שיחת משתמש:Barukh3

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

העלאת קובץ[עריכת קוד מקור]

שלום וברוך הבא. אני מבינה שיש לך בעיה להעלות קובץ. איזה סוג קובץ אתה מנסה להעלות? מאיפה מקור התמונה (אם זו תמונה?) אמא של גולן - שיחה 18:24, 13 ביוני 2018 (IDT)

אהלן, תודה על הנכונות לסיוע. זו תמונה והזכויות שלה שלי. משום מה מורידים לי אותה בכל פעם שאני מעלה אותה. Barukh3 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

שלום Barukh3, האם התמונה מופיעה במקום אחר באינטרנט? האם אתה מנסה בויקיפדיה או בויקישיתוף? אנא נסה להעלה אותה שוב ותייג אותי כאן לאחר שהעלת אותה. אני אבדוק מה הבעיה. אמא של גולן - שיחה 15:05, 5 ביולי 2018 (IDT)

הי, אני מנסה להעלות לויקישיתוף וכבר בהתחלה עולה לי כיתוב כזה: "A file identical to this file has previously been deleted. You should check that file's deletion history before proceeding to re-upload it." ואז עושה - Upload anyway. מעלה תחת creative commons share alike 4, עם אישור שהזכויות שלי ואישור לשיתוף. עכשיו אני מנסה לשים את התמונה שעלתה:

קובץ:Nimrod Lev 2017 photo by Noa Benosh.jpg
Nimrod Lev 2017 photo by Noa Benosh

בדף. עדיף במקום התמונה שנמצאת בתבנית: Nimrod Lev.jpg a שאותה אני מנסה להחליף, אם אפשר. איך עושים את זה ואיך מעלים שגם לא יורידו אותה? תודה Barukh3 (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

הי נועה, קודם כל בסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה. ובדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.
ולענינו. האם ידעת ששאלו אותך שאלות בנושא התמונה כבר בויקישיתוף כשעלת אותה שם בפעם הקודמת? ראי כאן .
הבעיה בתמונה היתה ששם המשתמש שלך שונה ממי שאת אומרת שהוא בעל הזכויות בתמונה. ועל כן ליתר ביטחון, ביקשו ממך למלא טופס המעיד על שחרור זכויות היוצרים. כלומר, אנא הורידי את הPDF הנמצא בויקיפדיה:OTRS ותשלחי לכתובת המצויינת בדף זה, עם פרטי התמונה שהעלת והעובדה ששיחררת זכויות יוצרים. בנתיים ארשום שהטופס בדרך. בברכה אמא של גולן - שיחה 17:20, 5 ביולי 2018 (IDT)
תודה רבה על הסיוע. סליחה על העיכוב בתשובה, פשוט לא היינו זמינים כמה ימים. שלחתי היום את האישור לכתובת המייל שהפנית אותי Barukh3
הי, מסתבר שמחקו את התמונה ב-6.7. יום אחרי שהועלתה.. יש עצה מה לעשות הלאה כדי שזה יצליח? תודה Barukh3
הי, האם קיבלת תגובה על האישור ששלחת ? אמא של גולן - שיחה 18:02, 17 באוגוסט 2018 (IDT)