שיחת משתמש:Animantra

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

דימתילטריפטאמין[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "דימתילטריפטאמין". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
Stop hand.svg
חבל שבחרת לנצל את האמון שאנו נותנים בגולשים כדי לגרום נזק. את העריכות שעשית אנו יכולים לבטל בלחיצת כפתור, וכך נעשה, כך שכוונתך להזיק לא תצליח.

העריכה שביצעת בערך דימתילטריפטאמין נחשבת להשחתה. היא נוגדת את תנאי השימוש באתר, ומהווה עבירה על חוק המחשבים. אנחנו מטפלים במקרים כאלה בחומרה.

  • אם תימשך ההטרדה, נחסום אותך מיידית מכל עריכה נוספת בוויקיפדיה.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך מהווים עבירה פלילית, ונשקול פנייה לרשויות החוק אם הם יימשכו. זור987 - שיחה 02:33, 10 במאי 2021 (IDT)
Zeichen 267 - Verbot der Einfahrt, StVO 1970.svg
כפי ששמת לב, היה באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת. הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ו/או ערך ההבל שפתחת נמחק, כך ששום נזק לא נגרם, אולם בעקבות השחתה זו, ואולי אחרות, הוחלט לחסום אותך. הסיבה לחסימתך היא: לא נראה שבאת לתרום.
  • אם יהיו מקרים של השחתה חוזרת מצדך, אנחנו עשויים לפנות בתלונה לספק האינטרנט שלך.
  • מעשיך עלולים להוות עבירה פלילית. עליך לדעת כי נשקול פנייה לרשויות החוק אם ההשחתה תימשך.
    Dovno - שיחה 11:15, 10 במאי 2021 (IDT)

נא לשחרר את החסימה[עריכת קוד מקור]

הוספתי תמונה רלוונטית לעמוד הערך, משתמש GILGAMESH הוא זה שמשחית ומוחק מידע רלוונטי. אני מבקש להסיר את החסימה הלא מוצדקת הזאת, ואם כבר, להזהיר את GILGAMESH שיפסיק למחוק מידע רלוונטי לערך ללא שום הצדקה או רמז להצדקה כלשהי. תודה. Animantra (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה

ראיתי את העריכה שלך. טוב עשה מי שביטל אותה, ומאחר שהתעקשת להחזיר אותה שוב ושוב נחסמת על ידי משתמש:Dovno, לדעתי בצדק. דגש - שיחה 14:14, 19 במאי 2021 (IDT)
מה בדיוק בעריכה שלי, היה השחתה? מה בדיוק היה לא רלוונטי לנושא? Animantra (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה
ניסית להכניס לערך חמש פעמים, ולאורך תקופה, עריכה שהתנגדו לה 3 משתמשים שונים בשל כך שהיא תוספת שלא מתאימה לערך. מעבר להתעקשות על העריכה, חזרת וביקשת שלא בצדק חסימת משתמש אחר, והתעלמת (עד כה) מההערות בדף שיחתך, ולכן נחסמת. אם ברצונך לפתוח דף חדש, הכולל הפנמה שאין לחזור על עריכה שהובעה לה התנגדות, ובטח שאין לבקש חסימת משתמש אחר כי התנגד לעריכתך, אפשר יהיה לשחרר את החסימה. הדרך לפעול תהיה לפנות לדף השיחה הרלוונטי ולנסות לשכנע מדוע העריכה כן מתאימה לערך.
כמו כן כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה שאליה אתם מתייחסים – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. בברכה, Dovno - שיחה 15:21, 19 במאי 2021 (IDT)