שיחת משתמש:קקון/ארכיון1

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תוכן עניינים

מקור[עריכת קוד מקור]

שלום קקון,
מה מקור הערכים החדשים שהוספת לשרת? תודה, גילגמש שיחה 12:43, 6 אוקטובר 2005 (UTC)

שלום גילגמש, המקורות שלי הם בעיקר ידע כללי (אני אוהב לשמוע גראנג' ומחזיק ברשותי בערך 90% מהתקליטים שאני כותב עליהם) וגם כמה נקודות שאספתי פה ושם באינטרנט, למשל THE BNR METAL PAGES, ויקיפדיה באנגלית ואתרים של להקות.

תודה על תשובתך. נהוג לקשר ערכי מוזיקה גם למומה, במידה שיש להם ערך על הנושא. גילגמש שיחה 13:08, 6 אוקטובר 2005 (UTC)

עריכת דפים[עריכת קוד מקור]

היי,
ברכות על התרומה לויקיפדיה בתחום המוזיקה.
כשאתה פותח ערכים חדשים, תשתדל לצרף את הערכים לקטגוריות המתאימות. כמו כן, רצוי לקשר את הערכים לערכים בויקיפדיות הזרות, וכן ויקיזציות נוספות.
לשם כך, תוכל להעזר בדפים הבאים:

בברכה, Little Savage 05:47, 7 אוקטובר 2005 (UTC)

טעם משובח[עריכת קוד מקור]

שלום לך ידידי, לפי הערכים החדשים שפתחת אני למד שיש לך טעם משובח במוזיקה, אני גם שמח שיש מי שמוסיף מידע בתחום הנ"ל שהוא מעט לוקה בחסר בויקיפדיה, עברתי על הערך מלכאש וביצעתי בו עריכה על מנת שתוכל להתרשם מכללי העריכה בויקיפדיה ותיישם אותם בערכים שכתבת ועוד עתיד לכתוב (כך אני מקווה). שים לב כי הדגשתי בתחילה את שם הלהקה, שייכתי את הערך לקטגוריות המתאימות, יצרתי קישורים פנימיים לערכים בויקיפדיה, קיצצתי בשבחים שמתאימים לאתר מעריצים ולא לאינצקלופדיה, קישרתי לערך המקביל בויקיפדיה האנגלית ועוד. אשמח לענות על שאלות אם ישנם כאלה. בברכה Shayakir 08:52, 7 אוקטובר 2005 (UTC)

ושוב שלום לך, בויקי נהוג להמשיך את ההתכתבות במקום שבו היא החלה, קרי בדף שיחת המשתמש שלך, ובוודאי שלא בדף המשתמש של ויקיפדים אחרים, דף המשתמש להבדיל מדף שיחת המשתמש הוא דף פרטי של המשתמש שבו בדר"כ הוא כותב מעט על עצמו וכולי. אבל לא נורא זה קורה לכולם והעברתי כבר את הפנייה שלך מדף המשתמש שלי לדף השיחה. עוד דבר אתה יכול לחתום באופן אוטומטי על ידי הקלדת ארבעה טילדות (~).

לעניין שאלתך לגבי התמונות לא הבנתי בדיוק מה הייתה הבעיה, תן לי את שם הערך שבו ניסית לבצע את העריכה ואני ינסה לבדוק בהיסטוריה שלו מה הייתה הטעות. בברכה Shayakir 10:52, 8 אוקטובר 2005 (UTC)

שלום וסליחה על הטעות,

יש למשל בויקיפדיה באנגלית עטיפת אלבום שאני לא מצליח להעלות, האם זה קשור לזכויות יוצרים? אם לא, מה הבעיה? ואיך מעלים תמונות מהמחשב האישי? בד"כ אני מקבל הודעה שהקובץ לא תקין או הסימות לא מתאימה.

תודה מראש, קקון 11:09, 8 אוקטובר 2005 (UTC)

הצלחתי להעלות את התמונה לערך בלי שום בעיות, אנא שחזר בפניי את הפעולות שעשית על מנת שנעמוד יחד על טעותך. בברכה Shayakir 11:52, 8 אוקטובר 2005 (UTC)

ב"העלה קובץ לשרת" הכנסתי את כל הכתובת http://en.wikipedia.org/wiki/Image:AliceinChainsDirt.jpg ואז שם הקובץ עלה אוטומטית, וכשניסיתי להעלות אותו קיבלתי הודעת אזהרה.

כשלחצתי על "עיין" ובחרתי קובץ מתוך "התמונות שלי" ב-WINDOWS נתקלתי באותה בעיה.

שוב תודה מראש, קקון 12:09, 8 אוקטובר 2005 (UTC)

לפני שאתה מעלה קובץ לשרת אתה צריך להוריד אותו למחשב האישי שלך (save picture as) ורק לאחר מכן לעלות אותו לשרת, לאחר שהעלת אותו לשרת אתה יכול להיעזר בסרגל כלים, יש שם תבנית של תמונה, כל מה שנשאר לך אז זה להוסיף את שם הקובץ כפי שהוא מופיע בויקיפדיה, ולתת תיאור של התמונה בכיתוב תמונה. מלבד כן אשמח אם תתן קישורים של הערכים שאתה פותח לויקיפדיה האנגלית ולשייך אותם לקטגוריות המתאימות. בברכה Shayakir 12:49, 8 אוקטובר 2005 (UTC)
אני רואה שהצלחת. Shayakir 14:16, 8 אוקטובר 2005 (UTC)

באמת תודה רבה לך. קקון

תמונות[עריכת קוד מקור]

היי,

ציין בבקשה את מקור התמונות שאתה מעלה. תודה. גילגמש שיחה

שלום גילגמש,

אם אני מעלה תמונה מויקי באנגלית אז מה הפעולה שצריך לבצע כדי שבדף של התמונה תופיע אוטומטית הודעה שהמקור הוא משם? ומה הדרך לדעת אם הורדה של תמונה מאתר מסויים היא מותרת?

הייתי גם מעוניין לדעת איך מוחקים לגמרי תמונה שהועלתה לוויקי בעברית.

תודה מראש, קקון 22:40, 8 אוקטובר 2005 (UTC)

 1. בחר מהרשימת התבנית שיש לך למטה בעת הוספת התמונה את שורת המקור
 2. באופן כללי, רוב התמונות מוגנות בזכויות יוצרים. מה שמופיע בוויקיפדיות בשפות השונות כשר. אם יש שם הערה שהתמונה חשודה, אסור להשתמש בה ברוב המקרים.
 3. רק מפעיל מערכת יכול למחוק תמונות וערכים. אם יש לך תמונות שאינך זקוק להן סמנן בתבנית מחיקה - {{מחק}} ומישהו ימחק אותה כבר. גילגמש שיחה 22:47, 8 אוקטובר 2005 (UTC)

ערכי גראנג'[עריכת קוד מקור]

אני שמח שהחלטת לכתוב על הנושא, אבל יש מספר בעיות:

 1. המדיניות של ויקיפדיה היא נקודת מבט ניטרלית צריך להימנע מהבעת דעה על הלהקות. במיוחד זה נראה מוזר שכל הלהקות הן הגדולות מכולן
 2. כל הלהקות הנ"ל היו בארה"ב ולכן מן הסתם יש עליהם ערכים בויקיפדיה באנגלית מקשרים אל הערכים הללו ע"י הוספת [[en: שם הלהקה]] בסוף הערך
 3. יש להפריד בין הפרטים על חברי הלהקה לבין הפרטים של הלהקה עצמה, כמו שעשיתי במאת'ר לאב בון שממנו הפרדתי את אנדרו ווד (שצריך לשכתב)
 4. עדיף מאוד להשתמש בטבלאות של ויקיפדיה ולכן בתחליפים
 5. כל השנים צריכות להיות בפורמט של 19XX ולא עם קיצורים וכולן אמורות להיות מקושרות, כלומר לא 99' אלא [[1999]]
 6. לא ברור מה הפירוש של EP (תקליט שדרים)? ובכל מקרה צריך להבהיר את הנושא

