שיחת משתמש:מרווין האנדרואיד הפראנואיד

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, מרווין האנדרואיד הפראנואיד, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Mr. Brinks - שיחה - אומרים תודה! 19:02, 13 בינואר 2018 (IST)

מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

בבקשה אל תכנס למלחמת עריכה בדף כפייה דתית בישראל. דון בכך בדף השיחה. Mr. Brinks - שיחה - אומרים תודה! 19:05, 13 בינואר 2018 (IST)

אדוני הנכבד, כל טיעוניך להסרת הקישור אינם נכונים. טענת שהערך מוצף כבר בקישורים - לא נכון. יש אלפי ערכים בויקיפדיה שיש בהם הרבה יותר קישורים מבערך זה. טענת: "זה לא המקום לקדם את האתר של אליעזר מלמד. לא מצאתי תוכן אנציקלופי שמצדיק קישור. מצאתי בעיקר טעויות בסיסיות". מעבר לחוסר האיפוק לשמור על דיון ענייני ומכבד במשפט כמו "מצאתי בעיקר טעויות בסיסיות", הטיעון עצמו גם הוא לא נכון, משום שבכללי קישורים חיצוניים נאמר: "אילו דפים לא לקשר... דפים שעיקרם דעות ולא עובדות (למעט מקרים בודדים, שבו הערך עוסק בדיון ציבורי בנושא מסוים, והדפים המקושרים משקפים מגוון דעות במסגרת דיון זה, או שעצם הבעת הדעה משקפת דבר מה לגבי הערך)". לטעמי קישור זה עונה בדיוק על ההגדרה שבמשפט המסומן, ואבקש ממך להחזירו למקומו, ולהעלות בדף השיחה של הערך למה לדעתך יש להוריד אותו, ולא למחוק בברוטליות מלאת אמוציות את הקישור בגלל שאתה לא אוהב תוכנו. על הדרך אני גם אתהה בדף השיחה למה לשיטתך יש מקום למאמרה של רות גביזון בקישורים החיצוניים, שהרי גם הוא מאמר דעה מובהק, וכמובן שאין מקום לקישור ל'כפיה דתית' מהאתר 'חופש', שהוא מאמר דעה מובהק מלא ב"טעויות בסיסיות"... אולי בגלל שמאמרים אלו מבטאים השקפות שלטעמך אינן השקפות עם "טעויות בסיסיות"? יאיר דבשיחה • כ"ז בטבת ה'תשע"ח • 19:53, 13 בינואר 2018 (IST)

ואהבת לרעך כמוך[עריכת קוד מקור]

הצורה בה כינית את בית המקדש השלישי פוגעת בי מאד. אני מבקש ממך כי תשקול שוב שימוש בביטוי כזה למרות שזוהי זכותך ולמרות שכותבים אחרים משתמשים בביטוים פוגעניים יותר.--שיבת ציון - שיחה 14:54, 27 במרץ 2019 (IST)

בית המקדש, כפי שעולה מהתיאור במקורות, היה בית מטבחיים. אם המקורות פוגעים בך, אתה יכול לשקול להחליף אמונה. מרווין האנדרואיד הפראנואיד - שיחה 16:31, 27 במרץ 2019 (IST)
אלו המקורות מספר מלכים ח'-תיאור חנוכת בית המקדש:

ועתה, אלוהי ישראל--ייאמן נא, דברך, אשר דיברת, לעבדך דויד אבי כי, האומנם, יישב אלוהים, על-הארץ; הנה השמיים ושמי השמיים, לא יכלכלוך--אף, כי-הבית הזה אשר בניתי. ופנית אל-תפילת עבדך, ואל-תחינתו--יהוה אלוהיי: לשמוע אל-הרינה ואל-התפילה, אשר עבדך מתפלל לפניך היום. להיות עיניך פתוחות אל-הבית הזה, לילה ויום, אל-המקום, אשר אמרת יהיה שמי שם--לשמוע, אל-התפילה, אשר יתפלל עבדך, אל-המקום הזה. ושמעת אל-תחינת עבדך, ועמך ישראל, אשר יתפללו, אל-המקום הזה; ואתה תשמע אל-מקום שבתך, אל-השמיים, ושמעת, וסלחת.

