שיחת משתמש:נהוראי בן חמו

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, • עודד (Damzow)שיחהלימין שור! • 15:24, 26 במרץ 2015 (IST)

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
  • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
  • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף השיחה של הערך.
    אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:20, 1 באפריל 2015 (IDT)
שלום. אתה מסיר (בכוונה או שלא בכוונה) תוכן רב מערכים. הסרה חוזרת של תוכן תגרור את חסימת אפשרות העריכה שלך. אנא לתשומת לבך, אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:28, 1 באפריל 2015 (IDT)
בהמשך לאזהרתי לעיל, נחסמה אפשרות העריכה שלך לשלושה ימים. אופק כחול - ביבר הזכוכית 12:19, 8 באפריל 2015 (IDT)

תרומותיך[עריכת קוד מקור]

היי נהוראי. תודה על תרומותיך הרבות בעריכת הערכים השונים. יחד עם זאת, שים לב שחלק ניכר מהעריכות שלך פגעו בטבלאות קיימות והעלימו פרטים מהותיים, כך שנאלצתי לבטלן. מלבד זאת, חשוב להפריד משפטים בנקודות ולעשות שימוש גם בסימן הפסיק (,). חלק מהפסקאות שכתבת היו קצת בעייתיות לקריאה. GHA - שיחה 07:52, 3 במאי 2015 (IDT)

ריו (סרט)[עריכת קוד מקור]

שלום, אתה מוזמן להרחיב את העלילה של הסרט. התוכן שאתה מוסיף לא מתאים לפרק של פירוט הדמויות. אדם מה - שיחה 20:35, 3 במאי 2015 (IDT)

יוסי מאיר[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך יוסי מאיר שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, בריאן - שיחה 22:29, 11 ביוני 2015 (IDT)

אל תיצור ערכים שתוכנם הוא רק רשימת פרטים או תפקידים. אין מקום לכאלה ערכים בויקיפדיה. קרא ערכים קיימים שדומים למה שאתה רוצה לכתוב וראה כיצד הם בנויים. בריאן - שיחה 22:31, 11 ביוני 2015 (IDT)