שיחת משתמש:קפקא

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית


العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, קפקא, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ijon - שיחה 16:37, 22 בדצמבר 2015 (IST)

Weather Report[עריכת קוד מקור]

הרשיתי לעצמי למחוק את תבנית העריכה. --‏Yoavd‏ • שיחה 14:25, 7 בינואר 2016 (IST)

תבנית בעבודה[עריכת קוד מקור]

הי,

אם אתה עובד על ערך אחד בהמשכים, אפשר להציב בראשו תבנית {{בעבודה}}. זה ימנע מאחרים לערוך אותו בטעות ולהפריע לך. רק אל תשכח להסיר את התבנית בגמר העבודה. Corvus‏,(Nevermore)‏ 20:37, 8 בינואר 2016 (IST)

מתן בלומנבלט[עריכת קוד מקור]

שמתי לב שהסרת את תבנית החשיבות שהנחתי על הערך שכתבת. אני אניח שזה נעשה בטעות. שים לב שתבנית חשיבות מוסרת רק לאחר תום הדיון, ובכל מקרה, לא על ידי הכותב עצמו. ‏Lionster‏ • שיחה 09:10, 13 בינואר 2016 (IST)

רומיאו ויוליה (פרוקופייב)[עריכת קוד מקור]

שלום, תודה על הערך רומיאו ויוליה (פרוקופייב) ועל תרומתך לוויקיפדיה. שמתי לב שהנחת תבנית שכתוב בציון סיבה "חלקו של הערך עדיין כתוב בשפה האנגלית". לא ניתן להשאיר תוכן באנגלית, בפרט לא כאשר הטבלה קיימת בוויקיפדיה האנגלית. אנא סיים את התרגום. תודה רבה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 16:44, 13 בפברואר 2016 (IST)

תודה, שים לב בבקשה שנותר בטור ההערות תוכן באנגלית. כמו כן, a.k.a=also known as באנגלית, אולי כדאי לתרגם כ"מוכר גם בשם..." אופק כחול - ביבר הזכוכית 17:52, 13 בפברואר 2016 (IST)

בהמלצת כ.אלון[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום קפקא,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, יואב נכטיילרשיחה 13:08, 3 ביוני 2016 (IDT)

תודה! --קפקא 18:20, 3 ביוני 2016 (IDT)

ביכורים[עריכת קוד מקור]

שלום קפקא, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה. אין ספק, שמים לב לפעילות האינטנסיבית שלך כאן בזמן האחרון.

רציתי להזמין אותך להשתתף במיזם "ויקיפדיה:ביכורים", המארח פעם בחודש ויקיפדים בשנה הראשונה לפעילותם, ונותן להם במה להציג את עצמם. נשמח מאוד אם תרצה להשתתף ולכתוב כמה מילים, למשל על תחומים בהם אתה תורם בוויקיפדיה, על צעדיך הראשונים וחוויית ההתאקלמות כאן ואולי הערות על כך, תכנוניך להמשך, אולי נושא שהיית רוצה לקדם ולשתף את הקהילה לגביו - הבמה שלך, כל מה שנראה לך מתאים. אפשר להסתכל בדף המיזם ולקבל השראה מוויקיפדים קודמים שהשתתפו.

אם מתאים לך, תוכל לכתוב טיוטה בדף משתמש:קפקא/ביכורים. אשמח לסייע בכל שאלה והערה.

אז מה דעתך?... Face-smile.svg

בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 23:25, 9 ביוני 2016 (IDT)

תודה רבה! Face-smile.svg כתבתי טיוטה, אם זה כתוב בסדר את מוזמנת לפרסם. --קפקא 13:41, 10 ביוני 2016 (IDT)

כתבת בצורה מעניינתFace-smile.svg באופן מסורתי דפי הביכורים מתפרסמים מדי חודש כלומר הדף יפורסם בתחילת החודש הבא (יולי). תודה רבה על הכתיבה המהירה והשיתוף וחג שבועות שמח, אופק כחול - ביבר הזכוכית 15:21, 11 ביוני 2016 (IDT)
הדף פורסם בעמוד המיזם. תגובות יהיה אפשר לקרוא בשיחת ויקיפדיה:ביכורים/קפקא. המשך שבת רגועה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 11:46, 2 ביולי 2016 (IDT)

תווים[עריכת קוד מקור]

שלום,

תודה רבה על התרגום של כה אמר זרתוסטרא (שטראוס).

