שיחת משתמש:Chaimkapusta

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בקשה[עריכת קוד מקור]

אהלן, רוצה לאחד כוחות לטובת המטלה? תוכל למצוא אותי בקבוצה 03 :) Evyaco (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

כן , למה לא? Chaimkapusta (שיחה | תרומות | מונה) לא חתמ/ה

ברוך הבא[עריכת קוד מקור]

العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Chaimkapusta, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,

כמו כן, בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. ובסוף קטע שנכתב בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן, חשוב להקפיד עליה.. בברכה אמא של גולן - שיחה 15:18, 5 בדצמבר 2018 (IST)

אמא של גולן, תודה על ההערה. חיים.

Geography Now[עריכת קוד מקור]

Text document with red question mark.svg

שלום Chaimkapusta,
אחד מעורכי ויקיפדיה קרא את הערך Geography Now שכתבת ולא הצליח להבין ממנו את חשיבותו האנציקלופדית של מושא הערך. הערך סומן כערך הדורש הרחבה בפתיח באופן כזה שחשיבותו תהיה ברורה לקוראים, או כדרוש גיבוי בסימוכין חיצוניים ממקורות שיגבו את חשיבותו. ערך שחשיבותו האנציקלופדית איננה ברורה עלול להימחק, ודיון על כך מתקיים בדף השיחה של הערך.

בברכה, (שימנשמע?) מה, אין? 15:44, 9 באוגוסט 2019 (IDT)

הפועל רמת-גן גבעתיים[עריכת קוד מקור]

שלום Chaimkapusta, ותודה על תרומתך לוויקיפדיה.
שינית את שמו של הערך הפועל רמת-גן גבעתיים ללא דיון מקדים. על פי מדיניות ויקיפדיה, יש לקיים קודם דיון בדף השיחה של הערך, ולהציב בדיון תבנית {{שינוי שם}}.

מכיוון שהליך זה לא נעשה, בוטלה ההעברה. נא הקפד לנהוג כך בעתיד.

אשמח לעזור לך בשאלות נוספות.
בברכה, דגש חזק - שיחה 16:14, 25 באוגוסט 2019 (IDT)

תודה לך, אפעל לפי ההנחיות Chaimkapusta - שיחה 16:15, 25 באוגוסט 2019 (IDT)

קטגוריות חדשות[עריכת קוד מקור]

שלום חיים. ראיתי כמה קטגוריות שיצרת ורציתי להעיר לך משהו. קטגוריות חדשות צריך לקשר לקטגוריות אחרות בדיוק כמו שמקשרים ערכים לקטגוריות. וכן, צריך לקשר אותן לבינוויקי. קח את זה בבקשה כביקורת בונה. תודה על תרומתך לויקיפדיה העברית. גיא - פתרון למחיקה 17:56, 30 באוגוסט 2019 (IDT)

תודה גיא על הערתך החשובה. אשתדל לפעול כך בהמשך. Chaimkapusta - שיחה 17:57, 30 באוגוסט 2019 (IDT)

תעתיק האות W[עריכת קוד מקור]

שלום,

שמתי לב שהתחלת לעבוד על לארי איש הכבלים. אני מפנה את תשומת לבך להחלטתנו לגבי התעתיק לאות W:

על פי כללי הכתיב חסר הניקוד של האקדמיה ללשון העברית, שהתקבלו בוויקיפדיה, וי"ו עיצורית (העיצור W או V) נכפלת כשהיא באמצע מילה, למשל: תקווה, זווית. האות אינה נכפלת בראש המילה ובסופה, למשל: ויקיפדיה, ורד, ותיק, צו. וי"ו בראש מילה נכפלת כאשר לפניה מצטרפת אחת מאותיות השימוש (מש"ה וכל"ב), אך לא אחרי וי"ו החיבור. לכן מהמילה "ויקיפדיה" נקבל "בוויקיפדיה", אך "וויקיפדיה" (כלומר וּוִיקיפדיה), ומהמילה "וֶרד" נקבל "הוורד", אך "וורד" (כלומר וּוֶרד). הכלל אינו תקף למקרים שבהם תנועת O או U מופיעה לאחר וי"ו עיצורית. במקרים אלה יש להכפיל את האות, כי אחת האותיות משמשת עיצור, והשנייה אם קריאה; למשל: "וושינגטון" או "ווד".

על כן כשיש צירוף של WI בתחילת מילה יש לתעתק "וי" ולא "ווי". גילגמש שיחה 10:21, 8 בספטמבר 2019 (IDT) גילגמש שיחה 10:21, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

תודה על העדכון, אתקן כנדרש. בברכה, Chaimkapusta - שיחה 11:09, 8 בספטמבר 2019 (IDT)
בשמחה. גילגמש שיחה 17:19, 8 בספטמבר 2019 (IDT)

הערת ניסוח[עריכת קוד מקור]

הי, בערך הגלידות של פלדמן כתבת "נכון להיום"". ניסוח זה בעייתי כי לעיתים הוא מתיישן ואחרי שנים לא ברור למתי היה נכון המידע. על כן רצוי לרשום "נכון ל-(תאריך/ שנה)". חג שמח אמא של גולן - שיחה 11:40, 15 באוקטובר 2019 (IDT)

הי אמא של גולן, תודה על ההערה. אני אשתדל לנסח זאת להבא באופן מדויק יותר (לפחות של השנה הרלוונטית כמינימום). חג שמח Chaimkapusta - שיחה 20:06, 15 באוקטובר 2019 (IDT)