שיחת משתמש:עוז גבריאל

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, עוז גבריאל, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Gridge ۩ שיחה 16:59, 28 ביולי 2009 (IDT).

מולאן2[עריכת קוד מקור]

אין התנגדות. ‏Gridge ۩ שיחה 16:59, 28 ביולי 2009 (IDT).

אנחנו לא יודעים עליך כלום[עריכת קוד מקור]

Crystal Clear app Login Manager.png
שלום עוז גבריאל,

תודה על כתיבתך בוויקיפדיה. לרשותך עומד דף המשתמש, שבו ביכולתך להציג את עצמך ואת תחומי העניין שלך. כמובן אין עניין דווקא בהצגת פרטים אישיים, תוכל להציג את עצמך בלא לחשוף פרטים אישיים. באפשרותך ליצור כעת את דף המשתמש שלך, באמצעות כניסה לדף "משתמש:עוז גבריאל". יצירת הדף תקל על הנפגשים בעריכותיך לדעת מי עומד מולם, ותחשיב יותר את עריכותיך כוויקיפד מן המניין.

בברכה, הָאִישׁ וְהָאַגָּדָה - חיוג מהיר - לא מצביעים בסקרים? - לשם שינוי הצביעו דוקא בסקר הסקרים 19:13, 5 באוקטובר 2009 (IST)

האם תוכל להביע דעה על[עריכת קוד מקור]

על ויקיפדיה:הידעת?/דיונים#צ'רלי צ'פלין? תודה. עִדּוֹ (Eddau) - שיחה 02:28, 11 באוקטובר 2009 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

שלום, המשתמש טוקיוני מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
HatildaHarviit-chrom.png


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, טוקיוני 00:05, 31 באוגוסט 2010 (IDT)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

שנה עברה מאז יצא הגיליון האחרון, והנה זה קורה - הטילדה הרביעית חוזרת במהדורה מחודשת, ובעיצוב רענן!
מהו באמת תפקידו של הדייל? מדוע בן לאדן לא ידע מנוח בוויקיפדיה גם לאחר מותו? מי מאוכזבת ממצב החינוך בארץ? ואיזו ויקיפדית זכתה לתהילת עולם בוויקישיתוף?! מאמרים נוקבים וכתבות מרתקות נוספות ממתינים לכם בגיליון החדש!
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 23:55, 14 בנובמבר 2011 (IST)

קיבלתי את תודתך.[עריכת קוד מקור]

קיבלתי הודעה על תודתך על שערכתי והרחבתי את "ברנרד וביאנקה במבצע אוסטרליה". שמחתי מאוד לעזור ולשתף קצת. זה סרט מקסים, לדעתי. לפעמים חבל לי שהמאראהוטה היא ציפור בדיונית. הייתי רוצה לגדל אחד כחיית מחמד. על אף זאת, לפחות במידה ולא ידעת, מאראהוטה מבוססת על סוגי עיט אמיתיים, בעיקר על הרפיה והעיט ההאסטי.

JadonK9. JadonK9 - שיחה 21:24, 1 בינואר 2014 (IST)

קישורים להארץ[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

כשאתה מוסיף קישורים לעיתון הארץ צריך להשתמש בתבנית. ראה: {{הארץ}}. יש הסבר לשימוש בתבנית בדף התבנית. גילגמש שיחה 07:02, 16 באפריל 2014 (IDT)

תיקון הערות שוליים בערך פועה שלו-תורן[עריכת קוד מקור]

הי עוז, ראיתי את התיקונים שעשית, אבל הקישור אינו מעוצב. תקינתי את הערת שוליים מס' 1, תסתכל על ההבדל. תוכל לתקן את 3 ההערות האחרות? תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:53, 4 באפריל 2016 (IDT)

תודה, תיקנתי עוז גבריאל - שיחה 23:09, 4 באפריל 2016 (IDT)

ח'סאב[עריכת קוד מקור]

היי עוז, טיפלתי הרגע בערך (וחסכתי לך ים של עבודה), אתה יכול לעבור עליו אם אתה רוצה אבל הוא ממש טוב...

