שיחת משתמש:רועי זק

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, רועי זק, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Wall · Rhone‏ 12:14, 6 באוקטובר 2010 (IST)


שריה דבליצקי[עריכת קוד מקור]

שלום לך. על מה מתבססת התוספת שלך לערך הנ"ל? החבר הברי"א - שיחה 12:39, 7 באוקטובר 2010 (IST) השינוי על רבותיו חכמי הקבלה הספרדים- יעויין בהקדמת ספרו מחשבת בצלאל ובהסכמת הרב עובדיה הדאיה לספר. כך גם מסר לי ידידי הרב שי פרי שהיה משמשו של כב' הרב שריה שנים רבות. השינוי על הנץ החמה- כך הוא אמר לי הלכה למעשה וכך ידוע בכמה וכמה מספריו וכן בספרו החדש וזרח השמש. השינוי על גידול הזקן- כך אמר לי ידידי הרב שי פרי הנ"ל. תודה רבהרועי זק - שיחה 14:45, 7 באוקטובר 2010 (IST)

הוספת הערות ממוספרות[עריכת קוד מקור]

שלב א'

במיקום ההערה בתוך הקטסט[1], הדבק תבנית:

{{הערה|תוכן ההערה שתופיע למטה.}}

שלב ב'

למטה, תחת הכותרת === הערות שוליים === הדבק תבנית:

{{הערות שוליים}}

כדי שיופיע כך:

  1. ^ תוכן ההערה שתופיע למטה.


ליתר פירוט ראה עזרה:הערת שוליים. בברכה. קולמוס - שיחה 14:33, 10 באוקטובר 2010 (IST)

ביקורת ועובדות שליליות בערכי אישים[עריכת קוד מקור]

שלום רועי,

קרא נא את הפרק ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכי אישים#ביקורת ועובדות שליליות בערכי אישים. ערכי ויקיפדיה אינם הבמה המתאימה להבעת דעותיך הפרטיות על הרב הראשי לישראל. ליאור ޖޭ • ד' בחשוון ה'תשע"א • 19:45, 11 באוקטובר 2010 (IST)

שלום רב. קראתי את הפרק הנ"ל. לא הבעתי את דעתי האישית על אף אחד. לכתוב שהרב מצגר נחשב כרב זוטר אל מול הרב יעקב אריאל אינו השמצה אישית או פגיעה אישית, כמו חלק מהטענות שכן מופיעות בערך. אם צריך דווקא מקור כתוב, אין לי הפניה מדוייקת, אם כי ידוע לי על ספר שלם שנכתב על כך לפני מספר שנים (אם כי לא זכור לי את שמו). יהא הדבר אשר יהא, הדברים נאמרו ע"י מרן הגרא"א שפירא זצ"ל בדרשה לג' אלול שאחרי הבחירות הנ"ל לרה"ר, ופורסמו אז בעיתונות. בכל מקרה, ראיתי שמחקתם את הדברים גם מהערך הרב יעקב אריאל, למרות שכפי שהערך מנוסח ללא התיקון שלי משמע שהשבר היה בגלל ההשתלטות החרדית על הרה"ר, ולא היא, אלא הדברים הם בגלל יותו של רב מצגר רב זוטר מול הגר"י אריאל. גם בערך הרב יונה מצגר כפי שהדברים מנוסחים לפני התיקון שלי משמע שמדובר ברדיפה פליטית ולא היא, כאמור. מקווה שלא נפגעתם ממני. תודה רבה רועי זק - שיחה 21:02, 11 באוקטובר 2010 (IST)

שאלה[עריכת קוד מקור]

עכשיו אני רואה ששינוי חזרה את התיקונים שלי לערך הרב שלמה אבינר. למה? רועי זק - שיחה 21:10, 11 באוקטובר 2010 (IST)

אבקשך לא לחזור על השינוי שאתה עושה בערך שלמה אבינר. נמק את עריכתך בדף השיחה, וחכה לכך שתקבל הסכמה או רוב התומך בעמדתך. דוד שי - שיחה 21:25, 11 באוקטובר 2010 (IST)
שיניתי אתמול לפני שראיתי את ההודעה הזאת כעת. לא אשנה שוב כפי שבקשתם, אלא שדף השיחה של הערך הזה חסום כבר הרבה זמן. תודה רבה רועי זק - שיחה 07:56, 12 באוקטובר 2010 (IST)

בקשה להבהרה[עריכת קוד מקור]

קראתי את הפרק על ביקורת בפעם הראשונה ששלחתם אותי לקרוא אותו. לא הבנתי למה בערכים אחרים יש ביקורות חריפות הרבה יותר המתבססות על כתבות בעיתונות, ואילו כאן (ובערך הרב שלמה אבינר) א"א להביא ביקורת מפי ת"ח (אפילו שאין להם ערך בויקיפדיה),. עם זאת, הואיל ואתם לא מסכימים, אני לא מתכוון להמשיך את הדיון הזה, כי אני חס על זמנכם ועל זמני. אציע, בתקווה שאת זה מותר לעשות, לשקול שוב את מדיניות הביקורת על מנת שלא יווצר מצב (הקיים לענ"ד בערך זה ובערכים אחרים) שבו הערך פוגע באנשים אחרים, חשובים לא פחות מנשוא הערך. {עד כאן העברתי ממה שכתבתי בדף השיחה בערך הרב יונה מצגר וטרם קבלתי תשובה}. רועי זק - שיחה 21:48, 13 באוקטובר 2010 (IST)

שלום לך[עריכת קוד מקור]

אני חושב שאני קצת מכיר אותך (נפגשנו לפני כשנתיים בשיעור של הרב יעקב ניסן רוזנטל זצ"ל בישיבתכם בברית מילה של בנו של גיסי ח.ש. המשמש כר"מ בישיבתכם, ושוחחנו קצרות על זמן ק"ש בימינו לנוכח השינוי בהרגלי השינה. גם אם אתה מזהה מי אני - נא אל תכתוב את שמי). לדעתי חבל שתבזבז את זמנך וכשרונותיך היקרים מפז על שינויים זוטרים ופולמוסיים בערכי אישים בני זמננו. השאר נא זאת לצעירי הצאן שלא קראו ולא שנו וידיעותיהם שאובות מעלוני השבת למיניהם, ותרום מהידע העצום שלך לשיפור ערכי היהדות. זה לא רק בזבוז זמן, זה גם "מסמן" אותך כעורך מגמתי ולא רציני, וזה יקשה עליך בהמשך כאן. בברכה, עזר - שיחה 00:30, 15 באוקטובר 2010 (IST)

מצטרף. דרך - שיחה 10:09, 15 באוקטובר 2010 (IST)
תודה על המחמאות ויישר כח על העצות. אגב, מישהו יודע איך פותחים דף משתמש? רועי זק - שיחה 10:11, 15 באוקטובר 2010 (IST)
כשהינך בתוך חשבונך באתר, הכינוי שלך יופיעו בראש העמוד, ליד "דף השיחה שלי", בהקשה עליו נפתחת תיבה ליצירת דף חדש - דף משתמש. גם כאשר הינך בתוך דף השיחה שלך, כעת, תראה למעלה בכרטיסיה שמימין ל"שיחה" את "דף משתמש", בפונט אדום, כי הוא לא קיים, הקש עליו וצא לדרך. בברכה. קולמוס - שיחה 21:32, 16 באוקטובר 2010 (IST)
כאן. כתוב מה שברצונך ושמור באמצעות פרסום השינויים כמו כל דף חדש. דרך - שיחה 05:59, 17 באוקטובר 2010 (IST)