בכל מקרה, רצוי ביותר שתעבור על כל הערכים שיצרת מכיוון שכולם עברו שכתוב ועריכה מסיבית על מנת להתאימם לוויקיפדיה וחבל. טרול רפאים 20:41, 9 אוקטובר 2005 (UTC)

עוד באותו נושא צריך להבהיר מה ההבדל בין סופר-גרופ לבין להקה רגילה, זה לא ברור בכלל. אגב, צריך לענות בדף שבו התחילה השיחה. טרול רפאים 19:22, 11 אוקטובר 2005 (UTC)

בוץ בטעם דבש[עריכת קוד מקור]

שלום קקון, מאדהני ומאדהאני זהים, וזו כפילות. אם ברצונך להעביר את מרחב השם עליך ללחוץ על לשונית העבר בראש העמוד. אם ברצונך שאחד מהשמות יוביל לשני, עלית ליצור הפניה כך : #REDIRECT[[שם הערך המופנה]]. בנוסף, שים לב לדברי בשיחה:מאדהני. דורית 22:19, 10 אוקטובר 2005 (UTC)

למה לא למחוק את מאדהני וזהו? אני מכיר את הלהקה רק בתור מאדהאני, ואני מכיר אותה די טוב. קקון 22:24, 10 אוקטובר 2005 (UTC)

כי גם מאדהני מוכר, ומי שיחפש את הלהקה בשם השגוי, גם יוכל למצוא אותה. זה לא ערך בפני עצמו, זו הפניה. שנית, עליך לרשום בתקציר העריכה כשאתה רוצה למחוק משהו כדי שמפעילי המערכת ימחקו זאת. בברכה, דורית 22:27, 10 אוקטובר 2005 (UTC)

ו"ו אחת בתחילת מילה[עריכת קוד מקור]

ראה דף שיחה:וילארד. תודה, Yonidebest Ω Talk 00:04, 11 אוקטובר 2005 (UTC)

ברוך הבא, יא בלקר:)[עריכת קוד מקור]

מה שלומך, קקון

ראיתי שבשבוע שאתה פה כבר הספיקו לקדם את פניך מעל ומעבר. רק אומר לך כל הכבוד על העבודה הרבה שאתה עושה בתחום המטאל, ובעיקר בתחום הבלק מטאל (בטח שמת לב, חלק מהערכים שכתבת כבר הספקתי להרחיב קצת). בכך אתה בעצם מצטרף אליי ואל ויקיפדים נוספים אשר מרחיבים את תחום המטאל בויקיפדיה, כגון Pixie (שעזר לי בכתיבת הערך איירון מיידן), Little Savage (שערך יחד איתי את מטאליקה) ורבים אחרים.

ברוך הבא למועדון!--Metal-wikiped 16:56, 11 אוקטובר 2005 (UTC)

ברוכים הנמצאים[עריכת קוד מקור]

קקון 19:33, 11 אוקטובר 2005 (UTC)

קורטני לאב[עריכת קוד מקור]

הערך מתחיל מהאמצע, מה היא עשתה בלהקות שבהן היא היתה חברה? מתי התחתנה עם בעלה לשעבר? מה היא עושה עכשיו? וכדומה... נא לסדר את הערך. טרול רפאים 09:19, 12 אוקטובר 2005 (UTC) "ראיתי שסידרת את הערך, ערכתי אותו והורדתי את תבנית העריכה. טרול רפאים 11:04, 15 אוקטובר 2005 (UTC)

ונום[עריכת קוד מקור]

לא מקובל לכתוב בשמות החברים בהרכב רק את הכינויים שלהם, צריך לפרט את שמם ולהוסיף את הכינוי, נא לטפל בכך. טרול רפאים 11:04, 15 אוקטובר 2005 (UTC)

אבל זו הצורה שבה הם חותמים על אלבומיהם, ב-99% מהמקרים. ברוב המוחלט של אתרי המטאל זו גם הצורה שבה מתייחסים אליהם. אין לי בעיה לעשות את זה אבל זה נראה לי לא הכרחי, כי במגרש המשחקים של הבלק מטאל, החוקים כוללים שמות מוזרים, והשם האמיתי רלוונטי בערך כמו צבע הליפסטיק של החמות. אבל שוב, אם זה הכחי לגמרי לדעתך אני אתחיל לעבוד על זה בהדרגה. אולי תתייעץ עם עוד מישהו שמבין בתחום. בברכה, קקון 13:12, 15 אוקטובר 2005 (UTC)

זה נכון, אבל אלו הכללים של אינציקלופדיה... אני מסכים עם דעתך שרוב האנשים יחפשו אותם בכינוייהם ובגלל זה יש להשאירם. טרול רפאים 13:17, 15 אוקטובר 2005 (UTC)

בלי קשר ישיר, אני משתמש בערך הזה בתור התבנית לכל ערכי הלהקות שאני מסדר, כך שאם אתה יוצר ערך על להקה חדשה הוא אמור להיראות בערך אותו דבר. טרול רפאים 18:01, 16 אוקטובר 2005 (UTC)

סלטיק פרוסט[עריכת קוד מקור]

נאלצתי לשים תבנית שכתוב על הערך, להסבר נא להסתכל על שיחה:סלטיק פרוסט#הסיבות לשכתוב. אגב, אני חייב לציין שאני לומד המון על כל להקות המטאל מהמעקב אחרי הערכים שכתבת... טרול רפאים 13:04, 15 אוקטובר 2005 (UTC)

קצב החלפת הסגנונות של סלטיק פרוסט היה חסר תקדים בזמנו לגבי להקת מטאל, זו עובדה בדיוק כמו 2=1+1 והדבר שהלהקה הכי מפורסמת בזכותו.

תודה על הפידבק, אני מתכוון להמשיך ולפרט ואולי גם לתרגם חלק מהשירים. קקון 13:13, 15 אוקטובר 2005 (UTC)

אתה מפריע לי לערוך[עריכת קוד מקור]

תחליט אם סיימת את הערך או לא. דורית 22:44, 17 אוקטובר 2005 (UTC)

אני אפסיק בינתיים, כשתסיים סופית, אשמח אם תודיע לי ואמשיך לערוך כבקשתך. בברכה, דורית 22:48, 17 אוקטובר 2005 (UTC)
את דיברת על שעון שמאחר, אז השעון של ויקי מפגר בשעתיים והיה נדמה לי שסיימת כבר. תהיי בטוחה שאני כבר סיימתי, סליחה על ההפרעה, אני סוגר את המחשב. לילה טוב קקון 22:52, 17 אוקטובר 2005 (UTC)
זה בסדר, רק שנראה שיש לך הרבה מה לומר. תקרא שוב את הערך, תעבור על השינויים שכבר עשיתי, ותודיע לי מחר. בינתיים אני אעבור על ערכים אחרים שלך, ליל מנוחה. דורית 22:56, 17 אוקטובר 2005 (UTC)

מלווינס[עריכת קוד מקור]

יש בעיות עם הניסוח, ראה דף השיחה. בתודה, טרול רפאים 10:54, 18 אוקטובר 2005 (UTC)

תמונה של קינג דאיימונד[עריכת קוד מקור]

