שיחת משתמש:תומר א./ארכיון 1

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

זהו ארכיון של שיחת משתמש:תומר א., דף זה אינו מנוטר ולכן אין להשאיר בו הודעות

כאן היתה תבנית ברוכים הבאים שהורדתי - תומר יחסיות האמת • י"ז בכסלו ה'תשס"ט 10:57:07


ערך נחמד[עריכת קוד מקור]

כל הכבוד לך. בויקיפדיה מחכים לאנשים כמוך. אני שם לב שיש לך ידע מתמטי ותושייה רבה, ראיתי את הערך שכתבת, כל הכבוד. בהצלחה בהמך הדרך. אם אתה צריך עזרה אתה יכול לפנות אליי קריצה --MT0 - שיחה 22:41, 25 בנובמבר 2008 (IST)

תזכורת לעצמי[עריכת קוד מקור]

הועבר לדף משתמש:תומר_א./ערכים

שים לב[עריכת קוד מקור]

כאשר אתה עורך דף ובו פיסקאות אחדות, מומלץ להכנס לעריכת הפיסקה על ידי לחיצה על הקישור "עריכה" שבסמוך לתחילת הפיסקה, ולא על ידי לשונית ה"עריכה" שבראש הדף. באופן זה יופיע שם הפיסקה בתקציר העריכה, לתועלת העוקבים אחרי הדיונים והערכים.

נ.ב. ברוך הבא לוויקיפדיה Face-smile.svg - ברי"אשיחה • כ"א בכסלו ה'תשס"ט • 14:06, 18 בדצמבר 2008 (IST)

תודה תודה. אני אשתדל. תומר א. - שיחה 14:13, 18 בדצמבר 2008 (IST)

ז'ואאו פסואה[עריכת קוד מקור]

שלום. תודה על העזרה בתיקון קישורים חיצוניים. ראיתי שרשמת "לא מצאתי בעיה" על הקישור השבור בערך ז'ואאו פסואה. מהמחשב שלי אני לא מצליח להיכנס ולראות את התמונה. אתה הצלחת לראות אותה? בתודה, טבעת-זרם - שיחה 00:08, 22 בדצמבר 2008 (IST)

החלפתי בינתיים לקישור אחר. ומצאתי את התמונה המקורית בארכיון האינטרנט. א-ב-ל, נראה לי לא נכון לקשר לארכיון האינטרנט. השאלה איך יודעים של מי זכויות היוצרים לתמונה ואם אפשר להעלות אותה אלינו. לחילופין, האם התמונה שכרגע במקום מספיקה. תומר א. - שיחה

תודה[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על עזרתך בתבנית עיצוב המוצר. talmoryair - שיחה 17:09, 26 בדצמבר 2008 (IST)

בכיף, תרגיש חופשי לדבר איתי אם אתה צריך משהו תומר א. - שיחה 18:06, 26 בדצמבר 2008 (IST)

איחודים[עריכת קוד מקור]

לא הבנתי למה החלטת לאחר את תשלומי כפל ותשלומי ארבעה וחמישה לערך קנס, בניגוד לדעות שהובעו בשיחה:תשלומי כפל, ולכן שחזרתי בינתיים. מצב הערכים בהחלט מביש, היות והם היו יכולים להיות ערכים ומפורטים פי כמה וכמה, אבל אי אפשר לאחד אותם כולם יחד, היות והם עוסקים בנושאים נפרדים. בברכה, נת- ה- - שיחה 20:38, 27 בדצמבר 2008 (IST)

הדעות כפי שהבנתי אותן היו שאי אפשר לאחד אותם אחד לתוך השני כי הם לא אותו הדבר (נשמע נכון), שניהם קנסות ולכן הכותרת קנס כן התאימה להם אז איחדתי אותם לשם. כיוון שאני לא מתמצא בפסיקה ההלכתית בדיוק אני לא יודע מה פוטנציאל הגדילה שלהם. אבל עד שיגדלו חשבתי שהערך קנס הוא בית הולם בשבילם (לתוכו היה אפשר להכניס גם את "שלושים של עבד" וכו'.) עד שיכתב הערך המורחב. תומר א. - שיחה 22:06, 27 בדצמבר 2008 (IST)
בדף השיחה נאמר שאין מקום לאחד אותם אחד לתוך השני, אבל אף אחד לא דיבר על איחוד לתוך הערך קנס, שהוא עוד פחות מתאים, כיוון שהוא כללי לחלוטין, ואפילו לא עוסק בקנסות ביהדות בפרטי, אלא בקנסות בעולם בכלל. מצטער אם חשבת שלא התייחסתי, ראיתי ולא ראיתי צורך להגיב. אם אתה רוצה להמשיך את הדיון, אז עדיף להמשיך אותו היכן שהתחיל, בשיחה:תשלומי כפל. נת- ה- - שיחה 16:48, 29 בדצמבר 2008 (IST)
לדעתי הבית קנס הוסיף להם כבוד ולא להיפך. כיוון שלא מספיק אכפת לי אני מניח שבזאת נסיים תומר א. - שיחה 03:00, 30 בדצמבר 2008 (IST)

פומה[עריכת קוד מקור]

מכיוון שלא הייתי בויקיפדיה כמה ימים, לא יכולתי להגיב. פניתי לדוד שי כדי שימחק את הערך פומת הרים. אתה מוזמן לפנות אליי בדבר בעיות נספות. בהצלחה בהמשך הדרך, MT0 - שיחה 01:08, 28 בדצמבר 2008 (IST)

כפי שאתה יכול לראות, הערך נמחק. --MT0 - שיחה 12:35, 31 בדצמבר 2008 (IST)
אכן ראיתי תומר א. - שיחה 15:09, 31 בדצמבר 2008 (IST)

תבנית:פסל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב תומר. האם אתה יכול להוסיף בתבנית אופצייה להוספת אורך, רוחב וגובה כאלטרנטיבה לגובה בלבד? talmoryair - שיחה 19:10, 3 בינואר 2009 (IST)

סביר להניח שכן, אבל לא הבנתי למה הכוונה. תומר א. - שיחה 12:09, 4 בינואר 2009 (IST)
הכוונה שתהיה אופצייה או לגובה בלבד, או לאורך רוחב ועומק. talmoryair - שיחה 23:18, 4 בינואר 2009 (IST)
בוצע. עברתי על כל הדפים המקושרים וראיתי שלא דפקתי שום דבר. ראה את הוראות השימוש בתבנית עצמה וכן אנא ראה שהמידע מוצג באופן שמקובל עליך. כמו כן, אני ממליץ שתתקן בהתאם לשינוי את מלכודת (דושאן) ואלמנה רעננה (לדעתי צריך לתקן את כל הפסלים ובכלל לבטל את הפרמטר גובה שכן שום פסל אינו חד מימדי), אם לא זה מה שהתכוונת אנא עדכן אותי כדי שאוכל לשנות. תומר א. - שיחה 19:09, 6 בינואר 2009 (IST)
תודה רבה. זה בדיוק זה. הבעייה שלא בכל מקום מציינים את שלושת המימדים, אז כדאי שתישאר האופצייה לשניהם. נ.ב. אתה יכול להקטין את האיקס שבין הפרמטרים השונים כמו בתבנית:ציור? talmoryair - שיחה 09:42, 7 בינואר 2009 (IST)
כן, אני באמצע ערך, אעשה זאת כשאסיים. ב. שמתי לב לאסימטריה מסויימת, כאשר מציינים גובה התוצאה היא גובה XXX ס"מ, אך כשמציינים מידות התוצאה היא רק המידות ללא הסבר (וללא אפשרות לדעת מי מהם הוא האורך, מי הרוחב ומי העומק) אם תתן לי טקסט מתאים אכניס אותו לשם. ג. האם אורך הוא גובה? אם כן, אפשר לוותר על אורך ולהשתמש בגובה בשני המקרים (התוצאה תהיה שאם מצויין "רוחב" יוצגו המידות ואם לא יוצג רק הגובה). דעתך? תומר א. - שיחה 09:50, 7 בינואר 2009 (IST)
בוצע תומר א. - שיחה 16:58, 8 בינואר 2009 (IST)

דף איחוד ערכים[עריכת קוד מקור]

זה רעיון מעניין ונחמד שיהיה דף מרוכז שבו ניתן לראות את כל הדיונים המתקיימים אבל רציתי להצביע על שתי בעיות עם זה:

  • דף השיחה הועתק כפי שהוא לדף המרוכז - התוצאה היא שצריך לסנכרן בין שני הדפים. אם אתה לוקח את זה על עצמך אין עם זה מבחינתי בעיה, אבל אני ממליץ ללכת בכיוון של הכללת דף השיחה בדף שלך (כמו שעושים עם תבניות). אם דף השיחה כולל דיונים נוספים מלבד דיון האיחוד, ניתן להפריד את דיון האיחוד לשיחה:שם הערך/איחוד לערך המטרה ואז להכליל את הדף החדש גם בדף השיחה, וגם בדף שלך.
  • הדף שלך נמצא במרחב המשתמש. כדאי להעבירו למרחב ויקיפדיה כדי שיהיה ממוסד יותר ויהיה תוקף יותר לדיונים בו.

