שיחת משתמש:מחסל האגדות

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, מחסל האגדות, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, Viyh - שיחה 17:43, 23 ביולי 2010 (IDT)

קישורים לאתרי אוהדים[עריכת קוד מקור]

שלום, לאחרונה הוספת לערכי הקבוצות השונות של מכבי תל אביב קישורים לאתרי אוהדים. הוחלט בעבר שאין מקום לקישורים מהסוג הזה, ודי בקישור לאתר הרשמי של הקבוצה. אי לכך, נאלצתי להסיר את הקישורים הללו. עמרישיחה 23:20, 13 באוגוסט 2010 (IDT)

לא מבין כל כך למה יש בעיה בקישורים רלוונטים לערכים אבל אם ככה נהוג אז מקובל.משתמש: מחסל האגדות

הסיבה היא שבמקרם רבים אתרי אוהדים/מעריצים נוטים להיות לא אמינים, אף שיש גם יוצאים מן הכלל. רצוי להסתפק בקישור לאתר הרשמי. הנושא תקף גם לגבי אתרי מעריצים של מוזיקאים, שחקנים, דוגמנים וכו'. עמרישיחה 11:14, 14 באוגוסט 2010 (IDT)

מכבי תל אביב (כדוריד)[עריכת קוד מקור]

שלום ! ראיתי ששינית את הפרמטר בטבלה מאצטדיון לאולם. שינוי כזה בלתי אפשרי, משום שבתבנית עצמה מוגדר הפרמטר כ"אצטדיון", ולא כ"אולם". שינוי הפרמטר בדף הערך רק יביא לכך שהפרמטר לא יוצג כלל. Shefshef : השיחה והחזון 14:08, 14 באוגוסט 2010 (IDT)

שלום, באמת לא הבנתי למה זה לא משתנה, המושג "איצטדיון" להדר יוסף אינו נכון. מחסל האגדות (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם
זה בגלל שאתה משתמש בתבנית:קבוצת כדורגל בשביל קבוצת כדוריד. אני רואה שאתה חדש כאן. אתה רוצה שאנסה ליצור עבורך תבנית לקבוצות כדוריד? או שאתה רוצה ליצור אחת כזאת בעצמך? Shefshef : השיחה והחזון 14:26, 14 באוגוסט 2010 (IDT)
כן אם תוכל אני אשמח מאוד, אני חדש ולומד, אני לא רוצה שבטעות אפגע בערך. תודה. מחסל האגדות (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם
יצרתי את התבנית והחלפתי אותה בערך. אתה יכול לראות את התבנית כאן. Shefshef : השיחה והחזון 21:34, 14 באוגוסט 2010 (IDT)

שלום, תוכל לעשות מה שעשית למכבי תל אביב (כדוריד) למכבי תל אביב (כדורעף) ?

רישיון[עריכת קוד מקור]

אהלן, כשאתה מעלה תמונה חשוב לציין את הרישיון. לדוגמה, לתמונה שעכשיו העלת שהיא לוגו של ליגת ווינר תכתוב ברישיון הקובץ כך: {{לוגו|ליגת ווינר}}. תודה, Rhone · שיחה · מיזם אוניות ·  19:01, 27 באוגוסט 2010 (IDT)

אני דיי חדש כאן, תוכל לעשות את זה במקומי? תודה.
תצטרך ללמוד את זה באיזשהו שלב Face-smile.svg. לא כל תמונה ניתן להעלות לכאן. זה ממש לא מסובך, תקרא קצת בויקיפדיה:רישוי תמונות. אגב, כשמדברים בדפי שיחה נהוג לחתום כך: ~~~~ בהצלחה. אם אתה צריך עזרה במשהו אחר תוכל לפנות אליי בדף השיחה שלי. Rhone · שיחה · מיזם אוניות ·  19:19, 27 באוגוסט 2010 (IDT)
מחסל, זה הרבה יותר פשוט. תערוך את הקובץ האחרון שהעלית ותראה איך הרישיון אמור להיראות. Rhone · שיחה · מיזם אוניות ·  19:28, 27 באוגוסט 2010 (IDT)

סליחה אבל אני לא מבין בדיוק איפה לרשום את זה...?

