שיחת משתמש:שנילי/ארכיון9

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


קרב בית דראס[עריכת קוד מקור]

לשנילי שלום

חבל מאד שאתה מתקן את תאור הקרב כפי שכתבנו היות ומה שאתה מתקן פשוט איננו נכון. לדוגמה: המשוריינים הבריטים לא הפסיקו את האש על כוחות גדוד 53 בעקבות ירי מג'יפים של חטיבת הנגב בכדורים חודרי שריון. בסך הכל היו להם מקלעי מ.ג. 34 ללא יכולת לחדור את השריוניות הבריטיות. הם הופיעו והסתלקו לאחר שחטפו כמה צרורות מהשריוניות הבריטיות. זו האמת וזו רק דוגמה אחת.

אנו באמת רוצים לתרום ומשום מה אתה לא מאפשר. בעוד זמן כבר לא יהיה מי שיידע את האמת היות ורוב הלוחמים כבר בגיל מתקדם מאד. חג שמח ROSENMAN424 - שיחה 17:56, 7 באוקטובר 2009 (IST)

זה מה שכתוב בזכרונות המפורסמים באתר זה המבוסס על סיפוריהם של הלוחמים. שנילישיחה 07:21, 8 באוקטובר 2009 (IST)

תמונות גלרייה בערך אדמונד ולהלם ברילנט[עריכת קוד מקור]

שלום

רציתי לברר האם הורדת את גלריית התמונות מן השרת? שכן הם לא מופיעים בערך הקודם(ערך הסטורי לפני השינוי הן היו ונעלמו) חשבתי כי זו תקלה אך גם בדף ערך עכשוי אלו לא קיימות ניסיתי לבדוק זאת ואם אלו הורדו אז מה הנימוק לכך?

חבל שהנך חולק על דעתה המלומדה של החוקרת ד"ר דניאלה רן מאוניברסיטת חיפה אשר לא חושבת כי הדף הוא דף זכרון אלא ערך מצויין.

מעבר לכך דווקא בפולין מתענינים בהם ומסייעים לי בכתיבת ערך. בנוסף לכך בפולין קיים ערך בהכנה על סבי הי"ד שגיליתי באקראי שם הערך ויקטור ברילנט שהיה רוקח מפורסם מאוד בירוסלב העיירה של וועד ארבע הארצות.

כל טוב

חג שמח

Avibrillant - שיחה 11:39, 10 באוקטובר 2009 (IST)

שלום, א. אנא אל תכתוב בארכיון שלי אלא בדף השיחה השוטף. ב. אני לא מחקתי תמונות משרת, אך הורדתי תמונות המהערך עצמו כפי שכבר דנו לעייפה בנושא באותו ארכיון (ראה: הערך של אבי המנוח) חג שמח שנילישיחה 12:12, 10 באוקטובר 2009 (IST)

OKAY

לאן הן נעלמו חלק יש וחלק אין בערך ההסטורי עצמו? האם תוכל לברר.

בברכה

Avibrillant - שיחה 14:14, 10 באוקטובר 2009 (IST)

סגרנו בדף השיחה שזה היום[עריכת קוד מקור]

מה קרה?--Galoren.com - שיחה 20:20, 10 באוקטובר 2009 (IST)

כפי שראית עמדנו בזמנים. תודה על הערך היפה והמעניין. 33 עמודים מודפסים זה לא דבר קל לקרוא, אבל נהניתי מקריאתו. אני מאמין ומקווה שהגרמנופילים וחובבי הספרות ישקיעו זמן בקריאתו. אני משוכנע שעשרות תלמידים וסטודנטים ינצלו ערך זה הייטב. שנילישיחה 09:04, 11 באוקטובר 2009 (IST)
תודה רבה! הערך נכתב במיוחד בשביל מי שצריך אותו Face-smile.svg --Galoren.com - שיחה 09:34, 11 באוקטובר 2009 (IST)

ג'יימס ג'ויס[עריכת קוד מקור]

שלום,

תודתי נתונה לך ולחבר השופטים על המחמאות. אם להתוודות, לא חשבתי שאסיים את הערך וחשבתי לפרוש מהתחרות, אבל... המאמץ היה כדאיאיתן - שיחה 08:08, 12 באוקטובר 2009 (IST)

וטוב שכך. בהצלחה בהמשך. שנילישיחה 14:36, 12 באוקטובר 2009 (IST)

ליל העפרונות[עריכת קוד מקור]

בליל העפרונות ביטלת את עריכתי בדרישה לקיים דיון. אי לכך אבקש את תגובתך בשיחה:ליל העפרונות. אורי שיחה 06:35, 13 באוקטובר 2009 (IST)

תודה על הברכה[עריכת קוד מקור]

כפי שכתבתי לאחדים מן המברכים: אעשה הכל על מנת להשיג שקט. אנא, תחפשו אצלי פגמים - כמו אצל כל משתמש אחר - לא פחות אך גם לא יותר בברכת מושיב הרוח ומוריד הגשם, דני - שיחה 22:11, 18 באוקטובר 2009 (IST)

מאפיה שיחת דפדפן[עריכת קוד מקור]

תגידי למה מחקת לי את הערך שלי 'מאפיה משחק דפדפן' ?!

א. אל תצעק. ב. כי הוא לא אנציקלופדי ופרסומי. ג. נהוג לכתוב בסוף הדף השיחה ולא בתחילתו. שנילישיחה 08:09, 20 באוקטובר 2009 (IST)

איך עושים אותו אנציקלופדי?

