שיחת משתמש:שבלול חמוץ

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, שבלול חמוץ, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Botend - שיחה 22:29, 22 ביוני 2017 (IDT)

P chemist.png
ברוך בואך לוויקיפדיה.

כפי ששמת לב בניסוי שעשית, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. זה עובד. גם אם התכוונת רק לבדוק את אפשרויות העריכה, השינוי שביצעת מוצג למשתמשים אחרים שצופים באותו הדף, וחבל. להבא, יש לבצע עריכות כאלה בארגז החול שנועד לתרגול הממשק של ויקיפדיה. גם אם השינוי שביצעת הוא קטן, עדיין יראו כל משתמשי ויקיפדיה כי נעשה שינוי בדף ורבים מהם יבדקו את מהות השינוי, כשהם מבזבזים זמן יקר על כך.

כדי ללמוד יותר על האתר יש לפנות אל דף ברוכים הבאים. שאלות בנושאי תוכן, שלא נמצא להן מענה בערכים הקיימים בוויקיפדיה, יש להוסיף כאן.

תודה,Assayas - שיחה 16:21, 24 ביוני 2017 (IDT)

כריס פול[עריכת קוד מקור]

היי שבלול,

תודה על העדכונים, אך כרגע ביטלתי את עדכונך לפיו כריס פול עבר ליוסטון רוקטס כיון שעדיין לא יצאה הודעה רשמית מטעם הקבוצות שדווחה על הטרייד. לאחר שתצא הודעה כזו, אם אכן תצא, נוכל לעדכן. Face-smile.svg Botend - שיחה 00:02, 29 ביוני 2017 (IDT)

עומרי כספי[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף "עומרי כספי". הסיבה לכך היא: בינתיים לא נחתם חוזה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה, כ.אלון - שיחה 13:04, 5 ביולי 2017 (IDT)

אזהרה אחרונה בהחלט בפעם הבאה תיחסם לצמיתות[עריכת קוד מקור]

Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך.
 • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
 • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
  ביקורת - שיחה 17:03, 11 ביולי 2017 (IDT)

זאק קולינס[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום שבלול חמוץ,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "זאק קולינס" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:שבלול חמוץ/‏זאק קולינס". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! יוניון ג'ק - שיחה 23:02, 20 באוקטובר 2017 (IDT)

תמונות[עריכת קוד מקור]

Control copyright icon.svg
שלום,

העלית לוויקיפדיה או לשרתי ויקישיתוף תמונה המוגנת בזכויות יוצרים, דבר האסור על פי הכללים. אנו בוויקיפדיה מקפידים לעשות שימוש בתמונות חופשיות. הכוונה היא לתמונות שהאדם המחזיק בזכויות היוצרים שלהן, בדרך כלל הצלם, ויתר על חלק מזכויותיו ביצירה, או על כולן. אין לקחת סתם כך תמונות שאותרו באתרים ברחבי הרשת, תוך שימוש ב-Google למשל, ולהעלותן לוויקיפדיה. תמונות אלה תימחקנה.

על מנת לעטר ערך של אדם בתמונה, יש לאתר תמונה חופשית, למשל באחד האתרים המופיעים ברשימה "ויקיפדיה:מקורות לתמונות". ניתן גם לפנות אל אדם שסביר שהוא מחזיק ברשותו את התמונה המבוקשת כחוק, למשל נשוא התמונה עצמו, ולבקש ממנו אישור להצגתה ברישיון חופשי. במקרה זה יש לפעול על פי ההנחיות בדף "ויקיפדיה:OTRS". אפשר גם להעלות תמונות שצילמנו בעצמנו, ולתת להן רישיון חופשי.

אם טעות בידי וצילמת בעצמך את התמונה, או אם ברשותך אישור מתאים מיוצר התמונה, אפשר לפנות אלי כאן, או בדף שיחתי. אפשר גם להתייעץ בדלפק ייעוץ זכויות יוצרים. תודה, עמרישיחה 15:06, 21 באוקטובר 2017 (IDT)

גל בק[עריכת קוד מקור]

שלום וברוך בואך לוויקיפדיה. לא מסירים תבנית חשיבות אלא לאחר קיום דיון חשיבות בנושא. לאחר תום שבוע תוסר התבנית ובהתאם לדיון יוחלט אם למחוק את הערך. בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 15:29, 21 באוקטובר 2017 (IDT)