מה שלומך, קקון

נחמד כמובן ששמת תמונה של אלבום בערך קינג דאיימונד, אבל אני חושב שדווקא במקרה הספציפי של קינג דאיימונד רצוי מאוד שתהיה תמונה של הזמר עצמו, אתה בוודאי מבין למה. אני רואה שאתה כל הזמן מעלה תמונות לויקיפדיה העברית, אז אתה בוודאי יכול להעלות תמונה של קינג דאיימונד, זה יהיה נחמד.--Metal-wikiped 10:39, 25 אוקטובר 2005 (UTC)

חג שמח מטאל,

חיפשתי בויקפדיות ולא מצאתי תמונה כזאת. אם יתחשק לי פעם אני אגיש כמה בקשות באתרים של להקות לגבי הורדה של תמונות כמו שעשיתי עם מלכאש. אתה יכול לנסות בעצמך, פשוט תשלח אימייל קצר לאתר של דיימונד או מרסיפול פייט, זה פרסום טוב בשבילם. בברכה, קקון 10:53, 25 אוקטובר 2005 (UTC)

סבבה (מלה שאני פעם ראשונה רושם בויקיפדיה), וחג שמח גם לך.--Metal-wikiped 10:57, 25 אוקטובר 2005 (UTC)

אסתטיקה של ערכים[עריכת קוד מקור]

שלום.

קודם כל, יפה שלקחת על עצמך לכתוב ערכים על כל הלהקות, שקודם לכן לא היו ערכים עליהן. אבל, לפחות לדעתי, חלק מהערכים לא אסתטיים מספיק מבחינת עיצובם. ראה לדוגמה את הערך אליס אין צ'יינס. אם תוותר על כמה תמונות, תוריד את התבנית המיותרת של חברי ההרכב ואת הדיסקוגרפיה תרשום בצורה רגילה ולא בתור טבלה - הערך ייראה הרבה יותר טוב. בברכה, Cast 12:12, 26 אוקטובר 2005 (UTC)

שלום Cast,
ברגע שיהיה לי זמן אני ארחיב את הערך הזה, אני מסכים איתך שהוא קצת מקושקש, אבל זה לא ערך שלי. אני רק הוספתי עטיפות אלבומים. תודה על תשומת הלב, בברכה, קקון 14:02, 26 אוקטובר 2005 (UTC)
אוקיי. אם כך, נטלתי לעצמי את הרשות לעצב מחדש את הערך. בברכה, Cast 15:29, 26 אוקטובר 2005 (UTC)

התמונות מהוויקיפדיה האנגלית[עריכת קוד מקור]

שלום,

שמתי לב שאתה מעלה תמונות שמקורן מהוויקי האנגלי. אולם, חשוב מאוד להעלות את התמונות באותו השם בדיוק כמו שמופיע בוויקי האנגלי. אין לשנות את השם מפני שאז הקישור לתמונה המקבילה בוויקי האנגלי אינו עובד. ראה לדוגמה את תמונה:CC10.jpg. אם תלחץ על "בדף תיאור הקובץ המקורי" בחלק של הרשיון, תראה שהקישור אינו עובד. לכן, אני מבקש ממך להעלות בבקשה את התמונות מחדש עם השם המקורי ולמחוק (על ידי {{מחק}}) את התמונות הישנות. אם יש לך שאלות, אל תהסס לפנות אלי.

תודה, Yonidebest Ω Talk 23:31, 27 אוקטובר 2005 (UTC)

מה שביקשת דורש זמן רב. ובכלל, בשביל מה צריך קישור לתמונה המקבילה בוויקי האנגלי? מה זה נותן? בברכה, קקון 23:56, 27 אוקטובר 2005 (UTC)
זה חשוב על מנת לשמור על זכויות היוצרים של הצלם או הצייר. מצאתי עוד שתי תמונות ששינית את שמן. אנא סמן את כל התמונות ששינית שמן למחיקה והעלה אותן מחדש תוך שמירה על השם המקורי. תודה, גילגמש שיחה 07:19, 28 אוקטובר 2005 (UTC)
חבל שלא ידעתי על זה ישר מההתחלה, אני אנסה להתחיל לבצע את מה שאמרתם בהדרגה. תיקנתי בינתיים את כינוי אלבום על שם צבע עטיפתו. דרך אגב, כשניסיתי להעלות את התמונה הזאת, ויקי ביקשה ממני במפורש להחליף את השם בגלל תווים אסורים בשם המקורי, ונתקלתי בתופעה הזאת עוד כמה פעמים. בברכה, קקון 14:35, 28 אוקטובר 2005 (UTC)
לידיעתך, בדף העלה קובץ לשרת יש הסברים ברורים. אם אינך יכול להעלות קובץ בגלל הבעיה שציינת, העלה אותה בשם דומה וציין בצורה ידנית בדף התמונה כי התמונה מקורה בוויקי האנגלי. כמו כן, שים קישור לדף התמונה בוויקי האנגלי. בברכה, Yonidebest Ω Talk 16:12, 28 אוקטובר 2005 (UTC)

נקרו[עריכת קוד מקור]

תוכל לסדר את הערך הזה? הניסוח שלו מזעזע. טרול רפאים 22:27, 28 אוקטובר 2005 (UTC)

אני לא מכיר את הנפש הפועלת וגם הערך באנגלית לא משהו, אבל הסתדרתי. אני רק לא בטוח אם זה קצרמר או לא. בברכה, קקון 00:14, 29 אוקטובר 2005 (UTC)

תבנית חברי ההרכב[עריכת קוד מקור]

ראיתי שגילגמש הוריד את זה בהתאם להחלטה, למה אתה יוצר תבנית חדשה? דורית 14:08, 29 אוקטובר 2005 (UTC)

הלוואי שהייתי יודע ליצור תבנית חדשה, או לפחות גירסה עברית לתבנית הכוללת תמונה שיש בויקי באנגלית. ניסיתי לעשות משהו כזה בנירוונה אבל האותיות יצאו קטנות מאוד משום מה. איפה יש הוראות ליצירה של תבנית? הסכמנו שצריך לשפר את התבנית, לא לחסל אותה לגמרי. בברכה, קקון 14:12, 29 אוקטובר 2005 (UTC)
תוצאות ההצבעה היו חד משמעיות - הרוב הצביע בעד מחיקה. לא ראיתי בשום מקום בהערת הצבעה שמישהו הציע לשפרה. עזרה לגבי תבניות אפשר למצוא בדפי העזרה. אל תיצור בבקשה תבנית דומה ללא דיון שיחזור (אפשר לעשותו חודשיים מהיום). גילגמש שיחה 14:14, 29 אוקטובר 2005 (UTC)
אפשר למקם את הכותרת "חברי ההרכב" מיד לאחר שורת הפתיחה? כי הרעיון שהם יהיו בסוף ובצמוד לרשימת האלבומים צורם לי. בברכה, קקון 14:18, 29 אוקטובר 2005 (UTC)
זה כמובן בלתי אפשרי. אפשר לשלב את זה בגוף הערך בלי הכותרת, אבל לתקוע פרק כזה בראש הערך זה בעייתי מאוד מבחינה אסטטית. גילגמש שיחה 14:21, 29 אוקטובר 2005 (UTC)
טוב, אז סליחה על כל הבלגן, התכוונתי לשאול מיד את דעתו של מישהו אבל דורית הקדימה אותי. בברכה, קקון 14:26, 29 אוקטובר 2005 (UTC)
זה לא חייב להיות בסוף, ראה את U2. אבל צריכה להיות פסקת הקדמה לפני כן. ובכל מקרה, מספיק עם שלל הטבלאות והתבניות, זה מסבך את הרוב, וודאי את החדשים. דורית 14:45, 29 אוקטובר 2005 (UTC)
אני מסכים איתך רק בגלל שאנחנו ויקיפדיה מדרג ג' בכל מה שקשור ללהקות, ובמקרה הזה תבניות הן קצת OVER THE TOP. בברכה, קקון 14:51, 29 אוקטובר 2005 (UTC)
רציתי לתקן מיד ולבקש סליחה ממי שנעלב מההערה שלי על הלהקות, אני פשוט קצת עייף. אני משאיר את ההערה כאות קלון לעצמי. שוב סליחה, קקון 15:16, 29 אוקטובר 2005 (UTC)
זה בסדר, לך תנוח קצת, הויקיפדיה תהיה כאן כשתחזור. דורית 15:19, 29 אוקטובר 2005 (UTC)

