שיחת משתמש:מיכל איסט אלון

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, מיכל איסט אלון, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 10:17, 17 בפברואר 2014 (IST)

משתמש:מיכל איסט אלון/אימהיות[עריכת קוד מקור]

שלום מיכל, ראיתי את הרישום שלך בדף המיזם. אני מניחה שלא היית בהדרכה. להלן קישורים לדף המיזם ודפי עזרה:

בחתימה שלי נמצא גם קישור לדף השיחה שלי. אני אלווה אותך בהנחיות בדף השיחה הזה. אני מזכירה לך שתוכלי להגיע לטיוטה שלך דרך הקישור "תרומות" במעלה הדף. אם יש לך שאלות אני מבקשת לשאול אותן כאן, תלחצי על קישור [עריכת קוד מקור] ליד שם הפרק ותעני. אל תשכחי לחתום עם 4 טילדות. שיהיה בהצלחה פרח חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 10:17, 17 בפברואר 2014 (IST)

הי חנה, אני קצת מבולבלת ולחוצה. הגשה עוד יומיים עבדתי קשה על התוכן ואכן לא הייתי בהדרכה... האם הערך כפי שכתבתי אותו טוב? עליי לסיים עוד כמה קישורים ועריכות... אשמח להבין מתי בעצם אני יכולה ל'שחרר' אותומיכל איסט אלון - שיחה 13:27, 23 בפברואר 2014 (IST)

הי מיכל, הערותיי מתייחסות רק לכללי העריכה בויקיפדיה ולא לתוכן.

  1. הערך חסר קישורים פנימיים רבים למושגים חשובים. בוודאי שערך העוסק באימהות צריך להיות מקושר לערכים כמו אימא, הורות וכדומה.
  2. עליך להעביר את כל ההפניות שלך להערות שוליים על פי הטכניקה של ויקיפדיה. יצרתי הערה אחת, תקני את היתר.
  3. יש לך קישורים אדומים למושגים שלא ברו מהם למשל סובייקט האם התכוונת לקשר לסובייקטיביזם? מה זה מהותנית? אם אלה מושגים מקובלים במחקר ואין ערך בוויקיפדיה העברית (בשם כללי מדויק יותר) כתבי את המושג בסוגריים באנגלית, כדי שיובן על מה את כותבת. הערך מיועד לקהל הרחב.
  4. בנוסף בויקיפדיה כותבים בעבר ולא בהווה. לכן לא פלגי שואלת , אלא פלגי שאלה. כי היא שאלה בעבר בפרסומיה.

לאחר שתשלימי את כתיבת הערך תשלחי קישור של כתובת האינטרנט של הטיוטה למרצה. ולאחר שהוא יאשר אפשר יהיה להעבירו למרחב הערכים. אם יש לך שאלות כתבי את תגובתך מתחת לתגובה שלי חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 14:24, 23 בפברואר 2014 (IST)

מיכל, בהערות שוליים עליך לציין את מספרי העמודים, לא מספיק הספר. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 14:55, 23 בפברואר 2014 (IST)
שלום מיכל, על שרון הלוי היא אשרה להעביר את הערך למרחב הערכים. עשיתי זאת ראי אימהיות. אני מבקשת שתוסיפי מקור למשפט "אך היום אנו יודעים כי גם נשים שלא ילדו יכולות להיות מאוד אימהיות וגם גברים.". מי הם האנו עליהם את מסתמכת במשפט זה? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 11:28, 28 ביוני 2014 (IDT)
בנוסף אני מבקשת שתוסיפי את מס' העמוד להערה מס' 9. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 19:04, 28 ביוני 2014 (IDT)