כתבתי לפני התנגשות עריכה: כתיבה בכתיב גדול היא צעקה במחשב. לא לכל דבר בעולמנו יש ערך אנציקלופדי. המשחק אינו מידע חשוב כערך אנציקלופדי ועיקרו הנחיות ולשם כך יש אתר שלו. שנילישיחה 08:17, 20 באוקטובר 2009 (IST)

בסדר אבל מה אכפת לך שיתפרסם פה כמו טרוויאן מה אנציקלופדי בו? גם שם יש הנחיות. אלה הנחיות לשחקנים מתחילים,אפשר להגיד שהוא גם אנציקלופדי אני מסביר מה הוא המשחק ומה עושים שם,מה העקרונות ומהי המטרה. חוץ מזה שכל פרס עולה מאות עד אלפי שקלים ההשקעה בו היא עצומה אז למה לא לנסות? כי חסרים משתמשים

זו בדיוק הבעיה - מטרת האנציקלופדיה אינה לגייס שחקנים למשחק. זה שיש משחקים אינה טענה שתופסת לגבי משחק זה. שנילישיחה 08:24, 20 באוקטובר 2009 (IST)

אז טרוייאן סתם פרסמו את עצמם כדי 'לתרום' לויקיפדיה? שנינו יודעים שהמטרה למשוך שחקנים. זה בדיוק כמו כל משחק דפדפן סטנדרטי אבל טוב אם אתה לא רוצה אני לא יכול להכריח שיהיה לך יום טוב

ראה תגובתי בדף שיחתי - אבל לא בשביל זה אני כאן. לאור השיחה הזו - מה היא באמת חשיבותו של דף זה: טרוויאן? האם זו לא באמת פרסומת, כפי שטוען האנונימי? זה באמת צריך להיות באינציקלופדיה? כלשהי?... סתם שאלה Face-smile.svg צנטוריון - שיחה 17:30, 12 בנובמבר 2009 (IST)

האמת, לא יודע. אין לו חשיבות בעיני אבל אני לא מדד, כי תחום זה של התרבות האנושית נסתר מעיני למרות שרבים וטובים עוסקים בו (כוונתי למשחקי מחשב). הערך שנדון למעלה היה מאד פרסומי וגם תוכנו היה בלתי ראוי לערך בעליל. שנילישיחה 17:35, 12 בנובמבר 2009 (IST)

נו... זה בדיוק מה שאני חושב...אבל, אם לצטט חבר יקר - "האמפ...". צנטוריון - שיחה 18:11, 12 בנובמבר 2009 (IST)
במחשבה שניה - הבעיה היא שכאשר ערך כזה... "בעייתי", נכתב ע"י משתמש וותיק (ואת הטרוויאן הזה הכניס משתמש וותיק) אז אף אחד לא חושב ישר למחוק - אבל כשאנונימי כותב כזה ערך, אנחנו מוחקים בלי הינד עפעף... עכשיו זה באמת קצת בעייתי... צנטוריון - שיחה 18:14, 12 בנובמבר 2009 (IST)

הרבה מים זרמו בירדן מאז מאיר ריבקין Face-smile.svg[עריכת קוד מקור]

הי שנילי, מצאתי דרך אחרת להכניס את המידע על סופרי העיר נשר לויקיפדיה. אני מאמינה שעכשיו לא תמחוק ת המידע קריצה. ללא ספק הניסיון שצברתי מאפשר לי עכשיו לקדם מידע שאני מעוניינת להכניס בדרך טובה יותר. אפילו הצלחתי להגיע להצבעה על ערך מומלץ (פלינדרס פיטרי), לא חשבת שכך יהיה כאשר מחקת את הערך על ריבקין המסכן חיוך אדום. אני כותבת זאת עכשיו בהומור, בזמנו הייתי בטראומה, עכשיו כמובן אני יותר מבינה (לא בהכרח מסכימה לאור שפע הערכים ההזויים על סדרות טלויזיה מטופשות ו"ידוענים" זניחים שכן מצליחות להיכנס לויקיפדיה). יום טוב Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 08:28, 21 באוקטובר 2009 (IST)

היי. אין ספק שתרומתך לוויקיפדיה ראויה לשבח וטוב שלא קיבלת רגליים קרות וברחת אחרי שמחקתי לך ערך. לגבי אותם ערכים הזויים - אני איתך אך קבעתי לי כלל: הם אינם קיימים עבורי. אולי תרצי לקרוא מה כתבתי בענין זה בוויקיפדיה:הטילדה הרביעית/15/טור אישי מאת שנילי. שנילישיחה 11:48, 21 באוקטובר 2009 (IST)
הי שנילי, קראתי בתשומת לב, הזדהיתי כמעט עם כל מילה. הייתי יכולה להיות חתומה על המאמר Face-smile.svg. דרך אגב אני מכירה את הביטוי של חז"ל "סייג לחכמה שתיקה" ולא "שתיקה יפה לחכמים". אתה בטוח שהם אמרו גם את הביטוי השני?
ובהמשך למה שכתבת שזה כיף שקוראים ערכים שלך וכיף שממליצים עליהם, אז אני מזמינה אותך לקרוא את הערך שלי פלינדרס פיטרי ולהמליץ בהתאם (כמובן רק אם אתה מוצא לנכון לעשות זאת) Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 15:54, 21 באוקטובר 2009 (IST)

שאלה[עריכת קוד מקור]

עשיתי משהו טוב יותר בערך כינרת למה שינית את זה חזרה?

לא ברור (גם מדף השיחה) מה ניסית לעשות והקישור אינו כמקובל בוויקיפדיה. שנילישיחה 15:37, 21 באוקטובר 2009 (IST)

הקישור היה אדום בהתחלה. הפרדתי את הקישור לשני קישורים עם קישורים מויקיפדיה על אותו דבר רק שלא יהיה אדום... The fighter - שיחה עכשיו אתה מבין?

קישור אדום הוא לא אסון, הוא זרז לכתיבת ערך. אם ניסית לקשר לפסקה "המנדט הצרפתי" בערך "היסטוריה של סוריה" היית צריך לקשר כך: [[היסטוריה של סוריה#המנדט הצרפתי|המנדט הצרפתי]] והתוצאה תהיה המנדט הצרפתי . שנילישיחה 15:45, 21 באוקטובר 2009 (IST)

לא ידעתי... תודה על המידע :-) לעשות זאת או שכבר ביצעת את זה? לימדת אותי משהו חדש ואני עוסק הרבה בויקיפדיה של משחק שאני בניתי. אשמח להראות לך אם תרצה :)

דווקא עדיף להשאיר קישור אדום כפי שאמרתי למעלה. שנילישיחה 15:49, 21 באוקטובר 2009 (IST)

טוב, תודה, עכשיו אני מבין :-) רוצה לראות את הויקיפדיה השלמה שהכנו למשחק רשת? (אני ועוד 4 חברים)

