שיחת משתמש:ALC

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

ארכיונים: ארכיון 1 אבקש ואודה מאד אם לא תכתבו הודעות בדף שיחתי אלא בדף השיחה של הערך הרלוונטי - ואם תרצו בכל זאת לפנות אישית - שילחו לי אימייל. בתודה מראש, ובברכה

הגדרת "עריכה" בתקציר[עריכת קוד מקור]

אנא הקפד על תקצירי עריכה המתארים נאמנה את השינוי שביצעת. בשינוי זה הסרת מידע מאוד ספציפי וממוקד אך בתקציר תארת את מעשיך כ"עריכה, הגהה". גם בעבר הבחנתי כיצד אתה מתאר עירכה בה הוספת מידע כ"תמצות". בפעולה מעין זו יש בכדי להטעות את העורכים האחרים, שיתכן ולא יבדקו את עריכתך משום שיסמכו עליך שאכן מדובר בהגהה או בעריכה, ולא בשינוי תוכני בעל משמעות. מכיוון שברור לי שלא התכוונת להסוות את עריכתך על מנת שתיעלם מעיני עורכים אחרים אני מפנה את תשומת לבך לתוצאה אפשרית של פעולה זו מתוך ביטחון שתיקח את הדברים לתשומת לבך. תודה, אורי שיחה 06:41, 31 במאי 2011 (IDT)

על מה אתה מדבר? זה קטע שאני עצמי ערכתי והכנסתי אותו היום, והחלטתי לערוך ולקצר אותו בהתאם לרלוונטיות של הדברים לעניין המשט - לא הסרתי מידע שכתב מישהו אחר בפעולה זו - נא בדוק שוב לפני שהנך מטיח האשמות שווא (וזו אכן הייתה עריכה של הקטע, כפי שכתבתי בתמצית). ALC • כ"ז באייר ה'תשע"א • 06:43, 31 במאי 2011 (IDT)
אכן אתה הכנסת את המידע. אף על פי כן תאור העריכה היה מטעה והוא זה שמוצג בדף השינויים האחרונים. במקרים שכאלו מוטב להימנע מתקציר עריכה מאשר לכתוב כזה מטעה. ואין בדברי האשמה אלא פניה קולגיאלית להפניית תשומת לבך בעקבות זיהוי דפוס פעולה. אורי שיחה 06:47, 31 במאי 2011 (IDT)
כשמדובר בעריכה עצמית של משפטים שאני עצמי כתבתי לפני שניות מספר, נדמה לי שמותר גם שלא להקפיד עד כדי כך אבל לגופו של עניין - עדיין לא הצלחתי להבין מדוע הגדרת פעולתי זו שלעיל בתור "עריכה" עלולה להטעות? הרי ביצעתי שם עריכה וזו עריכה על פי הגדרתה, שכוללת גם שינויי תוכן, למיטב ידיעתי. לא כתבתי שם רק "הגהה" או "זוטא" אלא במפורש "עריכה". בכל מקרה, כיצד אתה כבר מכנה פעולת עריכה אחת כ"דפוס פעולה"? אני חייב לומר לך שאתה טועה ביותר, אני מהמקפידים ביותר בויקיפדיה (מכל מי שהבחנתי בעריכותיו עד היום) לפרט עד כמה שאפשר את מהות פעולות העריכה שאני מבצע, כדי שתהיינה ברורות עד כמה שאפשר ואף אשמח מאד אם עניין זה של הקפדה על תקצירי עריכה מפורטים יאכף באופן הדוק יותר במיזם. ALC • כ"ז באייר ה'תשע"א • 06:52, 31 במאי 2011 (IDT)
בוודאי שמותר שלא להקפיד, אבל מכיוון שבדף השינויים האחרונים רואים רק את התקציר האחרון זה עלול להטעות, וזה מה שכתבתי. במקרים שכאלו מוטב שלא לכתוב תקציר כלל. עריכה היא פעולה בה את עורך מחדש את אותו התוכן: משכתב לשם משלב שפה אחר, לשם סדר הופעת הדברים במשפט או בפסקה, לשם הבהרת נקודה, לשם תקינות לשונית וכדומה. הסרת טענה איננה סתם עריכה.
כפי שכתבתי, משהבחנתי במקום אחר שאתה מתייחס לפעולה בה הוספת מידע כ"תמצות" זיהיתי דפוס מוקדם של חוסר הלימה בין עריכה לבין תאורה.
אני בכלל לא חושב שיש צורך בתקצירי עריכה מפורטים לכל עריכה ועריכה. זה רק מעביר את הדיונים מדף השיחה לדף השינויים והיסטוריית הגרסאות. אבל כשכותבים תקציר עליו לשקף נאמנה את מהות העריכה. אורי שיחה 07:04, 31 במאי 2011 (IDT)
למיטב הבנתי, עריכה כוללת לעתים (לא בהכרח) גם שינויי תוכן או קיצורו כגון הסרת פרטים שאינם רלוונטיים - זו אגב גם הסיבה שכאשר הנך בוחר "עריכה" בכפתור האוטומטי - פעולת העריכה איננה מסומנת כ"שינוי משני" בניגוד ל"הגהה". בזמנו התעמקתי בהגדרות ופעלתי לפיהן בתמצית עריכות שכתבתי. אגב, לא זכור לי שכתבתי תמצות לגבי הוספת פרטים, אלא אם בסך כל הפעולות שבוצעו היה אכן תמצות וההוספה הייתה של מילים בודדות לצורך חיבור המשפטים שקוצרו - אודה אם תצרף דוגמא שכזו. בכל מקרה, נראה שיש בינינו מחלוקת לגבי הגדרת "עריכה" כי לפי מה שהבנתי לגביה ולגבי שינוי משני לעומת שינוי שאיננו משני - קיצור קטע באמצעות הורדת משפט מיותר (שאגב, נמצא במקור עצמו שצרפתי למי שירצה להרחיב ידיעתו) מהווה למיטב ידיעתי "עריכה" של הקטע. אודה אם תפנה אותי לדף הגדרות שונה מזה. ALC • כ"ז באייר ה'תשע"א • 07:14, 31 במאי 2011 (IDT)
אני לא רואה שום מחלוקת עמוקה או קריטית. בסך הכל התרעתי בפניך על מה שעלול להיתפש בדרך שונה ממה שאתה כנראה מתכוון אליה. תעשה עם זה מה שאתה רוצה. לגבי מקום אחר, פרטתי את הדברים בדף שיחת הערך על 'אם תרצו'. אורי שיחה 07:20, 31 במאי 2011 (IDT)
זו אולי לא מחלוקת אך זה עניין מהותי שאני רוצה להבינו עד הסוף כדי שלא יהיה מצב שבו תמצית עריכה שלי עלולה להיחשב כבלתי נכונה. אני סובר שאם אני מציין "עריכה" אז נכללת בכך גם עריכת ושינוי תוכן שאיננו משני, ואם זה איננו כך, אז ארצה לדעת זאת וכמובן שלא על פי דעה של ויקיפד זה או אחר אלא על פי הגדרות או מדיניות שנקבעה בנדון - ומכיוון שאתה ותיק יותר אז אודה אם תוכל להפנות אותי להגדרות או מדיניות שכזו. לדעתך עדיף שלא לכתוב תמצית כלל אולם פעמים רבות נתקלתי במקרים בהם העירו דווקא לאנשים שביצעו שינויים ללא תיאור או נימוק בתמצית העריכה ולכן העדפתי תמיד לכתוב, עד כמה שאפשר במדוייק, מה ביצעתי ומדוע. ALC • כ"ז באייר ה'תשע"א • 07:26, 31 במאי 2011 (IDT)
אני לא מכיר (או לא זוכר) דף שמגדיר מה מתאר תקציר עריכה כזה או אחר. אני מכיר את הדף הזה שנראה לי מיושן משהו. מהאמור בפסקה הראשונה בו תוכל להבין כיצד עריכה שתכליתה הוא מחיקת טקסט מעורר תשומת לב בדף השינויים האחרונים כשלצידו מופיע ההסבר "עריכה, הגהה", וכשנכנסים על מנת לבחון את ההבדל רואים שנמחקה טענה ממוקדת זה מציב סימן שאלה על מידת ההלימה בין העריכה לתיאורה. נראה לי שכלל אצבע פשוט יהיה להציב עצמך בנעליו של מי שעלול להתנגד לעריכתך ולשאול עצמך האם מתקציר העריכה שלך הוא יוכל להבין ברמה סבירה מה עשית והאם הוא צריך לשים לכך לב או לא. אורי שיחה 07:35, 31 במאי 2011 (IDT)
אוקי תודה, זה הדף שגם אני בזמנו קראתי ואף הפעלתי בזמנו את הסקריפט שמונע ממני לערוך ללא תקציר. שים לב שהאמירה שם היא חד משמעית לגבי הצורך בתקציר ולא השארת מקום ריק: "מלאו תמיד את שדה התקציר הוא אחד הקווים המנחים של ויקיפדיה - אפילו תקציר קצר עדיף על לא כלום. כתיבת תקציר חשובה עוד יותר אם אתם מוחקים מלל, אחרת אנשים עלולים לחשוב שאתם משחיתים. כמו כן, אזכור שינוי אחד והשמטת אחר יכולה להטעות מישהו שהשינוי השני חשוב לו יותר, אז הוסיפו את המילה "ועוד" כדי לכסות את השינוי השני." את העניין של "ועוד" אכן לא זכרתי ועדיין, לדעתי ציון בתקציר כי ביצעתי "עריכה" כולל בחובו גם אפשרות שינויי תוכן או הסרת משפטים כי אז קופץ ומתבטל השינוי המשני שמסומן כאשר אני בוחר רק "הגהה" - יש גם קישור של "עזרה בעריכה" שקראתי בזמנו. ואגב, לא למדתי באף קורס על ויקיפדיה אלא רק מעריכות וקריאה שביצעתי כאן. ALC • כ"ז באייר ה'תשע"א • 07:42, 31 במאי 2011 (IDT)

המשט לעזה (2010)[עריכת קוד מקור]

אני עוקב אחר עריכותיך ורציתי להביע את הערכתי לשיפורים שאתה מבצע בערכים השונים, זו אחת הדוגמאות. --Yoavd - שיחה 10:28, 31 במאי 2011 (IDT)

תודה רבה! אני מאד מעריך את הסיוע הטכני הרב שאני מקבל ממך. ALC • כ"ח באייר ה'תשע"א • 10:21, 1 ביוני 2011 (IDT)

חייל בודד[עריכת קוד מקור]

שחזרתי לדף משתמש:ALC/חייל בודד. יוסאריאןשיחה 10:17, 1 ביוני 2011 (IDT)ז

תודה. ALC • כ"ח באייר ה'תשע"א • 10:21, 1 ביוני 2011 (IDT)

הודעה במזנון[עריכת קוד מקור]

המעשה שעשית במזנון הוא עבירה בוטה על כללי ההתנהגות. ניסיון ללעוג למשתמשת בפומבי ולהלבין פניה ברבים. דניאל ב. תרמו ערך 14:40, 1 ביוני 2011 (IDT)

האם קראת את הדברים שהיא כתבה? מדוע כאשר אני פונה לקהילה כדי לנסות להבין מה לעשות וכיצד לנהוג במקרה כה קיצוני, דווקא זה נחשב ל"הלבנת פנים ברבים" וכל האמירות שלה עצמה אינם כאלה? מדוע הם אינם מהווים עבירות בוטות על כללי ההתנהגות בקהילה? האם יש צורך שאביא קישורים לכל דפי השיחה הרלוונטיים? מה אפשר לעשות כדי שהיחס המשפיל והבוטה נגדי יפסיק? ראה רק את הדברים מאתמול בדף השיחה של המפעיל אמיר אהרוני ואת הדברים שנכתבו בדף דיון הצבעת המחיקה של הערך כיבוש (נפש) או דף השיחה של כיבוש היצר והרבה מאד אחרים... לכנות את העלאת הנושא במזנון כ"ניסיון ללעוג למשתמשת בפומבי ולהלבין פניה ברבים" או "עבירה בוטה על כללי ההתנהגות" כאשר כל מה שעשיתי הוא רק הצבת קישור פנימי לדבריה שלה שנאמרו בפומבי בדף שיחה של ערך אחר הוא בלתי סביר. זו דוגמא מובהקת למקרה שבו החוטא יוצא נשכר. ALC • כ"ח באייר ה'תשע"א • 14:51, 1 ביוני 2011 (IDT)
כפי שידוע לך היטב הדרך הנכונה לפעול היא לפנות לדף הבקשות ממפעילים או למפעיל ספיציפי ולבקש באופן ענייני ומנומק טיפול בסוגיה. במקום זאת, בחרת אתה לפנות למזנון, המקום הפומבי ביותר בוויקיפדיה, למען יראו כולם ביטוי תמים יחיד בו השתמשה ומצאת לנכון להפוך אותו למושא לעג ובדיחה. דניאל ב. תרמו ערך 14:57, 1 ביוני 2011 (IDT)
נהפוך הוא. ברור שהייתי מעדיף לפנות לדף הבקשות ממפעילים אך משום שכאשר פניתי לשם הוזהרתי על ידי אמיר אהרוני שאם אפנה לשם להתלונן אז אני צפוי לחסימה וכי פניה לדף בקשות ממפעילים היא האמצעי האחרון ולא הראשון. אנא הנח כוונות טובות כי פשוט אינני יודע עוד לאן לפנות. אתמול פניתי במקום לדף הבקשות ממפעילים שנאסרה עלי הגישה אליו, פעמיים אל המפעיל אמיר אהרוני עצמו אך המשתמשת השפילה והשמיצה אותי בפומבי באותו המקום עצמו (דף שיחתו) וזאת למרות שהזהיר אותה בדפי השיחה הרלוונטיים (אך לא בדף שיחתה שלה) שלא לאיים עלי או להשמיץ אותי. פשוט אינני יודע לאן לפנות. האם תרשה לי בבקשה לכתוב לפחות פניה בלוח המודעות כדי להפנות לדיון בדף השיחה שם או שגם זה נאסר עלי ואני פשוט צריך להמשיך ולספוג השמצות והשפלות כגון אלה שאף אחד לא טורח להפסיק. ואגב, לפני כשעה פניתי קודם כל בדף השיחה של יוסאריאן וביקשתי מחנה או ממנו לסייע לי במקרה זה ורק כאשר לא הגיעה כל תגובה ואילו ההשמצות והתגובות המשפילות נגדי המשיכו - פניתי בחוסר ברירה למקום היחיד שחשבתי שעדיין פתוח לצורך קבלת סיוע או ייעוץ. ALC • כ"ח באייר ה'תשע"א • 15:04, 1 ביוני 2011 (IDT)
איני יודע מה גרם לאמיר "לאסור" עליך כתיבה בבקשות ממפעילים. אני מניח שזאת משום שהפניות המרובות שם בעניינכם מהווים כבר מטרד לקהילה. מפתיע אותי שלא הסקת שאם אינך אמור להטריד את הקהילה בדף הבקשות, על אחד כמה וכמה הדבר לא ייתקבל על הדעת במזנון. מפתיע אותי עוד יותר, שגם משהחלטת לגשת למזנון, בחרת שלא להתנסח בצורה עניינית, אלא לפנות ללעג פומבי כבר שכבר פירטתי. זאת על אף שאתה יודע שהתנצחויות אלו הן אלו שגרמו להדרתך מדף הבקשות מכלתחילה. מה גם שציינת שכבר פנית למפעילים אך רם קיבלת תשובה. המפעילים לא פה בתשלום, גם להם יש חיים. חכה בסלבנות ותזכה להתייחסות. דניאל ב. תרמו ערך 15:12, 1 ביוני 2011 (IDT)
תראה, זה פשוט לא נכון. פניתי אולי פעם אחת או פעמיים לבקשות ממפעילים כאשר כלו כל הקיצין מבחינתי. זו לא בעיה לבדוק את הדברים הללו. הכל הרי כתוב ורשום ומתועד. אני מקפיד שלא להגיב בטיעוני אד הומינם להתקפות שלה אלא רק סופג וסופג. ההודעה שכתבתי במזנון לא נכתבה לצורך לעג וגם לא ניסחתי אותה כבקשה שעלולה לפגוע אלא כפי שהיא באמת - הצגת הסוגיה והבעיה, אכן אולי באופן קצת סרקסטי בהתאם לנסיבות, ובקשה לייעוץ או פתרון. מכיוון שאתה כעת כבר פה ומשוחח איתי - אודה לך מאד אם תיכנס לעובי הקורה ותסייע לי לגופו של עניין ולא להותיר את הדברים שהיא אמרה שם (אני מניח שאתה מסכים איתי שאינם תקינים) כפי שהם. לחלופין, אודה אם תאפשר לי לכתוב פניה בלוח המודעות, שתקרא לקהילה להביע דעתה בדף השיחה הרלוונטי, שלמרות שמותר לי לעשות זאת, אני מבקש בכל זאת את אישורך מראש למניעת כל ספק שאינני עושה בכך משהו שאיננו תקין. ALC • כ"ח באייר ה'תשע"א • 15:19, 1 ביוני 2011 (IDT)
יכול להיות שה"איסור" של אמיר עליך לא מוצדק. הוא לא הסוגיה פה, אלא הפעולה הלא ראויה במזנון, שאינה במקום בלי קשר למה מותר לך ומה אסור לך. באשר, להתבטאויות של יעל. לא אתערב כרגע בטרם ישיבו לך המפעילים שביקשת את עזרתם. אם אתה בכל זאת מעוניין בדעתי; אני חושב שהשיח בינכם עוין ולא פרודוקטיבי. במה שיצא לי לקרוא ראיתי התבטאויות חריפות ומכוערות, אך לא כאלו המזכים בחסימה. מי שמתבטא כך, מתפלש בקלונו שלו, לא תמיד חסימה תעזור. אתה מוזמן לפנות ללוח מודעות ואינך צריך את אישורי. כמובן עליך להיצמד לכללי הלוח, המתירים רק הזמנה עניינית מנקודת מבט מרוחקת מבלי לנצל את הבמה להמשך ההתנצחויות. דניאל ב. תרמו ערך 15:36, 1 ביוני 2011 (IDT)
קודם כל תודה על תשובתך. לא היה לי מושג שפנייתי אל המזנון עלולה הייתה להיחשב כבלתי ראויה או כעבירה כלשהי על כללי ההתנהגות. למרות כל ההתקפות האישיות נגדי, הקפדתי מאד שלא להשיב אף פעם בהתקפות או השמצות אישיות חזרה אלא לנסות להגיב תמיד רק באופן ענייני. אם כשלתי ויש לך דוגמא להודעה עויינת ותוקפנית אישית אד הומינם מצדי - אודה אם תפנה את תשומת לבי, כי ברצוני להיות מודע ולתקן דברים שכאלה, כי אני מסכים איתך שבסופו של דבר, כמו שקרה פה, דווקא התקפות אישיות שכאלה הן קלונו של המתקיף. שלחתי לך גם אימייל לפני כתיבת הודעה זו ואודה לך אם תשיב לי באמצעות האימייל. בברכה. ALC • כ"ח באייר ה'תשע"א • 15:43, 1 ביוני 2011 (IDT)
השבתי. אני מאמין שפנייתך למזנון נעשתה בתום לב מסוים. דניאל ב. תרמו ערך 15:58, 1 ביוני 2011 (IDT)
תודה. אני מעריך מאד את המשפט האחרון הזה שכתבת. ALC • כ"ח באייר ה'תשע"א • 16:00, 1 ביוני 2011 (IDT)