בברכה, ערן - שיחה 11:18, 7 בינואר 2009 (IST)

תודה.
אכן, המידע הועתק ואני אבדוק את ההיתכנות לסנכרן באמצעות תבנית. בדף הערך של כל ערך הפניתי להמשך דיון בדף, האין זה לדעתך מספיק?. הדף נמצא במרחב המשתמש בכוונה, דיונים פה נגררים להשמצות, לטיעונים אישיים והעלבות. אני אדם מאוד פתוח ומשתכנע מדעות ולכן אין לי שום כוונה להשמיט שום מידע. לעומת זאת, דברים שאינם רלוונטים (לדוגמא העלבת משתמשים) אין מקומם בדיון כזה ובמרחב המשתמש שלי אני יכול לאכוף העברה של טיעונים כאלה למקום המתאים. תומר א. - שיחה 11:23, 7 בינואר 2009 (IST)

הוספתי לאחר התנגשות עריכה: ::אין אפשרות לסנכרן באמצעות תבנית שכן א. הסנכרון אינו דו כיווני. ב. הדיון (כמו דיונים רבים) יהפוך להתגוששות תומר א. - שיחה 11:31, 7 בינואר 2009 (IST)

בשני הדפים מופיע אותו דיון וזה העיקר. אם יש השמצות ניתן להעתיק את הדיון, ללא ההשמצות לדף שלך, ולהפנות לשם. אבל ככלל זה נראה לי רעיון רע ליצור העתקים שונים לדיון, שכן זה יצור חוסר סדר. אגב, אם הדיון מופרד לדף נפרד, כולל הכותרת, אז [ עריכה ] שליד הכותרת יערוך בדף הנפרד. ערן - שיחה 12:02, 7 בינואר 2009 (IST)
אם יש השמצות תרגיש חופשי למחוק אותן גם מחוץ למרחב המשתמש שלך. הצורך לסנכרן הוא בכך שעלולים להתקיים שני דיונים, לא מסונכרנים בשני דפים. לפני מספר חודשים נמחקה תבנית של "דיון שהועתק" בעקבות דיונים שהתקיימו בשני מקומות שונים ולא הסתנכרנו (ונשארה רק תבנית של דיון שהועבר). ערן - שיחה 11:27, 7 בינואר 2009 (IST)
לצערי, כפי שזה נראה תהיה התרעמות רבתי על מחיקת טקסטים של אנשים מדיונים במרחב הראשי (שאני יכול להבין), אני לא מעוניין להכניס את עצמי לביב השופכין הזה תומר א. - שיחה 11:31, 7 בינואר 2009 (IST)
אני מחקתי לא פעם הערות פוגעות של משתמשים, גם ותיקים ולא הייתה על כך התרעמות, אבל אני יכול להבין אותך. אפשר להניח שברוב הדיונים אין צורך במחיקת דברים פוגעניים, ורק באלו שכן תעתיק את הדיון לדף שלך? ערן - שיחה 11:36, 7 בינואר 2009 (IST)
אבל אז יהיה קשה לדעת האם צריך להגיב בדף המרוכז או בשיחת הערך. אני אנסה לסנכרן את הדעות לתוך העמוד ואראה אם זה מצליח.
בחיי (במסגרת תפקידים שביצעתי) יצא לי לנהל ולהנחות דיונים רבים, מה שאני מציע פה הוא חדש ויש לו סיכוי לעבוד. היתרונות שלו הם בריכוז הדיונים קביעת מועד סיום ובדיקת קיומו של קונסנזוס ללא צורך בהצבעה (שהיה הרעיון המרכזי) בוא ניתן לזה צ'אנס. הכי גרוע שיכול לקרות הוא שאנשים יטענו שהתוצאות אינן מחייבות ואז אפשר יהיה לדון גם ברעיון של הדף וגם בתוצאותיו. תומר א. - שיחה 11:46, 7 בינואר 2009 (IST)
הרעיון שלך מצוין, לא אמרתי שלא. התכוונתי שרק באלו שצריך לנקות מהתבטאויות פוגעניות תעביר, ואת השאר תסנכרן עם תבנית. ערן - שיחה 11:51, 7 בינואר 2009 (IST)
אבל אז גם מי שמעוניין לנהל דיון לא פוגעני לא ידע היכן הוא צריך להגיב(האם זה דיון שמסונכרן באמצעות תבנית חד כיוונית או דיון שמתנהל בדף הזה). כרגע זה חד משמעי, בדף המרוכז יש דיון לא פוגעני, בדף השיחה הכתיבה היא על אחריות הכותב. חוץ מזה, להעברת דיון באמצע עשויות להיות השלכות גרועות על הדעות שיובעו בו תומר א. - שיחה 11:53, 7 בינואר 2009 (IST)
אני לא אתעקש, ואם אתה חושב שסנכרון בין הדיונים יפגע בדף המרוכז לא אכפת לי שלא יהיה. אבל זה יצור חוסר סדר, ועבודה מיותרת. ערן - שיחה 12:02, 7 בינואר 2009 (IST)
ערן, אנא אל תבין אותי לא נכון, החשש מוצדק בהחלט. ולכן בסוף התהליך אני מתכוון להעתיק את כל המידע לדפי השיחה הרלוונטיים. חוסר הסדר והעבודה המיותרת יקטנו מעצמם אם הרעיון יתפוס (שכן הוא יהיה מסונכרן מחוץ לדף השיחה) ויעלמו אם הרעיון לא יתפוס (שכן הוא יגווע). מה שאני בעצם מציע הוא מנגנון נוסף שלדעתי צריך להקרא: "קונסנזוס מנומס" תומר א. - שיחה 12:06, 7 בינואר 2009 (IST)

היי תומר[עריכת קוד מקור]

התרשמתי לחיוב מעבודתך בתחום המחשבים. למה שלא תתמיד בתחום הזה? יש ערכים רבים שחשוב שישופרו. זה אזור נעים ומתגמל הרבה יותר מסוגיות איחוד ערכים כאלו ואחרים. אני יודע שהתזמון שלי רע, למען האמת רציתי לומר את זה עוד קודם, אבל הדיון במזנון האיץ בי לדבר אתך. מה אתה אומר? הגמל התימני (צרו קשר) (7.01.2009 20:18)

כן, אני כרגע עובד על לעבור באופן שיטתי על כל ערכי המחשבים. הגעתי כבר לפישינג בקטגורית אבטחת מידע. את איחוד הערכים עשיתי כדי להשתפשף קצת ואני עדיין מנסה להבין האם ההתנגדות היא לשם ההתנגדות או שעומד מאחוריה נימוק, הייתי גם שמח לדעת מה דעת שאר חברי הקהילה פרט לחגי שכן בינתיים מהרעש שנוצר אי אפשר להבין כלום - לזה בדיוק התכוונתי בפסקה מעל (נו טוב, איסטרא בלגינא קיש קיש קריה). בכל מקרה תודה על הרמז, ועדיין - אני מעודד אותך ללכת להגיב לגופו של עניין בערכים (לא משנה אם בדף השיחה או בדף המרוכז) תומר א. - שיחה 20:28, 7 בינואר 2009 (IST)
אתה ממש לא רוצה להשתפשף. הגמל התימני (צרו קשר) (7.01.2009 20:30)
כמובן שהתכוונתי להשתפשף בממשק ובאפשרויות ולא לריב ולהתחכך, אני שונא לריב. בקשר לצדדים האפלים, אני לא מרגיש שמתנכלים לי באופן ספציפי ולא חושב שדווקא דעתי היא הנכונה, כמובן שנקודת המוצא שלי היא שאני צודק ואני שמח כשאנשים באים ומשכנעים אותי שאני טועה. לעומת זאת אני הרבה פחות אוהב כשסותמים לי את הפה.
ובלי קשר, לגבי הערכים, עבר הרבה זמן מאז שכתבתי טקסט מהסוג של ערכים בויקיפדיה, בשנים האחרונות יצא לי לכתוב רק פקודות, סיכומי דיונים, ומאמרים טכניים למקצוענים, אני עדיין צריך לשפשף את יכולות הכתיבה שלי ולכן אני מתעסק עם טקסטים של אחרים בינתיים. תומר א. - שיחה 20:39, 7 בינואר 2009 (IST)
עוד אחד... שלא נדע... :) ובלי קשר, אני מצטרף לעצה של הגמל. לא ראיתי מה קורה במזנון ואין לי מושג על מה אתם מדברים, אבל עדיף לדעתי להתרחק משם כי זה מתכון בדוק לכך שתבזבז הרבה זמן על דיוני סרק מיותרים, אולי אפילו תתעצבן, ובעיקר תועיל לאנשים שאוהבים את זה, במקום לכתוב / לערוך ערכים, שזה הדבר הכי מספק שיש באתר הזה. הרבה יותר מהתנצחויות בלתי פוסקות. ואם תנסה, תגלה שלפעמים איפוק זה כוח, כמו שמישהו אמר פעם (מצד שני תראה איפה הוא היום...). בהצלחה, דניאלשיחה 23:19, 7 בינואר 2009 (IST)
אהלן תומר.
אני ממשיך את דבריו של דניאל (שהמשיך את דברי הגמל) - הדר רגליך מהמזנון. אמנם הוא מושך אותנו כמו עש ללהבה, אבל אם אתה באמת רוצה לעשות משהו (מעבר לפטפטת סרק) עדיף לכך להתרחק משם. רעיון, ניתן להקים אסם או מיזם בנושא וכך לא לרכז את הדיונים בדף האישי שלך. • עודד (Damzow)שיחהויקיגמד זה מאמץ ערכים יתומים 23:54, 7 בינואר 2009 (IST)
תודה לכולכם. תומר א. - שיחה 12:40, 8 בינואר 2009 (IST)

אגב, נראה שויכוח עם חגי עשוי להיראות כמו מריבה כלל עולמית והתעסקות אובססיבית בנושא שולי כלשהו. מבחינתי תרמתי את 5 השורות שלי לנושא ואני לא רואה את עצמי עוסק בו יותר תומר א. - שיחה 12:43, 8 בינואר 2009 (IST)

חרם המאוחד[עריכת קוד מקור]

היי תומר, אני קצת נעדר לאחרונה, אבל ראיתי את פנייתך בדף השיחה שלי, ואסתכל שם. אגב, כל הכבוד לך על הטיפול בערכים המוזנחים לאיחוד (הן באיחוד בפועל והן בניסיון לקדם דיון במועמדים הבעייתיים כדי להגיע להכרעה). צחי (פלבאי צהוב) - שיחה 01:27, 8 בינואר 2009 (IST)

נראה שזאת הפעם האחרונה שאני עושה משהו כזה תומר א. - שיחה 16:59, 8 בינואר 2009 (IST)

נחמן סירקין[עריכת קוד מקור]

הי, על סמך מה החלטת שזו הז"י? אביעדוס 18:49, 18 בינואר 2009 (IST)

לא החלטתי, אני חושד. יחסיות האמת צירף מקור מהאתר הזה. בהתחלת הדף יש ציטוט מהלקסיקון הציוני (המקביל לכתוב בערך). לי אין עותק של הלקסיקון הציוני כדי לבדוק כך שאני עוד מחפש דרך לאמת את זה. בינתיים שמתי תבנית חשד תומר א. - שיחה 21:59, 18 בינואר 2009 (IST)
אני מבין.. אבל - א) אם אתה רק חושד כדאי להדגיש זאת שם (כבר סייגתי באמצעות סימן שאלה), שכן גם אם אין זה הז"י, הערך יימחק; ו-ב) לאור שפע המקורות, ולאור היותו של הערך קצרמר למדי, נראה לי שאין בעיה פשוט לשכתב אותו. אביעדוס 00:33, 19 בינואר 2009 (IST)
ניסיתי והתייאשתי, אני כנראה לא מסוגל לכתוב ערך אישים תומר א. - שיחה 17:31, 27 בינואר 2009 (IST)

בקשות ממפעילים[עריכת קוד מקור]

