שיחת משתמש:213.8.204.52

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

תומר יוסף[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "תומר יוסף". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.


Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך ליצור דפי ויקיפדיה, ואף ערכים אנציקלופדיים חדשים, ללא הגבלה. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה. הדף שיצרת נמחק מכיוון שתוכנו לא היה אנציקלופדי, כך ששום נזק מתמשך לא נגרם. לתשומת לבך: יכולת העריכה של משתמשים בעלי היסטוריה של יצירת ערכים לא-אנציקלופדיים עלולה להיחסם.

 

בני סכנין[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "בני סכנין". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

ראסל וסטברוק[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "ראסל וסטברוק". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.

התלונה שלך בדף הדיווח על טעויות[עריכת קוד מקור]

שלום אבי. ראיתי את הודעתך בדף הדיווח. כמו שראית, ההודע על העריכה בערך תומר יוסף היא מלפני כמעט שנתיים. כמו שמצוין בתחתית דף השיחה, הודעות כאלה לא בהכרח מתייחסות אליך. לפני שנתיים אכן ערכו מכתובת אי פי זו את הערך תומר יוסף. אם נגרמה לך עוגמת נפש מהודעה זו אני מתנצל בשם עורכי ויקיפדיה, ומזמין אותך להרשם, ומקוה שבדף השיחה שלך יהיו רק ברכות. אם אתה צריך עזרה, אתה מוזמן לענות לי כאן או בדף שיחתי. לילה טוב david7031שיחה • כ"ב בטבת ה'תשע"ט • 19:45, 29 בדצמבר 2018 (IST)

זהו דף שיחה של משתמש לא רשום שמזוהה רק לפי כתובת ה־IP שלו. ייתכן שהודעות ישנות בדף זה מתייחסות למשתמשים אנונימיים אחרים.

IP lookupwhoisDNS whoisTracerouteבדיקת Torחיפוש חסימת טווחתרומות טווחחסימות גלובליותתרומות וחסימות במיזמי ויקימדיה