הצבעת המחלוקת[עריכת קוד מקור]

שלום alc. הצבעת המחלוקת נוסחה, וחסר לנו רק מישהו המתנגד לאיזכור שיפרוש את טיעוניו. האם אתה מוכן? ההצבעה נמצאת כאן. בלנק - שיחה 18:57, 1 ביוני 2011 (IDT)

אודה לך אם תכתוב א נימוקיך בפרק המתאים הויקיפדיה:רשימת ערכים במחלוקת/:אם תרצו3. אורי שיחה 19:13, 5 ביוני 2011 (IDT)
כתבתי שם טיעונים מקדמיים שלדעתי חייבים למצות תחילה את הדיון בהם, כדי שנפעל בדרך הראויה והטובה ביותר ליישוב המחלוקת. אני אישית פחות בקיא בנהלים של ויקיפדיה הנוגעים ליישוב מחלוקות ומדיניות בדברים כגון אלה והייתי מעדיף להתייעץ עם משתמשים ותיקים ובקיאים יותר ממני, כמו הייתשלהדוס או נרו יאיר, למשל, בקשר לדרך הטובה ביותר לפעול במקרה שלפנינו, טרם ניסוח נוסף של טיעונים אחרים בסוגיה. בברכה. ALC • ד' בסיוון ה'תשע"א • 19:22, 5 ביוני 2011 (IDT)
פנה למי שתרצה. תוכלו לפתוח איזו הצבעה שתרצו. הדבר אינו מונע פתיחת הצבעה זו וזו איננה כפופה לרצונו של איש ליזום הצבעה אחרת ולגבש מדיניות כללית. אחרי למעלה משבוע של המתנה מחר תיפתח הצבעה על הסוגייה הממוקדת ואתה יכול לנמק את התנגדותך ברצונך לכבש מדיניות כללית יותר. אורי שיחה 19:29, 5 ביוני 2011 (IDT)
מדוע לפעול בדחיפות ובפזיזות? נדמה לי שאתה זה שכתבת שעדיף לפעול במתינות ובתבונה בעניין זה להשגת התוצאות מיטביות עבור כולם. ALC • ד' בסיוון ה'תשע"א • 19:31, 5 ביוני 2011 (IDT)
דיון של שבועות איננו עונה להגדרה של "דחיפות ובפזיזות". חוסר שיתוף הפעולה (הכרוני) ונסיוני עם חלק מהנפשות הפועלות לימד אותי שלא לצפות מהם לדיון הוגן, למתינות או לתבונה. ההצבעה על המחלוקת הממוקדת תיפתח מחר, לכל המאוחר, ואם יהיה מי שירצה לנסות ולגבש מדיניות כללית הדרך פתוחה לפניו. אורי שיחה 19:48, 5 ביוני 2011 (IDT)

מלחמת עריכה עם משתמש/ת[עריכת קוד מקור]

שלום, פעם אחר פעם אני נתקל במלחמת עריכה בין משתמש:יעל י לבין משתמש:ALC - יש כמאה ועשרים אלף ערכים, אני משוכנע שתוכלו להמנע מלהתנגש באופן כה תכוף ביניכם ולהסתדר ללא צורך להזדקק למפעילים, לפרלמנט ולכל יתר הגורמים שרק גורמים לתסיסה ובזבוז זמן. שניכם עורכים בצורה מועילה ומשפרים את הערכים שאתם עובדים עליהם, אז אנא....--Yoavd - שיחה 13:19, 2 ביוני 2011 (IDT)

הערתי התייחסה כמובן גם לעריכות שלך. --Yoavd - שיחה 13:28, 2 ביוני 2011 (IDT)
אוקי - אני אצא לנוח לכמה שעות - אבל אודה לך מאד אם תעקוב בעצמך אחרי כל הביטולים הגורפים שהיא ביצעה לכל העריכות שביצעתי היום, ללא שהקדימה לכך דיון ענייני בדף השיחה ותמיכה בביטולי העריכה האלה, ותחליט בעצמך אם הן צריכות להישאר מבוטלות או להישאר כפי שביצעתי אותן. בברכה. ALC • כ"ט באייר ה'תשע"א • 13:30, 2 ביוני 2011 (IDT)
לכל? הגורפים? ומה עם ביטוליה של רוית בערכי הדיכאון שאחד מהם הקימותי אתמול? האם להביא עוד דוגמאות ומשלים? יעל - שיחה 13:32, 2 ביוני 2011 (IDT)
הנה לכם סיבה מצוינת להפרדת כוחות ביניכם. יש מספיק ערכים שכל אחד מהם יכול לתרום לו ללא הפרעות מהשני. --Yoavd - שיחה 15:57, 2 ביוני 2011 (IDT)

בהקשר זה אשמח לראות תגובה שלך בהמשך לשיחה שיזמת בדף שלי. פומפריפוזה - שיחה 20:29, 2 ביוני 2011 (IDT)

תשובתי נשלחה באימייל (הפניה שלי נועדה להיות אישית ומצטער שלא פניתי באימייל מלכתחילה). ALC • ד' בסיוון ה'תשע"א • 18:40, 5 ביוני 2011 (IDT)

שלום[עריכת קוד מקור]

שאלת מה כוונתי בכך שהערך "קרוון הידידות" נמחק? ובכן, לפני כשלוש שנים כתבתי אותו ושמרתי אותו בויקיפדיה, לא לפני שערכתי אותו בצורה מאוד מקורית טובה ואובייקטיבית, לפי מיטב כללי הויקיפדיה. היות ועשיתי את זה בין ובמהלך השמירות שלי בצבא, עם היציאה לאחד הקורסים לא היה לי זמן לבדוק מה קורה עם זה, והפעם הבאה שכן בדקתי זה כבר לא היה קיים, וכיום לא מצאתי שום תיעוד של זה... Daniboy - שיחה 14:47, 5 ביוני 2011 (IDT)

בתור מדריך (לשעבר) ובוגר תנועת הצופים - הודעתך משכה את תשומת לבי... אני בטוח שאפשר לשחזר את החומר.. לגופו של עניין, במה היה מדובר שם, בדף הערך ההוא? ALC • ד' בסיוון ה'תשע"א • 18:42, 5 ביוני 2011 (IDT)

בקשת מקור מיותרת[עריכת קוד מקור]

תשדל להימנע מעריכות כאלה, ואני אומר את זה מאוד בעדינות. כתבת בתקציר שהמקורות לא מדברים על זה, למרות שבמקור הזה כתוב בפסקה הראשונה "...במסגרת יום הנכסה, בו מציינים בעולם הערבי את מלחמת ששת הימים.". בקשת מקור מניחים בזהירות, ולאחר בדיקה, ואני מבקש ממך להקפיד על זה. אין בכוונתי להתחיל ולעבור על העריכות שלך ואני מקווה שגם אין צורך. אנדר-ויק 15:37, 5 ביוני 2011 (IDT)

הודעה זו הועברה לדף שיחת הערך יום הנכסה משום שהיא הוצאה מהקשרה ולא ניתן היה להבינה מחוץ לדברים שנכתבו לפני שנכתבה ולאחריהם. בעקבות ההעברה של הודעה זו, הוגשה בקשה לדף "הבקשות ממפעילים" כדי "להגן" על דף שיחתי עקב "מלחמת עריכה" לכאורה. בניגוד למקובל, לא נמחק הדיון שהתנהל בדף הבקשות ממפעילים אלא הועבר לדף שיחתי שלי ומוצג לעיונכם להלן. ALC • י"ב בסיוון ה'תשע"א • 19:08, 13 ביוני 2011 (IDT)
- הועבר מהדף ויקיפדיה:בקשות ממפעילים
  • שיחת משתמש:ALC - פניתי אל המשתמש בנוגע לפעולה שביצע, אך הוא מחק את פנייתי והעביר אותה לדף השיחה של הערך. אני סבור שהיא צריכה להיות בדף המשתמש שלו ולכן השבתי אותה - אך הוא נכנס איתי למלחמת עריכה ושוב מחק את שכתבתי. אבקש להשיב לדף השיחה שלו את ההערה שלי, להבהיר לו שלא מוחקים דבי אחרים או מעבירים אותם ללא הסכמת הכותב, ואם יש צורך אז להגן על דף השיחה. אנדר-ויק 19:31, 5 ביוני 2011 (IDT)
זה לא ממש נכון ולא נכנסתי למלחמת עריכה. הסברתי את הנימוקים בתמצית העריכה וחשבתי שאנדר-ויק הסכים עמם שעדיף שדברים אלה ייכתבו בדף השיחה של הערך הרלוונטי. אינני רוצה להביא דוגמאות אחרות לדברים שאינם נכונים שכתב בדברי שיחתי שלי או של אורלינג או לדון במניעיו שלצערי עלולים להיות שלא רק לשיפור תוכן הערך. ALC • ד' בסיוון ה'תשע"א • 19:35, 5 ביוני 2011 (IDT)
יקירי, חזרה על עריכה היא כניסה למלחמת עריכה. אתה פה מ-2008, ואמור לדעת את זה. אם הייתי רוצה לכתוב את הדברים בדף השיחה של הערך - הייתי עושה את זה. אני יודע איפה הוא נמצא. נכון שלא נעים שמעירים לך בדף השיחה על דברים שאתה עושה - אבל אין מה לעשות. גם לי מעירים, ואני לא ממהר להעביר את ההערות לדפי שיחות של ערכים. אנדר-ויק 19:36, 5 ביוני 2011 (IDT)
ALC, זו לא הפעם הראשונה שאתה מוחק/משכתב/מעביר דברי ביקורת לא נעימים שנכתבים בדף השיחה שלך. דפי השיחה שלנו הם אמנם "שלנו", אבל הם אמורים לשמש גם לדברים כאלה, כמו השמעת ביקורת נגדנו. אתה יכול לארכב את השיחה לאחר שהיא מוצתה (יום-יומיים אחרי שנכתבה בה המילה האחרונה), אבל בבקשה תימנע מלהסיר או להעביר דברים שנכתבים בדף שיחתך, במיוחד דברים שנכתבים ע"י מפעיל מערכת או ויקיפד ותיק ומוכר. אני לא רוצה להחזיר את מה שנמחק בעצמי. אני מבקש שתמצא את הדרך לעשות זאת אתה. אגב, תציץ בדף השיחה שלי, כולל בארכיונים, ותראה כמה פעמים ביקרו אותי ואפילו השמיצו אותי שם, ומעולם לא עלה על דעתי למחוק או לשכתב את הדברים. ערב טוב, Lostam - שיחה 19:48, 5 ביוני 2011 (IDT)
לא מחקתי ולא שכתבתי אלא העברתי לדף הערך הרלוונטי, אשר רק בו ניתן להתייחס לדברים בהקשר שבו נכתבו, יחד עם כל שאר הדברים באותו עניין שנכתבו שם, כדי ששאר המשתמשים יוכלו גם הם להביע דעתם באותו נושא שלא יישאר בשיחה פרטית בין שני אנשים בלבד אלא רלוונטי לטיפול בנושא הערך. לגבי החשש למניעים לא כשרים בעניין זה, פניתי כבר קודם לתגובתך למשתמש יוסאריאן אשר טיפל בפעולות דומות אחרות שנקט בהן אנדר-ויק (ולכן בקיא בדפוס פעולתו השלילי שכולל התקפות אד הומינם פסולות נגד משתמשים, כמפורט גם בדף השיחה של יום הנכסה, ואמתין לחוות דעתו בנדון. (בהערת אגב - ככל שיחליט שאכן יש צורך רלוונטי בכפילות הדברים - כמובן שאעתיק אותם גם לדף שיחתי שלי). בתודה ובברכה. ALC • ד' בסיוון ה'תשע"א • 20:17, 5 ביוני 2011 (IDT)
פניתי אליך בצורה עניינית ומנומסת. כל הדיבורים שלך על "מתקפות נגד משתמשים" הן משוללות כל יסוד. אל תשכח לעדכן אותי בתוצאות הבדיקה של יוסאריאן. אנדר-ויק 20:19, 5 ביוני 2011 (IDT)
מאד מקובל, להעביר לדפי שיחה של הערכים הרלוונטיים, הודעות שנמסרו בדף השיחה הפרטי של המשתמש. מוזר שזה מגיע לטענות על מלחמת עריכה. טיפוסי - שו"ת 20:22, 5 ביוני 2011 (IDT)
כשיש התנגדות זה מאוד לא מקובל. אולי עליך כן, אבל עלי לא. אנדר-ויק 20:24, 5 ביוני 2011 (IDT)
גם לא מקובל שיש התנגדות, ולכן זה מוזר. טיפוסי - שו"ת 20:25, 5 ביוני 2011 (IDT)
דבריך אינם תואמים את המציאות - לא בוויקי ולא בדף שיחתו של ALC. אנדר-ויק 20:56, 5 ביוני 2011 (IDT)
כשמעבירים יש להשאיר הפנייה (יש לשם כך תבניות יעודיות) ולא להעלים את הדיון ממקומו המקורי. אורי שיחה 20:32, 5 ביוני 2011 (IDT)
שימו לב לכך שזהו דפוס קבוע אצלו. כך היה לפחות גם איתי, עם יעל י ועם Jys שהעיר לו על כך שלא מקובל למחוק או לערוך דברי אחרים בדפי שיחה. במקרה שלי אגב, הוא לא טרח אפילו להעביר את התוכן למקום אחר אלא רק מחק אותו בזלזול מופגן. בסוף הרמתי ידיים והעתקתי את כל הדיון בצורה מסודרת כרונולוגית מיוזמתי אל דף השיחה שלי. שפם אדום - שיחה‏ 21:58, 5 ביוני 2011 (IDT)
ALC, פעמים רבות כבר ביקשו ממך לא למחוק דברים מדף שיחתך. אל תעשה זאת, גם אם אתה מעביר אותם לדף אחר וגם אם אתה כותב את זה בתקציר העריכה.
אם אתה מארכב שיחות ישנות, אנא השתמש בשיטות ארכוב – אני יודע שאתה יודע איך לעשות את זה. אם אתה מעביר שיחות לדפים רלוונטיים, השאר את הכותרת והשתמש בתבנית {{הועבר}}. אלה דרישות שנובעות לא רק מנהלים, אלא מצורך מעשי לעקוב אחרי שיחות בלי צורך לחפור בגרסאות קודמות.
אנא הקפד לקיים את מה שביקשתי ממך עכשיו, ומה שכבר ביקשו ממך רבים בעבר. תודה על ההבנה. --אמיר א׳ אהרוני - שיחה 22:21, 5 ביוני 2011 (IDT)
אגב, גם הערה זו שנמחקה אינה מופיעה כעת באף דף גלוי בויקיפדיה. --ג'יס - שיחה 22:25, 5 ביוני 2011 (IDT)

שלמה גיורא שהם[עריכת קוד מקור]

הועבר לשיחה:טיפול באמנות. בבקשה.• רוליג שיחה • אמצו חתול 18:55, 6 ביוני 2011 (IDT)

תודה רבה. הזמנתי גם את דוד שי בדף שיחתו, לחוות דעה בסוגיה. בברכה. ALC • ה' בסיוון ה'תשע"א • 19:03, 6 ביוני 2011 (IDT)

משתמש:כיכר השבת/פרשת האם המרעיבה[עריכת קוד מקור]

במזל טוב נגמר בצורה סופית כתיבתו המלאה של הערך - כעת ניתן לערוכו ולשנותו, אך עד להעלותו למרחב הערכים כדאי שאתה תעבור על ההגהה שלו (רק אם אתה בטוח שאתה רוצה) מפטת העובדה כי הערך ארוך. אני הצבתי תאריך מדוייק לסיום גמירתו של הערך בתאריך ה-14 ביוני 2011 אך בגלל שסיימתי לכתוב את הערך הרבה יותר מוקדם ממה שציפיתי כל הזמן הזה מוקדש לך. (רק בקשה קטנה. אתה לא חייב אך יועיל מאד אם לא תערוך אותו ואת דף השיחה שלו בשבת ובחג. בגלל שהוא נמצא בארגז החול שלי). חג שמח מלא באורה של תורה! כיכר השבת - שיחה 10:14, 7 ביוני 2011 (IDT)

חג שמח ותיקון ליל שבועות מוצלח! (אשתדל לטפל בכך בהקדם ושלא בזמן חג או שבת). ALC • ה' בסיוון ה'תשע"א • 15:42, 7 ביוני 2011 (IDT)
תודה רבה על שכיבדת את בקשתי (בקשר לכתיבה בחג ובשבת) וברוך השם תיקון ליל שבועות עבר בהצלחה רבה! --כיכר השבת - שיחה 21:50, 8 ביוני 2011 (IDT)

מחקר התאומים הישראלי[עריכת קוד מקור]

שלום ותודה שהפנת את תשומת ליבי לדיון הממשיך להתנהל על הערך, ועל העצות להרחבתו. שבוע טוב, נופר ר. - שיחה 20:41, 8 ביוני 2011 (IDT)

ירושלים[עריכת קוד מקור]

אנא קרא את ההתכתבות שלי עם יעל - בסך הכל דעתי כדעתה בענין זה אך אני מקווה ש"השקט התעשייתי" יימשך ביניכם. --Yoavd - שיחה 19:03, 14 ביוני 2011 (IDT)

אם תרצו[עריכת קוד מקור]

