שיחת משתמש:משתמש חוזר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

העברה[עריכת קוד מקור]

הערך שהתחלת ליצור מכיל קביעות קשות ובלתי מבוססות, ולכן אינו ראוי להופיע במרחב הערכים. העברתי אותו לדף משתמש:משתמש חוזר/האונס הקבוצתי בראשון לציון. כאשר תסיים את העבודה עליו תוכל לבקש העברה שלו למרחב הערכים, ואם יהיה ראוי - יועבר. דוד שי - שיחה 21:38, 21 באוגוסט 2020 (IDT)

כל הקביעות שציינתי מגובות היטב באסמכתאות שנמצאות בהערות השוליים. לאיזה קביעה אתה מתנגד? אולי תעביר את הערך למרחב הערכים ותסיר את הקביעות להן את מתנגד. אפשר יהיה להתווכח אחר כך. אני מרגיש שיש פה צנזורה על רקע פוליטי. משתמש חוזר - שיחה 16:29, 22 באוגוסט 2020 (IDT)
תיקנתי את הערך והחזרתי אותו למרחב הערכים. הכתיבה המקורית כללה דעה אישית והטחת האשמות בקבוצות שונות. ראה את התיקונים שביצעתי - האונס הקבוצתי בראשון לציון. אמירושיחה 18:19, 22 באוגוסט 2020 (IDT)

קהילת ויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

שלום לך, וברוך הבא למיזם Face-smile.svg בשתי הודעות שונות שלך שמתי לב שאתה נוהג להשתמש במילים שעשויות להיתפס כמעליבות. זה נראה לי כמו זמן טוב להכיר לך את הדף ויקיפדיה:כללי התנהגות בין חברי הקהילה (שם לב לסעיפים 2 ו-3, אבל כדאי להכיר את הכל). הוא דף חשוב במיוחד, כי היכולת של אנשים רבים וזרים ושונים לשתף פעולה בצורה נעימה, לפחות באופן סביר, היא קריטית לקיומו של מיזם שיתופי כזה, שאנו רוצים שיהיו בו מגוון דעות כדי שהערכים בו יהיו נייטרליים ככל האפשר.
בנוסף, התזמון של ההודעה שלי עשוי להיות מועיל מאוד, כי עורכים שלא מכירים את כללי הקהילה עלולים להסתבך בצרות ולעבור על כללים שהם לא ידעו עליהם, ולכן אני מעדיף להקדים תרופה למכה ולהביא לידיעתך כמה מהם. אם תרצה לדעת על כללים נוספים שעורכים חדשים לפעמים עוברים עליהם בטעות, אשמח לקשר אותך לדף בו ריכזתי כמה כאלו. אם יהיו שאלות או תצטרך משהו, מוזמן לדבר איתי בכיף. איש השום (Theshumai) - שיחה - מחשבות על ייעול דיונים 23:08, 23 באוגוסט 2020 (IDT)

התכתבות אישית[עריכת קוד מקור]

היי, מה שלומך?
חיפשתי ולא מצאתי כתובת דוא"ל באמצעותה אפשר לתקשר איתך אישית, האם אין דרך כזו? מו סיזלאקהטברנה 12:03, 24 באוגוסט 2020 (IDT)

אם זה מאוד חשוב אז אני אוסיף כתובת מייל יותר מאוחר. משתמש חוזר - שיחה 12:08, 24 באוגוסט 2020 (IDT)
לא חשוב במיוחד, סתם משהו שמעניין אותי באופן אישי אבל עדיף לשוחח עליו מחוץ לכותלי האתר. מו סיזלאקהטברנה 12:24, 24 באוגוסט 2020 (IDT)

הפיגוע בדומא[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "הפיגוע בדומא". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

הצעה[עריכת קוד מקור]

היי, על אף שהדעות הפוליטיות שלי רחוקות שונות אור משלך אני רוצה להציע לך הצעה. אני מעריך את כוונתך לתרום למיזם אבל משפטים כמו "(לא מדובר ביהודים באופן לא מפתיע)", "משנת 2010 עד אפריל 2020, מתו במעגל הזנות 94 נשים שמוכרות לרווחה", - מדובר מן הסתם בנרקומניות ברוב המוחלט של המקרים שעל הדרך עסקו בזנות כדי לממן את צריכת הסמים", "דקה אחת במהדורת החדשות בערוצי התעמולה. לעומת זאת הם חגגו על עלילת האונס באיה נאפה", העריכות שלך בפיגוע בדומא הן מקוממות ואנחנו לא המקום לזה כי הם חוטאות באובייקטיביות שאותה אנו דורשים. אני מציע לך להמעיט בלערוך בערכים נפיצים פוליטית. שא ברכה Desertboyשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 20:17, 24 באוגוסט 2020 (IDT)