דף המשתמש שלך[עריכת קוד מקור]

אהלן קקון, אולי כדי שתכחיל את דף המשתמש שלך, למשל ברשימה של כל ערכי המאטל שהוספת לויקיפדיה. Jobnikon 22:07, 29 אוקטובר 2005 (UTC)

סהלן לך, זה עוד יקרה אבל עכשיו אני עייף מדי. לילה טוב. קקון 22:13, 29 אוקטובר 2005 (UTC)

שיחת ויקיפדיה:הידעת?[עריכת קוד מקור]

 1. עדיף להימנע משימוש בקווים חוצים, מדובר בשריד לימיה האפלים של ויקיפדיה, היום משתמשים בד"כ בכותרות
 2. העברתי את הבקשה למקום המתאים שהוא בויקיפדיה:הידעת?/החלפת הידעות

בברכה, טרול רפאים 14:21, 5 נובמבר 2005 (UTC)

תודה לך, קקון 14:23, 5 נובמבר 2005 (UTC)

כל הכבוד[עריכת קוד מקור]

בס"ד היי קקון! כל הכבוד על דבריך בדיון המחיקה של יורים ושרים, רק חבל שאנחנו האנשים היחידים שמתנגדים למחיקה. נקווה שעוד אנשים ילכו בדרך שלנו, ליאת.שיחה מישהי שאיכפת לה 17:41, 6 נובמבר 2005 (UTC)

תודה רבה. אל תדאגי, האמת נמצאת אי-שם. בברכה, קקון 17:44, 6 נובמבר 2005 (UTC)

בס"ד

בכיף, מה נראה לך? הערך יישאר או לא? מאוד מקווה שכן, אני באמת לא מבינה את טרול רפאים בקטע הזה. אני בסה"כ די חדשה פה, רק מה-14/2. זוהי תעודת עניות לויקיפדיה, הקלות הבלתי נסבלת הזו של העלאת ערכים להצבעות מחיקה, מה אתה אומר?

אשמח לקרוא,

ליאת.שיחה מישהי שאיכפת לה 17:50, 6 נובמבר 2005 (UTC)

הם פשוט חושבים שזו לא העבודה שלהם למחוק כל מפיק ותחקירן שרוצה לפרסם את עצמו, אבל הם טועים לדעתי. אין סדרה (או אפילו פרסומת, שהיא יצירת אמנות) שלא מגיע לה להיות קצרמר לפחות. קקון 17:58, 6 נובמבר 2005 (UTC)

בס"ד

צודק, מה שנכון נכון, איך אומרים? החיפזון מהשטן, ליאת.שיחה מישהי שאיכפת לה 18:01, 6 נובמבר 2005 (UTC)

דף משתמש[עריכת קוד מקור]

הרגע ראיתי את ההרחבה, תודה על מה שכתבת, למרות שיש כמה שיטענו שסבלנות זה לא הצד החזק שלי :) בברכה, דורית 21:43, 10 נובמבר 2005 (UTC)

על לא דבר. מבחינה ויקיפדית את ראויה לציון. קקון 21:49, 10 נובמבר 2005 (UTC)
תודה רבה. ואם אני כבר פה, בקשה קטנה לי אליך. כשאתה עושה שינוי משני, סמן אותו. אם אתה לא מוסיף פסקה או משהו בדומה, ליד התקציר תסמן את התיבה "זהו שינוי משני" כדי שלא נצטרך לעקוב אחרי הכל. דורית 18:55, 12 נובמבר 2005 (UTC)
לא ידעתי מזה. אין בעיה. קקון 19:07, 12 נובמבר 2005 (UTC)

יישר כח![עריכת קוד מקור]

בס"ד

היי קקון! יישר כח על דבריך בדיון למחיקת התמונה המופיעה בערך:"השם המפורש". זו תמונה שאינה ראויה להיות בויקיפדיה וכמובן בערך עצמו. בי אישית זה מאוד פוגע, והייתי מצביעה בעד המחיקה, אבל אני מהססת. תודה שעזרת לי להביע את דעתי.

ליאת.שיחה מישהי שאיכפת לה 17:28, 12 נובמבר 2005 (UTC)

תודה רבה. תצביעי, חיים רק פעם אחת (סתם). שבוע טוב, קקון 17:31, 12 נובמבר 2005 (UTC)

בס"ד

בכיף, ליאת.שיחה מישהי שאיכפת לה 17:32, 12 נובמבר 2005 (UTC)

אני חושב שמ"לעוט" צריך לומר "עיטה"[עריכת קוד מקור]

שאלת בדף המשתמש שלך, איך צריך לקרוא לפעולה "לעוט". אז אם לשפוט לפי לקום>>קימה, לקוד>>קידה, אז צריך להיות: לעוט>>עיטה. אני מודה שזו רק אנלוגיה, ולא ראיתי את המילה הזאת בשום מילון. Dror_K 19:41, 12 נובמבר 2005 (UTC)

זה היה רק בתור בדיחה, אבל באותה מידה אפשר להגיד לשוט>>שייט, לעוט>>עייט. צריך לשאול את אבשלום קור. תודה בכל מקרה, קקון 21:20, 12 נובמבר 2005 (UTC)

השם המפורש[עריכת קוד מקור]

אנא ממך אל תעשה עריכות שהדיון אודותיו לא נסתיים. בברכה Shayakir 18:10, 13 נובמבר 2005 (UTC)

הדיון הוא על התמונה ולא על הערך. לדברי דוד שי בסוף הדיון, הערך ראוי לשכתוב כזה. בברכה, קקון 18:14, 13 נובמבר 2005 (UTC)
על איזה הערה אתה מדבר? Shayakir 18:40, 13 נובמבר 2005 (UTC)
אני מציע שנפסיק לבזבז את זמננו, ונוריד את התמונה מהערך. בגוף הערך ניתן לעבור לצורה "י-ה-ו-ה" בכל מקום שאינו ציטוט מהתנ"ך. אין כאן עניין עקרוני. יש אנשים שצורה מסוימת כואבת להם. לא ידוע לי על אנשים שעקיפת צורה זו כואבת להם. דוד שי בברכה, קקון 19:11, 13 נובמבר 2005 (UTC)

הערה בקשר לקיצור הדתי[עריכת קוד מקור]

בס"ד

היי קקון

בס"ד הוא לא שם של אדם מסויים, אלא קיצור דתי שאני כותבת מתוקף אמונתי הדתית. הקיצור הוא חלק מסידרה שלמה של קיצורים שאותם כותבים, והאדם שמחליט לכתוב קיצור דתי, בוחר מבין האפשרויות איזה קיצור לכתוב. אני בחרתי ב"בס"ד". אם אראה שזה מפריע אולי אוריד את הקיצור כשאני פעילה ב"ויקיפדיה", בכל מקרה תודה על ההערה.

