שיחת משתמש:BAswim/ארכיון8

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה הוא ארכיון 8 של שיחת משתמש:BASWIM

נא לא לערוך דף זה

מה עם עדכון אליפות העולם באתלטיקה?[עריכת קוד מקור]

אליפות העולם כבר הסתיימה ואין את תוצאות התחרויות של היום האחרון ובהתאם צריך לעדכן את טבלת המדליות(של ארה"ב עדכנתי). 31.154.81.10 11:09, 8 באוקטובר 2019 (IDT)

העברה מוק:במ[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף וק:במ

די!!!!!! די לטרנספוביה המבחילה כאן! השימוש בלשון זכר למי שהיא טרנסג'נדרית (אבי שטיין) הוא נוראי, השפלה דיכוי ועובר כל גבול. אני דורש מהבירוקרטים לשים לזה סוף. לסגור את הדיון ולהרחיק את הויקיפדים האלימים. בן עדריאל, נרו יאיר, גנדלף עברו את הגבול. BAswim - שיחה 22:18, 12 במרץ 2019 (IST)

זו בדיוק אותה אלימות שהייתה בערך של מאי פלג, רשימת מועמדים למחיקה/:מאי פלג. BAswim - שיחה 22:26, 12 במרץ 2019 (IST)
זה לא נראה לי רחוק מהטרמינולוגיה של פעיל חמאס > מחבל/טרוריסט. שאלה של השקפת עולם. יש כאלו בעלי השקפה יהודית מסוג מסוים המאמינה כי אין משמעות מוחלטת לשינוי המין, ועל כן הנולד/ת כזכר יישאר/תישאר זכר גם אם יעשה/תעשה פעולות כלשהן ויקרא/ותקרא לעצמו/ה נקבה. מבחינת אלו, השימוש בלשון נקבה עבור אדם כזה הוא נוראי. אופן ההתייחסות לכך במרחב הערכים הונהג אחר לא מעט דיונים, וכך גם החלטת השיח אצלנו אמורה להתקבל בהחלטה רחבה; כשההתחלה במזנון. להשערתי, חוץ מהרבה בוץ, לא ייצא משם משהו מוחלט, משום שמדובר באמונות יסוד, מסוג מה. קובץ על ידשיחה • 22:36, 12 במרץ 2019 (IST)
ממש לא!!! אם אישה מבקשת שיפנו אליה בלשון נקבה, אז ככה יפנו אליה כל פניה אחרת זו אלימות. נכון גם לגברים. BAswim - שיחה 22:40, 12 במרץ 2019 (IST)
על אותו עיקרון אנחנו לא פונים לאדם דתי בשבת בויקיפדיה, לפי בקשתו. זה נקרא לכבד. ומי שלא פועל כך הוא אלים. BAswim - שיחה 22:43, 12 במרץ 2019 (IST)
והאם אדם שיפנה לאדם אחר בשבת יחסם? מסופקני. בן עדריאלשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט 23:39, 12 במרץ 2019 (IST)
קובץ, למה זה שייך להשקפה יהודית/גויית? זה שאני לא מבין כיצד החלטת אדם תשנה את הביולוגיה שלו נובע מיהדותי? בן עדריאלשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט 23:40, 12 במרץ 2019 (IST)
לידיעת נרו יאיר והמפעילים, בניגוד לרושם שברק יצר, הוא הגיש את התלונה כאן בלי לתייג איש מהנילונים כי הוא לא חתם עם תילדות.[1] הוא גם לא ציין מהן העריכות שלדעתו חורגות מהכללים. הוא גם פנה במקביל לארבעת הביורוקרטים בדף שיחתם עם נאצות והכפשות דומות. גם שם הוא לא טרח ליידע אותנו. הוא גם לא יידע את המפעילים והביורוקרטים על כך שהגיש את התלונה בשישה דפים שונים במקביל. בברכה, גנדלף - 02:48, 13/03/19
BAswim, אני מבקש שמהיום תקרא לי בבקשה "הוד מעלתו" ותחתום "עבדך הנאמן". דגש — 02:51, 13 במרץ 2019 (IST)
שימו לב איך גם פה דגש חזק מזלזל בטרנסים וטרנסיות. טוב עשית BAswim שביקשת שייחסמו. // מי אני: YuvalNehemia - מה עשיתי: תרומות - בואו נדבר: שיחה // 09:06, 13 במרץ 2019 (IST)
BAswim, כפי שכתבתי גם בדף שיחתי, אני לא חושב שזה שמשתמש כותב שלדעתו טרנסג'נדר הוא גבר במקום אישה זו אלימות, וודאי לא דיכוי והשפלה. גם לא הבנתי מי המדוכא והמושפל, אתה או נשוא הערך שכלל לא יודע מה כתבו עליו? אם יש לך קישור לעריכה של אלימות מילולית או אחרת, נא לצרף זאת. אם לא, בבקשה כתוב את אשר על ליבך בלי להשתמש במילים כאלה.
אני מבין שאתה כאוב ושהנושא קרוב לליבך, אבל לא אפשרי שכל אחד שחווה חוסר הסכמה לנושא שקרוב לליבו יתבטא בצורה כזו בויקיפדיה כלפי משתמשים אחרים. לגבי מי שפונה בשבת למשתמש דתי, אז לא, הוא לא אלים, הוא פשוט לא מכבד. ובנוסף יש הבדל בין דיון בדפי שיחה על מישהו שלא נוכח כאן בכלל, לבין פניה ישירה לאדם בדף שיחתו. בריאן - שיחה 09:09, 13 במרץ 2019 (IST)
לפנות לאישה טרנסית בלשון זכר זו טרנספוביה, וכשזה במכוון, זה אקט מאוד אלים [2]. זה אפילו מופיע בדף הוויקי של טרנספוביה. // מי אני: YuvalNehemia - מה עשיתי: תרומות - בואו נדבר: שיחה // 09:23, 13 במרץ 2019 (IST)
אבל הם לא פנו אליה, הם פנו למשתמשים אחרים בויקיפדיה. בריאן - שיחה 09:25, 13 במרץ 2019 (IST)
כמו כן, לא ראיתי בערך שהפנית אליו, שכתוב שם שזו אלימות. אני מסכים שאם היה משתמש טרנס שהיה מבקש שהיו פונים אליו במגדר שונה ממה שהוא מזדהה, זה לא היה מכבד, אבל זה ממש לא המקרה כאן. בריאן - שיחה 09:27, 13 במרץ 2019 (IST)
- סוף העברה
ברק, ראה תגובותי אליך בגוף השיחה. אם אתה רוצה, אתה יכול למחוק מכאן את השיחה הזו, איך שאתה רוצה. לדעתי אין צורך שזה יישאר בוק:במ, אבל אני כן רוצה שתקרא את התגובות שלי. אשמח להמשיך לשוחח על כך אם יש צורך, אבל ללא שימוש במילים לא מתאימות. בריאן - שיחה 09:44, 13 במרץ 2019 (IST)
משתמשת:YuvalNehemia, מעדכן גם אותך שהשיחה הועברה לפה. בריאן - שיחה 09:46, 13 במרץ 2019 (IST)
אני מודה שבערך שקישרתי לא כתוב מילולית שלפנות לטרנסים בלשון הפנייה הלא נכונה זו אלימות, אלא רק שזה גילוי של טרנספוביה (והאם טרנספוביה היא אלימות זה דיון בפני עצמו, למרות שאני חושבת שכן). לכן עשיתי את הדבר שוויקיפדיה בערך הכי אוהבת, וקישרתי למקורות.
באשר למה שאמרת: "הם לא פנו אליה, הם פנו למשתמשים אחרים בוויקיפדיה" - המשתמשים האחרים זה אני. הם פנו אליי בלשון זכר וכשהערתי להם על זה שזה לא לגיטימי, זלזלו לחלוטין. שלושת המשתמשים הפגינו יחס מזלזל לחלוטין וטרנספוביה בוטה, ואלו לא דברים ששייכים בוויקיפדיה. (שיחה:אבי שטיין) // מי אני: YuvalNehemia - מה עשיתי: תרומות - בואו נדבר: שיחה // 10:43, 13 במרץ 2019 (IST)
אני יודע. לגמרי נכון. אגב את לא היחידה ולא כולם.ן מזדהים.ות. מחבק ונאבק באהבה. BAswim - שיחה 10:53, 13 במרץ 2019 (IST)
בעיניי זה הזוי להתלונן עליי בגלל הבעת עמדה לגיטימית שרוב הקהילה תומכת בה, ועוד לקרוא לזה טרנספוביה ואלימות. נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 10:56, 13 במרץ 2019 (IST)
משתמשת:YuvalNehemia, אם כוונתך לכך שנרו יאיר פנה אלייך בלשון "אתה", מדבריו שם קל להבין שהוא לא עשה זאת בזלזול כלפייך, אלא כי חשב בטעות שאת גבר. מותר לכל אחד לטעות פעם אחת לפני שמתקנים אותו. בריאן - שיחה 10:58, 13 במרץ 2019 (IST)
יש להוסיף לויקיפדיה:כללי ההתנהגות בין חברי הקהילה פסקה לפיה אם אדם א' מכנה אדם ב' במגדר הלא נכון בכוונה תחילה, בין אם אדם ב' חבר קהילת ויקיפדיה ובין אם לא, אדם א' ייחסם לצמיתות. הויקי - שיחה 10:59, 13 במרץ 2019 (IST)
ואני מציע לחסום את אדם א' אם יכנה את אדם ב' הומופוב או טרנספוב וכדומה רק בגלל הבעת עמדות לגיטימיות. נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 11:03, 13 במרץ 2019 (IST)
דיעות הומופוביות וטרנסופוביות אינן לגיטימיות. קשה לחשוב על דיעה פחות לגיטימית מהן. הויקי - שיחה 11:05, 13 במרץ 2019 (IST)
מספיק כבר עם המנטרה הזאת של "הבעת דעות לגיטימיות". כפי שהויקי ציינה, דעות הומופוביות או טרנספוביות אינן לגיטימיות. בדיוק כמו שדעות גזעניות או אנטישמיות אינן לגיטימיות. אני בטוח שאם מישהו היה מתבטא כאן בבוטות נגד יהודים בדיונים העוסקים בערכים של רבנים הוא היה נדרש להפסיק או נחסם. באותו האופן אין לאפשר להתבטא בבוטות נגד טרנסג'נדרים, על אחת כמה וכמה בדפי שיחה של דיונים העוסקים בטרנסג'נדרים. ‏Guycn2 · ☎‏ 12:49, 13 במרץ 2019 (IST)
לשיטתכם הקהילה כאן אינה לגיטימית, כי היא הצביעה בעד עמדה שאתם מכנים בשם הגנאי "טרנספובית". נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 13:02, 13 במרץ 2019 (IST)