יש שם בלגן עם תווי nowiki וקישורים בלתי־שימושיים לכתובת upload.wikimedia.org. זאת אשמתי! מסתבר שתרגום תוכן אינו תומך בתווים.

הוספתי לנו משימה לתקן את זה: https://phabricator.wikimedia.org/T139457

זה התגלה בזכותך, אז תודה וסליחה על הבלגן! --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 15:49, 6 ביולי 2016 (IDT)

יש לך כוונה לעשות עוד משהו בערך הזה? יש עליו תבנית בעבודה. --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 14:20, 24 ביולי 2016 (IDT)

אני לא מגיע לזה, תקופת מבחנים... אם בא לך להמשיך תתכבד --קפקא 15:24, 24 ביולי 2016 (IDT)

טוב, אז התחלתי לתקן בעצמי ואז הבנתי שחלק גדול מהערך לא באמת ערוך, אלא רק תרגום מכונה. ערכית חלק מזה כמו שצריך, אבל לצערי יש שם עוד הרבה עבודה לפני שזה יהיה מוכן למרחב ערכים.
ולכן נאלצתי להעביר את זה לטיוטה: טיוטה:כה אמר זרתוסטרא (שטראוס).
אני מקווה שתמצא זמן לתקן את השאר ולהעביר למרחב הערכים.
תודה על ההבנה! --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 16:25, 24 ביולי 2016 (IDT)

הזמנה[עריכת קוד מקור]

Swimming-pool.jpg שלום קפקא.

רציתי להזמין אותך אישית להשתתף במיזם ויקייטנה שבאחריותי. המיזם מתאים לכל הגילאים ופועל בימים ראשון עד שישי, אבל לא תמיד חייבים להראות נוכחות.
המיזם בא במטרה לגוון בפעילויות, לרכוש ידע נוסף, וכמובן, לתרום לוויקיפדיה. אודה לך מאוד אם תרצה להשתתף במיזם.

בברכה, אור/Dororשיחההצטרפו למיזם הויקייטנה! 23:03, 6 ביולי 2016 (IDT)

כוכב מוזיקלי![עריכת קוד מקור]

Classical Barnstar Hires.png כוכב מוזיקלי!
כל הכבוד על הערך כה אמר זרתוסטרא (שטראוס)! סמפן והצלח! Comet - Stars - שיחה 12:37, 8 ביולי 2016 (IDT)

הזמנה לבעל ידע[עריכת קוד מקור]

Wikipedia Library owl.svg

שלום קפקא!

לפי ההתרשמות הכללית מעריכותיך, נראה שיש לך ידע מקיף במגוון תחומים. היענותך לתרומה מהידע שלך בענף, עשויה להעלות את הרמה בתחומים אלו.

אופן נאות לתרומת הידע יכול להתבצע בהצטרפות לפרויקט בעלי ידע. ההצטרפות מתבצעת על ידי שיבוץ שמך בתחומי הידע שלך ובכך לקבל התראה בכל פעם שמישהו מתייג את בעלי הידע שבאותו התחום. תוכל לראות כאן את רשימת התחומים המלאה, או - לפי חלוקת נושאים ובצירוף שמות בעלי הידע הקיימים כבר - כאן.

אודות המיזם בקצרה: שאלות רבות בדפי השיחה של מרחב הערכים או בהכה את המומחה וכדומה נותרות לעיתים ללא מענה מצד הידע היסודי יותר שהן דורשות. כמו כן הרבה דיונים מתנהלים בלא שמעורבים בהם אלו מבין המשתמשים שמבינים יותר בעניין. בעת העלאת השאלה והתנהלות הדיון, ואף בכלל, לא תמיד יודעים וזוכרים מי יכול לעזור בזה. לפעמים בכלל אין דיון. יש איזו עריכה שחשודה בהשחתה ואין מי שיכול לאשר או לפסול אותה. צריך שיתמזל כדי שבדיוק יעבור במקום מישהו שמבין בזה באמת כדי לספק מענה הולם. פרויקט זה קורא לכל מי שיש לו ידע ועניין בתחום מסוים מעבר לידע הכללי והממוצע שיש לשאר המשתתפים כאן, שיבוא ויתייג את שמו, ואז יוכל לסייע במקרים הנ"ל ועוד. התיוג מאפשר מענה גם לאחר זמן ללא שהמתייג והמתויג מכירים ויודעים זה על זה.
פרטים נוספים ניתן למצוא בדף המיזם.