ליאת.שיחה מישהי שאיכפת לה 23:41, 16 נובמבר 2005 (UTC)

הצבעות מחיקה[עריכת קוד מקור]

אני מקבל תחושה חזקה של חוסר ענייניות בהצבעותיך: כל מי שיש לו כיפה על הראש - לא למחוק, כל מי שאין לו - למחוק. יכול להיות שאני טועה? עמית 09:06, 20 נובמבר 2005 (UTC)

יש לך עוד ראיות לחוסר הענייניות? קקון 09:11, 20 נובמבר 2005 (UTC)
אם הייתי חושב שאתה טיפש, לא הייתי מעיר לך. אבל אני חושב שאתה מגמתי, ולא מבין למה. יש לך ספק שתרומתם של שלום כהן ומשפחת ואך לתרבות העברית אינה מגיעה לקרסוליה של שלומית קדם או ניצה בן ארי? הטיעונים שלך כי "יש קטגוריה של רבנים, ואלה המאפיינים של רב שחשובים לקהל המסוים של הערכים האלה." תופס גם לגבי שתי המתרגמות. איך אתה מסביר את זה? עמית 09:39, 20 נובמבר 2005 (UTC)
יש תרבות יהודית ויש תרבות עברית, וצריך להתייחס אליהן בנפרד. אותו הדבר ניתן לומר לגבי תרומתן של המתרגמות לתרבות היהודית. ציינתי כבר שאין הבדל בין הרבי מליובביץ' לכל רב אחר, אבל יש הבדל בין אונקלוס לגב' בן ארי (בין השאר מפני שאונקלוס הוא חלק משני התרבויות, שזה סוג של ערך מוסף), כמו שיש הבדל בין המהנדס ליאונרדו דה-וינצ'י למהנדס עמית אבידן. לגבי המגמתיות, אני דווקא חושב שאת אותו המרץ שמושקע בנסיונות למחוק ערכים על רבנים היה צריך להשקיע במחיקת ערכים סתמיים על אקדמאים. בברכה, קקון 10:02, 20 נובמבר 2005 (UTC)
אין ספק שיש הבדל בין תרבות יהודית לתרבות עברית, אבל הרושם המתקבל הוא שסף הקבלה שלך לערכים המשתייכים לתרבות העברית גבוה בהרבה מסף הקבלה של ערכים המשתייכים לתרבות יהודית. שלא תבין לא נכון: אני בעד מחיקת כולם ללא יוצא מן הכלל, אבל מנסיוני אין טעם לדון במחיקות של ערכי רבנים כי יש כאן רבים שרואים במחיקת ערכים עם זקן וכיפה פגיעה אנושה בכבודה של היהדות.
מעבר לכך, האמירה "אין הבדל בין הרבי מליובביץ' לכל רב אחר" לא נכונה לחלוטין. יש בינהם בדיוק את אותו ההבדל שיש בין דה וינצ'י לביני.

עמית 10:39, 20 נובמבר 2005 (UTC)

נכון שויקי היא חלק מהתרבות העברית ולא היהודית, אבל היא מתעדת את שתי התרבויות באותה צורה וכשמתעדים שמות של רבנים נכון לעשות זאת מנקודת ראות הלכתית (כי מכל בחינה אחרת מקצוע הרב זהה למקצוע הנגרות). מבחינה זו, הרב הראשי לישראל והרב הראשי של הונולולו אינם שונים. אבל מבחינה מדעית ותרבותית, יש תהום בין אונקלוס לגב' בן-ארי. קקון 10:53, 20 נובמבר 2005 (UTC)
למה "נכון לעשות את זה מנקודת ראות הלכתית (כי מכל בחינה אחרת מקצוע הרב זהה למקצוע הנגרות)"? ויקי עושה הכל מנקודת הראות של ויקי. יש רבנים שהם בעלי מקצוע ותו לא, ויש רבנים שהתעלו מעל זה. ויקי אמורה לדעת להבחין בין אלו לאלו, ולא לכתוב ערכי יהדות "מנקודת ראות הלכתית", שכן אז אנחנו שמים לעצמנו כיסוי עיניים וקושרים לעצמנו יד אחת מאחורי הגב. נקודת הראות ההלכתית היא מאוד צרה, להזכירך, ובויקי אנחנו משתדלים להציג נושאים מנקודת מבט רחבה ככל הניתן. עמית 11:03, 20 נובמבר 2005 (UTC)
לדעתי, לכל רב שהוא יש ערך מוסף כאיש דת ולכל רב יש מקום בויקיפדיה, אלא אם כן הוא רב של שכונה בלבד. אקדמאיות איננה ערך מוסף מספק. ערכי הרבנים אמורים להיות כאלה שמתחשבים בקהל היעד האמיתי שלהם (לא כזה שמתעניין בערך או שניים) ובמה שמעניין אותו, וזו הכוונה בנקודת ראות הלכתית. לדוגמא, מנקודת ראות ויקיפדית, אין חשיבות לישיבה בה למד הרב. קקון 12:11, 20 נובמבר 2005 (UTC)
מה שכתבת כאן נכון לגבי ספר טלפונים, לא לגבי אנציקלופדיה. עמית 12:31, 20 נובמבר 2005 (UTC)
אתה צודק. התכוונתי, כל רב שמישהו ימצא לנכון לפתוח עליו ערך. אם תביט ברשימת הרבנים הנוכחית ובערכיה, היא היתה יכולה להיות גדולה פי עשרה באותה מידה בכל מקרה. להבדיל בין מתרגם למתרגם זה אפשרי; להבדיל בין רב לרב בגלל גודל או חשיבות הקהילה שלו זה כבר ללכת נגד קונספט הרב ולסתור את עצמך. קקון 12:44, 20 נובמבר 2005 (UTC)
בינינו, אנחנו סתם מבזבזים את זמננו ומרצנו בהצבעות מחיקה. יש אכן עשרות רבנים חשובים (בעיקר מתקופות קדומות), שאין עליהם כאן מילה וחצי מילה; אני מניח שכן הדבר גם לגבי סופרים, משוררים ואמנים (אם כי נראה לי שבמידה פחותה). חבל להשקיע אנרגיה במחיקה, במקום לכתוב. הלל 12:53, 20 נובמבר 2005 (UTC)
מה שנכון נכון. קקון 14:01, 20 נובמבר 2005 (UTC)

דף המשתמש שלך[עריכת קוד מקור]

הוחמאתי.:-) הלל 12:36, 20 נובמבר 2005 (UTC)

הוספה לקטגוריה - אנשים ששמותיהם הפכו למונחים[עריכת קוד מקור]

קקון שלום. לדעתי הכוונה ב-קטגוריה:אנשים ששמותיהם הפכו למונחים היא להכניס אישים שהפכו למושגים ולא כאלו שקרויים על שמם משפטים בעולם המתמטיקה. לדעתי לפני שתמשיך כדאי לשאול אחרים אם הקטלוג שאתה עושה הוא נכון. בברכה John Doe 18:21, 26 נובמבר 2005 (UTC)

אין בעיה. גיאומטריה אוקלידית היא מונח לא פחות וגם לא פחות חשוב מסאדיזם. קקון 18:31, 26 נובמבר 2005 (UTC)
מדוע לא להמתין להחלטה מוסכמת. אתה רואה בדף שיחת הקטגוריה שיש מחלוקת על הקטלוג. אני מציע לעצור בשלב זה. John Doe 19:17, 26 נובמבר 2005 (UTC)
אני השתכנעתי כבר שצריך להוריד את כל המונחים שדורשים מילת-עזר מסוימת, כמו משפט או תורת. אבל לדעתי, מונחים שעומדים בזכות עצמם כמו יחידות אוהם, ואט, וולט לא מהווים בעיה. קקון 19:21, 26 נובמבר 2005 (UTC)

כל הכבוד[עריכת קוד מקור]

בס"ד

היי קקון!

