שיחת משתמש:Bibas ofek

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

אחמד טיבי[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף אחמד טיבי. הסיבה לכך היא: טיבי הוא לא יו"ר הרשימה, אלא איימן עודה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, ברק אברגיל ~ דברו איתי ~ מיזם האירוויזיון 16:30, 25 באפריל 2021 (IDT)

ולדימיר פוטין[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף ולדימיר פוטין. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 18:08, 30 באפריל 2021 (IDT)

החלפת תמונות[עריכת קוד מקור]

שלום אופק,

אנא אל תחליף תמונות בערכים לתמונות פחות עדכניות ללא נימוק הגיוני. בברכה, הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 19:52, 2 במאי 2021 (IDT)

ברוך הבא, על אף ההתחלה הפחות טובה שעולה מדף השיחה...[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Bibas ofek, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה, הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 22:17, 5 במאי 2021 (IDT)

הכנסת העשרים וארבע[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף הכנסת העשרים וארבע. הסיבה לכך היא: תוכנה, הקשרה או ניסוחה, או שהיא לא הייתה כתובה בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, לַבְלוּב📜די למחלוקות !!! • 07:44, 11 במאי 2021 (IDT)

מבצע שומר החומות[עריכת קוד מקור]

הסרת מידע חשוב מהערך, ובלי שום תקציר עריכה, שלפחות ייתן צידוק הגיוני לפעולתך (ראש השב"כ הוא אחד מראשי המבצע, כמו שאר האישים המוזכרים בראשית הערך). החזרתי את המידע שמחקת. במקרה של התנהגות דומה בעתיד, אתה צפוי להיחסם. אלדדשיחה 08:35, 17 במאי 2021 (IDT)

הבחירות לנשיאות ישראל[עריכת קוד מקור]

אני מתנצל על השחזור ללא נימוק – נלחץ לי בטרם הספקתי לנמק. המתמודדים בבחירות לנשיאות אינם עושים זאת מטעם מפלגה או רשימת מועמדים כלשהי, אלא מדובר באנשים עצמאיים שמקווים לקבל את אמון חברי הכנסת. דגש - שיחה 15:25, 20 במאי 2021 (IDT)

הבחירות לנשיאות ישראל (2021)[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף הבחירות לנשיאות ישראל (2021). הסיבה לכך היא: למה לשנות את סדר המועמדים? + השם יצחק הרצוג נכתב עם טעות כתיב. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, הארי (העיתונאי המנטר - שיחה) 21:09, 30 במאי 2021 (IDT)

התמונה של נפתלי בנט[עריכת קוד מקור]

תמונתו של נפתלי בנט מ-2020 אינו תמונתו הרשמית ודיוקנו הרשמית בניגוד לתמונתו מ-2013 שהיא תמונתו הרשמית (על פי מה שאומרים) כמה אנשים חושבים שזה בסדר לשחק בתמונה שלו ואני מבקש שיפסיקו או שאבקש למגן את הדף בבקשה

נפתלי בנט[עריכת קוד מקור]

Italian traffic signs - circolazione rotatoria.svg
כפי ששמת לב, עריכה שביצעת בדף נפתלי בנט בוטלה על ידי אחד המשתמשים באתר ולמרות זאת חזרת וביצעת אותה עריכה פעם נוספת.

חזרה על עריכות שבוטלו, ללא דיון בדף שיחה, אינה מקובלת בוויקיפדיה.

לתשומת ליבך: עריכות חוזרות ונשנות של עריכות ששוחזרו, ללא דיון, יובילו לחסימתך.

תודה, לַבְלוּב📜🍅 • 06:59, 31 במאי 2021 (IDT)

2021[עריכת קוד מקור]

Achtung.svg
כפי ששמת לב, יש באפשרותך לערוך כמעט כל דף באתר. עם זאת, ישנן עריכות שאינן מקובלות בוויקיפדיה ונחשבות להשחתה, וכך גם העריכה שביצעת בדף "2021". הדף שערכת שוחזר למצבו הקודם ושום נזק לא נגרם, אך השחתה חוזרת ונשנית של דפים תוביל לחסימתך.
  • אם ברצונך לבצע ניסויי עריכה, ניתן לעשותם בארגז החול של ויקיפדיה.
  • אם חיפשת ערך ולא מצאת, באפשרותך להוסיף בקשה לכתיבתו בדף ויקיפדיה:בקשת ערך, שם יש הסבר כיצד לעשות זאת או ליצור אותו.
  • אם לדעתך ישנה טעות בערך והעריכה שביצעת הייתה נאותה, ניתן לנמק את העריכה בדף שיחה:2021.
    אלדדשיחה 19:40, 1 ביוני 2021 (IDT)

אזהרה שנייה לפני חסימה[עריכת קוד מקור]

זאת הפעם השנייה שאתה מוחק מידע חשוב מערך, ללא כל תקציר עריכה, בלי הסבר, וזה נראה כהשחתה מוחלטת. בפעם הקודמת זה קרה כשמחקת מידע חשוב מהערך על מבצע שומר החומות, על ראש השב"כ.