נשמח מאוד בהצטרפותך. איך שלא יהיה, אם אתה רואה תועלת מיוחדת במיזם, אנא חווה זאת בהצדעה כאן. זה עשוי להועיל בקידום המיזם.

בברכה, קובץ על ידשיחההצטרפו לבעלי הידע - עשרות כבר משובצים! 14:32, 25 בדצמבר 2016 (IST)

קין והבל[עריכת קוד מקור]

נראה לי שהתבלבלת. אמנם שחזרתי אותך שם, אבל שים לב ששחזרתי את עצמי בחזרה. פרינציפ (.a.k.a ראובן מ.) - שיחה 17:58, 21 באוגוסט 2017 (IDT)

חשבתי שאני שחזרתי בטעות אחרי שאתה הסרת משיקולים שאני לא מכיר, אז לא רציתי שתחשוב שאני כותב את זה בכוח. בכל מקרה השארתי את ההפנייה מדף הלהקה לדף הערך על הסיפור המקראי.
אוקיי. בכל מקרה, אין לי התנגדות שתחזיר את ההפניה, אם תרצה. פרינציפ (.a.k.a ראובן מ.) - שיחה 18:05, 21 באוגוסט 2017 (IDT)

תרגום מכונה[עריכת קוד מקור]

לאחרונה שכתבתי את הערך Snarky Puppy שכתבת בגלל תרגום מכונה. היום הגעתי לעוד ערך שכתבת, בוג'ק הורסמן, בו תרגום המכונה היה מורגש יותר משצריך (אנני פרסים? גילדת הכותבים של אמריקה את פרס?). טרם עברתי על ערכיך האחרים, אך אבקש ממך להפסיק להיעזר בתרגומי מכונה קלוקלים. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 18:45, 21 באוגוסט 2017 (IDT)

אז תעבור על כולם אחד אחד--קפקא - שיחה 18:48, 21 באוגוסט 2017 (IDT)
בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם..
אל תענה לי בחוצפה. ביקשתי ממך להפסיק להשתמש בתרגום מכונה בדיוק מהסיבה הזו, כדי שעורכים שונים לא יצטרכו להקדיש את זמנם בקריאת ערכים בחיפוש אחר טעויות. מינויך לבדוק עריכות אוטומטית לא ברור לי, ואברר אותו בדף הבקשות למפעילים. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 18:55, 21 באוגוסט 2017 (IDT)
בסך הכל לא תרגמתי עד הסוף שתי טבלאות, אבל תעשה מה שאתה רוצה, יום טוב :). ותודה על הטיפ קפקא - שיחה 19:03, 21 באוגוסט 2017 (IDT)
הייתי מוותר, אלמלא הערך לא היה מורכב מהטבלה ומתבנית הסדרה. עברתי על ערכים בודדים, אמשיך בהמשך. Fett - מגדל האוונג'רס - !Avengers, Assemble‏ 19:05, 21 באוגוסט 2017 (IDT)
זו לא אחריות של משתמשים אחרים לתקן אחריך ערכים. אם אתה כותב ערך - הוא צריך להיות טוב מתחילתו ועד סופו. אחרת - ערכים עם שיבושים משמעותיים יעברו לטיוטה. • צִבְיָהשיחה • ל' באב ה'תשע"ז 01:08, 22 באוגוסט 2017 (IDT)
אוקי צִבְיָה, אהיה יותר זהיר בפעם הבאה.--קפקא - שיחה 22:04, 22 באוגוסט 2017 (IDT)

נלסון גודמן[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום קפקא,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "נלסון גודמן" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, בקרה וייעוץשיחה • ב' בחשוון ה'תשע"ח • 11:06, 22 באוקטובר 2017 (IDT)

קיבלתי הפניה מיוניון ג'ק[עריכת קוד מקור]

