שיחת משתמש:תומר

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, תומר, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,

ערןב 21:54, 29 מאי 2005 (UTC)

אגב, זו הזמנות לחזור לערך על נטסקייפ ולעדכן אותו. עשית שם תיקון, אבל הוא לא משתלב במשפט. יש לך עוד קצת עבודה שם. ערןב 21:54, 29 מאי 2005 (UTC)

הודעה[עריכת קוד מקור]

תומר שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

חגיגות היובל מתקרבות ובאות, DMY מפשפש בארכיונים, תמרה באלבום התמונות ואדעולם יוצא לחפש את השבטים האבודים. על כל זה ועוד הרבה בגיליון החדש של הטילדה הרביעית!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 21:56, 4 בנובמבר 2009 (IST)

הודעה[עריכת קוד מקור]

תומר שלום, המשתמש Yonidebest מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

הטילדה הרביעית - כל מה שמעניין ויקיפדים

הוויקיפדיה העברית חצתה את סף המאה אלף ערכים והטילדה הרביעית מגיבה! הרצאות היובל, תאוריות קשר, ארכאולוגיה, גותיקה וסוף סוף תשובה לשאלה מי הוויקיפד הפופולרי ביותר, כל זאת ועוד בגיליון החגיגי!


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, ‏Yonidebot‏ 23:48, 16 בפברואר 2010 (IST)

דובר צה"ל והמשט לעזה[עריכת קוד מקור]

אהלן תומר. כתבת בשיחה:המשט לעזה (2010)#תמונות חדשות כי אולי יש להפעיל לחץ על דו"צ כדי שישחררו המדיה ברשיון חופשי. האם היו תוצאות כלשהן? זהר דרוקמן - מי לוקחת במונדיאל? 18:20, 3 ביוני 2010 (IDT)

שאלתי אותם שוב אם אפשר רישיון CreativeCommons, לדעתי כבר לא נזכה לתשובה מהם באותה המדיה. אולי כדאי להוציא בקשה מסודרת מטעם ויקימדיה לקצינה שאחראית על התחום, כדי לקבל רישוי גורף לכלל הפריטים שהם מעלים לרשת. אני מניח שהם וגופים מטעם משרד החוץ עמוסים כרגע עד מעל הראש בפעולות הסברה, כך שלא יהיה להם מאד איכפת אם עוד כמה אנשים יסייעו להם. תומר - שיחה 23:55, 3 ביוני 2010 (IDT)
נקווה לטוב. בכל מקרה, אני אשמח להשתמש בסיפור בעמוד הפייסבוק של המאבק על חוק ויקיפדיה. לא יודע אם ראית את הפוסט שכתבתי בנושא בבלוג המאבק. זהר דרוקמן - מי לוקחת במונדיאל? 23:58, 3 ביוני 2010 (IDT)
אני לא יודע עד כמה אפשר לנפח את ההודעה הקצרה שהגיעה מאנשי דו"צ, ומאחר ואנחנו אפילו לא יכולים לדעת מי עומד מאחוריה (אולי זה סתם "חייל פשוט" שהחליט לקחת יוזמה ולסייע?) אני לא יודע עד כמה האישור הזה תקף. למרות זאת, אני חושב שאפשר להציג את ההודעה הזו בתור תקדים, ולעודד אותם ללכת בכיוון הזה. לא צריך להעביר שום חוק, צריך שכל הגופים הרלוונטיים יבינו שזה לטובת כולנו ושיש לנו זכויות כלשהן על התמונה אם היא צולמה או נרכשה מכספי המסים שלנו. דווקא חוק יהיה הרבה יותר קשה לאכוף, כי צילומים שיבוצעו ממצלמה של המשרד במהלך יום כיף של העובדים לא אמורות להשתחרר אוטומטית ברישיון חופשי. תומר - שיחה 00:29, 4 ביוני 2010 (IDT)
הסיבה שהגופים לא משחררים תמונות היא החוק הנוכחי. לפקידים אין סמכות להחליט על דעת עצמם ובניגוד לחוק כי תמונה מסויימת תשוחרר ברשיון חופשי. גם אין שום תקדים במה שענו לך בטוויטר - הם רק ציינו בפניך עובדה כי ניתן להשתמש בתמונות תחת שימוש הוגן - אך זו עדיין הפרת זכויות יוצרים וההיקף של השימוש הוא מוגבל. זהר דרוקמן - מי לוקחת במונדיאל? 10:30, 4 ביוני 2010 (IDT)