כרגע טרם נחסמת. ראה זאת כאזהרה אחרונה. אלדדשיחה 19:42, 1 ביוני 2021 (IDT)

ראה את הההודעה לעיל, מ-17 במאי, על מחיקת מידע חשוב מהערך מבצע שומר החומות. נכתב לך שם במפורש:
במקרה של התנהגות דומה בעתיד, אתה צפוי להיחסם. אלדדשיחה 19:45, 1 ביוני 2021 (IDT)
אשמח מאוד אם תוכל להגיב להודעתו של איש השום (HaShumai) להלן. חשוב לי לדעת שאתה קורא את ההודעות בדף השיחה שלך. אלדדשיחה 10:54, 18 ביוני 2021 (IDT)

תמונות נפתלי בנט[עריכת קוד מקור]

אתה עשיר באזהרות וזו האחרונה בהחלט. עוד שחזור ואתה הולך לתמיד. בורה בורה - שיחה 21:23, 15 ביוני 2021 (IDT)

היות ואתה ממשיך בשלך ביקשתי את חסימתך. בורה בורה - שיחה 09:25, 17 ביוני 2021 (IDT)

נחסמת ל-3 ימים[עריכת קוד מקור]

מיזם שיתופי לא יכול לעבוד בלי שיחה משותפת, התייחסות לפניות ולכללים וניהול דיונים. התעלמות חוזרת מכל אלו זה מתכון בלתי נמנע לחסימה. על אותו משקל, אם תשנה את היחס ותתחיל להגיב פה בדף השיחה שלך לפניות, ייתכן וזה יסייע לקצר את החסימה.

המשך ההתעלמות לאחר החסימה צפוי לגרור חסימה ארוכה יותר. אשמח שלא נגיע לכך וכן לראותך משתתף בדיונים. איש השום (HaShumai) - כתבו לי הודעה - מחשבות על ייעול מחלוקות 10:11, 17 ביוני 2021 (IDT)

Bibas ofek, תוכל אולי להגיב? אלדדשיחה 15:03, 21 ביוני 2021 (IDT)
בשל מלחמת העריכה בערך נשיא מדינת ישראל, חסמתי אותך שוב ל-3 ימים. גם בחסימה הקודמת לא הגבת כלל בדף השיחה. אם תגיב כאן ותבהיר שהבנת את הכללים האוסרים מלחמת עריכה ותצהיר שלא תחזור על כך, אשחרר את החסימה. Dovno - שיחה 17:27, 7 ביולי 2021 (IDT)
אני מבהיר שהבנתי את הכללים האוסרים מלחמת עריכת והיני מצהיר שלא אחזור על כך bibas ofek
בעקבות ההבהרה, שחררתי את החסימה. Dovno - שיחה 17:55, 7 ביולי 2021 (IDT)

עמר בר-לב[עריכת קוד מקור]

בוטל

שלום,

תודה רבה על המאמץ לתרום לוויקיפדיה העברית. לצערי, נאלצתי לבטל את עריכתך בדף עמר בר-לב. הסיבה לכך היא: למה להוריד את הניקוד?. נא לשים לב שלפי הנהלים אין לחזור על עריכה שבוטלה, אלא יש לדון על כך בדף השיחה, או להציע חלופה בהתחשב בנימוקי הביטול. מומלץ לעבור על המדריך שלנו לכתיבת ערכים על מנת להכיר טוב יותר את הסטנדרטים של ויקיפדיה.
בברכה, נריה - 💬 - 16:24, 16 ביולי 2021 (IDT)

חסימה[עריכת קוד מקור]

שוב נחסמת, הפעם לארבעה ימים – בעקבות מלחמת עריכה בדף יפעת שאשא-ביטון. בפסקה לעיל (#נחסמת ל-3 ימים) הצהרת שהבנת את הכללים, אבל התנהלותך מלמדת אחרת. אני מקווה שדי בארבעת הימים הללו כדי להבין את העניין באופן סופי. דגש - שיחה 19:40, 3 באוגוסט 2021 (IDT)

שלום, איני נכנסתי למלחמת עריכות מכיוון שלא שיניתי החלטה של אף אחד והעריכה הייתה שבועות לאחר הההצרה והחסימה. מקווה שתבין Bibas ofek (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה
ב־19 ביולי הסרת את תפקיד השר מתבנית המידע (קישור), וב־23 ביולי בורה בורה שחזר אותך (קישור) בנימוק "לא מבטלים תפקידים גם אם המשרד נסגר". ב־2 באוגוסט החזרת בדיוק את אותה הגרסה שלך (קישור). מה זאת אם לא מלחמת עריכה? דגש - שיחה 20:04, 3 באוגוסט 2021 (IDT)
אם לא הסתכלת אז יש מלחמה בדף של ממשלת ישראל השלושים ושש שמבלבלת את כולם אף אחד לא יודע אם המשרדים בוטלו Bibas ofek (שיחה | תרומות | מונה) לא חתם/ה
ומה הקשר לכאן? בורה הסביר לך שגם אם המשרד נסגר, מציינים את תפקידי העבר. אם הנימוק הזה לא מספק אותך, אתה יכול לגשת לדף השיחה של הערך ולשאול. לא לבצע שוב את העריכה שלך. דגש - שיחה 20:24, 3 באוגוסט 2021 (IDT)