שלום. יוניון ג'ק הפנה אותי אליך. הוא אמר שאתה יכול לתרום לדף שכתבתי וזקוק לעוד שיפורים, שינויים ועריכות בכדי שיוכל להיות לערך באתר ויקיפדיה. הדף לא נראה מספק דיו, ואני בטוח שתוכל לתרום לו בכדי שנוכל להחזיר אותו למרכז הערכים בקרוב. מדובר בערך די חשוב (לדעתי) שלא מדברים עליו. הערך מדבר על מוזיקת שוליים. https://he.m.wikipedia.org/wiki/משתמש:ויקטוריאנוס/מוזיקת_שוליים ויקטוריאנוס - שיחה 07:38, 31 באוקטובר 2017 (IST)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

שלום קפקא. על פי בקשת אבנר ואחר סריקת מדגם מעריכותיך, כולל כל הערכים החדשים שיצרת מאז שלהי אוגוסט, סימנתי אותך כבדוק עריכות אוטומטית. אתה ודאי מודע למשמעות הדבר. מקווה שתוסיף להשגיח על עריכותיך היפות. בהצלחה! קובץ על ידשיחה ♦ 12:31, 25 בינואר 2018 (IST)

תודה קובץ על יד ובהצלחה! אבנר - שיחה 12:35, 25 בינואר 2018 (IST)
ברכות! אמא של גולן - שיחה 10:26, 6 בפברואר 2018 (IST)
תודה! :) --קפקא - שיחה 16:49, 6 בפברואר 2018 (IST)

תבניות עם כיתוב[עריכת קוד מקור]

שלום קפקא, תודה על הוספת התבניות לערכים שונים. שים לב שכאשר מוסיפים תבנית בערך שבו מופיעה תמונה (כמו מיוחד:הבדל/22317979) יש לציין אותה יחד עם הכיתוב, כיוון שייתכן שבהמשך תוחלף התמונה בוויקינתונים לתמונה אחרת, אבל הכיתוב יישאר מכאן. (ראה תיקון במיוחד:הבדל/22318611). תודה, ערן - שיחה 09:51, 27 בינואר 2018 (IST)

תודה! :) --קפקא - שיחה 16:49, 6 בפברואר 2018 (IST)

בקשונת[עריכת קוד מקור]

היי קפקא, מה נשמע ? התוכל לכתוב על הבחור, שזה עתה הלך לעולמו ? הוא כתב (בין השאר) את זה. צחי לרנר - שיחה 04:46, 9 בפברואר 2018 (IST)

היי צחי, מצטער אני לא שמעתי עליו מעולם. --קפקא - שיחה 11:53, 9 בפברואר 2018 (IST)
סבבה. צחי לרנר - שיחה 19:07, 9 בפברואר 2018 (IST)

יחזקאל קויפמן[עריכת קוד מקור]

שלום, בעריכותיך בערך הנ"ל גרמת לכך שתמונתו לא תופיע בראש הערך. סידרתי את זה כעת ואבקש שתעיין בהבדל בין גרסאות כדי להימנע בעתיד מדברים דומים. שבת שלום. ביקורת - שיחה 13:18, 20 באפריל 2018 (IDT)

תודה, שבוע טוב קפקא - שיחה 23:39, 21 באפריל 2018 (IDT)

תבניות ללא תוכן[עריכת קוד מקור]

שלום קפקא, תודה על הוספת התבניות לערכים. אנא שים לב לפני הוספת תבנית לערך שהתבנית מכילה תוכן - אם יש שדות שמגיעים מוויקינתונים אתה מוזמן להיעזר בהם, ואם לא אנא מלא את הפרטים או בתבנית עצמה או בוויקינתונים. אם לא ממלאים את הפרטים בתבנית, נא לא להוסיף אותה. ערן - שיחה 19:05, 17 במאי 2018 (IDT)

סבבה קפקא - שיחה

סנשו דאיו[עריכת קוד מקור]

העלית את הערך בשם שגוי, "סנסו דאיו". ראה בפתיח של הערך: Sanshō Dayū (בכל מקרה, לא כדאי למחוק את השם השגוי, נמחק את ההפניה השגויה רק כעבור יום או קצת יותר). אלדדשיחה 20:55, 6 ביולי 2018 (IDT)