בריאן מה שהפריע לי הוא הזלזול שהוא הפריע לאחר שהערתי לו: "לא יאומן כמה אתם רגישים לכבודכם ובמקביל לא רגישים לכבוד הזולת". אפשר לראות גם בדף שיחה זה שכל הגישה שלו לדיון זה היא גישה של זלזול. // מי אני: YuvalNehemia - מה עשיתי: תרומות - בואו נדבר: שיחה // 11:12, 13 במרץ 2019 (IST)

קריאה לאחרים בשמות כמו טרנסופוב היא דרך גרועה במיוחד להתחיל בה כשאחר כך רוצים לדבר על כבוד לזולת. בשלב הראשון אל תקראי בשמות גנאי, אחר כך נוכל להמשיך. את מזלזלת באחרים בלי לשים אפילו לב לזה. נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 13:01, 13 במרץ 2019 (IST)
בריאן ההנחה שלך שנרו פנה למשתמשת:YuvalNehemia בלשון זכר בטעות היא לא סבירה כיוון שהיא מזוהה בבירור כמשתמשת בחתימה שלה, ולכל אורך הדיון מתבטאת כך ("אני מחזקת", "אני ממליצה" וכיו"ב). זו היתתממות לחשוב שזה נעשה בטעות בעיקר לאור העובדה שאין לו כוונה להתנצל בפניה - הוא אינו רואה אפילו שיש איזושהי בעייתיות בהתנהגותו. ואז קובל על המאשימים אותו בטרנספוביה - כשהאשמה הזו עלתה רק לאחר שבן עדריאל השווה טרנסג'נדרים לאנשים ש"חושבים שהם חתולים או מכוניות." ונרו הסכים החרה אחריו. נא לא לטאטא מתחת לשטיח של "טעות" ו"אי הבנה". Kershatz - שיחה 13:45, 13 במרץ 2019 (IST)
שקר. כמובן שזו טעות. היא לא מזוהה כך בחתימה ולא התעמקתי בכל ההודעות שלה. גם לא הסכמתי עם מה שציטטת. לא יאומן כמה אתם רגישים לכבודכם ובמקביל קוראים בשמות גנאי למי שחולק עליכם. אין לכם שום כבוד כלפי האחר האמיתי, כלומר מי שחושב אחרת. אם הייתי רגיש כמותכם (לעצמי בלבד, לא לאחרים) הייתי דורש אלף התנצלויות. אוסיף עוד שעצם המחשבה שניסיתי לפגוע בדרך כזו במישהו היא הזויה. נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 14:10, 13 במרץ 2019 (IST)
היא פנתה אליך בדף השיחה שלך וכתבה "אני ממליצה שתקרא את הדף טרנספוביה" ואתה עונה לה (תוך העברה לדף השיחה של הערך) "פוביה זה פחד, ולהערכתי אתה לא תרצה שיאמרו שאתה הטרופוב או יודופוב או דתופוב וכדומה. על כל פנים, היה סמוך ובטוח שכל מי שחולק עליך כאן רואה בזה ביטוי גנאי וניסיון להעליב.". אם הפניה אליה בלשון זכר נעשתה בטעות ובתום לב נהוג פשוט להתנצל, לא ללעוג ("חשבתי שאת גבר, והנה כבר כבודך נפגע אנושות") Kershatz - שיחה 14:27, 13 במרץ 2019 (IST)
לא שמתי לב למילה "ממליצה", אני קורא במהירות. עוד קודם לכן הנחתי שיובל הוא זכר, כי רוב האנשים שאני מכיר בשם זה הם זכרים. מוכן להתנצל על הטעות המזעזעת שעשיתי, אם תתנצלי את על כך שחשדת בי שעשיתי שטות כזאת בכוונה ועל האשמתך כלפיי בנימוק שכתוב בחתימה שלה שהיא משתמשת, כשזה לא כתוב. מוכן אפילו להיות הראשון שמתנצל. הזוטות האלה מחווירות בעיניי לחוצפה שבכינוי "טרנסופובים" וכדומה למי שחושב אחרת מכם בשאלה האם צריך להבהיר שפלוני נולד כזכר. נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 14:33, 13 במרץ 2019 (IST)
אם הייתה איזו אינדיקציה לכך שזה נעשה בטעות הייתי מאמינה לך ומתנצלת אבל כל דבר נוסף שאתה אומר בנושא מעיד שההיפך הוא הנכון. אם תסתכל על מה שאתה כותב במצב עריכה תראה בבירור שהחתימה של יובל היא של משתמשת. מלבד זאת גם כשאני עושה טעות בגלל שלא שמתי לב אני עדיין קודם כל אתנצל. חוץ מזה שההאשמה בטרנספוביה עלתה אחרי שאתה ובן עדריאל השוותם בין טרנסג'נדרים ל"אנשים שחושבים שהם חתולים או מכוניות", לא לפני. Kershatz - שיחה 15:09, 13 במרץ 2019 (IST)
אני כמובן לא קורא את מה שכתבו קודם במצב עריכה, וממליץ גם לך לא לעשות את זה. מי שכל כך נפגע מכך שפונים אליו בלשון זכר צריך לוודא שבחתימה מובהר שהוא משתמשת. לא, לא השוויתי לחתולים ומכוניות. הנה שקר נוספת שבו האשמת אותי, כמובן בלי להתנצל (למרות הכרזתך שהיית מתנצלת). אתם חזקים במיוחד בדרישת התנצלויות מאחרים, וחלשים במיוחד בלהתנצל בעצמכם. נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 15:23, 13 במרץ 2019 (IST)