תומר שלום,
שים לב כשאתה עורך את הבקשות ממפעילים, נהוג לכתוב את הבקשה אחרי התבנית המסבירה על הפסקה ההרלוונטית ולא לפניה. בברכה, נטע - שיחה 15:12, 27 בינואר 2009 (IST)

תודה רבה תומר א. - שיחה 17:31, 27 בינואר 2009 (IST)

למחוק או לא למחוק?[עריכת קוד מקור]

חי ◣ 28.01.2009, 22:14 (שיחה)

לא למחוק. תודה. תומר א. - שיחה 22:15, 28 בינואר 2009 (IST)
אז למה שמת שם תבניות מחיקה? חי ◣ 28.01.2009, 22:15 (שיחה)
בעקבות הדיון הזה, הזה והזה הזה ועוד דיונים שראיתי ואני לא מוצא בשלוף כתבתי בוט שמעתיק את הדפים למחיקה לדף בקשות ממפעילים. כרגע הבוט רץ וכותב את התוצאות שלו (באינטרוול של 30 דקות) לדף שיחת_משתמש:tomerbot ונראה שהוא מתנהג בסדר. כאני אראה באופן סופי שהוא מתנהג כראוי אעלה את העניין במזנון ואראה אם יש בכלל ביקוש. בכל מקרה אני מתכנת בפייתון ורציתי לבדוק את הAPI של ויקיפדיה לשימושים עתידיים (הרי ברור שיום אחד מישהו יצטרך שאני אכתוב לו בוט, נכון?). תומר א. - שיחה 22:36, 28 בינואר 2009 (IST)
אני לא רואה צורך בהעתקת הקטגוריה לדף הבקשות ממפעילים. מפעילים רבים מסתכלים בקטגוריה למחיקה מהירה. לראיה, הקטגוריה ריקה מלבד הדפים שלך. בכל אופן, נא הבהר את עצמך בדפים המסומנים למחיקה למען המפעילים הבאים שיבדקו את הקטגוריה. חי ◣ 28.01.2009, 22:41 (שיחה)
כתוב "לא למחוק", בכל מקרה הוספתי הסבר מקווה שזה יותר ברור. בקשר לקטגוריה, יצא לי להתעסק עם הדף הזה הרבה אתמול מטבע הדברים. היה שם ערך שישב שם במשך כחצי שעה (למרות שדברים שהיו בבקשות ממפעילים טופלו). פרט לכך, נראה שיש מי שחושב ששימוש בתבנית דווקא מפריע בשיטה שלי כולם יוצאים מרוצים. בכל מקרה, עוד תהיה הזדמנות להתווכח על כך במזנון. תומר א. - שיחה 10:00, 29 בינואר 2009 (IST)
הוספתי פרמטר "NoCategory=yes". אם זה מפריע לבוט שלך, אני מניח שאתה יכול להסיר, אם כי אני לא יכול לחשוב על סיבה למה דרוש לך תבנית כזו בדף הזה כשמדובר בבוט. ‏Yonidebest Ω Talk‏ 11:16, 30 בינואר 2009 (IST)
הבוט קורא את הערכים שבקטגוריית מחיקה מהירה, רוב הזמן הקטגוריה ריקה אז צריך להוסיף לשם משהו כדי שיהיה אפשר לבדוק אותו. תומר א. - שיחה 13:34, 30 בינואר 2009 (IST)
אפשר שהבוט יבדוק אם הוא ריק או לא לפני שהוא קורא את הערכים שבה... ‏Yonidebest Ω Talk‏ 13:39, 30 בינואר 2009 (IST)
נראה לי שאנחנו לא מדברים על אותו דבר. הבוט עכשיו בשלב הQA ולכן אני מוסיף ומוריד ערכים כדי לבדוק את ההתנהגות שלו. ברור שאם אני אעביר אותו לייצור הוא ידע להתמודד עם קטגוריה ריקה (אחרת זה סתם תכנות גרוע) תומר א. - שיחה 13:44, 30 בינואר 2009 (IST)

הוספתי categorytree לדף בקשות ממפעילים כך שהשרת ידאג לסנכרן את זה לבד. ערן - שיחה 08:10, 13 בפברואר 2009 (IST)

חשבתי על זה, אבל אז זה לא יופיע ברשימת המעקב של בקשות ממפעילים. תומר א. - שיחה 19:16, 13 בפברואר 2009 (IST)
לכל דבר יש יתרונות וחסרונות: עץ קטגוריות מעודכן תמיד, ובוט לא (ובפרט אם המחשב לא עובד/לא מחובר לרשת), ומצד שני בוט יופיע ברשימת המעקב. אני באופן אישי לא משתמש ברשימת המעקב לבדיקת בקשות ממפעילים ולכן עבורי זה לא יהיה שימושי. אם זאת אפשר להפעיל גם את הבוט וגם להשתמש בעץ קטגוריות ולהנות משני העולמות ;) ערן - שיחה 16:30, 14 בפברואר 2009 (IST)

נחמן סירקין[עריכת קוד מקור]

בטוח שהז"י? סקרלטשיחה 16:29, 29 בינואר 2009 (IST)

לא. ראי שלוש שיחות למעלה. לא הצלחתי להשיג מקור כדי לאמת ולא הצלחתי לכתוב קצרמר סביר במקום Face-sad.svg. תומר א. - שיחה 17:12, 29 בינואר 2009 (IST)
טוב. אם אינך בטוח אז נשאיר את הערך. ביום א' אולי אבקר בספרייה ואבדוק. סקרלטשיחה 17:17, 29 בינואר 2009 (IST)
זה יהיה נהדר. תומר א. - שיחה 17:57, 29 בינואר 2009 (IST)

מבחינתי שיהיו לו שתי קרניים ונסגור את הסיפור[עריכת קוד מקור]

רק לוודא שלא פגעתי כשהתחלתי את המשפט ב"אתה טועה". זה לא מנומס, אז סליחה. :-) טוסברהינדי (שיחה) 21:04, 30 בינואר 2009 (IST)

מה פתאום, באמת טעיתי, מי שטועה צריך להגיד לו "אתה טועה". תומר א. - שיחה 01:49, 31 בינואר 2009 (IST)

אשור[עריכת קוד מקור]

שחזרתי אותך. למה מעגלית? דרור - שיחה 12:02, 4 בפברואר 2009 (IST)

הסתכלתי בתבנית פירוש נוסף של הערך פאגוס ואמרתי לעצמי: "אל קלטי? זה לא קשור לאשור (עץ), בטח הפנייה לא נכונה, זה בטח אמור להפנות לפירוש הנוסף. אוי, זה מחזיר אותי חזרה לערך המקורי. בטח מישהו עשה איחוד/העברת שם/מחיקה/הפניה/ממחטת נייר". עכשיו כשקראתי את הערך אני רואה שזה האל שאחראי על עצי אשור באופן ספציפי (למה צריך אל כזה, לקלטים הפתרונים). לפיכך, ההפנייה אינה מעגלית והטעות היא שלי. לגבי הקשר בין הדברים (=האם הקשר מצדיק הופעה בסעיף ראו גם), בעיני הקשר אינו מספיק הדוק, שכן אין מקום לקשר מסלבאדור דאלי לגאורגיוס הקדוש שהוא מגנם של כל הקטלאנים. אך אני יכול להבין את הטענה הגורסת כי הקשר כן מספיק הדוק. מדובר כנראה בעניין של טעם ולכן אינני רואה סיבה להשחית את זמננו על כך. תומר א. - שיחה 13:31, 4 בפברואר 2009 (IST)

ארגז חול[עריכת קוד מקור]

שלום תומר, לא עדיף שתיצור לך ארגז חול אישי? בברכה, דורית 14:40, 5 בפברואר 2009 (IST)

כמובן שעדיף, אבל אני סובל מOCD והנוכחות של ארגזים מיותרים מעצבנת אותי, לצורך ניסויים קטנים, קצרים וזריזים אני מרשה לעצמי להשתמש בארגז החול הכללי. תומר א. - שיחה 14:42, 5 בפברואר 2009 (IST)
עכשיו הבנתי. צר לי עם הטרדתי אותך. המשך יום נעים, דורית 14:45, 5 בפברואר 2009 (IST)
נהפוכו, אני תמיד שמח להכיר אנשים חדשים וחביבים תומר א. - שיחה 14:49, 5 בפברואר 2009 (IST)
תודה, נעים להכיר גם אותך. דורית 14:51, 5 בפברואר 2009 (IST)

קלון[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום לך,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "קלון" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, טבעת-זרם - שיחה 17:16, 5 בפברואר 2009 (IST)

אתה מתכוון לערוך אותו? תומר א. - שיחה 17:47, 5 בפברואר 2009 (IST)
לא. אבל רציתי לעודד ולדרבן :) טבעת-זרם - שיחה 17:50, 5 בפברואר 2009 (IST)
האמת ששכחתי ממנו, התכוונתי לכתוב שם קצרמר. אני אעשה את זה בימים הקרובים אם יצא לי. תומר א. - שיחה 18:00, 5 בפברואר 2009 (IST)

על מה אנו עובדים ביחד?[עריכת קוד מקור]

מרוב מיזמים אני כבר מבולבל... יש עוד משהו שאנו עובדים עליו ביחד חוץ מאכלוס הקטגוריות? משהו עם מפות? או בוט אחר? חגי אדלרשיחהל-101 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ט בשבט ה'תשס"ט • 02:19, 13 בפברואר 2009 (IST)

חח, הגדלת מפות, אבל זה בהשהייה שעד שתגיעו למסקנה לאן המפה צריכה לקשר. תומר א. - שיחה 02:20, 13 בפברואר 2009 (IST)
ואגב, תסתכל שש פסקאות למעלה ותראה אם יש לך עניין בזה. תומר א. - שיחה 02:21, 13 בפברואר 2009 (IST)

שיחת משתמש:NordNordWest[עריכת קוד מקור]

אני חושב שתמצא עניין בשיחה שם. חגי אדלרשיחהל-101 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ' בשבט ה'תשס"ט • 20:12, 13 בפברואר 2009 (IST)

חתום כשאתה מגיב... חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"א בשבט ה'תשס"ט • 05:13, 15 בפברואר 2009 (IST)
אופס... תומר א. - שיחה 12:07, 15 בפברואר 2009 (IST)
טפל בהגדלה של מפת קמבודיה. נשפוך עליו קצת דאווין... חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"א בשבט ה'תשס"ט • 12:10, 15 בפברואר 2009 (IST)

ברוך פריגת[עריכת קוד מקור]

הי, מדוע סימנת את הדף למחיקה? היה הגיוני יותר להפוך אותו להפניה.. אביעדוסשיחה 03:40, 15 בפברואר 2009 (IST)