אשמח, שים לי קישור ואציץ אחר כך. שנילישיחה 15:55, 21 באוקטובר 2009 (IST)

תהנה ותגיד בבקשה מה דעתך :-). המשך יום טוב The fighter - שיחה

שלום לך. עוד אלה קטנה לגביי הויקיפדיה. בויקיפדיה שהבאתי לך למעלה אני צריך לתת למישהו הרשאות כדיי שגם יוכל לערוך. הבעיה זה שנתיי להם ROOL BAK ומפעיל מערכת ובירוקרט ואינני מצליח לתת להם אפשרות לערוך דפים (הם אומרים שהם לא מצליחים). האם אתה יכול קצת להסיבר לי על זה??The fighter - שיחה

פנית לאדם הלא נכון. כתוב שאלה בוויקיפדיה:הכה את המומחה. ואגב אל תקרא לזה "ויקיפדיה" אתה משתמש בכלי ויקי, ויקיפדיה הוא שמו של המיזם הזה בלבד. שנילישיחה 07:54, 22 באוקטובר 2009 (IST)

אה 'OK תודה. הצלחתי תודה רבה לך. יום שוב.

לתשומת לבך[עריכת קוד מקור]

בויקיפדיה:בירורים הצבעת באפשרות "ללא הגבלת זמן (מעל שנה)". שיניתי את הכותרת ל"לצמיתות" שכן זו משמעותה, להבנתי. אם התכוונת לתקופה אחרת, אנא שנה את הצבעתך בהתאם. ‏odedee שיחה 15:29, 22 באוקטובר 2009 (IST)

הקרבות על בית דראס[עריכת קוד מקור]

לשנילי שלום. לפני למעלה מחודש בקשת לא להפריע לך ולאפשר לך לסיים את העריכה. ברצוני לתקן ולהוסיף פרטים חשובים לערך, אולם אני רואה את הסמל בעבודה עדיין מתנוסס מעליו. האם אפשר כבר מבחינתך לחזור ולסיים את הערך ? ROSENMAN424 - שיחה 22:01, 25 באוקטובר 2009 (IST)

שלום, אני אוריד את התבנית, אם כי לא סיימתי לערוך את הקרב השלישי. אבקשך בכל לשון של בקשה שלא להכביר שוב בפרטים טפלים. תודה. שנילישיחה 07:47, 26 באוקטובר 2009 (IST)


לשנילי שלום.

תודה על היענותך. ROSENMAN424 - שיחה 21:25, 26 באוקטובר 2009 (IST)


שנילי שלום,[עריכת קוד מקור]

מדוע מחקת את הטעות של הויל? הדבר גרם לי עוגמת נפש היות וההגדרה קצרה אך מדויקת וניתנת להרחבה. אנא בטל המחיקה. תודה.

קיבלת תשובה גם בשיחה של הערך וגם בדף השיחה שלך. הערך אינו ראוי להופיע בצורתו זו. הירשם ואז אשחזר אותו למרחב משתמש שלך ושם תוכל לשפר אותו. שנילישיחה 23:23, 26 באוקטובר 2009 (IST)


לא, תודה. איבדתי את החשק. מה שאתה עושה, הוא בניגוד גמור לרוח הדברים של ויקיפדיה. זו סרסרנות לשמה, וחבל. התוכן הבהיר במפורש, בקיצור נמרץ אמנם, את הדברים. הוא ניתן להרחבה בברכה. האם לא זה העניין באנציקלופדיה שיתופית? כיצד אתה שופט האם ראוי או לא? ומדוע אתה עושה כן בכלל? אם יש לך מה לשפר ניסוחית, אתה מוזמן אבל למחוק זו פעולה אלימה ולא מוסרית. תרומתך הרבה לאנציקלופדיה נפגעת עקב המדיניות הבוטה הזו.

חבל.


שלום,

אני מעוניין לדסקס עם האחראים על ויקיפדיה על פועלך והאופן בו אתה פועל למחוק ערכים שכתבו אחרים, מתוך איזושהי חשיבות עצמית או חשיבה מוטעית שעל הניסוח להתאים לכללים שקבעת אתה. המדיניות שלך פסולה בעיני ולא ברורה לי. אל מי יש לפנות בעניין?

ויקיפדיה:בירורים, בהצלחה. שנילישיחה 23:01, 27 באוקטובר 2009 (IST)

תמונה מומלצת[עריכת קוד מקור]

היי שנילי. תוסיף כיתוב לתמונה כי אני רוצה להוסיף לתמונה יומית מומלצת. סקרלטשיחה 08:16, 27 באוקטובר 2009 (IST)

היי היי, תודה. היא כבר כאן. שנילישיחה 11:14, 27 באוקטובר 2009 (IST)


שנילי שלום אתה מחקת את הערך "יוחנן לבנון ז"ל" בתאריך 18.7.2009. כיצד אני יכול לראות את הערך לפני המחיקה ?? תודה, שמואל

שלח לי כתובת דוא"ל ואשלח אליך. שנילישיחה 15:40, 31 באוקטובר 2009 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

שנילי שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית
הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

חגיגות היובל מתקרבות ובאות, DMY מפשפש בארכיונים, תמרה באלבום התמונות ואדעולם יוצא לחפש את השבטים האבודים. על כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 21:31, 4 בנובמבר 2009 (IST)

שנילי שלום[עריכת קוד מקור]

מחקת לי את הערך "הכתב התאי" ב-5/11/09 .הסיבה שרשמת היא "הפרת זכויות יוצרים" ודורש שיכתוב. אשמח לעזרתך בנושא הכתוב.אך בנושא הפרת זכויות יוצרים אין בעיה,זה אני שכתבתי את זה בפורום חופשה בתאילנד של המטייל.

אם תרשם אפשר יהיה לשחזר את הערך למרחב שלך ושם תוכל לערוך אותו כראוי ואחר כך להעלות אותו למרחב הערכים. יש לנו כאן כמה שעוסקים וכותבים בתחום השפות וכמה ערכים בתחום זה (ראה קטגוריה:שפות לפי מדינה) ותוכל להיעזר בהם. לגבי הז"י, אפשר יהיה להכניס את המייל ששלחת לי לדף השיחה של הערךשנילישיחה 12:58, 5 בנובמבר 2009 (IST)

תודה שנילי. נרשמתי על פי עצתך.

