שיחת משתמש:DGtal

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ברוכים הבאים!

נא לא להשאיר הודעות חדשות כאן, אלא רק בתחתית הדף (מומלץ להשתמש בכפתור + שבראש הדף). תודה.

לתשומת ליבכם: אינני עונה בשבתות וחגים.

קטגוריות סגל התאגיד[עריכת קוד מקור]

Ovedc הסכים בדף שיחה שלו לביטולי תתי הקטגוריות . אני לא יודעת איך מבטלים דף קטגוריה, אשמח שתעשה זאת. --Midrashah - שיחה 11:24, 25 במאי 2017 (IDT)

תתחילי מלרוקן את הקטגוריה מתכולתה. בסיום כתבי בקשה בוק:במ. יישר כוח, ‏DGtal‏ - שיחה 11:27, 25 במאי 2017 (IDT)
רוקנתי מתוכן את התתי קטגוריות. אתה יכול כעת לפנות לוק:במ, כי פשוט לא עשיתי זאת אף פעם... ?--Midrashah - שיחה 14:21, 25 במאי 2017 (IDT)
כיוון שאני רואה שהדיון לא מיצה את עצמו ולא כולם מסכימים עם המחיקה עדיף לחכות. למחוק תמיד אפשר. ‏DGtal‏ - שיחה 14:57, 25 במאי 2017 (IDT)

רשימת חברי הכנסת בליכוד[עריכת קוד מקור]

אנא היכנס לדיון פה. – אסף (Sokuya)שיחה 04:30, 11 ביוני 2017 (IDT)

קטגוריה עם ערך יחיד[עריכת קוד מקור]

משתמש DGtal, קטגוריות עם ערך יחיד צריכות להימחק. כל הקטע בקטגוריה הוא שיהיו בה הרבה ערכים. ברגע שבאמת יהיו בויקיפדיה 5 ערכים על המשפחה תהיה לזה הצדקה. כרגע הערך צריך להיות רק בוך הסדרה. משתמשון - שיחה 11:13, 20 ביוני 2017 (IDT)
כן ולא. הכלל הוא שאין ליצור קטגוריה בלי 5 פוטנציאל ל-5 ערכים ומומלץ לא ליצור קטגוריות שאין בהם בפועל 5 ערכים, אבל לא תמיד מוחקים קט' קטנה שיש בה פוטנציאל ברור ל-5 גם אם היא כרגע כמעט ריקה. במקרה הזה הקטגוריה, ריקה ככל שתהיה, יכולה בעזרת הקישור לבינוויקי וויקישיתוף, לעזור גם במצבה הנוכחי לחלק מהקוראים. תקן אותי אם ההגיון שלי מופרך. בברכה, ‏DGtal‏ - שיחה 11:19, 20 ביוני 2017 (IDT)
לדעתי יש סיכוי לדחוף כמעט בכל קטגוריה 5 ערכים אבל אני אשאיר את זה. משתמשון - שיחה 11:38, 20 ביוני 2017 (IDT)
בהרבה תחומים אתה צודק, אבל לא תמיד. יהיה מאוד מאתגר להצדיק קטגוריה על עיר אובות, על רוב הטקסונים שהם סוג ומין יחיד או על כוכבי שביט. ‏DGtal‏ - שיחה 12:05, 20 ביוני 2017 (IDT)

טיוטה גנוזה[עריכת קוד מקור]

שלום DGtal, נראה שמספר דפים שבהם כתבת או ערכת בעבר עדיין נמצאים במצב טיוטה ולא נערכו זמן רב: טיוטה:נהג בט"ש, טיוטה:פינוי התנחלויות - טיהור אתני (סרטון), טיוטה:Structural transference, טיוטה:חיים אלעזר וואססערטהייל.

דפי טיוטה אינם נגישים כמו ערכים רגילים לכלל הקוראים, ולכן חשוב לנו לוודא שהם לא נשכחו ללא סיבה. נודה לך אם תקדיש מספר דקות מזמנך לטיפול בהם:

  • אם הטיוטה מוכנה להיות ערך של ממש בוויקיפדיה, אנא פנו לויקיפדיה:העברת דפי טיוטה ובקשו עזרה בהעברת הטיוטה, או העבירו אותה בעצמכם. כך כלל הקוראים יוכלו להנות מערך חדש!
  • אם הטיוטה בעבודה אתם מוזמנים להמשיך לשפר אותה. אם אתם זקוקים לעזרה בהשלמתה אנא פנו לדלפק הייעוץ לעזרה או לחממה לבקשת ליווי אישי. אל תתביישו לבקש עזרה, עורכים רבים ישמחו לסייע.
  • אם הטיוטה כבר עברה למרחב הערכים, רק בשם אחר, אנא בקשו בויקיפדיה:בקשות ממפעילים למזג או למחוק אותה. לא לשכוח לציין את שם הדף הקיים במרחב הערכים ושם הטיוטה.
  • אם ההחלטתם לוותר על כתיבת הדף אנא בקשו את מחיקתה בויקיפדיה:בקשות ממפעילים.
  • אם אינכם הכותבים העיקריים של הטיוטה, אנא הפנו את ההודעה לכותבה במידה ולא קיבל הודעה זו.