הפוך, גוטה, הפוך. לערך צריך לקרוא בשם המלא ושהקיצור יהיה הפניה. בכל מקרה ביקשתי בבקשות ממפעילים. תומר א. - שיחה 03:42, 15 בפברואר 2009 (IST)
לאו דווקא, חבובניק. ר' מקרה מני מזוז. אביעדוסשיחה 03:44, 15 בפברואר 2009 (IST)
לדעתי במקרה הזה כן, אם לדעתך לא אתה מוזמן למחוק את בקשתי מבקשות ממפעילים. תומר א. - שיחה 03:45, 15 בפברואר 2009 (IST)
אציין רק שהוא מופיע תחת ברוך פריגת באתר סימניה. תומר א. - שיחה 03:45, 15 בפברואר 2009 (IST)
אודה ואתוודה שמימי לא שמעתי עליו, ואין לי מושג מה עדיף (כלומר, גם לא בטוח ש"ברוך" עדיף על "ברי", ר' מבחן גוגל..). אם אתה בטוח, מה טוב. אביעדוסשיחה 03:48, 15 בפברואר 2009 (IST)
גם אני לא שמעתי עליו לפני היום. אני מאמין שתמיד עדיף שם מלא ומאידך מאמין שממילא יש הפניה ולא צריך לבזבז על דברים כאלה את הזמן. לפיכך, יחליט מי שיחליט מבין המפעילים אם הוא רוצה לבצע את ההעברה או לא ושלום על ישראל. תומר א. - שיחה 03:53, 15 בפברואר 2009 (IST)
ואגב, מסתבר שטעיתי ובאתר סימני יש לו שני עמודים נפרדים, אחד כברוך פריגת והשני כברי פריגת. תומר א. - שיחה 03:53, 15 בפברואר 2009 (IST)
שוין. אביעדוסשיחה 14:25, 15 בפברואר 2009 (IST)

ערים עתיקות שנהרסו[עריכת קוד מקור]

יאללה, תריץ. אח"כ נתקן ידנית. הבינוויקי הזה לא 1:1. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"א בשבט ה'תשס"ט • 10:29, 15 בפברואר 2009 (IST)

הריצה היתה תקינה (בדקתי כל ערך בעצמי), חוץ מבערך אופלונטיס בו הבוט לא הלך אחרי ההפניה (תיקנתי ידנית ובערב אני אגלה למה). תסתכל בדף הלוג כדי לראות איזה שינויים הוא ביצע ואיזה שינויים הוא לא ביצע, אני משאיר לך לבצע תיקונים הנובעים מהקבלת הקטגוריות. תומר א. - שיחה 12:35, 15 בפברואר 2009 (IST)
בדיוק באתי לדווח על אופלונטיס... חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"א בשבט ה'תשס"ט • 12:36, 15 בפברואר 2009 (IST)
יאללה, קטגוריה הבאה. תומר א. - שיחה 12:41, 15 בפברואר 2009 (IST)
שכלל את הלוג שיתן רק את [[שם הערך]] לא נוח לעבוד כך. ומחק את כל הטסטים הקודמים ןהשאר רק את הריצה החיה. נלך מהקל אל הכבד. הרץ עכשיו את אוניברסיטת שיקגו מדף הבקשות, ואח"כ תן ריצה מקדימה על קטגוריית העל שלה, אוניברסיטאות בארה"ב. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"א בשבט ה'תשס"ט • 12:50, 15 בפברואר 2009 (IST)

מפות ישראל[עריכת קוד מקור]

אני ממלא לך את ה-Buffer...

יש בעייה במפות ישראל, כגון בעיית ים המלח: צריך למצוא את הגבולות של כל מפות ישראל מכל הצדדים. לדוגמה: בעת שילוב מפת רמת הגולן שאלנו את עצמנו מה הגבול הדרומי ומה הגבול המערבי של המפה, אך לא מה הגבול הצפוני ומה הגבול המזרחי של המפה. כדי לפתור את בעיית ים המלח צריך לעבור על כל 13 המפות הקטנות, ולהוסיף התנייות לכל 4 כיווני השמיים + כנ"ל למפת ישראל כולה. לצפייה בבעיית ים המלח ראה הערך ים המלח שבו הים אינו מוצג אם נותנים קואורדינטות אמיתיות... הייתי צריך לתקוע אותו על הלשון. אם נדרשות הבהרות, פנה למשתמש:DMY. את גבולות המפות ראה בתבנית:מיקום מפורט בישראל. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ב בשבט ה'תשס"ט • 10:36, 16 בפברואר 2009 (IST)

תומר, יש לך עניין בזה? יש לי משהו עם ניתוח XML-ים. אתה מבין בזה? חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ה בשבט ה'תשס"ט • 18:42, 18 בפברואר 2009 (IST)
רק עכשיו ראיתי. בגלל שהתעסקתי בזמן האחרון עם המפות והבוט אני מרגיש שהזנחתי את מרחב הערכים. אני צריך לתרום לפחות 3 ערכים למרחב הערכים ואני אחזור אליך אם זה עדיין יהיה רלוונטי. תומר א. - שיחה 09:35, 19 בפברואר 2009 (IST)

אוניברסיטת שיקגו[עריכת קוד מקור]

ראיתי שהבוט עדכן איזה ערך במעקב אצלי. אתה חייב לתת תקציר עריכה קצת יותר משמעותי לדורות הבאים. ראה את תקצירי העריכה של משתמש:DMbotY. למשל "(העברת הערה על אוכלוסייה ב-{{עיר}} לפרמטר נפרד)". תן משהו כמו "בוט מוסיף קטגוריה:סגל אוניברסיטת שיקגו". חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ב בשבט ה'תשס"ט • 11:36, 16 בפברואר 2009 (IST)

טופל. ההערה נשארה עוד משלב הבדיקות. תומר א. - שיחה 12:03, 16 בפברואר 2009 (IST)

ברוך בואך לעולם הבוטים[עריכת קוד מקור]

תומר שלום, כדי להפעיל בוט, עליך לקבל אישור רשמי מאחד הביורוקרטים, שיתן לך דגל בוט. אז גם אדרג את הבוט שלך כאן ולא כאן. תודה ‏ΔΜΫ‏ • שיחה • 10:21‏, 17/02/2009 • כ"ג בשבט ה'תשס"ט

ראה כאן וכאן. תומר א. - שיחה 10:25, 17 בפברואר 2009 (IST)
שיהיה בהצלחה ! ‏ΔΜΫ‏ • שיחה • 11:44‏, 17/02/2009 • כ"ג בשבט ה'תשס"ט
תכתוב לו בדף השיחה שלו, אני בטוח שהוא יעריך את זה. תומר א. - שיחה 11:49, 17 בפברואר 2009 (IST)

לימוד יידיש[עריכת קוד מקור]

בס"ד
תומר שלום, אתה מוזמן בכיף וכל שאלה שיש לך אתה מוזמן לשלוח אלי או לויקרעטשמע, בברכה, יהודה מלאכישיחהויקיהדות • כ"ג בשבט ה'תשס"ט• 12:07, 17 בפברואר 2009 (IST)

אויף א גוטן אופן אפצודינען. תומר א. - שיחה 12:31, 17 בפברואר 2009 (IST)
בכלל, חבל שאין לנו כאן מנגנונים יותר מסודרים בויקיפדיה ללמוד דברים בחברותא. היה אפשר ללמד אחד את השני שפות או ללמוד דף יומי וכו'. תומר א. - שיחה 12:14, 17 בפברואר 2009 (IST)
נכון, היינו עושים בארטרים ביֶדע... ברי"אשיחה • כ"ג בשבט ה'תשס"ט • 12:39, 17 בפברואר 2009 (IST)
אפשר להעלות במזנון. תומר א. - שיחה 12:40, 17 בפברואר 2009 (IST)
נו געגאנגען. יהודה מלאכישיחהויקיהדות • כ"ג בשבט ה'תשס"ט• 12:57, 17 בפברואר 2009 (IST)

בוט קטגוריות[עריכת קוד מקור]

קודם כל בהצלחה. כמה בקשות/הערות: כרגע הבוט מוסיף את הקטגוריה כקטגוריה הראשונה, אני לא חושב שזה נכון, כדאי להכניס אותה לפי הא-ב או דווקא בסוף (יאפשר יותר מעקב). כמו כן צריך דף מעקב על מה שכבר בוצע (ראיתי שעדכן את בוסטון ואמורי בלי שראיתי בקשה לכך, ואת שיקגו) וכן קישור ישיר שיאפשר לעקוב אחר התרומות שלו לכל המשתמשים. תודה tomtom - שיחה 18:48, 17 בפברואר 2009 (IST)

  • גם אני שמתי לב לזה ומסכים עם תוםתום. יש לשים את הקטגוריה אחרונה. בוצע בוצע
  • פתחתי את ויקיפדיה:בוט/בוט אכלוס קטגוריות/בקשות שמולאו ושם, תחת דפי המשנה, צריך לשים את הלוגים של הריצות, ולא תחת הדפים של הבוט. העברתי דף אחד לנסיון, אך משום מה אני לא רואה אותו. צריך לבדוק. תוסיף את זה גם לאפיון.
אני לא מומחה לPHP אבל נראה לי שזה בגלל שהלינק שבור, תשווה את הלינק שיוני נתן ללינק הזה ותראה שהם שונים. אין לי מושג איך מתקנים, אבל לא צריך, נוסיף בסוף הריצה אוטומטית קישור מהעמוד הזה. תומר א. - שיחה 12:43, 18 בפברואר 2009 (IST)

שלום תומר[עריכת קוד מקור]

רק רציתי להודות לך על עזרתך הרבה ועל זה שהפנית אנשים לדף השיחה:תומר שטיין. נראה שיש הרבה תגובות שתומכות בהחזרת הערך, אך חי טוען שצריך להיות וויקיפיד או משהו כזה כדי להחזיר את הערך... אני לא מכירה את חוקי האתר ואת האנשים עם הסמכויות אז אני לא יודעת למי לפנות בכדי לטפל בנושא כמו שצריך, אבל אני מאוד מופתעת שערך זה ננעל/נמחק.

