שיחת משתמש:Botend

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

Arachis hypogaea 005.JPG

הטילדה הרביעית גיליון 30[עריכת קוד מקור]

שלום רב, לאחר שלוש שנות הפסקה, יצא גיליון חדש של הטילדה הרביעית. אתם מוזמנים לעיין בגליון החדש בויקיפדיה:הטילדה הרביעית. MediaWiki message delivery - שיחה 10:58, 25 בדצמבר 2017 (IST)

תמונה של ערן לוי[עריכת קוד מקור]

אהלן,

בערך של ערן לוי מישהו העלה לפני כחודש תמונות איכותיות ועדכניות שלו ממכבי נתניה. אך התמונות האלה זרוקות סתם בדף ואפשר להשתמש באחת מהן כתמונת הפרופיל הראשית של הערך. הייתי שמח לדעת אם הדבר אפשרי.

תודה רבה.

FCMNFCMNFCMN - שיחה 18:31, 7 בפברואר 2018 (IST)

היי FCMNFCMNFCMN. לטעמי התמונה שהוספת בערך אולי עדכנית יותר, אך אכן פחות טובה מזו שמופיעה בערך - משום שכמעט ולא רואים את פניו של השחקן. אם תצלם תמונה טובה יותר שלו, אתמוך בשימוש בהן כתמונת הפרופיל. Botend - שיחה 16:28, 9 בפברואר 2018 (IST)

כתובת אנונימית המשמשת להשחתות[עריכת קוד מקור]

שלום בוטן. חסמת היום ליום את 192.115.130.253 (שיחה | תרומות | חסימה | יומן חסימות | WS). זוהי כתובת המשמשת בקביעות להשחתות. לפני פחות מחודש נחסמו לשלושה ימים, ומאז רק השחתות וגסויות. אני ממליץ לחסום לשבועייים. תודה. נרו יאירשיחה • י"א באדר ה'תשע"ח • 13:16, 26 בפברואר 2018 (IST)

שלום נרו ותודה על המשוב Face-smile.svg. אני בעיקרון מסכים איתך, והתלבטתי על משך החסימה. בפעם הקודמת נחסם לשלושה ימים, חזר להשחתה קטנה שבועיים לאחר מכן, ושבועיים אחריה שב להשחתה הנוכחית. מכיוון שגם ככה תדירות ההשחתות איננה מידית עם שחרור החסימה, לא ראיתי באותו הרגע הבדל מהותי בין חסימה ליום או לשבוע. אם ישוב מחר להשחית אחסום לטווח ארוך יותר. Botend - שיחה 17:54, 26 בפברואר 2018 (IST)
קשה להאמין שישוב מחר. אדרבה, בגלל שהם לא משחיתים כל יום אין הרבה טעם לחסום ליום. נרו יאירשיחה • י"א באדר ה'תשע"ח • 20:13, 26 בפברואר 2018 (IST)
אני לא רואה טעם לחסום לתקופות ארוכות מאוד כתובות שמשמשות להשחתה אחת לחודש. סה"כ לא מדובר בכתובת שנחסמה עשרות פעמים. נחסם עכשיו ליום, לפני חודש לשלושה ימים, וקודם לכן ליום לפני כמעט שנתיים. Botend - שיחה 17:34, 27 בפברואר 2018 (IST)

מפעיל נולד[עריכת קוד מקור]

ערב טוב.
הרשה לי להודות לך על עוד שלוש שנים נפלאות של תרומה למיזם כמשתמש, וכמפעיל מערכת. אני מזכיר לך שבכדי שתוכל להמשיך בפעילותך המבורכת כמפעיל, עליך לפתוח דיון בדף מפעיל נולד. • פסח כשר ושמחבקרה וייעוץשיחה • י"ט בניסן ה'תשע"ח • 19:00, 3 באפריל 2018 (IDT)

