שיחת משתמש:נרשמתי כמה פעמים!!

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, נרשמתי כמה פעמים!!, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, Mr. W ~‏ T ~ בית המשפטים העליון 20:15, 20 באפריל 2016 (IDT)

שמות משתמשים קודמים[עריכת קוד מקור]

שלום לך.

אין הגבלה ואין איסור על פתיחת מספר שמות משתמשים, ויש מספר סיבות בגינן עושים זאת. אבדן הססמה היא בהחלט סיבה סבירה (כמדומני שאם תמלא במיוחד:העדפות כתובת דוא"ל תקינה, תוכל בעזרתה לאפס את הססמה אם זה יקרה שוב - מומלץ). בכולופן, נאה ומקובל (אך אין חובה!) לפרט בדף המשתמש את שמות המשתמש הקודמים תחתם תרמת בעבר. יש לכך מספר סיבות. אנא שקול לעשות זאת. ברוכים השבים ועריכה נעימה - קיפודנחש 01:26, 21 באפריל 2016 (IDT)

הועברו לארגזי חול[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום נרשמתי כמה פעמים!!,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "דוד גוטרמן" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:נרשמתי כמה פעמים!!/‏דוד גוטרמן". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום נרשמתי כמה פעמים!!,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "משה גוטרמן" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר לבינתיים ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:נרשמתי כמה פעמים!!/‏משה גוטרמן". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. נושאים שבדרך כלל זקוקים לשיפור הם:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

ניתן לפנות לחממה כדי לבקש משוב ספציפי יותר על הערך. בנוסף, ניתן להסתייע במדריך לכתיבת ערכים. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה!
צר לי, אך לא ניתן לכתוב על מישהו שהיה "מגדולי הרבנים בדורו" אם אינו מעשרת הרבנים הגדולים בדורו, ואם אין סימוכין לכך. זו אנציקלופדיה ולא במת מלל נבוב. בנוסף, אנא המצא מקורות לשאר ערכיך, אחרת הם עלולים להימחק. בערכים שהעלית אין פרק "קישורים חיצוניים" ולא פרק "לקריאה נוספת". זה לא מקובל. ביקורת - שיחה 18:47, 24 באפריל 2016 (IDT)

גד אלבז[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף גד אלבז. הסיבה לכך היא: ראוי שתביא טיעון הולם. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, בברכה, Eli - שיחה 23:56, 22 באוקטובר 2016 (IDT)

פעילות בעבר[עריכת קוד מקור]

שלום לך. אני מבינה שפעלת בעבר כמשתמש:Louski1? אופק כחול - ביבר הזכוכית 18:07, 23 באוקטובר 2016 (IDT)

שלום דובער שניאורסון[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף שלום דובער שניאורסון בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, ביקורת - שיחה 15:03, 21 באפריל 2017 (IDT)

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת ערכים במחלוקת/:פולמוס המשיחיות בחב"ד2". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, גילגמש שיחה 08:12, 23 באפריל 2017 (IDT)

כנ"ל בהצבעה על אסא קיסר. גילגמש שיחה 08:25, 23 באפריל 2017 (IDT)

אמנות לחימה[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף אמנות לחימה בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, גילגמש שיחה 19:21, 23 באפריל 2017 (IDT)

יהודה בן גרים[עריכת קוד מקור]

השארתי כמה תבניות בערך, אנא השלם את החסר. ביקורת - שיחה 02:15, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

שלום וברכה. ראיתי את מה שהוספת - לגבי התוספות ציינתי. לגבי מה שהוספת לקשר בינו לבין התנא - סליחה ממש, אבל זה צחוק להוסיף את זה בזמן שעליו כל הפולמוס הידוע מסתובב זה כמו שתגיד לי שאני יכתוב: רבי שמעון בר יוחאי ואחר כך אני יכתוב: רבי שמעון בן יוחי[דרוש מקור] -?? - את האמת לא כל כך הבנתי מה רצית.

