שיחת משתמש:מישהו סודי

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
ברוכים הבאים לדף השיחה שלי! דפי משנה ודפים קשורים

ברוכים הבאים. אין כאן כללים, ואין כאן דרישות. כל פנייה/בקשה/הערה/הודעה תתקבל בברכה. אשתדל לענות לכל הודעה בהקדם האפשרי. אפשר לשאול,לבקר,להעיר,לבקש,לפנות או להודיע ברוח טובה.
אסור לקלל/לאיים/להשחית/למחוק/לנסות להרוג אותי/להטיל עליי פולסא דנורא וכל היוצא בזה.

Audio-input-microphone.svg

משתמש:מישהו סודישיחת משתמש:מישהו סודי
ערכות צבעיםלוחות שנהלוח שנה לשנת 2007
10/12/0716/12/07קישורים שימושייםעמוד ראשי

דפי ארכיון

שוב מתקפת האיכות[עריכת קוד מקור]

מוצאת חן בעיניי, המתקפה שהכנת על בריטניה. שתיהן. אני חושב שהן יכולות לעורר התעניינות וגם השתתפות. נשאלת השאלה, האם אתה מוכן לעמוד "בראשן" - לכוון את הכותבים, לסכם את ההתפתחויות, לחלק משימות, לתקן טעויות. נכון, באנגליה מדברים אנגלית, אבל כבר בערכים שתרגם דרוראבי בנושא ראינו שזה יכול להיות בור יקוש - ישנם הרבה מושגים ייחודיים שאין להם שום אח ורע בעברית, וגם אין סוף למידת ההתעמקות בבית המלוכה למשל, כשברור שלא הכל דרוש לקיבתו של הקורא העברי/ישראלי. בקיצור, האם תיקח זאת על עצמך? ‏Harel‏ • שיחה 17:39, 2 ביוני 2007 (IDT)

אני מתלבט. אני החלטתי להעלות את המתקפה כדי לשפר את הנושא ולהרחיבו בויקיפדיה העברית, אבל אינני מבין הרבה בנושא. אין לי בעיה לקחת את זה על עצמי, אבל אם מה שהצגתי יהווה מגבלה לא יהיה אכפת לי אם מישהו אחר ינהל את המתקפה.מישהו סודישיחה 16:04, 3 ביוני 2007 (IDT)

פנייה ידידותית[עריכת קוד מקור]

  1. אני חושב לשנות את היערכות של קטגוריה:מחוז יהודה ושומרון, שאני יודע שעמלת עליה (ולכן פונה אליך). אני חושב להעביר ממנה את כל היישובים המוכרים, בדומה למצב בשאר המחוזות. די שיהיו בקטגוריה:התנחלויות ביהודה ושומרון (השווה ל קטגוריה:מחוז הדרום, קטגוריה:מחוז הצפון וקטגוריה:מחוז חיפה). יישארו שם היישובים הישראליים הבלתי-מוכרים (אביגיל, תל-ציון, קריית ספר, וכד'), כיוון שתושביהם רשומים כתושבים במחוז יו"ש, אבל הם אינם התנחלויות מוכרות.
  2. אני ג"כ מעוניין ליצור תבנית ליישובים (בדומה לתבנית:קיבוץ) - תרצה לעזור?
  3. נא ראה פה ותביע את דעתי. אתה מוזמן לכתוב אליי לדוא"ל. בידידות, שילוני 15:40, 11 ביוני 2007 (IDT)

תגובותיי[עריכת קוד מקור]

  1. בקשר לקטגוריה, אין לי בעיה עם מה שאתה הולך לעשות. פניתי אליי כי אתה רוצה עזרה?
  2. לא הבנתי איזה תבנית אתה מתכוון לעשות? תבנית של ההתנחלויות ביהודה ושומרון?
    אם כן אז רק תדע שאני כבר ניסיתי ליצור תבנית דומה ומחקו לי אותה.
  3. הצבעתי בקשר לנושא.מישהו סודישיחה 16:23, 12 ביוני 2007 (IDT)
ראשית, תודה על תמיכתך בי בהצבעה. ההצבעה הייתה על מחיקת עבודתי. פניתי אלייך כדי לוודא שמה שאעשה בעניין זה לא יימחק, ושעמלי לא תהיה לשווא.
לגבי התבנית: אני מעוניין ליצור תבנית עבור כל היישובים הישראליים בארץ, לא רק התנחלויות. ראה לדוגמא את התבנית שבכפר יונה וכן את תבנית:קיבוץ שהזכרתי לעיל. שיהיה בו מידע-עזר בסיסי: תאריך ייסוד, גובה מעל פני הים, איזור חיוג, מיקוד דואר, סמל יישוב, מס' תושבים. אולי נחשוב על עוד כמה דברים תוך כדי היצירה. גם אם אוכל, אינני מעוניין לכלול "מס' תלמידים בכיתה" או "אוכלוסייה לפי גילאים". גם לא מתלהב מ"מוצא המייסדים".
אגב, למה מחקו את התבנית שלך? מה הייתה טענת המוחקים?
אני מגיע לעיתים למ' אדומים (הייתי שם אתמול) לביקורי קרובים. תהיה בקשר לדוא"ל שלי, ונוכל להפגש. שילוני 20:00, 18 ביוני 2007 (IDT)