שוב תודה על עזרתך, טלי Tali0123

הי טלי,
בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם., בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה.
בסלנג של ויקיפדיה, ויקיפד הוא פשוט אחד המשתמשים הרשומים, ראי ויקיפדיה:ויקיפד. כל התגובות התומכות בערך הן של משתמשים שאינם רשומים וכולם נכנסו לויקיפדיה כדי להעיר רק על הערך הזה (לא ביצעו שום עריכה אחרת), כשכזה דבר קורה אני נוטה לחשוד שמדובר באותו משתמש בשמות שונים (ראי ויקיפדיה:בובת קש). בכל מקרה, אני מציע לך לכתוב בויקיפדיה עוד כמה ערכים, להשתפשף טיפה, ללמוד את הסטנדרטים ואז להחליט אם את עדיין חושבת שהערך הזה צריך להיות. תומר א. - שיחה 10:20, 18 בפברואר 2009 (IST)

היי תומר, כמו שהבנתי, אם אנשים שכותבים שם לא רשומים כחברים, ניתן לראות את כתובת ב IP שלהם וכך ניתן לראות שלא מדובר באותו משתמש...

בכל מקרה, אני לא בטוחה שאני מעוניינת להשתפשף ולתרום לאתר מכיוון שנראה שהדרך שבה הוא מתנהל קצת פרימיטיבית ולא דמוקרטית כ"כ... קצת מעציב אותי שכל משתמש או מפעיל יכול למחוק, לנעול או לשנות דברים שהרבה יותר חשובים וגדולים ממנו... האם יש דרך לפנות לאנשים בדרג גבוהה יותר ולהציג בפניהם את הבעיה? טלי Tali0123

טלי, אחת הבעיות של רוב בני האדם (וגם אני לפעמים נופל בפח הזה) היא שאנחנו חושבים שדעתנו היא הדעה היחידה שנכונה וכל מי שלא מסכים פשוט לא מבין. בויקיפדיה, למפעילי מערכת אין סמכות למחוק דברים על דעת עצמם אלא יש להם את היכולת לבצע את המחיקה באופן טכני. בתחילת הדיון על תומר שטיין הגיב בחור בשם חגי אדלר שידוע בכך שהוא נוטה לתמוך בערכים. אם אפילו הוא לא תמך בערך חוששני שרוב האחרים לא יתמכו בו. ויקיפדיה אינה דמוקרטיה אלא היא מנסה לפעול בעקרונות של הסכמה, ראי מה ויקיפדיה איננה לאחר פרסום מודעה בלוח המודעות (בו צופים רוב המשתמשים), אם אף אחד מהויקיפדים לא הביע תמיכה כנראה שאין לערך תמיכה.
לענין גורמים בדרג גבוה, אין בויקיפדיה דרגים גבוהים במובן שאת מתכוונת אליו. ניתן לפתוח הצבעת מחלוקת אך רק ויקיפד שנמצא כאן כבר זמן מה יכול לעשות זאת. אני מבין שזה יכול להיות מרגיז שימחקו לך את הערך הראשון שכתבת ובכל זאת אני מציע לך להתנער מהרוגז ולהבין שיש עדיין כללי משחק שאת צריכה ללמוד ואין דרך ללמוד אותם מבלי להשתפשף בערכים אחרים. בואי, עזרי לנו בערכים אחרים, תמיד תוכלי לחזור לתומר שטיין מאוחר יותר. תומר א. - שיחה 11:13, 18 בפברואר 2009 (IST)
נ.ב. בקשר לכתובת IP, זה קל מאוד לשנות את כתובת הIP שלך או פשוט לכתוב ממחשב אחר. תומר א. - שיחה 11:13, 18 בפברואר 2009 (IST)

לא יודעת אם שמת לב, אבל העליתי בדף השיחה שאלות רבות בסגנון למה הגיטריסטים האחרים כן ושטיין לא? אף אחד לא ענה על זה, בגלל זה אני חושבת שאני צודקת בדבריי וכך גם האחרים שהגיבו שם. אין הסבר מוצדק למחיקה של הערך - אז אם כך, למה לא מוחקים את שאר ה"גיטריסטים ישראלים" ? שאלתי הייתה במה המצב שונה? אני לא כועסת כלל... אך מאוכזבת שככה נראית הוויקיפדיה הישראלית שלנו...

שוב תודה רבה על עזרתך, עזרת לי מאוד ואני מאוד מעריכה זאת. טלי Tali0123

טלי, לא תמיד אפשר לצפות לתשובה על כל שאלה (הנה, אני כבר פעמיים הראיתי לך איך חותמים ואיך מזיחים את דבריך ואת עדיין לא עושה את זה למרות שזה לא קשה. ככה זה בחיים)
הסיבה שלא ענו לך היא שיש שתי טענות שעולות כמעט בכל ויכוח על ערך, "מה ההבדל בין א' לב'" ו-"בויקיפדיה האנגלית ובעוד x וויקיפדיות יש לו ערך אז למה אצלנו לא". שני הטיעונים האלה מעט שחוקים ולכן אנשים כבר לא עונים להם. אענה לך עליהם כאן: ההבדל בין א' ל-ב' הוא שמישהו שם לב שא' קיים וחשב שצריך לעשות איתו משהו ול-ב' אף אחד עדיין לא שם לב. הסיבה שבוויקיפדיה האנגלית יש למשהו ערך וכאן לא היא ששם מסכימים לקבל ערכים בנושאים הרבה יותר אזוטריים ואילו כאן התקבעו עם הזמן קריטריונים נוקשים יותר.
ובקשר לאכזבה, הדרך להתמודד עם חוסר שביעות רצון הוא לפעול על מנת לשנות אותו. אני מאוכזב שחלק מערכי המחשבים נראים עלובים כ"כ (למשל NTFS שהוא תקן חשוב מאוד בעולם המחשבים) ולכן אני פועל כדי לשנות את זה. אני מאוכזב שמשטרת ישראל נראית ככה אז אני מתנדב במשמר האזרחי כדי לשנות את זה. מאוכזבת? הצטרפי והשפיעי! תומר א. - שיחה 11:34, 18 בפברואר 2009 (IST)

קטגוריה:סגל אוניברסיטאות בארצות הברית[עריכת קוד מקור]

טבעת זרם הריץ את בוט הבינוויקי, ועתה ניתן לבצע את ריצת האכלוס. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ד בשבט ה'תשס"ט • 11:11, 18 בפברואר 2009 (IST)

הבוט כבר בתהליך. תומר א. - שיחה 11:13, 18 בפברואר 2009 (IST)
איזה כיף לראות את ההתקדמות [1]. תומר א. - שיחה 11:54, 18 בפברואר 2009 (IST)
האם כבוט זה אכן רץ מהר יותר? האם יש לך איזו שאילתא שניתן להריץ בתום העדכון כדי לוודא שאכן כל הערכים אוכלסו ולא נותרו זנבות. צריך להריץ אותה לפחות אחרי ריצת האמת הזו, לוודא שהתוכנה עובדת כשורה. אני גם מציע שתעביר את הנושאים שנותרו פתוחים לאחר הדיון בדף השיחה שלי, ונותרו כמה פתוחים, לדף האפיון המרכזי כדי שיהיה לנו מעקב מה עוד לא סגור. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ד בשבט ה'תשס"ט • 12:03, 18 בפברואר 2009 (IST)
כן, משמעותית. ולא אין לי איך לבדוק את זה (כל קוד שאני אכתוב יהיה נתון לאותם באגים שבקוד המקורי). אולי קוסטלו יוכל לעזור לנו באמצעות העותק שיש לו של בסיס הנתונים. תומר א. - שיחה 12:08, 18 בפברואר 2009 (IST)
מה קרה לו? הלך להפסקת קפה? חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ד בשבט ה'תשס"ט • 14:20, 18 בפברואר 2009 (IST)
נפל לי האינטרנט Face-sad.svg. תומר א. - שיחה 14:23, 18 בפברואר 2009 (IST)
קרס שוב, נמשיך מחר. תומר א. - שיחה 17:07, 18 בפברואר 2009 (IST)
אני אארגן איזו בדיקה עם קוסטלו. היכן רואים את הלוג של מה שכבר בוצע? חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ד בשבט ה'תשס"ט • 17:10, 18 בפברואר 2009 (IST)
אין, הקריסה השמידה את זה (אפשר לראות בתרומות המשתמש). תומר א. - שיחה 17:51, 18 בפברואר 2009 (IST)
חבל. הצעת יעול - אחרי שאתה גומר עם תת-קטגוריה, רשום אותה לוויקי. ככה מקסימום נאבד רק את נתוני הקטגוריה האחרונה. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ד בשבט ה'תשס"ט • 17:55, 18 בפברואר 2009 (IST)
רעיון מצויןתומר א. - שיחה 17:56, 18 בפברואר 2009 (IST)
בינתיים, ראה בסוף של ויקיפדיה:בוט/בוט אכלוס קטגוריות/אולם דיונים/ארכיון 1. החלטתי לתעד כך את הריצות שבוצעו. רק הלוגים נראים שונה בכל ריצה... מה הנוסח הסופי? חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ד בשבט ה'תשס"ט • 17:57, 18 בפברואר 2009 (IST)
דף משנה של אולם הדיונים מהצורה category:XXXXXXXX תומר א. - שיחה 18:44, 18 בפברואר 2009 (IST)
התכוונתי לתוכן הלוג. משתמש:Tomerbot/Category:Boston University faculty הכי טוב, ואני מקווה שזו אכן גרסת הפלט הנוכחית. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ה בשבט ה'תשס"ט • 20:48, 18 בפברואר 2009 (IST)
כן, זאת הגירסה הסופית. תומר א. - שיחה 21:06, 18 בפברואר 2009 (IST)

סגל אוניברסיטת דיוק[עריכת קוד מקור]

היי תומר, על סמך מה הוסיף הבוט את הקטגוריה לריקארדו לאגוס? לפי הערך הוא רק למד בה, ולא היה חלק מהסגל. עידושיחה 12:45, 19 בפברואר 2009 (IST)

w:en:category:Duke University faculty מופיע באות L. תומר א. - שיחה 13:02, 19 בפברואר 2009 (IST)
אוקיי, כנראה גם שם מדובר בטעות. עידושיחה 23:19, 19 בפברואר 2009 (IST)
אם זו אכן טעות, תקן גם באנגלי. אחרת הוא יחזור שוב בריצה הבאה. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ו בשבט ה'תשס"ט • 23:33, 19 בפברואר 2009 (IST)

פול דה מאן[עריכת קוד מקור]

ממש לא קריטי, אבל אם יש דרך אלגנטית לבצע בעדכון אחד ולא שניים - עדיף. ראיתי אתמול ערך על פרופסורית חנה ארנדט בלא פחות משמונה סגלים שונים. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ה בשבט ה'תשס"ט • 17:26, 19 בפברואר 2009 (IST)

אין דרך בלי לכתוב מחדש את כל הקוד. תומר א. - שיחה 18:03, 19 בפברואר 2009 (IST)

