שיחת משתמש:Builds

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ריקון דף השיחה[עריכת קוד מקור]

הי, נהוג שלא למחוק דף שיחה אלא לארכבו. לנוחיותך ארכבתי את דף שיחתך ובניתי תשתית לארכובים עתידיים. יוסישיחה 10:57, 15 באוקטובר 2010 (IST)

תודה! Builds - שיחה 20:20, 17 באוקטובר 2010 (IST)

מודל קובלר-רוס[עריכת קוד מקור]

שלום לך, ותודה על כתיבת ערך חשוב זה. שים לב שבראש הערך הוצבה תבנית "לעריכה", בין השאר מכיוון שהערך זקוק לניסוחים ברמה קצת יותר גבוהה ו"אנציקלופדית". בנוסף וחשוב יותר - כל הפרק שמתאר את חמשת שלבי האבל דומה כמעט מילה במילה לדף על מודל קובלר-רוס באתר "בטיפונט". בוויקיפדיה מקפידים מאוד על זכויות יוצרים. רק אם אתה הוא זה שרשם את מה שכתוב באתר "בטיפולנט" וזכויות היוצרים של הקטע שם שייכות לך - במקרה זה פעל לפי ההוראות בויקיפדיה:OTRS. אם זה לא המצב, אבקשך לשכתב את החלק הזה ולכתוב אותו במילים שלך ותוך שימוש במספר מקורות חיצוניים ולא רק "בטיפולנט", אחרת ניאלץ לצערי למחוק את הפרק. תודה והמשך תרומה נעימה בוויקיפדיה, Ravit - שיחה 17:51, 4 בנובמבר 2010 (IST)

היי. אכן, השלבים לקוחים משם מילה במילה, בסה"כ לא תהיה לי בעיה לכתוב במילים שלי (שאגב, זה מה שתכננתי מראש, עד שראיתי שזה כבר כתוב מסודר שם), אני אעשה את זה בקרוב. בנוגע למקורות - אני קצת חדש (יחסית) בכתיבה של ערכים מאפס, יש איזה מדריך או הסבר כל שהוא שמציג איך משתמשים במקורות ואיך משלבים אותם בפנים (בפאנל הכתיבה ממש, לא מאיפה למצוא - איך לשים מקורות במאמר עצמו). תודה ושבת שלום Builds - שיחה 21:05, 4 בנובמבר 2010 (IST)
אתה מתכוון אולי למדריך ויקיפדיה:הערות שוליים? Ravit - שיחה 16:16, 5 בנובמבר 2010 (IST)
כן, הסתדרתי עם זה. תודה ושבוע טוב Builds - שיחה 18:35, 6 בנובמבר 2010 (IST)

אפטא[עריכת קוד מקור]

Red copyright.svg
שלום,

על פי מדיניות האתר ובהתאם לחוק, אין להעתיק תוכן שמופיע במקורות אחרים ולהעלותו לכאן, אלא אם קיבלת רשות מפורשת בכתב לעשות זאת, או שיצרת את התוכן בעצמך, ולך זכויות היוצרים. הערך שערכת חשוד כמפר זכויות יוצרים (ראה/י ויקיפדיה:זכויות יוצרים), שוויקיפדיה מקפידה מאוד על שמירתן. אם התוכן המועתק שייך לך, או אם ברשותך אישור מתאים מבעלי התוכן, יש לפעול על פי ההנחיות בדף ויקיפדיה:OTRS.

המשך תרומה לוויקיפדיה על ידי העלאת חומר שאינו מועתק יתקבל בברכה.

בולס שקמים - שיחה 19:33, 14 בנובמבר 2010 (IST)

האם העתקת ערכים נוספים? גילגמש שיחה 06:40, 18 בנובמבר 2010 (IST)

קודם כל, מעולם לא העתקתי את זה בעצמי. כפי שציינתי, פניתי ליד ושם בבקשה למידע על אפטא בעבור פרויקט שעשיתי בעבר, והם שלחו לי הרבה חומר, שהקטע המרכזי בו היה זה המופיע בערך (המועתק לכאורה על ידי). מעבר לכך, מעולם לא קראתי או ראיתי את הספר המדובר. ממש נחמד לראות איך השרשרת עובדת, בערך אחד שכתבתי התגלתה טעות ופתאום כל הערכים שכתבתי נמצאים בסימן שאלה - אז לא, לא העתקתי ערכים נוספים. Builds - שיחה 00:48, 19 בנובמבר 2010 (IST)

אני מזכירה לך את החלק הגדול שהעתקת במודל קובלר-רוס, כפי שכתוב בפסקה הקודמת בדף זה, שעדיין לא טיפלת בו... במקרה של אפטא, גם אם העתקת מילה במילה מיד ושם זה נקרא העתקה (גם אם יד ושם העתיקו בעצמם, שזה חמור, זה לא אומר שצריך להעתיק מהם). בכל אופן, כפי שאתה רואה, בוויקיפדיה מקפידים מאוד על זכויות יוצרים, לכן אנא השתמש בחוכמה במקורותיך הטובים, שלֵב בין מספר מקורות, וכתוב במילים שלך את מה שברצונך לכתוב בערכים. בנוסף חשוב שתעבור על ערכים שפתחת בעבר והרחבות שביצעת בסיוע מידע ממקורות חיצוניים, והסר או תקן כל קטע שיכול להיות שהעתקת מילה במילה מהמקורות. אני מניחה שכפי שכתבת, מדובר בטעות שביצעת שלא בכוונה, לגמרי בתום לב, אך כעת חשוב שהיא תתוקן. תודה לך על ההבנה, Ravit - שיחה 08:57, 19 בנובמבר 2010 (IST)
מילא, ערכתי כבר במודל קובלר רוס. לגבי אפטא, לצערי אם העניין לא יטופל עלול הערך כולו להימחק בקרוב. Ravit - שיחה 16:57, 27 בנובמבר 2010 (IST)

עסקת שליט[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לערך עסקת שליט, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה,• חיים 7לכתוב לי • י"ח בתשרי ה'תשע"ב • 21:01, 16 באוקטובר 2011 (IST)

נייאר[עריכת קוד מקור]

שלום. אנא שנה את קאנול נייאר המופיע בדף המשתמש שלך לקונאל נייאר. תודה, דורית 14:44, 4 בנובמבר 2011 (IST)