העזרה - ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 13:40, 17 ביולי 2012 (IDT)

רשימת פושעי המלחמה הנאצים המבוקשים ביותר על פי מרכז שמעון ויזנטל[עריכת קוד מקור]

ישראל, באופן עקרוני אנחנו ממעטים ביותר בערכי רשימות. מדוע לא להוסיפה למרכז ויזנטל? שם מקומה. דורית 23:19, 21 ביולי 2012 (IDT)

בעיקרון יש על זה ערך נפרד בוויקיפדיה האנגלית אז נראלי גם פה זה יתאים ישראל121 - שיחה 23:20, 21 ביולי 2012 (IDT)
העקרונות של הוויקיפדיה האנגלית לא בהכרח מהווים את העקרונות שלפיהם אנו פועלים כאן. אם רק ברשימה מדובר, מוטב להוסיפה למרכז. דורית 23:23, 21 ביולי 2012 (IDT)
סבבה ישראל121 - שיחה 23:27, 21 ביולי 2012 (IDT)
פירשתי זו כהסכמה. הרשיתי לעצמי להעביר זאת למשתמש:ישראל121/רשימת פושעי המלחמה הנאצים המבוקשים ביותר על פי מרכז שמעון ויזנטל. תוכל לעבוד שם בנחת על הרשימה ואז להוסיפה לערך על המרכז. לאחר מכן בקש את מחיקת הארגז. שבוע טוב, דורית 23:34, 21 ביולי 2012 (IDT)
נא מחקי גם את הארגז וגם את הערך כי העברתי אותו לערך: מרכז שמעון ויזנטל#רשימת פושעי המלחמה הנאצים המבוקשים ביותר על פי מרכז שמעון ויזנטל ישראל121 - שיחה 23:35, 21 ביולי 2012 (IDT)
בוצע, תודה. לל"ט, דורית 23:37, 21 ביולי 2012 (IDT)
תודה רבה לל"ט גם ישראל121 - שיחה 23:51, 21 ביולי 2012 (IDT)

צבא מזרח טימור[עריכת קוד מקור]

אנא בדוק את המשפט הבא:

התקציב של ה-F-FDTL לשנת 2012 הוא 26.6 מיליון דולר אמריקאי. זוהי עלייה מהתקציב של השנה הקודמת שהיה 21.5 דולר אמריקאי שהיה שווה ערך ל-3 אחוזים מהתוצרת המקומית

משהו לא הגיוני בסכומים הללו. --Yoavd - שיחה 18:25, 22 ביולי 2012 (IDT)

חחח סליחה הכוונה 21.5 מיליון דולר ישראל121 - שיחה 18:27, 22 ביולי 2012 (IDT)

סינדרום סרוטונין[עריכת קוד מקור]

שלום ישראל, קראתי את הערך שהוספת ולא הצלחתי להבין חלקים ממנו. אם אצטט לכאן חלקים מהערך, האם תוכל להסביר אותם? יוסישיחה 21:31, 22 ביולי 2012 (IDT)

אני עובד על זה, הערך אינו מושלם ואני מחפש מישהו המבין בנושא שיעבור עליו ויתקנו, אוסיף כעת תבנית עריכה. ישראל121 - שיחה 21:37, 22 ביולי 2012 (IDT)
מצויין, אני גם אעביר את הערך לארגז חול כדי שתוכל לעבוד עליו. ואני ממליץ לך לא להתעסק בנושאים שאתה לא מבין בהם. התוצאה מביכה את הקוראים ואת הכותבים. יוסישיחה 21:44, 22 ביולי 2012 (IDT)
מה שכתבתי זה במקרה הטוב. במקרה הרע אתה מטעה אנשים בנושאים שקשורים לבריאותם. קשה לי להאמין שאתה רוצה לקחת חלק במסירת מידע שעלול לגרום לאנשים לקבל החלטות העשויות לפגוע בבריאותם. כמו שכתבתי, אל תערוך עריכות משמעותיות בנושאים שאתה לא מבין בהם. והנזק חמור במיוחד בערכים שקשורים לבריאות. יוסישיחה 21:50, 22 ביולי 2012 (IDT)
מסכים עם יוסי יש לתת את הערך לבחינת גורם מקצועי לפני פרסומו. בינתיים ערכתי כמיטב הבנתי. ‏ישרוןשיחה 22:02, 22 ביולי 2012 (IDT)

וסילי אלכסייב[עריכת קוד מקור]

שלום.