לא אהבת את הניסוח שלי?. ‏ישרוןשיחה!!and 19,327 people are justin bieber fan‏ 18:52, 15 ביוני 2011 (IDT)

העניין איננו הניסוח הספציפי שלך... כתבתי לפני שראיתי את הודעתך תגובה בדף השיחה שם... אני מקוה שתבין מדוע כדאי לקרוא את הדיונים הקודמים ולהבין כיצד הגענו לאחר מאמצים רבים, ויכוחים ופשרות - לנוסח מסויים - ואז כמובן שאפשר להמשיך לדון שם גם עליו או על שיפורים ושינויים שלו... בברכה. ALC • י"ד בסיוון ה'תשע"א • 18:55, 15 ביוני 2011 (IDT)
דיונים מסוג זה לא בהכרח הופכים את הנוסח הסופי לעדיף ובמקרים רבים הם יוצרים דברים לא טובים. הדרך הטובה היא להציג רעיונות חדשים ופתרונות חדשים במקום להתעסק במשא ומתן על כל מילה. בכל מקרה גם לי הפריע הניסוח הקודם ומה שאני כתבתי לדעתי הכי ענייני במקום הפתיח הנוכחי שנראה פתלתל ומדבר הרבה אבל אומר מעט. ‏ישרוןשיחה!!and 19,327 people are justin bieber fan‏ 19:01, 15 ביוני 2011 (IDT)
לגופו של עניין - אינני מסכים מהנימוקים שכתבתי באריכות בזמנו בדיון שם בדף השיחה. הסכמתי לנוסח רחב זה של הייתשלהדוס כפשרה - בוא נמשיך את הדיון שם... ALC • י"ד בסיוון ה'תשע"א • 19:04, 15 ביוני 2011 (IDT)

מה שלומך?[עריכת קוד מקור]

האם שלומך סוגה בנעימים? --בברכה, טישיו - שיחה 02:53, 17 ביוני 2011 (IDT)

שלומי טוב והשבתי לך באימייל. אני מעדיף להתכתב באימייל מאשר בדף השיחה. מקווה שהודעתי בדף השיחה של "בור" סייעה להבהיר את ההיגיון שבשמו הנוכחי של הערך לעומת ההצעות האחרות שם. התוכן שם הזכיר לי מקרה (שפורסם בזמנו גם בתקשורת) שעסקתי בו בהקשר זה מבחינה מקצועית, אבל דווקא בהיבט הפלילי, בו הגנתי על האנשים והגופים שהואשמו שם בגרימת מוות ברשלנות בהקשר לאותו בור, ולא בדיני נזיקין בלבד. בברכה. ALC • ט"ו בסיוון ה'תשע"א • 03:47, 17 ביוני 2011 (IDT)
אני מעדיף להתכתב בדף השיחה... שלומי ב"ה מקסים תודות לקל. תודה לך על הבעת דעתך בדף השיחה של הערך. שבת שלום. --בברכה, טישיו - שיחה 05:35, 17 ביוני 2011 (IDT)

פיסוק[עריכת קוד מקור]

שלום. שמתי לב שבעריכות ההגהה הרבות והחשובות שלך במרחב הערכים, אתה נוהג להרבות בפסיקים. דוגמא קטנה ולא כל כך מייצגת: "במהלך חודש מאי 2011 נערך מפגש" הופך ל"במהלך חודש מאי, 2011, נערך מפגש". לדעתי אינפלציה כזו בפיסוק קוטעת את זרימת הטקסט ומאלצת את הקורא להתעכב על כל משפט זוטר כאילו מדובר בעצירה לקראת משפט חשוב. האם זה אכן נחוץ לדעתך? אם לא, אשמח אם תמצמם אותם. --ג'יס - שיחה 00:53, 18 ביוני 2011 (IDT)

בנימין נתניהו[עריכת קוד מקור]

ערב טוב. תודה על תשומת הלב. הזהרתי את המשתמש בדף שיחתו. --Assayas שיחה 19:33, 20 ביוני 2011 (IDT)

תודה והמשך עבודה פוריה! ALC • י"ט בסיוון ה'תשע"א • 19:34, 20 ביוני 2011 (IDT)

@[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, שלחתי לך מייל. שפם אדום - שיחה‏ 21:07, 25 ביוני 2011 (IDT)

תבנית:רגשות[עריכת קוד מקור]

שלום ALC, ראיתי את תקציר העריכה שלך שבצעת עכשיו. איו מקום לתקצירים כאלה. הם לא תורמים ליחסים בין הויקיפדים. אבקשך להקפיד על תקצירים עניינים, המסבירים את פעולתך. אני אסתיר את התקציר הזה. אשמח אם להבא, תצליח לא להביא לידי ביטוי את רגשותיך בתקצירי העריכה. תודה Hanay שיחה 08:33, 27 ביוני 2011 (IDT)

אברהם הרצפלד[עריכת קוד מקור]

מזכיר את בקשתי הקודמת להמנע ממלחמות עריכה בין משתמש:יעל י-משתמש:ALC. --Yoavd - שיחה 11:29, 29 ביוני 2011 (IDT)

ישראל שלי[עריכת קוד מקור]

אינני מבין מה הבעיה במשפט שנכתב על ידי Dangling Reference - הרי האתר שהוא מביא מזכיר זאת במפורש: "ישראל שלי" היא תנועה חדשה של המחנה הלאומי בישראל אשר פועלת יחד עם מועצת יש"ע וגופים נוספים בשטח ובאינטרנט בשיתוף ברשתות החברתיות כגון פייסבוק ויו-טיוב, ומאגדת לפעילות אלפי גולשים בארץ ובעולם להפצת תכנים בעלי אופי ציוני לאומי וחומרי הסברה-פרו ישראלית, לתגובות בזמן אמת להתבטאויות מכעיסות נגד מדינת ישראל ונגד חלקים בחברה הישראלית, להצטרפות לפעילויות מחאה שונות באמצעות האינטרנט, ולהעלאת תמונות וסרטוני הסברה למען מדינת ישראל וארץ ישראל." [1] - אנא השתדל שלא לריב עם משתמשים אחרים על כל קוצו של יוד. --Yoavd - שיחה 13:59, 29 ביוני 2011 (IDT)

אינני מבין על איזה משפט אתה מדבר, נדמה לי שאולי טעית ביני לבין אחרים שערכו את הערך הזה, אולי המפעיל עמיחי אשר שחזר אותו. נדמה לי שהוא נכנס מולו שם למלחמת עריכה. אני לא מחקתי אף משפט שהוא כתב אלא רק החזרתי משפט שהוא מחק בתוספת מקור. אודה לבדיקה חוזרת ומעמיקה יותר של העניין על ידך. ALC • כ"ז בסיוון ה'תשע"א • 14:02, 29 ביוני 2011 (IDT)
רק עכשיו ראיתי שהוא שוב מחק את המשפט שבזמנו נכתב על ידי כמה ויקיפדים אחרים שקובע שבנוסף לפעילות באינטרנט התנועה עוסקת גם בפעילויות ציבוריות אחרות - אך כמובן שהוא מחק אותו ללא אף נימוק ענייני, תוך הסוואת פעולת המחיקה בהכנסת מקור לפעילות התנועה ברשתות חברתיות אשר עליה אין כל מחלוקת... שים לב כיצד אפילו אתה לא שמת לב לפעולתו זו, לכאורה מוסיף משפט לגיטימי בצרוף מקור אך למעשה משנה לגמרי את משמעות ותוכן הדברים כאשר מחק את כל החלק של המשפט שאמר שהתנועה עוסקת גם בפעילות ציבורית אחרת (מחוץ לאינטרנט). אודה אם תוכל לכתוב אזהרה מתאימה בדף שיחתו - כי בפעולתו זו שללא תקציר עריכה מתאים, ללא נימוק ענייני כלשהו בדף השיחה, תוך שחזור פעולות עריכה של ויקיפדים אחרים ובהם גם המפעיל עמיחי - הוא פעל בבירור בניגוד לכללי ויקיפדיה ואף תוך הטעיה (שלמרבה הצער הצליחה לזמן קצר). ALC • כ"ז בסיוון ה'תשע"א • 14:18, 29 ביוני 2011 (IDT)

טוב למות בעד ארצנו[עריכת קוד מקור]

שלום רב. מיותר לומר שאני מבין בהחלט את חוסר שביעות הרצון שלך ביחס למלחמות העריכה של יעל. עם זאת, לדעתי איש המרק הוא משתמש הגון שהוכיח זאת גם בערך הנוכחי וכדאי לשקול את דבריו ברצינות. ראה גם את המייל ששלחתי. נרו יאירשיחה • כ"ח בסיוון ה'תשע"א • 17:32, 30 ביוני 2011 (IDT)

דבריו של איש המרק וגם שינוי הסדר שהציע היו מקובלים עלי (בנוגע לכותרת העדפתי את הגרסה היציבה בינתיים). תודה ואבדוק את האימייל. בברכה. ALC • כ"ח בסיוון ה'תשע"א • 17:34, 30 ביוני 2011 (IDT)

סטראוס-קאהן[עריכת קוד מקור]

שלום. שים לב שהדוברים סייגו מאוד את דבריהם. לכן נראה שעדיף להמתין מעט שהדברים יתבהרו. --ג'יס - שיחה 20:41, 2 ביולי 2011 (IDT

נדמה לי שהבאתי את הציטוט המדויק מהכתבה אך כל עוד מדובר רק בהכרזות על כך שהנו מתכוון לחזור למירוץ לנשיאות ניתן כמובן להמתין. הוספתי את המקור עצמו בינתיים כהערת שוליים למשפט האחרון בקטע על הפרשה, כי היא בכל זאת מהווה מקור עדכני בעברית על ההתפתחויות האחרונות שחלו שם. ALC • א' בתמוז ה'תשע"א • 03:48, 3 ביולי 2011 (IDT)
ראיתי את ההערה שהוספת ואת השיפוץ המצויין. תודה רבה. --ג'יס - שיחה 06:19, 3 ביולי 2011 (IDT)

תזכורת סיור להר טוב מחר[עריכת קוד מקור]

תכנית הסיור - הסיור הוא בשרידי המושבה ובמוזיאון והרחבה לגבי תולדות ההתיישבות במקום וסיפור נטישתו
תאריך: יום שישי, 8 ביולי
שעת המפגש: 9:30
מקום המפגש: בכניסה לאזור התעשיה הרטוב א על כביש 38 כק"מ לאחר צומת שמשון (לכיוון בית שמש) מפה
מדריך: יוסי לוי, נצר לחלוצי המושבה וחוקר עצמאי של תולדות המושבה
משך הסיור: כ-3 שעות
10 שקלים תשלום כניסה למוזיאון Ranbar - שיחה 09:38, 7 ביולי 2011 (IDT)

קרב סטלינגרד[עריכת קוד מקור]

היי ALC,

ראיתי שאתה חובב היסטוריה. אולי תרצה לעזור עם הכחלת ערכים בקרב סטלינגרד? גילגמש שיחה 08:52, 8 ביולי 2011 (IDT)

תודה על פנייתך ואני אכן חובב היסטוריה. אני עדיין רואה עצמי כמתלמד בויקיפדיה, ויש היבטים שונים בכתיבת ערכים שעדיין לא למדתי לבצעם כאן (כמו הוספת תמונות או קבצים למשל). כמו כן, קשה לי למצוא זמן פנוי לאחרונה. לאור כל זאת, עדיין לא כתבתי ערך שלם מההתחלה אלא ניסיתי רק לשפר ערכים שכבר קיימים, אולם כאשר יהיה לי מעט יותר זמן פנוי אשתדל לסייע בהכחלת ערכים בקרב זה, שהוא בהחלט אחד מהקרבות שמעניינים אותי במיוחד. ALC • ז' בתמוז ה'תשע"א • 03:28, 9 ביולי 2011 (IDT)

החלה הצבעת מחלוקת[עריכת קוד מקור]

החלה הצבעת מחלוקת בנושא קטגוריה:סרטי שחור-לבן, דיון בו נטלת חלק. לידיעתך. קולנואני - שיחה 10:47, 8 ביולי 2011 (IDT)


שיחה:המנדט הבריטי[עריכת קוד מקור]

לבקשתך הבעתי דעתי בדף השיחה.

בברכה, אברהם אמיר - שיחה 18:58, 9 ביולי 2011 (IDT)

קישורים פנימיים[עריכת קוד מקור]

ברשותך, אין מטרה להרבות בקישורים פנימיים. קישור מחוק החרם לערך אדם הוא מיותר (או אזור). אני מעיר באופן כללי כי ראיתי דוגמאות בערכים נוספים שערכת בעת האחרונה. דרך - שיחה 13:12, 14 ביולי 2011 (IDT)

תודה על הערתך. כמובן שייתכן שקישור פנימי מסוים הוא מיותר (במקרה שציינת אף טעיתי בקישור לאזור) אך באופן עקרוני על פי הנהוג ולמיטב הבנתי, המטרה בויקיפדיה היא להרבות (כמובן לא יותר מפעם אחת בכל דף ערך) בקישורים פנימיים לערכים שקיימים כדי להקל על הבנת הנקרא עבור אותו קורא הנתקל במידע באותו ערך בפעם הראשונה ולתת לו את האפשרות להרחיב את השכלתו ולקרוא על ערכים אחרים הקשורים במידע שקיבל באותו דף ערך. במיוחד נכון הדבר לדעתי בכל הנוגע לחוקים בגלל החשיבות הגדולה של כל מושג המוזכר בחוק לגבי פרשנותו וכידוע לאנשי משפט, קיימת הרחבה רבה בנוגע לפרשנות מונחים בחוקים שונים. ככל שהמצב שונה מכך, אולי כדאי לדון בו במזנון לשם הבהרתו כי מן הסתם יהיו דעות לכאן ולכאן בסוגיה זו, כמו שקיימות בסוגיות רבות אחרות. בברכה. ALC • י"ג בתמוז ה'תשע"א • 18:38, 14 ביולי 2011 (IDT)
אין שום מטרה להרבות קישורים, וכל המוסיף גורע. לדוגמה, קישור לערך אדם סביר שיימצא בערכי ביולוגיה, קישור לערך כסא בערך עץ ובערכים העוסקים ברהיטים. דרך - שיחה 18:19, 17 ביולי 2011 (IDT)
למונח אדם קיימת משמעות ייחודית כאשר הוא מופיע בחוקים. בברכה. לצערי, בבדיקה שערכתי כרגע מסתבר שעדיין לא נכתב הערך המתאים על כך אך תוכל לראות את המידע הרלוונטי בערך חוק הפרשנות. בברכה. ALC • ט"ז בתמוז ה'תשע"א • 18:21, 17 ביולי 2011 (IDT)
שלום אלכ, כמו דרך, גם אני סבורה שאין להרבות בקישורים, וכל המוסיף גורע, ווכך גם בערכי המדינות: פולין וכדומה. בברכה, יעל 10:01, 21 ביולי 2011 (IDT)

שיחה:אשדוד בכותרות[עריכת קוד מקור]

היי. האם לאור דבריו של יעקב, שנכתבו אחרי שהבעת את דעתך, אתה עדיין עומד על דעתך שקיימת חשיבות אנציקלופדית? שבוע טוב, Lostam - שיחה 13:51, 17 ביולי 2011 (IDT)

תודה על פנייתך. כפי שכתבתי שם כרגע, לדעתי ראוי לנהוג כפי המדיניות הנהוגה בויקיפדיה (ככל שקיימת כזו) לגבי מקומונים. בברכה. ALC • ט"ו בתמוז ה'תשע"א • 17:01, 17 ביולי 2011 (IDT)

בריטניה[עריכת קוד מקור]

ההעברה הגורפת שאתה עורך לא מקובלת. יש לדון על כך באופן מסודר. עד אז ליציבה. בברכה, יעל 19:29, 17 ביולי 2011 (IDT)

לא ביצעתי כל העברה. אודה על דיון מתאים בדף הערך הרלוונטי. ALC • ט"ז בתמוז ה'תשע"א • 19:31, 17 ביולי 2011 (IDT)

אזהרה[עריכת קוד מקור]

ההתנהגות שלך במדינה פלסטינית לא ראויה. היה נימוק בדף השיחה ואתה התעלמת ממנו והתעקשת להחזיר לערך. Dangling Reference - שיחה 23:02, 17 ביולי 2011 (IDT)

זמן קצר אחרי שהוא פונה אליך בביקורת בדף שיחתך אתה "מזהיר" אותו כאילו היית מינימום מפעיל. זה שוב דפוס הפעילות שבעקבותיו ספגת ביקורת נוקבת בדף הבירורים והכרזת על פרישה. נרו יאירשיחה • ט"ו בתמוז ה'תשע"א • 23:31, 17 ביולי 2011 (IDT)

המנדט הבריטי[עריכת קוד מקור]

שלום, אנא המנעו ממלחמת עריכה מתמשכת בערך - משתמש:Dangling Reference ו-משתמש:ALC - יש מספיק ערכים בויקיפדיה שניתן לתרום בהם. --Yoavd - שיחה 07:53, 18 ביולי 2011 (IDT)

אינני מבין מדוע פעולה אחת שלי, בה החזרתי משפט שדאנגלינג מחק מספר פעמים, אשר בכל פעם הוחזר על ידי מספר משתמש אחר ובהם המפעיל Assayas שגם הזהיר אותו, הוגדרה על ידך מלחמת עריכה בהקשר אליי. עד כמה שידוע לי, מלחמת עריכה יכולה להיות מוגדרת בקשר למשתמש רק כאשר אותו משתמש חוזר על עריכה - משהו שאני לא עשיתי אלא רק פניתי לדף השיחה של הערך ושל דאנגלינג עצמו. האם יש לך הצעה אחרת כיצד לפעול השונה מהדרך שבה פעלתי? ALC • ט"ז בתמוז ה'תשע"א • 16:02, 18 ביולי 2011 (IDT)
אנא קרא את המשך ההתכתבות בדף השיחה של Dangling ואני בטוח שהכל יהיה ברור. --Yoavd - שיחה 19:56, 18 ביולי 2011 (IDT)
אוקי, תודה. ראה גם את מה שכתבתי בתשובה לאופק פה בדף שיחתי. בברכה. ALC • י"ז בתמוז ה'תשע"א • 19:59, 18 ביולי 2011 (IDT)

ראה תשובתי[עריכת קוד מקור]

אל נא תיעלב מדברי. אם הם מעליבים, זו לא הייתה כוונתי. מצטער, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 08:04, 18 ביולי 2011 (IDT)