לא אבזבז את זמני על אדם שלא מוכן להודות במעשיו. כתוב בבירור בדף השיחה: "הם בני אדם גם אם הם חושבים שהם חתולים או מכוניות. בן עדריאל • שיחה • ה' באדר ב' ה'תשע"ט 23:37, 11 במרץ 2019 (IST)" ומיד לאחר מכן "מסכים עם בן עדריאל, ומתנצל שלא שמתי אייקון דרמטי כדי לחזק את עמדתי. נרו יאיר • שיחה • ד' באדר ב' ה'תשע"ט • 23:39, 11 במרץ 2019 (IST)". עמדתך כלפי טרנסג'נדרים היא שלילית וזה ברור, לא מבינה למה אתה מתעקש להכחיש זאת. זו זכותך להחזיק בכל דעה אבל פה זה מיזם שיתופי. אם אינך מסוגל להתגמש ולהתחשב בשונות של האחר אנא התמקד בערכים שאינם עוסקים בזה. מצד שני אני פה כבר די הרבה זמן ועוד לא ראיתי דיון אחד אתך שהיה פורה, כי כמו גולדה, אתה תמיד צודק. Kershatz - שיחה 15:43, 13 במרץ 2019 (IST)
הסכמתי עם עמדתו העקרונית ביחס לערך, לא עם כל אמירה בדף השיחה. מלבד זה, הוא לא "השווה", הוא הדגים. מה לך ולגמישות. את חזקה מאוד בדרישה מהיריב שיתגמש. נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 15:49, 13 במרץ 2019 (IST)

בריאן אתה רואה את היחס המזלזל שיש פה? בדיוק על זה דיברתי. יש לנו בוויקיפדיה כללי התנהגות, והחבר'ה פה לא מודעים להם ולא עוקבים אחריהם. אני מקווה שכבר הגעת להחלטה. // מי אני: YuvalNehemia - מה עשיתי: תרומות - בואו נדבר: שיחה // 17:31, 13 במרץ 2019 (IST)

כשאתם תתחילו לכבד חברי קהילה (כן, כללי התנהגות בין חברי הקהילה), תוכלו לדון בעניין המותר והאסור בהתבטאויות כלפי מושגים גלובליים. ו"החבר'ה" שאת מדברת עליהם מכירים את כללים ועוקבים אחריהם, אבל בשונה מכם – גם מקפידים עליהם. דגש — 17:35, 13 במרץ 2019 (IST)
האר נא את עיני. איך בדיוק לעלוב במשתמשים אחרים ("חשבתי שאת גבר, והנה כבר כבודך נפגע אנושות"), לזלזל בגישה שלהם ("דיון הזוי. אין כל סיבה להתייחס בלשון נקבה בזמנים שהוא לא התייחס לעצמו כך באופן רשמי.") ולהתבטא התבטאויות טרנספוביות ("אני מבקש שמהיום תקרא לי בבקשה "הוד מעלתו" ותחתום "עבדך הנאמן".") זה לכבד חברי קהילה? // מי אני: YuvalNehemia - מה עשיתי: תרומות - בואו נדבר: שיחה // 17:51, 13 במרץ 2019 (IST)
את מדברת על זלזול בגישה של השני?! כל מי שחושב אחרת ממך ההופך מיד לטרנסו‏פוב. נדנד 'עלה הזית' - שיחה 17:54, 13 במרץ 2019 (IST)
"חשבתי שאת גבר והנה כבר כבודך נפגע אנושות" – מצטער, אבל המהומה שהקמת בעקבות זאת הייתה לא פרופורציונלית; "דיון הזוי" וכו' – אין בעיה לכנות דיון כהזוי, ולגיטימי בעיניי לקרוא למישהו "הוא" בהתייחס לזמנים שהוא לא דיבר על עצמו בלשון נקבה; "אני מבקש שמהיום תקרא לי בבקשה "הוד מעלתו" ותחתום "עבדך הנאמן"." – זו הייתה הקצנה של טענה – כשם שאני לא יכול לדרוש ממנו שיתייחס אליי באופן שלא תואם את דעתו, כך הוא לא יכול לבקש ממני להתייחס אליו (וחמור מכך – לצד ג') באופן שלא תואם את דעתי. ואגב, אנחנו מכבדים חברי קהילה, גם אלו שלא מסכימים איתנו. דגש — 18:00, 13 במרץ 2019 (IST)
כל מי שמעז להשתמש בכינוי המכוער "טרנספוב" ודומיו, ביחס למי שפשוט חושב אחרת לגבי ניסוחים אנציקלופדיים - איבד את הזכות להתלונן על כללי ההתנהגות, כי הוא עצמו מנפץ אותם. נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 18:02, 13 במרץ 2019 (IST)
האם אני נדרשת לכבד כל אדם שהוא חבר קהילה? אם יהיה חבר קהילה שיחזיק בדיעות נאציות, אני צריכה לכבד אותו? ואם לא, למה שאכבד חבר קהילה שמחזיק בדיעות טרנסופוביות (בהנחה שקיים חבר קהילה כזה)? הויקי (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמה
יש הבדל ברור בין נאציזם לבין הפופוליזם המכונה "טרנספוביה". נאציזם מהותו פגיעה פיזית באנשים, וטרנספוביה היא מושג שהנפגעים החליטו שפוגע בהם. דתיים רבים נפגעים ברמה קשה כשמישהו אחר מתבטא נגד אלוקים, הרבה יותר מאשר מישהו קרא לקוויר אתה או את, הוא או היא. עכשיו תעשו את ההשוואה לבד. דגש — 18:14, 13 במרץ 2019 (IST)
אילו הייתי מקבל את דרך הטיעון (המופרכת) של קרשץ, המסקנה הייתה שהויקי השוותה את עמדת רוב הקהילה (כפי שהתקבלה בהצבעה) לנאציזם. נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 20:29, 13 במרץ 2019 (IST)