קטגוריה:סגל אוניברסיטאות[עריכת קוד מקור]

מה דעתך בריצה הבאה לעלות עוד שלב למעלה? פה כבר יהיה אתגר יותר רציני... ולשלב את זה עם הפסיקה של אמיר בנושא. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ה בשבט ה'תשס"ט • 17:49, 19 בפברואר 2009 (IST)

בעיקרון אין לי בעיה (בתנאי שזה מקובל על אמיר כמובן), אבל הריצה של היום הציפה כמה באגים קטנים ופיצ'רים שהייתי רוצה להוסיף (כמו האפשרות להתחיל מאות מסויימת, והאפשרות לשמור לוגים חלקיים) לפני הריצה הגדולה הבאה. אני מציע שננקה את הבקשות הקטנות שיאפשרו לי לנפות את הבאגים לפני שנמשיך במסות כאלה. תומר א. - שיחה 18:05, 19 בפברואר 2009 (IST)
ודאי שבטח. אנו הרי בניסוי רטוב... צריך להריץ בוט שיתקן את הבאג המעצבן של רווח לפני הקטגוריה, ושורה ריקה. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ו בשבט ה'תשס"ט • 18:09, 19 בפברואר 2009 (IST)
אני עוד מתלבט, לכל בוט תיקון כזה יש פוטנציאל באגים משל עצמו והשאלה היא האם הבעיה מפריעה ברמה שמצדיקה את הסיכון. יאללה בסדר, נעשה את זה יחד עם הוספת {{מיון רגיל}} תומר א. - שיחה 18:13, 19 בפברואר 2009 (IST)

שמעון שקאפ[עריכת קוד מקור]

למה הוא ואחרים מהלוג לא הוסבו לקטגוריה של סגל ישיבה יוניברסיטי. זה קשור למנגנון החסר של גלגול קטגוריות מקוננות לעומק כלפי מעלה? במקרה זה אני דווקא אפתח קטגוריית בת. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ו בשבט ה'תשס"ט • 19:09, 19 בפברואר 2009 (IST)

כן, תפתח כבר לכל מי ששם קטגוריות (לאור מה שאמיר אמר). תומר א. - שיחה 21:15, 19 בפברואר 2009 (IST)
הגזמת... לשם מה יש בוט? הבוט הזה כבר עובד? אם כן אפשר לעבוד במקביל. בעוד אתה מתקן את הבאגים אני אכין את הרשימות לכל האוניברסיטראות תחת קטגוריית העל, והבוט יפתח אותן ריקות. לאחר סיום תיקוני הבאגים, נבצע את הריצה בפועל. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ו בשבט ה'תשס"ט • 21:35, 19 בפברואר 2009 (IST)
לא התכוונתי שתפתח בעצמך אלא שתצמיד לכל אחד מהם שם בעברית. אם אתה כבר מתעסק בזה תיצור את תבנית:פתח קטגוריה זאת הדרך הכי טובה להעביר לו פרמטרים. תומר א. - שיחה 21:42, 19 בפברואר 2009 (IST)
טוב, נראה לי שמצאתי את הבאג. תומר א. - שיחה 21:59, 19 בפברואר 2009 (IST)
גדול. כתבתי פסאודו קוד בתבנית:פתח קטגוריה. עכשיו תכניס שם קוד... חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ו בשבט ה'תשס"ט • 22:50, 19 בפברואר 2009 (IST)
זה גמור? אם כן, הסר את תבנית בעבודה, ונתחיל להשתמש. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ח בשבט ה'תשס"ט • 05:04, 22 בפברואר 2009 (IST)
לא גמור. יקח עוד כמה ימים. בינתיים נריץ קטגוריות קטנות. תומר א. - שיחה 09:15, 22 בפברואר 2009 (IST)

שיחת משתמש:צחי לרנר#פרס רוטשילד[עריכת קוד מקור]

הבה ונרשים את העולם. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ו בשבט ה'תשס"ט • 06:40, 20 בפברואר 2009 (IST)

לקחת ערכים מפרס רוטשילד ולהוסיף להם קטגוריה:זוכי פרס רוטשילד? תומר א. - שיחה 11:57, 20 בפברואר 2009 (IST)
כן. אבל כבר הכנתי לך שם רשימה בשלשות, עבד אותה. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ו בשבט ה'תשס"ט • 13:01, 20 בפברואר 2009 (IST)
טוב, אוהבים פה לעבוד קשה... צחי אכלס הרשימה ידנית, 80 שמות. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ו בשבט ה'תשס"ט • 13:03, 20 בפברואר 2009 (IST)

הגדלת מפות[עריכת קוד מקור]

תומר שלום, שמח מאד שהצטרפת לצוות המיפוי. אני אישית הייתי ועודני עסוק מאד לאחרונה, ולא היה לי זמן כל כך לעזור לכם. חגי עדיין בשבת בסנט-לואיס, ולכן אני פונה אליך - האם תוכל לכוון אותי למה בדיוק הספקתם להגיע בנושא ההגדלות ? ‏ΔΜΫ‏ • שיחה • 20:04‏, 21/02/2009 • כ"ח בשבט ה'תשס"ט

כן. יצרתי במשתמש:תומר א./ארגז חול תבנית מקבילה לתבנית:מפת מיקום/קמבודיה. לתבנית הזאת מעבירים את אותם פרמטרים שצריך להעביר לתבנית:מפת מיקום/קמבודיה (דהיינו: אורך, רוחב וציון) + פרטמר גודל.
יש שתי משימות שצריך לבצע כדי להשלים את העבודה: ליצור תבנית מקבילה לתבנית:מפת מיקום (שקוראת לשכבות) ולהוסיף פרטי רקע למפה (לא הצלחתי להבין איך עושים את זה).
כדי להוסיף פרטים למפה תצטרך לעדכן את משתמש:תומר א./ארגז חול ראה את עצמך כחופשי לעשות את זה ורק תעדכן אותי כשתסיים. תומר א. - שיחה 20:38, 21 בפברואר 2009 (IST)
עוד לא הבנתי. אתה יכול לתת לי הדגמה כיצד אתה קורא למפה מוגדלת (שכוללת כמובן גם עיר נוכחית וערים נוספות באותה מדינה) - מתוך ערך אודות עיר מסויימת (ובה מפה ברוחב 250) ? ‏ΔΜΫ‏ • שיחה • 10:18‏, 22/02/2009 • כ"ח בשבט ה'תשס"ט
האם זה מספיק? תומר א. - שיחה 10:24, 22 בפברואר 2009 (IST)
סבבה, אבל יש אלפי ערכים על ערים ומקומות שונים בעולם. האם לכל ערך אנחנו מכינים מראש דף כזה ? ‏ΔΜΫ‏ • שיחה • 11:13‏, 22/02/2009 • כ"ח בשבט ה'תשס"ט
אני מתקשה להסביר את כוונותי בצורה כזאת, בוא נעבור למסנג'ר. שלח לי @ עם המסנג'ר שלך. תומר א. - שיחה 11:18, 22 בפברואר 2009 (IST)
אין לי מסנג'ר. אשמח להתקשר אליך, שלחתי לך מייל, ממתין לתשובה ‏ΔΜΫ‏ • שיחה • 11:28‏, 22/02/2009 • כ"ח בשבט ה'תשס"ט
קיבלתי ועניתי. תומר א. - שיחה 11:34, 22 בפברואר 2009 (IST)

שורת רווח בהוספת קטגוריות[עריכת קוד מקור]

למה הבוט עדיין מוסיף? לא תקנת את זה? חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ח בשבט ה'תשס"ט • 11:56, 22 בפברואר 2009 (IST)

תיקנתי. וגם בדקתי שזה עובד. איהפה ראית? תומר א. - שיחה 12:03, 22 בפברואר 2009 (IST)
אתה צוחק? הרגע תיקנתי את כל הערכים בנשיאי החברה המלכותית. לא היה לי כח להמשיך. חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ח בשבט ה'תשס"ט • 12:02, 22 בפברואר 2009 (IST)
מוזר, בהבדלי גרסאות לא רואים את זה: [2], [3]. לפחות זה לא יוצר רווח אחרי אני אעיף מבט מחר כדי לראות למה זה קורה. תומר א. - שיחה 12:07, 22 בפברואר 2009 (IST)
החדשות נפתחו מעולה. עכשיו צריך להריץ תיקון לישנים. יישר כח. חגי אדלרשיחהל-96 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ל' בשבט ה'תשס"ט • 20:30, 23 בפברואר 2009 (IST)

חברה בורסאית חדשה?[עריכת קוד מקור]

מה זה?:

Category:Companies listed on the New York Stock Exchange\w:en:Cato = קטגוריה:חברות הנסחרות בבורסה לניירות ערך בניו יורק\קאטו

חגי אדלרשיחהל-96 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ל' בשבט ה'תשס"ט • 18:50, 23 בפברואר 2009 (IST)

מה אתה רוצה ממני? w:en:cato.
זה נקרא חוק GIGO למחשבים Garbage in garbage out. תומר א. - שיחה 18:54, 23 בפברואר 2009 (IST)
כן, רציתי שתחייך קצת. לקח לי זמן לאתר את מקור הטעות שם, ואני חושב שהיא נמצאת אצלם בעוד הרבה ערכים, בשל הקטגור האוטומטי של תבנית חברה בורסאית. חגי אדלרשיחהל-96 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ל' בשבט ה'תשס"ט • 18:58, 23 בפברואר 2009 (IST)
בנושא אחר, איך דווחת על ויטוס ברינג שלא עודכן? זה דיווח נכון, אבל איך הגעת אליו? חגי אדלרשיחהל-96 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ל' בשבט ה'תשס"ט • 18:58, 23 בפברואר 2009 (IST)
מופיע בתת-קטגוריה ללא בינוויקי. תומר א. - שיחה 19:00, 23 בפברואר 2009 (IST)

דברים שנכתבו בשבת[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב תומר. אתה מוזמן לעיין בערך המומלץ מעשה שבת! ברי"אשיחה • ל' בשבט ה'תשס"ט • 09:39, 24 בפברואר 2009 (IST)