אם זה מעניין אותך, ראה גם את זה

ובכל מקרה, אני מבקש ממך לא להזכיר עובדה זו. הצורה הזו פוגעת בי ואני מצפה מאדם סובלני להתחשבות בכך למרות שאינו חייב--שיבת ציון - שיחה 14:18, 29 במרץ 2019 (IDT)

ראה בית המטבחיים. אני מצפה מאדם סובלני לא להאמין בדת שמצוותיה הן כפייה דתית ולהפסיק לכפות את דתך עלי. בתודה מראש. מרווין האנדרואיד הפראנואיד - שיחה 14:26, 29 במרץ 2019 (IDT)
בנוסף, אני מוצא את הכינוי "מקדש" למקום שבו נטבחו בעלי חיים כדי לפייס אל דימיוני כביטוי מאוד פוגעני ואני מבקש מאדם סובלני כמוך להפסיק לפגוע בי ולא להשתמש יותר בביטוי הזה. או לפחות להפסיק להטריד אותי בדף שיחתי בעיניין. בתודה מראש. מרווין האנדרואיד הפראנואיד - שיחה 15:07, 29 במרץ 2019 (IDT)
לא מתאים לך. הערך אליו אתה מפנה מתאר מפורשות כי בית המטבחיים הוא מקום בתוך בית המקדש ולא כאילו בית המקדש הוא בית מטבחיים. אינני כופה עליך את דתי ואינני מאמין שעלי לכפות את דתי עליך ואם היית משקיע מעט זמן בעניין היית מגלה כי בבית המקדש לא הוקרבו בעלי חיים כדי לפייס אל דמיוני. ראה למשל תהילים נ':

לֹא עַל-זְבָחֶיךָ, אוֹכִיחֶךָ; וְעוֹלֹתֶיךָ לְנֶגְדִּי תָמִיד. לֹא-אֶקַּח מִבֵּיתְךָ פָר; מִמִּכְלְאֹתֶיךָ, עַתּוּדִים. כִּי-לִי כָל-חַיְתוֹ-יָעַר; בְּהֵמוֹת, בְּהַרְרֵי-אָלֶף. יָדַעְתִּי, כָּל-עוֹף הָרִים; וְזִיז שָׂדַי, עִמָּדִי. אִם-אֶרְעַב, לֹא-אֹמַר לָךְ: כִּי-לִי תֵבֵל, וּמְלֹאָהּ. הַאוֹכַל, בְּשַׂר אַבִּירִים; וְדַם עַתּוּדִים אֶשְׁתֶּה. זְבַח לֵאלֹהִים תּוֹדָה; וְשַׁלֵּם לְעֶלְיוֹן נְדָרֶיךָ. וּקְרָאֵנִי, בְּיוֹם צָרָה; אֲחַלֶּצְךָ, וּתְכַבְּדֵנִי.

לא מתאים לאדם אינטליגנטי כמוך להתבטא ולתקוף בנושא שהוא לא מכיר בכלל. שתהיה לך שבת שלום. --שיבת ציון - שיחה 15:59, 29 במרץ 2019 (IDT)

בוודאי שאתה כופה עלי את דתך. אתה מטריד אותי בדף שיחתי ובא אלי בדרישות חצופות. בית המטבחיים הוא מקום שבו שחטו את בעלי החיים. לא טענתי אחרת. מאחר ששחיטה היא פעילות מרכזית של המקום אפשר לכנות את המקום כולו כבית מטבחיים אחד גדול לריצוי אל דמיוני. בית מטבחיים אחד גדול הוא תיאור הולם יותר ממקדש. שבת שלום גם לך. מרווין האנדרואיד הפראנואיד - שיחה 16:36, 29 במרץ 2019 (IDT)

שחזור העריכה שלי בערך יהוה[עריכת קוד מקור]

התיקן שביצע Israeli Homo Sapiens בשינוי אלוקים לאלוהים לא נכון בשתי המקומות, מכיוון ששם מדובר בכתיב בו משתמשים אנשים דתיים כיום ("צנזורה דתית") לגבי השם המפורש, ולא בכתיב הנכון של השם המפורש; לדוגמה, באותו משפטים מופיעים גם ידוד או י"י במקום המילה יהוה, או א' במקום אלוהים. מקווה שהבהרתי את עצמי. בברכה ובתודה, דג ירוק (שיחה) • 23:01, יום שלישי בשבת, כ"ה בניסן ה'תשע"ט (IDT).

תבנית חשיבות[עריכת קוד מקור]

אין לך רשות להחליט לבד על הסרת תבנית חשיבות. הזהר לך. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 17:15, 5 בפברואר 2020 (IST)