יישר כח על העריכה של הערך ישיבת בית אל,

ליאת.שיחה מישהי שאיכפת לה 09:41, 28 נובמבר 2005 (UTC)

תודה רבה. קקון 09:43, 28 נובמבר 2005 (UTC)

בס"ד

בכיף, מישהו היה צריך לעשות את זה כי הערך לא היה טוב בגירסא הקודמת שלו. אני רציתי לעשות את זה, אבל פחדתי לגעת.

ליאת.שיחה מישהי שאיכפת לה 09:47, 28 נובמבר 2005 (UTC)

נכון ש"ויקיפדיה" עושה אסוציאציות של קיפודים, אבל מלגעת לא צריך לפחד. קקון 09:50, 28 נובמבר 2005 (UTC)

בס"ד

אהבתי,

ליאת.שיחה מישהי שאיכפת לה 09:53, 28 נובמבר 2005 (UTC)

ויה דולורוזה[עריכת קוד מקור]

הי קקון מודה שקצת נעלבתי שאתה אומר בעצם שהעבודה שלי אידיוטית, אולי יכלת לנסח את זה קצת יותר בעדינות שאני לא ארגיש ממש ממש מפגרת? לאיזה סוג של רקע אתה מתכוון מעבר למה שכתוב? --משוש30 07:34, 29 נובמבר 2005 (UTC)

לא אמרתי דבר כזה, העבודה שלך ראויה לציון. סליחה מכל הלב אם נעלבת. כתבתי שהסרט הוא אידיוטי ובוטה, ושאם הוא כולל היסטוריה של הצליבה, אז בוודאי שנכס צאן ברזל (לא בציניות) כמו הערך שלך צריך לכלול אותה. הלוואי עלי שאני אהיה "מפגר" כמוך. קקון 07:40, 29 נובמבר 2005 (UTC)
טוב אז חוסר הבנה. בכל זאת אני מודה שאני לא מבינה איזה סוג של רקע היסטורי חסר. רקע על מי היה ישו/ע [עד שנחליט]? רקע מהברית החדשה? רקע על הקמת התחנות? (כי מעבר למה שכתבתי על הקמת התחנות לא מצאתי מידע נוסף) בברכה --משוש30 07:43, 29 נובמבר 2005 (UTC)
קודם כל תחזירי את זה לרשימת המועמדים, כי בכל מקרה הוא יהיה מומלץ, גם אם העולם יתהפך. הכוונה בהצבעה שלי היתה שתעשי את הערך יותר נגיש לאנשים שלא מכירים את הרקע ושהצצה בערך ישו רק תבריח אותם. אפשר גם לעשות אותו יותר קומוניטטיבי עם הפרטים שציינתי ועם איזכור של הסרט המדובר, שמציג את כל התחנות בפרוטרוט. ושוב סליחה. קקון 07:49, 29 נובמבר 2005 (UTC)
הי קקון. אין שום סיבה שתוריד את ההתנגדות שלך או תרגיש לא נעים. היתה חוסר הבנה ביננו זה לא נורא. בכל מקרה אני לא רוצה להמליץ על ערך אם יש מספר אנשים שחושבים שחסר בו משהו. אני תוהה אם באמת צריך הקדמה היסטורית בהתייחס לכך שיש את הערך "ישו" וניתן לקרא אותה שם. כלומר, האם בכל כנסייה שאני אכתוב עליה עכשיו אני אצטרך להסביר מחדש מי היה ישו ומה הוא עשה? --משוש30 10:35, 29 נובמבר 2005 (UTC)
לא, כי כנסיה זה מונח הרבה יותר מוכר מויה דולורוזה. הרקע המתומצת יכול להיות מועתק ממש מן הערך ישו, וגם מפוזר לאורך התחנות. קקון 10:41, 29 נובמבר 2005 (UTC)
הי הוספתי די הרבה רקע (מקווה שלא יותר מדי) תגיד לי מה אתה חושב. וחוץ מזה אתה ממש מקסים. תודה. גרמת לי לחייך עם ה"ויה דולורוזה" שלי...--משוש30 17:34, 29 נובמבר 2005 (UTC)
מומלץ מארץ המומלצים. שתחייכי כל החיים שלך. קקון 17:37, 29 נובמבר 2005 (UTC)
משוש - לזה את קוראת התנגדות? ברור שזה ערך מומלץ. דורית

הצבעת מחיקה[עריכת קוד מקור]

מחקתי את זה, אין צורך למחוק אם אפשר לאחד תוך שיכתוב מאסיבי. ואין צורך למהר כ"כ עם הצבעות מחיקה. ראה את דף השיחה שם. דורית 18:07, 29 נובמבר 2005 (UTC)

ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/סינגלים של רועי הראבן[עריכת קוד מקור]

הצבעת בהצבעת כשהיא הייתה על חומוס (תקליטון) ובינתיים הרחבתי אותה לעוד שני סינגלים של אותו זמר. טרול רפאים 21:50, 29 נובמבר 2005 (UTC)


עדכון הצבעה[עריכת קוד מקור]

שלום,
השתתפת בדיון שמתקיים בויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/קטגוריה:אנשים שעל-שמם קרוי אסטרואיד. שים לב בבקשה - חל שינוי בדיון. ההצעה הנוכחית היא לא רק על מחיקת הקט', אלא גם הרשימה המוצאת. גילגמש שיחה 22:28, 4 דצמבר 2005 (UTC)

שלום קקון[עריכת קוד מקור]

בנוסף לתשובה בדף השיחה שלי ראה ויקיפדיה:מזנון#נעילת הצבעות מחיקה שהסתיימו בברכה, כרם יהושע 23:13, 6 דצמבר 2005 (UTC)

גרבילים![עריכת קוד מקור]

אחי הגדול כתב את הערך על גרביל באין-ציקלופדיה. תוכל להעביר אותו ל-He:גרביל? לי זה לא מצליח משום מה. תודה, אחיה פ. 19:01, 8 דצמבר 2005 (UTC)

תבקש ממנו שיירשם וראה את התוספות שלי. כל הכבוד על הערך המקיף. קקון 20:08, 8 דצמבר 2005 (UTC)

איןציקלופדיה נפתחת![עריכת קוד מקור]

בקשתי מאנג'לה דומיין משלנו והיא העניקה לנו את http://eincyclopedia.wikicities.com אני מקווה שתכנס ותתחיל לעשות סדר כי לי אין זמן. Avichai 12:34, 11 דצמבר 2005 (UTC)

סחתיין עליך. אני אתחיל לעשות את זה בהדרגה כי בקושי יש לי זמן להשתין עם כל הממ"נים. תגיד, חייבים להזכיר את ויקיפדיה, ואם כן אז אפשר בצורה יותר הומוריסטית? קקון 16:48, 11 דצמבר 2005 (UTC)
אני בגישה של "לא חייבים שום דבר לאף אחד", אבל איך שבא לך Avichai 16:49, 11 דצמבר 2005 (UTC)

קפד ראשו[עריכת קוד מקור]

תוכל לשפצ"ר את הערך הזה? כרם יהושע 10:57, 1 ינואר 2006 (UTC)


קטגוריה יצירתית ביותר[עריכת קוד מקור]

קקון שלום. מה פשר הקטגוריה 'התיזו מים בשלולית' שפתחת?