לחץ על "עריכה", ועדכן את הרשיון ב"אישורים והיתרים". --בברכה, טישיו - שיחה 10:03, 20 במרץ 2011 (IST)

לוגואים[עריכת קוד מקור]

תשומת לבך לרשיון הנכון ללוגו בעזרה:תמונותOri‏ • PTT‏ 19:48, 9 באוקטובר 2010 (IST)

בנוסף, שים לב שהקובץ קובץ:Yazia.jpg הזה, אותו העלית בשימוש חופשי, אינו חופשי כלל וכלל, ואתה יכול להעלותו רק כפי הרשיון המצוין לעיל - לוגו ושימוש הוגן. --בברכה, טישיו - שיחה 05:23, 18 במרץ 2011 (IST)
בנוסף, נא לעבור על כל התמונות שהעלית, אף אחת מהם לא חופשית, ולשנות את כולם לרשיון הוגן. מכיוון שאני כבר מעיר, תודה לך על כל עבודתך המסורה לויקיפדיה! --בברכה, טישיו - שיחה 05:29, 18 במרץ 2011 (IST)

שלום, הייתי עושה את זה בכיף אבל איך עושים את זה? אם תוכל לעשות את זה אז תודה. בברכה, מחסל האגדות

הובהר לך ב#רשיון. פשוט לחץ על עריכה בקובץ התמונה ותעדכן את הרשיון. מה לא מובן? --בברכה, טישיו - שיחה 18:14, 21 במרץ 2011 (IST)

עריכותיך בויקיפדיה:משימות פתוחות/משימות[עריכת קוד מקור]

תודה על תשומת הלב לבעיות שאולי קיימות בערכי הספורט שציינת (ואולי לא, אני לא מבינה בזה), אך זהו אינו המקום המתאים לפרסם את בקשותיך. מדובר בבעיה נקודתית שאתה מעלה ונדרש עליה דיון בדף השיחה של כל ערך ספציפי, ולא משימה מתמשכת, כפי שמופיע בדף הנ"ל. אני מציעה שתכתוב את הצעותיך בדפי השיחה של גביע ווינר לנשים, יורוקאפ (יול"ב) וגביע אופ"א לנשים, הפנה לדפים אלו בהודעה בויקיפדיה:לוח מודעות, והמתן לתגובות ויקיפדים אחרים. תודה, Ravit - שיחה 17:43, 19 במרץ 2011 (IST)

  • שלום, הדבר אינו דורש דיון בדפי השיחה השונים, אלו עובדות ועדכונים לשמות של הליגות השונות שלא תעדכנו בויקיפדיה. בברכה מחסל האגדות.
כיוונתי לדעתה של Ravit, והעברתי את הודעותיך לדפי השיחה המתאימים. דוד שי - שיחה 18:09, 19 במרץ 2011 (IST)

חתימה[עריכת קוד מקור]

בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף, ולכן חשוב להקפיד עליה. --בברכה, טישיו - שיחה 18:15, 21 במרץ 2011 (IST)

רשיונות תמונה[עריכת קוד מקור]

אנא אל תתן רשיון חופשי לקובץ שלא אתה יצרת. אתקן את הרשיונות, אל תחזור על כך. מתניה שיחה 18:36, 24 במרץ 2011 (IST)

ויקיפדיה:משימות פתוחות/משימות[עריכת קוד מקור]

אם אתה רוצה להפנות משתמשים לדיון, תשתמש בויקיפדיה:לוח מודעות, ותשים את ההודעה בסוף הערך במקום בתחילתו. אריה ה. - שיחה 18:39, 26 במרץ 2011 (IST)

דף המשתמש[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום מחסל האגדות,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:מחסל האגדות". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, ‏Ofekalefשיחה • מה אתם מעדיפים, תיבת חיפוש, או פורטל?‏ 18:45, 6 במאי 2011 (IDT)

פייג'יאה ומכבי תל אביב[עריכת קוד מקור]