אני מקווה שהבנת את המסר שרציתי להעביר בעדינות. בהערכה ובכבוד רב--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 04:21, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

זה לא כ"כ מצחיק. עצם העובדה שתוספות טרחו להגיה ולזהות את יהודה בן גרים מהסיפור בשבת עם אותו ר' יהודה בבן גרים ממו"ק מראה שאין זה מובן מאליו (ובאמת לפי הגרסה שלנו בשבת "יהודה בן גרים" בלי "רבי" כמו שמופיע במו"ק מסתבר שאין זה אותו אחד). yechiel - שיחה 05:24, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
והנה חיפוש מהיר שעשיתי העלה לי את חידושי הריטב"א לסוגיה בשבת (לג.): "פגע ביה ביהודה בן גרים. ואין זה ר' יהודה בן גרים המוזכר בתעניות (מו"ק ט' א') דהוה גברא רבה." התוספות הם מקור טוב כמובן, אבל יש להזכירם בשמם, וכן לציין שזיהוי זה אינו על דעת כולם. בברכה רבה. yechiel - שיחה 05:29, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
על זה תוספות בדיוק אומרים - שזה כן הוא ופשוט צריך לשנות הגירסה. ונציין גם כן כך--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 05:32, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
תודה בכל מקרה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 05:44, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
אכן מהתוספות נראה שהיה פשוט להם שזהו אותו אחד (ולא כפי שכתבתי קודם), אבל דבריהם לא מוכרחים, כמו גם הגהתם, שלא נתקבלה. עכ"פ הריטב"א חולק ובוודאי עוד ראשונים וכו' ולכן יש לציין בפירוש. ואני לא בטוח שנכון לכנות אותו תנא, בתור אחד שלא מסר כלום ואפילו לא ידוע אם נחשב מה"חכמים" (אף שמשמע שלמד אצל רשב"י), ושמא סתם היה יהודי שהוזכר בתלמוד. yechiel - שיחה 05:57, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
צודק חשבתי על זה אבל ראיתי שכתוב במפרשי הש"ס וכמה מקורות אחרים - אם תרצה אציין זאת גם--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 06:02, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
הכי טוב שתכניס את מקורותיך בגוף הערך, רצוי תוך התייחסות מפורשת לנקודה. ותודה על הערך. yechiel - שיחה 06:06, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
בדיוק בשביל האמור חשוב ציון המקורות המדויק, ולא פחות חשובה הכתיבה העברית הנהוגה כאן, מי שלא רגיל בספרות הרבנית יתקשה להבין מה שכתבת. "בן גרים" אינו שם משפחה, ו"יהודה בן גרים" זה כמו "משה לוי", הזיהוי ודאי לא אוטומטי וכנראה מסורת הייתה בידי בעלי התוספות בנושא הזה או הכרח אחר שלא היה מקובל על הריטב"א שציין יחיאל. ביקורת - שיחה 08:47, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
מחכה לתיקון המקורות (הרב יחיאל היילפרין, סדר הדורות, חלק ב - עמוד? ציון אחר?; רפאל הלפרין, אנציקלופדיה לבית ישראל, חלק 11 - שם הערך? עמ'?; רפאל הלפרין, אטלס עץ חיים, תנאים - כרך? עמ'? שם הערך?) ראה: ויקיפדיה:ביבליוגרפיה - על צורת כתיבת המקורות. ביקורת - שיחה 08:49, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
שוב - ראה: ויקיפדיה:ביבליוגרפיה - על צורת כתיבת המקורות. ביקורת - שיחה 15:44, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

טוב. הלכתי לבדוק בעצמי ומה גיליתי?

הפרת זכויות יוצרים. ביקורת - שיחה 15:49, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

הפרת זכויות יוצרים שיטתית[עריכת קוד מקור]

שלום, אני מגלה שבשגגה (בתקווה) אתה מעתיק קטעים שלמים בערכיך מאנציקלופדיות ומקורות אחרים. זה אסור לפי חוקי זכויות יוצרים, ועלול להוות עילה לחסימה בוויקיפדיה.