היי בקרה וייעוץ, כבר חלפו להם שש שנים של פעילות כמפעיל. איך הזמן רץ Face-smile.svg. בחמש השנים הראשונות של כהונתי הייתי מפעיל פעיל למדי. לצערי (וגם לשמחתי, כי זה בנסיבות חיוביות) בשנה האחרונה הורדתי את נפח הפעילות שלי באתר. אמנם אני מרגיש שההרשאות עדיין יכולות לסייע לי (וגישתי ידועה, ההרשאות הללו לא מקנות זכויות יתר אלא רק חובות יתר), אבל אני לא יכול בשלב זה להתחייב להגדיל את נפח הפעילות שלי בקרוב.
אבקש את הסרת הרשאותיי, ואחזור להטריד את המפעילים בדף הבקשות Face-smile.svg. תודה לך על התזכורת. Botend - שיחה 18:02, 4 באפריל 2018 (IDT)
תזכור לבקש במטא. • בקרה וייעוץשיחה • כ' בניסן ה'תשע"ח -ה' למט-מונים • 20:14, 4 באפריל 2018 (IDT)
ביקשתי במטא את הסרת הרשאותיי. Botend - שיחה 15:26, 6 באפריל 2018 (IDT)
חבל שבחרת לפרוש מהתפקיד, אתה אחד המפעילים הטובים שלנו. תודה על כל מה שעשית עד כה. גילגמש שיחה 16:03, 6 באפריל 2018 (IDT)
תודה גילגמש. כמו שכתבתי, אני דווקא סבור שבעריכה וניטור אני עדיין יכול להסתייע בהרשאות (הספקתי לחסום עוד משחית בטרם הסירו את הרשאותיי, ואולי עוד אפילו עוד כמה בטרם יחלפו 24 השעות עד להסרה במטא), אך דיונים רבים במפעיל נולד עוסקים בספירת פעולות מפעיל במשך כך-וכך הדקות האחרונות, ואני כרגע לא יודע להתחייב אם אחזור מחר להיות פעיל כשהייתי, או בעוד כמה חודשים. הקהילה מעדיפה להסיר את הרשאותיהם של המפעילים הפחות פעילים, וזה מקובל עליי. כאמור, לא סמל סטטוס הדבר, אלא תוספת כאב ראש סיזיפי. Botend - שיחה 19:37, 6 באפריל 2018 (IDT)
אני חושב שיש לך רקורד טוב בתור מפעיל וביצעת המון פעולות מפעיל כך שגם אם יש תקופה שבה אתה מעט עסוק, זה לא נורא. בכל אופן, גם ההחלטה הזאת היא טובה כמובן. אני מקווה שתסכים לקבל את התפקיד בעתיד. אני מסכים שמדובר בעול קשה. טוב שיש אנשים שמוכנים לקחת אותו. גילגמש שיחה 18:43, 7 באפריל 2018 (IDT)
ימים יגידו, בינתיים טוב שיש אחרים שמוכנים לעשות את זה לעצמם Face-smile.svg Botend - שיחה 19:55, 7 באפריל 2018 (IDT)

ג'ירו[עריכת קוד מקור]

תמונות נהדרות! כל הכבוד לך! אבנר - שיחה 07:27, 6 במאי 2018 (IDT)

תודה Face-smile.svg Botend - שיחה 14:35, 6 במאי 2018 (IDT)

הערך ערן לברון[עריכת קוד מקור]

ערן לברון : אכן לחלק מהעובדות שרשמתי אין מיסמכים. יש תחרויות חובבים ספונטנים. יחד עם זה באתר YNET יש התייחסות ישירה, לעובדה שערן הוא חקיין אלביס. גם באתר חו"ל שמצורף בקישורים, יש איזכור ישיר כולל שמו של ערן להופעות בתחום חקיינות אלביס, כמוכן הוזמן לערוץ 2 מיספר פעמים כחקיין אלביס. העובדה שאיננו זמר מפורסם איננה גורעת מהעובדה שהוא קיים. הכי קל לימחוק. זה הערך הראשון שאני כותב, לכן אם ניתן להשאיר את הערך ולתקן אותו גם אם זה קצרמצר עדיף על כלום. תודה.

חונכות[עריכת קוד מקור]

שלום לך, התבקשתי למצוא חונך שיבדוק לי את הערכים שאני עושה ואני רואה שאתה הכי מתאים לחונכות בעיני כי כתוב שאתה מתמצא בספורט! אז אשמח אם תהיה החונך שלי! ניב2 - שיחה 13:21, 18 ביוני 2018 (IDT)