אין שום סיבה לציין את הגובה שלו ביחידות מידה אמריקאיות. זה לא היה מקובל בברית המועצות כאשר הוא היה בחיים ולא מעניין את הקורא בעברית. דוד א. - שיחה 07:44, 23 ביולי 2012 (IDT)

ובנוסף כדאי להימנע מתרגום מכונה. זה נראה גרוע. גיא - שיחה 15:12, 23 ביולי 2012 (IDT)
אעשה את זה פשוט, כל תרגום מכונה נוסף שתעלה אני אמחוק. אני מניח בפניך שני נתיבים הקשורים להקמת ערכים מתורגמים, הנתיב השני כולל תרגום איכותי של ערכים בנושאים שאתה בקיא בהם, הנתיב הראשון לא מוביל לשום מקום שוויקיפדיה או אתה מעוניינים להגיע אליו. יוסישיחה 20:00, 23 ביולי 2012 (IDT)

תבנית:אביב גפן[עריכת קוד מקור]

שחזרתי את עריכתך שכן קטגוריה אינה מקום לאכלוס תבניות • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 11:35, 30 ביולי 2012 (IDT)

מסע הצלב השמיני[עריכת קוד מקור]

הערך שכתבת הוא תרגום מכונה בלתי קריא לחלוטין. העברתי אותו לארגז החול משתמש:ישראל121/מסע הצלב השמיני. התבקשת מספר פעמים לא לתרגם ערכים בנושאים שאינך מבין בהם. אתה מתבקש לשכתב את הערך כך שהוא יהיה ברור ראה למשל: "עונה רעה מאוד ללחימה. חלק גדול מצבאו חלו בגלל מי שתייה ברמה ירודה" או "מסע הצלב השמיני נספר לעתים כמסע הצלב השביעי, אם מסעי הצלב החמישי והשישי של פרידריך השני ייספרו כמסע צלב אחד. בגלל חישוב זה מסע הצלב התשיעי לפעמים נספר גם כמסע הצלב השמיני." ועוד. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 13:43, 30 ביולי 2012 (IDT)

זה לא תרגום מכונה אך אפרט יותר אם זה לא מובן ישראל121 - שיחה 16:31, 30 ביולי 2012 (IDT)
זה לא עניין של פירוט , אלא ניסוח כך שיהיה מובן. למשל כתבת מת מ"שטף בבטן", מה זה שטף בבטן? זה תרגום גוגל למונח בערך באנגלית flux in the stomach. כשמתרגמים צריך להבין את מה שמתרגמים ועדיף לא לתרגם מאשר לתרגם מונח שאינו ברור. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 16:57, 30 ביולי 2012 (IDT)

לקריאה נוספת - חטיבה 600[עריכת קוד מקור]

הקטע מועתק מילה במילה מתוך האתר [1] - האם יש לך רשיון להשתמש בחומר? --Yoavd - שיחה 13:49, 30 ביולי 2012 (IDT)

כן, דוד שלי מנהל האתר ישראל121 - שיחה 16:30, 30 ביולי 2012 (IDT)
אתה צריך להשיג ממנו רשיון ולשלוח אותו במייל לויקיפדיה. ראה ויקיפדיה:OTRS.

--Yoavd - שיחה 19:56, 30 ביולי 2012 (IDT)

ערכים בעבודה[עריכת קוד מקור]

שלום ישראל121,
הצבת בעבר תבנית {{בעבודה}} על הערכים ברוכים הבאים לישראל, ארגמן (אלבום), וזמן מה לא ערכת אותם.
לנוחותך, ישנה רשימה שמתעדכנת באופן תדיר, שמרכזת את הערכים עליהם הצבת את התבנית ואותם לא ערכת כבר תקופה. ניתן למצוא רשימה זו כאן.
יש לשים לב: אם טעיתי, והתבנית הונחה על ידי אחר/ת, אשמח להודעה בדף שיחתי. ניתן לבטל את ההודעה בעתיד על ידי הוספת שם המשתמש בדף הזה.
בברכה, OfekBot - שיחה 21:01, 31 ביולי 2012 (IDT)

תודה[עריכת קוד מקור]

צחי לרנר - שיחה 12:33, 12 באוגוסט 2012 (IDT

בבקשה...על מה? ישראל121 - שיחה 13:25, 12 באוגוסט 2012 (IDT)