לכן (לפני כל דבר אחר שאתה ממשיך לעשות בוויקיפדיה):

 1. קרא היטב את ויקיפדיה:זכויות יוצרים
 2. עבור על כל הערכים שיצרת או הוספת להם משהו משמעותי ובדוק אם לא מדובר בהעתקה
 3. אחרי שתסיר את כל ההעתקות, כתוב לי ואבדוק את הערכים שוב

אין לנו ברירה ולא יהיו קיצורי דרך בנושא הזה. צר לי. ביקורת - שיחה 16:03, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

שלום וברכה אני מצטער אני נאזר בהרבה ספרים ומתוך כך אני מעתיק אבל לא ערך שלם. קצת מפה וקצת משם ושינויי לשון וכן אני מוסיף ציטוטים בברכה רבה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 16:12, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
אסור לעשות את זה. אסור "להעתיק קצת מפה וקצת משם". עבור על כל העריכות שלך ומחק כל זכר להפרת זכויות יוצרים. היו מקרים לא מעטים שאנשים נתבעו על הפרת זכויות יוצרים באינטרנט ונאלצו לשלם עשרות אלפי שקלים. גילגמש שיחה 16:18, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
עד כדי כך!!!!! ואוו! טוב לדעת - בכל מקרה החזרתי את יהודה בן גרים אך שינית את כל הלשון--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 16:26, 15 באוקטובר 2017 (I--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 16:31, 15 באוקטובר 2017 (IDT)DT)
יש משהו שיכול לעזור לי בבקשה בתיקון הערכים, כמו בן בג בג--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 16:31, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
אני לא יודע מה זה "שיניתי את כל הלשון". אני לא מעתיק שום דבר אף פעם. זה לא שווה את זה. זה גם מנוגד לנהלים שלנו (אנו לא מקבלים תוכן שמפר זכויות יוצרים) ולכן הערך צפוי להמחק ואם חלילה לא ימחק ובעל זכויות היוצרים יעלה על זה, אתה עשוי לעמוד לדין על הפרת זכויות יוצרים. בשביל מה לך? ויקיפדיה היא תחביב, לא בור חסר תחתית של הוצ' משפטיות בגלל שטויות. פשוט אל תסתכן. השתמש במקורות רק לצורך איסוף עובדות. עבור על התרומות שלך וראה מה העתקת. אם תמצא ערכים כאלה, פשוט בקש את מחיקתם. ולהבא אל "תשנה כל לשון". זה מתכון לסיבוכים. אני מניח שאתה לא רוצה לשבת עם עו"ד צמוד שיבדוק אם השינוי שלך מספיק או לא. גילגמש שיחה 17:02, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

יהודה בן גרים[עריכת קוד מקור]

Red copyright.svg
שלום,

על פי מדיניות האתר ובהתאם לחוק, אין להעתיק תוכן שמופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. הערך יהודה בן גרים שערכת חשוד כמפר זכויות יוצרים (ראה/י ויקיפדיה:זכויות יוצרים), שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

המשך תרומה לוויקיפדיה על ידי העלאת חומר שאינו מועתק יתקבל בברכה.

eli - שיחה 16:55, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

בבקשה תמחקו את הערכים!!--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 17:28, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
פליז אני לא ידעתי רק בבקשה למחוק את זה כבר - תודה רבה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 17:31, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
באופן כללי, אתה ממש מעורר בי רחמים. אך בא נעשה קצת סדר; פעמיים הוזהרת שלא להעלותו אך התעלמת בהתפתלויות לשוניות כמו האחרונות, ביקורת שיחזר עריכתך אך אתה שוב התעלמת והעלת אותו דקות לאחר מכן ללא שום שינוי. אני בסך הכל עושה את מה שמוטל על אזרח טוב, דואג במיידית שהחוק הישראלי יאכף בויקפדיה, ובמקביל מבקש שיחסמו אותך על הפרה שיטתית של חוק הפרת זכויות יוצרים. עכשיו, בבקשה בלי סימני קריאה מרובים, התחייב בנוסח הכי מכליל שלא תשוב על התנהגות זו. לי אישית זה מספיק, אינני יודע מה עם שאר העורכים. eli - שיחה 17:44, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
אני מבטיח ומצטעראם זה מגיע לי תחסום - אם אין ברירה - בברכה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 17:58, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

אלי גודין, אפשר בפחות פאתוס ולא להתגולל על האיש. הכל בסדר. כעת "נרשמתי...", קרא היטב את ויקיפדיה:זכויות יוצרים ובדוק שלא נותרו ערכים שלך עם בעיות דומות. מקסימום נמחק ובעתיד כשתרגש שאתה יודע לכתוב לבד מתוך המידע שקראת ולא קטעי יצירות של אחרים, תוכל להעלות ערך חדש. מחכה להודעה שלך שקראת את הנ"ל ושלא נותר במרחב הערכים חומר שלך שמועתק ממקורות אחרים. ביקורת - שיחה 18:05, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

