שיחת משתמש:פיצקוש

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ינבושד 22:50, 9 בספטמבר 2006 (IDT)

הצעות לתרגום ערכים[עריכת קוד מקור]

רנדום 06:44, 10 בספטמבר 2006 (IDT)

שם של ספר גרמני[עריכת קוד מקור]

ראיתי שאתה יודע גרמנית.

תוכל בבקשה לבדוק אם תרגמתי נכון את שם הספר בסיינטולוגיה#מקור השם?

תודה. --אמיר א. אהרוני 18:10, 20 בספטמבר 2006 (IDT)

רשימת מונחי מחשב בעברית[עריכת קוד מקור]

התחלתי לתחזק את הרשימה הנ"ל, את מוזמנת להרחיב. רנדום 03:12, 9 באוקטובר 2006 (IST)

לגבי בלצ'לי פארק[עריכת קוד מקור]

מרבית ההערות מקובלות גם עלי. רק דבר אחד מציק לי. המידע כביכול האתר לא נקנה בכספי הממשלה אלא בכספי אדם פרטי כפי שנטען בערך האנגלי שממנו מן הסתם העתקת (פרט זה לא נעלם מעיני שכתבתי את הערך), לא נראה אמין במיוחד לאור זאת שאין לו סימוכין מאף מקור אחר שבדקתי. מלבד העובדה שבאתר הרשמי של הפארק "עובדה חשובה" זו אינה מוזכרת כלל. הכיצד?. --יוסי.א 12:20, 22 באוקטובר 2006 (IST)

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/משפחת סימפסון - רשימת פרקים". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה, ינבושד 23:23, 18 בנובמבר 2006 (IST)

לא אוכל לא שותה[עריכת קוד מקור]

שלום! שמתי לב שהינך תומך/ת במדיניות לא אוכל לא שותה. מכיוון שכך, אם את/ה מעוניין - יש כרגע הצבעת מחיקה על הערך ישיבת אמי"ת נחשון, שלדעתי צריך להישאר, ואף להתפתח. אם את/ה מעוניין/ת בכך - אודה לך אם תצביע נגד מחיקתו. בתודה מראש, ‏atbannett‏ 00:56, 31 בדצמבר 2006 (IST)

בעבודה?[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "צ'לסטה" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה,הידרו 23:42, 20 בפברואר 2007 (IST)

מעון הצייד הגדול של סטופיניג'י[עריכת קוד מקור]

אחרי עבודת שכתוב יסודית, אני מבקש לבדוק האם ניתן להסיר את תבנית הסגנון מהערך הנ"ל. אם נשאר איזה "עשב שוטה" , אני מקוה שתצליח ל"נקש" אותו. תודה ושבת שלום. ‏Daniel Ventura‏ 10:00, 4 במאי 2007 (IDT)

אני סבור שהגיע הזמן להסיר את התבנית "עריכה". ואם אתה לא עוקב אחרי התפתחות הדברים רצוי כי לא תציב תבניות כאלה ( אפילו אם היו מוצדקות כמו במקרה זה - די היה בהערה והשכתוב היה מתבצע) ותשכח מקיומם. שבוע טוב. ‏Daniel Ventura‏ 21:02, 5 במאי 2007 (IDT)
קצת נחפזת בטענתך - דווקא כן עקבתי, וגם תיקנתי פיסקה אחת כדוגמה, ואחרים עוד הוסיפו ותיקנו אחרי. לא מצאתי לנכון להסיר את תבנית העריכה מפני שגם אחרי "השכתוב היסודי" שלך ותיקונים של עוד שני עורכים נותרו די הרבה בעיות. הערך אינו כתוב בסגנון אנציקלופדי, יש בו שגיאות תחביר ודקדוק, משפטים לא מובנים, חזרה על מידע, שימוש תדיר במרכאות שלא לצורך ובעיות בתעתיק השמות. עדיף לחכות עד שיעברו עליו עוד כמה "מנכשי עשבים" שאולי יקצצו קצת בכמות אך ישפרו באיכות.
אם אתה מצליח כל כך יפה למצוא את הבעיות אשר "התחלקו" ממני, אז אנא תקן וסיים את הפרשה. אתה כבר מכיר את הערך ולך יהיה יותר קל מכל אחד אחר. אני לא צודק!. ‏Daniel Ventura‏ 01:52, 6 במאי 2007 (IDT)