ארבע העונות (להקה)[עריכת קוד מקור]

לא ברור למה ביצעת שם כל כך הרבה עריכות מינוריות שאפשר היה לעשות במכה אחת (או לא לעשות בכלל). דבר שכזה אינו מתקבל בעין יפה, זה מציף את השינויים האחרונים ונראה כניסיון להשיג זכות הצבעה בדרך לא כשרה. מחקתי את העריכות שביצעת. דניאל תרמו ערך 19:23, 12 באוגוסט 2012 (IDT)

השתגע לי המחשב...סליחה..ישראל121 - שיחה 19:24, 12 באוגוסט 2012 (IDT)

מילוש קוסאנוביק[עריכת קוד מקור]

שלום ישראל. העברתי את הערך למשתמש:ישראל121/מילוש קוסאנוביץ'. לא ברור לי איך כדורגלן סרבי "משחק עבור פולין" וגם משחק בנבחרת סלובקיה. מעבר לכך, יש בו טעויות לשוניות, בעיות תחביר וטעויות תעתיק. אבקשך לעבור על הערך שוב ולתקן את הטעון תיקון. עידושיחה 16:22, 13 באוגוסט 2012 (IDT)

שלום. העברתי למרחב מהמשתמש שלך גם את מתיאוש ז'יטקו ומרצ'ין קרזיוויקי מסיבות דומות. יש בערכים הללו יותר מדי בעיות ביחס לאורכם. הערכים יוחזרו למרחב הערכים לאחר שהליקויים שבהם יתוקנו ולאחר התייעצות עם משתמש ותיק בלבד. אשמח לענות על כל שאלה. עמרישיחה 12:21, 17 באוגוסט 2012 (IDT)

הפניות[עריכת קוד מקור]

האם ההפניה מבנגו הודי לבולבול טרנג הייתה מכוונת? לא יוצרים הפניות משמות שגויים ושימוש בג במקום ג' בכלל. בברכה, ‏ישרוןשיחה 22:12, 26 באוגוסט 2012 (IDT)

תבנית:בלאקפילד[עריכת קוד מקור]

מדוע יצרת תבנית ניווט לבלאקפילד בעוד שכל שלושת האלבומים שלהם כבר מופיעים בתבנית:אביב גפן? זו כפילות מיותרת. במצב הנוכחי אני לא רואה הצדקה רבה לתבנית של בלאקפילד (אלא אם כן, הערכים יוסרו מהתבנית של אביב גפן). עמרישיחה 08:24, 27 באוגוסט 2012 (IDT)

הסרתי את התבנית מהערכים. חבל שבחרת להתעלם מפנייתי. עמרישיחה 12:34, 1 באוקטובר 2012 (IST)
לא התעלמתי פשוט אין לי הרשאה למחוק תבנית ישראל121 - שיחה 10:50, 2 באוקטובר 2012 (IST)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
הסדנה לגרפיקה ועוד • יצירה בממלכת ויקיפדיה • נגיעה חזותית • קוסמטיקה בוויקיפדיה • עיצוב תבניות • האם הוויקיפדיה מעצימה? • מסעותיי עם מצלמה • כנס ויקימניה 2012 • קרב אגרוף: גדעון לוי נגד סקאזי
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 20:49, 1 בספטמבר 2012 (IDT)

הפניות הפניות[עריכת קוד מקור]

שלום,
אתה מפנה מדפים שלא נצרכים. מי יחפש את חי בלונדון? זה נשמע כמו איזה ספר. לא מתרגמים שמות אלבומים שתרגומם לא נפוץ. אני לא חושב שאתה מבין את כללי יצירת ההפניות ולכן ראוי שתתייעץ לפני שאתה יוצר הפניות כאלו. ‏ישרוןשיחה 20:40, 4 בספטמבר 2012 (IDT)

כנ"ל כל ההפניות לאלבומי לאונרד כהן. ‏ישרוןשיחה 20:43, 4 בספטמבר 2012 (IDT)
כנ"ל שירי הביטלס, איברא וגיל מסאמי. ‏ישרוןשיחה 20:51, 4 בספטמבר 2012 (IDT)

מיזם ארגנטינה[עריכת קוד מקור]