תודה רבה לך אדאג לנושא בהקדם. בברכה והערכה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 19:36, 15 באוקטובר 2017 (IDT)

קבר לוי[עריכת קוד מקור]

קבר לוי יצטרך להימחק אף הוא. מבנה הערך וחלק מהמלל מועתק מאתר "צדיקים". הנחתי תבנית הפרה, אתה יכול לכתוב את הערך מחדש או לומר לי למחוק אותו. ביקורת - שיחה 22:10, 15 באוקטובר 2017 (IDT)
סליחה אבל כאן אתה נראה לי טועה, הערך לא הועתק כלל המקורות נלקחו בתור ציטוטים מהספר מקומות קדושים וקברי צדיקים בגליל - של ועד אהלי צדיקים - וזה האתר שלהם. לדעתי אין פה ויכוח. משמה יש את המידע אבל לא את המלל. המידע מובא בספר אך מתוך כתבי יד וספרים קדומים בברכה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 21:58, 16 באוקטובר 2017 (IDT)
לדעתי חייבים להחזיר את הערך. ומנהלי המערכת מוזמנים להביא לי הוכחה אחת שהעתקתי מילה משם חוץ מהציטוטים - שלכל הדעות אין בעיה. נ.ב. אביא את כל המקורות הדרושים אם רוצים--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 22:02, 16 באוקטובר 2017 (IDT)
כפי שהסברתי שם: מבנה הערך, החלוקה לפרקים לפי מקומות, לקוחים משם. שים לב שהערך נראה כמו סיכום וקיצור של מה שנאמר באתר 'צדיקים', וקטיעת הציטוטים המלאכותית שנועדה ליצור הבדלים, אינה פותרת את בעיית זכויות היוצרים. היא טובה רק לשעשועון "מצא את ההבדלים". אתה לא באמת רוצה שמישהו, נניח י"מ גבאי, יתבע אותך, ואז תצטרך להסביר לשופט "שלכל הדעות אין בעיה". חייבים להתרחק מזה כמו מאש, אפשר לקרוא את המידע ואחר כך לכתוב מהראש מידיעתך, בסדר הנכון לטעמך ובלי להעתיק את המבנה או את בחירת הציטוטים מאף אחד. ביקורת - שיחה 11:02, 17 באוקטובר 2017 (IDT)
ביקורת: תודה על ההסברה והתמיכה. בברכה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 18:54, 17 באוקטובר 2017 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

האם עברת כמדובר על כל הערכים שכתבת ואין בהם שום העתקה? התשובה לשאלה זו קריטית להמשך פעילותך במיזם. אנא בדוק זאת וענה בהקדם. ביקורת - שיחה 13:03, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

מה שאני בדקתי כעת ואני זוכר זה ערך טבלנית זהובת זר--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 15:17, 18 באוקטובר 2017 (IDT)
מה בדקת ומה אתה זוכר? הערך טבלנית... מועתק או לא? כך או כך, האם כל הערכים האחרים שהעלית בוודאות אינם מועתקים והיית יוצר כמותם גם היום? ביקורת - שיחה 16:13, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

שלום נרשמתי וביקורת. הסתבכתי עם הדיון כאן. מה לגבי קבר שת, קבר אסתר ומרדכי קבר רבי אליעזר בן הורקנוס שנכתבו באותו זמן. האם אלו בסדר? בברכה אמא של גולן - שיחה 11:17, 7 בנובמבר 2017 (IST)

גם אני מחכה לתשובה. ביקורת - שיחה 13:34, 7 בנובמבר 2017 (IST)

מוטי שטיינמץ[עריכת קוד מקור]

תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך מוטי שטיינמץ שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה (ראה ויקיפדיה:מדיניות המחיקה בהקשר של זמרים ולהקות). אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו בטיוטה:מוטי שטיינמץ וכשהוא יעמוד בתנאי הסף לערך ניתן יהיה להפוך את הטיוטה לערך. בברכה, ערן - שיחה 08:16, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

בסדר: רק אם תוכל בבקשה לעשות טיוטה ממה שאני עשיתי, תודה ובברכה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 13:57, 18 באוקטובר 2017 (IDT)
העברתי לשם. בברכה, ערן - שיחה 21:09, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