רכס יער בוהמיה[עריכת קוד מקור]

אהלן פיצקוש. ראיתי שאת עובדת על הערך, אז ככה: לאחר שתסיימי לכתוב את הערך, אשמח אם תסמני אותו בויקיפדיה:מתקפת איכות/אוסטריה (גאוגרפיה - הרים - רכסי הרים). ושאלה: האם תתענייני להצטרף למתקפה? אם כן, אנא חתמי כאן. בברכה, יונץ שיחה 10:10, 25 ביוני 2007 (IDT)

תודה, חתמתי - עדיין עובדת על הערך, מקווה שיימצא זמן גם לאחרים. אולי יש לך הצעות לקטגוריה יותר ספציפית מ'רכסי הרים'? לא מצאתי שום דבר מתאים בקטגוריה 'גיאוגרפיה של אוסטריה'. פיצקוש 04:33, 26 ביוני 2007 (IDT)
אני חושב ש"גאוגרפיה של אוסטריה" בלבד מתאים. כשיהיו לנו עוד כמה ערכי ערכים, נפתח קטגוריה של הרים באוסטריה. המשך עבודה מצויין, יונץ שיחה 06:40, 26 ביוני 2007 (IDT)
הערה קטנה: כשאת כותבת שם של נהר/הר/אגם וכדו', אפשר פשוט לכתוב את השם המקורי בסוגריים ולוותר על הניקוד, כלומר: ולטבה (Voltava). זה גם יותר ברור, וגם אי אפשר לקשר לערכים מנוקדים, אלא אם כן כותבים כפי שעשית עם אחד מהם ([[ולטאבה|וְלְטָ‏‏אבָ‏ה]]), שזה גם, לדעתי, פחות נוח לכתוב כל שם פעמיים. יונץ שיחה 06:54, 26 ביוני 2007 (IDT)

זכות הצבעה[עריכת קוד מקור]

רק משתמש רשום בעל 100 עריכות במרחב הערכים הראשי במהלך 90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה (כלומר עריכות דפי שיחה, תמונות, קטגוריות, תבניות וכדומה אינן נספרות) ו-30 ימים של פעילות הוא בעל זכות הצבעה. ולכן הסרתי את קולך. תודה סקרלטשיחה 11:52, 4 ביולי 2007 (IDT)

סקרלט, יש תבנית מיוחדת לזה (כדי שלא תצטרכי לעבוד קשה): {{זכות הצבעה}}. ‏eytanarשיחהתרומות 11:56, 4 ביולי 2007 (IDT)
תודה. לא ידעתי שעדכנו אותה :S סקרלטשיחה 11:57, 4 ביולי 2007 (IDT)
נו טוב, הפנמתי את המסר של השיטה החדשה: מעכשיו אקפיד ללחוץ על לחצן השמירה אחרי כל שינוי זעיר. פיצקוש 04:36, 5 ביולי 2007 (IDT)

נקרים[עריכת קוד מקור]

אני חושב שכרגע מוטב לנו להניח את כתיבת הערך נקר (ציפור) בצד, אלא אם כן אתה רוצה לפנות ליוסי לשם ושות' בנוגע לשמות של הקבוצות בעברית. כך גם עם צירוף המידע לערך על הנקריים. לבינתיים עדיין אין לנו ערך על נקר סורי, ואני אשמח לראות אותו קיים. יום טוב! כוס מים - שיחה 18:19, 5 ביולי 2007 (IDT)

מדוע הסרת את כל התוכן מהערך נקר (ציפור)? בברכה, MathKnight הגותי |Δ| (שיחה) 20:10, 5 ביולי 2007 (IDT)
תפסת אותי בדיוק ברגע העברת הערך לערך חדש, נקר סורי, בשל בעייתיות הטקסונומיה, ולפי עצתו של כוס מים - ראה לעיל. אעביר חלק מהמידע אל נקראים, נקריים והנקר הסורי. פיצקוש 20:25, 5 ביולי 2007 (IDT)
ומה נעשה בערך נקר (ציפור): הפנייה או פירושונים? בברכה, MathKnight הגותי |Δ| (שיחה) 20:29, 5 ביולי 2007 (IDT)
הפניה - כבר נעשה. פיצקוש 20:46, 5 ביולי 2007 (IDT)

Striking your vote[עריכת קוד מקור]

Hello פיצקוש,

Thank you for your interest in the Wikimedia Board Election. The Election Committee regretfully informs you that your previous vote was received in error and will be struck according to the election rules, described below.