שלום. לפי האתר הרשמי של הקבוצה, פייג'יאה הינה הספונסרית הראשית ולא בוטל ההסכם. האם יש לך מקור רשמי שאתה יכול להפנות אליו? אחרת יש להחזיר את זה לערך. Mod - שיחה 14:24, 7 ביוני 2011 (IDT)
כן, http://www.one.co.il/Article/10-11/1,1,3,0/180935.html מחסל האגדות

האמת, יותר ממוזר לי העניין. נו טוב, אני מניח שעוד כחודש-חודשיים נוכל לדעת בדיוק. בינתיים אני מקבל את מה שאתה אומר. Mod - שיחה 18:09, 8 ביוני 2011 (IDT)

גדי ברומר[עריכת קוד מקור]

ביטלתי את עריכתך. בתקציר העריכה הפנתי אותך גם לכאן כתבה משנת 2004 בה ברומר טרם פרש. חג שמח! Botend - שיחה 00:12, 8 ביוני 2011 (IDT)

רשיונות[עריכת קוד מקור]

כאשר אתה מעלה תמונת לוגו, רשום ב"אישורים והיתרים" {{לוגו|שם הערך}}, ואל תשים תבנית {{תמונה חשודה}}. למשל בתמונה כגון קובץ:Hever.jpg. סימון כחשודה מטריח את המנטרים ומפעילי המערכת וזה לא תקני להעלות תמונות באופן כזה. אל תחזור על כך שוב. תומר - שיחה 17:50, 1 ביולי 2011 (IDT)

אתה ממשיך ומעלה תמונות אשר צריכות לקבל היתר בצורה של {{לוגו|שם הערך}} כתמונות חופשיות. חדל. Botend - שיחה 23:34, 6 בספטמבר 2011 (IDT)

או.קיי אני אשים לב עכשיו.

בסדר גמור. אגב, בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף, ולכן חשוב להקפיד עליה. Botend - שיחה 23:38, 6 בספטמבר 2011 (IDT)

גביע צ'אנס[עריכת קוד מקור]

כפי שכבר נכתב לך פעמיים בדף שיחה זה, המקום להודעה בדבר רצונך לשנות את שם הערך אינו ויקיפדיה:משימות פתוחות/משימות, ולכן הסרתי הודעה זו שם. תוכל להפנות את הוויקיפדים שוב אל דף השיחה של הערך, באמצעות הודעה בלוח המודעות. אפשרות נוספת, אם אתה רואה שבכל זאת הדברים לא זזים, היא אולי לפנות לאחד המשתמשים שמתעניינים בספורט בוויקיפדיה, כגון משתמש:Basket-O, משתמש:ברוקולי או משתמש:YHYH, ולהתייעץ איתם בעניין זה בדף השיחה שלהם. אבל בבקשה אל תחזור שוב על ההערה בדבר ערך ספציפי זה דווקא בדף הכללי "משימות פתוחות". תודה, Ravit - שיחה 00:40, 17 בספטמבר 2011 (IDT)

רישיונות (2)[עריכת קוד מקור]

כבר הוסבר לך בעבר, ואמרת שתשים לב. אל תעלה תמונות במסגרת שימוש הוגן כחופשיות.

ב"אישורים והיתרים" כשאתה מעלה את הקובץ, תרשום: {{לוגו|שם הערך}}. Botend - שיחה 09:52, 17 בספטמבר 2011 (IDT)

המועצה להסדר ההימורים בספורט[עריכת קוד מקור]

שלום. אתה מאחד שם שלושה ערכים בלי שהתקיים על כך דיון ובלי שום הסבר. אנא הפסק. אני משחזר את עריכותיך. אם ברצונך לאחד - פתח דיון כמקובל. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 13:03, 16 באוקטובר 2011 (IST) אחי, המועצה להסדר ההימורים בספורט עברה מיתוג חדש שבה שונו שמות התחרויות.

