שיחת משתמש:רוזמן יצחק

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, רוזמן יצחק, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
יוניון ג'ק - שיחה 17:43, 21 באוקטובר 2018 (IDT)

מלחמת עריכה[עריכת קוד מקור]

כמה דברים לי אליך. קודם כל, לא מחזירים עריכה שבוטלה, אלא פותחים בדיון אם יש אי הסכמה. אחרת זו מלחמת עריכה, ועילה לחסימה.

ולעניין: א. איך קבעת מי יהודי בסיפור הזה? ב. אנשים שהם אזרחי הארץ לא "עולים", אבל זה לא אומר שאינם מהגרים. המילה בערך היא מחושבת ומדויקת, ואל תשנה אותה שוב. ‏TMagen‏ • שיחהמיזם ויקי נשים 16:07, 26 באוקטובר 2018 (IDT)

האבא יהודי, האמא התגיירה (כך על פי כתבת עיתון בפייסבוק של הבת) ומכאן שגם הבת יהודיה כשרה. ניתן לייחס ליהודי הגירה כשארץ ישראל איננה במסלול הנדידה שלו. רוזמן יצחק - שיחה 07:25, 27 באוקטובר 2018 (IDT)

מקור[עריכת קוד מקור]

זה אכן מקור, אבל כשזה בצורה מסודרת. מספר עמוד, שם הספר בצורה מסודרת, לא ערימה של מילים שצריך למצוא מה מסתתר שם. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 08:37, 6 בדצמבר 2018 (IST)

אז תסדר כראות עיניך. אין לי את הכישורים. אין עמוד זה בהקדמה. אל תמחק. רוזמן יצחק - שיחה 08:40, 6 בדצמבר 2018 (IST)

החזית הסורית במלחמת ששת הימים[עריכת קוד מקור]

שלום יצחק, אני מבקש ממך לא להיכנס למלחמת עריכה. ראיתי את התוספת שלך בערך וחלק מהניסוחים אינם אנציקלופדים (למשל: "יקים עלינו את העולם", "אשכול היה מגדולי המיישבים"). לפיכך שחזרתי לגרסה היציבה.

אתה מוזמן לפתוח דיון, אבל מלחמת עריכה אינה הדרך. Shayshal2 - שיחה 09:26, 11 בינואר 2019 (IST)

לא שחזרת לגרסה היציבה. רוזמן יצחק - שיחה 10:05, 11 בינואר 2019 (IST)
צודק. שיחזרתי לגרסה שכוללת את חלק מהתוספות שלך שמקובלת על כולם (שזה אני ואתה נכון לעכשיו). Shayshal2 - שיחה 14:15, 11 בינואר 2019 (IST)

העתקה מערך לערך[עריכת קוד מקור]

ערב טוב יצחק. התכנים בוויקיפדיה חופשיים בשימוש רק בכפוף למתן קרדיט. לכן אם אתה מעתיק או מעביר תוכן משמעותי שמישהו אחר יצר מערך אחד (למשל תוכנית ההרגעה) למקום אחר, יש לכתוב זאת בתקציר העריכה. לדעתי גם יש להשתדל להימנע מכפילויות כי הן מקשות על העדכונים בהמשך. בשביל זה יש הפניות. תודה. בברכה, גנדלף - 22:39, 31/01/19

לא העתקתי, ערכתי וגם הסרתי קישור מת והחייתי קישור מת אחר כך שאין מקום למזכה (ובכלל, מספיק עם הרדיפה הטהרנית אחרי מזכים). היכן אם לא בערך על שטח c נפרט על תכנית שעניינה שטח c? רוזמן יצחק - שיחה 07:11, 1 בפברואר 2019 (IST)
בערך של הוגה התוכנית. מדובר בעמדה אישית שלו. משם העתקת את כל הפסקה, ש99% מהעבודה עליה עשו אחרים. בברכה, גנדלף - 09:10, 01/02/19
לא העתקתי, ערכתי. לא מדובר בעמדה אישית. יש אסכולה שלמה שדוגלת בהחלת הריבונות הישראלית על שטח c ולו משום היות השטח נדבך בגבולות ברי הגנה למדינת ישראל - ראה מאמרו הטרי של גרשון הכהן. רוזמן יצחק - שיחה 09:25, 1 בפברואר 2019 (IST)

אתנחתא[עריכת קוד מקור]