שלום ישראל ראיתי שאתה עובד על ערך במסגרת מיזם ארגנטינה. תרצה לרשום את שמך ברשימת המשתתפים? --הפועל גדולה - שיחה 18:14, 27 בספטמבר 2012 (IST)

בכיף ישראל121 - שיחה 18:14, 27 בספטמבר 2012 (IST)

מפת מיקום[עריכת קוד מקור]

שלום רב, בערכים על ערים (ומדינות) נהוג בתבנית עיר להשתמש במפת מיקום. באופן פרטני אני מדבר על תבנית:מפת מיקום/מזרח טימור. אופן השימוש, אתה יכול לראות בכל מיני ערכים על ערים כמו פריז, דילי ועוד. -יונה בנדלאק - שיחה 16:28, 28 בספטמבר 2012 (IST)

טיפלתי בזה. גם במחוזות צריך לעשות את זה? ישראל121 - שיחה 18:31, 3 באוקטובר 2012 (IST)
לא חייבים. במחוזות עדיפה מפה בו המחוז כולו מסומן (באדום או בצורה אחרת). במפת המיקום מדובר על מקום שניתן לסמנו בעזרת נקודה. כמו עיר, מפל, מוזיאון וכדומה. -יונה בנדלאק - שיחה 11:33, 4 באוקטובר 2012 (IST)
תודה רבה ישראל121 - שיחה 06:59, 5 באוקטובר 2012 (IST)
כמי שיש לו הבנה במזרח טימור, אשמח לקבל את עזרתך. יש פרויקט ויקיפדיה:איך להקים אסם/תבניות מיפוי שמטרתו ליצור מפות מדינה מפורטות כמו שאתה רואה למשל את מפת יוון בקישור. תבנית:מפת מיקום/מזרח טימור אינה מפורטת (כמו שאתה יכול לראות שלא מופיעים שם שום ערים בתבנית המקורית). אם תוכל לפרט את מפת המיקום של מזרח טימור על מספר ערים מרכזיות ראה ב"איך להקים אסם" איך עושים את זה. אם זה מסובך מידי, תן לי שמות של 5-8 ערים מרכזיות עם הקורדינטות שלהן ואני אעשה זאת. -יונה בנדלאק - שיחה 14:26, 5 באוקטובר 2012 (IST)
אעזור בשמחה, רק לא הבנתי לאיפה אני מעתיק את התבנית לאחר שאני ממלא את הפרטים? ישראל121 - שיחה 15:36, 5 באוקטובר 2012 (IST)
אתה מעתיק את "פירוט מקום", ממלא את הסעיפים שצריך ואת השאר אתה מוחק. אתה עושה את זה לכל עיר בנפרד. ואת התבנית לכל עיר אתה מוסיף במצב עריכה בתבנית:מפת מיקום/מזרח טימור אחרי "|פירוט=" (לפני הסוגריים המסולסלות).
אחרי שתשמור את התבנית עם ההוספות שלך, תלחץ על רענן נתונים והנתונים שהוספת יתווספו למפה שמופיע שם. -יונה בנדלאק - שיחה 18:45, 6 באוקטובר 2012 (IST)
זה טוב מה שעשיתי בינתיים? ישראל121 - שיחה 19:29, 6 באוקטובר 2012 (IST)
כן. רק ראה את השינוי שגיל עשה. אתה הגדרתה את כל הערים כבירות נוספות אך רק עיר הבירה צריכה להיות מוגדרת כך, השאר הן עיר נוספת. רק את השינוי אתה כבר תבין. בנוסף אתה יכול להוסיף מדינות צמודות כאשר הסוג שלהם הוא "ללא סימון נוסף". -יונה בנדלאק - שיחה 13:05, 7 באוקטובר 2012 (IST)
לא הבנתי מה הכוונה מדינות צמודות וגם מה נחשב מספיק מקומות מסומנים כדי שאוכל לכתוב בסטטוס של המדינה מפורט? ישראל121 - שיחה 14:31, 7 באוקטובר 2012 (IST)
ראה תבנית:מפת מיקום/ספרד - זו תבנית על גבול העמוסה. תבנית:מפת מיקום/איסלנד היא תבנית סבירה. אין משהו מסויים אלא זה תלוי גם בך. לדעתי 5-7 ערים זה מספיק. אם אתה חושב שיש קצת יותר ערים אז עד 10 זה עוד סביר, מעל זה התבנית תהיה עמוסה מידי. -יונה בנדלאק - שיחה 18:49, 8 באוקטובר 2012 (IST)