Pacman 23:48, 1 ינואר 2006 (UTC)

זה לא אני, ראה כאן. קקון 23:50, 1 ינואר 2006 (UTC)

אה D: לא הבנתי את הבדיחה, אבל בוא נניח שכן. Pacman 23:55, 1 ינואר 2006 (UTC)

מקור המלה העברית[עריכת קוד מקור]

ראיתי את שאלתך בשיחת הערך חתול מהו מקור המלה העברית חתול משום שאינה מופיעה בתנ"כ. התשובה היא שמקור המלה העברית הוא במלה הלטינית catulus שפירושה הוא כלב צעיר ולא חתול. כנראה מישהו התבלבל או אולי זו היתה טעות נפוצה כי המלה הלטינית לחתול היא cattus.--Mixngo 01:01, 8 ינואר 2006 (UTC)

תודה לך קקון 19:40, 8 ינואר 2006 (UTC)

הצבעת מחיקה[עריכת קוד מקור]

קקון, אנא ראה תגובתי בשיחת משתמש:דורית#מחיקה בהצבעת מחיקה - יתכן שההצבעה שלך נמחקה בנסיבות מוזרות, בזמן שהוספתי את שלי. אנא הצבע שוב אם אתה מעוניין. עוזי ו. 00:37, 15 ינואר 2006 (UTC)

מחיקה מוטעת[עריכת קוד מקור]

שלום, מחקת הצבעה של משתמש רשום בעל ותק של מעל חודש ומעל 100 עריכות. אנא שים לב להבא לכללי המחיקה וההצבעה. Yonidebest Ω Talk 14:45, 15 ינואר 2006 (UTC)

סליחה. קקון 14:47, 15 ינואר 2006 (UTC)

ויקיפדיה:רשימת ערכים במחלוקת/:פות[עריכת קוד מקור]

היי, אבקשך להעביר את הצבעתך לאיור, כדי להשיג רוב על־פני התמונה. צהוב עולה 08:15, 18 ינואר 2006 (UTC)

תודה שעשית זאת עוד לפני ששלחתי את הבקשה :) צהוב עולה 08:18, 18 ינואר 2006 (UTC)
בבקשה, אני מקבל כאב ביצים כל פעם שאני רואה את הצילום הזה בויקיפדיה ואין לי מושג למה. קקון 08:20, 18 ינואר 2006 (UTC)

לזניה[עריכת קוד מקור]

חווה דעתך: האמנם רק ברוטב עגבניות? עמית 21:16, 20 ינואר 2006 (UTC)

לא יודע. בכל מקרה, טוב שהזכרת לי לאכול לזניה, מזמן כבר לא עשיתי את זה. קקון 23:45, 20 ינואר 2006 (UTC)
אגב, גיליתי: זה לא. עמית 20:37, 30 ינואר 2006 (UTC)

העברת דפים[עריכת קוד מקור]

היי,
היה דיון במקום כלשהו על העברת הדפים שביצעת? גילגמש שיחה 06:08, 30 ינואר 2006 (UTC)

בוקר טוב, ראה בדף השיחה של דוד שי. קקון 06:11, 30 ינואר 2006 (UTC)
זהו שזה לא טוב. היית אמור לקיים דיון מסודר לפני שאתה משנה ולא לקבוע עובדות בשטח, גם אם אתה סבור שאתה צודק. אל תעשה את זה יותר בבקשה. גילגמש שיחה 06:13, 30 ינואר 2006 (UTC)
אין בעיה. לא היתה אחידות בנושא הזה וחשבתי שהקטגוריה רק מחכה שישנו לכאן או לכאן. קקון 06:39, 30 ינואר 2006 (UTC)

זכויות יוצרים[עריכת קוד מקור]

נראה לי שתמונה של עטיפת אלבום בדף המשתמש שלך היא חריגה משימוש הוגן. טל שחר 16:51, 30 ינואר 2006 (UTC)

לא מבין בזה. לקחתי את זה מוויקיפדיה באנגלית. את באמת חושבת שאסור בדף משתמש? קקון 20:24, 30 ינואר 2006 (UTC)
אני אשאל את דרור. הוא מבין בזה. אבל לפי ההגדרה של שימוש הוגן שיש גם בתמונה באנגלית וגם בעברית באיזה מקום, נראה שזה אסור. טל שחר 21:50, 30 ינואר 2006 (UTC)
שאלתי את דרור, גם לדעתו אסור. טל שחר 08:56, 31 ינואר 2006 (UTC)


הודעה[עריכת קוד מקור]

שלום,
זאת הודעה לכל משתתפי דיון מחיקת קטגוריית להט"ב ידועים. הדיון מתקיים בויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/קטגוריה:להט"ב ידועים. שים לב בבקשה, נוספה אופציית הצבעה נוספת, שלא הייתה קיימת בעת הצבעתך. גילגמש שיחה 12:20, 1 פברואר 2006 (UTC)

תבנית[עריכת קוד מקור]

אנא ראה שאלתי בשיחת תבנית:מרילין מנסון. תודה, odedeeשיחה‏ 06:54, 3 פברואר 2006 (UTC)

תבנית הבי מטאל[עריכת קוד מקור]

שלום,

תוכל בבקשה לשנות את הצבעים של תבנית:הבי מטאל? עם הרקע השחור קשה מאד לקרוא.

חוץ מזה, נראה לי קצת מוגזם לשים את ג'יימס הטפילד בתבנית. הפניות לסגנונות של מטאל ונושאים כמו "שטניזם במטאל" או "פוליטיקה במטאל" זה בהחלט במקום, אבל אי אפשר לשים כל זמר מטאל בתבנית, גם אם הוא אחד המפורסמים. מספיק להשאיר קישור לקטגוריית אמני מטאל או משהו בסגנון. --אמיר א. אהרוני 20:44, 3 פברואר 2006 (UTC)

אתה צודק בקשר להטפילד, אבל אוסבורן ודאיימונד הם מספיק חשובים. הרקע השחור כל כך מפריע לקרוא? קקון 06:51, 4 פברואר 2006 (UTC)

היי קקון, לדעתי דווקא הצבע השחור שולת!!!!1, אבל ערכים כמו אורפנד לנד מאבדים את התמונה שהיתה בהם בגלל התבנית, וחבל. בנוסף - רוב האנשים לא שמעו מימיהם על קינג דימונד, אז לשים אותו באמני המטאל הנודעים בתבנית זה קצת מוזר. אליבאבא 07:17, 4 פברואר 2006 (UTC)
בשביל זה בדיוק שמתי אותו. גם אני לא שמעתי עליו פעם, אז מה? אפשר להגיד שהוא מייקל ג'קסון של המטאל בקלות. הוספתי את ליין סטאלי כי לדעתי הוא היחיד משנות התשעים שבאמת הביא את המטאל למיינסטרים. קקון 07:23, 4 פברואר 2006 (UTC)
אני לא רואה שום סיבה לשים את ליין סטיילי בתבנית. אני בכלל תמה על התעקשותך לשים בתבנית דווקא שמות של סולנים ולא של להקות, אבל זה נושא נפרד.
ופרטנית בנושא סטיילי - נכון שבמוזיקה של AIC היו הרבה מרכיבים של מטאל, אבל הם נתפסים כלהקת גראנג'. אם ככה, אז למה לא סאונדגרדן ותראפי?? גם במוזיקה שלהם יש מרכיבים של מטאל.
בכלל - זה דיון בלתי-אפשרי, כי הוא סובייקטיבי מאד. האמן הפרטני היחיד שאני יכול להסכים להכניס אותו לתבנית זה באמת אוזי. על קינג דיימונד לא שמעתי, אבל אני לא ממש מטאליסט.
והרקע השחור אמנם שולת, אבל הקישורים הכחולים לא קריאים בעליל (ולא - לשנות את צבע הקישורים זה לא פיתרון, הם חייבים להישאר כחולים).--אמיר א. אהרוני 09:35, 4 פברואר 2006 (UTC)
הגדלתי את האותיות ואני יכול להגדיל עוד קצת, לדעתי זה מספיק קריא עכשיו. מקובל עליך שאני אקשר לבלאק סבאת', מטאליקה וג'ודס פריסט?