טוב, מה שקורה פה הוא פשוט מגוחך. אני לא יודעת אם בריאן עומד להגיב בקרוב, ולכן אני אתייג את שאר חבריו הבירוקרטים, כי התנהגות זו היא לא מקובלת. // מי אני: YuvalNehemia - מה עשיתי: תרומות - בואו נדבר: שיחה // 18:07, 13 במרץ 2019 (IST)

בריאן כבר הגיב, ולא נראה לי שזה ישתנה בגלל שלדעתך זה פשוט מגוחך. גם לדעת אחרים מה שקורה פה מגוחך. נרו יאירשיחה • ו' באדר ב' ה'תשע"ט • 20:29, 13 במרץ 2019 (IST)
מסכים שהטרנספוביה שמדגימים העורכים הנ"ל עוברת כל גבול ויש לשים לה סוף לאלתר. ובהזדמנות זו מבקש לחזק את רוח חברי קהילת הלהט"ב העורכים כאן, וכל אחד אחר שחש עצמו פגוע מגילויי טרנספוביה אלו.נעם דובב - שיחה 00:09, 14 במרץ 2019 (IST)

אציין שמדובר בהשמצה פרועה. הקפדתי (למיטב ידיעתי), שלא לכנות משתמשים אחרים בדרך שונה ממה שהם בקשו. עם זאת, אבהיר שוב שאיני מקבל את העמדה המגוחכת לפיה כל אדם רשאי לבחור לעצמו את מינו. הבקשה של הויקי להוסיף לכללי ההתנגות כלל האוסר להתיחס לאנשים (גם מחוץ לקהילה) במין לא נכון הוא נהדר, אבל הוא יאפשר לחסום אותה עצמה, ועוד רבים מחבריה (בקיצור, אני חולק על הגדרת ה"נכון"). בן עדריאלשיחה • ז' באדר ב' ה'תשע"ט 14:12, 14 במרץ 2019 (IST)

שיחה:התאמה מגדרית[עריכת קוד מקור]

אבקשך לכבד את המאמץ ליצירת דיון ענייני, ולצמצום הריבים בויקיפדיה. אני בטוח שיצירת אוירה טובה וחיובית תועיל לכולנו. בריאן - שיחה 12:22, 20 במרץ 2019 (IST)

אני מסכים איתך לגמרי. זה קרה לגמרי בטעות. בעת התנגשות עריכה. העריכות שמחקת בצדק רב, ניכנסו לעריכה שלי. BAswim - שיחה 12:25, 20 במרץ 2019 (IST)
אוקי, תודה על ההבנה ועל שיתוף הפעולה Face-smile.svg בריאן - שיחה 12:26, 20 במרץ 2019 (IST)

ניקול רובנוביץ[עריכת קוד מקור]

צהריים טובים, ראיתי את מה שכתבת בסיבת השחזור. לדעתי, שווה לציין בערך את העובדה שהיא זכתה במקום הרביעי ולאחר פסילתה של אלונה שווקופליאס היא קיבלה את המדלייה. כי מחיפוש כללי באינטרנט בעיקר מופיע על שלילת המדלייה של שווקופליאס ולא על הענקה מחדש של המדליות. Nimrodbr - שיחה 12:47, 13 באפריל 2019 (IDT)

אפשר לציין זאת. ניקול שלחה לי צילום של המכתב הרשמי וגם שהמדלייה בדרך אליה בדואר. BAswim - שיחה 13:27, 13 באפריל 2019 (IDT)
תודה רבה. Nimrodbr - שיחה 14:32, 13 באפריל 2019 (IDT)

המכביה השלישית[עריכת קוד מקור]

די כבר עם הכנסת אג'נדה לערכים. בכל הויקיפדיות ספורטאים מופיעים לפני ספורטאיות. כבר דיברנו על זה בעבר. איתן - שיחה 19:26, 19 במאי 2019 (IDT)

הערך בנוי ומסודר לפי א' ב'. אתלטיות זה לפני אתלטים, שחייניות זה לפני שחיינים (מוזר שלא שינית גם את זה) ספורטאיות לפני ספורטאים ובכלל אינני מצליח להבין מדוע תוצאות של ספורטאיות צריכות להופיע אחרי תוצאות של ספורטאים. המידע קיים וזמין באותו האופן. BAswim - שיחה 21:59, 19 במאי 2019 (IDT)
כי כך מקובל שנים רבות, בעיתונות וגם בויקיפדיה. איתן - שיחה 22:54, 19 במאי 2019 (IDT)
מקובל? ויקיפדיה אינה עיתון וטוב שכך. היא גם מתעדפת כדורגל על פני ענפי ספורט אחרים ובכל ערכי הספורט הכלליים הסידור הוא לפי א' ב' ולא לפי פופולאריות עיתונאית ישראלית, אז מה. BAswim - שיחה 23:06, 19 במאי 2019 (IDT)

גבריאל גרונוולד[עריכת קוד מקור]

שלום ברק. גבריאל גרונוולד (אנ')[3] הייתה ספורטאית ראויה להערכה. אולי תרצה לכתוב עליה. יואב ר. - שיחה - נופי חלונות 10 15:42, 12 ביוני 2019 (IDT)

ליגת היהלום[עריכת קוד מקור]

נכון שליגת היהלום נערכת בכמה מקומות, אבל במקומות קבועים. באתר הIAAF כתוב באחת הכתבות האחרונות: the IAAF Diamond League meetings in Oslo and Rabat כלומר תחרויות ליגת היהלום באוסלו וברבאט, ולא תחרויות ליגת היהלום שנערכות באוסלו וברבאט, מכיוון שאלה תחרויות קבועות שמיקומן קבוע Zeze62 - שיחה 14:32, 15 ביוני 2019 (IDT)