The Election Committee regretfully announces today that we will have to remove approximately 220 votes submitted. These votes were cast by people not entitled to vote. The election rules state that users must have at least 400 edits by March 1 to be eligible to vote.

The voter lists we sent to Software in the Public Interest (our third party election partner) initially were wrong, and one of your account was eventually included to our initial list. There was a bug in the edit counting program and the sent list contained every account with 201 or more edits, instead of 400 or more edits. So large numbers of people were qualified according to the software who shouldn't be. The bug has been fixed and an amended list was sent to SPI already.

Our first (and wrong) list contains 80,458 accounts as qualified. The proper number of qualified voters in the SPI list is now 52,750. As of the morning of July 4 (UTC), there are 2,773 unique voters and 220 people, including you, have voted who are not qualified based upon this identified error.

In accordance with voting regulations the Election Committee will strike those approximately 220 votes due to lack of voting eligibility. The list of struck votes is available at https://wikimedia.spi-inc.org/index.php/List_of_struck_votes.

We are aware of the possibility that some of the people affected may have other accounts with more than 400 edits, and hence may still be eligible to vote. We encourage you to consider voting again from another account, if you have one. If you have no other account eligible to vote, we hope you reach the criteria in the next Election, and expect to see your participation to the future Elections.

Your comments, questions or messages to the Committee would be appreciated, you can make them at m:Talk:Board elections/2007/en. Other language versions are available at m:Translation requests/Eleccom mail, 07-05.

Again, we would like to deeply apologize for any inconvenience.

Sincerely,
Kizu Naoko
Philippe
Jon Harald Søby
Newyorkbrad
Tim Starling


For Wikimedia Board Election Steering Committee

ארגז חול[עריכת קוד מקור]

לא התבלבלת בארגז החול? סקרלטשיחה 01:30, 14 ביולי 2007 (IDT)

לא, אנחנו עובדים במשותף על הערך בארגז החול של רנדום. פיצקוש 01:35, 14 ביולי 2007 (IDT)

נקר סורי[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "נקר סורי" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, נטע - שיחה מפעילים - ראו נא! 18:50, 11 באוגוסט 2007 (IDT)

ערכים יתומים[עריכת קוד מקור]

ברוך שובך והמון תודה על עזרתך במיזם הערכים היתומים - כה לחי! ‏Ovedcשיחהאמצו ערך יתום! 07:52, 14 ביולי 2011 (IDT)

I can't understand you![עריכת קוד מקור]

How do we speak Hebrew .I can't figure out your language?

עוגיה בשבילך![עריכת קוד מקור]

Choco chip cookie.png פיצקוש! שלום רב שובך! :) Ijon - שיחה 04:29, 21 באוגוסט 2014 (IDT)

שינוי בה' הידיעה[עריכת קוד מקור]

היי לך Face-smile.svg,
מדוע ביצעת שינוי זה? בר הראלשיחה 02:36, 20 בפברואר 2017 (IST)

עזרה?[עריכת קוד מקור]

היי, שלום, נעים להכיר. שמי קורי, ונכנסתי קצת לטירוף סביב ערך שלי שהועמד למחיקה, אז חשבתי לנסות את מזלי בפנייה לוויקיפדים שתומכים בעיקרון ההכללה. אני רואה שאתה בעניין, ולמרות שאני מעריכה שאין לך כרגע זכות הצבעה (ומצב גם שלא תראה את זה בזמן), אשמח אם תחווה את דעתך בדף הדיון. אני יודעת כמובן שישנה אפשרות שדווקא תחשוב שהערך צריך להימחק, אבל אני לוקחת את הסיכון. הערך הוא של לידרס, חברת פרסום באמצעות משפיענים, תחום חדש שאני, לפחות, מוצאת מעניין. דיון המחיקה הוא כאן. יום טוב ולהית, קורי - שיחה 21:14, 8 בינואר 2018 (IST)