התנצלותך מתקבלת. אני פשוט מנסה להקפיד על קוצו של יוד בהתנהגותי מבחינת הכללים, הן מבחינת הקפדה שלא לחזור על עריכה שביצעתי אם בוטלה על ידי משתמש אחר והן מבחינת התבטאויות כלפי חברי הקהילה ולפיכך אמירה כללית שלילית שאיננה מגובה, לדעתי איננה ראויה. אני מודע לכל תרומותיך הרבות למיזם ולכוונותיך הטובות ומקבל שלעתים יכולה להיות פליטת קולמוס ושמח לקרוא שלא התכוונת אליה. המשך יום טוב ועבודה פוריה. ALC • ט"ז בתמוז ה'תשע"א • 16:06, 18 ביולי 2011 (IDT)
גם לך, ואשמח לעזור לך במחלוקות שיש לך עם משתמשים אחרים, בין אם להגיע להבנה, ובין אם לטפל בענייני עבירה על כללי ההתנהגות. תודה לך, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 17:58, 18 ביולי 2011 (IDT)
תודה על הצעת העזרה. מה שקרה הוא שאני רציתי לסייע לך במחלוקת שבינך לבין דאנגלינג וכתוצאה מכך נפגעתי מהתקפה חסרת רסן מצדו. בדרך כלל אני משתדל להתרחק מכל עימות עם המשתמש ההוא אך מכיוון שראיתי כיצד הוא מגיב כלפיך ראיתי צורך "להגן" על עמדתך. לאור התוצאות, נראה לי שלא אעשה זאת שנית. ALC • י"ז בתמוז ה'תשע"א • 18:11, 18 ביולי 2011 (IDT)
מדובר בסילוף חמור שצריך להחסם עליו. Dangling Reference - שיחה 02:39, 23 ביולי 2011 (IDT)
הבנתי. בסדר, המשך תרומה מהנה, ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 18:13, 18 ביולי 2011 (IDT)
תודה וגם לך. אני כבר הגעתי למסקנה שעבור השקט והשלווה אני אינני מתכוון להיכנס יותר למחלוקות על תוכן פה. אסתפק בהודעות על כך לאנשים שמסוגלים לנהל מחלוקות שכאלה. לי אין את הכוחות או החשק להתמודד עם דברים שכאלה. ALC • י"ז בתמוז ה'תשע"א • 18:24, 18 ביולי 2011 (IDT)
נו, אז למה אתה לא מקיים? Dangling Reference - שיחה 02:39, 23 ביולי 2011 (IDT)

גבריאל אביטל[עריכת קוד מקור]

לאחר הרחקת דנגלינג ועצירת מלחמת העריכה, אבקשך לשכתב את הערך. Yottam - שיחה 14:25, 18 ביולי 2011 (IDT)

תנועה פוליטית[עריכת קוד מקור]

היי. תוכל להתייחס לשאלה ששאלתי בשיחתי? תומר - שיחה 16:28, 18 ביולי 2011 (IDT)

דוד פרנקל[עריכת קוד מקור]

היי, תודה כפולה ומכופלת. גם על התגובה המהירה והורדת תבנית העריכה, וגם על ההודעה בדף השיחה שלי :-) מודה לך בשמי ובשם המקורבים :-) מקווה לחזור ולתרום עוד כמה ערכים בקרוב, בנושאים שאני קצת יותר מבינה בהם...

תודה חגית ספירת העומר - שיחה 21:45, 18 ביולי 2011 (IDT)

בכיף. ALC • י"ז בתמוז ה'תשע"א • 21:51, 18 ביולי 2011 (IDT)

שאלה[עריכת קוד מקור]

תגיד אחי למה אתה מוחק לי את החלק שכתבתי על השם של אלוהים ??הבאתי שם סרטון שמראה מאיפה הבאתי את זה Aviax1 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם

נדמה לי שאתה טועה אך אשמח אם תכתוב לי קישור לדף הערך או השיחה הרלוונטיים. ALC • י"ח בתמוז ה'תשע"א • 00:13, 20 ביולי 2011 (IDT)

תבנית משתמש דופק שניצלים[עריכת קוד מקור]

ניסיון נוסף לבדוק את התבנית:

Mallet.jpg
משתמש זה אוהב לדפוק שניצלים

מעניין מה יקרה. ALC • י"ט בתמוז ה'תשע"א • 19:08, 20 ביולי 2011 (IDT)

אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי כיצד אוכל להצליח להציב אותה בדף המשתמש כי שם משום מה היא לא מוצגת כראוי. בתודה מראש ובברכה. ALC • י"ט בתמוז ה'תשע"א • 19:09, 20 ביולי 2011 (IDT)

אבישי רביב[עריכת קוד מקור]

אוקיי, הבנתי שלא אהבת את העריכה שלי בערך אבישי רביב, אבל לא כ"כ הבנתי מה דעתך בעניין. האם תוכל להוסיף אותה לדף השיחה בבקשה? 75.101.48.50 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

למען הסדר הטוב אציין גם כאן, כי תגובה מתאימה נכתבה בדף השיחה של הערך, וגם הפניתי לשם את המשתמש אפי שעסק בעניין זה. ALC • כ"ד בתמוז ה'תשע"א • 07:11, 26 ביולי 2011 (IDT)

חיים אלוש[עריכת קוד מקור]

שלום רב מחיים אלוש אני מודה לך שהפנית את תשומת ליבי לעובדה שכדי שאפתח שם משתמש ואכן כך עשיתי אני מבקש להבין מה לא בסדר בערך חיים אלוש ,אני באמת רוצה להבין כמי שרוצה לתרום לויקפדיה רבות וכמשתמש חדש בתודה מראש חיים אלוש נ.ב איך אני מוצא את ההודעות וההסטוריה שלי (אני לא מוצא) לפני שפתחתי דך משתמש זה חשוב לי לדעת Alush (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

השבתי בדף שיחתך. אני לא אהיה זמין בהמשך היום אך יהיו אחרים, כמו חנה, שיוכלו להמשיך לסייע לך. בברכה ובהצלחה. ALC • כ"א בתמוז ה'תשע"א • 08:10, 23 ביולי 2011 (IDT)

שגר חדש ומרענן[עריכת קוד מקור]

נשלח לכתובת שלך, זו עם הכרוכית שפם אדום - שיחה‏ 19:51, 24 ביולי 2011 (IDT)

אני עדיין ממתין לתשובתך בנוגע לחייל בודד :-) ALC • כ"ד בתמוז ה'תשע"א • 07:09, 26 ביולי 2011 (IDT)

בתשובה לשאלתך[עריכת קוד מקור]

בתחתית הדף במצב עריכה תמצא רשימה של כל התבניות המופיעות בדף. קלאופטרה - שיחה 06:56, 26 ביולי 2011 (IDT)

תודה וברוכה הבאה לדף שיחתי :-) ואם את כבר פה, אולי תוכלי להשיב לשאלתי גם בנוגע לתבנית השניצלים שלעיל? ALC • כ"ד בתמוז ה'תשע"א • 07:08, 26 ביולי 2011 (IDT)

שיחת משתמש:89.139.180.134‏‏‎[עריכת קוד מקור]

למה אזהרה? כבר יידעתי לגבי עריכה בערך אביגדור ליברמן... ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 17:30, 28 ביולי 2011 (IDT)

כי הוא סדרתי והאזהרה שלי הייתה על מחאת הדיור (2011) ובנוסף לזו שלך על ליברמן. ראה כותרת שהוספתי כדי להקל על קוראי דף השיחה. ביקשתי גם חסימתו כדי למנוע המשך השחתת ערכים נוספים אך שים לב, ייתכן שיחליף כתובת IP. ALC • כ"ו בתמוז ה'תשע"א • 17:33, 28 ביולי 2011 (IDT)
כן, הוא החליף. תודה. ‏Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 17:35, 28 ביולי 2011 (IDT)

דפני ליף[עריכת קוד מקור]

חסרים לך מקורות, אשר מתייחסים אל דפני ליף כאל יו"ר מטה המאבק? אם כן, אז הנה סתם דוגמה אחת:

אפשר למצוא עוד הרבה בגוגל. בברכה, קולנואני - שיחה 21:41, 31 ביולי 2011 (IDT)

אבל מדוע בדף שיחתי? אודה על העברת כל טיעון הנוגע לדף הערך הנ"ל לדף השיחה הרלוונטי. בברכה. ALC • א' באב ה'תשע"א • 21:43, 31 ביולי 2011 (IDT)
בבקשה תתקן את העריכה שביצעת בשורה הראשונה של הערך. תודה. קולנואני - שיחה 21:46, 31 ביולי 2011 (IDT)
אם הנך מתנגד לעריכה שביצעתי ולנימוקים המפורטים שכתבתי בתקציר העריכה הנך מתבקש לפתוח בדיון בדף השיחה, כנהוג ובהתאם לכללי ויקיפדיה. בהערת אגב, מאז עריכתי כבר שינו אחרים את המשפט מספר פעמים והניסוח הנוכחי "אחת ממובילי מחאת הדיור" מקובל עלי בשלב זה. אין צורך בתגובה נוספת בדף שיחתי על הודעה זו שלי כי היא האחרונה פה בנושא זה. המשך הדיון יתנהל רק בדף השיחה הרלוונטי. בברכה. ALC • א' באב ה'תשע"א • 21:54, 31 ביולי 2011 (IDT)
תיקנתי את העריכה כבר בעצמי, וצירפתי מקור חיצוני רלוונטי. תודה. קולנואני - שיחה 22:07, 31 ביולי 2011 (IDT)

אלוהים (יהדות)[עריכת קוד מקור]

שלום,
פתחת דיון פיצול שלא הוכרע, האם בכוונתך לפתוח הצבעת מחלוקת? ‏ישרוןשיחה 18:52, 1 באוגוסט 2011 (IDT)

קודם כל, תודה על התזכורת. אכן הצעתי לפצל את הערך, כי סברתי שבכך תיפתר המחלוקת שהתעוררה שם בזמנו וכי פיצול שכזה נכון יותר על פי הנימוקים שכתבתי ושאחרים העלו שם, אולם אני אישית עדיין לא פתחתי אף פעם הצבעת מחלוקת ואינני חושב שאעשה זאת שם בשלב זה. ככל שמישהו אחר יפתח הצבעה שכזו, אצביע בעד פיצולו. בברכה. ALC • ב' באב ה'תשע"א • 19:22, 1 באוגוסט 2011 (IDT)

@[עריכת קוד מקור]

נסה בבקשה לשלוח שוב, משום מה לא קיבלתי ואני מאוד סקרן Face-smile.svg שפם אדום - שיחה‏ 22:33, 1 באוגוסט 2011 (IDT)

עכשיו קיבלתי. אשמור בינתיים במגרה שפם אדום - שיחה‏ 22:14, 3 באוגוסט 2011 (IDT)

@2[עריכת קוד מקור]

Ofekalefשיחההצטרפו למיזם המקורי!‏ 22:08, 3 באוגוסט 2011 (IDT)

היי ALC! ויקימאניה 2011[עריכת קוד מקור]

אתה במקרה בויקימאניה? אני כאן ואשמח לפגוש אותך! אתה הראשון והיחיד שהודית לי על העריכה שלי בויקי... :)

--Orit ko - שיחה 21:21, 5 באוגוסט 2011 (IDT)

אני לא בחיפה כרגע, אבל אם תגיעי לת"א יש מצב שאוכל לפגוש אותך באוהלים בשדרות רוטשילד או נורדאו :-) ALC • ו' באב ה'תשע"א • 21:27, 5 באוגוסט 2011 (IDT)
ביום ראשון בצהריים אני מגיעה לאוהלים בשדרות רוטשילד עם ג'ימי ויילס, נשמח לראות אותך! ונשמח אם תביא עוד ויקיפדים. --Orit ko - שיחה 21:47, 5 באוגוסט 2011 (IDT)

שיחה:ערי ז'בוטינסקי[עריכת קוד מקור]

צהריים טובים. ראה תשובות לשתי השאלות שהועלו, אשמח אם תתייחס לעניין בדף השיחה --Assayas שיחה 13:56, 18 באוגוסט 2011 (IDT)

הזמנה לבחינת ערך שיעצת לי לגביו בעבר[עריכת קוד מקור]

אלק שלום, קיבלתי את עצתך והעליתי מחדש את הערך "בית מלאכת הקודש" במרחב הפרטי שלי. אשמח אם תסייע לי לערוך את הערך כיאות. הנה הכתובת: משתמש:שרה פולי/בית מלאכת הקודש. שרה פולי - שיחה 14:05, 22 באוגוסט 2011 (IDT)

הצבעה[עריכת קוד מקור]

שלום לך. השתתפת בדף ויקיפדיה:רשימת ערכים במחלוקת/:הנכבה.
ההצבעה נפתחה ואתה מוזמן להצביע. --בן נחום - שיחה 21:07, 30 באוגוסט 2011 (IDT)
תודה. הצבעתי. ALC • י"ב באלול ה'תשע"א • 03:42, 11 בספטמבר 2011 (IDT)

מחאת האוהלים[עריכת קוד מקור]

עניתי בדף השיחה שלי ובדף השיחה של הערך. תומר - שיחה 14:02, 8 בספטמבר 2011 (IDT)

תודה רבה. אגש לבדוק ולהגיב שם. ALC • י"ב באלול ה'תשע"א • 03:41, 11 בספטמבר 2011 (IDT)

נא להצטרף לדיון ב eman • שיחה "בנוגע לסולידריות"

המנדט הבריטי ושות[עריכת קוד מקור]

שלום אלכ, רצוי שלא להחמיר ניסוחים, ובוודאי שלא להוסיף את המילה רצח פעמיים בפתיח של שני משפטים, וכדומה. יתכן שיש כאן גישות שונות, אבל על כך אפשר לדון בדף השיחה. בכבוד רב, יעל י 03:21, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

חבל מאד שאינך נוהגת כפי שכתבת לעיל ובמקום לדון בדף השיחה הרלוונטי הנך נוקטת שוב בדרך של כתיבת הודעות קנטרניות ופרובוקטיביות בדף שיחתי, בניגוד לכללי העריכה וההתנהגות שבין חברי הקהילה. אבקש כי לא תכתבי הודעות קנטרניות נוספות כגון זו שלעיל בדף שיחתי אלא תגיבי באופן ענייני בדפי השיחה הרלוונטיים במקום ליצור עימותים אישיים מיותרים. ALC • ט"ו באלול ה'תשע"א • 03:27, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
אין להכניס שינויים, כמו אלה שהכנסת ללא דיון בדף השיחה של כל ערך - הגם שהמשותף להם ברור ואינו מקובל. בברכה, יעל י 03:35, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

עימות חמאס-פת"ח ברצועת עזה[עריכת קוד מקור]

שלום. ההתנתקות מוזכרת בפתיח אך לא במהלך הסקירה לפי תקופות. יש חור של שנה ממרץ 2005 עד לינואר 2006. (שיחזרתי כי ראיתי שאתה בכל זאת פה). --Akkk - שיחה 03:36, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

אינני מבין את משמעות הודעתך. אם לדעתך יש צורך להשלים או לערוך את דף הערך הנ"ל אזי הנך מוזמן לפעול על פי הכלל "היו נועזים בעריכותיכם". בברכה. ALC • ט"ו באלול ה'תשע"א • 03:47, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
אני מתכוון לעליית החמאס בזכות ההתנתקות. ים של מאמרי דעות ופובליציסטיקה נשפכו בנושא. אך הבעייה שכזו פיסקה צריכה מקורות. ראיתי שעבדת על הערך ההוא ולכן פניתי אליך. אני מאמין שבגירסאות הקודמות הייתה התייחסות שנעלמה. --Akkk - שיחה 03:51, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
בגיגול מצאתי את דבר הליכוד ודבר יוסי ביילין. אך יותר נחוץ למצוא את דעתם של אנשי המודיעין והבטחון. --Akkk - שיחה 03:53, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
ואגב, גם בראיון הזה הוא ניבא- שהימין יצטרך להקצין יותר מהשמאל. --Akkk - שיחה 03:55, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
זהו ערך שנדרשת בו עבודה לא קלה. הנך מוזמן להיכנס שם לעובי הקורה כי עבר זמן רב מאז אני ביצעתי בו עריכות ואם אחזור אליו, אדרש להשקיע בכך יותר זמן מאשר נמצא כרגע ברשותי. בברכה. ALC • ט"ו באלול ה'תשע"א • 03:57, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
גם אני לא יכול. למי אתה ממליץ לפנות? בברכה גם לך. --Akkk - שיחה 03:59, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
אני רואה שיוצר הערך עדיין פה. אפנה אליו. --Akkk - שיחה 04:01, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
בנוסף ליוצר הערך, שמתי לב שגם הוויקיפדים משתמש:דרך ומשתמש:Act ערכו בו לאחרונה ואולי יוכלו לסייע בידך. ALC • ט"ו באלול ה'תשע"א • 04:08, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
אוקיי. תודה. --Akkk - שיחה 09:09, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

ניסוחים ושאלות[עריכת קוד מקור]

אנא קרא את הפסקה הזו בדף שיחתי.

