שיחת משתמש:Dorian Gray Wild

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
(הופנה מהדף שיחת משתמש:Borochov edit)
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש


האשמת משתמשים ותיקים כבלתי אמינים[עריכת קוד מקור]

בעריכה זו האשמת שני משתמשים ותיקים ורצינים, לדעתי, כבלתי אמינים. אם אתה חושב שזה תקין - אנא כתוב זאת (אין צורך בנימוקים, שמור אותם להמשך), ואפנה להתלונן עליך בבקשות ממפעילים. נרו יאירשיחה • ב' בשבט ה'תשע"ח • 16:17, 18 בינואר 2018 (IST)

בפנייה למפעילים יש להציג בפניהם גם את דברי דוד שי באותו דף שיחה, ואת תגובתו של אחד המשתמשים מתוך השניים לדברים אלה. בפנייה למפעילים אשקול גם לציין את דברי Eman, מעבר לכך ששני המשתמשים אינם אתה. BE - שיחה 16:34, 18 בינואר 2018 (IST)
אני לא מבין מה הקשר, אתה מוזמן לעשות זאת אם תרצה. עושה רושם שהפער בין מה שאתה מרשה לעצמך לכתוב על אחרים ובין מה שאתה מרשה לאחרים לכתוב עליך הוא שמים וארץ. נרו יאירשיחה • ב' בשבט ה'תשע"ח • 16:51, 18 בינואר 2018 (IST)
אילו דברים שלי? לא כתבתי כלום בדיון ההוא. emanשיחה 16:53, 18 בינואר 2018 (IST)
עורך בורוכוב, מה שכתבת לחלוטין לא קשור ולא לעניין. קצת טקט לא יזיק גם כן. • צִבְיָהשיחה • ב' בשבט ה'תשע"ח 17:04, 18 בינואר 2018 (IST)
צביה, אחרי דברייך אתמול בדף השיחה: "סליחה, זה סיפור מזעזע ואני נדהמת מהסלחנות פה כלפיו", הדברים בהחלט קשורים. BE - שיחה 18:37, 18 בינואר 2018 (IST)
וגם לציטוט הזה אין כל קשר לדיון. לצטט כל אחד יכול, להתאים את ההקשר מסתבר שזה קצת יותר קשה. • צִבְיָהשיחה • ב' בשבט ה'תשע"ח 19:04, 18 בינואר 2018 (IST)

תרבות החירשים[עריכת קוד מקור]

Ambox blue question.svg
שלום לך,
בוויקיפדיה אנו נדרשים לערוך אך ורק עריכות מבוססות, והשינוי שביצעת בדף תרבות החירשים אינו עומד בסטנדרטים אלה.
אודה לך אם תסביר/י מדוע בוצע שינוי זה ועל סמך מה. לעת עתה השינוי בוטל עד למתן סימוכין מתאימים.

בברכה, • בקרה וייעוץשיחה • ח' בשבט ה'תשע"ח • 11:26, 24 בינואר 2018 (IST)
אתה לא יכול לשחזר 3 גרסאות אחורה עם כמה שינויים בנושאים שונים, רק מכיוון ששינוי אחד לא מצא חן בעיניך. גם אם אתה רוצה לשחזר לגרסה יציבה בעניין מסויים, עליך להוסיף אותו ידנית, ולבדוק שאתה לא פוגע בשינויים אחרים. מחיקת כל העריכות שנעשו לאחר מכן ללא סיבה, קרובה בעיני להשחתה. יום טוב. • בקרה וייעוץשיחה • ח' בשבט ה'תשע"ח • 11:41, 24 בינואר 2018 (IST)

יתירה מזאת, אתה דורש שנפתח דיון בדף שיחה על פרטים טפלים. וגם בדף שיחה אתה היחיד שחושב כך. עושה רושם שאתה מתכוון להתיש את הדנים איתך. יעלי - שיחה 12:04, 24 בינואר 2018 (IST)

חסימה ללא הגבלת זמן[עריכת קוד מקור]