יחס מזלזל, ואפילו בוטה, כלפי מורים, בפורום 'הכה'[עריכת קוד מקור]

שנילי היקר. זה לא התקשקשות. מאחר ואין בסמכותי, כמשתמש, להעיף תגובות מהפורום, ומאחר ולא ניתן היה להשאיר סיפור כה נבזי ובצורה כה מעוותת מבחינה חינוכית, כל מה שנותר לי הוא להגיב. גם זה שהגיב לדבריי, המשיך את אותו קו מזלזל. הוא בכלל לא הבין ש'דרך נאותה' היא לפנות למורה באופן אישי או אף לבטא את בקשתה בשיעור עצמו, אבל לא בצורה של 'הכנסה' מתוחכמת למורה, בפני יתר תלמידי הכיתה. זאת הבעיה: שתלמידה, בהשראת אמה (כי הרי תלמידה בגילה לא יודעת להגיע לבד לתקנון משרד החינוך), מרשה לעצמה 'להכניס' למורה, וזה מותר ! ואפילו גאים בזה, ואיש לא נותן את דעתו לכך שאין זו הדרך !, ומורים אינם שקי חבטות. לכן, אני גם מתקומם ומוחה נגד הכינוי 'התקשקשות'. לא מדובר בדיון על צבע הגרביים של שחקן כדורגל זה או אחר. ולבסוף, היה ראוי שהסיפור יעוף מהדיון עוד בטרם יהיה צורך להגיב עליו, ולא אחרי. עובדה היא שזה לא קרה כך, וחבל. בנצי - שיחה 14:17, 6 בנובמבר 2009 (IST)

אני איתך לגבי היחס למורים, למרות שאינני עוסק בחינוך אני מקורב מאד לתחום ומכיר את עבודתם. אולם הדיון הלך וגלש במקום שאינו מתאים, נכון היה להפסיקו מייד כשהחלה הגלישה אבל זה לא קרה. דפי המשנה של הוויקיפדיה אינם פורום ואין מקום לדיונים בהם (למעט ככר העיר או דפי שיחה של המשתמשים). ואחרון - אתה חבר בעל זכויות מלאות ויש בסמכותך "להעיף" מה שלא שייך. שנילישיחה 16:38, 6 בנובמבר 2009 (IST)
תודה על העידכונים, ביחוד זה האחרון. אני מסכים אתך לגבי הגלישה, אבל חלקה החמור ביותר הוא הראשון - הסיפור והפרשנות המעוותת של המספרת. כבר אז הדיון היה צריך לחזור ל'מקומו הטבעי', תוך הערה מתאימה. ניסיתי לעשות זאת, אבל כנראה שהדרך הנכונה יותר היתה העברה לפלטפורמה אחרת, כפי שאתה מציין בתשובתך כאן. בכל מקרה, ואני חוזר על עצמי, אני מצר מאוד על כך שאני הייתי המגונן היחידי, כאשר המגיב אחרי ביטא עמדה גורפת במספרת, מבלי לטרוח לקרוא ממש את תוכנה של תגובתי. שטחי לחלוטין, עד לרמת התרסה. אני מודה לך גם על התמיכה שבטאת במשפטיך הראשונים. שבת שלום, בנצי - שיחה 17:37, 6 בנובמבר 2009 (IST)

אנדמי[עריכת קוד מקור]

שלום. ראה נא את הצעתי לפתרון בשיחה:מין אנדמי#סקר קצר+הצעה צנועה. ₪ומר הלילה - ולא מצטלם עם תוכי... 02:20, 9 בנובמבר 2009 (IST)

הימנעות בהצבעת מחיקה[עריכת קוד מקור]

שלום. ראית שהצבעת עם הנמנעים בהצבעת מחיקה. אני חושב שהיתה אי-בהירות מסוימת בקשר לכללים במקרה זה, והם תוקנו על ידי יוני. אולם, כדי שלא נסתבך בשאלת החלה רטרואקטיבית של התיקון, אני פונה אליך בבקשה אישית להסיר את הצבעתך (למשל, להעביר את ההצבעה לפסקת הדיון ולא לפסקת ההצבעה) או לחילופין לשנות את ההצבעה ל"למחוק" או "להשאיר". תודה מראש, JavaMan - שיחה 02:51, 9 בנובמבר 2009 (IST)

מצטער לא אוכל להיענות לבקשתך. הצבעתי היא "הצבעת מחאה" וכנמנע היא לא תחשב כלל לצורך קביעת הרוב (כך נהגנו תמיד ולכן טיעונך בענין תחולה ריטרואקטיבת לא תופסת). שנילישיחה 08:01, 9 בנובמבר 2009 (IST)

מודיעין[עריכת קוד מקור]

לאחרונה כתבתי בערך מודיעין על כמות הדתיים שם לפי החדשות וסקרים על אוכלוסיה אני מבקש שתחזיר את העריכה כי היא נכונה. MAN (שיחה | תרומות | מונה) שכח/ה לחתום

כפי שכתבתי לך עליך לספק מקור מהימן, "החדשות וסקרים על אוכלוסיה" אינם מספקים. שנילישיחה 20:57, 10 בנובמבר 2009 (IST)

חצי אמת[עריכת קוד מקור]

למה לא המקום בהכה. נמצאים שם לפעמים פסקאות הרבה יותר הזויות. ויקיפד ~ התא הקולי ~ מילים כדורבנות 16:04, 11 בנובמבר 2009 (IST)

אולי, אבל לא צריך לתרום לכך. אפשר להמשיך לדון בככר העיר במה טובה לכך. שנילישיחה 16:29, 11 בנובמבר 2009 (IST)
כן, אבל זה דוקא נראה לי כן נושא מהותי שה"מומחים" יוכלו לענות אליה. התשובה/ההתחלה של תומר בעניין יכולה להעיד על כך. ויקיפד ~ התא הקולי ~ מילים כדורבנות 16:31, 11 בנובמבר 2009 (IST)

זה קריטי עבורך? תחזיר לשם. שנילישיחה 16:32, 11 בנובמבר 2009 (IST)