תודה שבת שלום קפקא - שיחה

והיה אם...[עריכת קוד מקור]

שלום קפקא, אם רוצים להעביר ערך לשם אחר ואי אפשר כי דף היעד קיים אנא בקש בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למחוק את דף היעד. העתקה והדבקה של התוכן לדף היעד פוגעת בגרסאות הקודמות של הערך ובזכויות היוצרים של כותבי ועורכי הערך ולכן יש להימנע ממנה. ערן - שיחה 19:47, 6 ביולי 2019 (IDT)

תודה! קפקא - שיחה

הזמנה להשתתפות במיזם "ספרות במסך"[עריכת קוד מקור]

היי קפקא, מה שלומך? אני יותר מאשמח אם תצטרף למיזם "ספרות במסך" ותתרום את הידע שלך בכתיבת ערכים על יצירות ספרותיות, סופרים, סרטים וסדרות.
בברכה, GUNR7229 - שיחה 15:52, 11 ביולי 2019 (IDT)

מיזם יפה, אתרגם את על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מדברים על אהבה בהזדמנות. קפקא - שיחה
תודה רבה, וברוך הבא למיזם! GUNR7229 - שיחה 19:29, 12 ביולי 2019 (IDT)


קריאה לצדק[עריכת קוד מקור]

שלום ונעים מאד קפקא

אני יחסית חדש כאן. ההתמחות שלי היא במתימטיקה, פיזיקה ומחשבים, אך אני אוהב גם את אמנויות הבמה.

השתתפתי בשיחה שבערך דורון גיאת. לצערי אחרי הרבה זמן שהערך באוויר הגיע משתמש אחד ושם לו למטרה למחוק את הערך של גיאת בכל מחיר. אני סיפקתי לא מעט נימוקים בעד השארת הערך וגם קישורים חיצוניים לסימוכין, אך המשתמש שהעביר את הערך להצבעת מחיקה מיהר לסלף את דבריי. יש שם התנכלות אמיתית, שהרי ידוע לכל שגיאת השתתף בפרויקטים בינלאומיים שניתן לראות ביוטיוב. הוא כמובן ניגן ב-Project RnL, מוזכר בערך שלהם וניגן גם בשני קליפים אדירים עם ג'ורדן רודס, בנוסף לשלושה אחרים.

פועלו וערכו של דורון ידועים בעולם המוזיקה, בין השאר הוא עיצב ליין מצילות שנמכר בעולם והקים בית ספר למוזיקה ואולפן בתל אביב. בחקירות שעשיתי ראיתי ש-Project RnL גם צילמו קליפ והקליטו באולפן של בית הספר שלו.

אשמח אם תקרא היטב את מה שנכתב שם בדף השיחה ותתמוך בהשארת הערך, לדעתי עושים עוול לאמן ישראלי ראוי שזכה להכרה רצינית בארץ ובעולם. בן 54, לא ילד, אדם עם רקורד אדיר ולא מיינסטרים. יכלו להציע שינויים, אבל הבאת הערך למחיקה היא מעשה קיצוני שלא עומד בקנה אחד עם המציאות, זאת דעתי.

רוח גבית ממך עשויה להפוך את הקערה על פיה, זה רק היום הראשון של ההצבעה. אני כאן בשביל לעשות צדק, מקווה שתסכים איתי. תודה :) Ofer2brz - שיחה 04:11, 11 בספטמבר 2019 (IDT)

Ofer2brz, אני לא חושב שמותר לגייס משתמשים להצבעה... המקיסט - על דא ועל הא - גם לוויקיפדיה יש עיתון 21:59, 11 בספטמבר 2019 (IDT)
אני מסכים עם המקיסט, עכשיו אני מנוע מלהצביע. קפקא - שיחה 11:18, 12 בספטמבר 2019 (IDT)

ירון סנדרוביץ, עפרה רכטר, נועה נעמן צאודרר[עריכת קוד מקור]

שלום. אפנה את תשומת לבך לדיונים שפתחתי בקשר לערכים אלו. יואב ר. - שיחה - נופי חלונות 10 21:23, 23 באוקטובר 2019 (IDT)