כפי שצוין בדיון בבירורים, על פי התקנות "כשנערך דיון בעניינו של משתמש, המשתמש יכול לעצור את הדיון על ידי הודעה על פרישה. במקרה כזה המשתמש ייחסם ללא הגבלת זמן, והדיון ייעצר ויאורכב מיד. אם ירצה (אחרי יומיים, שבועיים או שנתיים), יוכל המשתמש לבקש לחדש את הדיון, והמשך הדברים ייקבעו לפי תוצאות הדיון המחודש.". פרישתך או יציאתך לחופשה בעקבות הדיון מחייבות את חסימתך. כאמור, כשתרצה לחדש את הדיון, האפשרות עומדת לרשותך. בריאן - שיחה 19:25, 30 בינואר 2018 (IST)

לדעתי זה מיותר. לא זאת הייתה כוונת המחוקק לדעתי. התקנה הזו נועדה בעיקר כשמדובר בדיון שנמצא בראשיתו למשתמש שעומד בפניי חסימה. זה לא כמצב כאן. הדיון הלכה למעשה הסתיים והתקבלו החלטות. אפשר ליישם את ההחלטות שהתקבלו ושעורך בורוכוב יחליט את מה שיחליט (לצאת לחופשה, לפרוש, לבקש חסימה וכו'). יורי - שיחה 20:32, 30 בינואר 2018 (IST)
מניחה שהחשש הוא שהחופשה שנלקחה היא ניסיון להתחמק מתוצאות הדיון. זה חשש שגם עלה בדעתי. בכל מקרה אם ירצה לחזור ויהיה עם חונך ואז לא יבטל וישחזר או יתיש אחרים בדיונים אין סופיים. אני אקבל אותו בברכה בהחלט היה לו תרומות מצויינות והוא הוסיף גוון שכעת חסר. יעלי - שיחה 00:02, 31 בינואר 2018 (IST)
דוד שי, יום הולדת שמח והרבה מ ז ל Nuvola apps cookie.svg ט ו ב ! מאחל Dgw (שיחה) 07:27, 21 באפריל 2018 (IDT)
תמונה לכבודך. קניתי לה כרטיס בינגו שזכה, והייתה מאושרת. הבינגו בצד ימין והפרס בצד שמאל. Dgw (שיחה) 07:39, 21 באפריל 2018 (IDT)
תודה ליורי על דבריו. למי שתוהה במה מדובר, מדובר בזה:

"כשמבקשים מקור - רצוי לספק מקור וציטוט ממנו - ולא לשלוח את המבקש לקרוא את כל ההיסטוריה של דף השיחה ולמצוא למי התכוון המשורר ב"ננה". אחרי שמצאתי שהכוונה שלך היא דף פייסבוק (ושל גורם שאינו נייטרלי) - אז די ברור - שאין לך מקור אמין. Icewhiz - שיחה 14:58, 18 בינואר 2018 (IST)

גם המחיקות מערך זה נעשות על ידי משתמשים בלתי אמינים. למשתמש אחד יש בת שאיננה שומעת כפי שכתב במזנון, ומשתמש שני כתב כאן "מה זה??" על שמיעתנות. לננה יש ניסיון בחירשות ומגדר, ותגובתה רהוטה. BE - שיחה 15:29, 18 בינואר 2018 (IST)
תשמע עורך בורוכוב. לעולם יהיו בוויקיפדיה אנשים בלתי אמינים, כאלו שלא כותבים מתוך מבט אובייקטיבי וטהור לחלוטין כמוך וכמו ננה. לכן אני ממליץ לך להתייאש מראש, ופשוט להקים לעצמך אתר ויקי אלטרנטיבי שבו יכתבו רק גורמים אובייקטיבים ואמינים לחלוטין. מה דעתך? יזהר ברק • שיחה • ב' בשבט ה'תשע"ח • 17:55, 18 בינואר 2018 (IST)"
Dgw (שיחה) 23:28, 2 במאי 2018 (IDT)