לא קריטי. ייתכן שדף ההכה זוכה ליותר חשיפה מהכיכר, וסתם באמת רציתי להבין מדוע אתה חושב שזה לא להכה. בכל אופן, תחזיר. ויקיפד ~ התא הקולי ~ מילים כדורבנות 16:40, 11 בנובמבר 2009 (IST)

את הכבוד להחזיר אשאיר לך. שנילישיחה 16:41, 11 בנובמבר 2009 (IST)

שומשום. ויקיפד ~ התא הקולי ~ מילים כדורבנות 16:43, 11 בנובמבר 2009 (IST)

יפה מאד[עריכת קוד מקור]

סקרלטשיחה 18:30, 14 בנובמבר 2009 (IST)

תודה Face-smile.svg שנילישיחה 18:31, 14 בנובמבר 2009 (IST)

ברשותך נילי[עריכת קוד מקור]

האם על יצחק רבין יש ויקיפדיה? וודאי שיש!!!! מדוע להיטלר ימח שמו יש אפשרות ויקיפדיה ואלו לרב הורביץ אין אפשרות זה פשוט זילזול, אם יש ויקיפדיה על יצחק רבין כל שכן שיהיה לרב אלי הורביץ מחכה לתשובה ברקאי

רק שאני אבין: אתה משווה את הרב הורביץ ליצחק רבין או להיטלר? אולי את היטלר או רבין להורביץ?. ויקיפד ~ התא הקולי ~ מה? 18:11, 16 בנובמבר 2009 (IST)
כפי שרמז לך ויקיפד הבחינה האם הערך אנציקלופדי או לא אינה נקבעת לפי מהותו של האדם אלא מידת השפעתו על האנושות. אין האיש עצמו חסר ערך חס וחלילה אלא שאין הערך עליו מתאים לאכסניה זו. מדוע שלא תכתבו עליו במקום אחר לדוגמא בויקישיבה. שנילישיחה 18:36, 16 בנובמבר 2009 (IST)

גאוגרפיה של ארץ ישראל[עריכת קוד מקור]

הגירסה היציבה (למיטב הבנתי) הייתה עם תבנית בקשת מקור מוטי - שיחה 00:00, 17 בנובמבר 2009 (IST)

במקום התבנית מקור שהיא אכן לפעמים נשמעת קנטרנית שמתי תבנית:בבדיקה. לילה טוב, נמשיך מחר אי"ה. שנילישיחה
פיתרון מוצלח. מוטי - שיחה 00:03, 17 בנובמבר 2009 (IST)

ביטול העריכה שלי של הערך "כשרות"[עריכת קוד מקור]

אודה לך אם תצייני אם העריכה בוטלה בגלל התוכן, הניסוח, ההקשר או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים וכו'. כמו כן אני חושב שבעתיד יהיה נחמד יותר לציין את סיבת הביטול ולא להסתפק בתגובה השבלונית. תודה

פירטתי בדף השיחה וכן ערכתי כנדרש ותוכל לראות שם. שנילישיחה 23:07, 18 בנובמבר 2009 (IST)

הגדרת הערך[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחת משתמש:ROSENMAN424 לשמור רצף שיחה. שנילישיחה 10:26, 19 בנובמבר 2009 (IST)

ארכוב דיווח הפרעות[עריכת קוד מקור]

אנא הגב לברוקלי בדף השיחה שלי. בתודה, 17:50, 19 בנובמבר 2009 (IST) (טרול"ר)

זוהר גושן[עריכת קוד מקור]

פספסת. סקרלטשיחה 18:08, 20 בנובמבר 2009 (IST)

כוס סודה. שנילישיחה 18:09, 20 בנובמבר 2009 (IST)
חעחעחעחע :)) סקרלטשיחה 18:10, 20 בנובמבר 2009 (IST)

בקשה לעזרה[עריכת קוד מקור]

שלום לך. לפני מספר שבועות התערבת לטובת משתמש בשם גילגמש בויכוח שהיה בינינו ובכן מאז כתבתי ערך בשם מועדון 27 שהיה בבקשה לערכים תחת "דחוף"

אתמול הושמה אזהרת מחיקה תחת חשיבות על הערך ע"י גילגמש בראותי זו ביקשתי בדף השיחה שמישהו אחר מלבד גילגמש יהיה אחראי על בחינת חשיבות הערך משום חשש מניגוד עניינים, היום בבוקר הוכיח מר גילגמש כי כך הדבר כאשר פירסם בדף השיחה את התגובה הבאה:

זה אחד הערכים הגרועים בוויקיפדיה. הוא כתוב רע, נושאו שולי וזניח. דינו מחיקה, עדיף מהירה. גילגמש • שיחה • ביקרת כבר במיזם היובל? 10:47, 25 בנובמבר 2009 (IST)

, אבקש התייחסותך.Benyosse - שיחה 11:04, 25 בנובמבר 2009 (IST)

אני לא מתערב לטובת אף אדם אלא לטובת הוויקיפדיה. לגלגמש יש זכות להביע דעתו על כל ערך אבל אין זה אומר שדעתו קובעת. המתן שעוד אנשים יביעו דעתם, אני רחוק מהנושא ולכן לא אוכל לחוות דעהשנילישיחה 11:07, 25 בנובמבר 2009 (IST)

שתי שאלות[עריכת קוד מקור]

1. מדוע מחקת את הקישור למאמר של צביקה יבור "מאה שנים להולדתו של על שמריה גוטמן" באתר של שמריה גוטמן. 2. מדוע שמך רשום כמוחק הערך על ג'ורג' ספנסר בראון ולא עוזי וישניה ? משה קליין 26.11.09

שתי תשובות:
  1. ראה הבדל הגרסאות - היה נראה לי שלא הכנסת קישור, עד שששחזרתי הספקת להכניס אותו. אני אתקן את טעות
  2. כאן כתוב שתומר מחק אותו. שאלה מעניינת. שנילישיחה 14:12, 26 בנובמבר 2009 (IST)
מצאתי - אני מחקתי את גורג ספנסר בראון (שים לב ג ללא גרש), עוזי ודוד שי מחקו את ג'ורג' ספנסר-בראון (עם מקף). מש"ל שנילישיחה 14:25, 26 בנובמבר 2009 (IST)
ואני מחקתי איזושהי הפניה לאחר שהערך נמחק. תומר א. - שיחה 01:37, 27 בנובמבר 2009 (IST)