היי, מה שלומך,

ראה כי בלהט הדברים נעשו דברים שיפה היה להם לו לא היו נעשים. כולנו בני אדם שמנסים לתרום את חלקינו גם אם לפעמים הצד השני לא רואה את הדברים עין בעין. אני מציע שתקח רגע כוס מים ותעשה אתנחתא. אחר כך תשוב אלינו ביתר שאת ותמשיך לתרום לנו מתרומותיך היפות.
להשתמע. eli - שיחה 14:02, 4 בפברואר 2019 (IST)
אתה רציני eli ? הבן אדם מנסה להכשיל את המפעילים פעמיים ולשסות אותם בי, מכתים את דף השיחה שלי חזור והכתם, כאשר הוא זה שפתח במלחמת העריכה, מצטרף עורך נוסף ומעיד על התנהגותו וכל מה שעולה בדעתך לעשות זה לפנות אלי בדף השיחה שלי ולהמליץ לי להתקרר? וקושר הקשר, המנסה להטריל את המערכת, יוצא זך ונקי? מדהים ללמוד שגם פה התוקפנות והשקר משתלמים ממש כמו ברחוב. במקום שהפרק על 'תכנית ההרתעה' יכון על מקומו על פי שניים, אני והמשתמש בר נגד המתנגד גנדלף וגנדלף אם ירצה יפתח דיון בדף השיחה מתקיים בדיוק מה שיתכוון הצד הרשע שיקרה. הפרק הוסר ומתקיים דיון בדף השיחה על השבתו. על זה נאמר צדיק ורע לו רשע וטוב לו. רוזמן יצחק - שיחה 15:34, 4 בפברואר 2019 (IST)
תסלח לי שאני שולח אותך לסניפים ולא משיב לך כאן. אנא קרא בעיון את ויקיפדיה:מלחמת עריכה.
הרשה לי אפוא להוסיף בנימה אישית, גם אני בראשית דרכי יצא לי לא מעט לחוש תסכול וזעם, ואני ער לתחושותיך, אך אני משוכנע כי בד בבד אתה תבין כמוני שזה היופי במיזם שיתופי. אני ממליץ לך אפוא לנתב את הרגשות להסברה טובה של עמדתך בדף השיחה. eli - שיחה 15:57, 4 בפברואר 2019 (IST)
אני חושב שהתבלבלת. אתה לא הפסיכולוג שלי. תפקידך להעניש את הראוי לעונש ולא לנחם את הקורבן. גנדלף פצח במלחמת עריכה ובמסכת שקרים במטרה להוריד אותי מן הפסים ויצא נקי לחלוטין. כך פועלת מערכת רקובה. רוזמן יצחק - שיחה 16:07, 4 בפברואר 2019 (IST)
אוותר על הייעוץ התעסוקתי ואומר לך שלא כתבתי זאת תחת הכובע כפסיכולוג אלא כמשתמש שוותיק במיזם. תחת זאת אני מבקש שתשקול להעתר לבקשתי ותקרא בעיון את ויקיפדיה:מלחמת עריכה. eli - שיחה 16:13, 4 בפברואר 2019 (IST)
קראתי. גנדלף פתח במלחמת עריכה והיה אמור להענש על כך. גנדלף שיקר פעמיים וניסה להכשיל פעמיים את המפעילים כאשר הצביע עלי כמי שפתח במלחמת עריכה והיה אמור להענש על כך. הערך היה אמור לכלול בעת הזאת את הפרק שהוספתי ובר שב והחזיר אחרי שגנגלף מחק וגנדלף היה אמור לפתוח דיון בדף השיחה. רוזמן יצחק - שיחה 16:29, 4 בפברואר 2019 (IST)
אני מאמין לך שקראת. אך שמת לב מה נאמר שם לגבי גירסה יציבה? לגבי מי נחשב "נכנס למלחמת עריכה"? eli - שיחה 16:34, 4 בפברואר 2019 (IST)
מהרגע שבר השיב את העריכה שלי בנימוק שהיא רלוונטית לערך נוצר מצב ששניים בעד העריכה ואחד נגדה. אותו אחד היה אמור לגשת לדף השיחה ולפתוח בדיון ולא לשחזר בפעם השניה. ומכיוון שגנדלף בחר לשחזר את בר הוא התחיל במלחמת עריכה. רוזמן יצחק - שיחה 18:49, 4 בפברואר 2019 (IST)

משק המים והשפכים בישראל[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לערך משק המים והשפכים בישראל, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה, !Σiη Stαlεzε אילן שמעוני - שיחה 13:22, 13 בפברואר 2019 (IST)