────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

בעקבות הדיון האחרון שהתקיים, שבו נחסם מנטר לשלושה ימים אחרי שכינה מפעילה "שקרנית" בדף שיחתה שלה, אין לי אלא לחזור על כך שאותו מנטר הפנה מנטר אחר לדברים שנכתבו בדף שיחה של ערך, שהיו הרבה פחות משמעותיים מאשר כינוי מפעילה בתואר "שקרנית" בדף שיחתה, הן משום שלא הופנו שמית אל משתמש זה או אחר, והן משום שהמילים היו: "בלתי אמינים", ועסקו בערך עצמו. להלן ציטוט מדויק של מה שנכתב שם: "גם המחיקות מערך זה נעשות על ידי משתמשים בלתי אמינים. למשתמש אחד יש בת שאיננה שומעת כפי שכתב במזנון, ומשתמש שני כתב כאן "מה זה??" על שמיעתנות. לננה יש ניסיון בחירשות ומגדר, ותגובתה רהוטה".
נוסח זה הוא שגרם להעלאת העניין בבקשות ממפעילים על ידי המנטר שני, אחרי שהמנטר הראשון פנה אליו, העברת הדיון, מחיקת הדיון, וביטול מחיקת הדיון על ידי מנטרת שלישית (שנחלצה להגנת המנטר הראשון בדיון האחרון שהתקיים), מה שגרם לאי-חוקיות של הדיון כולו, משום שלא נכתבה עליו הודעה בדף השיחה.
בקליפת אגוז, אין לי אלא לחזור על מה שנכתב בדיון האחרון על התנהגות רעילה, ובוודאי לא כתבתי מעולם לאף משתמשת ולאף משתמש: "הקרימינאליות שלך מחליאה". קרימינאליות בהחלט איננה כוללת טיפול בקטגוריות, ועל כך כתבה מפעילה אחרת לאותו מנטר: "בהקשר הזה משתמע שאתה מכנה את [...] פושעת". Dgw (שיחה) 22:38, 10 באוקטובר 2018 (IDT)

שושנה בורוכוב[עריכת קוד מקור]

שבת שלום,
תרגמתי לאנגלית את הערך על שושנה בורוכוב, ולצערי שלשום הונחה שם תבנית, עקב חוסר במקורות וכתיבה בלתי נייטרלית. כשהסתייגתי מהערך בוויקיפדיה העברית, שהוצבה עליו תבנית חשיבות על ידי מפעיל ולא על ידי, הואשמתי ב"התנכלות" לערך. כעת הגיע עורך נייטרלי בוויקיפדיה האנגלית והציב תבנית. רוב הערך עוסק בסקירת הספר שכתב רם-אורן, ומטבע הדברים כתיבה כזו איננה נייטרלית. אני ממליץ ש-Icewhiz ינסה לשפר את הערך בוויקיפדיה האנגלית, עד כמה שהוא מכיר את הנושא ובתקווה שיש יותר מקורות על רצח תומס וילקין. למיטב הבנתי, Icewhiz הוא גם מנטר בוויקיפדיה האנגלית. Dgw (שיחה) 07:35, 28 באפריל 2018 (IDT)

Toy[עריכת קוד מקור]

בביצוע אלה אוחוטין. גם נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות שיתפה את הקליפ. Dgw (שיחה) 14:58, 13 במאי 2018 (IDT)

תמימי[עריכת קוד מקור]

צפיתי במלחמת העריכה שהתנהלה בערך, ובקללה שכתבה מפעילת מערכת. אין לי אלא לחזור על דברי נועם דובב מאתמול בשעה 08:44 בבוקר בדף השיחה, ולהתברך בפעם המי יודע כמה על ש.
לעצם העניין. Dgw (שיחה) 01:27, 31 ביולי 2018 (IDT)

Miss & Mister Deaf World 2018[עריכת קוד מקור]

אסיה יוחנני מחולון זכתה בתחרות שהתקיימה בפראג ב-29 בספטמבר 2018, אחרי שצברה ניסיון בנסיעותיה בעולם: סקי שלג בצרפת, ברזיל, מפלי איגואסו, בוליביה. אחריה מופיעה בסרטון מיס אירופה ויש לה בטחון עצמי רב. אחריה מופיעה מיס אסיה. כל אחת מהזוכות הצטלמה עם הזוכֶה באותה קטגוריה.
כתבה בכאן. Dgw (שיחה) 08:16, 1 באוקטובר 2018 (IDT)

ראיון בתוכנית הבוקר Dgw (שיחה) 00:22, 6 באוקטובר 2018 (IDT)
ראיון במהדורה ראשונה היום. Dgw (שיחה) 21:54, 10 באוקטובר 2018 (IDT)