ונזכרת בזה בעשרים לשתיים בלילה? לך לישון. שנילישיחה 01:39, 27 בנובמבר 2009 (IST)

רק עכשיו חזרתי הביתה. סליחה באמת Face-sad.svg תומר א. - שיחה 01:50, 27 בנובמבר 2009 (IST)

נו, טוף. שנילישיחה

ראיתי שעידכנת את הקישור לכתבה של צביקה יבור. תודה! הוא היה העוזר הצמוד של שמריה גוטמן בחפירות של גמלא( השתתפתי בהם) . ביחס לג'ורג' ספנסר בראון אני נמצא בקשר קבוע איתו וצר לי מאד על חוסר המקצועיות של עוזי וישניה ודוד שי שמחקו ערך על מתמטיקאי חשוב שחי עדיין. אני רק תירגמתי את הערך באנגלית. עם רצון טוב אפשר לקדם ולשפר ולא לפסול. משה קליין

מחיקת ערך "חברי הבורסה"[עריכת קוד מקור]

היי שנילי, לפני כחודש מחקת לי ערך שכתבתי בנושא "חברי הבורסה", בהסבר למחיקה ציינת שהערך אינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים.

אני עובדת בבורסה לניירות ערך בת"א ואנו מקבלים פניות רבות בנושא מידע על חברי הבורסה, בעיקר מיהם, ולכן חשבתי שיהיה יעיל אם המידע יופיע גם כאן מאחר והרבה גולשים עושים שימוש בויקיפדיה ולאו דווקא נכנסים לאתר הבורסה לקבלת מידע.

אודה לתשובתך האם לגיטימי להוסיף את המידע וכן אם תוכל להנחות אותי כיצד לעשות זאת בצורה יעילה, גם במקרה זה וגם למקרים עתידיים...

תודה,

ענבר Inbarva - שיחה 11:58, 30 בנובמבר 2009 (IST)

שלום ענבר, הערך חבר בורסה הכיל שני משפטים המגדירים מהו חבר בורסה ומה פעולותיו ומשפט אחד לגבי מספר חברי הבורסה בבורסה בת"א. לאחר מכן רשימת חברי הבורסה. להלן הבעיות:
  1. הפתיח אינו יותר מהגדרה מילונית ואין לו הצדקה כערך נפרד מהערך בורסה לניירות ערך
  2. רשימת חברי הבורסה בת"א אינה מתאימה לערך - זו אנציקלופדיה ולא מדריך מסווג, את רשימת חברי הבורסה תציגו באתר שלכם. יש קישור מהערך הבורסה לניירות ערך בתל אביב

שנילישיחה 13:28, 30 בנובמבר 2009 (IST)

ok, תודה בכל אופן.Inbarva - שיחה 14:25, 30 בנובמבר 2009 (IST)

התנגשנו[עריכת קוד מקור]

בעניין ה"נוזקה" :) אם תרצה, תוכל להוסיף לקצרמרון. אלדדשיחה 13:50, 3 בדצמבר 2009 (IST)

למה?[עריכת קוד מקור]

אשמח לשמוע למה החלטת למחוק את השאלה שפרסמתי במזנון. בהזדמנות זו תוכל אולי להסביר לי, איך קרה שויקיפדיה העברית, שחרטה את ערכי הקהילה והשיתוף על דגלה, הפכה להיות קהילה כה סגורה ולא מזמינה, שלא לאמר בלתי נעימה.

אופס. רק עכשיו ראיתי שהעברת את השיחה ולא מחקת אותה. תודה, סליחה ומבוכה קלה. מעין מאיר - שיחה 11:28, 5 בדצמבר 2009 (IST)
זה בסדר, אנחנו ("הוותיקים") התרגלנו תתוויות שמדביקים לנו. ועוד הערה: הערה חדשה כותבים בסוף הדף, כך זה יוצר רצף כרונולוגי מקובל. שנילישיחה 12:21, 5 בדצמבר 2009 (IST)
סלח לי על שהתפרצתי לדלת פתוחה, חשבתי שמחקת את דברי ללא הסבר, ומכיון שלו זה היה המצב, לא היתה זו הפעם הראשונה שמוחקים את דברי, התרתחתי קמעה.מעין מאיר - שיחה 18:59, 5 בדצמבר 2009 (IST)

פאנורמה (קהילה בי ופאנסקסואלית פמיניסטית)[עריכת קוד מקור]

קיבלתי מייל בקשה מויקיפדיה להוסיף ערך על הארגון. הארגון גם מופיע ברשימת הערכים החסרים תחת קטגורית ארגוני הלהט"ב. אך ברגע שהעלאתי אותו, הפלא ופלא, הוא נמחק, דבר שקרה גם בפעם הקודמת שניסיתי להעלות. אחרי אותה פעם קודמת, פניתי לעורך ששלח לי מייל בנושא וביקשתי ממנו להעלות את הערך בעצמו, אך הוא לא עשה דבר בענין ולכן ניסיתי להעלות את הערך בעצמי שוב.

כל הענין הזה לא רציני ועושה רושם שיד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה. אז תחליטו - האם ויקיפדיה רוצה ערך על פאנורמה או לא? אם כן - אל תמחקו. אם לא - אל תבקשו ממני להוסיף. יפה ופשוט, לא?79.179.203.143 20:42, 9 בדצמבר 2009 (IST)

זה היופי בוויקיפדיה - אין ניהול מרכזי ולכן מי ששלח אליך בשם הוויקיפדיה בקשה אין לבקשתו שום משמעות מיוחדת, מה גם שהוויקיפדיה אינה מתנהלת במיילים אלא בדפים כגון ויקיפדיה:בקשת ערך. לעצם הענין יש לתת לארגון להתקיים מספר שנים ולהצדיק קיומו האנציקלופדי. שנילישיחה 20:51, 9 בדצמבר 2009 (IST)

פרידנסרייך הונדרטוואסר[עריכת קוד מקור]

אלי, אני ניוז? ‏Ori‏ • PTT‏ 10:30, 13 בדצמבר 2009 (IST)