לסכום הנושא - השתדל למתן ניסוחיך, במיוחד כאשר אתה מקבל הערות סבירות ומנומקות. אין צורך להכפיל מילים וקטעי משפטים כדי להדגיש עוד ועוד את הנקודות - ופעם נוספת , המנע ממלחמות עריכה עם יעל. --Yoavd - שיחה 14:55, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

חבל שהנך מאכיל את מי שמנסה שוב לפעול בדרך של פרובוקציות והאשמות שווא. ככל שהנך סבור כי עריכה כלשהי שביצעתי איננה נכונה הנך מתבקש לכתוב בדף השיחה של הערך הרלוונטי בלבד ולא לסייע לאותם גורמים אשר מנסים לפעול בדרכים קנטרניות ופרובוקטיביות ובניגוד לכללי ההתנהגות והעריכה של המיזם. בעניין זה אודה אם תקרא את הדברים שנכתבו בדף שיחת משתמש:Gilgamesh#שלום גילגמש שם ביקשתי בדיקת הדברים על ידי צד שלישי נייטרלי. כל הודעה שקרית נוספת על "מלחמת עריכה" או "הטיה" או האשמת שווא אחרת שתיכתב בדף שיחתי - תימחק לאלתר. לדעתי הודעות שכאלה הנן בניגוד לרוח המיזם וכל מטרתן להרתיע עורכים תורמים מלהמשיך ולתרום, מטרה בעייתית ביותר וחבל שהתאפקתי בזמנו ולא הגבתי בדף הבירורים לבירור שנפתח לגבי אותה משתמשת בעייתית אשר למרבה הצער ממשיכה לפגוע במיזם ואף מסיתה אחרים לסייע בידה. ALC • ט"ו באלול ה'תשע"א • 15:45, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
אין כל קשר בין המשתמשת שבחרת להעליב לבין מה שכתבתי. כתבתי את דעתי האישית, ואני מחשיב את עצמי נייטרלי במקרה הזה - לו היית טורח לקרוא את שכתבתי לא היית טען אחרת. גם בדבריך מעלה אתה מוכיח שוב את אמיתות דברי, כאשר אתה מודיע על "הודעה שקרית" והאשמות שווא. כתבתי במפורש מה לדעתי לא נכון, ואני מבקש ממך בשנית - קרא את שכתבתי. --Yoavd - שיחה 17:55, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
אין שום סיבה להודעה כגון זו שכתבת בדף שיחתי. הנך מתבקש לפנות לדפי השיחה בערכים הרלוונטיים ולהעיר שם את הערותיך או לבטל כל עריכה שאינך חושב שהיא נכונה. לגבי התעלמותך מכתיבת הודעות קנטרניות ופרובוקטיביות המעלות האשמות שווא מצד אותה משתמשת, ואפילו נקיטה באותה דרך שלה, דהיינו כתיבת הודעות מיותרות שכאלה בדף שיחתי ולא בדפי השיחה של הערכים, ללא כל בסיס וללא קישור לפעולת עריכה רלוונטית אשר לדעתך מצדיקה כתיבת הודעה בדף שיחתי ולא בדף השיחה של הערך הרלוונטי, לא נותר לי אלא להביע את צערי הרב על כך כי דרך פעולה שכזו היא בדיוק זו שדוחפת משתמשים תורמים כמוני להדיר ידם מעריכות תורמות במיזם. אני מצפה שתחזור בך מהאשמות השווא שהטחת בי לעיל, כאילו אני זה שהעלבתי אותה, בכך שרק הגבתי על הודעה קנטרנית ופרובוקטיבית שכתבה ללא כל עילה בדף שיחתי שלי. מדובר כידוע לך היטב במשתמשת בעייתית שנחסמה פעמים רבות על מלחמות עריכה רבות נגד משתמשים רבים ועניינה אף נדון בזמנו בדף הבירורים. אני מצד שני, לעולם לא נחסמתי וגם עכשיו נטשתי את הערכים הרלוונטיים ולא נקטתי באף פעולה של עימות או ויכוח מולה אלא רק ניסיתי להפנות לדפים הרלוונטיים משתמשים ותיקים שאני סומך על שיקול דעתם כגון גילגמש ואני מציע לך לקרוא את הדברים שהוא כתב בנושא זה בדף שיחתו. זו תגובתי האחרונה לכל הודעה שתהיה קשורה לאותה משתמשת ו/או לפעולות שונות שהיא תבצע. נתקלתי כבר במחלוקות חריפות שונות עם משתמשים רבים במיזם ובכולן נמצאו דרכי פעולה ופתרון מוסכמים אולם מעולם לא נתקלתי בתופעה כה שלילית כגון פעילותה של אותה משתמשת וחבל שהנך עיוור לכך. ALC • ט"ז באלול ה'תשע"א • 19:41, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
פעם נוספת - אנא קרא את שכתבתי. אין שום טעם לחזור ולהעתיק את אותם הדברים לשלושה ערכים, או דפי שיחה שלהם, מן הסתם גם שם לא תקרא אותם. ריכזתי הכל לנוחותך בפסקה אחת, ובקשתי ממך לקרוא - זה לא כל כך קשה לבצוע. הניסוחים שלך, גם בפסקה האחרונה שכתבת - לא תקינים בעיני. --Yoavd - שיחה 19:48, 14 בספטמבר 2011 (IDT)
אם לא הובהר קודם, קראתי את שכתבת עוד לפני תגובתי הראשונה. התגובות שכתבתי לעיל מיצו את הנושא מבחינתי. ALC • ט"ז באלול ה'תשע"א • 19:51, 14 בספטמבר 2011 (IDT)

בית לאניסטר[עריכת קוד מקור]

עדיין מתנגד לאיחוד? • חיים 7לכתוב לי • כ' באלול ה'תשע"א • 07:57, 19 בספטמבר 2011 (IDT)

הסברתי בזמנו בדף השיחה הרלוונטי... ALC • ט' בתשרי ה'תשע"ב • 01:59, 7 באוקטובר 2011 (IST)

תצוגה מקדימה[עריכת קוד מקור]

שלום ALC, ראיתי שערכת הלילה ועשית כמה שינויים קלים בPseudomonas stutzeri ובערכים נוספים ונראה שלא השתמשת בכפתור תצוגה מקדימה. אנא השתמש בו והימנע מריבוי עריכות קטנות. תודה, ערן - שיחה 07:49, 21 בספטמבר 2011 (IDT)

תודה על הערתך. אשמח אם תבסס אותה באמצעות שינוי מדיניות במזנון. חבל להרתיע משתמשים תורמים בדרישות מיותרות. כאשר יש בידי זמן פנוי אני מנצל אותו לביצוע תרומה כזו או אחרת. אם יש זמן פנוי נוסף, ייתכן ואבצע פעולת עריכה תורמת נוספת. לא ברור לי מדוע הפריע לך ומה הפריע לך בדיוק בכך שביצעתי מספר פעולות עריכה שונות. כמו כן, חבל שאני נאלץ לבזבז זמן יקר בכתיבת תגובה זו, זמן שהיה יכול להיות מנוצל לתרומות אחרות. לפני שהנך כותב שוב בדף שיחתי בנושא זה אנא חשוב, האם לא תהיה תועלת רבה יותר בניצול זמן הכתיבה לצורך פעולת עריכה תורמת. ALC • כ"ב באלול ה'תשע"א • 07:56, 21 בספטמבר 2011 (IDT)
נראה לי שהתעצבנת וזו לא הייתה כוונתי. בסך הכל ביקשתי יפה וכמו שאני משתדל לא לבצע עריכות רבות וקטנות בדף מסוים, כך הייתי רוצה שגם אחרים ינהגו. אני מעיר לך על כך כיוון שראיתי שזה קרה במספר ערכים, וזה בין היתר מקשה על מעבר וניטור העריכות הליליות ערן - שיחה 08:01, 21 בספטמבר 2011 (IDT)
כמו שכנראה לא הבנת קודם אבהיר שנית. אני משתדל בדרך כלל לרכז את פעולות העריכה אך זאת בהתאם למגבלות פרקי הזמן הפנוי שברשותי. כנראה שלא בדקת את רוב הפעולות מתוך כ-7,000 ביצעתי אלא רק מספר קטן מאד שלהן. מכיוון שהודיתי לך על הערתך לא ברור מדוע הסקת באופן שגוי כי דבריך "מעצבנים" אך לא כך. בסך הכל אני משתדל לצמצם את פעולות העריכה של בדפי שיחה של אחרים רק למקרים שבהם הערות שכאלה יכולות להביא תועלת ומושתתות על כללי העריכה של המיזם. מכיוון שפה מדובר על בקשה אישית שלך שאיננה מעוגנת בכללים (ומכיוון שאינך נדרש לנטר פעולות עריכה שבוצעו על ידי גם לא מובן הסברך הקודם) - חשבתי שעדיף שלא לבזבז זמן מיותר על דיונים עקרים לגביה אלא שעדיף שתפנה למזנון או לפרלמנט כדי שתוכל לעגן אותה במדיניות הרשמית (אם אתה חושב שהיא אכן מוצדקת - ולדעתי איננה כזו). ALC • כ"ב באלול ה'תשע"א • 08:07, 21 בספטמבר 2011 (IDT)

שבוע ראשון של פרויקט גלאם במוזיאון ישראל[עריכת קוד מקור]

GLAM IMJ 21.9 005.jpg

שלום רב, השבוע הראשון של פרויקט GLAM המשותף לעמותת ויקימדיה ישראל ומוזיאון ישראל הסתיים.

שבוע זה עבר בסימן של עידוד מודעות לפרויקט החדש הן בקרב כותבי ויקיפדיה והן בקרב אנשי מוזיאון ישראל. בין הפעולות שבוצעו השבוע היו הכנת תשתית עבודה בדף הפרויקט בויקיפדיה, קיום הדרכת עריכה בסיסית לצוות המתנדבים והעובדים של מרכז המידע לאמנות במוזיאון ישראל וחשיפת הפרויקט וויקיפדיה ליגאל צלמונה, אוצר ראשי בינתחומי במוזיאון, אמיתי מנדלסון ואיה מירון, האוצרים לאמנות ישראלית במוזיאון.

בנוסף, החלו להיראות ניצנים ראשונים של עשייה בשטח. נכתבו ערכים חדשים לגמרי על הילה לולו לין ועל אוטה וליש בידי Itzuvit החרוצה והחלה הרשמה יפה לפרויקט ולסיור "מאחורי הקלעים" במוזיאון ב-25 לאוקטובר.

בשבוע הבא אנסה לקדם את העריכה בויקיפדיה במסגרת מתנדבי המרכז, וליצור משימות נוספות עבור הויקיפדים.

כ"ויקיפד הבית" של המוזיאון היה זה שבוע אינטנסיבי ורצוף חוויות חדשות. לצד העבודה המנהלתית הצלחתי לטעום מעט מחווית "חוקר האמנות" בארכיון. טעימה שגורמת לי לגעגוע (ואף לדגדוגים בקצה האצבעות) למרחב הערכים, שלא היה לי כמעט זמן להיכנס אליו.

משתמש:talmoryair

תודה על העדכון והמשך פעילות פוריה לכולנו :-) ALC • כ"ה באלול ה'תשע"א • 18:48, 23 בספטמבר 2011 (IDT)

Talmor Yair - שיחה 17:50, 27 בספטמבר 2011 (IDT)

חמאס[עריכת קוד מקור]

אני מצרף לפה את מה שכתבתי בדף השיחה על חמאס בנוגע לעריכה שביצעתי. אני ממש לא מסכים עם ביטול המחיקה ואוסיף גם שהמתנתי יומיים כדי לראות האם יש התנגדויות:

ALC: זה ממש לא נכון שמדובר בתיאור מדוייק של העובדות, מדובר בהטייה לא מדוייקת בכלל. לצערי, במלחמה נהרגים אנשים וחיילים ולצערי מה שקרה ברצועת עזה היתה מלחמה. הייתי מקבל את המשפט על רצח פעילי פת"ח אם היה אזכור ל"רציחות" מן הצד השני. בשני הצדדים נלחמו אנשים חמושים, בצורה מלוכלכת יותר או פחות זה לא משנה - מה שמשנה זה שזה היה הדדי.

יונתן: ההוצאות להורג בהחלט יכולות להיות רציחות אבל הן נעשו לפי דברייך אחרי נצחון החמאס, כך שהן לא הסיבות לעלייתו. וחוץ מזה, הבעייתיות הגדולה היא עם הגדרת עליית החמאס לשלטון כהשתלטות בכוח. בערך הזה ממש, שורה אחת לפני, כתוב שהחמאס ניצח בבחירות לפני זה. לפי מה שיונתן אומר, תחילת התעצמות החמאס הייתה צבאית, אבל ככה למעשה עולים כוחות פוליטיים רבים לפני שהם נבחרים דמוקרטית. אנחנו יכולים לאהוב את זה או לא, אבל בסופו של הדבר "ההשתלטות" היתה דמוקרטית, גם אם היו בעיות בבחירות (לא יודע אם היו).

אדגיש שוב, החמאס היה אמור לשלוט גם ברצועת עזה וגם ביהודה ושומרון - הוא ניצח בבחירות. אם כבר, אחרי המלחמה הזו הפת"ח הצליח לשמור על השליטה שהייתה לו על יהודה ושומרון לפני שהוא הפסיד בבחירות ולכן, אם כבר, יש לומר שהוא זה שהשתלט עליה בכוח על איזורים לא לו, כי הוא לא הכיר בתוצאות הבחירות.

אני ממש עומד על כך שהמחיקה תוחזר

דיווח על התקדמות פרויקט גלאם/מוזיאון ישראל בבלוג של עמותת ויקימדיה ישראל[עריכת קוד מקור]

ראה דיווח בבלוג של עמותת ויקימדיה ישראל. גמר חתימה טובה :) Talmor Yair - שיחה 21:42, 6 באוקטובר 2011 (IST)

תודה וגמר חתימה טובה. ALC • ט' בתשרי ה'תשע"ב • 02:00, 7 באוקטובר 2011 (IST)

השיחה[עריכת קוד מקור]

היי ALC.‏ הצבעת במקום הלא נכון, בדיון המקדים ברשימת ההמתנה שאורכב לשיחה. ההצבעה כאן. תומר - שיחה 01:47, 7 באוקטובר 2011 (IST)

תודה, הצבעתי כעת גם במקום הנכון. ALC • ט' בתשרי ה'תשע"ב • 02:00, 7 באוקטובר 2011 (IST)

שמועה שמעתי[עריכת קוד מקור]

כי כבודו מגיה ערכים רבים, אציע לכבודו להגיה גם את הערך רב נחמן#פסקיו במשפט העברי. טישיו - שיחה 02:41, 7 באוקטובר 2011 (IST)

מקווה שהייתי לעזר. ALC • ט' בתשרי ה'תשע"ב • 03:08, 7 באוקטובר 2011 (IST)
נדמה לי שהעריכה המאוחרת שביצעת (שנדרסה על ידי העריכה שלי) הייתה טובה יותר בניסוח של חלק מהטקסט. ALC • ט' בתשרי ה'תשע"ב • 03:10, 7 באוקטובר 2011 (IST)
לא יודע. חבל שלא ידעתי שאתה עורך.. בכל אופן תודה. במיוחד אהבתי את הניסוח שלך בסוף הקטע הראשון על רבא וכו'! ובקשה -, החלק השני של הערך רב חסדא זקוק גם הוא ליד אוהבת טישיו - שיחה 03:13, 7 באוקטובר 2011 (IST)

ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/גלאם/מוזיאון ישראל בפייסבוק[עריכת קוד מקור]

מאתמול, למיזם יש גם דף פייסבוק. הדף, כמובן, פתוח לתגובות, קישורים ושאר ירקות. Talmor Yair - שיחה 09:46, 12 באוקטובר 2011 (IST)

Facebook icon.jpg
בקרו בדף הפייסבוק של ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/גלאם/מוזיאון ישראל

בהתאם למה שקרה[עריכת קוד מקור]

אשמח אם תוריד את האזהרה שנתת לי.דוד בולקא - שיחה 01:20, 19 באוקטובר 2011 (IST

אסיר את האזהרה אך אודה אם תיקח לתשומת לבך בעתיד שלא למחוק פרטים כה מהותיים מדף הערך. ככל שהנך סבור כי הטקסט איננו מדויק, אז באפשרותך לתקנו ולבצע עריכה מתאימה. פעולתך למחיקת העובדה מהפתיח, כי הנרצחים היו בני משפחת הרן, במיוחד לאחר שדף הערך משפחת הרן נמחק בזמנו ונותרה רק הפניה לדף הערך של הפיגוע - נראתה כהשחתה. ALC • כ"א בתשרי ה'תשע"ב • 01:28, 19 באוקטובר 2011 (IST)

סיור במוזיאון ישראל במסגרת GLAM[עריכת קוד מקור]

ביום שלישי הקרוב, ה-25 באוקטובר יערך במוזיאון סיור עבור עורכי וכותבי ויקיפדיה במסגרת מיזם גלאם מוזיאון ישראל. הסיור יחל בשעה 17:00. הכינוס לסיור יתקיים בביתן הכניסה למוזיאון. בגלל האופי הרשמי של המוזיאון, והמרחקים הגדולים בו אנחנו מבקשים להגיע בזמן. אם אתם אמורים או עלולים להתעכב, אנא דאגו לתאם זאת מולי מראש.

לחסרי רכב - ניתן להגיע למוזיאון מן התחנה המרכזית בירושלים בקו 9 או 9א (שהוא "יותר עדיף"), שתחנתם ממוקמת ברחוב שלפני מבנה התחנה המרכזית.

כמה דברים קטנים למען יחסינו הטובים עם המוזיאון - בתוך מבני המוזיאון אין רשות לצלם, מלבד לצלמים שמונו מראש לתעד את האירוע. בגן הפסלים ובכל מה שמחוץ למבנה ניתן לצלם. מבקרים שיבואו עם תיק גב יתבקשו להפקיד אותו במלתחה. תיקים אחרים (להלן תיק "צד") אינם זוכים לאותו יחס, משום מה.

