שיחת משתמש:Alexi~hewiki

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Alexi~hewiki, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ravit - שיחה 20:32, 11 בדצמבר 2009 (IST)

כמו כן, תודה על כתיבת הערך למידת בריחה. שיפרתי אותו קצת, את/ה מוזמן/ת להציץ. המשך תרומה נעימה לוויקיפדיה, Ravit - שיחה 20:32, 11 בדצמבר 2009 (IST)

ההתניה האופרנטית[עריכת קוד מקור]

רוית היי! ראיתי את משעשית לערך של למידת בריחה, כל הכבוד!
בחיים לא הייתי יכול לנסח ככה, אם הייתי יכול לכתוב ככה במבחנים בטוח הייתי יושב על מאיות (אני תלמיד תיכון, מאד אובה פסיכלוגיה ^_^)
חשבתי, אוליי תוכלי ללמד אותי לנסח ככה?
אלכס

שלום אלכס. ראשית, בוויקיפדיה נהוג להמשיך שיחות במקום שבו התחילו, אז אמשיך כאן בדף השיחה שלך (אני עוקבת אחר השינויים בו ברשימת המעקב שלי). שנית, נהוג לחתום באמצעות 4 טילדות: ~~~~ שהופכות לשם משתמש, תאריך ושעה.
ולענייננו: תודה לך על המחמאות. לדעתי הערך היה לא רע גם קודם, בתור התחלה, אבל כל העניין בוויקיפדיה הוא שכל אחד יכול לשנות ולשפר כל ערך לרמה טובה יותר. אני ממליצה לך לקרוא כמה ערכים מומלצים כאן כדי להכיר את סגנון הניסוח המקובל בוויקיפדיה, ולהתנסות בעצמך בכתיבת ערכים ושיפור ערכים קיימים, ואז ללמוד מהאופן שבו ויקיפדים אחרים משפרים עוד יותר את הניסוח שלך. זה רק עניין של הרבה קריאה, סבלנות וזמן, ומשתפרים לאט לאט. אשמח לעזור לך בכל שאלה בצעדיך הראשונים כאן בוויקיפדיה. וגם אני מאוד אוהבת פסיכולוגיה Face-smile.svg. שיהיה לך חג חנוכה שמח, Ravit - שיחה 12:12, 12 בדצמבר 2009 (IST)
כן, אני משתמש בויקיפדיה כבר שנה או שנתיים ואף פעם לא שמתי לב לסגנון הניסוח פה, אני אנסה באמת לעבוד על זה. Face-smile.svg
תודה על התמיכה וקבלת הפנים הנחמדה לויקיפדיה. Alexi - שיחה 14:59, 12 בדצמבר 2009 (IST)

השם של חשבונך ישונה[עריכת קוד מקור]

03:48, 18 במרץ 2015 (IST)

חשבון לאחר שינוי שם[עריכת קוד מקור]

10:41, 19 באפריל 2015 (IDT)