לכל זמן ועת לכל חפץ תחת השמיים, קצבתי כחודש. שנילישיחה 12:11, 13 בדצמבר 2009 (IST)
עבר חודש. סקרלטשיחה 12:40, 13 בדצמבר 2009 (IST)

איך שהזמן עובר כשנהנים.שנילישיחה 12:41, 13 בדצמבר 2009 (IST)

משתמש:Maoryehuda[עריכת קוד מקור]

שים לב, פנית אליו בדף המשתמש ולא בדף השיחה. סביר שלא ישים לב להודעה. Magisterשיחה 08:09, 14 בדצמבר 2009 (IST)

תודה, תיקנתי. שנילישיחה 08:21, 14 בדצמבר 2009 (IST)

תודה[עריכת קוד מקור]

על זה. סגרת את הפינה של הבלאגן שם. :-) טוסברהינדי (שיחה) 17:15, 18 בדצמבר 2009 (IST)

חפירה ארכאולוגית ירוקה[עריכת קוד מקור]

הי שנילי, נחמד שאתה מטפל בשינוי שם הערך, כאשר משתמש בשם חי שמעולם לא נתקלתי בו לפני כן, שם תבנית חשיבות על הערך. ממש הופתעתי. אתה רואה, אני אוספת אנקדוטות נוספות לקראת ההרצאה :) חיוך קטנטן Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 11:25, 21 בדצמבר 2009 (IST)

חנה, הוא משתמש ותיק מאד, ראי כאן. בכל מקרה זכותו של כל משתמש, גם אנונימי, לחוות דעה ואני נוטה גם להבין מדוע הוא חושב כך - זו יוזמה אחת מיני רבות ועדיין לא הוכחה שאכן נתקבעה בעולם העוסקים בחפירות ארכיאולוגיות, בארץ ובעולם. הרבה פעולות נעשות היום תוך הקפדה על שימור הסביבה (סלים במקום שקיות בסופר, בתי ספר המעודדים תלמידים לעטוף כריכים בניילון מתכלה ועוד ועוד) ואין על כך ערכים בויקיפדיה. אני מציע שתגיבי שם לגבי חשיבות הערך (לא חשיבות היוזמה) שנילישיחה 11:55, 21 בדצמבר 2009 (IST)
אני יודעת שזו זכותו. דרך אגב, מגוחך בעיני שמשתמש אנונימי יש לו את היכולת לשים תבנית זאת תוך התראה על מחיקה. יחד עם זאת הסתכלתי מה תחום התעינינותו והיא רחוקה כרחוק מזרח ממערב מתחומי התעניינותו. וכן אני יודעת שעדיין זו זכותו. אני אגיב אבל לא היום. Hanay שיחה ראית את פורטל הארכאולוגיה? 12:01, 21 בדצמבר 2009 (IST)

קובץ:Keren Hadar060.jpg[עריכת קוד מקור]

היי שנילי, קרן הדר ביקשה להחליף את תמונתה והתמונה שצילמת אינה בשימוש עכשיו, אם אפשר למחוק אנא מחק. תודה! איתי פ. - שיחה 12:50, 21 בדצמבר 2009 (IST)

טופל, ברשותך שנילי. מתניה שיחה 12:56, 21 בדצמבר 2009 (IST)

תודה, אני מוצא שהיא יפה יותר בתמונה טבעית מאשר בתמונה יחצנית, אבל רצונה - כבודה. שנילישיחה 12:59, 21 בדצמבר 2009 (IST)

היי אלי,[עריכת קוד מקור]

הערך אמרת תשפר לא זז, והאסם כבר הסתיים. אני רוצה לקבל את הסכמתך להסרת ההמלצה. אם ישופר, שיעבור את התהליך הרגיל, ne? הרבה תודה ‏Ori‏ • PTT‏ 17:00, 21 בדצמבר 2009 (IST)

קיבלת את הסכמתי. שנילישיחה 18:19, 21 בדצמבר 2009 (IST)
אז הדרך היא בהצבעה שם... ‏Ori‏ • PTT‏ 20:50, 21 בדצמבר 2009 (IST)

זה לא. אני לא משתתף בהצבעות אלה. שנילישיחה 20:51, 21 בדצמבר 2009 (IST)

טוב. ‏Ori‏ • PTT‏ 21:01, 21 בדצמבר 2009 (IST)

המערכה על נגבה- נושא המיקוש[עריכת קוד מקור]

לשנילי שלום.

חבל מאד שאתה מתערב בעניינים מקצועיים לחלוטין כמו נושא החבלה והמיקוש. אם היית מקצוען בתחום, היית מייד מבין את ההבדל שבין חגורת מוקשים לבין שדה מוקשים. חבל שלמרות שאינך חבלן, אתה אכן מחבל במשימה המשותפת לכולנו: יצירת וכתיבת ערכים תוך שמירה על האמת הצרופה. אנו (אני והחבלן הלוחם יוצא הדופן, אחד מהחבלנים המוכשרים שהיו לצה"ל בתש"ח) עושים מאמצים כבירים להעביר נתונים נכונים ומדוייקים לקהל הקוראים וקשה לנו להבין את הצורך שלך לשנות.

יש להבדיל לחלוטין בין חגורת מיקוש שיכולה להיות רצועה צרה שתכיל אחת או שתי שורות מקבילות לבין שדה מוקשים שיכול לכלול עד מאות רצועות של מוקשים המפוזרים בצורה מדוייקת עם מיפוי וסימון מיקום מדוייק של כל מוקש ומוקש בשדה לצד ולעומק.

שים לב לדברים: שדה מוקשים יכול לכלול עשרות עד מאות חגורות של מוקשים, ולכן מדובר בשני מושגים שונים לחלוטין!!! אודה לך אם תחזיר את הניסוח המקורי המדבר על חגורות מוקשים. תודה ROSENMAN424 - שיחה 23:39, 21 בדצמבר 2009 (IST)

אין לי מושג על מה אתה מדבר, תקן כרצונך ובלבד שלא תכנס לפרטים מיותרים ולא תציף את הערך בתרשימים ובתמונות של כלי נשק ששימשו בקרב את הצדדים ואינן קשורות קשר הכרחי לנושא הנדון. שנילישיחה 08:07, 22 בדצמבר 2009 (IST)

התהדרות בנוצות לא לך[עריכת קוד מקור]

מר שנילי הנכבד.