הערך-לעתיד הועבר לדף טיוטה[עריכת קוד מקור]

Oxygen15.04.1-scribus.svg

שלום שבלול חמוץ,
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. הערך-לעתיד "דני אבדיה" שכתבת עדיין אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה, והועבר ממרחב הערכים אל הדף "משתמש:שבלול חמוץ/‏דני אבדיה". הוא יימצא בטיוטה עד לתיקונו, בה ניתן להמשיך להרחיב ולערוך את תוכנו. בפרט חשוב לבדוק את הנושאים הבאים:

 • חשיבות אנציקלופדית וסימוכין – האם ברור מה חשיבות הנושא ומה מייחד אותו? האם יש סימוכין ומקורות?
 • סגנון ועיצוב – האם יש קישורים וחלוקה לכותרות בערך?
 • תוכן – ויקיפדיה היא אנציקלופדיה, וערכים צריכים לספק לקורא מידע מעבר להגדרה מילונית (לצורך זה קיים ויקימילון). ניתן לכתוב ערך קצר עם מעט מידע בסיסי (קצרמר), אך לא ערך קצר ביותר (אולטרה-קצרמר).
 • לשון – האם הערך מנוסח היטב בהתאם לנהוג בוויקיפדיה?

אפשר להסתייע במדריך לכתיבת ערכים, או, אם ברצונך לקבל סיוע אישי מצוות החונכים, ניתן לפנות לחממה. לאחר שהערך יורחב ויתוקן, וכאשר יעמוד בסטנדרטים של ערך בוויקיפדיה – רק אז אפשר יהיה להחזירו למרחב הערכים. בהצלחה! Ldorfmanשיחה 23:40, 21 באוקטובר 2017 (IDT)

נא להתרכז בשיפור הטיוטה ולא בניסויים במרחב הערכים. בהצלחה, ‏DGtal‏ - שיחה 00:53, 22 באוקטובר 2017 (IDT)

מחיקת הודעות מדפי שיחה[עריכת קוד מקור]

שבלול, לפי מדיניות ויקיפדיה, אין למחוק הודעות מדפי שיחה. ניתן לארכב דפי שיחה, אבל אין למחוק אותם. יוניון ג'ק - שיחה 07:58, 11 ביולי 2018 (IDT)

כוכב איכותי![עריכת קוד מקור]

SVG Barnstar Hires.png כוכב איכותי
עם הרשאה, בלי הרשאה, העיקר זה תרומה למרחבי התוכן. המשך כך! Red Smiley.svgדגש חזקשיחה • כ"ט בתמוז ה'תשע"ח • 18:58, 12 ביולי 2018 (IDT)

כרמלו אנתוני[עריכת קוד מקור]

רשמית הוא עדיין באוקלהומה. יש דיווחים ושמועות על כך שנרקם סביבו טרייד לאטלנטה, ושזו מתכננת לשחרר אותו לאחר מכן - אבל אנו לא מעדכנים על מעבר של שחקנים בטרם יוצאת הודעה רשמית. Botend - שיחה 09:03, 20 ביולי 2018 (IDT)

צודק, קראתי באתרים לא רשמיים שזה כבר רישמי. להבא אדע לא להסתמך אליהם. [[שבלול חמוץ - שיחה 09:29, 20 ביולי 2018 (IDT)|שבלול חמוץ]]

גם מייקל ביזלי טרם חתם בלוס אנג'לס לייקרס. אנא אל תעדכן העברות של שחקנים עד שאין הודעה רשמית באתר של הלייקרס. Botend - שיחה 10:07, 21 ביולי 2018 (IDT)
גם אטלנטה הוקס טרם הודיעה על החתמתו של וינס קרטר. Botend - שיחה 17:52, 26 ביולי 2018 (IDT)

כן כן טעות שלי. [[שבלול חמוץ - שיחה 06:27, 27 ביולי 2018 (IDT)|שבלול חמוד]]

בדוק עריכות[עריכת קוד מקור]

שלום שבלול, "הרשאה" זו אינה תואר ואין לה כל משמעות מלבד העובדה שהיא חוסכת למנטרים את הצורך החיוני לקרוא כל עריכה שלך. גם כשתהיה בסטטוס הטכני הזה, עדיין יבדקו את העריכות כמו את כל השינויים האחרונים, אבל זה יחסוך למנטרים את הדחיפות לבדוק כל עריכה בנפרד. לכן, מי שאמור לבקש לסמן אותך כבדוק עריכות אוטומטית הם המנטרים ולא אתה, וזה יקרה כאשר תערוך עריכות רבות וטובות, כך שיימאס להם לעבור על כולן אחת אחת ולגלות שהן מצויינות. לכן הסרתי לעת עתה את הבקשה שלך מדף הבקשות. ביקורת - שיחה 15:29, 3 באוגוסט 2018 (IDT)