המועצה עודנה קיימת. אם היה מיתוג מחדש מעדכנים את הערכים, לא מעלימים אותם. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 13:05, 16 באוקטובר 2011 (IST)

מה הטעם להשאיר ערך כמו הטוטו שכל המיתוג החדש עבר לווינר לכן איחדתי בין הערכים של המועצה והטוטו כי היום זה אותו דבר. המועצה להסדר ההימורים בספורט נקראת גם טוטו ו-ווינר זה תכנית ההימורים של המועצה (טוטו), חבל שאתה משנה עדכון כ"כ חשוב לויקיפדיה מחסל האגדות - שיחה 13:18, 16 באוקטובר 2011 (IST)

אני חושב שאי אפשר להתעלם מן ההיסטוריה של הטוטו ולהעלימה רק בגלל השינוי במיתוג. ייתכן שאתה צודק, אבל אי אפשר לבצע שינויים כאלה ללא דיון. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 13:20, 16 באוקטובר 2011 (IST)
צודק, לכן את כל ההיסטוריה של הטוטו העברתי לערך של המועצה, טוטו עד לפני חודש היה תוכנית משחקים שבועית, היום הכל שונה לווינר (טוטו 16=ווינר 16 וכדומה) לכן את העברתי ההיסטוריה של הטוטו (זכייה הכי גדולה, הטעיות משחקים וכדומה) לערך של המועצה, תבין המועצה והטוטו זה אותו דבר! מחסל האגדות - שיחה 13:25, 16 באוקטובר 2011 (IST)
אני מבין מה השינוי שהתחולל. אבל הטוטו הוא מושג ותיק. יש לו היסטוריה משלו, ונכתב עליו בצדק ערך נפרד. לכן יכול מאוד להיות שצריך לעדכן את הערך על המועצה (ואולי גם לשנות את שמו תוך פירוט השינוי בערך עצמו). אבל אני סבור שהערך על הטוטו צריך להישאר. על זה צריך לקיים דיון. העדכונים שלך, כמובן, ברוכים. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 13:34, 16 באוקטובר 2011 (IST)
אני מוכן גם לסייע לך בפתיחת וניהול דיון כזה. אבל חשוב לא לבצע איחוד כזה בלי דיון. חיפה-חיפה-עיר-עם-עתיד - שיחה 13:37, 16 באוקטובר 2011 (IST)

העברת ערכים[עריכת קוד מקור]

קודם כל, לא כך מעבירים ערכים. בהעברה בדרך שעשית מאבדים את כל הקרדיטים לכותבי הערך המקוריים. דבר שני, לפני העברות מהסוג הזה מקובל לדון בדף השיחה. לפחות במקרה של וינר כבר נערך דיון כזה, והוחלט להיפך. זה גם מנוגד לתבנית: ו או וו. עידושיחה 14:01, 7 ביולי 2012 (IDT)

שלום לך, העברות שעשיתי הם אך ורק כדי לעדכן את שמות הערכים הלא מעודכנות בויקיפדיה, דיונים בדפי השיחה שניסיתי בעבר להעלות אינו מקדמות דבר. אשמח אם תוכל לעזור בנושא. --מחסל האגדות - שיחה 14:04, 7 ביולי 2012 (IDT)
את ערוץ 24 העברתי עכשיו בדרך הנכונה. לא יכולת לעשות את זה בעצמך, כי הדף ערוץ 24 כבר היה תפוס בהפניה, ולשם כך היה צריך למחוק אותו. אם אתה נתקל במקרה כזה בעתיד, פנה לויקיפדיה: בקשות ממפעילים, ואחד המפעילים יעשה את זה.
לגבי וינר, אפשר היה להשאיר הודעה בלוח המודעות, ובמקרה הזה גם בויקיפדיה: ייעוץ לשוני. עידושיחה 14:07, 7 ביולי 2012 (IDT)

גביע הליגה בכדורסל[עריכת קוד מקור]

אם אתה חושב שיש לשנות את שם הערך, פתח פסקה בדף השיחה של הערך ושים תבנית {{שינוי שם}} וחכה להסכמה של ויקיפדים. הדרך בה בחרת מוחקת את ההיסטוריה של עריכות הערך, ונראה כאילו אתה כתבת את הערך לבדך. שיחזרתי את ההפניות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 23:38, 20 ביולי 2012 (IDT)