מתקפת איכות[עריכת קוד מקור]

לפני מספר חודשים הכנו יחד את מתקפת האיכות על צה"ל. שמתי לב שלא חתמת ברשימת המשתתפים במתקפה. אולי לא שמת לב? אור 12:14, 11 ביולי 2007 (IDT)

חתמתי שם. מישהו סודישיחה 11:33, 20 ביולי 2007 (IDT)

תמונה:Vula e kryetarit 2.png[עריכת קוד מקור]

שלום.

התמונה הזו מופיעה בדף המשתמש שלך, אם אינך יכול לספק לה רישיון חופשי ומקור - בקש את מחיקתה. תודה, ‏Gridge ۩ שיחה 21:51, 19 ביולי 2007 (IDT).

איני יכול לספק רישיון חופשי. איפה לבקש את מחיקתה?,מישהו סודישיחה 11:32, 20 ביולי 2007 (IDT)

כתוב בדף התמונה: {{למחוק|סיבת המחיקה}} או בקש בויקיפדיה:בקשות ממפעילים. ‏Gridge ۩ שיחה 15:27, 22 ביולי 2007 (IDT).

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:נוקיה N95". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, סקרלטשיחה 13:41, 21 ביולי 2007 (IDT)

סקרלט, לפי בדיקה שלי,יש לי כ-700 עריכות במרחב הראשי וּ‏ותק של שנה ו-13 ימים נכון ליום ההצבעה. מדוע הסרת את חתימתי?, מישהו סודישיחה 12:36, 22 ביולי 2007 (IDT)
על פי ההחלטה האחרונה בפרלמנט, אתה זקוק למאה עריכות במרחב הראשי ב-90 ימים האחרונים כדי להצביע. כרגע, אתה לא עומד בתנאים. דניאל ב. 12:43, 22 ביולי 2007 (IDT)
אוקיי,תודה.מישהו סודישיחה 12:47, 22 ביולי 2007 (IDT)

פורטלים[עריכת קוד מקור]

שלום לך מר סודי וברכות על הצטרופתך למיזם הפורטלים! על כל שאלה והצעה תוכל לכתוב בדפי השיחה הרלוונטים הקשורים למיזם או לפנות אליי ואשמח לעזור. אם אתה מעוניין לטפל בעיקר בפורטל המזון ראה גם את דף זה ומומלץ לקרוא את ויקיפדיה:המדריך לעיצוב פורטלים. בברכה, השמח בחלקו (-: הצטרפו למיזם הפורטלים! 00:50, 18 באוקטובר 2007 (IST)

תבנית התשחצים שלך.[עריכת קוד מקור]

מצטערת, פשוט נורא נמשכתי אליה. אפשר להעתיק אותה? ועוד יותר, אפשר לשאול איך לעשות את זה? XD תודה מראש ~ Indiana Jones - שיחה 20:08, 14 ביוני 2010 (IDT)

בשמחה אפשר להעתיק. וזה ממש פשוט לעשות. אתה יכול להעתיק מגרסת העריכה של דף המשתמש שלי. מישהו סודישיחה 14:09, 17 ביוני 2010 (IDT)

מונדיאל[עריכת קוד מקור]

שלום,

היכן באתר של פיפ"א פורסם אודות הענקת פרס יאשין ופרס הקבוצה ההוגנת? קוריצהלול התרנגולותאהמהמורשת העולמית. פשוט עולמית! 02:24, 12 ביולי 2010 (IDT)

עדכנתי ע"פ ויקיפדיה האנגלית. בנוסף באתר וואלה פורסמה כתבה בנושא. מישהו סודישיחה 00:11, 13 ביולי 2010 (IDT)

הזמנה למפגש עורכים[עריכת קוד מקור]

שלום, האם שמעת על המפגש האנטישמיות ברומניה – מאמינסקו ועד שואת יהודי רומניה? יכול להיות שהוא יעניין אותך Face-smile.svg Chenspec-WMIL - שיחה 22:42, 1 בדצמבר 2014 (IST)