תודה, EranBot - שיחה 17:29, 23 ביוני 2017 (IDT)

אסף וול + ההיסטוריה של העם הפלשתיני (ספר)[עריכת קוד מקור]

לבקשתך. תעיף מבט. הספר הוא תרגום של הערך מהאנגלית (צריך אולי הגהה - השתמשתי בכלי הממוכן (ושכתבתי את כל הצרות של התרגום)) - הערך על וול עצמו יצרתי מאפס, ואני כנראה פחות מכיר את עלילות "גורנישט" ממך - שווה שתראה אם יש מה לשפר שם.Icewhiz - שיחה 12:37, 2 ביולי 2017 (IDT)

תודה, שיפרתי בקטנה (מה שכן, השקעתי בוויקינתונים של שני הערכים). צפה לטראפיק משמעותי בהתחלה. אחר כך נראה כבר. תודה רבה רבה, ‏DGtal‏ - שיחה 14:03, 2 ביולי 2017 (IDT)

סנטה קלאוס[עריכת קוד מקור]

הוא דמות אמיתית לחלוטין <: סבא ג׳פטו - שיחה 14:21, 16 ביולי 2017 (IDT)

קישור אם קיים[עריכת קוד מקור]

היי DGtal, בהקשר לעריכה שלי בספריות לאומיות, לא נהוג להשתמש ב{{קישור אם קיים}} בערכים וכנראה שאין לזה הצדקה בדף זה - אם יש מקום לקישורים אלו, ראוי לקשר לדפים, ואם אין מקום לקישורים יש להשתמש בטקסט רגיל. {{קישור אם קיים}} מיועדת לשימוש בתבניות, כאשר כותב התבנית לא יכול לשפוט בעצמו האם יש או אין חשיבות לכתיבת ערך על הנושא - לדוגמה בתבנית:הארץ יוצרי התבנית לא בהכרח יודעים האם הכתב הוא עורך בכיר שראוי שיכתב עליו ערך, או עורך זוטר שאין הצדקה לערך בנושא ולכן התבנית תדע על פי שם הכתב האם להוסיף קישור או לא בהינתן קיום הערך. במקרה של ספריות לאומיות אין פרמטר חופשי בתוך התבנית. בברכה, ערן - שיחה 19:03, 30 ביולי 2017 (IDT)

הסיבה לקישור אם קיים בערך הזה לכל אורכו (במקום בו כבר נכתב ערך שזיהיתי הסרתי את התבנית) היא שבזמן יצירת הערך הרשימתי היו בערך יותר ממאתיים ספריות בלי ערך עליהן וגם כיום בקטגוריה:ספריות לאומיות יש רק 29 ספריות כשלכל המאתיים פלוס (יש מדינות עם יותר מס"ל אחת) יש פוטנציאל לערך. המצב בו יש ערך עם כמעט מאתיים שורות אדומות נראה לי כל כך צורם שעדיף שזה יישאר עם התבנית. ‏DGtal‏ - שיחה 08:26, 31 ביולי 2017 (IDT)

בקשר לערך "כתיבה בחלל הפנימי"[עריכת קוד מקור]

שלום לך, מאחר ואני חדש בענייני ויקיפדיה, אשמח אם תייעץ לי מה עלי לעשות כדי למנוע את מחיקתו של הערך. מדובר בשיטה בת 4 שנים שמתורגלת ע"י עשרות אנשים וזוכה לעניין הולך וגובר. אני רואה בהשארת הדף ערך רב לציבור הגולשים המתעניינים בתחום. אני רואה שערכים כמו קשיבות, דמיון מודרך ושיטות רבות אחרות זוכות לערך לגיטימי. הן אמנם פופולריות יותר ובעלות וותק רב יותר, אבל אני מאמין שרייטינג הוא לא המדד המרכזי. שוב, אשמח מאד אם תוכל להנחות אותי. תודה רבה!תר - שיחה 12:58, 30 באוגוסט 2017 (IDT)

קטגוריה:חסידות קאליב[עריכת קוד מקור]

שלום וברכה, ביטלתי את עריכתך ביצחק אייזיק טויב. אמנם בטעות, (שיחקתי עם HotCat) אך אין כזו קטגוריה. אתה מתכוון ליצור אותה? יוני - שיחה 15:33, 31 באוגוסט 2017 (IDT)

כבר יצרתי. ‏DGtal‏ - שיחה 15:33, 31 באוגוסט 2017 (IDT)
סליחה! יוני - שיחה 15:34, 31 באוגוסט 2017 (IDT)

