שיחת משתמש:Chaimkapusta

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

כל השיחות משנת 2019, נמצאות בתיבת ארכיון מספר 1.

50 ערכים![עריכת קוד מקור]

שלום, לאחרונה כתבת את הערך ה-50 שלך! כל הכבוד (אני מנהל דף סטטיסטיקה של כותבי ערכים מרובים, ולעת עתה 50 הוא הרף התחתון לכניסה לסטטיסטיקה זו). שבת שלום. ביקורת - שיחה 12:50, 31 בינואר 2020 (IST)

תודה רבה על ההודעה! אשמח אם תוכל לקשר לפה את דף הסטטיסטיקה. אשמח להתבונן בו. שבת שלום גם לך. Chaimkapusta - שיחה 14:35, 31 בינואר 2020 (IST)
משתמש:ביקורת/שרי אלפים ושרי מאות. ביקורת - שיחה 15:15, 31 בינואר 2020 (IST)
שוב תודה רבה. Chaimkapusta - שיחה 15:16, 31 בינואר 2020 (IST)

בידספיריט[עריכת קוד מקור]

קודם תבנה את הדף אחר כך תקשר אליו. (העניין של קשיורים הוא שהקוראים יוכלו לקבל מידע על המושג שהם קראו באותו רגע. אין עניין לקשר לדף כמעט ריק.) --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט באדר ה'תש"ף • 14:42, 15 במרץ 2020 (IST)

בסדר גמור. אני אחכה עם הקישורים. Chaimkapusta - שיחה 14:42, 15 במרץ 2020 (IST)
כרגע אני אבטל את הקישורים שהוספת, אבל תוכל להוסיף אותם ברגע אם בהעדפות => גאדג'טים תוסיף את הגאדג'ט של הוספת קישורים ואז בסרגל כלים תהיה לך אפשרות להוסיף קישורים ברגע. --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט באדר ה'תש"ף • 14:47, 15 במרץ 2020 (IST)
אם לא תסתדר עם זה. אז תבקש ממני בדף שיחתי להוסיף את הקישורים. או שפשוט תבטל את כל השחזורים שלי. --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט באדר ה'תש"ף • 14:49, 15 במרץ 2020 (IST)
אני משער שאסתדר. במידה ולא, אכתוב בקשה בדף השיחה שלך. בברכה, Chaimkapusta - שיחה 15:03, 15 במרץ 2020 (IST)
Symbol thumbs upcolor.png --דוד-- Cumputer guyשיחה • י"ט באדר ה'תש"ף • 15:07, 15 במרץ 2020 (IST)

האלכסון הריק[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Chaimkapusta,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "האלכסון הריק" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • ט' באייר ה'תש"ף • 14:16, 3 במאי 2020 (IDT)

תודה ידידיה צבאן. אכן, לא שמתי לב והשארתי את התבנית. אני אסיר אותה בעוד מספר דקות. בברכה Chaimkapusta - שיחה 19:39, 3 במאי 2020 (IDT)

קטעים ליריים[עריכת קוד מקור]

תודה רבה על הערך! נהניתי לקרוא. מציע לך לקרוא ערכים שכותבת שלומית קדם - אני בטוח שתהנה! --‏Yoavd‏ • שיחה 10:41, 7 במאי 2020 (IDT)

תודה רבה Yoavd! נהנתי מאוד לכתוב אותו. אני אכן מכיר ומוקיר על תרומתה הרבה של שלומית קדם לויקיפדיה בתחום המוזיקה הקלאסית, וקראתי בעיון רבים מערכיה. תודה לך על תגובתך! בברכה, Chaimkapusta - שיחה 18:20, 7 במאי 2020 (IDT)

תודה[עריכת קוד מקור]

שלום חיים, אני שמחה לגלות כותב חדש (יחסית) בתחום המוזיקה הקלאסית. התחום הזה משווע לכותבים חדשים רציניים, ותמיד טוב לקבל תגבורת. גם משתמש:Jab-jab חזר לאחרונה לכתוב אחרי תקופת היעדרות, ויחד אני מקווה שנוסיף עוד ועוד ערכים לתחום החשוב הזה, שיש בו כל כך הרבה ערכים שדורשים כתיבה/תרגום, ועוד חדשים נוספים מדי יום לוויקיפדיה האנגלית וודאי גם לאחרות. תודה מיוחדת על הערך דואו קנאזאווה-אדמוני, דואו מעולה ששמעתי בהתפעלות. שלומית קדם - שיחה 18:03, 7 במאי 2020 (IDT)

תודה לך שלומית על קרוב ל-3000 הערכים שכתבת בויקיפדיה, רבים מהם בתחום המוזיקה והם מקור ידע נהדר לכל אוהבי המוזיקה הקלאסית בישראל, ואשר בלעדיהם היה פורטל המוזיקה הקלאסית קטן בהרבה. תודה רבה גם למשתמש Jab-jab על חזרתו המבורכת. אני בסך הכל מאוד נהנה לערוך ולכתוב ערכים חדשים מהרגע שהצטרפתי לויקיפדיה, בעקבות קורס באוניברסיטת תל אביב בהדרכת שני אבנשטיין. אני שמח שנהנת מהערך על דואו קנאזאווה-אדמוני שבעקבותו הכרת את ההרכב. יתכן ובהזדמנות זו ובהקשר זה אשמח לעזרה ממך: בתחילת דרכי לא הייתי מודע לחלוטין למדיניות המחיקה, וערך שכתבתי על דואו נוסף, דואו סילבר-גרבורג נמחק בטוענה של חוסר חשיבות אנציקלופדית. אני מקווה שבעתיד יתבצע שחזור של הערך, והוא ישוב למרחב הערכים.
בברכה, Chaimkapusta - שיחה 18:45, 7 במאי 2020 (IDT)
שלום חיים, מדהים אותי לשמוע, שדואו סילבר-גרבורג איננו נחשב לבעל חשיבות אנציקלופדית. מוזר שמחקו אותו בלי להתייעץ אתי, מה שעושים בדרך כלל בערכי מוזיקה קלאסית. האם הערך נמצא אצלך בטיוטה? אשמח לקרוא אותו ולהביע דעה. זה מה שמצאתי על הדואו באתר "הבמה", וזה רק במבט חטוף, ומדובר על שנת 2007. ברור שהם ראויים לערך.
 דואו פסנתר סילבר-גרבורג

סיון סילבר וגיל גרבורג הקימו את הרכב הדואו שלהם בשנת 1997 ותוך זמן קצר הפכו לאחד הצמדים המוערכים בעולם המוזיקה הבינלאומי. הביקורות הבינלאומיות מהללות את צמד הפסנתרנים, הזוכים להצלחה ביותר מ 70 ארצות בחמש יבשות.

הקונצרטים הרבים שלהם הביאו אותם לאולמות יוקרה בעולם כגון: קרנגי הול ולינקולן סנטר בניו יורק, אולם הפילהרמוני ו"קונצרטהאוז" בברלין, מוזיקווראיין בוינה, האודיטוריום של רומא, אולם פינלנדיה, בייג`ין, תיאטרון "קולון" בבואנוס איירס, ועוד רבים ומפורסמים.

דואו סילבר-גרבורג מופיע בקביעות עם תזמורות מהטובות בעולם ביניהן, התזמורת הקאמרית הגרמנית, הסימפונית של ברלין, הסימפונית של מלבורן, תזמורת הרדיו של צפון גרמניה (NDR) הקאמריות של מינכן ושטוטגרט, ובארץ עם הפילהרמונית הישראלית, תזמורת ירושלים רשות השידור, הקאמרטה הישראלית, התזמורת הקאמרית הישראלית ועוד.

בין הפסטיבלים הגדולים בהם הופיעו אפשר למנות את: שלזוויג הולשטיין, הפסטיבל הישראלי, פסטיבל הקיץ של טוקיו, קרמלין במוסקבה, סרבנטינו במקסיקו, סגוביה בספרד. כמו כן מופיעים בקביעות בפסטיבלים רבים בגרמניה כגון פסאו, צוויקאו, היטצאקר, דונאו, אלטמול. חברי הדואו מכהנים כמנהלים האמנותיים של פסטיבל מוזיקה מאי ב"בראונלאגר" שבגרמניה.

סיון סילבר ילידת 1976 וגיל גרבורג יליד 1975 למדו עם פרופ` אריה ורדי באקדמיה למוזיקה בתל אביב ובבית הספר הגבוה למוזיקה בהנובר. זכו בפרסים רבים בתחרות בינלאומיות הן בצמד והן כסולנים. מאז שנת 2001 הם מלמדים בבית הספר הגבוה למוזיקה בהנובר, גרמניה.

נקווה שהמחקנים ישתכנעו. אם לא, הזעק אותי ואת ג'אב-ג'אב לעזרה.שלומית קדם - שיחה 19:18, 7 במאי 2020 (IDT)

שלום שוב שלומית , ותודה על ההודעה המהירה. אכן, הערך נשמר אצלי במייל במצב טיוטה. הנה הוא לפנייך להתרשמות, נקווה לטוב! Chaimkapusta - שיחה 19:35, 7 במאי 2020 (IDT)
שלום, חיים. קראתי והתרשמתי. אינני רואה כל סיבה או צידוק למחוק את הערך. מה שיוכל להועיל לו יהיו ערכים נפרדים לסיון סילבר וגיל גרבורג. אחרי ששניהם יוכחלו, אני מציעה לך להעלות אות שוב למרחב הערכים ואם תהיה בעיה - קרא ליחידת השיטור של המוזיקה הקלאסית ונבוא בדהרה.שלומית קדם - שיחה 20:20, 7 במאי 2020 (IDT)
ערב טוב שלומית. בנוגע לבקשתך - אין לי מספיק ידע מוקדם כדי לפתוח ערכים נפרדים לשניהם... אולי, יתכן וכדאי להעביר את המידע שכתוב אודותם באתר "במה", בצורת שתי פסקאות נפרדות בתוך דף הערך של הדואו. מה דעתך? Chaimkapusta - שיחה 20:28, 7 במאי 2020 (IDT)
בוקר טוב שלומית. הוספתי פסקה שלמה אודותיהם בעקבות המידע באתר "במה". אני חושב שבמצבו הנוכחי, הערך בהחלט יכול להיות מועבר למרחב הערכים. ארצה באישורך הסופי לפני שאעשה זאת. בברכה Chaimkapusta - שיחה 11:04, 8 במאי 2020 (IDT)

חיים, עשיתי מעט ויקיזציה ועכשיו הערך שלם ומוכן להעלאה למרחב הערכים הראשי. לא נראה לי שמישהו יוכל להתנגד לכך, אם כי גם במצבו הקודם לא הייתה לכך הצדקה. שלומית קדם - שיחה 11:48, 8 במאי 2020 (IDT)

תודה רבה שלומית על עזרתך הנדיבה! אם כך, אעלה כעת את הערך למרחב הערכים הראשי. כל טוב, Chaimkapusta - שיחה 11:50, 8 במאי 2020 (IDT)

היי וברוך הבא,

אני עוד לא הגעתי למאה עריכות... מקווה שלא יפתחו בהצבעה לפני שאגיע לשם. אשתדל עד היום בערב. אני מזהיר אתכם שאני נעשה מאוד אמוציונלי לפעמים בדיונים הללו... אומנם החשיבות שלהם גבולית, לדעתי, אך מספקת. אם הם לא עוברים יהיו הרבה ערכים נוספים על מוזיקאים שאמורים אז גם להמחק אם משווים ביניהם. כדאי אולי לחשוב על קווים מנחים למוזיקאים בתחום הקלאסי שעדיין חיים, ולבדוק אותם מול הקהילה, לא? בנוגע למרחב הערכים, אשמח אם תהיה לנו הזדמנות לדון באופן מסודר, כל הכותבים, הקבועים והפחות קבועיים, על לאן מועדות פנינו בפורטל הזה. כל טוב, Jab-jab - שיחה 14:33, 8 במאי 2020 (IDT)

הצלחתי! אעקוב אחר הערך. Jab-jab - שיחה 17:45, 8 במאי 2020 (IDT)
שלום Jab-jab! ואכן אתה צודק, חלק מהדיונים הם לא פשוטים אבל עדיין כדאי שנקח בהם חלק. בכל אופן אני מאוד מודה לך על התגובה. Chaimkapusta - שיחה 19:19, 8 במאי 2020 (IDT)

דואו סילבר-גרבורג[עריכת קוד מקור]

הועבר למרחב הערכים הראשי כדואו סילבר-גרבורג. Chaimkapusta - שיחה 11:56, 8 במאי 2020 (IDT)

אני רואה שזה נמחק במחיקה מהירה. זו חוצפה שאין כדוגמתה. ברגעים כאלה אני שוקל פרישה מחודשת... Jab-jab - שיחה 17:48, 8 במאי 2020 (IDT)
היי Jab-jab,שמתי לב לכך גם הרגע... כנראה נצטרך לבקש משלומית שהערך יחזור. מאוד חבל. אנא כתבו על כך בדף השיחה - שיחה:דואו סילבר-גרבורג. שבת שלום, Chaimkapusta - שיחה 19:28, 8 במאי 2020 (IDT)
לדעתי יש גם צורך להרחיב ולנפות. כדאי להביא ראיות שהם ניגנו בערך עם כל תזמורת סדרה קאמרית אפשרית בארץ. אולי יש כתבות. Jab-jab - שיחה 20:37, 8 במאי 2020 (IDT)
תודה Jab-jab. הוספתי עוד מידע לטיוטה מאתר "במה" בנוגע לתזמורות איתן הם נינגו. בנוסף, בקיץ האחרון הם הופיעו עם אנסמבל סולני תל אביב, ולפני כן עם התזמורת הקאמרית הישראלית. Chaimkapusta - שיחה 21:59, 8 במאי 2020 (IDT)
אפשר כמובן להזכיר 30 מקומות שהם ניגנו בהם, אפילו 200. אבל לדעתי זה מגוחך וחבל שאתה צריך להתעסק בזה. רק ככה הערך עשוי לשרוד... בהצלחה. Jab-jab - שיחה 23:14, 8 במאי 2020 (IDT)

כתיבת ערך דואו עדן-תמיר וקישור הערל אליו גם יהיה דבר מבורך כשלעצמו וגם יעזור לערך להיות לא-יתום ואף ייתן לו פרספקטיבה היסטורית. הם כמעט ממשיכי דרכם של עדן תמיר, או לפחות הדואו הישראלי הקבוע שפעם אחריהם. Jab-jab - שיחה 01:09, 9 במאי 2020 (IDT)

למעשה אני רואה שהוא קיים בתוך אלכסנדר תמיר. אולי נשאל את שלומית אם היא חושבת שפיצול יהיה דבר נכון? Jab-jab - שיחה 01:12, 9 במאי 2020 (IDT)

שלום Jab-jab ותודה על תגובתך בדף הטיוטה וכאן. בנוגע לכתיבת ערך דואו עדן-תמיר אתה מאוד צודק. זה מפתיע שהמידע על דואו הפסנתר הידוע בתולדות המדינה, והותיק ביותר (למעלה מ-50) שנים מתמצה במספר פסקאות קטנות. אני מאוד בעד . אכן - רצוי לשאול את שלומית אודות הנושא לפני הפיצול, אני אשאל אותה עכשיו. בברכה, Chaimkapusta - שיחה 11:04, 9 במאי 2020 (IDT)
שלום חיים, אם שמת לב, משתמש:lostam הביע את הסכמתו להחזרת הערך למרחב הערכים. הדרך פתוחה! שלומית קדם - שיחה 18:22, 9 במאי 2020 (IDT)
מצוין! אם כך, אעביר את הערך כעת למרחב הערכים. תודה רבה שלומית! Chaimkapusta - שיחה 20:42, 9 במאי 2020 (IDT)

בדוק עריכות אוטומטית[עריכת קוד מקור]

Nuvola apps korganizer.svg שלום Chaimkapusta,

כפי שניתן לראות ביומן ההרשאות, סומנת כ"בדוק/ת עריכות אוטומטית". על משמעות ההגדרה החדשה שלך ניתן לקרוא בדף "ויקיפדיה:מערכת בקרת שינויים".

בתמצית, אין לסימון זה השפעה מהותית על פעילותך בוויקיפדיה – כל מה שיכולת לעשות עד היום עדיין אפשרי, ומלבד היכולת לערוך דפים שברמת "הגנה מוגברת", לא התווספו לך הרשאות או כלים חדשים. עיקר ייעודו של הסימון הוא להקל על מלאכתם של המנטרים.

בברכה, איתי פ.שיחה 18:52, 25 ביוני 2020 (IDT)

תודה רבה איתי פ. על הסימון, ועל האפשרות לערוך דפים ברמת "הגנה מוגברת". בברכה, Chaimkapusta - שיחה 19:25, 25 ביוני 2020 (IDT)
תודה רבה לך על תרומתך. בהצלחה! איתי פ.שיחה 00:05, 26 ביוני 2020 (IDT)

חדשופדיה - שבוע 28 2020[עריכת קוד מקור]

לוגו חדשופדיה.svg
חַדְשׁוֹפֶּדְיָה
פינת העדכונים של קהילת ויקיפדיה
שנת 2020 – שבוע #28
עודכן ב־9 ביולי
לחתימה על מנוי לידיעון

מפגש קיץ 2020: חגיגת יום הולדת ה-17 לוויקיפדיה העברית, תתקיים הפעם בצורת מפגש ZOOM ביום ראשון 12 ביולי, בשעה 18:00. לפרטים נוספים ראו כאן.

התפרצות נגיף הקורונה בשווייץ[עריכת קוד מקור]

ConstructionClock.svg

שלום Chaimkapusta,
הצבת תבנית "בעבודה" על הערך "התפרצות נגיף הקורונה בשווייץ" ולא ערכת אותו מזה זמן מה. אם העבודה על הערך למעשה נשלמה, יש להסיר את התבנית. אחרת, ברצוני להזכירך כי טרם השלמת את העבודה על הערך. אם בכוונתך לסיים את המלאכה, אזי זו תזכורת, ואם החלטת, למרבה הצער, לזנוח את העבודה על הערך, יש להסיר את התבנית ולהחליפה, במידת הצורך, בתבנית תחזוקת ערכים מתאימה.

בברכה, ידידיה צבאןשיחה • כ' בתמוז ה'תש"ף • 01:26, 12 ביולי 2020 (IDT)

תודה ידידיה צבאן. הסרתי כעת את התבנית. בברכה, Chaimkapusta - שיחה 09:22, 12 ביולי 2020 (IDT)
תודה לך, מה לגבי "התפרצות נגיף הקורונה באמריקה הצפונית"? לילה/יום טוב, ידידיה צבאןשיחה • כ"ד באלול ה'תש"ף • 22:49, 13 בספטמבר 2020 (IDT)
שלום ידידיה צבאן. אכן - ניתן להסיר את התבנית. אני אסיר אותה כעת. המשך יום טוב Chaimkapusta - שיחה 10:55, 14 בספטמבר 2020 (IDT)
שוב תודה, מה לגבי "התפרצות נגיף הקורונה בקוריאה הדרומית"? גמר חתימה טובה, ידידיה צבאןשיחה • ו' בתשרי ה'תשפ"א • 02:14, 24 בספטמבר 2020 (IDT)
שלום ידידיה צבאן - הסרתי את התבנית. שנה טובה וגמר חתימה טובה, Chaimkapusta - שיחה 10:42, 24 בספטמבר 2020 (IDT)

מוזיקה בתקופה המודרנית[עריכת קוד מקור]

שלום חיים,

אשמח אם תקרא את הערך שבכותרת ותביע את דעתך בדף המועמדים להמלצה. תודה, שלומית קדם - שיחה 18:10, 21 ביולי 2020 (IDT)

ערב טוב שלומית, אשתדל לקרוא את הערך עוד הערב. אביע עליו את דעתי מעט לאחר מכן. בברכה, Chaimkapusta - שיחה 19:38, 21 ביולי 2020 (IDT)

תחרות ויקיפדיה אוהבת אתרי מורשת – כתיבת ערכים 2020[עריכת קוד מקור]

שלום רב! מאחר והשתתפת בהצלחה בתחרות בשנה שעברה, אנו מזמינים אותך להשתתף גם השנה! פרטים ניתן לקבל בדף המיזם, מאחלים לך המון הצלחה! ‏Ovedcשיחה 08:11, 26 באוגוסט 2020 (IDT)

תודה רבה ‏Ovedc! אשתדל לכתוב לפחות ערך אחד במסגרת המיזם. בברכה, Chaimkapusta - שיחה 12:01, 26 באוגוסט 2020 (IDT)

הטילדה הרביעית - גיליון 34[עריכת קוד מקור]

טילדה חדשה יצאה ממכבש הדפוס! הטילדה הרביעית חוזרת עם שאלות, מפגשים ותובנות חדשות
דבר העורך • ויקישטעטל • פיצ'רים חדשים למשתמשים חדשים • מיזם צילום אישים • Wiki Talk • סודוקו • תשבץ • קצרמרי אקטואליה • מיזם חודש אסיה • מתקפת איכות על הכניסה ללבנון • הפרלמנט • מפגש קיץ 2020 • קרב איגרוף • תמונות חדשות

HatildaHarviit-chrom.png

We sent you an e-mail[עריכת קוד מקור]

Hello Chaimkapusta,

Really sorry for the inconvenience. This is a gentle note to request that you check your email. We sent you a message titled "The Community Insights survey is coming!". If you have questions, email surveys@wikimedia.org.

You can see my explanation here.

MediaWiki message delivery - שיחה 21:51, 25 בספטמבר 2020 (IDT)

בית הכנסת הגדול (רמת גן) – הפסקה "תיאור"[עריכת קוד מקור]

שלום, לא מקובל להצמיד הערת שוליים בשורת כותרת; במקרה הזה רצוי להעביר את הקישור לפרק "קישורים חיצוניים". חזרתישיחה 12:26, 2 באוקטובר 2020 (IDT)

תודה חזרתי, אשנה זאת בקרוב. Chaimkapusta - שיחה 14:17, 2 באוקטובר 2020 (IDT)

חדשופדיה - 2020 שבוע 43[עריכת קוד מקור]


חדשופדיה - 2020 שבוע 43[עריכת קוד מקור]

לוגו חדשופדיה.svg
חַדְשׁוֹפֶּדְיָה
פינת העדכונים של קהילת ויקיפדיה
שנת 2020 – שבוע #43
עודכן ב־18 באוקטובר
לחתימה על מנוי לידיעון

מתקיים סקר אודות אודות הכלים למשתמשים חדשים כאן. • מיזם 300,000 ערכים יצא לדרך! מוזמנים להשתתף ולהרחיב, להשלים, לשכתב, לערוך ולכתוב ערכים במסגרתו.