רבי פנחס בן יאיר[עריכת קוד מקור]

שלום. למה העברת? בתנאים ואמוראים שם הערך כולל את התואר "רבי". yechiel - שיחה 14:20, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

את האמת אני דגלתי בנושא עד שלא מצאתי חלק מהחכמים בגלל שהיה להם תואר. וראיתי שהעבירו לי כמה פעמים ערכים והוציאו את ה"רבי" - אני מסכים איתך יחיאל--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 15:15, 18 באוקטובר 2017 (IDT)
שוב, רק בערכי תנאים, אמוראים וגאונים מוסיפים את התואר רב או רבי לפי הענין, לא לחכמים מדורות מאוחרים יותר (למעט אלו ששמם בראשי תיבות כמו רשב"א או ר"ן). אילו ערכים לא מצאת כשחיפשת בלא תואר? צריך לעשות להם הפניה. yechiel - שיחה 16:04, 18 באוקטובר 2017 (IDT)
אני לא זוכר ספציפית כעת--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 21:10, 18 באוקטובר 2017 (IDT)

אקס-לה-בן[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף אקס-לה-בן בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, נרו יאירשיחה • י"א בחשוון ה'תשע"ח • 14:28, 31 באוקטובר 2017 (IST)

קולנוע חרדי[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה עט הזמיר, שמת לב לבלאגן הנורא בערך שם? - מישהו הוסיף בלי שום קשר עשרות סרטים חלקם שגויים באמצע נושא והשאיר לאחר מכן את המשך הנושא עם ניסים ורטה. תראה זה בלאגן. יכולים בסוף הערך או אפילו ליצור ערך או קטגוריה בשם רשימת סרטים חרדיים ששמה יהיה את רשימת הסרטים המלאה של הקולנוע נחרדי לפי יוצרים ושנים. בברכה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 14:40, 4 בפברואר 2018 (IST)
אני מעיין בתוכן העריכה ומוצא אותה עניינית להפליא וודאי לא השחתה. אני חושב שהאזהרה שנתן עט הזמיר שגויה, ואני מציע לזמיר למחוק אותה. • בקרה וייעוץשיחה • י"ט בשבט ה'תשע"ח • 14:55, 4 בפברואר 2018 (IST)
מחקתי את האזהרה אני מצטער ומתנצל. וערכתי כבקשתך. עט הזמיר - שיחה 14:58, 4 בפברואר 2018 (IST)
עט הזמיר איתך, זה בסדר קורה טעויות. בברכה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 21:02, 7 בפברואר 2018 (IST)

החזן בנימין מולר[עריכת קוד מקור]

שלום, האם תוכלו להוסיף מקורות לערך? בפרט אשמח למקורות בנוגע לספרים שכתבתם שחיבר ואינם רשומים בספרייה הלאומית של ישראל לדוגמה. תודה, ‏DGtal‏ - שיחה 13:32, 15 במרץ 2018 (IST)

עדי אלעזרי[עריכת קוד מקור]

הופתעתי לראות ששמת את התווית שהערך זקוק לעריכה משום היותו חסר קישורים פנימיים או טעון שיפור. לא מצאתי שום ראייה לכך. אנא הסבר במה הערך פגום. --‏Yoavd‏ • שיחה 22:31, 28 באפריל 2018 (IDT)

שמות קודמים[עריכת קוד מקור]

שלום, מה שמותיך הקודמים ? (לצורך סטטיסטיקה) ? ‏dMy‏ • שיחה • 00:34‏, 30/04/2018 • ט"ו באייר ה'תשע"ח

דפי פירושונים[עריכת קוד מקור]

מחקתי את הדפים ‏אוריאן, פינקלמן ואפוטה שיצרתם. אנא הימנעו מיצירת דפי פירושונים עבור ערכים שלא ברור אם ייכתבו. תודה, אביעדוסשיחה 18:38, 4 במאי 2018 (IDT)

טוב, סבבה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 02:28, 6 במאי 2018 (IDT)

אבי סינגולדה[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף אבי סינגולדה בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 02:36, 6 במאי 2018 (IDT)