נתראה בקרוב, Talmor Yair - שיחה 16:32, 23 באוקטובר 2011 (IST)

בקשת מקור ותקצירי עריכה[עריכת קוד מקור]

בעריכה זו הוספת תבנית בקשת מקור. אנא הקפד לציין זאת בתקציר העריכה גם כן, כמקובל. בברכה, אורי שיחה 02:20, 29 באוקטובר 2011 (IST)

אדרבה, פתחתי פסקת דיון נפרדת ומפורטת בדף השיחה בנוגע לנושא זה מיד לאחר פעולת העריכה ולפיכך לא ראיתי טעם לציין זאת גם בתקציר העריכה. ALC • א' בחשוון ה'תשע"ב • 02:22, 29 באוקטובר 2011 (IST)
פתיחת פסקת דיון היא דבר ראוי, אבל הסיבה לציון הדבר בתקציר העריכה היא הן על מנת שמי שעוקבים אחרי הערך יבחינו בכך, הן--וחשוב מכך--כדי שכשיבואו להסיר אותה, קל יהיה להסתכל בדף ההיסטוריה ולראות מתי הונחה התבנית. אורי שיחה 02:29, 29 באוקטובר 2011 (IST)
תודה על ההסבר. ALC • א' בחשוון ה'תשע"ב • 02:34, 29 באוקטובר 2011 (IST)

שיחה:המהפכה הקופרניקאית[עריכת קוד מקור]

הי, ראה שם, אשמח לתגובה מהירה מצדך. בלנק - שיחה 14:27, 29 באוקטובר 2011 (IST)

אפשר לפצל כבר ולהעביר? בלנק - שיחה 00:09, 3 בנובמבר 2011 (IST)
עוזי עוד לא ענה, אף שעברו כבר כמעט יומיים. פירטתי מקורות כמו שביקשת. עבר כבר כמעט שבוע, ואתה עדיין בעמדת יחיד. האם אפשר כבר? בלנק - שיחה 23:34, 5 בנובמבר 2011 (IST)
הייתי מעדיף להמתין לתשובתו אם זה בסדר מצדך. ALC • י' בחשוון ה'תשע"ב • 23:09, 6 בנובמבר 2011 (IST)
מצטער, דניאל כבר העביר, עוד לפני שהגבת. ניתן כמובן להמשיך בדיון. אני מתחיל בינתיים גם לעבוד על המהפכה הקופרניקאית, ואשמח להערות ושיפורים שלך. בלנק - שיחה 00:39, 7 בנובמבר 2011 (IST)
שמתי לב שדניאל העביר. בסך הכל הניסוח נראה לי בסדר ואם לא תובע התנגדות מצד עוזי אז לא אתנגד גם אני. לגבי הערות ושיפורים - יש צורך בהסרת תבנית "בעבודה" כדי שיהיה ניתן לבצע שינויים כלשהם. בברכה. ALC • י' בחשוון ה'תשע"ב • 00:42, 7 בנובמבר 2011 (IST)
Face-smile.svg כפי שראית, כתוב שם "אתם מתבקשים שלא לערוך ערך זה בטרם תוסר הודעה זו, אלא אם כן תיאמתם זאת עם מניח/ת התבנית" אני הוא מניח התבנית,ומבחינתי אתה מוזמן (אבל אינך חייב) לעשות שינויים. אם כי כשמדובר בשינויים גדולים, אעדיף שתתייעץ איתי קודם כמובן. בתודה מראש בלנק - שיחה 00:45, 7 בנובמבר 2011 (IST)
אוקי :-) ALC • י' בחשוון ה'תשע"ב • 00:52, 7 בנובמבר 2011 (IST)

התבנית הדינמית של "מספר תרומות משתמש[עריכת קוד מקור]

ראיתי את שאלתך. גם אצלי הייתה בעיה בנושא כי שדרגו את המערכת. נדמה לי שהסרתי את התבנית והחזרתי אותה, או משהו דומה והבעיה נפתרה.
ובנושא אחר - בחתימה שלך אין קישור לדף השיחה שלך כך שצריך להגיע לדף המשתמש ומשם לדף השיחה. האם תוכל להחזיר את הקישור בחתימה גם לדף השיחה? תודה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 09:22, 8 בנובמבר 2011 (IST)

משום מה לא שמתי לב להודעתך שלעיל. כנראה משום שנכתבה לאחריה הודעה נוספת שאותה קראתי ולא העליתי בדעתי שנכתבה הודעה נוספת לפניה. לגופו של עניין, לא הצלחתי לתקן את התבנית הזו (ושמתי לב שגם אצלך היא איננה תקינה) אז פשוט הסרתי אותה בינתיים. לגבי הקישור בחתימה, שמתי לב שרבים מעדיפים את חתימתם באופן זה (כולל הביורוקרטית דורית) וגם אני בחרתי באפשרות זו. בתודה על הודעתך ובברכה. ALC • כ' בחשוון ה'תשע"ב • 04:48, 17 בנובמבר 2011 (IST)

תג מחיר - אמת או חלום[עריכת קוד מקור]

לאור הדברים שאתה כותב בדף השיחה של הערך הנ"ל, אני מציע לך לבקר מעט ב[פורום "מולדת"], ולעמוד על הרוח הנושבת מהשיחות שם. האם אתה סבור שכל הכותבים שם הם מושתלי שב"כ? יוסאריאןשיחה 10:44, 8 בנובמבר 2011 (IST)

אני מעדיף שלא לבקר בפורומים פוליטיים ומכיוון שכתבתי דברים רבים בדפי שיחה אינני יודע לאיזו אמירה הנך מתכוון. אני יכול לנחש שאולי התכוונת לדברים שנוסחו באופן טוב יותר על ידי אבישי עברי במאמרו זה או שוקי בלס במאמרו זה. ALC • י"ב בחשוון ה'תשע"ב • 03:50, 9 בנובמבר 2011 (IST)

לוחמה כלכלית[עריכת קוד מקור]

שלום ALC, אשמח מאוד אם תוכל לראות ולהרחיב במידת הצורך. יום נעים, יעל י 11:45, 10 בנובמבר 2011 (IST)

תודה על ההזמנה. אשתדל לבדוק אם אוכל לתרום שם במשהו בקרוב. ALC • כ' בחשוון ה'תשע"ב • 05:12, 17 בנובמבר 2011 (IST)

בר רפאלי[עריכת קוד מקור]

לגבי זה עיין בערך קופיקו • חיים 7 • (שיחה) • ט"ו בחשוון ה'תשע"ב • 20:45, 12 בנובמבר 2011 (IST)

תודה על הערתך. כידוע, דף ערך בוויקיפדיה איננו מהווה אסמכתא להוספת נתונים לדף ערך אחר ובכל מקרה, נכתב שם כי "העונה הראשונה של הסדרה שודרה בערוץ הילדים במהלך שנת 1993 ושודרה בשידורים חוזרים בערוץ 2 בין השנים 1994 - 1997. " ואילו בדף הערך של רפאלי נטען באותה פעולת עריכה שהופיעה בסדרה זו בשנת 1992. ALC • ט"ז בחשוון ה'תשע"ב • 06:10, 13 בנובמבר 2011 (IST)
אכן כן, לכן הערתי את תשובמת ליבך, אני בטוח שתבדוק את הפרטים לעומק :) • חיים 7 • (שיחה) • ט"ז בחשוון ה'תשע"ב • 15:37, 13 בנובמבר 2011 (IST)
מבחינתי לא מדובר בפרט כה חשוב וספק אם רלוונטי, אך מי שמעוניין להכניסו לדף הערך יעשה בוודאי את עבודת המחקר הנחוצה לשם כך. ALC • ט"ז בחשוון ה'תשע"ב • 16:30, 13 בנובמבר 2011 (IST)

זכויות להט"ב באירופה[עריכת קוד מקור]

היי, בקשר לעבודתך בערך הנ"ל אנא שים לב שאינך מכניס תוכן כפול. נטען שהמידע שלכא' אתה מעביר מהארצות לערך הגיע במקורו ממהטבלאות שבו. כך שלמעשה אתה משכפל את המידע בתור תתי פרקים בנוסף לכך שהוא כתוב בדיוק בפרוטרוט בטבלאות בהתאם. אנא לתשומת ליבך. מי-נהר - שיחה 02:57, 16 בנובמבר 2011 (IST)

תודה על הערתך. כפי שתוכל לראות בדף השיחה שם - כבר נערך בעבר דיון על כך שהמידע בטבלה מתומצת ונדרשות הרחבות שלא ניתן להכניסן לטבלה עצמה מחוסר מקום. כאשר הבחנתי שהנך מסיר את קטעי הטקסט מדפי הערך של המדינות בהתאם להחלטה במזנון, חשבתי שזו הזדמנות לשפר שתי ציפורים במכה אחת ולאפשר בכך את ההרחבה שהתבקשה בנוגע לכל מדינה. ALC • י"ט בחשוון ה'תשע"ב • 03:07, 16 בנובמבר 2011 (IST)
כל הרחבת מידע הבאה במקומה היא מבורכת - בהצלחה מי-נהר - שיחה 03:12, 16 בנובמבר 2011 (IST)

מסך הבערות[עריכת קוד מקור]

ל-ALC שלום. ראשית אני מעריך את הנסיונות שלך לשפר את הערך. לצערי, התוצאה אינה טובה, וההגדרה אליה היגעת היא שגויה. שיחזרתי למצב הקודם, ופתחתי דיון בשיחה: מסך הבערות במטרה לשפר את ההגדרה הקיימת, שגם היא אינה מושלמת, כמובן. בתודה ובברכה פומפריפוזה - שיחה 06:17, 16 בנובמבר 2011 (IST)

מדובר בנושא שהתעמקתי בו באקדמיה ואני מבין בו היטב ולכן סבור שההגדרה שלי מדויקת אך אינני מתכוון להתווכח על כך. בברכה. ALC • י"ט בחשוון ה'תשע"ב • 14:39, 16 בנובמבר 2011 (IST)
את הידע שלי בנוגע לרולס ותורתו רכשתי במסגרת לימודי תואר ראשון במשפטים באוניברסיטה העברית, ותואר שני בלימודי דמוקרטיה בהתמחות במגמת תקשורת באוניברסיטה הפתוחה. עכשיו, אם אני ראוי לכך שתשיב לי עניינית, רצוי עם אסמכתאות, ולא "אני איש אקדמיה וניכר בך שאינך מבין כלום", כמו שכתבת בדף השיחה, נוכל להמשיך בדיון. אם לא - חבל. פומפריפוזה - שיחה 15:28, 16 בנובמבר 2011 (IST)
נכנסתי לדף הערך בעקבות בקשתך ופנייתך לסיוע ממשתתפי דף השיחה של ג'ון רולס שבו השתתפנו שנינו בדיון לפני כן. לאחר שקראתי פה בדף השיחה את שכתבת פה בדף שיחתי - עניתי וכתבתי את תשובתי הראשונה פה בדף שיחתי (שאין ברצוני להתווכח על התוכן - הרי בסך הכל הגעתי כדי לנסות לסייע לך) כאשר סברתי כי אכן רק שחזרת את התיקונים ופתחת דיון רגיל בתוכן הטקסט של דף הערך. לאחר מכן, ביקרתי גם בדף השיחה של מסך הבערות ומצאתי לצערי התקפה אישית נגדי שכללה גם את כתיבת הכינוי שלי בכותרת אותה פסקה בדיון שפתחת (כאילו רלוונטי מי תיקן תיקונים בדף הערך כאשר המטרה לדון בגופו של עניין ולא בגופו של אדם - התקפה שהיא בניגוד לכללי ההתנהגות במיזם ומפתיעה מאד כשהיא מגיעה מאדם הסבור כי התקפות אישיות הן פסולות ורק לאחרונה הרי ציינת משהו כזה בנוגע למאמר שנכתב בטילדה הרביעית). מכיוון שהגעתי לשם רק כדי לסייע וכבר כתבתי את דעתי לגבי הדרך בה ראוי שתיכתב פסקת הפתיחה של דף הערך באופן שלדעתי מביע הן בתמצות והן באופן המשקף את מהות המונח במסגרת התאוריה של רולס, מכיוון שבאופן כללי לא רציתי להיכנס לוויכוח כלשהו על התוכן שם, ומכיוון שמקריאת הדברים שכתבת בדף השיחה (ובמיוחד לגבי אי השתייכות התאוריה לפילוסופיה של המוסר) בצירוף הטקסט שכתבת בדף הערך, ומכיוון שניסוח דף ערך שכזה מצריך הבנה טובה מאד בתורתו של רולס ובמונחים מתחום הפילוסופיה של המוסר (האם למדת קורס ספציפי שעסק בכך במסגרת לימודיך האקדמיים?), הגעתי למסקנה שאין בינינו מכנה משותף להמשך הדיון (וייתכן שהיה עדיף שאמנע מדעתי לגבי מידת בקיאותך בנושא) ובכל מקרה העדפתי שהמשך הטיפול בדיון ובדף הערך ינוהל על ידי מישהו אחר שבקיא בנושא ולא על ידי. המשפט שציטטת כאילו כתבתי: "אני איש אקדמיה וניכר בך שאינך מבין כלום" - לא נכתב על ידי ואני מקווה שתתנצל על האשמתך אותי כי כתבתי אותו. בברכה. ALC • י"ט בחשוון ה'תשע"ב • 16:59, 16 בנובמבר 2011 (IST)
הגעתי לכאן לכתוב ערך ולא בשביל לשחק בהאשמות והתנצלויות. הכותרת "תיקוני ALC" אינה תקיפה אישית ואינה מתייחסת אלא לעובדה שהמדובר בתיקונים שלך, ורציתי שיהיה ברור בהשוואה בין דף השיחה לדף הגירסאות הקודמות של הערך באיזה תיקונים מדובר. התייחסתי לתיקונים בצורה עניינית ולא תקפתי אותך. כן למדתי במסגרת לימודי קורסים ספציפיים שעסקו בענייני מסך הבערות. המשפט שציטטתי אכן אינו מדוייק, ואתה כתבת "שגיאות כה חמורות של ניסוח הדברים ללא שום ביקורת עצמית כלשהי מצד כותב הערך שניתן להניח על פי כתיבתו שאיננו בקיא בנושא", שהוא בערך אותו דבר, כאשר ההתייחסות ללימודיך האקדמיים אכן מופיעה במקום מוקדם יותר. אני רק תימצתי את הדברים. אם אתה רוצה לקיים דיון ענייני בשאלות כמו אם המדובר בנושא מתחום הפילוסופיה המדינית או בתחום הפילוסופיה של המוסר, אז אני מוכן להמשיך לדבר אתך, אם לא, אז אין לי שום כוונה להמשיך בדיון הזה שוודאי לא ישפר את הערך. פומפריפוזה - שיחה 19:01, 16 בנובמבר 2011 (IST)
מלבד הכותרת שהזכירה אישית אותי (בניגוד לנהוג בוויקיפדיה - להתייחס בכותרת לנושא הטקסט), פתחת את דבריך במשפט: "נאלצתי לשחזר את תיקוניו של ALC מכיוון שהיו שגויים." לא כתבת שלדעתך הניסוחים שלי אינם מתאימים למשל, אלא חרצת דעה חד משמעית כי הנם "שגויים" (מבלי להראות אגב אסמכתא לכך). בניגוד אליך, אני הגעתי לשם רק בעקבות בקשתך לסיוע ולתיקונים, לא תקפתי את השגיאות שלך אלא רק ניסיתי לתקנן וגם לנהוג בנימוס כשניסחתי את תגובתי, שבה כתבתי כי "ניתן להניח על פי כתיבת הדברים שאינך בקיא בנושא" מכאן ועד לסלף ולצטט במרכאות משפט שבו אמרתי כאילו "אינך מבין כלום" - המרחק רב מאד - וכעורך דין הנך אמור לדעת זאת. אני מקווה שתוכל להתעלות על השיחה הזו שבינינו ולשקול שוב את הנושאים שתיקנתי בדף הערך, באופן שיהיה בו משום ביקורת עצמית שלך על האופן שבו ניסחת את הדברים. ALC • כ' בחשוון ה'תשע"ב • 19:15, 16 בנובמבר 2011 (IST)
אז אני מבין שאין לך רצון לדון בעניין לגופו. רצונך כבודך. ב'מי העליב את מי' איני משחק עוד. הגננת ימימה אסרה זאת עלי. ערב טוב. פומפריפוזה - שיחה 21:11, 16 בנובמבר 2011 (IST)
התיקונים שלי מוצבים לנגד עיניך. בחרת לכנותם "שגויים" במקום לנצל את ההזדמנות ולשפר את דף הערך בהתאם להם. אינני מתכוון להמשיך לבזבז את זמני בניסיון לשכנע אותך. ALC • כ' בחשוון ה'תשע"ב • 21:17, 16 בנובמבר 2011 (IST)
האם תיקונים אלו ירדו משמיים? האם רק בשל כך שאדם שאיני מכיר המכונה ALC וטוען כי למד באוניברסיטה קורס בפילוסופיה של המוסר הציע תיקונים אלו אני צריך להסכים לכך כשבפני אסמכתאות המראות את ההיפך הגמור? האם אותו ALC הוא נעלה מכל שגיאה? האם לקרוא לתיקוניו "שגויים" זו התקפה אישית? שגיאה מתודולוגית? חטא כנגד אלוהים ואדם? האם הבחירה שלי לכנות את התיקונים כ"שגויים" נובעת מרצון רע? מטינה אישית נושנה? מחטא היוהרה? מרצון למלא את ערכי הוויקיפדיה בשגיאה? האם לו יביא ALC ולו זנב אסמכתא לנאמר ייפחת משהו מכבודו? יבוזבז זמנו? פומפריפוזה - שיחה 06:27, 17 בנובמבר 2011 (IST)
זה כבר באמת מיותר. אני מנסה להימנע מלהיכנס למחלוקות ולכן הפניתי לדף הערך משתמש ותיק אחר שאני סומך על שיקול דעתו ובטוח שיחד תשיגו תוצאה טובה. בינתיים שמתי לב שגם אחרים הוסיפו ותרמו והערך הולך ומשתפר גם בלעדי. יום טוב. ALC • כ' בחשוון ה'תשע"ב • 06:39, 17 בנובמבר 2011 (IST)
אולי זה מיותר, אבל באמת הייתי רוצה לקבל תשובה ולו לאחת השאלות שהעליתי, כדי לדעת כיצד אשכיל את דרכי בהתייחסות ראויה לוויקיפדים עמיתים בעתיד. פומפריפוזה - שיחה 06:43, 17 בנובמבר 2011 (IST)
הרי לא מדובר בשאלות אמת אלא בהתקפות וביקורת שמנוסחת בצורה של שאלות רטוריות וזה מיותר. הרי הודעת שהגננת ימימה אסרה עליך לעשות זאת, אז כדאי להפסיק. אם באמת יש לך שאלות שברצונך לקבל עליהן תשובה הנך מוזמן לפנות אליי באמצעות האימייל. ALC • כ' בחשוון ה'תשע"ב • 06:49, 17 בנובמבר 2011 (IST)
אפסיק, ובלבד שבפעם הבאה שאני מנהל דיון עם ויקיפד לא יוטח בפני כי התעלמתי מהערותיך על מסך הבערות. זהו מקום טוב להבהיר כי כל עוד לא תובהר לי מהי הסמכות העליונה העומדת מאחוריהן, איני יכול להתייחס אליהן. פומפריפוזה - שיחה 06:51, 17 בנובמבר 2011 (IST)
המקום לדון בנושאים הקשורים לדף הערך הוא דף השיחה של הערך. זכותו של מי שרוצה להימנע מלדון או להתווכח גם היא קיימת. אינני אחראי לגבי הטחות שיהיו בפניך בעתיד על ידי אחרים. אני מצדי חושב שפעלתי כראוי בכך שניסיתי לסייע לשיפור דף הערך והצעתי שתיקח לתשומת לבך את ההערות שכתבתי וזה הכל. זכותך לפעול כרצונך. חלקן כבר יושמו אגב על ידי אחרים וזכותי להסתפק בזמן שהשקעתי בערך מסוים ולא להוסיף ולטפל בו מהסיבות שכבר פרטתי לעיל וגם בדף השיחה של הערך. דבר אחד חשוב אבקש ממך - אנא אל תצטט דברים שכאילו אמרתי באופן שאיננו נכון או תכתוב דברים שלא אמרתי ותטען כאילו שאמרתי אותם. אני מקווה שלא אצטרך לכתוב פה תגובה נוספת בעניין זה ושיהיה יום טוב. ALC • כ' בחשוון ה'תשע"ב • 06:59, 17 בנובמבר 2011 (IST)