אני רואה עכשיו שכבר העירו לך על שיטה זו, לא ברור למה בחרת לעשות זאת שוב. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 23:39, 20 ביולי 2012 (IDT)
ראה גם עריכתך זו חדל משינוי שמות שלא מוצאים חן בעינייך על דעת עצמך. אם לדעתך יש לשנות שם ערך, פתח דיון בדף השיחה והנח בו את תבנית:שינוי שם בצורה כזו: {{שינוי שם}}. Botend - שיחה 22:42, 21 ביולי 2012 (IDT)
שלום לך, לידיעתך פתחתי כבר מזמן דיון ביייעוץ לשוני לגביי הערך ווינר. אני פועל במטרה לשפר ולעדכן את הערך כמו שעשיתי עם ערכי ספורט אחרים. חבל שאתה מגיב בצורה כזאת. יום טוב. --מחסל האגדות - שיחה 17:27, 22 ביולי 2012 (IDT)

קובץ:Ramat gan 2013.jpg[עריכת קוד מקור]

שלום לך, הקובץ הזה אינו בשימוש הוגן, אין כל בעיה ללכת למשחק כדורגל ולצלם את האצטדיון ולהעלות תמונה חופשית. ובמקרה זה יש אפילו תמונות חופשיות. התמונה תימחק. בנוסף כשמעלים תמונות בשימוש הוגן, חובה להביא בקישור את מקור התמונה. אבקשך להוסיף זאת לתמונות האחרות שהעלית. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 15:55, 19 באפריל 2013 (IDT)

הי, אודה לך אם תוסיף קישור למקור קובץ:Stadium RG.jpg. ללא מקור התמונה תימחק. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 17:12, 20 באפריל 2013 (IDT)
שלום מחסל האגדות, אבקשך שוב להוסיף מקור לתבנית השימוש ההוגן בתמונה כנדרש, ללא הוספת מקור התמונה תימחק. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 09:14, 26 באפריל 2013 (IDT)

שימוש הוגן בתמונות[עריכת קוד מקור]

אהלן! כשמעלים תמונה כשימוש הוגן, זה לא תקין לכתוב תחת המקור "Google", משום שזהו לא המקור של התמונה. אנא כשאתה מעלה להבא ציין מקור מדויק מהאתר הספציפי ממנו נלקחה התמונה. בברכה, נטע - שיחה 23:16, 25 בספטמבר 2013 (IDT)

דגל האיחוד האירופי[עריכת קוד מקור]

שלום. דגל האיחווד האירופי לא מיייצג את אירופה, כך שהצבת הדגל לצד ליגות אירופיות היא צעד שגוי לחלוטין. האיחוד כולל 28 מדינות בעוד שאירופה כולה כוללת הרבה יותר מדינות. חלקן משתתפות בליגות הללו ולא חברות בארגון. אתה מתבקש שלא להחזיר את הדגל לערכים. באפשרותך לפתוח דיון באחד מדפי השיחה של הערכים. עמרישיחה 13:22, 9 בנובמבר 2013 (IST)

תל אביב[עריכת קוד מקור]

שיחזרתי את עריכתך בערך כיוון שהניסוח לא התאים לפסקה, ככלל הערך הוא על העיר ולא על קובוצות הכדורסל בה לכן המידע צריך להיות עם פואנטה ולא משפטים סתומים וכללים, בברכה, Nurick - שיחה 17:10, 30 בדצמבר 2013 (IST)

שפה רשמית במדינת ישראל[עריכת קוד מקור]

הועבר לשיחה:ישראל

הזמנה אישית לסקר העורכים של ויקיפדיה העברית[עריכת קוד מקור]

סמליל ויקימדיה ישראל

שלום מחסל האגדות,
עמותת ויקימדיה ישראל מקיימת לראשונה סקר בקרב עורכי ויקיפדיה העברית. הסקר נועד לקבל תובנות בנוגע לחוויית העריכה במיזם, מתוך כוונה לעזור לקהילת העורכים להמשיך לשפר את גרסתה העברית של האנציקלופדיה החופשית וכן, את תהליך יצירתה. נודה לך מאוד אם, כמי שפעיל בוויקיפדיה העברית מזה זמן רב, תסכים לענות על השאלון, באמצעות הקשה על הקישור הבא:

הקישור שלך לסקר.
הקישור המופיע פה לשאלון הוא אישי והודעה זו הושארה עבורך באופן ספציפי.