אופק, תודה רבה, נראה מעולה! עוז גבריאל - שיחה 17:49, 28 באפריל 2016 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

שלום עוז. כל הכבוד על ההשקעה הרבה בערכים החשובים שנות ה-80 של המאה ה-20, ושנות ה-90 של המאה ה-20. ביצעתי שיפורים קטנים שונים לערכים הללו בימים האחרונים והוספתי כעת גם מונטאג'ים לערכים שנות ה-90 של המאה ה-20, והעשור הראשון של המאה ה-21.

ברצוני ליצור כעת גם מונטאג' שישולב בערך העוסק בעשור הנוכחי, על אף שנשארו עוד 3 וחצי שנים עד סוף העשור (תמיד נוכל בעתיד לשדרג את המונטאג' שניצור לפי הקונצנזוס שיהיה בעתיד בנושא זה). איזה תמונות/אירועים לפי דעתך הכי כדאי לשלב במונטאג' של העשור הנוכחי? WikiJunkie - שיחה 17:56, 12 במאי 2016 (IDT)

WikiJunkie, דבר ראשון, תודה רבה! אני חושב שכרגע אירועי העשור כוללים את אביב העמים הערבי, דאעש, עליית הסמראטפונים ומאיץ החלקיקים CERN.
אוקיי. תוכל לציין איזה תמונות בדיוק אתה מעוניין לשלב במונטאז' (מתוך מה שקיים בויקישיתוף), ומה בדיוק הכיתוב שאתה מעוניין שיופיע מתחת למונטאז'? WikiJunkie - שיחה 20:36, 17 במאי 2016 (IDT)
רק עוד דבר קטן, לשם האחידות, נראה לי כדאי להקפיד שכותרת האירוע תהיה לפני התאריך (לדוגמא מחלק ההתנקשויות בשנות ה-80) עוז גבריאל - שיחה 00:52, 17 במאי 2016 (IDT)
כלומר אתה סבור שחלק ההתנקשויות בערך שנות השמונים איננו מוצלח במצב הנוכחי? WikiJunkie - שיחה 20:36, 17 במאי 2016 (IDT)
לא לא מוצלח, אלא אולי אפשר לעצב מעט, אבל זה ממש לא נורא וכמובן שאפשר להשאיר את זה כך. עוז גבריאל - שיחה 22:01, 18 במאי 2016 (IDT)
הוספתי את המונטאג' החדש, שהתבסס על המלצותיך, לערך העשור השני של המאה ה-21. WikiJunkie - שיחה 14:34, 21 במאי 2016 (IDT)
WikiJunkie, נראה מעולה! עוז גבריאל - שיחה 14:42, 27 במאי 2016 (IDT)

הערך שנות ה-70 של המאה ה-20 קצר בצורה מביכה[עריכת קוד מקור]

במידה שתשפר ותרחיב את הערך ככל שתוכל, אשמח לסייע בכך גם כן. WikiJunkie - שיחה 06:12, 9 ביוני 2016 (IDT)

WikiJunkie, זה דורש זמן רב והשקעה, אנסה כשאוכל להתפנות לכך. בינתיים אתה עושה עבודה מעולה! עוז גבריאל - שיחה 23:53, 15 ביוני 2016 (IDT)

פרוור (תהליך)[עריכת קוד מקור]

קודם כל רציתי להביע את תודתי והערכתי על העבודה על הערך, הנושא קרוב לליבי ואכן לא זוכה להרחבה ראויה בויקיפדיה. כמה הערות והמלצות: א. (יכול להיות שאתה כבר יודע וזה פשוט כי אתה באמצע העבודה אבל ליתר ביטחון) - הערות שוליים נהוג להוסיף בנוסח אקדמי מלא ותחת פסקת "הערות שוליים" יעודית בסוף הערך, מוזמן לקרוא עוד ב ויקיפדיהףהערות שוליים וב-עזרה:הערת שוליים. ב. בקשר לפרוור בישראל, כדאי לשלב בטקסט התייחסות וקישור ליישובי הכוכבים, ולהוסיף על המעבר מקיבוץ ומושב, שהיו צורות הישוב הכפריות הכמעט בלעדיות עד שנות ה-70, לישוב קהילתי, שהוא הגרסה הישראלית הקטנה והמאורגנת לפרבר הקלאסי. בעזרת השם בסוף העבודה על הערך אשתדל להוסיף עליו מהידע שלי, אם ידרש. אשמח לעזור. כל טוב ובהצלחה Face-smile.svg נתנאל - שיחה - קפצו לי 23:10, 19 באוקטובר 2016 (IDT)