סליחה??? ושלום לך התו השמיני - סך הכל תיקנתי את האות "ש" במקום "שנחשב" ל"נחשב", ולא הוצאתי את הדרוש מקור - אשמח לקבל תשובה מוצדקת להתקפה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 02:38, 6 במאי 2018 (IDT)
ולגבי מנחם הרמן האתר לא פעיל--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 02:40, 6 במאי 2018 (IDT)
לגבי הרמן - לא בדקתי אם האתר לא פעיל, אבל הסרת מהפתיח את העובדה שהוא חסיד ברסלב. לגבי סינגולדה - לא נכון דקדוקית לכתוב "נחשב" לאחר פסיק. הכי נכון לכתוב: "הנחשב". התו השמיניהבה נשוחחתובנות 02:41, 6 במאי 2018 (IDT)
תודה לך, אך כאילו התעלמת מהעובדה הנ"ל שכתבתי - אז לא ידעתי שעדיף לכתוב עם "ש"! - טוב, עזוב לא משנה, בהצלחה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 02:44, 6 במאי 2018 (IDT)
מצטער אם הייתי נשמע תוקפני מדי. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 02:51, 6 במאי 2018 (IDT)
ד"א - התיוג שלך לא היה טוב. צריך לתייג כך: "התו השמיני". התו השמיניהבה נשוחחתובנות 02:51, 6 במאי 2018 (IDT)
ובנוגע לבלנדר - אם תציין בתקציר העריכה שלך את הסיבה שהשמטת את המידע - יאמינו לך ולא ישחזרו אותך. אם אתה משחזר ולא כותב סיבה - זה רק יעשה לך עבודה כפולה. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 02:55, 6 במאי 2018 (IDT)
סבבה ותודה לך--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 03:01, 6 במאי 2018 (IDT)

יכול בבקשה להסביר מה עניין העריכה הזו? הפעם החלטתי לשאול לפני שאשחזר בטעות... התו השמיניהבה נשוחחתובנות 03:03, 6 במאי 2018 (IDT)

לא הבנתי, עגור לבן?--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 03:09, 6 במאי 2018 (IDT)
אה, כן, אני יצרתי את הערך ויש פה מידע מיותר שרק מסבך ולא מועיל - אני מכיר אישית את כל הנושא הזה של העגור לבן דרך אגב--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 03:10, 6 במאי 2018 (IDT)
סבבה. בכיף. המשך ליל מנוחה! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 03:19, 6 במאי 2018 (IDT)

דף השיחה[עריכת קוד מקור]

הי, נראה שמחקת כמה פסקאות באופן סלקטיבי מדף השיחה שלך. בויקיפדיה נוהגים לשמר לצורך מעקב, אבל אפשר להעביר מדף השיחה לארכיון במקום למחוק לגמרי. שים לב לויקיפדיה:ארכוב אמא של גולן - שיחה 10:47, 13 ביולי 2018 (IDT)

הנוקמים: מלחמת האינסוף[עריכת קוד מקור]

שלום. האם יש לך מקור (אמין) לתוספת לערך על כך שהתקציב היה 316 מיליון ושזה הסרט השלישי היקר בהיסטוריה? Dovno - שיחה 11:21, 1 באוגוסט 2018 (IDT)

Dovno - ראה ערך רשימת הסרטים היקרים ביותר (List of most expensive films) - בויקיפדיה האנגלית--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 18:37, 1 באוגוסט 2018 (IDT)
תודה. אם כך, אני לא לגמרי סומך על הסכום המדויק שלהם. לפי ויקיפדיה האנגלית, הנתון מגיע ממקור אחד - הערכה (כמובן לא רשמית) של Deadline. ובנוסף, סכום זה הוא ההערכה שלהם לעלויות ההפקה נטו, לא ברוטו (יש עלויות נוספות להפקה, אפילו בלי לדבר כרגע על עלויות שיווק והפצה שכמובן רושמים בנפרד). המקור הרשמי היחיד אומר שהעלות היתה "יותר מ-300 מיליון". לדעתי צריך להבדיל בין נתון רשמי להערכה של גוף חיצוני. Dovno - שיחה 19:20, 1 באוגוסט 2018 (IDT)
מקורות אחרים נתנו הערכות שונות מ-316 מיליון. הוספתי בערך. Dovno - שיחה 10:24, 2 באוגוסט 2018 (IDT)
סבבה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 00:12, 3 באוגוסט 2018 (IDT)