קטגוריה:מזרח טימור: ערי בירה[עריכת קוד מקור]

שיניתי את קטגוריה:מזרח טימור: ערים בירות לקטגוריה:מזרח טימור: ערי בירה. -יונה בנדלאק - שיחה 16:39, 3 באוקטובר 2012 (IST)

תודה רבה ישראל121 - שיחה 18:30, 3 באוקטובר 2012 (IST)

פרננדו דה לה רואה[עריכת קוד מקור]

גמרת?. הפועל אימפריה - שיחה 18:06, 27 בנובמבר 2012 (IST)

לבינתיים כן ישראל121 - שיחה 01:52, 27 במרץ 2013 (IST)

חיפוש בנו של ברלינט[עריכת קוד מקור]

בעבר היה לי קשר עם בנו של ברילנט. האם יש לך קשר אתו? אם כן, אנא הודיעני. מייק אלדר 0544274004

איזה קשר אמור להיות לי עם בנו של ברלינט?, ומיהו ברלינט? ישראל121 - שיחה 01:50, 27 במרץ 2013 (IST)

מארק ג'ייקובס[עריכת קוד מקור]

העלית את הערך עם תבנית "בעבודה" לפני יותר מחצי שנה. האם אפשר להוריד את התבנית? הערך לא השתנה כמעט מאז, ואני חושב שיש הרבה מה להוסיף. חמויישֶה - שיחה 14:31, 10 באפריל 2013 (IDT)

הורדתי ישראל121 - שיחה 01:19, 10 ביוני 2013 (IDT)

תבנית:מפת מיקום/מזרח טימור[עריכת קוד מקור]

ישראל121 שלום, לפני מספר חודשים התחלת להוסיף פירוט למפה הזו במסגרת ויקיפדיה:איך להקים אסם/תבניות מיפוי. באם סיימת, נא סמן את המפה כמפורטת בדף המיזם, אם אתה צריך עזרה, תגיד לי ואעזור לך. אני מניח שיש עוד כמה חודשים עד שנסיים את כל המפות אך אני לא רוצה שזו תישאר לסוף. -יונה בנדלאק - שיחה 19:37, 24 ביוני 2013 (IDT)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
ויקיפדיה כתרפיה • על תחרות הכתיבה • מיזמים בפוקוס • דרושים ויקיגמדים • הידעת? ויקיפדיה • קרב איגרוף: סימפסון נגד הומר סימפסון • תשחץ ויקיפדיה
HatildaHarviit-chrom.png

בזמן האחרון[עריכת קוד מקור]

ראה את השינוי שביצעתי שם ובצע אותו גם בעידן עמדי, בברכה, Nurick - שיחה 17:25, 14 באפריל 2014 (IDT)

תודה ישראל121 - שיחה 17:39, 14 באפריל 2014 (IDT)

ברזאני[עריכת קוד מקור]

שלום ישראל,
אם אפשר, אני מציע שאת הערתך על כתיב שמו של עולה הגרדום ברזאני תכתוב גם בדף השיחה של הערך הראשי (של "ברזני", ולא רק בדף השיחה של ההפניה, "ברזאני"). אלדדשיחה 01:12, 16 באפריל 2014 (IDT)

טופל ישראל121 - שיחה 10:41, 16 באפריל 2014 (IDT)
תודה רבה. כמו שראית אולי, העליתי הצעה לשינוי שמו בדף השיחה (למשה ברזאני). האם נראה לך שזה השם הרווח? מבדיקה שעשיתי עולה ששמו נכתב בעיקר בכתיב "ברזני", אבל במודעת האבל המופיעה בערך עליו שמו מאוית "ברזאני". אלדדשיחה 10:56, 16 באפריל 2014 (IDT)

עריכות שגויות[עריכת קוד מקור]

כמה וכמה עריכות שלך בתקופה האחרונה התגלו כשגויות, כמו בערכים יהודה הררי (הסרת עובדת היותו חבר אצ"ל), חטיבת גולני (טענה שרסאן עליאן משמש מפקד מאוקטובר 2013), מחנה שבטה (טענה שמחנה נועם שימש כבסיס ההדרכה של חיל התותחנים לפני שבטה). לא עברתי על עריכות נוספות, ולא ברור לי מה המקור להן, אבל אנא הקפד בעתיד על בדיקת העובדות לפני עריכות שאתה מבצע, תודה ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 18:02, 17 באפריל 2014 (IDT)

