שיחת משתמש:ערוך101

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, ערוך101, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
ישראל - שיחה 00:42, 26 במאי 2019 (IDT)

המחזות האחרונים של שייקספיר[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום ערוך101,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "המחזות האחרונים של שייקספיר" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:ערוך101/‏המחזות האחרונים של שייקספיר". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

  • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
  • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
  • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
  • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! אמירושיחה 12:33, 23 ביוני 2019 (IDT)

הערך נקרא בויקיפדיה האנגלית "Shakespeare's late romances" (שם פחות מצוי למחזות האחרונים ומבלבל כי אין רומנסות מוקדמות). מכל מקום, הרחבתי והוספתי מקורות לערך העוסק במושג המוכר לכל מי שבקיא בכיצירת שקספיר.

סידרתי את הערך צורנית, והוספתי עוד כותרות, תוכן, ומקורות. בבקשה להחזיר למרחב הערכים.

אדוארד דאודן[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף אדוארד דאודן. הסיבה לכך היא: אנחנו מכניסים לויקיפדיה רק מידע אנציקלופדי, לא מידע של כתבה באינטרנט.. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, התו השמיניהבה נשוחחתובנות 19:09, 27 ביוני 2019 (IDT)

מכיר אנציקלופדיות הכוללות מידע מהסוג שהכנסתי לערך, לדוגמא האנציקלופדיה העברית. לא מכיר כתבות באינרטנט הכוללת כזה מידע. שמא ערך בויקיפדיה אמור להכיל רק אינפורמציה טכנית או שעליו לעסוק גם בתוכן? יש בויקיפדיה ערכים רבים משני הסוגים, ובסופו של דבר זה תלוי בכותבים ובעורכים.