נ.ב. רצוי להזכיר את "מעגל הקסמים" שיוצרים המניעים לפרוור ואת הקשר ההדדי ביניהם - מרכז עיר מתפורר מעודד פרוור, שמפורר עוד יותר את מרכז העיר, וכן הלאה. פרבור המסחר מעודד מועסקים להתרחק מהעיר, מה שמוסיף לפרוור המגורים, שבתורו מביא להקמת מרכזי קניות וכן הלאה. הפיזור מונע תחבורה ציבורי ומעודד רכבים, שבתורם מעודדים את הפיזור כדי למנוע עומסים במקום אחד, וכן הלאה... נתנאל - שיחה - קפצו לי 23:15, 19 באוקטובר 2016 (IDT)
משתמש:Netanel488, דבר ראשון תודה רבה, אני באמת מנסה לחפש עוד ערכים בנושאי תכנון ערים ועירוניות שאפשר להרחיבם עוד, ולו כדי שאנשים יכירו את הנושא החשוב הזה לעומק. לגבי הערות השוליים - באמת שכחתי לשים תבנית הערת שוליים, הבעיה שאת הערות השוליים לא הוספתי, הן "ירושה" ממה שהיה כתוב, ואני יכולתי רק להעבירם למטה לשם העיצוב. אשמח מאוד שתתרום מידיעותיך כדי לשפר את הערך! יום טוב Face-smile.svg עוז גבריאל - שיחה 19:00, 20 באוקטובר 2016 (IDT)

כתיבה ללא מתן קרדיט[עריכת קוד מקור]

שלום,

כשאתה מתרגם דבר מה מוויקיפדיה בשפה אחרת, עליך לציין במפורש בתקציר העריכה או בדף שיחת הערך שהעריכה שלך תורגמה (תוך ציון מאיפה). בדקתי את העריכה שלך בערך "תיאטרון" ולא הוספת שם את הקרדיט הנדרש. בנוסף לכך, עריכותיך בערך זה אינן מדויקות ולוקות בתרגמת חריפה. גילגמש שיחה 21:20, 3 בנובמבר 2016 (IST)

גילגמש שלום. 1. לא ידעתי על הצורך בכתיבה של קרדיט מתרגום ומעתה אעשה כך. 2. אינני יודע אלו חלקים בדיוק לוקים בתרגמת, לא את כל העריכות שלי תרגמתי אלא את חלקם לקחתי מערכים קיימים בויקי העברית, ואת מה שתרגמתי - עשיתי ממספר ערכים שונים באנגלית. ניסיתי להקפיד על "מילים נכונות" כדי לא להטעות את הקורא, ברור לי שזה לא היה הניסוח המיטבי ביותר ושהיה צורך בעוד הגהה ועריכה. 3. מפריע לי בעיקר מחיקת הפסקה על תחילת ימי הביניים והתיאטרון בכנסיות, מידע קריטי על התיאטרון התקופה ההיא, יש לי מקור שכולל את התוכן שבפסקה ואבקש להעלות מחדש את הפסקה עם ציון המקור (המקור הוא הספר שנמצא ב"לקריאה נוספת").

יום טוב עוז גבריאל - שיחה 09:43, 4 בנובמבר 2016 (IST)

התוכן הזה שגוי ולא לחזור לערך בצורה שבה ניסחת אותו. אין לי מושג לאיזה ספר בדיוק אתה מתכוון בקריאה נוספת. אם המידע הזה מופיע בספר מילה במילה כמו שהוספת אותו, סימן שהספר שגוי ועליך להפסיק להשתמש בו. אם הוא כתוב בצורה אחרת יתכן שלא דייקת בפרטים. גילגמש שיחה 11:45, 4 בנובמבר 2016 (IST)

תפוז מכני (סרט)[עריכת קוד מקור]

שלום לך. מדוע המחיקה הזאת? לא כתבת כלום בתקציר העריכה . ניתאי גלילי - שיחה 19:21, 18 באפריל 2017 (IDT)

אוקי, יום טוב. אגב, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.. ניתאי גלילי - שיחה 19:27, 18 באפריל 2017 (IDT)