בקשר להערותיך - בערך מחנה נועם מצוינת העובדה שהמחנה שימש כבסיס ההדרכה של חיל התותחנים. בערך יהודה הררי לא הייתה מוזכרת ולו מילה אחת לגבי שירותו באצ"ל.
לגבי מחנה נעם לא רשום בערך שהוא שימש בסיס ההדרכה של חיל התותחנים אלא בסיס הדרכה של חיל התותחנים , ובכל מקרה לא בית הספר לתותחנות שדה. בכל מקרה לא רשום שמדובר במחנה הדרכה שהיה קיים לפני שבטה. פשוט עריכה שגויה לחלוטין ולא מבוססת על כלום. לגבי יהודה הררי בדיקה פשוטה בקישורים החיצוניים הייתה מגלה זאת, מעבר לכך שהיה רשום ששירת בפלוגות ביתר. שום סיבה להסרת המידע. בערך של גולני ויניב עשור מדובר בשגיאות גסות. אם אתה לא יודע ולא מכיר אל תנחש ואל תוסיף או תחסיר מידע. כמו כן אנא הקפד לחתום על ידי ארבעה סימני טילדה ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 04:10, 18 באפריל 2014 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון חדש![עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
תודה • תולדות המקבץ השבועי • חוויית כתיבת ערך מומלץ • צוק איתן - הגרסה הויקיפדית • קרב איגרוף - עמוד ענן נגד צוק איתן • הקומיקס בויקיפדיה • מה זה "ביכורים"?
HatildaHarviit-chrom.png

סוכנות החלל האלג'ירית[עריכת קוד מקור]

אשמח אם תרחיב את הערך. ‏ Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 22:30, 6 באוקטובר 2015 (IDT)

הטילדה הרביעית גיליון 30[עריכת קוד מקור]

שלום רב, לאחר שלוש שנות הפסקה, יצא גיליון חדש של הטילדה הרביעית. אתם מוזמנים לעיין בגליון החדש בויקיפדיה:הטילדה הרביעית. MediaWiki message delivery - שיחה 10:58, 25 בדצמבר 2017 (IST)

הטילדה הרביעית גיליון 32[עריכת קוד מקור]

שלום רב. לאחר הפסקה קצרה, יצא גיליון חדש של העלון הוויקיפדי, "הטילדה הרביעית". אתם מוזמנים ליהנות ממנו ולעיין בו בויקיפדיה:הטילדה הרביעית. MediaWiki message delivery - שיחה 12:33, 6 במרץ 2020 (IST)

כל הכבוד לך![עריכת קוד מקור]

בס"ד ראיתי את הערך שאתה עובד עליו בארגז החול, זה מדהים! ליאתשיחה • (מישהי שאיכפת לה) 23:38, 7 ביוני 2020 (IDT)

כתיבת ערך מרשימת הערכים שלך.[עריכת קוד מקור]

היי ישראל מעדכן שהערך Sugar (שיר של System of a Down) שהופיע ברשימת הערכים שלך לכתיבה, נכתב. מוזמן לשפרו להוסיף מידע אם תרצה--אלעד - שיחה 14:31, 17 ביוני 2020 (IDT)

אחלה. תודה רבה! ישראל121 - שיחה 14:57, 17 ביוני 2020 (IDT)

יצירת ערך חדש במקום העברה של טיוטה למרחב הערכים[עריכת קוד מקור]