הודעה[עריכת קוד מקור]

שלום, המשתמש טוקיוני מעוניין למסור לך את ההודעה הבאה:

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
HatildaHarviit-chrom.png


אם ברצונך להסיר את שמך מרשימת תפוצה זו, אנא פנה לדף זה. בברכה, טוקיוני 00:02, 31 באוגוסט 2010 (IDT)

וידאו בנושא הכרמלית[עריכת קוד מקור]

היי,
בערך בנושא הכרמלית הוספת קישור לקטע וידאו מיומני כרמל. בטוחני שזהו קטע מרתק. משום-מה, לאחר הקשה על הקישור קיבלתי את הדף ב-Ynet, אולם במקום המיועד לסרטון צויין "Access Denied" - משמע, לא ניתן לצפות בו. יתכן שמדובר בבעייה זמנית. לפיכך, הסרתי מהערך את הקישור, אולם אודה לך על מעקב אחר הנושא והחזרתו כאשר הדף יהיה תקין. בברכת שנה טובה, Ldorfman - שיחה 19:27, 9 בספטמבר 2010 (IDT)

את הווידאו לא אני הוספתי; אני רק תיקנתי שגיאת הקלדה קלה שהופיעה בערך. לצערי הווידאו שהופיע שם לא היה נגיש גם עבורי, אבל הנחתי שמדובר בבעיה אצלי (בכל זאת לינוקס...) ולא משהו כללי יותר. בדיקה קצרה שערכתי מעלה את החשד שקטעי ארכיון נוספים של יומני גבע נעלמו מהרשת, וגם כל המדור שהוקדש לנושא ב־ynet לא מתפקד; חבל, מדובר בתיעוד חשוב של התקופה ההיא, ממש כפי שכיום חשוב לנו לשמר את ויקיפדיה כמשאב ציבורי. תומר - שיחה 21:59, 9 בספטמבר 2010 (IDT)
אני מסכים איתך. נקווה שיחזירו את הקטעים. Ldorfman - שיחה 23:45, 9 בספטמבר 2010 (IDT)

שיחה:Firefox for mobile[עריכת קוד מקור]

שלום תומר. תוכל לעיין בתגובתי שם? זהר דרוקמן - תמנון בזכות עצמו! 20:58, 24 באוקטובר 2010 (IST)

עזרה:מדיה[עריכת קוד מקור]

התוכל לעדכן את הדף לעידן שבו כבר יש תמיכה מובנית בדפדפנים? אשתדל גם אני לעבור עליו בהמשך היום. הידרו ~ שיחה 13:52, 21 ביוני 2011 (IDT)

בדיקה חפוזה מראה שהדף באנגלית די דומה לדף בעברית מבחינת הצעות ההתקנה. אתה בטוח שזה נחוץ? תומר - שיחה 14:07, 21 ביוני 2011 (IDT)
מה נחוץ היום לקרוא בשביל לראות אוג היום בויקי, דפדפן מודרני (או אקספלורר אם ג"ס לא)? לא נחוץ כל ההסבר על קודאקים ונגנים לדעתי. הידרו ~ שיחה 14:17, 21 ביוני 2011 (IDT)
אתה לא מעוניין לשמר תאימות כלשהי מול הערך האנגלי?תומר - שיחה 14:20, 21 ביוני 2011 (IDT)
אני לא מבין למה זה צריך להיות שיקול. מבחינתי שניהם במצב לא רלוונטי היום. הידרו ~ שיחה 15:24, 21 ביוני 2011 (IDT)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

שנה עברה מאז יצא הגיליון האחרון, והנה זה קורה - הטילדה הרביעית חוזרת במהדורה מחודשת, ובעיצוב רענן!
מהו באמת תפקידו של הדייל? מדוע בן לאדן לא ידע מנוח בוויקיפדיה גם לאחר מותו? מי מאוכזבת ממצב החינוך בארץ? ואיזו ויקיפדית זכתה לתהילת עולם בוויקישיתוף?! מאמרים נוקבים וכתבות מרתקות נוספות ממתינים לכם בגיליון החדש!
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 23:54, 14 בנובמבר 2011 (IST)