האם[עריכת קוד מקור]

ידוע לך תשובה על שאלתי בסוף וק:הכה? טישיו - שיחה 06:51, 18 בנובמבר 2011 (IST)

לא הבנתי את השאלה... ALC • כ"א בחשוון ה'תשע"ב • 06:52, 18 בנובמבר 2011 (IST)
נניח, ואני מחפש מסמך בגוגל ומוצא מסמך להורדה, [DOC], האם אני יכול לקשר מויקיפדיה אל המסמך באופן כל שהוא? טישיו - שיחה 06:55, 18 בנובמבר 2011 (IST)
קישור לעמוד שממנו ניתן להוריד את המסמך תוכל להציב אך עד היום לא נתקלתי בדבר שכזה בדפי ערכים (אני מניח שזה לא יהיה מקובל מכמה סיבות, אי אפשר לבדוק מה כתוב במסמך מבלי להוריד אותו תחילה - דבר שמקשה על בדיקתו והורדת קובץ למחשב עלולה להיות כרוכה בסיכון (וירוס וכדומה), בהנחה שהקובץ המקורי היה תקין הרי שאי אפשר לדעת אם בשלב מאוחר יותר לא הושתל שם קובץ אחר וזדוני, וכדומה..) מצד שני, נתקלתי במשהו כזה בזמנו בדף השיחה של טוב למות בעד ארצנו ונדמה לי שאריאל צרף שם קישור לקובץ כלשהו שהיה ניתן להורידו למשך זמן מסוים. ALC • כ"א בחשוון ה'תשע"ב • 07:02, 18 בנובמבר 2011 (IST)
השאלה העיקרית היא, כיצד עושים זאת טכנית? היכן הכתובת של המסמך שעלי להעתיק? טישיו - שיחה 07:29, 18 בנובמבר 2011 (IST)
בדף חיפוש התוצאות של גוגל - אתה נכנס לקישור שמופיע שם... הקישור יופיע בתיבת הדפדפן... ALC • כ"א בחשוון ה'תשע"ב • 07:31, 18 בנובמבר 2011 (IST)
מתשובתך נראה שמעולם לא עשית זאת. חפש נא בגוגל משהו, וכשתגיע לתוצאה שאותה תיארתי למעלה, הורד את המסמך למחשבך. תראה מיד שהקישור בדפדפן אינו משתנה כלל ועיקר. טישיו - שיחה 07:40, 18 בנובמבר 2011 (IST)

מרווחי מלחמה לדיבנדים של שלום[עריכת קוד מקור]

היי לך . אם אתה טוען שהספר זכה לביקורת מזלזלת מצד כלכלנים אני דורש מקור . לפי מה שאני יודע כלכלנים נאו קלאסים התייחסו לו בזלזול אך מדוע אתה לא מחשיב כלכלנים מרקסיסטים או סוציאליסטים ?אשמח אם תדייק פעם הבאה ולדוגמה תכתוב "הספר זכה לביקורת שלילית באוניברסיטת x " אם משם אתה שואב את האינפורמציה כי זהו ספר רציני שזכה גם כן לתגובות רציניות וחיוביות Aviax1 - שיחה 15:57, 19 בנובמבר 2011 (IST)

המקום לדיון בנושא זה הוא דף השיחה של הערך. אנסה להגיע לשם בהקדם ולהשיב לך שם. ALC • כ"ג בחשוון ה'תשע"ב • 00:16, 20 בנובמבר 2011 (IST)

מירב[עריכת קוד מקור]

האם קראת את דבריי בדף השיחה? האם התנגדותך בעינה עומדת? אם כן, נמק בבקשה או שאולי תרצה להציע ניסוח אלטרנטיבי ? שושושושון - שיחה 09:26, 27 בנובמבר 2011 (IST)

התגובה של משתמש דרך בדף השיחה מיצתה לדעתי את העניין ואין לי התנגדות לעריכה ולניסוח של דוד שי. ALC • ה' בכסלו ה'תשע"ב • 02:06, 1 בדצמבר 2011 (IST)

הצבעת מחיקה[עריכת קוד מקור]

שלום ALC, ראיתי שאתה משתתף בהצבעה על מחיקת הערך בית תפילה ישראלי. ברצוני לבקש ממך לשקול שוב את עמדתך. ראיתי שהפריע לך הנתון שיש אלף איש הרשומים לניוזלטר ולמעשה הדבר מגמד את פעילות העמותה. עיקר פעילותם אינה נעשית דרך המייל ומבוססת על מפגשי שטח. אם תהיה מעונין אוכל לקשר אותך עם האנשים או להעביר פרטים נוספים במייל כמו תמונות וסרטונים המראים אלפי אנשים בארועים שונים לאורך השנים. תודה ומקווה שתשנה את דעתך Oforia trip - שיחה

ערכתי מעט את דף הערך בהתאם למאמר שבקישורים החיצוניים ולכללי העריכה הנהוגים. כפי שהסברתי בדף דיון הצבעת המחיקה, שיניתי בינתיים את הצבעתי ל"מתלבט". בברכה. ALC • ה' בכסלו ה'תשע"ב • 02:01, 1 בדצמבר 2011 (IST)

הרשאות ניטור[עריכת קוד מקור]

לדעתי כדאי שתבקש אותן בוק:במ. -- טישיו - שיחה 01:59, 1 בדצמבר 2011 (IST)

תודה אבל אני מעדיף לנטר ללא הרשאות. בברכה. ALC • ה' בכסלו ה'תשע"ב • 02:00, 1 בדצמבר 2011 (IST)
מה שגורם למעשה עבודה כפולה למנטרים, שנאלצים לסמן אחריך את העריכות, ולעיתים לבדוק שוב את העריכות. טישיו - שיחה 02:01, 1 בדצמבר 2011 (IST)


תודה על מפעלך הוויקיפדי[עריכת קוד מקור]

צחי לרנר - שיחה 15:41, 1 בדצמבר 2011 (IST)

המקבץ השבועי: מרקים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מרקים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:02, 3 בדצמבר 2011 (IST)

הצפת הויקיפדיה בקישורים לערך שלך עך הצעת חוק היסוד[עריכת קוד מקור]

שלום

הערך שכתבת הצעת חוק יסוד: ישראל - מדינת הלאום של העם היהודי. שנוי מאוד במחלוקת. אני לא חושב שיש תקדים לערך על הצעת חוק, בוודאי הצעה שאפילו עוד לא הגיעה לקריאה טרומית.

מה שבטוח, במצב הנוכחי לדחוף קישורים אליו לסדרה שלמה של ערכים זה לא ראוי. מה עוד שאפילו אם ההצעה תתקבל כחוק, ספק רב אם צריך לכתוב למשל בערך על שלי יחימוביץ' מה עמדתה דווקא לגבי חוק זה, ולא לגבי אינספור חוקים אחרים שהוצעו. אנא חדל מכך. emanשיחה 15:35, 6 בדצמבר 2011 (IST)

שקלתי אם להגיב להודעתך הפרובוקטיבית שמטיחה האשמות שווא ואשר נכתבה בניגוד לכללי הנימוס וההתנהגות בקהילה, שהגיעה ככל הנראה, בתגובה לכך שפתחתי דיון בנוגע לביטולי עריכות אחרות תמוהות שביצעת לאחרונה ונדונים כרגע בדפי השיחה, כמו "מלחמות העריכה" שהנך מנהל נגד משתמשים אחרים בדפי הערך אם תרצו (נגד רוב מוחלט בדף השיחה) וישראל שלי, שגררה למרבה הצער את הגנתם המתמשכת ב"גרסה יציבה" במקום את חסימתך. הביטויים שכתבת לעיל, כגון "הצפת הויקיפדיה" או "לדחוף קישורים" מהווים התלהמות בוטה וחסרת נימוס גרידא, שנועדה ליצור מצג שווא אצל הקורא התמים, ואיננה התדיינות עניינית אשר אם היית באמת רוצה בה - היית פותח בה בדפי השיחה הרלוונטיים. בכל מקרה, אין בכוונתי להיגרר לפרובוקציות שלך ולכן לא אבטל את מחיקות המידע והקישורים הגורפות והמיותרות שביצעת, בעילה שאיננה תקפה (שדף הערך אליו הפניתי "שנוי במחלוקת") אלא אמתין עד לסיום הדיון בעניין אותו דף ערך, שמתנהל בדפים הרלוונטיים. ויודגש, דף הערך הרלוונטי לא נוצר על ידי ובוודאי שאיננו "שלי" אלא רק נרתמתי למשימת הרחבתו ושיפורו בהתאם לפנייתו של דוד שי בדף השיחה הרלוונטי. ALC • י"א בכסלו ה'תשע"ב • 00:34, 7 בדצמבר 2011 (IST)
מי שפה מטעה את הציבור זה אתה, כולל האשמות מופרכות. אבל אני לא מתפלא עליך.
הערך שאליו הפנת שנוי במחלוקת. כל כך שנוי במחלוקת שמתנהלת עליו הצבעת מחיקה.
בכל מקרה, פעולתי בנושא הזה לא קשורה למחלוקות לגבי ערכים אחרים. מספיק המחלוקת לגבי הערכים שבהם מחקתי את האיזכור לחוק. דבר אחד אתה צודק. אכן לא אתה פתחת את הערך, ולא שמתי לב לכך לפני שכתבתי את הדברים. סליחה על טעותי זו. emanשיחה 00:52, 7 בדצמבר 2011 (IST)

ביולוגיה[עריכת קוד מקור]

הבנתי שאתה מבין בנושא. אשמח אם תעזור לי. האם בעלי החיים מזדווגים (מקיימים יחסי מין) בזמן ההריון של בת הזוג? בתלמוד בבלי כתוב שלא - תלמוד בבלי, מסכת בכורות, דף ח, עמוד ב. מה קורה בעניין הזה מבחינת המציאות כיום? Yosichen - שיחה 08:30, 8 בדצמבר 2011 (IST)

ביטול ערכים - הרבלייף[עריכת קוד מקור]

שלום, אשמח אם תציין את הטעות במקום סתם לבטל עריכה ולהפנות אותי לעמוד ג'נרי. התוכן שנכתב ונערך היה ברמה טובה, אני מקווה שאתה לא מערב עניינים פרטיים בתוך ערך אנציקלופדי.

84.229.243.29 01:00, 9 בדצמבר 2011 (IST)

ביטלתי את העריכה שלך כי התנגדתי לה וכפי שכתבתי - המקום לדון על כך הוא דף השיחה של הערך ועדיף שתתבסס על מקור כלשהו שיתמוך באמירות שהוספת לדף הערך. בברכה. ALC • י"ג בכסלו ה'תשע"ב • 01:03, 9 בדצמבר 2011 (IST)

המקבץ השבועי: חול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חול. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:04, 10 בדצמבר 2011 (IST)

המקבץ השבועי: קיסרות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קיסרות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 17 בדצמבר 2011 (IST)

תג מחיר כמטבע לשון[עריכת קוד מקור]

ALC שלום רב. אני שוקל להעלות לדיון בדף שיחת תג מחיר שוב את נושא תג מחיר כמטבע לשון. אודה לך אם תעיין כאן במה שכבר כתבתי, ואם תוכל לתת מידע ברור יותר אודות המקרה שהזכרת של נחום ברנע וכיו"ב. בברכה מי-נהר - שיחה 01:42, 19 בדצמבר 2011 (IST)

רעיון טוב. אני אחפש מחר את הגיליון ההוא - אולי הוא עדיין שוכב לו בסל העיתונים הישנים אצלי. ALC • כ"ג בכסלו ה'תשע"ב • 10:58, 19 בדצמבר 2011 (IST)
יכול להיות שבסל העיתונים הישנים אצלך (שומר לל"ג בעומר ? ) יש במקרה גם מעיתוני מקור ראשון ? אני מחפש כתבה של אורי אליצור בענין תג מחיר תקשורתי שהתפרסמה לפני כמה שבועות (כבר בעמוד הראשון של השער דומני) ? מי-נהר - שיחה 00:14, 20 בדצמבר 2011 (IST)
לצערי אינני נמנה על קוראי מקור ראשון. בשבוע האחרון לא הייתי כאן ואני מקווה שאצליח להתפנות ולתרום מעט במהלך השבוע הקרוב. בברכה. ALC • כ"ט בכסלו ה'תשע"ב • 12:24, 25 בדצמבר 2011 (IST)

המקבץ השבועי: רכוש ומסחר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא רכוש ומסחר. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 24 בדצמבר 2011 (IST)

לילה טוב![עריכת קוד מקור]

תגיד, אולי אתה יודע איך אני יכול לשים בדף המשתמש שלי את תמונת היום (אבל רק את תמונת היום) ובצורה שהיא תתחלף אוטומטית? כיכר השבתשיחהשָׁמוֹר וְזָכוֹר 00:49, 28 בדצמבר 2011 (IST)

מצטער אך אין לי מושג - לילה טוב! ALC • ב' בטבת ה'תשע"ב • 00:52, 28 בדצמבר 2011 (IST)
טוב תודה לך, לילה טוב. כיכר השבתשיחהשָׁמוֹר וְזָכוֹר 00:56, 28 בדצמבר 2011 (IST)
העתק הדבק מתוך העמוד הראשי נותן את הקוד הזה:

קלאו - שיחה. ויקיפדיה אינה מצונזרת. 05:59, 31 בדצמבר 2011 (IST)

המקבץ השבועי: דובים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דובים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 31 בדצמבר 2011 (IST)

שיחה:סולידריות שייח' מוניס[עריכת קוד מקור]

ערב טוב. השבוע של דיון החשיבות לגבי הערך הנ"ל, אתה היחיד שתמך בחשיבות, ולטעמי הבהרת החשיבות היא גבולית, בעיקר בהתחשב בכך שכלל לא ברור שאכן מדובר על גוף או תנועה שבאמת קיימת. אודה לך אם תוכל לציין בדף השיחה האם למרות זאת אתה מתנגד למחיקת הערך. Lostam - שיחה 21:56, 1 בינואר 2012 (IST)

תודה על פנייתך. מכיוון שאינני זוכר כבר את הנושא אז אבדוק שוב את דף הערך ואגיב שם. בברכה. ALC • ז' בטבת ה'תשע"ב • 22:01, 1 בינואר 2012 (IST)


תודה על כל מה שאתה עושה[עריכת קוד מקור]

צחי לרנר - שיחה 00:55, 3 בינואר 2012 (IST)

קטונתי - אני זה שצריך להודות לך. פעילותי פה בטלה בששים יחסית לשלך. בכל מקרה, תודה על הודעתך זו שמעודדת מאד. ALC • ח' בטבת ה'תשע"ב • 00:58, 3 בינואר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: קובה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קובה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 20:22, 7 בינואר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: סוכר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סוכר. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 14 בינואר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: ירוק[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ירוק. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 21 בינואר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: שינה וחלומות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שינה וחלומות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 28 בינואר 2012 (IST)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
בלוגרים וויקיפדים - מה משפיע על מה? • SOPA ו-PIPA, מי נגד מי ולמה? • מי הבעלים של התוכן המצוי באתר ויקיפדיה? • מי ניצח בקרב איגרוף בין קאדפי לאסד? • האם גמדים ופיות קיימים בוויקיפדיה!? • האם הוויקיפדיה מעצימה? • ומה חדש בקרן ויקימדיה ובעמותות ויקימדיה ברחבי העולם?
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 14:39, 1 בפברואר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: מלח[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מלח. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 4 בפברואר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: אופקים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אופקים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 11 בפברואר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: זכויות אדם - ב'[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא זכויות אדם - ב'. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 20:53, 18 בפברואר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: גיר ושיש[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא גיר ושיש. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 25 בפברואר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: סגול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סגול. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 3 במרץ 2012 (IST)

המקבץ השבועי: בית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בית. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 10 במרץ 2012 (IST)

מפלגת העצמאות[עריכת קוד מקור]

מאחר ולא הגענו להסכמה אוודת שינוי שם הערך מפלגת העצמאות (2011) - פתחתי בהצבעת מחלוקת כאן. אתה מוזמן להביע את דעתך ולהצביע. שבת שלום, קולנואני - שיחה 19:19, 16 במרץ 2012 (IST)

המקבץ השבועי: יום הולדת[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יום הולדת. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 17 במרץ 2012 (IST)

הטבח/אסון מעלות[עריכת קוד מקור]

שלום רב. בהמשך לדיון בו השתתפת, פתחתי דיון ויקיפדיה:רשימת ערכים במחלוקת/:אסון מעלות. אתה מוזמן לכתוב שם את עמדתך. --בן נחום - שיחה 19:35, 19 במרץ 2012 (IST)

המקבץ השבועי: תחתית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תחתית. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 24 במרץ 2012 (IST)

המקבץ השבועי: בוקר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בוקר. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 31 במרץ 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: בונד, ג'יימס בונד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בונד, ג'יימס בונד. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 7 באפריל 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: מצעד הפזמונים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מצעד הפזמונים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 14 באפריל 2012 (IDT)

Freedom of Panorama[עריכת קוד מקור]

שלום לך, ראיתי בתיבות המשתמש שלך שאתה עורך דין ורציתי לשאול האם אתה יודע מהו המונח המקובל בעברית? (ידוע לי שמונח זה לא מופיע בחוק זכויות היוצרים). בתודה מראש --Kippi70 - שיחה 11:02, 19 באפריל 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: קול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קול. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 21 באפריל 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: אדמה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אדמה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:16, 28 באפריל 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: כתום[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כתום. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 5 במאי 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: ורוד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ורוד. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 12 במאי 2012 (IDT)

תודה על המחמאות[עריכת קוד מקור]