שלום לך.
שמתי לב לכך שאתה עמל על הכנת ערכים חדשים בארגז החול שלך וכשאלה מוכנים, במקום לבצע העברה של התוכן למרחב הערכים, אתה מעתיק את תוכנו. לכאורה, אין הבדל בצורתו של הערך החדש שנוצר כך, אולם אנו בוויקיפדיה רואים חשיבות לשימור גרסאות קודמות, כחלק מהכרה בחשיבות תהליך היצירה של הערך. חשיבות שאולי מינורית יותר יש לכך בספירת העריכות שלך לצורך עמידה בתנאי הסף להיותך "עורך", כלומר בעל זכות הצבעה בהצבעות השונות, ובמניין העריכות לצורך דירוג 800 העורכים בעלי כמות התרומות הגבוהה ביותר. בהנחה שלא ידעת כל זאת, דע מעתה ששינוי שם של דף (או במילים אחרות, העברה של דף, נניח מטיוטה למרחב הערכים), יכול להתבצע על ידי משתמשים רשומים בעלי ותק של ארבעה ימים לפחות במיזם. כדי להעביר ערך, או להעביר דפים ממרחב שם אחד לאחר, יש ללחוץ על המשולש השחור ההפוך תפריט נסתר הנמצא בתפריט שבראש הדף, ולאחר מכן על לשונית "העברה". אז, יש לבחור את המרחב אליו יועבר הדף ואת שמו החדש. אם ברצונך להעביר למרחב הערכים, יש לבחור בתיבה הימנית את האפשרות "(מרחב הערכים)" (מרחב ויקיפדיה אינו מרחב הערכים).

הסברים נוספים מפורטים בעזרה:איך לשנות שם של דף. כדאי לדעת כי שינוי שמו של ערך קיים, למעט טעויות ברורות בשם, מצריך דיון בדף השיחה של הערך.

רציתי לשאול אם תהיה מעוניין שאעביר את תוכן ארגז החול שלך להיסטוריית הערך שיצרת, אבל כעת גיליתי שה"ארגז" שלך מכיל גרסאות לערכים רבים, כך שזה לא אפשרי. מה שאני מציע זה למחוק את דף הארגז שלך, כדי שבפעם הבאה שתתחיל לעבוד על ערך חדש, כן תוכל להעבירו על כל גרסאותיו למרחב הערכים. אשמח לספק כל הסבר או עזרה שתדרש. כתוב לי (ובבקשה "תייג אותי") אם תרצה שאמחק את ארגז החול שלך כדי שתתחיל בפעם הבאה ללא גרסאות לא רלוונטיות מהעבר. כך או כך, שיהיה בהצלחה בהמשך תרומתך לוויקיפדיה העברית ותודה לך על כל התרומה המוערכת הזאת. פרח לילה טוב, לירון Ldorfmanשיחה 03:26, 24 ביוני 2020 (IDT)

Ldorfman תודה רבה על ההסבר! אשמח אם תוכל למחוק את ארגז החול, ואשתדל מעתה להעביר את הערך כראוי --ישראל121 - שיחה 04:31, 24 ביוני 2020 (IDT)
בוצע בוצע! בהצלחה בהמשך. פנה אלי אם תצטרך משהו. Ldorfmanשיחה 15:15, 24 ביוני 2020 (IDT)

מיזם פוליטיקה[עריכת קוד מקור]

תבנית:הזמנה למיזם הפוליטי בישראל

 מגזין יהלוםשיחה 05:24, 17 ביולי 2020 (IDT)

יצירת מפות מיקום[עריכת קוד מקור]

אתה באמת היוצר של קובץ:Kasanda District in Uganda.png ושל קובץ:Mubende District in Uganda.png? אם כן, למה לא להעביר אותם לc:Category:SVG locator maps of Districts in Uganda (location map scheme)? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 17:18, 2 באוגוסט 2020 (IDT)

יונה ב. אשמח להסבר איך מעבירים ישראל121 - שיחה 13:35, 3 באוגוסט 2020 (IDT)
כשאתה לוח על תפריט "עוד". האם יש לך שם אפשרות "העברה לוויקישיתוף"? אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 09:06, 5 באוגוסט 2020 (IDT)
לא ישראל121 - שיחה 09:43, 5 באוגוסט 2020 (IDT)
אני מקווה שבדקת כשהיית בקובץ ולא בדף הזה. אם זה לא קיים אצלך, אז כנראה שהדרך הפשוטה היא להעלות את התמונות לויקישיתוף מחדש או לבקש העברה ממי שיכול לעשות את זה (למשל ממשתמש:geagea). אינג. יונה ב. - שיחה - הבה נכחילה 08:36, 6 באוגוסט 2020 (IDT)

סאבאנס[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום ישראל121,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "סאבאנס" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה עליו. אם בכוונתך לסיים את המלאכה – זו תזכורת, ואם החלטת לזנוח את העבודה על הערך – יש להסיר את התבנית, ולהחליפה במידת הצורך בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • י"ז באב ה'תש"ף • 13:15, 7 באוגוסט 2020 (IDT)