רציתי להביע את הסתייגותנו מכך שאתה מנסה לנכס לעצמך ערכים בהם לצערנו בעיקר קלקלת. אנחנו חולקים בצורה נחרצת על הגדרתך כעריכה ותרומה לקהילה את כתיבתך המנסה כביכול לתמצת ולתקן אבל בפועל רק מסלפת את העובדות. הכוונה לערכים כמו קרב בית דראס, 'הקרב על משלטי עבדיסהמערכה על נגבה. (סעיף 48 ברשימת הרזומה שלך).ROSENMAN424 - שיחה 08:52, 23 בדצמבר 2009 (IST)

תודה על הערתך, כשיחלקו את הצ'קים אעביר אליכם 90% מהתמלוגים שנילישיחה 08:56, 23 בדצמבר 2009 (IST)

הסירה[עריכת קוד מקור]

אלי, מה הבעיה בתמונה? היא ייחודית, נתמכת בטקסט וקשורה אליו. ‏Ori‏ • PTT‏ 15:21, 25 בדצמבר 2009 (IST)

מה יחודי? תמונה יפה של קשת ושני אנשים נוברים בג'יפה שעל שפת הכינרת? אין בה כלום המראה את החיפוש אחר ממצאים. הערך עמוס מידי בתמונות ולפחות שתיים מהן מראות את תהליך חשיפת הסירה. מילא הייתה זו תמונה שאתה צילמת או של ויקיפד אחר היינו בשביל הכבוד והאותנטיות משאירים אותה. אם כבר לוקחים תמונה בשימוש הוגן יש באתרם תמונות הרבה יותר משמעותיות. שנילישיחה 17:13, 25 בדצמבר 2009 (IST)
אני חולק. זו תמונה מאוד משמעותית. הייחודיות היא בהופעת הקשת בעת המציאה. ‏Ori‏ • PTT‏ 17:17, 25 בדצמבר 2009 (IST)

אכן מעשה בראשית, יש לברך הזוכר הברית ונאמן בבריתו וקיים במאמרו. ומה הפלא שנתגלתה הקשת הרי בעצם זו הסירה אדוננו המושיע ישן עת כיסו אותה הגלים ויגער ברוחות ובים ותהי דממה רבה. שנילישיחה 17:30, 25 בדצמבר 2009 (IST)

יש איזשהי בעיה, שנילי? או שנדמה לי? ‏Ori‏ • PTT‏ 17:44, 25 בדצמבר 2009 (IST)

כן, אני מתנגד להפצצת ערכים בתמונות, יש לי על כך מאבקים גם עם אחרים, ויקיפדים מכובדים ותורמים (אבישי טייכר, ROSENMAN424 וגם דניאל וונטורה שהיה חזק במיוחד בתחום הזה ואחרים), ידוע לך שאני מצלם הרבה ויש באמתחתי תמונות רבות ואינני מעלה אותם לערכים בהם כבר יש תמונות וגודל הערך אינו מצדיק דחיסת עוד תמונה. יש להעדיף את נקיון הערך על עוד תמונה שתרומתה השולית פוחתת. אבל עזוב, לא אשחק בפינג-פונג של שיחזורים שנילישיחה 17:54, 25 בדצמבר 2009 (IST)

צה"ל[עריכת קוד מקור]

פרשת מהדיון בדלפק הייעוץ הלשוני שטרם הוכרע. האם דעתך השתנתה? תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 20:54, 26 בדצמבר 2009 (IST)

הבעתי דעתי בערך בשורה החמישית שם (שהשם המופיע בחוק הוא השם), ואפילו הוספתי במקום אחר שאין צורך שתטרחו להעלות תמונות כי יש מסמכים עם שני המופעים. מה יש לי עוד לחפש שם? שנילישיחה 22:14, 26 בדצמבר 2009 (IST)
רציתי רק לוודא שדעתך לא השתנתה. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 22:17, 26 בדצמבר 2009 (IST)

תומר ידידי, חשבתי שאתה כבר מכירני שאינני יוצא למלחמות חורמה. אמרתי דברי והשאר זיל גמורשנילישיחה 22:20, 26 בדצמבר 2009 (IST)

אם יצא לך, תביא למפגש את הספר. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 22:31, 26 בדצמבר 2009 (IST)

איזה? שנילישיחה 22:33, 26 בדצמבר 2009 (IST)

זה. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 22:45, 26 בדצמבר 2009 (IST)
אהההה. טוב אחפשו בספריתי. שנילישיחה 08:01, 27 בדצמבר 2009 (IST)

ביקוש סליחה[עריכת קוד מקור]

מה שבטוח

.

אני ממש מתצטער על מה שעוללתי בבקשה תסלח לי , עשיתי שטות.Nimrod333 - שיחה 21:46, 28 בדצמבר 2009 (IST)

הסליחה עמך, בני. שנילישיחה 21:47, 28 בדצמבר 2009 (IST)
 :) Nimrod333 - שיחה 21:51, 28 בדצמבר 2009 (IST)
תודהFace-smile.svg 21:54, 28 בדצמבר 2009 (IST)
חח כן , תסלח לי אני קצת סנילי (אפילו אפשר לראות בדף שיחה של MT0)

באמת תודה . אהבתי את התמונה עם האפיפיור(או שלא אפיפיור) . Face-smile.svgNimrod333 - שיחה 21:57, 28 בדצמבר 2009 (IST)

דרך אגב מה הילד מחזיק בתמונה ?Nimrod333 - שיחה 21:58, 28 בדצמבר 2009 (IST)
סופגניה. תומר א. - שיחה - משנה ויקיפדית 22:02, 28 בדצמבר 2009 (IST)
זה נראה כמו מאפה. מדובר בטקס חניכה וכניסה לקהילה זורואסטרית. שנילישיחה 22:05, 28 בדצמבר 2009 (IST)
מעניין ,תעתע אותי קצת עם המראה של האפיפיור(רק שהכובע , צלב זהב ענקי ועוד דברים לא מתאימים). איפה ניטשה ? :) Nimrod333 - שיחה 22:07, 28 בדצמבר 2009 (IST)