תודה. הצלחתי להבין מהערך כי הפסיקה שאליה התייחסתי (שמותר לקרוא את הדברים לאחר שעבר הזמן הכרוך ביצירתם) אינה מתאימה כאן כיוון שאינני גוי, אולם על פי כל הפסיקות אם אני כתבתי משהו בשבת לך מותר לקרוא אותו, לא? תומר א. - שיחה 11:43, 24 בפברואר 2009 (IST)
אכן כן, אלא שהוויקיפדים הדתיים מעדיפים שלא יכתבו להם בשבת, עקב האיסור להכשיל את הזולת בעבירה. מכיוון שאני או ברוקולי, כביכול, הפלטפורמה עליה אתה מבצע חילול שבת, יש כאן מידה מסוימת של הכשלה בעבירה. ראה עוד לפני עיוור לא תיתן מכשול. ברי"אשיחה • ל' בשבט ה'תשס"ט • 15:00, 24 בפברואר 2009 (IST)
מדוע עיוור? אני יודע שהיום הוא יום שבת ומודע לאיסור מלאכה. אם כבר, יש כאן הכשלה הפוכה, העצה עשויה לגרום למי שאינו בקיא לחשוב שעבר על איסור ולצער אותו (שיחת משתמש:ברוקולי/ארכיון 6#@ - השני מבינהם). בכל מקרה אם אני מבין נכון, כל עוד לא ביקשתם במפורש שאכתוב משהו במחשב אין עליכם עבירה. ואף על פי כן ולמרות הכל, אמשיך להמנע מכתיבה בדפי שיחתכם בשבת. תומר א. - שיחה 20:06, 24 בפברואר 2009 (IST)

תבניות ניווט[עריכת קוד מקור]

אם תסבירו לי מה אתם מנסים לעשות אולי אני אוכל לעזור. תומר א. - שיחה 11:02, 22 בפברואר 2009 (IST)
הפקודה היא פשוטה - כל הערכים תחת קטגוריה:תבניות ניווט כולל כל קטגוריות המשנה שאינם עושים שימוש בתבנית:ניווט או בתבנית:ניווט קבוצותעודד (Damzow)שיחהיש לך משנה ויקיפדית? 11:04, 22 בפברואר 2009 (IST)
את הפלט לשים בויקיפדיה:איך להקים אסם/תבניות מידע בערכים/תבניות ניווט. תומר? חגי אדלרשיחהל-100 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • כ"ט בשבט ה'תשס"ט • 21:48, 22 בפברואר 2009 (IST)
אתה מנסה לעזור לו? למשל תבנית:משחקי Master of Orion צריך להשלף. חגי אדלרשיחהל-92 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • א' באדר ה'תשס"ט • 15:46, 25 בפברואר 2009 (IST)
פיספסתי את השיחה בדף שלך, נמשיך אותה שם. תומר א. - שיחה 16:15, 25 בפברואר 2009 (IST)
הדיון עבר לשיחת ויקיפדיה:איך להקים אסם/תבניות מידע בערכים/תבניות ניווט. חגי אדלרשיחהל-92 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ב' באדר ה'תשס"ט • 20:34, 25 בפברואר 2009 (IST)

ALFTP[עריכת קוד מקור]

שלום תומר. לבקשתו של הידרו, התערבתי בדיון כדי לנסות ולגבש לכאן או לכאן - הבהרה כלשהי. ניסיתי למקד את הדיון בנסיון להשיג תשובות קונקרטיות לשאלות רציניות, אך לצערי זה לא צלח. עם זאת, הערתו האחרונה של י.ש. נראית לי כמספקת עבור הבהרת חשיבות. אין לי עניין גדול בערך (לכאן או לכאן), אבל הבהרת החשיבות עתה היא כשרה גם בעיני, בניגוד למצב הקודם. אם אתה עדיין מאמין כי יש למחוק הערך, אני מציע לך לבקש להשאיר את תבנית החשיבות עוד מספר ימים בתקווה שאולי כן מישהו ידלה נתונים שישכנעו אותך ואם עדיין תרצה למחוק - לפתוח הצבעת מחיקה בנוהל הרגיל. יום טוב, זהר דרוקמן - I♥Wiki‏ 20:20, 25 בפברואר 2009 (IST)

גם לי אין עניין. רציתי רק שתהיה הבהרת חשיבות אמיתית. תומר א. - שיחה 20:22, 25 בפברואר 2009 (IST)

סרינגאר בקיץ וג'אמו בחורף[עריכת קוד מקור]

קצת לא מקובל, האם יש סיבה מיוחדת או שאפשר למחוק? מוטי - שיחה 00:02, 26 בפברואר 2009 (IST)

הסיבה היתה כאן ויקיפדיה:דלפק יעוץ#בירת קיץ וחורף. שכחתי לסמן למחיקה אחרי שסידרתי את התבנית. תומר א. - שיחה 11:06, 26 בפברואר 2009 (IST)

ויצמן[עריכת קוד מקור]

האיש כתב ערך הבל על עצמו, אין סיבה להשאיר אפילו גם בארגז חול. חי ◣ 28.02.2009, 19:09 (שיחה)

הוא ביקש כ"כ יפה, שיבושם לו. מבחינתי תעשה עם זה מה שאתה רוצה. תומר א. - שיחה 19:10, 28 בפברואר 2009 (IST)

חי, אל תהיה קשוח איתי, אני בסה"כ נחמד ולא מזיק. אני לא כותב הבל, ואף לא על עצמי. אם לא ימצא חן בעיניך אחרי שאסיים, אז תמחוק.יונתן

ויקיפדיה:Check Wikipedia[עריכת קוד מקור]

מחפש אתגרים? לדעתי חלק ניכר מהבעיות שם בוט אוכל בלי מלח. ראה למשל את סעיף 4.14. כולה צריך לחפש בערכים מופע מסוג XXX כאשר XXX הוא שם הערך, ולהטיס את את ה-"[[]]". כנ"ל כל השגיאות מסוג "===" בתחילת ערכים, שסתם שורפים זמן בתיקון ידני. תן מבט בבקשה. חגי אדלרשיחהל-92 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ו' באדר ה'תשס"ט • 23:31, 1 במרץ 2009 (IST)

יש שם באמת כמה תקלות שאפשר להריץ עליהן בוט תיקון. העניין הוא שאני מקדיש את עצמי עכשיו לכתיבת ערכים (לא תרמתי במרחב הזה מספיק בזמן האחרון). אחרי שאני אכתוב 3-4 ערכים אני אטפל בזה. תומר א. - שיחה 02:53, 3 במרץ 2009 (IST)

DOS[עריכת קוד מקור]

היי תומר. אתה בטוח בקשר לשינוי שלך? ל-WIN95 יש kernel עצמאי למיטב ידיעתי, והיא לא נזקקת לשירותים של DOS. ‏nevuer‏ • שיחה 19:02, 3 במרץ 2009 (IST)

הויכוח הזה ימיו כימי הווינדואז, הכל תלוי בהגדרה שלך ל-מהי מערכת הפעלה.

When Microsoft decided to build a successor to MS-DOS, it was strongly influenced by the success of the Macintosh. It produced a GUI-based system called Windows, which originally ran on top of MS-DOS (i.e. it was more like a shell than a true operating system). for about 10 years, from 195 to 1995, Windows was just a graphical environment on top of MS-DOS. however, starting in 1995 a free standing version of windows, windows 95, was released that incorporated many operating system features into it, using the underlying MS-DOS system only for booting and running old MS-DOS programs. in 1998 a slightly modified version of this system, called windows 98 was released. nevertheless, both windows 95 and windows 98 still contain a large amount of 16-bit Intel assembly language. another microsoft operating system is windows NT, which is compatible with windows 95 at a certain level, but a complete rewrite from scratch internally.‏‏[1]

  1. ^ ‏A.S Tanenbaum, Modern Operating Systems second edition, P-15‏

השינוי שלי (פרט לכך שהוא יותר נכון לדעתי), גם תואם את רוח הדברים של המשפט בפסקה הזאת (שמדבר בין היתר על מתחיל בסיסי וגירסה 4.0, שהיא גירסה של NT). תומר א. - שיחה 19:19, 3 במרץ 2009 (IST)

מקובל עליי, תודה. ‏nevuer‏ • שיחה 19:41, 3 במרץ 2009 (IST)

היי תומר[עריכת קוד מקור]

הוספתי לשיחה:דין משמעתי בצה"ל את הקבצים שסרקתי, תוכל לראות. --גוונא - שיחה 03:04, 4 במרץ 2009 (IST)

עניתי שם, איך הולך לך עם הכלא? תומר א. - שיחה 10:55, 4 במרץ 2009 (IST)
סיימתי כבר... כמו שאתה רואה אני בבית... בנוגע לעניין של הדמ"ש אני אכנס לזה כשאחזור שוב הבייתה ויהיה יותר זמן! --גוונא - שיחה 12:55, 4 במרץ 2009 (IST)
חייל שלא היה בכלא הוא לא חייל. תומר א. - שיחה 13:08, 4 במרץ 2009 (IST)
זה בסדר לא באמת הייתי בכלא 4\6 הייתי בתא מעצר והיה באמת כיף כי פשוט קראתי כל היום... --גוונא - שיחה 01:04, 6 במרץ 2009 (IST)
תכלס, כשהייתי בצבא מאוד רציתי להיות בכלא, כלא קצינים נשמע לי כמו פינוק אמיתי אבל אף פעם לא מצאתי את הזמן. תומר א. - שיחה 01:06, 6 במרץ 2009 (IST)

לפתוח קטגוריה[עריכת קוד מקור]