אתה קל מאוד איתו לטעמי. אמירות גזעניות, תקציר עריכה מגעיל שמוביל להסתרתו, והרשימה ממשיכה, וכל זה בשלושה ימים! מזכיר לי את נדנד הזכור לטוב. //מי אני: Yuval Talya - מה עשיתי - בואו נדבר// 23:06, 25 באוגוסט 2020 (IDT)
שלא לדבר על כך שהוא יצר שלושה ערכים, אחד מהם הוא זה עם התקציר העריכה שצוין פה שניסה להצדיק אונס, ושניים מהם הם מקרים של אונס קבוצתי בהם האנסים הם לא יהודים (מוזר, הייתי מצפה ממנו לכתוב את הערך על האונס באילת קודם, פרשה שהיא הרבה יותר מוכרת והרבה יותר מתוקשרת). אני לא אפרט מה אני מריחה בעריכות האלו, אבל אני חושבת שהרמיזות שלו לבדן הן מובנות מספיק. //מי אני: Yuval Talya - מה עשיתי - בואו נדבר// 23:12, 25 באוגוסט 2020 (IDT)ב
יובל, אני מקווה שהחשש שלך לא יתממש אבל לצערי יש דבר במה שאת אמרת. Desertboyשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 13:59, 26 באוגוסט 2020 (IDT)
Desertboy, Yuval Talya - חזר. פופ - שיחה 19:20, 16 בספטמבר 2020 (IDT)
פופ, YuvalNehemia תודה על הערנות שלכן, אחרי הסערה בכוס תה בדף הבירורים (מעבר לכך שיש לי ישיבות צוות עם הבוסית שלי פעם בשעתיים וחצי וגם אם היה לי זמן לא הייתי קורא את כל הגידופים, קללות, טענות שיש בדף) אני מתחיל לאבד את האמון הקטן שהיה לי עוד במשתמש חוזר, אני מקווה שהוא לא יהיה נדנד 2.0 ונמצא דרך כזו או אחרת לפתור את הבעיה ולעזור לו לא לערב אג'נדה (לגיטימית, לא לגימיטמית, בקונזצוס או לא בקונזצוס) עם עריכה ולהסתפק בדיונים מסוג אלו בדפי שיחה או כיכר העיר. סופ"ש נעים. Desertboyשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 12:17, 23 בספטמבר 2020 (IDT)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף המטה למאבק בסחר בנשים ובזנות בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, פופ - שיחה 19:10, 16 בספטמבר 2020 (IDT)

משתמש חוזר - אין להסיר דברי אחרים מדפי השיחה, וודאי לא אזהרות שניתנו כדין.
אכן, נקטת בערך זה במלחמת עריכה. נא לא לחזור על כך. Dovno - שיחה 00:14, 17 בספטמבר 2020 (IDT)

עוד אזהרה[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף ריקוד חיק בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, פופ - שיחה 19:45, 16 בספטמבר 2020 (IDT)

גם כאן, אנא קרא בדיוק מהי מלחמת עריכה. Dovno - שיחה 00:14, 17 בספטמבר 2020 (IDT)

ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, משתמש חוזר, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
זה ינחמנו - שיחה 21:40, 16 בספטמבר 2020 (IDT)

כמו שאתה רואה, לרבים ויקיפדיה יקרה לליבם, מקווה שאט אט תלמד להצטרף ולהיות חלק מהקהילה

תודה! משתמש חוזר - שיחה 21:47, 16 בספטמבר 2020 (IDT)

הערה[עריכת קוד מקור]

שלום לך, אני מכבד את הרצון שלך לעסוק בתחומי הסקס והפורנו, לדעתי זה תחום לגיטימי. עם זאת, אם המטרה שלך היא הרחבת הידע בוויקיפדיה ולא לעורר מהומה, אתה חייב להבין שיש גבול בין תוכן שלגיטימי לכתוב לבין תוכן שלא. ראה לדוגמה עריכתי בערך שיצרת - זה תוכן שלא יעבור, וזו לא הדוגמה היחידה. אני כותב לך את הדברים ברוח טובה, מתוך הנחה שכוונותיך טובות. חג שמח, אמירושיחה 16:34, 18 בספטמבר 2020 (IDT)

חג שמח! עזוב רגע את העריכה הזאת, מה בנוגע לזה למשל - יש פה משתמשת שמתנכלת אלי ופשוט עוברת על כל עריכה שלי כמעט ומשחזרת ללא סיבה. אחרי זה היא מאשימה אותי במלחמות עריכה. משתמש חוזר - שיחה 17:35, 18 בספטמבר 2020 (IDT)
ראיתי שפנית בעניין בכמה מקומות, כולל בוק:במ, חכה להתייחסות המפעילים שם. אמירושיחה 18:54, 18 בספטמבר 2020 (IDT)

מלחמות עריכה[עריכת קוד מקור]