ממתי כתבה באנגלית (כולל כתבה ב-IAFF) רלוונטית לערך בויקיפדיה בעברית. אנשים רבים בשפות רבות עושים טעויות רבות. אנחנו לא עוסקים בתרגום. הדוגמא שנתת על מרתון ברלין ממחישה בדיוק מדוע אתה טועה. ליגת היהלום מרובה בתחרויות, אינה שונה מסבבי הגביע העולמי בענפי ספורט אחרים ואינה שונה ממאסטרס 1000 של סבב ה-ATP שגם שם זה אותם טורנירים בכל שנה לאורך הרבה שנים. אם היית כותב לדוגמא שבטורניר מונטה קרלו מאסטרס... אז אתה צודק, אבל אם אתה כותב במסגרת טורניר מאסטרס 1000 של סבב ה-ATP, צריך לכתוב שנערך במונטרה קרלו, ככה שזה בדיוק מה שקרה כאן. אם יהיו ערכים נפרדים לכל טורניר מליגת היהלום כמו בטניס אז אתה לגמרי צודק, אבל זה לא המקרה. BAswim - שיחה 15:00, 15 ביוני 2019 (IDT)
אגב, כמו שאתה בוודאי יודע, לתחרות שנערכת באוסלו יש שם Bislett Games כשיהיה ערך על התחרויות, ניכתוב, בתחרות האתלטיקה "ביסלט גיימס" במסגרת ליגת היהלום, שנערכה באוסלו... BAswim - שיחה 15:09, 15 ביוני 2019 (IDT)
התחרות הנ"ל באוסלו וותיקה וחשובה ביותר הרבה לפני שהחלה ליגת היהלום. BAswim - שיחה 15:11, 15 ביוני 2019 (IDT)
התחרות אכן ותיקה ונערכה הרבה לפני ליגת היהלום, אך כיום החשיבות שלה נובעת בעיקר מהעובדה שהיא חלק מליגת היהלום. ניתן להסיק זאת מהתבוננות ברשימת המשתתפים בריצת 800 מטר לגברים ולנשים (שלא הייתה חלק מליגת היהלום, אך כן חלק מהתחרות) ולהשוות לרשימת המשתתפים בתחרויות העונה בהן הריצה הייתה חלק מליגת היהלום. כשיהיה ערך על התחרות כמובן שיקרא משחקי ביסלט או ביסלט גיימס, אבל בערכים בהם יכתב על התחרות נכתוב תחרות ליגת היהלום באוסלו, או "תחרות ליגת היהלום באוסלו שנערכת כחלק ממשחקי ביסלט" רק שהאפשרות השנייה ארוכה, מסורבלת וחוזרת על עצמה, שכן תחרות ליגת היהלום באוסלו תמיד נערכת כחלק ממשחקי ביסלט.
לא נכתוב "בתחרות האתלטיקה ביסלט גיימס במסגרת ליגת היהלום, שנערכה באוסלו" כי התחרות לא נערכת במסגרת ליגת היהלום אלא להפך, והתחרות ביסלט גיימס תמיד נערכת באוסלו, כך שלכתוב בסוף "שנערכה באוסלו" זו סתם חזרה מיותרת.
הכתבה באנגלית רלבנטית מפני שהIAAF הם אלה שהמציאו את התחרות, כך שהם כנראה יודעים איך לכתוב דברים בקשר אליה, וכדאי לתרגם תרגום ישיר ממה שהם כותבים. Zeze62 - שיחה 15:33, 15 ביוני 2019 (IDT)
נסכים שלא נסכים. BAswim - שיחה 15:39, 15 ביוני 2019 (IDT)

מלחמות עריכה[עריכת קוד מקור]

לא יעזור לך לקרוא לי בריון. ברור (גם לך) כשמש שהתוספת שלך לא גרסה יציבה (ולראיה היא שוחזרה תוך דקה). עד שלא תפנים שהכללים חלים גם עליך, כל מי שיחשוב אחרת ממך יהיה בעיניך בריון. דגש — 15:10, 17 ביולי 2019 (IDT)

2000!!![עריכת קוד מקור]

הי ברק, שמח לבשר לך שנכנסת לאחרונה ממש למועדון המצומצם מאד של מי שכתבו יותר מ-2000 [!] ערכים בוויקיפדיה העברית שלנו. ברכות! ביקורת - שיחה 19:01, 24 ביולי 2019 (IDT)

כייף לקרוא. BAswim - שיחה 00:42, 25 ביולי 2019 (IDT)

ישראל באולימפיאדת טוקיו (2020)[עריכת קוד מקור]

תוכל לעדכן בערך את השחיינים שהבטיחו את מקומם באולימפידה? כרג יש שם עדכון חלקי בלבד. Eladti - שיחה 15:33, 25 ביולי 2019 (IDT)

אמיליה רוטר[עריכת קוד מקור]

שלום! אין לי נסיון בערכי ספורטאים, אבל ניסיתי לתקן את תבנית המדליות שמשום מה לא מוצגות בערך. האם אתה מזהה את הטעות שלי?--‏Yoavd‏ • שיחה 11:21, 5 באוגוסט 2019 (IDT)

תודה רבה על התיקון!--‏Yoavd‏ • שיחה 16:26, 5 באוגוסט 2019 (IDT)

תמונת נוגה שגב[עריכת קוד מקור]

נוגה שגב?

שלום,

בשיטוטיי בוויקישיתוף מצאתי תמונה שלכאורה תואמת את השחיינית נוגה שגב (על בסיס כותרת התמונה והקבצים האחרים שהעלה אותו אדם, כולם מתחום השחייה, וששווה לבדוק בנפרד) אבל אני לא מהתחום. תוכל לוודא שזו היא? תודה, ‏DGtal‏ - שיחה 08:53, 15 באוגוסט 2019 (IDT) מברר

אני לא הכרתי אותה. אני מברר. BAswim - שיחה 10:30, 15 באוגוסט 2019 (IDT)
לפי התמונות שאותו יוצר העלה ברור שמדובר בנוגה הררי. צילום של מכתב שמזמין את נוגה הררי למחנה אימונים של נבחרת ישראל בשחייה. תמונה של חלק מנבחרת ישראל באותו מחנה, שבו השתתפה נוגה הררי. BAswim - שיחה
DGtal, אכן, נח רם, דוד סיבור וגרשון שפע אישרו שמדובר בנוגה הררי שגב. BAswim - שיחה 11:57, 15 באוגוסט 2019 (IDT)
לגבי התמונה של חברי נבחרת ישראל, אישרו גרשון שפע, נח רם, ודוד סיבור, הרי מדובר בשחייני מכבי (משמאל לימין), פרט לנוגה הררי: עוזי בק, גבריאל גינטר נסט, דורית שרצר, תמר זליג, נוגה הררי ושושנה ריבנר. BAswim - שיחה 12:33, 15 באוגוסט 2019 (IDT)
כל הכבוד על השילוב של תמונות בכל הערכים האלו. ‏DGtal‏ - שיחה 13:17, 15 באוגוסט 2019 (IDT)
כל הכבוד גם לך שמצאת את התמונות הנ"ל. BAswim - שיחה 13:30, 15 באוגוסט 2019 (IDT)