אכן הייתי מאוד פעילה כאן, בין היתר יותר מדי פעיה על חשבון דברים אחרים בחיי. ובשלב מסוים האינטריגות ושאר ביעות ההתנהלות כאן (חסימות, אי כבוד הדדי, שלא לומר טרולים) כאן תפסו מבחינתי מקום גדול מדי בנפח הפעילות, ומשהו שקשה להתעלם ממנו, ועל זה ממש לא בא לי לבזבז מזמני. אז נטשתי, עם תיקון חצי שנתי או משהו כזה... F16 - שיחה 09:56, 19 במאי 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: איזופוס ומשליו[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא איזופוס ומשליו. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 19 במאי 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: זכויות האדם - ג'[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא זכויות האדם - ג'. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 26 במאי 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: מלוכה-02[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מלוכה-02. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 9 ביוני 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: ברווז גרעיני[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ברווז גרעיני. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 16 ביוני 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: אחת, שתיים, שלוש[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אחת, שתיים, שלוש. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 23 ביוני 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: שלום וברכה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שלום וברכה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 30 ביוני 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: אחים ואחיות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אחים ואחיות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 7 ביולי 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: כהה וחשוך[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כהה וחשוך. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 14 ביולי 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: בלונים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בלונים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 21 ביולי 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: פיראטים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פיראטים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 28 ביולי 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: צהוב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא צהוב. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 4 באוגוסט 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: 7[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא 7. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 11 באוגוסט 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: תינוקות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תינוקות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 18 באוגוסט 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: הידעת?[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הידעת?. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:02, 25 באוגוסט 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: הו קנדה![עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הו קנדה!. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 1 בספטמבר 2012 (IDT)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
הסדנה לגרפיקה ועוד • יצירה בממלכת ויקיפדיה • נגיעה חזותית • קוסמטיקה בוויקיפדיה • עיצוב תבניות • האם הוויקיפדיה מעצימה? • מסעותיי עם מצלמה • כנס ויקימניה 2012 • קרב אגרוף: גדעון לוי נגד סקאזי
HatildaHarviit-chrom.png

ערן בוט - שיחה 20:47, 1 בספטמבר 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: עבדות וחירות - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עבדות וחירות - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 19:01, 8 בספטמבר 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: אש[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אש. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:27, 15 בספטמבר 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: אישה אישה אישה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אישה אישה אישה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:46, 22 בספטמבר 2012 (IDT)

המקבץ השבועי: ממציאים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ממציאים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:39, 29 בספטמבר 2012 (IST)

   == המקבץ השבועי: עגול ==
   שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עגול. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 23:17, 6 באוקטובר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: קיבוץ[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קיבוץ. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:27, 13 באוקטובר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: דיסני[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דיסני. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:11, 20 באוקטובר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: קרקס[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קרקס. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 27 באוקטובר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: באר שבע[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא באר שבע. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 3 בנובמבר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: יד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יד. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 10 בנובמבר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: ניקיון[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ניקיון. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 17 בנובמבר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: בריחה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בריחה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 11:08, 25 בנובמבר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: זהב - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא זהב - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 1 בדצמבר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: אוסקר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוסקר. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 8 בדצמבר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: אופנה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אופנה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:04, 15 בדצמבר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: רשתות חברתיות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא רשתות חברתיות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 22 בדצמבר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: בורסה וכלכלה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בורסה וכלכלה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 29 בדצמבר 2012 (IST)

המקבץ השבועי: חדש, חדיש ומחודש[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חדש, חדיש ומחודש. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 5 בינואר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: טלוויזיה ישראלית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא טלוויזיה ישראלית. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 12 בינואר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: סוד והפתעה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סוד והפתעה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 19 בינואר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: ארצות הברית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ארצות הברית. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 26 בינואר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: אפל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אפל. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:03, 2 בפברואר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: תקווה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תקווה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 16 בפברואר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: בית - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בית - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 23 בפברואר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: צפון[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא צפון. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:05, 2 במרץ 2013 (IST)

המקבץ השבועי: דרום[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דרום. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 9 במרץ 2013 (IST)

המקבץ השבועי: עוד קצת לונדון[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עוד קצת לונדון. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 16 במרץ 2013 (IST)

המקבץ השבועי: כלבים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כלבים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:02, 23 במרץ 2013 (IST)

המקבץ השבועי: חינוך[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חינוך. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 30 במרץ 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: רכות וקשיחות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא רכות וקשיחות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 6 באפריל 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: גלידה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא גלידה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 13 באפריל 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: ריח[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ריח. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:03, 20 באפריל 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: העץ הנדיב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא העץ הנדיב. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 27 באפריל 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: ענבים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ענבים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 4 במאי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: חלב - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חלב - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 11 במאי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: צעדי קדימה אוסטרליה הנאה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא צעדי קדימה אוסטרליה הנאה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:07, 18 במאי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: רחוב - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא רחוב - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 25 במאי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: תפוחים ותמרים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תפוחים ותמרים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 1 ביוני 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: כדורים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כדורים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 15 ביוני 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: לבבות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לבבות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 22 ביוני 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: מכשפות ושדים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מכשפות ושדים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 29 ביוני 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: סכו"ם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סכו"ם. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 6 ביולי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: שחור[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שחור. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 13 ביולי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: קטן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קטן. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 20 ביולי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: קול 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קול 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 27 ביולי 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: חמוץ-מתוק - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חמוץ-מתוק - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 3 באוגוסט 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: מיתולוגיה יוונית[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מיתולוגיה יוונית. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 10 באוגוסט 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: עיניים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עיניים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 17 באוגוסט 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: הבזקים וניצוצות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הבזקים וניצוצות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:02, 24 באוגוסט 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: דיסני - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דיסני - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:50, 7 בספטמבר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: שיגעון - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שיגעון - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 14 בספטמבר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: טלוויזיה ישראלית - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא טלוויזיה ישראלית - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 21 בספטמבר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: צביעות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא צביעות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 12 באוקטובר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: הידעת? - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הידעת? - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 19 באוקטובר 2013 (IDT)

המקבץ השבועי: כבוד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כבוד. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 2 בנובמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: אנימציה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אנימציה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 9 בנובמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: IWW[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא IWW. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 16 בנובמבר 2013 (IST)

הטילדה הרביעית[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
ויקיפדיה כתרפיה • על תחרות הכתיבה • מיזמים בפוקוס • דרושים ויקיגמדים • הידעת? ויקיפדיה • קרב איגרוף: סימפסון נגד הומר סימפסון • תשחץ ויקיפדיה
HatildaHarviit-chrom.png

המקבץ השבועי: חנוכה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חנוכה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 23 בנובמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: אתרי מורשת - מוזיאונים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אתרי מורשת - מוזיאונים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 30 בנובמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: משחקי מחשב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא משחקי מחשב. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 7 בדצמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: דיסני - 3[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דיסני - 3. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 14 בדצמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: משחקים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא משחקים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 21 בדצמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: נעליים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נעליים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 28 בדצמבר 2013 (IST)

המקבץ השבועי: עב"מולוגיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עב"מולוגיה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 4 בינואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: יער וחורש - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יער וחורש - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 11 בינואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: המשחק בתרבות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא המשחק בתרבות. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 18 בינואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: דרום אפריקה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דרום אפריקה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 25 בינואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: סופרבול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סופרבול. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 1 בפברואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: טלוויזיה ישראלית - 3[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא טלוויזיה ישראלית - 3. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 8 בפברואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: פינק פלויד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פינק פלויד. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 15 בפברואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: תירס[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תירס. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 22 בפברואר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: קומוניזם באמריקה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קומוניזם באמריקה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 1 במרץ 2014 (IST)

המקבץ השבועי: הוליווד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הוליווד. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 8 במרץ 2014 (IST)

המקבץ השבועי: זאבים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא זאבים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 15 במרץ 2014 (IST)

המקבץ השבועי: קריקטורה וקומיקס[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קריקטורה וקומיקס. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 21:00, 22 במרץ 2014 (IST)

המקבץ השבועי: יוגוסלביה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יוגוסלביה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 29 במרץ 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: איראן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא איראן. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 5 באפריל 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: אלבומים ישראליים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אלבומים ישראליים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 22:00, 12 באפריל 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: מרכז אמריקה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מרכז אמריקה. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:15, 22 ביוני 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: אנימציה - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אנימציה - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:15, 29 ביוני 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: קרח - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קרח - 2. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:15, 6 ביולי 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: לאומי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לאומי. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:15, 13 ביולי 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: חום[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חום. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:15, 20 ביולי 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: צבעוני[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא צבעוני. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:15, 3 באוגוסט 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: בגין[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בגין. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:15, 10 באוגוסט 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: מים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מים. שבוע טוב, ערן בוט - שיחה 00:15, 17 באוגוסט 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: תומס[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תומס. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 24 באוגוסט 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: אפריקה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אפריקה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 31 באוגוסט 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: חדשות 10[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חדשות 10. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 7 בספטמבר 2014 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון חדש![עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
תודה • תולדות המקבץ השבועי • חוויית כתיבת ערך מומלץ • צוק איתן - הגרסה הויקיפדית • קרב איגרוף - עמוד ענן נגד צוק איתן • הקומיקס בויקיפדיה • מה זה "ביכורים"?
HatildaHarviit-chrom.png

המקבץ השבועי: שקט ייענה בשקט[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שקט ייענה בשקט. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 14 בספטמבר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: סקוטלנד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סקוטלנד. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 21 בספטמבר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: אמנות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אמנות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 28 בספטמבר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: זמן - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא זמן - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 5 באוקטובר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: אתרי מורשת - מוזיאונים - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אתרי מורשת - מוזיאונים - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 19 באוקטובר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: קסמים ואשליות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קסמים ואשליות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 26 באוקטובר 2014 (IDT)

המקבץ השבועי: חורף וקר - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חורף וקר - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 1 בנובמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: בלגן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בלגן. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 8 בנובמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 15 בנובמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: סמים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סמים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 22 בנובמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: כתיבה וטקסט[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כתיבה וטקסט. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 29 בנובמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: רכבות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא רכבות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 6 בדצמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: ספרדים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ספרדים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 13 בדצמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: גדול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא גדול. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 20 בדצמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: נובל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא נובל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 27 בדצמבר 2014 (IST)

המקבץ השבועי: בית כנסת[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בית כנסת. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 3 בינואר 2015 (IST)

הצעה למפגש עורכים בנושא עיבוד תמונה[עריכת קוד מקור]

שלום, רציתי לעניין אותך בהצעה למפגש בנושא עיבוד תמונה - על אתיקה אשליה והונאה, שהתקבלה במסגרת מיזם מפגשי העורכים החדש Face-smile.svg. במידה וירשמו לפחות 6 משתתפים נוכל לשבץ את המפגש בלוח הזמנים של המיזם, נשמח לראותך Chenspec-WMIL - שיחה 13:53, 7 בינואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: בנימין נתניהו[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בנימין נתניהו. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 10 בינואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: אוסקר 2014[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוסקר 2014. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 24 בינואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: קשר 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קשר 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 31 בינואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: מספרים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מספרים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 7 בפברואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: רגשות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא רגשות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 14 בפברואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: אישה אישה אישה 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אישה אישה אישה 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 28 בפברואר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: מחול[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מחול. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 7 במרץ 2015 (IST)

המקבץ השבועי: תוכן חופשי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תוכן חופשי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 14 במרץ 2015 (IST)

נפתחה ההרשמה לתחרות הכתיבה "יוצרות ערך"[עריכת קוד מקור]

שלום, אני מזמינה אותך להשתתף בתחרות הכתיבה נושאת הפרסים יוצרות ערך, שבה ניתן לזכות בפרס ראשון של 3,000 ש"ח. יש הרבה ערכים בתחום האמנות שיכולים לעניין אותך Face-smile.svg בהצלחה! Chenspec-WMIL - שיחה 18:00, 16 במרץ 2015 (IST)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף-2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף-2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 21 במרץ 2015 (IST)

המקבץ השבועי: אביב 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אביב 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 29 במרץ 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: לחם - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לחם - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 5 באפריל 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: אישים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אישים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 12 באפריל 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: עצמאות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עצמאות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 19 באפריל 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: יום הפועלים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יום הפועלים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 26 באפריל 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: בלשנות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בלשנות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 3 במאי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: פולין[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פולין. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 10 במאי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: לבן - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לבן - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 17 במאי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: NBA[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא NBA. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 24 במאי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: סקנדינביה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סקנדינביה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 31 במאי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: חקלאות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חקלאות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 7 ביוני 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: קרבנות וקדשים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא קרבנות וקדשים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 14 ביוני 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: שמחות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שמחות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 21 ביוני 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: אדריכלות במזרח התיכון[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אדריכלות במזרח התיכון. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 28 ביוני 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: יהדות בבל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יהדות בבל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 5 ביולי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: הרמב"ם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הרמב"ם. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 12 ביולי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: World Wide Web‏[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא World Wide Web‏. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 19 ביולי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: ריו[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ריו. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 26 ביולי 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: חופש[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חופש. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 2 באוגוסט 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: טומב ריידר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא טומב ריידר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 9 באוגוסט 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: חי, צומח, דומם[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חי, צומח, דומם. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 16 באוגוסט 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: משחקי וידאו[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא משחקי וידאו. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 23 באוגוסט 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: מקבץ מהסרטים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מקבץ מהסרטים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 30 באוגוסט 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף-3[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף-3. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 13 בספטמבר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: ישיבה (פעולה)[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ישיבה (פעולה). שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 20 בספטמבר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: סאטרדיי נייט לייב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סאטרדיי נייט לייב. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 27 בספטמבר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: מערכת הסעת המונים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מערכת הסעת המונים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 4 באוקטובר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: הלכה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא הלכה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 11 באוקטובר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: 1995[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא 1995. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 25 באוקטובר 2015 (IDT)

המקבץ השבועי: סין[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סין. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 31 באוקטובר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: יפן[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יפן. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 7 בנובמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: דרום מזרח אסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דרום מזרח אסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 14 בנובמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: עוד קצת אסיה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא עוד קצת אסיה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 21 בנובמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: ניו זילנד[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ניו זילנד. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 28 בנובמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: כרישים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא כרישים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 5 בדצמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: אמי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אמי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 19 בדצמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: אלבומים ישראליים - 2[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אלבומים ישראליים - 2. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 26 בדצמבר 2015 (IST)

המקבץ השבועי: שייקספיר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שייקספיר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 2 בינואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: תרי"ג מצוות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תרי"ג מצוות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 9 בינואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: אוסטריה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא אוסטריה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 16 בינואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: מקבץ אלף אלף[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מקבץ אלף אלף. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 23 בינואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: חבר העמים הבריטי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חבר העמים הבריטי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:16, 30 בינואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: ברקים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא ברקים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 6 בפברואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: דוד המלך[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא דוד המלך. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 13 בפברואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: בחירות[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא בחירות. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:16, 20 בפברואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: גשר[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא גשר. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:15, 27 בפברואר 2016 (IST)

המקבץ השבועי: יום הולדת חמש למקבץ השבועי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא יום הולדת חמש למקבץ השבועי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 23:16, 19 במרץ 2016 (IST)

המקבץ השבועי: שחקנים אמריקאים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא שחקנים אמריקאים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 27 במרץ 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: פרסים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פרסים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:16, 10 באפריל 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: פסח[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא פסח. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 17 באפריל 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מצרים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מצרים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:16, 24 באפריל 2016 (IDT)

מיזם חצי האי ערב[עריכת קוד מקור]

שלום ALC, אתה מוזמן להצטרף למיזם חצי האי ערב תודה, הצטרפות תתקבל בברכה, ofek j ~ צרו קשר! ~ מקום מלבב בלב המדבר 20:02, 25 באפריל 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מזרח[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מזרח. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 1 במאי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מבנים בישראל[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מבנים בישראל. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 8 במאי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: חדש ואקטואלי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא חדש ואקטואלי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 15 במאי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: וושינגטון די סי[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא וושינגטון די סי. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:16, 22 במאי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: סרטים ישראליים[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא סרטים ישראליים. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 29 במאי 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: לטיפול דחוף-4[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא לטיפול דחוף-4. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:16, 5 ביוני 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: צרפת[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא צרפת. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:16, 12 ביוני 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: תעופה[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא תעופה. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:16, 19 ביוני 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מערב[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מערב. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:16, 26 ביוני 2016 (IDT)

המקבץ השבועי: מתקני ספורט[עריכת קוד מקור]

שבוע טוב, לידיעתך בשבוע הקרוב יתקיים המקבץ השבועי בנושא מתקני ספורט. שבוע טוב, EranBot - שיחה 00:15, 3 ביולי 2016 (IDT)

הטילדה הרביעית גיליון 30[עריכת קוד מקור]

שלום רב, לאחר שלוש שנות הפסקה, יצא גיליון חדש של הטילדה הרביעית. אתם מוזמנים לעיין בגליון החדש בויקיפדיה:הטילדה הרביעית. MediaWiki message delivery - שיחה 10:58, 25 בדצמבר 2017 (IST)

הטילדה הרביעית גיליון 32[עריכת קוד מקור]

שלום רב. לאחר הפסקה קצרה, יצא גיליון חדש של העלון הוויקיפדי, "הטילדה הרביעית". אתם מוזמנים ליהנות ממנו ולעיין בו בויקיפדיה:הטילדה הרביעית. MediaWiki message delivery - שיחה 12:33, 6 במרץ 2020 (IST)

הטילדה הרביעית - גיליון חדש![עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • ויקיפדיה אוהבת אתרי מורשת - תחרות כתיבת ערכים • ראיון עם מפעיל מערכת • פורטלים • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם יחסי החוץ • מיזם בית ספר ויקיפדיה • מפגש חורף 2020 • קרב איגרוף • טור אישי • ויקימימז • תפזורת • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png


הארי פוטר 73 - שיחה - הטילדה הרביעית - מיזם העיטור השבועי 18:12, 31 במאי 2020 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון 34[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • ויקישטעטל • פיצ'רים חדשים למשתמשים חדשים • מיזם צילום אישים • Wiki Talk • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם חודש אסיה • מתקפת איכות על הכניסה ללבנון • הפרלמנט • מפגש קיץ 2020 • קרב איגרוף • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png

הטילדה הרביעית - גיליון חדש![עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • על שני ערכים וארבע אנציקלופדיות • השתתפות בתחרויות כתיבה בויקיפדיה • מדור המומלצים • Wiki Talk 2021 • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם חדשופדיה • קורס עריכה בויקיפדיה לגמלאים • מוזיקה בויקיפדיה • קרב איגרוף • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png