ג'ואנה קרופה[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "ג'ואנה קרופה". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
שמזן, סליחה - עכשיו אני קולט - אני כן ערכתי את זה - התכוונתי לכתוב "שחקנית" - והלוח מקשים היה על אנגלית מה שיצא "qjebh;" - טעות עמכם הסליחה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 00:06, 3 באוגוסט 2018 (IDT)
הי, אני ממליצה ללחןץ על תצוגה מוקדמת לפני שעושים שמירה. או לקרוא את הערך שוב לאחר השמירה לראות איך זה נראה.. ככה תתפוס טעויות כאלה. אמא של גולן - שיחה 09:51, 3 באוגוסט 2018 (IDT)

סלם[עריכת קוד מקור]

מכיוון ששני הערכים בדף מופיעים כבר בסאלם, ושהכתיב הזה לא נהוג כתעתיק של salem, נראה לי עדיף להפוך את הדף להפניה לסאלם או לסולם (פירושונים), או להשאיר כפירושונים ולהפנות רק אליהם, או למחוק אותו לחלוטין. נתנאל - שיחה - מומלצים 22:25, 19 באוגוסט 2018 (IDT)

סבבה נתנאל: אבל מה עם התיוגים האחרים - היכן הם יופיעו? בברכה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 23:16, 21 באוגוסט 2018 (IDT)

איציק דדיה[עריכת קוד מקור]

שלום לך, יש לך מקור לעדכון שלך שאיציק דדיה פרש מהמוזיקה וכבר אינו מיוצג אצל פדידה?--שעה טובה - שיחה 23:51, 20 באוגוסט 2019 (IDT)

שעה טובה -אין מקור שהוא פרש אבל באתר של פדידה הוא לא מוצג כבר, ולגבי היוטיוב של דדיה זה משהוא שפשוט קרה. אין לי מושג אם הדברים קשורים אחד לשני או אם הוא פשוט פרש. מה שכתבתי היו עובדות בלבד

הצבעת שיחזור[עריכת קוד מקור]

היי חברים, לפני מספר שנים ניסיתי ליצור ערך עבור אבי שמואל שפירו אך נמחק מנסיבות שונות (אני מנסה להיות כמה שיותר אובייקטיבי) ולטעמי הנ"ל זכאי לערך מאחר והוא זמר וחזן מזה 30 שנה, עם מינויים חשובים כגון החזן הראשי של בית כנסת אוהל אברהם מזה 14 שנה וכיוצא בזה. בעבר היו שטענו על כך שאינו זכאי לערך כי הוציא אלבום אחד וגם הוא היה בהוצאה עצמית, מדובר באמן מסוג אחר שלאחר הרבה שנים הוציא אלבום רק כי 'צריך', פרנסתו העיקרית היא מחזנות, קונצרטים, הופעות, ערבי שירה, ניצוח מקהלות, מורה בבתי ספר למוזיקה ופיתוח קול וכדומה. אשמח אם תצטרפו אלי להצבעה עבור שיחזור הערך, בכל מקרה אני כאן כדי לענות בכנות על כל שאלה. בברכה--נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 22:58, 27 ביולי 2020 (IDT)

קבר רבי מיימון הדיין[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה!
תודה על תרומתך בויקיפדיה. בנוגע לקברו של רבי מיימון הדיין ביקשתי מקורות ואין מדובר ב"מעשה בריונות" כלשונך.
לאחר עריכתך האחרונה אני מבין שהתבססת על המקורות באתר שאליו הפנית. הוספת גם הפנייה לספר בשעוסק בנושא. אני חושב שהערה 5 מיותרת משתי סיבות: 1. משום שתוכנה מופיע בקישור שבהערה 4. 2. המקורות מופיעים בצורה חסרה.
שים לב גם לכך שתוכן הערך כפול.
הייתי מציע גם לשפר את ניסוחו של המשפט: "והובא לקבורה בטבריה סמוך לבנו הרמב"ם", כי עלול להשתמע ממנו שקברו של הרמב"ם עמד על תילו בעת הקבורה של מיימון.
היה שלום עמנואל בן חיים - שיחה 16:30, 17 ביוני 2021 (IDT)

תודה על ההבנה, ומצטער עם פגעתי בכל מקרה נרשמתי כמה פעמים!! - שיחה 08:24, 18 ביוני 2021 (IDT)