תודה יואב, לא הכרתי את רף החשיבות האנציקלופדית למרצים במוסדות להשכלה גבוהה. פתחתי את הערכים האלה כדי לאפשר ליותר אנשים להיחשף לפילוסופיה בישראל (ולמען הסר ספק, אף אחד מהם לא נוצר מטעם אף גורם אחר ממני). האם ישנם פרמטרים המחרגים את הרף הזה? למשל, ראיתי כי קיים ערך על דוקטור ענת מטר, למרות שהיא איננה פרופסור. אם מספיק להיחשב "מרצה בכיר" אז שלושתם עונים לקטגוריה זו. קפקא - שיחה 22:13, 23 באוקטובר 2019 (IDT)
אינני מכיר את הערך על ענת מטר. הסתכלתי בו כעת ואני רואה שהיא גם פעילה פוליטית. אולי בשל כך לא הוטל ספק בחשיבותו האנציקלופדית של הערך, ואולי הוא סתם "עבר מתחת למכ"ם". מכל מקום הדרגה של מרצה בכיר לא נחשבה עד כה כמספיקה לביסוס חשיבות אנציקלופדית של ערך. עד לא מזמן גם הדרגה של פרופסור חבר לא נחשבה כמספיקה. יואב ר. - שיחה - נופי חלונות 10 22:29, 23 באוקטובר 2019 (IDT)

עזרה בהעלאת טיוטות ערכים למרחב[עריכת קוד מקור]

שלום רב ובריאות אני פונה אליך לעזרה בעריכת הערך אחריות שכתבתי בטיוטה והוא שוכב דומם בעיתות הכה קריטיות של היום. אם תוכל לעזור לי לערוך אותו בהתאם לכללי הויקיפדיה.כמו כן, הכנתי ערך דאגה וערך נאמנות ואחרי ניסיון שלא צלח להעלותם לבד אני זקוקה לעזרה.Smadar gonen - שיחה 09:54, 13 באפריל 2020 (IDT)

איך אני יכול לראות את הערך? קפקא - שיחה 15:53, 13 באפריל 2020 (IDT)
שלום רב. אני לא יודעת איך משתמשים נכנסים לטיוטות שלי, בכל אופן זה הלינק https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9:Smadar_gonen/%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA

אני מקווה שאפשר כך להיכנס.לפני כמה חודשים התכתבת עם האלקושיבשיחה של ערך האחריות.תודה Smadar gonen - שיחה 07:54, 16 באפריל 2020 (IDT)

אחריות[עריכת קוד מקור]

שלום רב

לפני כשבוע כתבתי לך בעניין העלאת ערך אחריות למרחב הערכים. טרם נענתי. בקשה תיידע אותי אם זה רלוונטי עבורך או שמא לא, כדי שאדע לחפש עזרה נוספת אם אצטרך . בריאותSmadar gonen - שיחה 10:50, 23 באפריל 2020 (IDT)

אין לי הערות מיוחדות, נראה בסדר, צריך פסקת פתיחה כללית. קפקא - שיחה 19:34, 1 במאי 2020 (IDT)

לייק לכוכב![עריכת קוד מקור]

SMirC-Barnstar.svg כוכב לייק
אהבתי את דף המשתמש! Eitanbb - שיחה - תרומות 19:02, 17 ביוני 2020 (IDT)
תודה! :) קפקא - שיחה

ערך נאמנות[עריכת קוד מקור]

שלום רב. כתבתי ערך נאמנות ואני מעוניינת לעלות אותו למרחב אבל הוא כבר נמחק פעם. האם תוכל לעזור לי להתאימו למרחב. לינק מצורף לטיוטה. https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94:%D7%A0%D7%90%D7%9E%D7%A0 %D7%95%D7%AA. אודה לתשובתך החיובית או השלילית. Smadar gonen - שיחה 11:36, 23 ביוני 2020 (IDT)

"אין בוויקיפדיה דף טיוטה בשם זה." קפקא - שיחה

ערך נאמנות[עריכת קוד מקור]

אני מצרפת שוב לינק. לנאמנות https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94:%D7%A0%D7%90%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%AA Smadar gonen - שיחה 07:46, 24 ביוני 2020 (IDT)
שלום. שכתבתי את ערך הנאמנות ואני מבקשת עזרה בהעברתו למרחב הערכים. תודהSmadar gonen - שיחה 11:38, 5 ביולי 2020 (IDT)