בקשר לסטאלי, רציתי לציין מישהו משנות ה-90 והוא נראה לי הבחירה הכי טובה, ולהקות כמו אליס וסאונגארדן הן לא פחות מטאל מאף להקה אחרת. שים לב שכתבתי גראנג' מטאל ולא גראנג', כי חלק מהלהקות עשו יותר פאנק ממטאל. אפשר להגיד עליו שהוא היה מהדמויות הבולטות במטאל של שנות ה-90. אבל אם לא השתכנעת אז אני אוציא אותו. מה אתה אומר על מרילין מנסון? קקון 09:48, 4 פברואר 2006 (UTC)

תבנית:מטאליקה[עריכת קוד מקור]

שלום לך,
אפשר להבין מה פשר השינוי שעשית בתבנית הנ"ל, ובמה הגירסא הנוכחית יתר טובה מהקודמת? Little Savage 12:01, 4 פברואר 2006 (UTC)

השארתי את התבנית הקודמת בהערה, אם אתה רוצה אני אשחזר. כל מה שעשיתי זה להוציא ממנה את מארזי ה-DVD והחברים לשעבר, שמתוכם רק לקליף בארטון היה קישור כחול. אני חושב שככה יותר נחמד, ראה גם תבנית:מרילין מנסון. אתה רוצה שאני אכניס גם את החברים לשעבר לשם או להחזיר לקודם? קקון 12:07, 4 פברואר 2006 (UTC)
כמה דברים:
 • האם בגלל שלחברי להקה לשעבר יש קישורים אדומים, זה זאת סיבה מספקת להוציא אותם מהתבנית?
 • האם רוב טרוחילו שהוא חלק מאוד שולי מההיסטוריה של מטאליקה, ראוי להיות בתבנית יותר מג'ייסון ניוסטד וקליף בארטון?
 • האם מארזי ה-DVD שנמכרו במיולוני עותקים ומוכרים למעריצי הלהקה לא פחות מאלבומי הלהקה, ראויים גם הם להיות מחוץ לתבנית?
 • ושום מילה על העיצוב.
Little Savage 12:21, 4 פברואר 2006 (UTC)
אני אוסיף את החברים לשעבר, אבל ה-DVD מיותר כרגע לדעתי כי התבנית למעשה תופיע רק בערך על S&M. אי אפשר לחכות עד שיהיו עוד 3-4 מארזי DVD עם קישורים כחולים? קקון 12:30, 4 פברואר 2006 (UTC)
באמצעות התבנית אפשר לראות איזה ערכים קשורים לערך הראשי, ועדיין אין עליהם ערך בויקפדיה. לדוגמא, כשיצרתי את התבנית, ג'יימס הטפילד היה חבר הלהקה היחיד שהיה לו ערך משלו. כעת, יש כבר ארבעה ערכים לחברי הלהקה לדורותיהם. לדעתי, יש לבתנית חלק גדול בעובדה הזאת.
ואם זה כ"כ מפריע לך שיש כמה קישורים אדומים בתבנית, אז תהפוך אותם לכחולים (אם אתה מבין למה אני מתכוון). Little Savage 12:47, 4 פברואר 2006 (UTC)
את האמט וטרוחילו אני כתבתי, ועל ה-DVD אין לי כל כך מה לכתוב כי אין לי אותם בבית ולא ראיתי אותם והם אדומים גם באנגלית. כמו שאמרתי, התבנית נשארה אותו דבר וגם הוספתי תמונות. אם עוד משהו מפריע לך אז תגיד. קקון 12:51, 4 פברואר 2006 (UTC)
הם לא אדומים באנגלית. תבדוק טוב.
חוץ מזה, אם אתה לא ראית את הסרטים/הופעות הנ"ל, זה לא אומר שגולשים אחרים לא ראו. אני אישית ראיתי את כולם, ואפילו תכננתי לכתוב עליהם ערכים ביום מן הימים.
ולגבי העיצוב, לדעתי הוא מתאים יותר לאתר מעריצים, ולא לויקיפדיה. Little Savage 13:06, 4 פברואר 2006 (UTC)
אני הולך להכניס את הסרטים לתבנית שלי, זה מקובל עליך? קקון 13:33, 4 פברואר 2006 (UTC)
אם כך, אז השינוי היחיד בין התבניות יהיה העיצוב, ולדעתי העיצוב הנוכחי מתאים יותר לאתר מעריצים ולא לויקיפדיה.
כמו כן, במקרה של מטאליקה עדיף בכלל לא לשים תמונות, הרי רוב טרוחילו הוא דמות שולית מדי בהיסטוריה של הלהקה בשביל שהוא יופיע עם תמונה. להקות שמתאים להן תמונות בתבנית הן פינק פלויד, לד זפלין והביטלס, אבל במקרה של מטאליקה ממש לא כדאי.
בקיצור, התבנית הקודמת עדיפה על התבנית הנוכחית בכל פרמטר אפשרי, ולכן מומלץ מאוד לשחזר אותה Little Savage 13:47, 4 פברואר 2006 (UTC)
בקטע הזה אני לא מסכים איתך. אתה חושב שאני באתי לפגוע בניוסטד או בבארטון בזה ששמתי תמונה של טרוחילו? אצלי בראש גם כן ניוסטד יותר מזכיר את מטאליקה, אבל הבעיה שהוא לא שם כרגע והתבנית מציגה את מי שכן שם. הוא חבר בלהקה כרגע, אם מחר דני סנדרסון יחליף אותו אז אני אשים תמונה של דני סנדרסון. למה לא לשמור על אחידות ולהיות כמו ביטלס ופינק פלויד? קקון 13:53, 4 פברואר 2006 (UTC)
לא צריך לשמור על אחידות, כי כמו שאמרתי לפני לכן, במקרה הזה ממש לא כדאי.
מספר חברי הלהקה שהתחלפו בביטלס ובפינק פלויד, הוא קטן מאוד וכל חברי הלהקה העיקרים מופיעים בתבניות. במקרה של מטאליקה, זה מאוד לא לעניין לשים תמונה של טרוחילו שהוא דמות מאוד שולית בהיסטוריה של הלהקה (שים לב שבויקי האנגלית לא שמו תמונות).
ואם כבר אנחנו עוסקים באחידות, אז התמונות ששמת מאוד לא אחידות. ללארס יש תמונה מתחילת שנות ה-80 , לג'יימס וקירק יש תמונות מסוף שנות ה-90, וטרוחילו בכלל לא קשור לתבנית כמו שהוא לא קשור ללהקה.
לעומת זאת, התמונות מהתבנית של הביטלס נלקחו כולן מחוברת האלבום הלבן, והתמונות של פינק פלויד נלקחו כולן מחוברת האלבום More.Little Savage 14:20, 4 פברואר 2006 (UTC)

יצירת קשר[עריכת קוד מקור]

שלום איש, איך אפשר ליצור איתך קשר? אני רוצה להחליף איתך איזה מילה בשושו.--משתמש חסר חיים 16:02, 11 מאי 2006 (IDT)