קטגוריה:אולימפיאדת גארמיש פטרקירכן (1936)[עריכת קוד מקור]

כבר קיימת קטגוריה:אולימפיאדת גרמיש-פרטנקירכן (1936). גיא - פתרון למחיקה 13:29, 24 באוגוסט 2019 (IDT)

או קיי. לא ראיתי אז צריך למחוק אחת משתיהן.BAswim - שיחה 13:47, 24 באוגוסט 2019 (IDT)

גלעד ויינגרטן[עריכת קוד מקור]

שלום ברק, ברצוני לכתוב ערך על ד"ר גלעד ויינגרטן, אך כמעט שאינני מוצא חומר אודותיו. האם אתה מכיר מקורות מידע מתאימים? תודה, אמירושיחה 13:27, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

Amirosan, כל הכבוד על היוזמה. אני תכננתי לכתוב את הערך מתישהו, אבל לך על זה...[4], תכתוב את צמד המילים "גלעד ויינגרטן" ותמצא מעל 130 כתבות, בהצלחה. BAswim - שיחה 14:41, 26 באוגוסט 2019 (IDT)
תייר מתאמן, מאמר של ויינגרטן. בתחתית המאמר כתוב: "ד"ר גלעד ויינגרטן - מנהל המרכז ללימודים אולימפיים במכללה לחינוך גופני ע"ש זינמן במכון וינגייט. פרשן האתלטיקה של הערוץ הראשון במשחקים האולימפיים מאז 1972" זה בהחלט לערך. BAswim - שיחה 14:45, 26 באוגוסט 2019 (IDT)
[5]. BAswim - שיחה 14:49, 26 באוגוסט 2019 (IDT)
תודה, ראיתי את רוב התכנים האלה, אבל עדיין צריך ל"דוג" מידע טלאי על טלאי כדי להשלים את הביוגרפיה שלו. אגב, החוסר האמור מגביר את החשיבות לערך אודותיו בוויקיפדיה. האם יש לך קשר אליו? אולי אפשר לבקש ממנו קורות חיים או משהו בסגנון.. אמירושיחה 14:48, 26 באוגוסט 2019 (IDT)
Amirosan, ככה אני כתבתי את רוב הערכים, טלאי על טלאי עבודת מחקר יסודית וסיזיפית אבל מרתקת. BAswim - שיחה 14:50, 26 באוגוסט 2019 (IDT)
מסכים שמרתק, הבעיה היא הזמנים. אשמח שתעדכן אותי אם השיב לך, ואם לא נקבל ממנו חומר, אנסה לייצר לכל הפחות קצרמר מכובד על סמך המידע הקיים. אמירושיחה 14:59, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

צילמתי אותו מתישהו, אז יש לי תמונה שלו. אני אנסה ליצור איתו קשר. BAswim - שיחה 14:50, 26 באוגוסט 2019 (IDT)

בך תקוותי[עריכת קוד מקור]

שלום ברק, ראה פנייתי ויקיפדיה:לוח מודעות#הבחנה בין המכללה האקדמית בווינגייט למכון וינגייט. דוד שי - שיחה 08:14, 6 בדצמבר 2019 (IST)

תסכים לסייע לי פעם בשבוע[עריכת קוד מקור]

בוקר טוב BAswim,
הוטלה מגבלה קשה על האפשרות שלי לתרום לויקיפדיה אבל נאמר במפורש שאין כל מניעה שאבקש ממשתמש לאחר להכניס את התוכן למרחב הראשי אם התוכן בעל חשיבות בעיניו.
האם תסכים שפעם בשבוע אציג לעיונך פיסקה שלדעתי ראויה להיכלל בערך מסויים, וככל שהיא (או חלק ממנה) יהיה בעל חשיבות בעיניך - תכניס אותה בעצמך לאותו ערך? בן נחום - שיחה 11:46, 10 בדצמבר 2019 (IST)

בתקופה הקרובה אהיה מאוד עסוק בעבודה. הויקיפדיה עבורי הוא מקום של הירגעות ונינוחות לכן אני מעדיף לעסוק בנושאים והערכים המעניינים אותי באופן אישי. BAswim - שיחה 12:31, 11 בדצמבר 2019 (IST)
תודה על המענה המהיר והברור.
מדף המשתמש שלך התרשמתי שנושא זכויות הלהט"ב מאוד מעניין אותך באופן אישי. תסכים לעזור לי אם ארצה לתרום בנושא הזה? בן נחום - שיחה 12:47, 11 בדצמבר 2019 (IST)
בהחלט. BAswim - שיחה 12:57, 11 בדצמבר 2019 (IST)

קיריל פריגודה[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום BAswim,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "קיריל פריגודה" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • י"א בטבת ה'תש"ף • 20:08, 8 בינואר 2020 (IST)

תודה. שכחתי מהערך. BAswim - שיחה 21:13, 8 בינואר 2020 (IST)

רפי פרץ[עריכת קוד מקור]

שבת שלום, בראיון עמו נרשם כי רפי פרץ היה אלוף ישראל בקרב 10 בגיל 17, לא מצאתי אישור לכך במקור אחר, כן ראיתי באתר עיתונות יהודית היסטורית שהיה רפי פרץ שהתחרה בתחרויות ריצה ורוחק בשנות השבעים. יש לך דרך לבדוק? ‏Tomtom‏ ‏ • שיחה 17:43, 10 בינואר 2020 (IST)

נכון וסביר להניח שמדובר באותו אדם. גם אני מצאתי כתבות המציינות שרפי פרץ היה אתלט נוער מצטיין מאליצור ירושלים בשנת 1974 בהיותו בן-18. התוצאות בעיתונות המקוונת מוכיחות שמדובר גם באתלט רב-גוני. נוסף לכך, הוא זכה במדליית ארד באליפות ישראל בריצת 110 מטר משוכות בשנת 1974. קפיצה לרוחק, ריצת 110 מטר משוכות, ריצת 100 מטר וקפיצה לרוחק פרץ הוא יליד ירושלים, דתי (אליצור) ומבחינת הגיל זה גם תואם. היכולת האתלטית שלו, בהחלט יכלה לסייע לו גם בשרות הצבאי ולכן, לא סביר להניח שהשר ייקח לזכותו הישגים של אתלט עם אותו שם לעצמו ומן הסתם מדובר באותו אדם. מסקנה: אפשר להיות אתלט מצטיין ובן אדם גזעני והומופוב באותה הנשימה. העיסוק בספורט לא העניק לא ערך מוסף חינוכי ותרבותי נוסף ואולי להיפך, לצערי הרב. BAswim - שיחה 11:26, 11 בינואר 2020 (IST)

אלן קנדזיורה[עריכת קוד מקור]

