שיחת משתמש:109.64.94.55

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תודה![עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png
תודה לך על תרומתך לוויקיפדיה העברית, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה כרוכה בעלות כלשהי, ושומרת על אנונימיות מלאה. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר. הרשמה תאפשר לך גם ליהנות מתכונות נוספות שאינן מתאפשרות בכתיבה אנונימית (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

בברכה, אלדדשיחה 17:13, 11 באוקטובר 2018 (IDT)

הזמנה להירשם לוויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
שלום,

תודה על תרומתכם הניכרת לאתר ויקיפדיה. עבודה משותפת על הערכים דורשת תקשורת, ויהיה זה קל ונוח יותר לעורכים האחרים לתקשר עמכם, אם תרשמו לאתר. ההרשמה אינה עולה דבר, ולא מצריכה ויתור על האנונימיות. הסבר מפורט יותר לסיבות להירשם, מופיע בדף ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?.

גם אחרי שתירשמו, תוכלו, אם תבחרו, להמשיך לערוך גם כאנונימים ("מחוץ לחשבון").

ההרשמה, או "חשבון המשתמש" משותפים לכל אתרי קרן ויקימדיה (מיוחד:אתרי ויקימדיה), כמו ויקיטקסט או ויקימסע בעברית, ויקיפדיה באנגלית, ויקימילון בגרוזינית, וכן הלאה.

כדי להירשם, היכנסו לדף ההרשמה.

בברכה, אלדדשיחה 17:13, 11 באוקטובר 2018 (IDT)

קובץ:Cobaan
נסיון הרשמה כושל בפעם המי יודע כמה
בוא בבקשה ותן לי שם שאתה רוצה להירשם בו. כתוב אותו כאן. אני מוכן אפילו להירשם עבורך, ולשלוח לך את כל הפרטים במייל. יש אולי תקלה אצלך במחשב. אלדדשיחה 17:38, 11 באוקטובר 2018 (IDT)
דרך אגב, אין אפשרות לראות את צילום המסך ששלחת, אם זה אכן מה ששלחת. הקובץ שהעלית לא נמצא. אלדדשיחה 17:39, 11 באוקטובר 2018 (IDT)
אתה מוזמן לשלוח לי מייל ("שלח מייל למשתמש", מצד ימין על המסך, כשאתה על דף המשתמש שלי בוויקיפדיה או בדף השיחה שלי), ואז אוכל לכתוב את כתובת המייל שלך כדי שתקבל מייל לאישור, ותוכל להירשם. אלדדשיחה 17:41, 11 באוקטובר 2018 (IDT)
אפשר יהיה לתקשר אתך כשאתה רשום, אפשר יהיה לשלוח לך תודות על עריכות, אפשר יהיה לתייג אותך כשיהיה צורך בתגובתך בדף כלשהו – זה עולם אחר לגמרי כאשר אתה פועל משם משתמש רשום. אלדדשיחה 18:40, 11 באוקטובר 2018 (IDT)

איי הודו המזרחיים ההולנדיים[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png
תודה לך על תרומתך לערך איי הודו המזרחיים ההולנדיים, אנו מעריכים זאת מאוד ומזמינים אותך להירשם. ההרשמה אינה כרוכה בעלות כלשהי, ושומרת על אנונימיות מלאה. הרשמה תקל עלינו את הדו־שיח עמך ותאפשר לך לערוך בוויקיפדיה בצורה טובה יותר. הרשמה תאפשר לך גם ליהנות מתכונות נוספות שאינן מתאפשרות בכתיבה אנונימית (להרחבה בנושא – ויקיפדיה:למה ליצור חשבון?).

בברכה, eli - שיחה 17:55, 11 באוקטובר 2018 (IDT)

יש לי מן הסתם עוד מה לחפש שם , בעקר בעניני מערכת המטבע בשלטון ההולנדי באינדונסיה רבתי

תעשה לי טובה תרשם. אנחנו זקוקים לעורכים כמוך. אנא הצטרף אלינו. eli - שיחה 18:07, 11 באוקטובר 2018 (IDT)
זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

IP lookupwhoisDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה