שיחת משתמש:Bynadav

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Bynadav, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Ravit - שיחה 20:11, 19 באוגוסט 2015 (IDT)

שלום נדב, ראיתי את פנייתך בחממה. אשמח לעזור. יואב נכטיילרשיחה 10:56, 28 בפברואר 2016 (IST)
יואב, תודה על ההתייחסות המהירה. שאלה ראשונה: ראיתי שיש תבניות לפי סוגי ערכים. התקנתי את אשף התבניות. איך בוחרים תבנית? שאלה שנייה: האם לגיטימי לקחת תמונה מאתר אחר, ולהפנות אל האתר המקורי? שאלה שלישית: אודה אם תוכל להעיר על מה שכתבתי עד כה: ערך "ניקולאס גייג'", וקצרמר "הנרי מארי". בבקשה אל תתקן, רק תעיר ואני אעשה את התיקונים בעצמי. מאחר שיהיו עוד שאלות, לא עדיף שנעבור לאימייל? תודה ושבוע טוב נדב - שיחה 12:58, 28 בפברואר 2016 (IST)
תשובות לשאלות:
  1. אני מניח שאתה מתכוון לתבניות פרמטריות. יש קטגוריות של תבניות כדוגמת קטגוריה:תבניות פרמטריות - אישים, אתה יכול לבחור משם בהתאם לערך שאתה כותב.
  2. התמונות בוויקיפדיה צריכות להיות חופשיות מבחינת זכויות יוצרים, כך שלא ניתן להעלות תמונה שמצאת באתר אחר. יש אפשרות של שימוש הוגן, אך רצוי להמעיט בשימוש בה.
בנוגע לערכים שכתבת, אקרא ואעיר בהמשך. אין לי העדפה בין דף השיחה לבין אימייל, מה שתבחר. יואב נכטיילרשיחה 16:19, 28 בפברואר 2016 (IST)
קראתי את הנרי מארי. הבעיה העיקרית בערך היא אורכו הקצרצר. מעבר לכך אני ממליץ להוסיף רשימה של ספריו וקישורים חיצוניים. יואב נכטיילרשיחה 17:59, 29 בפברואר 2016 (IST)
זו הסיבה שהגדרתי "קצרמר", והתכוונתי לעבוד על הערך, אלא אם אתה טוען שגם בתור קצרמר זה קצר מדי?נדב - שיחה 11:28, 1 במרץ 2016 (IST)
זה גבולי, עדיף להרחיב. יואב נכטיילרשיחה 12:31, 1 במרץ 2016 (IST)
יואב, בהמשך להתכתבות הנ"ל, החלטתי לתרגם את הערך המתאים מוויקיפדיה האנגלית, במקום הקצרמר. סתם שתדע. מועדים לשמחה! נדב - שיחה 17:11, 27 באפריל 2016 (IDT)

בעניין זכויות יוצרים של תמונות[עריכת קוד מקור]

נדב, ר' פה. אם התמונה אינה ממיזם ויקיפדיה אחר, צריך לשלוח הצהרה לפי הנוסח שבדף: שהתמונה פרי יצירתך / אישור מהיוצר וכיו"ב. הזכויות הניתנות רחבות ולפי החוק לא די ב"נראה לי שימוש הוגן". בהצלחה! --shoshie8שיחה • ט"ז בניסן ה'תשע"ו • 12:36, 24 באפריל 2016 (IDT)

תודה, שושי. האם תבנית שימוש הוגן לא מספיקה? אני מתכוון לזה:
שימוש הוגן

קובץ זה מוגן בזכויות יוצרים. עם זאת, מעלה הקובץ סבור/ה שהשימוש בו בוויקיפדיה הנו בגדר שימוש הוגן.

Fair Use.svg
מקור: חסר מקור לקובץ! יש לערוך קובץ זה ולמלא את פרמטר המקור או שהקובץ יימחק במחיקה מהירה.


יש לערוך קובץ זה ולהוסיף לו את שם הערך בו מותר השימוש ההוגן.

This is a fair use file.

שימוש הוגןקובץ זה מוגן בזכויות יוצרים. עם זאת, מעלה הקובץ סבור/ה שהשימוש בו בוויקיפדיה הנו בגדר שימוש הוגן בערך שם-הערך-בו-מותר-השימוש.//he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%99%D7%97%D7%AA_%D7%9E%D7%A9%D7%AA%D7%9E%D7%A9:Bynadav
מקור מקור התמונה: מקור-התמונה

נדב - שיחה 12:57, 24 באפריל 2016 (IDT)

"נתונים מבוססים על הערך המקביל בוויקיפדיה האנגלית"[עריכת קוד מקור]

לפי מדיניות ויקיפדיה העברית, אין להתייחס לוויקיפדיה האנגלית כמקור. לכן יש למחוק הערה זו ובמידת הצורך, לצטט את המקורות של ויקי-אנגלית לאחר שקראת אותם באופן אישי ומצאת שהם אכן מאששים את הכתוב בערך. בהצלחה, Amitayzl - שיחה 19:34, 5 ביוני 2016 (IDT)

תודה על ההערה. נדב - שיחה 19:37, 5 ביוני 2016 (IDT)

ויקיפדיה אינה מקור[עריכת קוד מקור]

שלום, נדב.

ראיתי שהוספת את הויקיפדיה האנגלית כמקור לנתונים שהבאת בניקולס גורובסוב. הויקיפדיה האנגלית, כמו העברית, אינה מקור אמין לעובדות. אם בויקיפדיה האנגלית המספרים שהבאת נשענים על מקור חיצוני, ראוי שתצטט אף אתה את המקור החיצוני. אם אין מקור חיצוני למספרים, תוכל להשאירם ללא מקור לעת עתה, או להשמיטם מן הערך. בכל מקרה, אין להביא את הערך בויקיפדיה האנגלית כמקור. Ijon - שיחה 19:35, 5 ביוני 2016 (IDT)

תודה. אתה כבר השני שמעיר לי. אני עובד על זה. נדב - שיחה 19:38, 5 ביוני 2016 (IDT)

תבנית ותמונה בחתימה[עריכת קוד מקור]

שלום, לא מומלץ להשתמש בתמונה בחתימה. ר' ויקיפדיה:חתימה#כללים לבחירת חתימה. Tzafrir - שיחה 10:32, 12 ביוני 2016 (IDT)

Tzafrir, לא הבנתי את הערתך. החתימה שלי לא מכילה תמונה. נדב - שיחה 11:00, 12 ביוני 2016 (IDT)
אם כך, יכול להיות שהוספת את זה ידנית לעריכותיך האחרונות. הנימוקים ששם מסבירים באותה מידה למה זה לא מומלץ. בכל מקרה, נראה שאין בכר בעיה. לכן אפרד בברכת חג שמח. Tzafrir - שיחה 11:17, 12 ביוני 2016 (IDT)
אני משער שאתה מדבר על רגשון מועדים לשמחה...חגים וזמנים לששון שהוספתי לאחרונה לפני החתימה. לא כללתי תמונות בחתימה בשום אופן אחר. אקרא שוב את הנימוקים כדי להבין את הבעייתיות. תודה וחג שמח גם לך. נדב - שיחה 11:40, 12 ביוני 2016 (IDT)

קובץ:Rust-belt-map.jpeg[עריכת קוד מקור]

שלום נדב, אין צורך להעלות לכאן קובץ הנמצא בוויקיישתוף. כל קובץ שם זמין לך לשימוש בוויקיפדיה העברית. החלפתי בטיוטה בקובץ מוויקישיתוף וקובץ זה יימחק. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 17:24, 22 ביוני 2016 (IDT)

תודה, חנה Hanay. זו הייתה טעות, לאור העובדה שזו הפעם הראשונה שהעליתי תמונה מויקישיתוף. זה כנראה נבע מאחד מניסיונות הניסוי והטעייה שלי, שבהם עשיתי שמירות סרק, גם למחשב שלי... נדב - שיחה 17:59, 22 ביוני 2016 (IDT)
חלק מתהליך הלימוד Face-smile.svg חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה כבר שנה רביעית 18:01, 22 ביוני 2016 (IDT)

עדכוני העברות כדורגלנים[עריכת קוד מקור]

שלום. מקובל לעדכן העברות כדורגלנים רק לאחר חתימה על חוזה ופרסום הודעה רשמית. ידיעות אודות סיכומים כאלו או אחרים אינן מספיקות. עמרישיחה 20:25, 2 ביולי 2016 (IDT)

Yes check.svgנדב - שיחה 21:06, 2 ביולי 2016 (IDT)

תודה על מאמציך לשפר את ויקיפדיה :-)[עריכת קוד מקור]

Kindness Barnstar Hires.png

שמתי לב לתרומתך הרבה לוויקיפדיה העברית, ורציתי להביע את הערכתי. תודה רבה!
בברכה, ‏ Amitayzl - שיחה 00:10, 6 ביולי 2016 (IDT)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Bynadav,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, אילי - שיחה 17:40, 7 ביולי 2016 (IDT)

SMirC-thumbsup.svg תודה רבה! נדב - שיחה 14:56, 10 ביולי 2016 (IDT)
SMirC-congrats.svg אני מקווה שלקחת את הדיון בסבבה :-) ‏ Amitayzl - שיחה 00:07, 8 ביולי 2016 (IDT)
עבורי זה תחביב, והכל אצלי בפרופורציות. גם לא ראיתי צורך להשתתף, מעבר לבירור טיבו של הדיון. הכל בסדר. נדב - שיחה 14:56, 10 ביולי 2016 (IDT)

גאוגרפיה של מישיגן[עריכת קוד מקור]

שלום. ערך יפה. לדעתי לפני וו החיבור לא יבוא פסיק ואצלך הפסיק מופיע הרבה פעמים. Nachum - שיחה 09:56, 22 ביולי 2016 (IDT)

שלום, Nachum, ותודה על המשוב. יש משפטים שבהם פסיק יכול לבוא לפני ו"ו החיבור. משפט כזה נקרא משפט איחוי או משפט מאוחה. וראה ו' החיבור לאחר פסיק ולאחר נקודה באתר האקדמיה ללשון עברית, וכמו כן: סוגי משפטים במיזם ויקי-סיכומונה. בכל מקרה, אבדוק שוב אם המשפטים שבערך עומדים בכללי הדקדוק האלה. נדב - שיחה 10:43, 22 ביולי 2016 (IDT)

תמונה בשימוש הוגן[עריכת קוד מקור]

מחקתי את קובץ:Foxfire-still.png שהעלית כשימוש הוגן. לא ברור לי מה הסיבה בגללה הונח שזהו שימוש הוגן, אבל גם אם היה זה שימוש הוגן אין להשתמש בתמונות "שימוש הוגן" במרחב משתמש.‏ Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 23:26, 3 באוגוסט 2016 (IDT)

Uziel302, בדקתי וגיגלתי את התמונה כמו שאני עושה עם כל תוכן שאני מעלה ובודק בשבע עיניים. זו תמונת פוסטר ישנה מאד (מהסוג שבני נוער נהגו לתלות על הקירות) שנמצאת באתרים שונים, כולל גזירות של חלקים ממנה. שימוש בתמונה לא גורם - ולא יגרום - כל נזק למי שיצר והפיץ אותה, והוא עומד בכל התניות השימוש ההוגן שקראתי. למעשה, זו מעין כרזה. שנית, הסיבה שהתמונה נמצאה (עדיין) במרחב המשתמש טריוויאלית: הערך בגדר טיוטה בעבודה וטרם הועבר למרחב הערכים (גם כרזת סרט רשמית שעליתי לאותה טיוטה במסגרת שימוש הוגן נמצאת עדיין במרחב המשתמש מאותה סיבה). אני מבקש לבחון שוב את העניין. תודה מראש. נדב - שיחה 05:34, 4 באוגוסט 2016 (IDT)
שימוש הוגן הוא עניין הנתון לשיקול דעת משפטי, בעיני מה שמתפרסם באתר פופולרי המתיימר לספק תוכן חופשי לשימוש צריך לעמוד בקריטריונים מחמירים יותר כדי שיחשב בכל זאת שימוש הוגן.
בוויקיפדיה התקבל לגבי כרזות סרטים שהשימוש בהם בערכי הסרטים הוא שימוש הוגן. כל מה שלא עונה על הקריטריון הזה בדיוק הוא חידוש שיש לדון עליו בקהילה ואולי אפילו לקבל לגביו ייעוץ משפטי.
מה שאני ראיתי בתמונה זה תמונה של אנשים חיים, וכידוע "אין להעלות תמונות שימוש הוגן של אנשים חיים". אמנם כיוון שהתמונה מקבצת ביחד מספר אנשים יש מקום לטעון ש"לא ניתן להשיג או ליצור תמונה חופשית זהה או דומה שתספק במידה מספקת אותו המידע", מהו המידע הנדרש לערך גם כן נתון לשיקול דעת.
לגבי שימוש הוגן במרחב משתמש: בויקיפדיה:דף משתמש כתוב ש"אסורות תמונות שימוש הוגן". דרור התייחס לנקודה בפסקה "המצב המשפטי" בדף השיחה שם. משמעות הדבר היא שאת כרזות הסרטים וכדומה יש להעלות לשרת לאחר העברת הערך למרחב הערכים. אני לא ממהר למחוק כל תמונת שימוש הוגן בטיוטה שבתהליך הכנה מתקדם, אבל באופן עקרוני אני מאמין שיש למחוק תמונות שימוש הוגן עד לאחר ההעברה.‏ Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 07:44, 4 באוגוסט 2016 (IDT)
תודה על הפירוט. אם כך, יש מקום להעלות את העניין לדיון ו/או לייעוץ משפטי. לעומת כרזת סרט, החידוש הוא שזה פוסטר, ולא כרזה רשמית, וברור שכמו כרזה, התמונה צולמה לצורך קידום מסחרי של הסרט לפני 20 שנה (לא פריים מהסרט). מהבחינה המשפטית, אני סבור שיש מקום לבחון את ההגדרה "אנשים חיים". בתמונה רואים דמויות מתוך סרט, כפי שהמראה החיצוני של השחקניות עוצב לצורך הצילומים בלבד. נכון שהשחקניות בחיים, דא עקא, כך הן נראו בסרט לפני 20 שנה. האם דמויות בסרט ישן הן בבחינת "אנשים חיים"? נדב - שיחה 09:22, 4 באוגוסט 2016 (IDT)
אתה מוזמן להעלות את הנושא לדיון למשל בויקיפדיה:זכויות יוצרים/שאלות ותשובות או להתייעץ ישירות עם דרור, עורך דין העוסק בדיני זכויות יוצרים.‏ Uziel302שיחהאמצו ערך יתום! 16:14, 4 באוגוסט 2016 (IDT)
הכלל "אין להעלות תמונות שימוש הוגן של אנשים חיים" הוא כלל של קרן ויקימדיה, שנועד לעודד אנשים חיים להעלות תמונות חופשיות לויקיפדיה ולא קשור לשימוש הוגן. לגבי דף המשתמש - זה כבר יותר בעייתי, ואני מתלבט היכן קו ההוגנות עובר. בעיני כרזת סרט אינה מתאימה לדף המשתמש (ההוגנות היא לגבי ערך הסרט, ולא דף המשתמש). אבל אם המשתמש צריך את הכרזה אצלו בדף לצרכים חינוכיים אישיים, יתכן שזה נכנס בחריג אחר לחוק וזה כבר מותר. דרור - שיחה 20:17, 7 בינואר 2017 (IST)
זה דיון מלפני חצי שנה. כבר אז ירדתי מהתמונה שבדיון, וממילא הפסקתי את פעילותי השוטפת בוויקיפדיה, כך שזה לא רלוונטי מבחינתי.--נדב - שיחה 14:36, 11 בינואר 2017 (IST)

סתם משהו[עריכת קוד מקור]

אתה יכול לסדר את שמות הערכים בדף המשתמש שלך כרשימה עם כוכביות (אז גם לא צריך תבנית שורה).
למשל כך:

ערכים שכתבתי:[עריכת קוד מקור]

Amitayzl - שיחה 22:04, 10 באוגוסט 2016 (IDT)

Yes check.svg הסידור עם התבניות נשאר עוד מהימים שטרם למדתי את רזי טכניקות העריכה...נדב - שיחה 08:00, 11 באוגוסט 2016 (IDT)

ביכורים[עריכת קוד מקור]

שלום Bynadav, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה. אין ספק, שמים לב לפעילות האינטנסיבית שלך כאן בזמן האחרון.

רציתי להזמין אותך להשתתף במיזם "ויקיפדיה:ביכורים", המארח פעם בחודש ויקיפדים בשנה הראשונה לפעילותם, ונותן להם במה להציג את עצמם. אמנם התחלת לערוך ב-2014 אך עיקר פעילותך נעשתה בשנה האחרונה. נשמח מאוד אם תרצה להשתתף ולכתוב כמה מילים, למשל על תחומים בהם אתה תורם בוויקיפדיה, על צעדיך הראשונים וחוויית ההתאקלמות כאן ואולי הערות על כך, תכנוניך להמשך, אולי נושא שהיית רוצה לקדם ולשתף את הקהילה לגביו - הבמה שלך, כל מה שנראה לך מתאים. אפשר להסתכל בדף המיזם ולקבל השראה מוויקיפדים קודמים שהשתתפו.

אם מתאים לך, תוכל לכתוב טיוטה בדף משתמש:Bynadav/ביכורים. אשמח לסייע בכל שאלה והערה.

אז מה דעתך?... Face-smile.svg

בברכה, אופק כחול - ביבר הזכוכית 17:48, 10 בספטמבר 2016 (IDT)

אופק כחול, בינתיים הפסקתי את פעילותי בוויקיפדיה. שנה טובה. --נדב - שיחה 20:51, 28 בספטמבר 2016 (IDT)
מצטערת לשמוע, מה קרה? זה כתוצאה ממשהו בוויקיפדיה? אופק כחול - ביבר הזכוכית 21:13, 29 בספטמבר 2016 (IDT)

סמל כוכב יאיר צור יגאל[עריכת קוד מקור]

שלום נדב, בזמנו פנית אלי בעניין הנ"ל. האם פנית למועצה המקומית בעניין? יש חדש בנושא או שזנחת את העניין? כל טוב --Kippi70 - שיחה 10:23, 7 בפברואר 2017 (IST)

זנחתי את ויקיפדיה. כל טוב גם לך.--נדב - שיחה 01:43, 11 בפברואר 2017 (IST)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכת קוד מקור]

(Sorry for writing in English)

הטמעת קישורי קולנוע[עריכת קוד מקור]

- הועבר מהדף ויקיפדיה:דלפק ייעוץ

אני מבין שמתרוצץ בוט שמטמיע קישורי קולנוע מויקינתונים בדפים רלוונטיים. רק שזה עושה כפילויות בלי סוף.--נדב - שיחה 21:26, 3 באוקטובר 2017 (IDT)

Bynadav, תוכל לתת דוגמה לעריכה כזו? ‏Hummingbird° יש לך הודעה ° כולי אוזן 06:50, 12 בדצמבר 2017 (IST)
- סוף העברה 05:40, 17 בדצמבר 2017 (IST)

אתה עובד לא יעיל וגורם לכפילויות. ראה עריכתי בערך סטוקר (סרט, 2015). במקום להתאמץ ולהוסיף קישור קישור, פשוט הוסף {{קישורי קולנוע}} וזה מוסיף את כולם במכה! בורה בורה - שיחה 17:43, 6 ביוני 2018 (IDT)

בורה בורה הנכבד, אפשר גם לפתוח ב"שלום" ולברר לפני שאתה קובע שאני "לא יעיל". אני מכיר את התבנית והוספתי אות במהלך העבודה, אבל מסיבה שאיננה ברורה לי זה לא עבד, אז מחקתי והוספתי בנפרד, בהנחה שיש מקרים שבהם התבנית לא תפעל. היה סמוך ובטוח שלא שמחתי להוסיף כל קישור בנפרד, וסביר להניח שאם הייתי מקבל הסבר ראוי כתשובה לשאלה שלי מאוקטובר, אולי עכשיו הייתי יותר "יעיל".--נדב - שיחה 20:43, 6 ביוני 2018 (IDT)
אם לא עובד לך, שאל אותי או את משתמש:הנדב הנכון. נשמח לעזור. בורה בורה - שיחה 22:29, 6 ביוני 2018 (IDT)
בורה בורה, משתמש:הנדב הנכון, מאחר שנדרשנו לעניין, אני כנראה לא מבין משהו כראוי עם התבנית הזו. מאחר שאני על סף סיום ערך סרט חדש: האם כל מה שנדרש זה רק להוסיף {{קישורי קולנוע}} תחת "קישורים חיצוניים" ותו לא? למה זה לא עובד לי במרחב המשתמש? מה אני מפספס?--נדב - שיחה 08:17, 1 ביולי 2018 (IDT)
זה שואב את הקישורים מוויקינתונים ולכן יעבוד רק במרחב הערכים ורק אחרי שתקשר לערך המקביל באנגלי. אכן רק להוסיף {{קישורי קולנוע}} תחת "קישורים חיצוניים" ותו לא. 08:23, 1 ביולי 2018 (IDT)
סופסוף קיבלתי את התשובה המדויקת.SMirC-thumbsup.svg תודה רבה!--נדב - שיחה 08:28, 1 ביולי 2018 (IDT)

מדליית זהב עבורך![עריכת קוד מקור]

Wiki gold medal.png תודה לך על עריכתך והשקעתך הרבה בויקיפדיה, וגם על יצירת הערך המפרץ (סרט) מהמסד ועד הטפחות. עלה והצלח. ✭ עט הזמיר ✭ - שיחה 13:33, 22 במרץ 2018 (IST)

2018 בקולנוע[עריכת קוד מקור]

שלום. בקשר לעריכה זו: אם הקרנת הבכורה של הסרט היתה ב-2017 (וזו גם השנה בשם הערך עצמו), מדוע להוסיפו תחת "סרטים שעתידים לצאת ב-2018"? Dovno - שיחה 16:14, 3 ביולי 2018 (IDT)

Dovno האמת שהתלבטתי. חשבתי שנכון 2018 כי הסרט יוצא לבתי הקולנוע ב-12 ביולי. כלומר, הבכורה הרשמית בבתי הקולנוע תהיה ביולי 2018, וגם משתתף בפרסי אופיר לשנת 2018. ב-2017 הוא עוד לא היה מסחרי, אלא הוקרן במסגרת פסטיבל פנטזיה בלבד. אבל תתקן אם זה לא מקובל. אני לא הולך להתאבד על זה.--נדב - שיחה 16:20, 3 ביולי 2018 (IDT)
אם כך ייתכן שיש לשנות את תאריך ההפצה בהתאם, גם בגוף הערך וגם בשמו. אפשר לפתוח על זה דיון בדף השיחה של הערך. יש מקור לתאריך הצפוי של ההקרנה המסחרית הראשונה? Dovno - שיחה 16:34, 3 ביולי 2018 (IDT)
ראשית, יש שני מקורות. הראשון מופיע כהערת שוליים בערך עצמו בפסקת "הפצה". המקור השני, שהוא חדש ממש מהימים האחרונים, מופיע בהערת שוליים 1 בפתיח, בהקשר אחר. שנית, אני כתבתי את הערך, וככל שידוע לי, השנה נקבעת לפי ההקרנה הראשונה, גם אם זו לא הקרנה מסחרית, וההקרנה הראשונה הייתה בפסטיבל פנטזיה 2017. אולי אני טועה. יכול להיות שנכון להכניס את הסרט ל-2017, וב-2018 זה ייכלל בסרטים ישראליים שהוקרנו מסחרית. אולי זו התשובה לדיון הזה.--נדב - שיחה 17:02, 3 ביולי 2018 (IDT)
Dovno דרך אגב, בדפים של סרטים, לרוב המועד הרשמי של סרט הוא לפי ההקרנות הראשונות של הגרסה הסופית, כמו פסטיבלים, לפני הצגת הבכורה המסחרית הרשמית. אבל אולי בכלל יש אי בהירות בעניין הזה.--נדב - שיחה 17:26, 3 ביולי 2018 (IDT)
Dovno בדקתי. סופית: שנת הסרט בהודעה הרשמית היא 2017 (זה מופיע גם באחד המקורות שבערך). אז ההכללה בשנת 2018 שגויה. הערך בסדר. אני אתקן.--נדב - שיחה 18:06, 3 ביולי 2018 (IDT)
מעולה! תודה על הבדיקה. Dovno - שיחה 20:34, 3 ביולי 2018 (IDT)

כריסטיאנה פלשרינו‎[עריכת קוד מקור]

שלום. שים לב ששוב יש שגיאות בהערות. הוספת הערות שוליים חדשות בשם ":2", עם התוכן:

"Wilhelm Bittorf, Irgendwas Irres muß laufen, Spiegel Online"

אולם היו כבר הערות שוליים עם שם זה (:2), שתוכנן היה אחר:

"Max Daly, 'I Will Die Soon; I Know That': Meeting the Real Christiane F, vice.com, ‏10.12.2013

וכעת ההערות הקודמות לא מוצגות ויש שגיאה אדומה באיזור הערות השוליים. יש לתת שם חדש להערת שוליים חדשה. Dovno - שיחה 17:25, 12 באוגוסט 2018 (IDT)

תודה. תיקנתי בקוד מקור. אבל שמתי לב שהשגיאה נובעת בכל המקרים מהתנגשות עם אותה הפנייה לאותו מקור. החלפתי את הפרמטר המספרי, וזה הסתדר. זה לא קרה לי במקרים אחרים. מאחר ואני עושה את זה בעורך החזותי, אני לא יודע מה הסיבה לשגיאה, ולמה העורך החזותי עושה את הכפילות. צריך להתייעץ עם מישהו שמכיר טוב את ההיבטים הטכניים. אבל לדעתי זה משהו נקודתי.--נדב - שיחה 17:41, 12 באוגוסט 2018 (IDT)
Dovno, בשולי הדברים, זה מקור עם מידע מטורף. התייחסות מפורטת ארבעה ימים אחרי יציאת הסרט, השוואה עם הספר, פגישה איתה ועם החברות שלה. מתברר שהטלוויזיה הגרמנית ביקשה מההוצאה לאור (השבועות "שטרן") לתרום חלק מהכנסות הספר לסיוע למאבק בסמים. התשובה הייתה: "אף אחד אחד לא מצפה מייצרן טנקים לתת חלק מההכנסות ממכירות טנקים לסיוע לקורבנות מלחמה". חמודים.--נדב - שיחה 17:56, 12 באוגוסט 2018 (IDT)

דייוויד קופ[עריכת קוד מקור]

- הועבר לדף שיחה:דייוויד קפ#דייוויד קופ

תמונה בחתימה[עריכת קוד מקור]

שלום, ר’ עזרה:חתימה#כללים לבחירת חתימה (תמונה, תבנית). Tzafrir - שיחה 17:16, 13 באוקטובר 2019 (IDT)

Tzafrirלא הבנתי. בחתימה שלי אין תמונה. אני חותם כמקובל.--נדב - שיחה 17:25, 13 באוקטובר 2019 (IDT)
בסדר. ראיתי את מה שכתבת בלוח המודעות וחשבתי שזה חלק מהחתימה שלך. חג שמח גם לך. Tzafrir - שיחה 17:32, 13 באוקטובר 2019 (IDT)

ויקיפדיה:פרלמנט/מדיניות כתיבה על סינגלים ישראליים[עריכת קוד מקור]

שלום, אם דיברת עלי פה, אז אתה טועה. לא על כל שיר, כתבתי ערך. Avco123 - שיחה 15:27, 14 באוקטובר 2019 (IDT)

Avco123, כתבתי באופן כללי, ואינני זוכר מי כתב את הערכים. אני מודה שכתבתי את הדברים על דרך ההגזמה, מתנצל אם חטאתי לאמת ואם זה אכן אתה, ראה בזאת התנצלות אישית. כמובן, אינני חוזר בי מהעמדה העקרונית שהבעתי.--נדב - שיחה 15:40, 14 באוקטובר 2019 (IDT)
כוונתך על הסינגלים של ריטה? Avco123 - שיחה 15:44, 14 באוקטובר 2019 (IDT)
ממש לא, ולא חשוב מי הזמרת. התנצלתי, ואין צורך לקיים כאן משפט הוכחות.--נדב - שיחה 15:51, 14 באוקטובר 2019 (IDT)
חג שמח. Avco123 - שיחה 15:55, 14 באוקטובר 2019 (IDT)

בילי אייליש[עריכת קוד מקור]

היי, תודה על תרומתך לערך בילי אייליש, אך המידע שתרמת שיניתי אותו קצת על פי חלוקה שאמורה להיות עכשיו אם תרצה להמשיך לתרום יקל עלייך לדעת לאן להוסיף את המידע ולא במקומות הלא נכונים שנתרמו להם. King G.A - נא הקלד לשיחה 12:08, 22 בנובמבר 2019 (IST)

King G.A, בוקר טוב. הערך סובל מכמה בעיות תרגום וניסוח, וכפועל יוצא - בעריכה. ראיתי לנכון להוסיף ראשית את המידע, ומסתייג מהמושג "חלוקה נכונה/מקומות נכונים" כשבלונה קשיחה וחד-ערכית. אבל מאחר שכעיקרון אני נמנע מכל סוג של מלחמת עריכה, אני מושך את ידיי מהערך.--נדב - שיחה 11:43, 24 בנובמבר 2019 (IST)
זה לא קשור שאתה מוותר על לערוך את הערך. ההפך התרומות שלך די הועילו ותרמו די טוב לערך אבל המידע אמור להיות בחלוקות כפי שבערך באנגלית וכפי שאמור להיות בכל הערכים כי למשל פסקת ה"השפעות" לא אמורה הייתה להופיע אצלה בחיים אישים כך לא נהוג. אז באמת אין צורך לוותר אלא כל שיותר תתרום יותר יעזור. King G.A - נא הקלד לשיחה 16:09, 24 בנובמבר 2019 (IST)
תגובה אחרונה לענייננו: אני לא הוספתי שום דבר לגבי "השפעות". הוספתי רק פסקת פעילות ציבורית בסוף, ומעבר לכך לא שיניתי דבר מהעריכה האחרונה לפניי ולא שיניתי מיקום של שורות. אם כבר, ראוי להוסיף פסקת "סגנון", ובתוכה לכלול השפעות. השורה כפי שהיא לא אומרת הרבה, ויתר על כן, יש כמה וכמה מקורות שמתייחסים בהרחבה לסגנון שלה, ואף אחד כנראה לא טרח לקרוא אותם. ולגבי השוואה לערך האנגלי, ויקי אנגלית איננה בבחינת כזה ראה וקדש, ואין שום הכרח להיצמד לעריכה האנגלית תג בתג ואות באות. ואם כבר להשוות ולתרגם ערך מאנגלית, אז למה לכתוב שורה אחת תחת כותרת שבאנגלית כוללת פסקה רחבה ומפורטת? הרשה לי לא להתייחס מעבר לסימן השאלה. על איכות התרגום והניסוח כבר רמזתי קודם. סיימתי את הנושא.--נדב - שיחה 21:25, 24 בנובמבר 2019 (IST)

תיוג נכון[עריכת קוד מקור]

שלום. ממעקב אחרי הדף ויקיפדיה:דלפק ייעוץ, מצאתי מספר רב של פעמים (למעשה, אם אני זוכר נכון מדובר על הסתברות של 1 – מדובר בכל המקרים שבהם פנית למשתמשים) שתייגת משתמשים בצורה [[א|משתמש מסוים]]. זה לא נכון, כי התוצאה תהיה קישור פנימי לערך א. הדרך לתייג משתמשים היא או לקשר לדף המשתמש שלהם, או להשתמש ב{{א}} (ככה: {{א|משתמש מסוים}}). כדי לדעת עוד על תיוג למשתמשים אתה מזומן בחום לקרוא את הדף עזרה:תיוג. יום טוב והרבה הצלחה -- דגש חזק - שיחה 09:14, 22 בינואר 2020 (IST)

דגש חזק, תודה על תשומת הלב. אני מודע ל{{א}} לצורך תיוג משתמשים, והשגיאה היא היסח דעת שמעולם לא תוקן כי לא שמתי לבי לשגיאה, והיא "התגלגלה" כהרגל. בכל מקרה, רשמתי לפני בתודה את הערתך לתיקון בהמשך, כמו שאומרים תלמידים נזופים: "זה לא יקרה שוב".--נדב - שיחה 09:21, 22 בינואר 2020 (IST)

מייהוק[עריכת קוד מקור]

אלדד קיבל את דעתך. שא ברכה. -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

"זה עניין של מסורת תרבותית. המקור של שירים כאלה הוא בבלוז-ג'אז. זה לא רק התוכן, אלא גם הרקע התרבותי של המוזיקה"[עריכת קוד מקור]

"זה עניין של מסורת תרבותית. המקור של שירים כאלה הוא בבלוז-ג'אז. זה לא רק התוכן, אלא גם הרקע התרבותי של המוזיקה" למה אתה מתכוון כשאתה אומר זה לא רק התוכן אלא גם הרקע התרבותי של המוזיקה? מה הרקע התרבותי של המוזיקה הישראלית שלא מאפשר השמעת שירי לפידים? -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת

מרי פיקפורד[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Bynadav,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "מרי פיקפורד" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ה' באייר ה'תש"ף • 10:32, 29 באפריל 2020 (IDT)

ידידיה צבאן, הסרתי את התבנית מאחר שבעת הזו אינני פנוי לעבוד על הערך.--נדב - שיחה 09:14, 12 במאי 2020 (IDT)