מי שצריך להזהר זה אתה. כאשר משתמש מניח תבנית חשיבות על ערך שחשיבותו ברורה יש להסיר את התבנית.שיקול הדעת הלקוי שלך או הבורות שלך בהנחת התבנית אינן מספיקות בשביל להשאיר את התבנית על הערך. מרווין האנדרואיד הפראנואיד - שיחה 17:53, 5 בפברואר 2020 (IST)
אם היית מתנהג כמו אדם שפוי - היית מתייג אותי בדף השיחה ומחכה לתגובה שלי, שהגיעה ברגע שתוייגתי. בכל מקרה, אתה מוזמן להמשיך להתנהג בבריונות, אני בטוח שאתה אדם מאוד פופולרי ומקובל חברתית בחיים האמיתיים. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 18:14, 5 בפברואר 2020 (IST)
אם היית אתה אדם עם מינימום מודעות עצמית, היית קורא קצת או מתייעץ לפני הנחת תבנית על הגוף שמרכז את המידע על טריליוני שקלים. אולי אפילו היית מנמק את הסיבה לתבנית שהנחת מתוך בורות או ליקוי חמור בשיקול הדעת. לא עשית אף אחד מהנ"ל. ויקיפדיה העברית אינה בבעלותך ואין לך זכות יסוד להניח תבניות הזויות על ערכיה. אתה צודק בסייפא של דבריך. אני אכן אדם פופולרי ומקובל חברתית. מרווין האנדרואיד הפראנואיד - שיחה 18:23, 5 בפברואר 2020 (IST)
התו השמיני הטעות היא שלך. זה ערך שחשיבותו ברורה ולא היית צריך להניח תבנית איתן - שיחה 02:25, 7 בפברואר 2020 (IST)

הסרת הרשאותיי[עריכת קוד מקור]

לאור דבריך הקשים כלפיי, חשתי צורך להגיב בכדי להבהיר דבר או שניים.
קודם, לגבי העריכה עצמה - פעלתי לפי מקור אנונימי, שלא טעה בסופו של דבר. בפרוטוקול - הוא הצביע בעד, גם בהקראה השמית וגם במספר החברים שהצביעו בעד בסיכום ההצבעה. לא הפצתי "שקר" כלשהו, פעלתי לפי תוכן הפרוטוקול. מכאן עד לבעיית אמינות, הכנסת הבל והפיכה שלי ל"שקרן" - עולם ומלואו.
אני פועל כעורך באתר כבר במשך שנים, בהן ידעתי עליות ומורדות, ומעולם, גם במקרים הקשים ביותר, לא נתקלתי מצד איזשהו משתמש באתר בתגובה כל כך קיצונית וקשה. אם נפגעת בצורה כלשהי מהעריכה שלי - אני מצר על כך, נעשתה טעות ואני חוזר בי ממנה. מכאן ועד לטעון כלפי הקהילה שאני לא אמין, שעריכותיי בעייתיות ושיש להסיר את ההרשאות שלי? לא זו הדרך, יש כללי שיח מאד ברורים, כבוד.
אני לא, חלילה, כותב לך את ההודעה הזו במטרה "לתקוף" אותך, זה הפוך מכוונותי. אני מעריך את כל מי שמשקיע מזמנו לתרום לאתר, וגם אותך. הפעילות שלך חשובה, ואכן עלית על טעות שלי. אבל כן, במובן מסוים - זה פוגע, זה מעליב. למילים יש כוח, ולפעמים כדאי לשקול פעמיים לפני שמתבטאים בצורה כזו. כמו כן, תמיד עומדת לרשותך האפשרות להתכתב איתי באופן אישי בדף השיחה בעניין או לשלוח מייל לפני ביצוע צעד שכזה, על מנת ששני הצדדים יוכלו להבהיר את העניין.
אני חוזר ואומר שאני מצר על הטעות אותה עשיתי, אני חוזר בי מכך. ואני מודה לך, באמת, על ששמת לב לטעות הזו ותיקנת אותה. תודה. מו סיזלאקהטברנה 03:04, 1 באפריל 2020 (IDT)

הבקשה להסיר הרשאות בדוק עריכות לא נועדה לפגוע בך אלא לשמור על ויקיפדיה חפה מטעויות ככל האפשר. לי אין הרשאת בדוק עריכות ואני לא פגוע מזה. העריכה שלך באמת העידה על שיקול דעת לקוי ואני חושב שראוי שעיניים נוספות יעקבו כדי למנוע טעויות כאלה בעתיד. בכל מקרה, מקווה שלהבא תחשוב טיפה ותוודא את נכונות המידע לפני הכנסת שגיאה לויקיפדיה ולפני שאתה משחזר את מי שמתקן את השגיאה. אם חבר כנסת נואם בנחרצות נגד מינוי, מאוד מאוד מאוד לא סביר שהוא יצביע בטעות בעד מינוי מבלי שתהיה על כך חגיגה בתקשורת. מרווין האנדרואיד הפראנואיד - שיחה 22:35, 1 באפריל 2020 (IDT)

נחסמת לבקשתך[עריכת קוד מקור]

נחסמת לבקשתך למשך שבוע (: ‏HiyoriXשיחה • חציל-צילון • 21:12, 18 בדצמבר 2020 (IST)