לתשומת לבך, הסקר אינו מתבצע על גבי שרתי קרן ויקימדיה, אלא באמצעות מערכת "Qualtrics", אשר אושרה לשימוש על ידי הקרן. למען הסר ספק, גם אם ההזמנה אישית, כל המידע בסקר נאסף בצורה אנונימית, כך שלא ניתן לקשר בין עורך מסוים לתשובות שמסר. בנתונים שייאספו לא יעשה כל שימוש מעבר למחקר עצמו, אשר ניתוח תוצאותיו יהיה זמין לקהילת העורכים לאחר סיום איסוף המידע.

הסקר נבחן ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות. הוא זמין למענה גם דרך מכשירים ניידים.


בכל שאלה או בעיה, לפני המענה על הסקר או במהלכו, הנך מוזמן ליצור קשר עמי, לירון דורפמן, בכתובת המייל Liron-at-wikimedia.org.il או בטלפון 050-5453913 .

.בשם ויקימדיה ישראל, תודה לך מראש

Nuvola apps kchart.svg

Ldorfmanשיחה 02:22, 21 באוגוסט 2015 (IDT)

אם טרם ענית, יש להזדרז!

שלום לך,
איני יודע אם מילאת את סקר העורכים שהזמנה אליו השארתי לך לעיל, אולם אם טרם יצא לך לעשות זאת, רצוי להקיש על הקישור בהקדם.
ממספר סיבות, הקישור לסקר פעיל למשך שבוע בלבד. אם חלף שבוע מההזמנה לסקר, לא ניתן יהיה להכנס אליו באמצעות אותו קישור. היה וטרם ענית על הסקר, ברצונך לעשות זאת ונתקלת בבעיה, ניתן תמיד ליצור עמי קשר ואשמח לדאוג לטיפול בנושא (אם הפנייה נעשית דרך דף זה, יש "לתייג אותי" כדי שלא אפספס). Ldorfmanשיחה 17:28, 27 באוגוסט 2015 (IDT)

דגל האיחוד האירופי 2[עריכת קוד מקור]

אתה מתבקש שלא להחזיר את הדגל לערכי ערוצי הטלוויזיה ללא דיון בדף השיחה. כבר פניתי אליך בעבר בנושא ונראה שבחרת להתעלם. ראה זאת כאזהרה אחרונה. בפעם הבאה שתחזיר את הדגל ללא דיון והסכמה בדף השיחה, אבקש את חסימתך מעריכה. לגיטימי שיש לך דעה שונה, אך אתה לא יכול לכפות אותה ללא דיון והסכמה. עמרישיחה 16:09, 29 באוגוסט 2015 (IDT)

קובץ:4x-ema-arkia-israeli-airlines.jpg[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה תמונה שרישיונה הוא, על-פי הגדרתך, "שימוש הוגן", למרות שעל פי כללי ויקיפדיה העברית, התמונה לא יכולה להיות מוצגת בסטטוס זה. ניתן לעשות בה שימוש במיזם רק אם היא תמונה חופשית. לפיכך, אם התמונה אכן מתאימה להגדרה "חופשית", יש לתקן את הרישיון שנלווה לתמונה ולהחליפו ברישיון חופשי.
אם אינך בעל זכויות היוצרים, יש לשלוח את אישורו של בעל הזכויות המתיר להעלות את התמונה ברישיון מתאים לוויקיפדיה, על פי הנוסח המופיע בדף ויקיפדיה:OTRS תחת הכותרת "הצהרת הסכמה לכל הבקשות", לכתובת: permissions-he@wikimedia.org, שכן ללא אישורו התמונה תימחק.
לסיוע נוסף, ניתן להמשיך את השיחה כאן, בדף שיחתי או בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים.