זה בסדר אני מבין. יש ערכים פשוט שרק בדוקי עריכות מורשים יעולים לערוך. שבלול חמוץ - שיחה 16:14, 3 באוגוסט 2018 (IDT)
היי שבלול, כמו שכתב ביקורת לעיל, כדאי להמתין עד שהמנטרים הם שיציעו לתת לך את ההרשאה הנ"ל. לגבי ערכים שרק בדוקי עריכות יכולים לערוך, הם לא רבים. בכל אופן, כאמור, אם העריכות שלך יהיו מצוינות, אז המנטרים עצמם יציעו לתת לך את ההרשאה. אלדדשיחה 16:16, 3 באוגוסט 2018 (IDT)

הסרת חסימה[עריכת קוד מקור]

שלום רב, מישהו שאני לא יודע מי הוא חסם אותי ללא שום סיבה (תוכלו אפילו להסתכל על עריכותיי האחרונות) אני לא יכול לבקש שיסירו את היסימה בדף "בקשות ממפעילים" אז אשמח אם מישהו שרואה את זה יכול להוריד את החסימה. תודה ושבת שלום. שבלול חמוץ - שיחה 16:29, 3 באוגוסט 2018 (IDT)

שלום שבלול,
שם המשתמש שלך לא חסום, בדקתי עכשיו. בכל אופן, רק כדי שזה לא יקרה שוב ויפריע לך לערוך, אני מעניק לך עכשיו הרשאת "חסין חסימות IP", שפירושה הגנה מפני חסימה אוטומטית (אז בכל זאת קיבלת עכשיו הרשאה נוספת Face-smile.svg). אלדדשיחה 16:32, 3 באוגוסט 2018 (IDT)
תגיד לי בבקשה אם זה פתר לך את הבעיה, ואם כעת אתה יכול שוב לערוך גם דפים אחרים, ולא רק את דף השיחה שלך. אלדדשיחה 16:35, 3 באוגוסט 2018 (IDT)
כן זה פתר את הבעיה תודה רבהFace-smile.svg! שבלול חמוץ - שיחה 16:42, 3 באוגוסט 2018 (IDT)
בכיף Face-smile.svg אלדדשיחה 16:44, 3 באוגוסט 2018 (IDT)

סטראטוס פרפרוגלו[עריכת קוד מקור]

Red copyright.svg
שלום,

הערך סטראטוס פרפרוגלו שערכת נחשד כמפר זכויות יוצרים, שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. על פי מדיניות האתר אין להעתיק תוכן המופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, נראה שמקור הטקסט נמצא כאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים.

אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

המשך תרומה לוויקיפדיה על ידי העלאת חומרים מקוריים משלך הוא מוזמן ומבורך.

תודה,Botend - שיחה 15:29, 4 באוגוסט 2018 (IDT)

משתמש:שבלול חמוץ/גיא חדידה[עריכת קוד מקור]

היי, העברתי את הערך שיצרת למרחב המשתמש שלך, מכיוון שהשחקן לא עומד בקריטריונים שנקבעו ליצירת ערכים על כדורגלנים. אם וכאשר השחקן יעמוד בקריטריונים, תוכל להחזירו למרחב הראשי. Sebastian27 - שיחה 11:00, 18 באוגוסט 2018 (IDT)

אני מבין, אשמח רק לדעת איך אני יכול לערוך את הערך. שבלול חמוץ - שיחה 11:52, 18 באוגוסט 2018 (IDT)

לא משנה שבלול חמוץ - שיחה 12:10, 18 באוגוסט 2018 (IDT)

תומר חמד[עריכת קוד מקור]

היי, יש לך מקור למעבר שלו לקווינס פארק ריינג'רס? אני לא מצאתי. אלעדב. - שיחה 15:52, 23 באוגוסט 2018 (IDT)

תכנס לאתר ערוץ הספורט. רואים אפילו תמונה שלו שם במדי הקבוצה. שבלול חמוץ - שיחה 15:55, 23 באוגוסט 2018 (IDT)