בת 101??? בורה בורה - שיחה 08:22, 14 בינואר 2020 (IST)

אין לי מושג אם היא חיה או נפטרה או מה עלה בגורלה במלחמת העולם השנייה או לאחריה? BAswim - שיחה 09:22, 14 בינואר 2020 (IST)

דליה מנטבר[עריכת קוד מקור]

היי, הסרתי מידע שהיה בערך בדבר השכלתה האקדמית הנרחבת והמגוונת, בטענה כי הובא ללא אסמכתא. אתה החזרת את המידע וללא האסמכתא. האם תוכל לציין את המקור ממנו הובא המידע? תודה.--כ.אלון - שיחה 18:55, 14 בינואר 2020 (IST)

כ.אלון - בשלושה קישורים חיצוניים (ממליץ לקרוא את הקישורים החיצוניים): מעריב, ישראל היום, סלונה. BAswim - שיחה 23:17, 14 בינואר 2020 (IST)
קראתי. תודה לך. אני מרשה לעצמי להשאר סקפטי בעניין אמיתות המידע.--כ.אלון - שיחה 18:37, 15 בינואר 2020 (IST)
זכותך המלאה. BAswim - שיחה 19:42, 15 בינואר 2020 (IST)

בקשה[עריכת קוד מקור]

אני לא יודע אם זה תחום העניין שלך ואם זה פופולרי להזמין אצלך ערכים, אבל אשמח "להזמין" אצלך ערך על קפטנית נבחרת ישראל בכדורמים שונית סטרוגו. לצערי זה לא התחום שלי ולכן אתקשה לכתוב ערך מקצועי על זה, אבל אם יש לך רצון ופנאי - אני חושב שמדובר באישיות חשובה. Face-smile.svg המשך יום נפלא! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 07:21, 17 בינואר 2020 (IST)

התו השמיני בוצע בוצע. בשבילך ובשביל הצלחתן של השחקניות בנבחרת הנשים של שיראל בכדורמים. BAswim - שיחה 11:12, 20 בינואר 2020 (IST)
Applau.gif זר פרחים בשבילך התו השמיניהבה נשוחחתובנות 11:19, 20 בינואר 2020 (IST)
אני ארחיב את הערך בהמשך. BAswim - שיחה 11:26, 20 בינואר 2020 (IST)

שערוריות ומחלוקות במשחקים האולימפיים[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום BAswim,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "שערוריות ומחלוקות במשחקים האולימפיים" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ג בטבת ה'תש"ף • 16:15, 20 בינואר 2020 (IST)

גם הערך "משחקי העולם 1981" ידידיה צבאןשיחה • כ"ו בטבת ה'תש"ף • 02:09, 23 בינואר 2020 (IST)
וכן: "נשים במשחקים האולימפיים". יום נעים, ידידיה צבאןשיחה • א' בשבט ה'תש"ף • 12:00, 27 בינואר 2020 (IST)
תודה, יטופל. BAswim - שיחה 13:13, 27 בינואר 2020 (IST)
הסרתי ממשחקי העולם, בו ראיתי שלא המשכת. זוהי תזכורת נוספת לגבי השאר :) יום נעים, ידידיה צבאןשיחה • ט"ו בשבט ה'תש"ף • 12:13, 10 בפברואר 2020 (IST)
ראיתי שהעבודה על הנשים נפסקה, אז הסרתי את התבנית. אין לי די ידע בתחום כדי להעריך אם וכמה נדרשת עבודה נוספת. יום יפה ובהצלחה בהמשך :), ידידיה צבאןשיחה • ט' באדר ה'תש"ף • 11:06, 5 במרץ 2020 (IST)
ראיתי שהעבודה נפסקה גם ב"שערוריות", אז הסרתי משם את התבנית. בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ח בניסן ה'תש"ף • 14:15, 22 באפריל 2020 (IDT)
שלום. ראיתי שהערכים משחקי העולם ונשים האמורים לא נערכו בחודשיים האחרונים, מסיר את התבניות. בברכה, ידידיה צבאןשיחה • י"א באייר ה'תש"ף • 09:09, 5 במאי 2020 (IDT)

בלינדה בנצ'יץ'[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום BAswim,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "בלינדה בנצ'יץ'" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, Wikiped201820 - שיחה 03:30, 1 בפברואר 2020 (IST)

תודה, יטופל. BAswim - שיחה 03:33, 1 בפברואר 2020 (IST)
בוצע. BAswim - שיחה 13:04, 3 בפברואר 2020 (IST)

עזרתך[עריכת קוד מקור]

היי. הדיון בדף השיחה של הערך הומופוביה בישראל לא ממש מתקדם. אולי תוכל לעזור לי, לנסח את הפסקה "הומופוביה במשטרת ישראל" בצורה נרחבת יותר, ולא רק "סבירה", על מנת להעלותה להצבעה? יוניון ג'ק - שיחה 10:55, 4 בפברואר 2020 (IST)

אחשוב על נוסח רחב יותר. הייתי פונה גם ל-Danny-w. BAswim - שיחה 00:00, 5 בפברואר 2020 (IST)

פאולה עובדיה[עריכת קוד מקור]

איך היא עומדת בקריטריונים לחשיבות של אמנים? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 13:00, 24 בפברואר 2020 (IST)

(סליחה על ההתערבות): אני מניח שלפי ויקיפדיה:עקרונות וקווים מנחים ליצירת ערכי אישים/ציירים ופסלים: "יצירת חוצות שלו (ציור קיר, פסל) מוצגת דרך קבע במקום ציבורי בולט". לפי הערך כמה וכמה פסלים שלה מוצגים באופן קבע במקומות ציבוריים מזה שנים. Dovno - שיחה 13:07, 24 בפברואר 2020 (IST)
קיבלתי. תודה והמשך יום נפלא. התו השמיניהבה נשוחחתובנות 13:11, 24 בפברואר 2020 (IST)
בדיוק כתבתי את הסיבות. תודה Dovno ‏. BAswim - שיחה 13:15, 24 בפברואר 2020 (IST)

קבוצת דיסקורד ויקיפדית בנושא להט"ב[עריכת קוד מקור]

היי ברק, הקמתי היום קבוצת דיסקורד לויקיפדיה העברית ופתחתי בה ערוץ בנושא "להט"ב". עברתי מעט על עריכותייך ואני חושב שאתה תוכל לתרום המון אם תצטרף לקבוצה זו. אשמח אם תשקול זאת בחיוב. הקישור להצטרפות לקבוצה הינו https://discord.gg/k6zTKpm, בתודה יאצקין52 - שיחה 17:09, 17 במרץ 2020 (IST)

Metatarsophalangeal joint sprain[עריכת קוד מקור]

היי, יודע אולי איך לתרגם את זה לעברית? התו השמיניהבה נשוחחתובנות 17:46, 22 במרץ 2020 (IST)