כיוון שלאחר מספר אזהרות המשכת במלחמות עריכה במספר ערכים שונים חסמתי אותך ליום ממרחב הערכים. אנא קרא שוב בקפידה את ויקיפדיה:מלחמת עריכה. להזכירך: בכל מקרה שהכנסת תוכן לערך ומישהו התנגד לכך מכל נימוק שהוא (כי לדעתו זה לא רלוונטי או מיותר, או לא שייך לערך המסויים הזה, וכו') אסור לך לחזור על העריכה שלך ללא דיון בדף השיחה שבסופו תהיה הסכמת רוב לתוספת השנויה במחלוקת. עד למיצוי הדיון הערך יישאר בגרדתו היציבה - כלומר מלפני השינוי שהובעה לו התנגדות. ואחדד עוד יותר: בערכים חדשים שרק עכשיו נוצרו אין גרסה יציבה, ולכן אם הובעה התנגדות לתוכן מסויים בהם יש להסיר את התוכן הזה עד קיום דיון בדף השיחה והשדת הסכמת רוב להחזירו. Dovno - שיחה 22:30, 18 בספטמבר 2020 (IDT)

פיגועי 11 בספטמבר[עריכת קוד מקור]

שנה טובה לך.
אני סבור שאתה עשוי למצוא עניין בדיון המתנהל בדף השיחה של ערך זה.
פנייתי אליך לא נעשתה על מנת שתגיב שם. דוריאןDGW – Talk 21:41, 19 בספטמבר 2020 (IDT)

אחרי צהריים טובים,
ראיתי כי ב-16 בספטמבר 2020 בשעה 19:10 הונחה תבנית אזהרה בדף שיחתך.
עשר דקות לאחר מכן תויגו Desertboy ו-Yuval Talya בדף שיחתך, עם מילה אחת "חזר". לי זה נראה כמו גרימת מהומה כדי להדגיש עמדה.
באותו יום בשעה 19:45 הונחה עוד תבנית אזהרה בדף שיחתך, וזה נראה לי כמו גרימת מהומה נוספת, משום שחזרה על עריכה ניתן לפתור בדרך אחרת.
היום בבוקר שוב תוייג Dovno בדף השיחה של ברברה סטרייסנד, אחרי ששלשום כבר הופנה Dovno אל ברברה סטרייסנד מדף השיחה של פיגועי 11 בספטמבר.
לעניין מה שנכתב לך בדף השיחה של הערך, בדיון אחר נכתב: "האיסור על התפלמסות מתיחס גם לביטולי העריכה או רק לויכוחים בדפי השיחה?" ובדף אחר נכתב: "לפתיחת הבירור הזה יש משמעות חמורה מאד בויקיפדיה העברית, שיש לעמוד עליה" (כדי להסיר ספק, לא נכתב אליך).
לעניין הנהלת בתי המשפט, ניתן לפתוח דיון בדף השיחה של הערך על הכנסת הטקסט שהוספת.
לעניין הדיון, אני ממליץ כי תפעל כפי שכתב לך Geagea. בברכה, דוריאןDGW – Talk 16:17, 21 בספטמבר 2020 (IDT)
שנה טובה. כמובן שאני מסכים איתך לגבי מה שעשו בדף השיחה של Desertboy ו-Yuval Talya. בזמנו התכוונתי להתעלם מכך.
לעניין הנהלת בתי המשפט, אכן אעשה כך שיהיה לי זמן. שנה טובה! משתמש חוזר - שיחה 17:38, 21 בספטמבר 2020 (IDT)
Dorian Gray Wild לא הייתה לי שום כוונה לגרום מהומה כדי להדגיש עמדה ולא הייתה לי כוונה לפגוע באף אחד מהצדדים. Desertboyשיחההצטרפו למיזם הפוליטי - המשך יום נעים 16:39, 26 בספטמבר 2020 (IDT)

תבנית[עריכת קוד מקור]

שלום שוב, ראיתי תבנית בדף המשתמש שלך ואני מעוניין לכתוב לך. אתה יכול לפתוח כתובת מייל ואחר כך לבטל באפשרויות את הסימון של שליחת מייל אליך. דוריאןDGW – Talk 20:00, 22 בספטמבר 2020 (IDT)

מחר, בלי נדר, אני אפתח כתובת מייל לצורך כך, ואז נוכל להתכתב במייל. משתמש חוזר - שיחה 20:11, 22 בספטמבר 2020 (IDT)
דוריאן, הוספתי כתובת מייל. משתמש חוזר - שיחה 14:00, 23 בספטמבר 2020 (IDT)

זוהית כמשתמש חסום זעתר - נחסמת ללא הגבלת זמן[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
משתמש:גארפילד אין לי שום קשר למשתמש זה. אני דורש את התנצלותך, ולא אשקול צעדים משפטיים נגדך על הוצאת דיבה ואף פנייה לויקימדיה העולמית. לא יודע על סמך מה "זהיתי" ומה הדיון שעשית אם בכלל. משתמש חוזר - שיחה 15:04, 26 בספטמבר 2020 (IDT)
אם זה לא זיהוי של טרול/חסום, אז זה בנתיים הפרה של ויקיפדיה:איומים משפטיים. PRIDE! - שיחה 16:10, 26 בספטמבר 2020 (IDT)

קישור לדיון שפתח "משתמש חוזר" במזנון[עריכת קוד מקור]

לפרוטוקול: קישור לדיון במזנון, לגבי הסרת קישורים לאתרי פורנו באתרים רשמיים (ספטמבר 2020). Liad Malone - שיחה 20:36, 26 בספטמבר 2020 (IDT)