תודה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 19:00, 10 בפברואר 2016 (IST)

שלום מחסל האגדות, העלית היום 2 תמונות של מטוסים ברישיון בשימוש הוגן. תמונה שניתן לצלם אותה אינה בשימוש הוגן. התמונות תימחקנה. אני מבקשת להקפיד על כללי שימשו הוגן. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 21:17, 14 במאי 2016 (IDT)

סלקום tv[עריכת קוד מקור]

העריכה הזו שלך יוצרת טעות. הערוצים ONE HD וספורט 5 משודרים כחלק מהחבילה בלי תשלום נוסף, השאר כן. חשבתי שאיך שכתבתי את זה בדף נותן את המידע הזה ואז שינית. אז בבקשה תשחזר או שתשנה שוב לניסוח טוב יותר, העיקר שהמידע יהיה נכון. בברכה, שפם אדום - שיחה 22:13, 3 ביוני 2017 (IDT)

ארגוני אוהדי של מכבי תל אביב[עריכת קוד מקור]

אהלן, יש סיבה מיוחדת שבגללה הורדת את הפסקה שהוספתי על פירוק ארגון הפנאטיקס? CarmelH - שיחה 23:57, 3 בנובמבר 2017 (IST)

קובץ:Bloomfield Stadium.PNG[עריכת קוד מקור]

שלום. לא ניתן להשתמש בתמונה מוגנת במקרה הזה, היות שהאצטדיון נגיש לציבור וניתן לצלם אותו בכל עת. נמתין שתתקבל תמונה חופשית. סימנתי בינתיים את הקובץ למחיקה. עמרישיחה 01:07, 21 באוגוסט 2019 (IDT)

    • שלום, לא הבנתי את למה לא ניתן להשתמש בתמונה הזאת?! האצטדיון אינו נגיש לציבור ולא ניתן לצלם אותו בכל עת נכון לעכשיו, התמונה היא של עיריית תל אביב - בעלת האצטדיון , אתה יכול להתייחס לתמונה הזאת כמו לוגו של ערך של חברה מסויימת. מחסל האגדותשיחה 18:30, 21 באוגוסט 2019 (IDT)

ערוץ נשיונל ג'יאוגרפיק[עריכת קוד מקור]

מה סיבת מחיקת הפסקאות מהערך? --‏Yoavd‏ • שיחה 10:42, 1 באוקטובר 2019 (IDT)

היה כפל פסקאות בערך. [[משתמש:מחסל האגדות • שיחה 19:08, 1 באוקטובר 2019 (IDT)

המכללה האקדמית תל אביב-יפו[עריכת קוד מקור]

למה שינית את הכיתוב "המכללה האקדמית תל אביב-יפו שוכנת בת"א" ל- המכללה האקדמית תל אביב-יפו שוכן???? --‏Yoavd‏ • שיחה 07:42, 3 באוגוסט 2020 (IDT)

אצטדיון בלומפילד[עריכת קוד מקור]

ועוד שאלה - למה שינית מיקום = יפו ל- מיקום = תל אביב-יפו?

הנה המשפט הראשון מאתר [1] - אצטדיון בלומפילד הממוקם ביפו הוא “מקדש” של כדורגל. --‏Yoavd‏ • שיחה 07:47, 3 באוגוסט 2020 (IDT)

העברות ללא דיון[עריכת קוד מקור]

שלום שלום, לפני העברות מהסוג הזה נהוג לדון בדף השיחה למעט מקרים נדירים. את מרבית ההעברות שחזרתי, אך להבא תדע שצריך לפתוח דיון שיארך שבוע לפני ההעברה. • צאו להצביע – לא חשוב למי! דזרטשיחה 12:29, 18 במרץ 2021 (IST)

חזרות על עריכה[עריכת קוד מקור]

בעקבות הדיון הזה בדף הבקשות ממפעילים, אני מבהיר: אין לחזור על עריכה שהובעה לה התנגדות, אלא יש לפנות לדף השיחה ולהשיג הסכמה. עד אז הערך יישאר בגרסתו לפני השינוי שעורר את המחלוקת. אם לדעתך משתמש אחר חוזר שוב ושוב על שינוייים שעוד אין להם הסכמה, יש לפנות למפעילים ולא להשתתף במלחמת עריכה (לא משנה מי התחיל אותה). תודה, Dovno - שיחה 12:41, 26 במאי 2021 (IDT)

מקבל את ההערה. רק מציין שאני התעקשתי על עקרון הבאת מקורות לויקיפדיה, עקרון חשוב בהצגת ויקיפדיה כמקור אמין. מחסל האגדות - שיחה 17:43, 26 במאי 2021 (IDT)