שלום ניב, לצערי אני לא חושב שיש לי כרגע את הזמן לסייע בענייני חונכות. אולי מישהו מברוקולי, סאבעלוטודו, Little Savage, MehmetScholl, הגמל התימני, Alex 121 Alex, Yosef Hajbi, TheGodfather85, Sebastian27, יואל בריאן, Amirosanבעלי הידע בכדורגל יוכל לעזור? Botend - שיחה 20:17, 19 ביוני 2018 (IDT)
אהלן ניב2! Face-smile.svg
אשמח להיות החונך שלך ולסייע לך בכל מה שתרצה. אני די עסוק, מפאת עבודה חדשה שהתחלתי שלשום, אבל אשתדל מאוד להקדיש לך את מלוא תשומת הלב, ככל שאוכל.
אני בקיא ביותר בכדורגל, הן הישראלי והן העולמי, צופה במשחקים ואף משכתב ערכים (למשל, הערך של הכדורגלן האלמוני הזה...) Smiley lol.gif
בכדורסל אני גם בקיא, אבל ממעט לצפות במשחקים, ומטבע הדברים פחות מעורה בנעשה...
בכל מקרה, אם זה מתאים ונוח, הרי ש לחיצת יד.
לילה מבורך,
יואל שחק. - שיחה 22:29, 19 ביוני 2018 (IDT) .
למקרה שאני מבין נכון ומדובר בחונכות מנדטורית, אתייג את האחראי על החונכויות משתמש:גארפילד (ואם הזיכרון המזדקן שלי בוגד בי, אשמח אם תתייגו את מי שצריך Face-smile.svg) Botend - שיחה 22:37, 19 ביוני 2018 (IDT)
רק עכשיו אני רואה שאתה מחרב את הערך על מסי. ביזיון שאתה קורא לזה שכתוב מתוך יומרה שזה משפר את הערך. הגמל התימני (צרו קשר) (20.06.2018 11:09)
גמל תימני שלום לך,
לא שאני הולך להיכנס עכשיו למלחמת עריכה.
אתה יותר ממוזמן לשחזר את הערך למצבו הקודם, או לבצע "בנייה מחדש" של הערך (שלפי דבריך אני מחריב אותו).
אני לא אגע בערך הזה יותר, גם אם תשנה את הכל, או תשחזר את הערך לפני עריכותיי.
לבסוף, תודה מקרב לב על הברכות הנפלאות. הן מוסיפות תמיד כיף, הנאה ואווירה טובה בקהילת ויקיפדיה. המשך כך! Face-smile.svg
ערב קסום,
יואל שחק. - שיחה 18:38, 20 ביוני 2018 (IDT) .

בקשת הרשאות[עריכת קוד מקור]

שלום רב,

ביקשתי בערך "בקשות ממפעילים" את ההרשאה להיות בדוק עריכות מורשה ואמרו לי לפנות אליך. אשמח אם תקרא את מה שכתבתי שם ותתן לי את ההרשאה המיוחלת.

תודה וערב טוב. שבלול חמוץ - שיחה 19:16, 30 ביולי 2018 (IDT)

אני כבר לא מפעיל מערכת, ולכן אני לא נותן הרשאות. הגבתי שם שלטעמי זה עוד מוקדם. אם ימצא מפעיל שחושב אחרת ממני, הוא יפעל לפי מיטב שיקול דעתו. Botend - שיחה 20:35, 30 ביולי 2018 (IDT)

עזרה בעריכת ערך ראשון[עריכת קוד מקור]

הי,

כתבתי לראשונה ערך על Diego_Laxalt בגלל שכבר פעם אחת מחקו לי את הערך הייתי שמח אם תוכל לעזור לי ולתת פידבק על הערך האם הוא מוכן לפרסום? האם צריך לדעתך עוד לשנות

תודה אורי

דף הסקריפטים שלך[עריכת קוד מקור]

אהלן.

בדף הסקריפטים שלך מופיעה הכללה של משתמש:קיפודנחש/common.js/workTemplatesRemovalWatch.js. הסקריפט הזה עתיק, כנראה לא עושה את מה שצריך (או יותר מדויק: את מה שהוא עשה פעם), וממילא ערן מתחזק כיום דף שעוקב (בין השאר) אחרי דפים שהוסרה מהם תבנית "בעבודה". ברצוני להוציא את הסקריפט לגמלאות, וכיוון שאתה היחיד שעדיין טוען אותו, רציתי לוודא שזה בסדר מבחינתך. לדעתי, ההכי הטוב יהיה אם פשוט תסיר את השורה שמנסה לטעון את הסקריפט. תודה - קיפודנחש 22:18, 15 באוגוסט 2018 (IDT)

היי קיפודנחש, בסדר גמור. הסרתי אותו משם. תודה. Botend - שיחה 10:58, 17 באוגוסט 2018 (IDT)

התייעצות לגבי כתיבת ערך[עריכת קוד מקור]

שלום רב, אני מעוניין לתרגם מויקי האנגלית את מילון מונחי הפוקר, האם לדעתך כשרושמים את שם המונח למשל all in לרשום באנגלית או לתרגם "הכל בפנים". תודה! --Amirosan - שיחה 20:05, 1 בנובמבר 2018 (IST)

שלום Amirosan,
האם בעברית מקובל להשתמש בתרגום "הכל בפנים"? אני לא נתקלתי בכך, אך אני לא מבין בפוקר מספיק על מנת לחוות דעה של ממש. Botend - שיחה 20:44, 10 בנובמבר 2018 (IST)