שיחת משתמש:שששמממ

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, שששמממ, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
odedee שיחה 17:20, 19 באוקטובר 2009 (IST)

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף עופר לוי. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה. אם לדעתך עריכתך הייתה נאותה, ניתן לפנות לדף השיחה ולדון שם בנושא.
בברכה,‏odedee שיחה 16:57, 19 באוקטובר 2009 (IST)

אני מציע שתקרא את מדריכי הכתיבה שקישורים אליהם נמצאים בהודעה למעלה, אחרת ניאלץ להמשיך לבטל את התוספות שלך. תודה, ‏odedee שיחה 17:20, 19 באוקטובר 2009 (IST)

אזהרה לפני חסימה[עריכת קוד מקור]

מחקתי את "פופ מזרחי" שהעלית. המשך עריכות כאלה יביא לחסימתך. ‏odedee שיחה 09:47, 21 באוקטובר 2009 (IST)

לאחר שכתבת "ערך" על השיר "מקודשת", שהתואר "איום" הוא מחמאה הגדולה עליו בכמה וכמה מידות, חסמתי אותך לשלושה ימים מכתיבה בוויקיפדיה. מוטב שתנצל זמן זה לקריאת ערכים מומלצים כדי להבין מהו התוכן הראוי לערך אנציקלופדי. המשך כתיבה ברמה הזו יחייב אותנו להיפרד ממך. ‏odedee שיחה 13:55, 21 באוקטובר 2009 (IST)
העריכות שלך במוזיקה מזרחית לא תרמו לערך, וביטלתי אותן. אני חוזר על הצעתי מקודם - השקע בקריאה בשלב הראשון, כדי שתדע כיצד מקובל לכתוב פה. תוספות בעייתיות יבוטלו ויביאו לחסימתך מוויקיפדיה. ‏odedee שיחה 11:01, 25 באוקטובר 2009 (IST)
מחקתי את אישתאר שהעלית - קצרמר שדרש שכתוב. כדי למנוע את התסכול שבמחיקת עריכותיך, אני חוזר וממליץ שתשקיע בקריאה. ‏odedee שיחה 11:30, 25 באוקטובר 2009 (IST)

אזהרה נוספת[עריכת קוד מקור]

נאלצתי לשחזר בערך חצי מהשינויים שביצעת. יש לי *תחושה שאתה עורך לפי דעות אישיות. מעכשיו, אני מבקש שתוסיף אמסכתה לכל שינוי שאתה מבצע. אם אתה חושב שאמן מסוים שר ג'אז עליך למצוא אסמכתה מתאימה לכך ולהוסיף אותה בצמוד - ראה עזרה:הערות שוליים. תוספות שלא ילוו באסמכתה מתאימה - יבוטלו. ‏odedee שיחה 09:18, 26 באוקטובר 2009 (IST)

הא! יש לך תחושה! אז משום מה אתה אומר? תחושה זה לא דבר הכי בטוח בעולם, וחוץ מזה מירי מסיקה שרה אתני-ג'אז! ומה זה אתני? סוג של קלאסיקות, ומתוך הקלאסיקות בא הסגנון "ג'אז"

מאחר שאתה ממשיך לבצע שינויים ללא טרחת להביא שום אסמכתה לנכונותם, כל עריכותיך מבוטלות, כפי שהוזהרת. אם תמשיך בדרך זו, אתה בדרכך לחסימה מוויקיפדיה. ‏odedee שיחה 13:22, 27 באוקטובר 2009 (IST)

העריכות בדלפק הייעוץ בוטלו[עריכת קוד מקור]

העריכות בדלפק הייעוץ בוטלו, אם אתה מעוניין לכתוב למשתמש מסויים כנס לדף "שיחת משתמש:XYZ" ובמקום XYZ שים את שם המשתמש. שמוליק - שיחה 11:26, 26 באוקטובר 2009 (IST)

מוזיקה חסידית מזרחית[עריכת קוד מקור]

כך לא כותבים אצלנו. ועוד הוזהרת שיש להביא אסמכתאות לכל הטענות הנכתבות בערכים שנכתבים על ידיך. מחקתי את הערך. דורית 19:40, 26 באוקטובר 2009 (IST)

שיחזרתי רבות מעריכותיך, הן אינן מנוסחות היטב ואינן מגובות באסמכתאות. אני מציעה שתיקח אל האזהרות הקודמות לליבך. כאן כותבים אנציקלופדיה, אם אינך מסוגל לכתוב באופן אנציקלופדי ולגבות טענותיך באסמכתאות נדרשות, אז וויקיפדיה אינה המקום הנכון בשבילך. דורית 20:08, 26 באוקטובר 2009 (IST)

ריקון דף שיחה[עריכת קוד מקור]

לפי הנהלים אינך רשאי לרוקן את דף שיחתך, אך אתה כן יכול לארכב אותו. לא נהוג גם לארכב אזהרות זמן קצר לאחר שהן ניתנו. קוריצהשיחההמורשת העולמית. פשוט עולמית! 16:17, 28 באוקטובר 2009 (IST)

הערך: עופר לוי[עריכת קוד מקור]

אנא, תעשו לבערך של עופר לוי בצד כרטיסיה כזאת אם התמונה שלו, ותאריך לידה,סוגה,מספר אלבומים,להיטים בולטים.. כמו שיש לשרית חדד,בועז שרעבי,משה פרץ ועוד..., ובבקשה תעשו שיהיה אפשר לערוך את הערך: עופר לוי, בגלל שהוא נעול, נכון, נעלתם בגללי, אך היני מבטיח שאני יכתוב בערך זה כראוי(אני מדבר על ערך הזמר: עופר לוי, תודה שאתם פותחים לי את הערך ומסכימים! שששמממ: שיחת משתמש

נחסמת[עריכת קוד מקור]

אתה ממשיך בעריכות מזיקות המבוססות על דעות אישיות וסברות כרס ולא על ידע מוצק המגובה בסימוכין. לאור אזהרותיו של עודדי נחסמת. נצל את הזמן כדי ללמוד מקריאה כיצד יש לכתוב ערכים בנושאי מוזיקה, לא בטוח שתקבל הזדמנות נוספת. בברכה, MathKnight הגותי (שיחה) 21:16, 30 בדצמבר 2009 (IST)