אתה רוצה להריץ ניסוי על התבנית החדשה עם שלושת אלה? הבוט יודע לפתוח גם בצד האנגלי, או שאתה נסמך על טבעת זרם? חגי אדלרשיחהל-86 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ט' באדר ה'תשס"ט • 20:11, 4 במרץ 2009 (IST)
אגב, אתה עוקב אחרי ויקיפדיה:בוט/בוט אכלוס קטגוריות/אולם דיונים/ארכיון 2? חגי אדלרשיחהל-86 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י' באדר ה'תשס"ט • 19:27, 5 במרץ 2009 (IST)
כן, היום לא היה לי זמן. תומר א. - שיחה 21:52, 5 במרץ 2009 (IST)
אנא עבור על המפרט בויקיפדיה:בוט/בוט אכלוס קטגוריות/אולם דיונים/ארכיון 2. אני חושב שהוא גמור. חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ב באדר ה'תשס"ט • 12:38, 8 במרץ 2009 (IST)
מבחינתי זה בסדר. אני מציע שאת הקטגוריות שצריך להעביר תעשה דרך הבוט של יוני (אין לי זמן לכתוב את זה) ואת מה שאתה רוצה לפתוח תכניס לתבנית. תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 01:55, 10 במרץ 2009 (IST)
הכנתי לך את הרשימה שם. תריץ את בוט הפתיחות. עדכנתי גם את תוכנית העבודה. אתה צריך לעבוד בתאום עם יוני, איך שהוא גומר אתה מתחיל. אתם ילדים גדולים ולא צריכים שאני אתאם ביניכם. בהצלחה. חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ד באדר ה'תשס"ט • 11:10, 10 במרץ 2009 (IST)
בשביל להעביר את הקטגוריות שדורשות העברה לא צריך תיאום. כמו שאמרתי את מחיקת הקטגוריות מתוך הערכים שבקטגוריה הראשית אבצע בעצמי בדיוק מהסיבה הזאת. תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 11:25, 10 במרץ 2009 (IST)
לא צריך בכלל העברה. העברה עושים כשיש מלא ערכים המקושרים לקטגוריה. אבל פה אנו מוחקים הכל, ומתחילים הכל מההתחלה. לעשות RENAME לקטגוריות אחרי שמחקת את כל התוכן, זה חמש דקות, ולא צריך בוט. הנה, מחקתי כבר כמה בעזרת הסקריפט, ואני משנה אותן עכשיו. חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ד באדר ה'תשס"ט • 11:35, 10 במרץ 2009 (IST)
אז צריך פשוט למחוק את הקטגוריות מתוך הערכים? אין בעיה, בשביל זה לא צריך את יוני. תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 11:37, 10 במרץ 2009 (IST)
הוא אשר אמרתי... Face-smile.svg ראה שתיים שכבר טיפלתי ידנית, כי היו בהם רק 1-2 ערכים שגויים. אני מעדכן בפעם ה-22 את תוכנית העבודה... חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ד באדר ה'תשס"ט • 11:41, 10 במרץ 2009 (IST)
אז עזוב, אל תגע יותר, מפה כבר אפשר לעשות הכל עם בוטים. תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 11:44, 10 במרץ 2009 (IST)
נראה לך שהייתי טורח סתם? זה היה בשביל לענות לאפי במזנון, אז בדקתי כמה... חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ד באדר ה'תשס"ט • 11:46, 10 במרץ 2009 (IST)
ושמע, אם אנו מחסלים את זה, שום דבר כבר לא יעמוד בפנינו... זה נראה לי הכי מורכב עד כה. באף קטגוריה לא נתקלתי בכל כך הרבה זבל. לצערי, איך שנגמור יתווסף זבל חדש, כי אתה יודע מי כותב על סרטים ושחקנים. חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ד באדר ה'תשס"ט • 11:48, 10 במרץ 2009 (IST)
כן, אני גם יודע יודע מי תומך בהשארתם Face-smile.svg. תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 11:49, 10 במרץ 2009 (IST)
ראיתי ביומיים האחרונים את אוסטרליה (3 שעות, אי אפשר רצוף), עם ניקול קידמן המדהימה. כמובן שאח"כ רצתי לוויקיפדיה לקרוא משהו על הסרט, ומצאתי אפס מאופס. כמה תענוג לקרוא באנגלי עם קישורים לכל השחקנים, כולל הילד הקטן. איפה עוד אמצע הסבר מה זה DROVER, או NEVER NEVER ערכים שלבטח היו נמחקים אצלנו כלא אנציקלופדים. אם אתעקש הרבה, אולי "שליטי החוכמה" יואילו בטובם לרדת קצת אל העם. חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • י"ד באדר ה'תשס"ט • 12:22, 10 במרץ 2009 (IST)
אענה לך ברצינות למרות שאין ספק שלא תושפע מדברי. אני סובל מהפרעת קשב וריכוז מלווה בדיסגרפיה. סוג ההפרעות שלי אמור להקשות על הלוקה בהן לכתוב ללא שגיאות כתיב, לכתוב בצורה ברורה וללמוד שפות זרות. מאז שאני קטן לימדו אותי שהעולם לא עושה הנחות, כשמישהו קורא משהו שנכתב בשגיאות כתיב הוא מתייחס לכותב במידת הרצינות המתאימה (ויסלחו לי כל חברי הוויקיפדים העשויים להיפגע מדברי, זאת השקפה עולמי). באופן דומה בתחילת לימודי באוניברסיטה מישהו התלונן שהמאמרים בקורסים המתקדמים הם באנגלית, אני זוכר שענו לו שאין בעברית מספיק ספרות מחקרית כדי שאפשר יהיה להוציא בוגרי אוניברסיטה ברמה מספקת. את כל המידע הרצוי לך על הסרט ניתן למצוא בגוגל בכל אחת ממיליון ורבע התוצאות המתקבלות כאשר מקלידים אוסטרליה, סרט כל החיים שלי נלחמתי בקשיים שהיו לי (הבעה בכתב בגלל הדיסגרפיה, התאמה למסגרת בגלל הADHD, שפה זרה וכו') היום אני כותב לא רע (כך אני מקווה), למדתי להסתדר במסגרות (הייתי קצין בקבע), אני דובר אנגלית ברמה גבוהה ומסוגל להסתדר באופן בסיסי גם בגרמנית ולכן אני לא מקבל את הטיעון שהמידע צריך להיות בעברית עבור מי שאינו דובר אנגלית (מי שאינו דובר אנגלית - שילמד). את הטיעון כי המידע צריך להיות מרוכז במקום אחד נוח אני פוסל בטענה שאם הוא כתוב בצורה גרועה הוא לא שווה כלום (רמתה של ויקיפדיה נמדדת ברמת סך כל הערכים בה, מה גם שכתיבה גרועה מעודדות כתיבת המשך גרועה).
בקשר להערתך כלפי מי שאינו שותף למשנתך הוויקיפדית (ובכוונה אינני חוזר על הביטוי בו השתמשת - הוא אינו שייך לסגנוני אע"פ שאינני רואה סיבה להתרגש ממנו), החוק השלישי של ניוטון קובע כי כל פעולה גוררת פעולה הפוכה בכיוונה ושווה בעוצמתה. במערכת שאין בה הרמוניה יש המושכים בכח לכיוון אחד ואחרים המושכים בכח לכיוון אחר. בהנתן הנוסחה: הצדדים נפגשים באמצע. ניתן היה להיפגש באותו אמצע ע"י חיסור של 5 ג'אול אמוציות אך כאשר שני הצדדים מתייחסים לעניין כמשחק סכום אפס אין אפשרות לאזן את המערכת. ככל שאנשים רבים יותר היו נוקטים בגישות סבלניות יותר ומכריזים על כך היה ניתן להוריד את מפלס המריבה. תמשיך ללחוץ, ימשיכו ללחוץ. תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 12:56, 10 במרץ 2009 (IST)
אתה גולש פה לוויכוח הנצח מהי ויקיפדיה, וזה כמובן לא יפתר כאן. ידוע לי שיש כאלה שמספיק להם שוויקיפדיה תהיה אוסף בינוויקי לאנגלי במקרה הטוב, ובמקרה הרע שהקוראים ילמדו אנגלית ואיך לחפש בגוגל. אני לא מאלה. אם יש ערכים גרועים בתחומים שלי כגון אסטרונומיה, אני מתקן אותם, וכך צריך לעשות כל איש בתחומו במקום לבזבז זמן באינספור הצבעות מחיקה. חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ט"ו באדר ה'תשס"ט • 18:17, 10 במרץ 2009 (IST)

תבנית:חבר העמים הבריטי[עריכת קוד מקור]

ביטלת כאן את העריכה שלי - אצלי המדינות צמודות ואין ירידת השורה כי הרזולוציה אצלי היא 1280X800. ירידת השורה תהיה שונה ברזולוציות גבוהות/נמוכות. כמו כן ראה את השיחה שם לגבי תיקון שצריך לעשות. אני עדיין לא יודע לערוך תבניות. חג שמח, מיקיMIKשיחהכולנו ביחד - מאחדים ערכים • 22:29, 10 במרץ 2009 (IST)

אני עובד ב1024X768 שהיא הרזולוציה הנפוצה ביותר וזה גורם שהנקודה תהיה בדיוק בתחילת השורה. נראה לי שאפשר לוותר על הנקודות האלה בכלל. לשאר התיקונים אני אנסה להגיע מחר. תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 22:33, 10 במרץ 2009 (IST)
ראה לדוגמא תבנית:מדינות צפון אמריקה, תבנית:מדינות אסיה - חייבים להפריד בין המדינות בצורה כלשהי (ודרך אגב- חבל שאין דרך אחידה לכך) אחרת אצל חלק מהקוראים הן יופיעו צמודות. אי אפשר להסתמך על כך ש 1024X768 היא הרזולוציה הנפוצה ביותר. כמו כן, אם תקטין את החלון של הדפדפן מעברי השורות יהיו אחרים. החזרתי את ההפרדה. תוסיף את התמונה כשתוכל. בברכה, מיקיMIKשיחהכולנו ביחד - מאחדים ערכים • 23:24, 10 במרץ 2009 (IST)
אין בעיה, מבחינתי שישאר. לגבי הרזולוציה, פעם בעבודה שלי הינו צריכים להחליט באיזה רזולוציה אנחנו תומכים במוצר וחקרנו מהן הרזולוציות הנפוצות. 1024X768 היא הרזולוציה הנפוצה (לפחות בעולם העסקי) תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 10:04, 11 במרץ 2009 (IST)

בוט משתולל[עריכת קוד מקור]

שלום,

תראה מה הבוט שלך עשה. גילגמש שיחה 13:35, 11 במרץ 2009 (IST)

התחלתי לשחזר, אבל יש יותר מידי. אנא תקן אותם עם הבוט. דניאל צבישיחה 13:40, ט"ו באדר ה'תשס"ט (11.03.09)
אחרי שנבדק במקרים המסובכים ביותר, בפשוטים הוא כושל? חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ט"ו באדר ה'תשס"ט • 15:08, 11 במרץ 2009 (IST)
למרבה האירוניה, מי שכשל זה המפעיל שלו [4]. תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 15:11, 11 במרץ 2009 (IST)

בוצע בוצע תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 16:25, 11 במרץ 2009 (IST)

לא עד הסוף. בערכים בהם שחזרו אותך, כמו אלכסנדר גרהם בל, נותרנו בלי הקטגוריה. עכשיו צריך להריץ אותו שוב במוד הרגיל. חגי אדלרשיחהל-84 ערי מיליונים אין עדיין ערך. קחו אחת! • ט"ו באדר ה'תשס"ט • 16:34, 11 במרץ 2009 (IST)

ארגז חול[עריכת קוד מקור]

היי תומר. העברתי לפה. סקרלטשיחה 00:26, 12 במרץ 2009 (IST)

תודה. תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 00:51, 12 במרץ 2009 (IST)
תוכלי למחוק גם את Next Level? תומר א.ל-∞ מספרים ראשוניים אין עדיין ערך, קחו אחד.שיחה • 01:05, 12 במרץ 2009 (IST)