אני לא אלוף בתרגום רפואי, למרות שאני בקיא ברפואה ולכן אינני משתתף בכל העיברות של המושגים. הכי מתאים לתשאל את האקדמיה ללשון עברית שתשב על הַמְּדוֹכָה. אולי "נקע של מפרק המטאטרזופאלנגיאל". BAswim - שיחה 18:04, 22 במרץ 2020 (IST)
התו השמיני, אנסה לפצח את הסוגיה בכל זאת:
אז אולי אפשר לקרוא למפרק בשם "מפרק גליל-מסרק" ואז נקע של מפרק גליל-מסרק. BAswim - שיחה 18:18, 22 במרץ 2020 (IST)
בחיי שזו המילה הכי מסובכת שפגשתי באנגלית מלבד שמות של דינוזאורים... בכל מקרה, בזכותך נכתב הערך נקע של מפרק גליל-מסרק. יותר ממוזמן להשלים אותו! התו השמיניהבה נשוחחתובנות 19:27, 22 במרץ 2020 (IST)
Face-smile.svg. BAswim - שיחה 19:37, 22 במרץ 2020 (IST)

הנס שיפה[עריכת קוד מקור]

Barnstar of Diligence Hires.png כוכב החריצות
כל הכבוד על הטיפול בהרחבת הערך הנס שיפה, יישר כוח! ‏דוד א. - שיחה 10:07, 28 במרץ 2020 (IDT)

תודה רבה. BAswim - שיחה 11:18, 28 במרץ 2020 (IDT)

זאב אלון[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על התמיכה. Ronavni - שיחה 13:26, 21 באפריל 2020 (IDT)

שלום. הסר בבקשה את הקישורים למכתבי חברי הכנסת שהחזרת לערך. מעבר לבעיות החשובות שציינתי שם (הפרת זכויות יוצרים ואסור שוויקיפדיה תהיה הבמה הראשונה לפרסום מכתבים פרטיים שלא פורסמו לפני כן ע"י המשפחה), העובדה הפשוטה היא שהובעה התנגדות מפורשת להכללת הקישורים ולכן אין להחזיר אותם ללא דיון בדף השיחה ורוב שיסכים שיש לעשות זאת. למטרות הדיון, מוזמן לקשר לערכים בדף ההצבעה או דף השיחה, אולם במרחב הערכים לא מחזירים תוכן שהובעה לו התנגדות סתם כך. יש להבדיל בין מידע למצביעים (לדף השיחה) לבין מידע לקוראים (שמכניסים רק בהסכמה). תודה, Dovno - שיחה 19:13, 23 באפריל 2020 (IDT)
Dovno מתנצל. לא הייתה לי כל כוונה לפגוע בדעתך, לא קראתי בעיון את הדיון ולתומי חשבתי שהסכמת בסוף, טעות שלי. חשבתי שמצאתי פתרון רואי להבאת המידע ההיסטורי הזה שהוא רלוונטי כי לא מדובר באנשים פרטיים אלה באנשי ציבור מהמעלה הראשונה. אם ישנה בעייה של זכויות יוצרים אז ברור שיש להסיר את הקישורים, אבל הדברים שנכתבו אמתיים ויש להם חשיבות היסטורית שיש לציינה. BAswim - שיחה 19:23, 23 באפריל 2020 (IDT)
ברור שהדברים אמיתיים. אולם יש לדון על האם להכליל אותם בדף השיחה, כי ברור שיש דעות לכאן או לכאן באשר לחשיבות אנציקלופדית (מדובר בשניים שהכירו את אלון ולכן ברכו אותו בשל היכרות זאת - לדעתי זה לא משהו משמעותי אנציקלופדית. אך שוב, המקום לכך הוא דף השיחה). לגבי שאר הנקודות, יש לבדוק אותן - ברור שהמכתבים עצמם מוגנים עדיין בזכויות יוצרים. גם נראה שלא פורסמו עד עכשיו אלא היו בחזקת משפחתו של אלון ואסור שיוצגו פומבית לראשונה בוויקיפדיה. Dovno - שיחה 19:38, 23 באפריל 2020 (IDT)
דגש חזק הקדים אותי ומחק את הקישורים. אם כך, אני הוריד את הדברים עד לסיום הדיון. BAswim - שיחה 19:40, 23 באפריל 2020 (IDT)

שוב תודה, הפעם על ההשקעה בעריכת הערך מחדש. אני בהחלט לומד ממך לגבי ערכי אישים. Ronavni - שיחה 15:53, 27 באפריל 2020 (IDT)

בבקשה ובכייף שלי. תזכור, ברגע שהערך נמצא במרחב הערכים הוא ציבורי. המלצה, שחרר אותו ממך וגש לכתוב ערכים חדשים זה הנכון והבריא לעשות. אגב ככל שתכתוב יותר אתה תשתפר וכל הזמן לומדים ומשתפרים. הערך הראשון שכתבתי היה כתוב נוראי. BAswim - שיחה 18:35, 27 באפריל 2020 (IDT)
אני מבין שאתה בארשבעי, או מפרבריה, לא כן? אני גר בעומר ומלמד באוניברסיטה (הגם שאני כבר גמלאי). הייתי שמח להיפגש ולשמוע על הניסיון שלך בוויקיפדיה, ואיך הספקת להגיע לשפע כזה של תוצרים. אם מתאים לך, המייל שלי הוא ronavni-at-bgu.ac.il. אני עובד בהחלט על ערכים אחרים, ורכזת ההדרכה של ויקימדיה הציעה לי שננתח יחד את הכתיבה כדי ללמוד להבא, ואני מתכוון לנצל את הצעתה הנדיבה. חג שמח, Ronavni - שיחה 15:05, 28 באפריל 2020 (IDT)

שמעון מוזס[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום BAswim,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "שמעון מוזס" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ח בניסן ה'תש"ף • 14:16, 22 באפריל 2020 (IDT)

ראיתי שהעבודה נפסקה, אז הסרתי את התבנית. בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ד באייר ה'תש"ף • 17:46, 18 במאי 2020 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png על השקעה בלתי נגמרת בערכים כל כך חשובים בנוגע לקהילה הגאה :) 90Desertboy - יום נעים - שיחה 19:08, 6 במאי 2020 (IDT)
תודה רבה. BAswim - שיחה 20:42, 6 במאי 2020 (IDT)

כיכרות בבאר שבע[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום BAswim,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "כיכרות בבאר שבע" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ"ד באייר ה'תש"ף • 17:49, 18 במאי 2020 (IDT)

תודה. BAswim - שיחה 20:38, 18 במאי 2020 (IDT)
ראיתי שהעבודה לא נמשכה, הסרתי את התבנית. בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ט' בסיוון ה'תש"ף • 12:37, 1 ביוני 2020 (IDT)

שלום, מה מעשיה של גליה אקר בימים אלו?[עריכת קוד מקור]

שלום, מה מעשיה של גליה אקר בימים אלו? Ofer1974 - שיחה 11:27, 22 במאי 2020 (IDT)

שאלה טובה. אין לי מושג? BAswim - שיחה 11:35, 22 במאי 2020 (IDT)