בְּנַיִּי לַפֶּה[עריכת קוד מקור]

על סמך מה החלטת שהיא קונסרבטיבית? אתמול לא הצלחתי למצוא בשום מקום את השיוך שלה לאף אחת מהתנועות. Eladti - שיחה 13:43, 5 בספטמבר 2017 (IDT)

הנחתי, אולי בטעות, שאם היא קיבלה סמיכה ב-JTS היא קונסרבטיבית. עכשיו מצאתי גם אסמכתא באתר Forward (ראה בשורה השלישית - Conservative | Jewish Theological Seminary). ‏DGtal‏ - שיחה 14:10, 5 בספטמבר 2017 (IDT)
אשמח אם תוסיף את זה בפתיח של הערך (יש שם דרישה למקור) Eladti - שיחה 14:14, 5 בספטמבר 2017 (IDT)
Done טופלDGtal‏ - שיחה 14:30, 5 בספטמבר 2017 (IDT)

וק:לוח[עריכת קוד מקור]

בשקט:תלמוד, למשל. שיר § שיח § 12:57, 6 בספטמבר 2017 (IDT)

אם תסתכל בתרומות שלי תוכל לראות מה כבר נעשה. שיר § שיח § 12:58, 6 בספטמבר 2017 (IDT)
שיר ראיתי חלק. אני ממליץ בחום לרכז במקום אחד (כנראה שיחה:תלמוד) את הדיון כי זה משפיע על הרבה מאוד ערכים. שווה גם להציץ במיזמי ויקי אחרים ולראות מה קורה שם. ‏DGtal‏ - שיחה 16:18, 6 בספטמבר 2017 (IDT)

בנוגע לערך כיסוי ראש לנשים (הלכה)[עריכת קוד מקור]

ישנו דיון בדף השיחה, אודות השינויים שהכניס מנוחה. מדובר בערך מאוד נפיץ, כאשר כל שינוי של מילה לכאן או לכאן משנה את התוכן, ובדף השיחה יש קילומטרים של דיונים על כל תג ותג. מנוחה או בשמו הקודם משה דער שמעש הכניס שינויים מפליגים בערך, ללא כל דיון בדף השיחה, הוא מחק קישורים והכניס קישורים אחרים, שזו השחתה כפשוטה, הוא הכניס מלל לא אנציקלופדי בעליל, ודעה סלקטיבית. בדף השיחה נוצר רוב נגד עריכותיו, והוא משחזר שוב ושוב את עריכותיו, כשהוא משחית את הערך שנוצר ע"י עמל רב וצוות של עורכים (תוכל לקרוא בדף השיחה). יש להפעיל הגנה על הערך, ולחסום שינויים ללא דיון מקדים בדף השיחה ורוב של עורכים בעד העריכה. א. בן פורת - שיחה 10:44, 7 בספטמבר 2017 (IDT)

אין לי יכולת כרגע להתייחס לגופו של עניין. אבקש ממפעיל אחר להחזיר לגרסה יציבה ולנעול עד שתהיה הסכמה/בוררות. ‏DGtal‏ - שיחה 10:47, 7 בספטמבר 2017 (IDT)
תודה רבה. א. בן פורת - שיחה 10:48, 7 בספטמבר 2017 (IDT)
 :פשוט לא נכון. לא היו שום דיונים כמעט על כלום., ואם היו הנל הכניס את עריכותיו בלי להתחשב בדעות אחרות שהובאו בדף. ובנוסף, הוא בא באיצטלה של חרד לדיונים ועריכות וקישורים. הוא בא ומחק קישור מנהג של קישוט שהיו עליו דיונים על כל תג, כיצד ואיך ואיפה הוא יכנס. במקום לנהל דיון בדף שיחה על כל שינוי ושינוי הוא מוחק את כל מה שאחרים הכניסו כולל עריכות לשון , כמו שהעירו לו על זה. הגרסה היציבה שהוא מוחק קיימת מ2.8 ואי אפשר למחוק אותה בלי דיון. השתוללתו מעידה על נזקים שהוא גורם. ויש להעמידו במקומו. מנוחה - שיחה 10:51, 7 בספטמבר 2017 (IDT)
למרבה המזל, עורכים נוספים בויקיפדיה היו שותפים ליצירת הערך הזה, והם עדים להשחתה שלך, וגם מגיבים בדף השיחה. אתה יכול בינתיים להמשיך בשלך. א. בן פורת - שיחה 10:54, 7 בספטמבר 2017 (IDT)
מה מזל ? היחיד שקורא לעריכה לגיטימית השחתה הוא אתה וההגחה מהפינה פתאום מראה על רצון לקלקל ולא לתרום. אחרי שלדעתך כל הגיג שהכנסת אתמול זכאי להגנה מ2014? מה גם שכל העורכים האחרים הוסיפו וכמעט לא שינו. אתה נוהג כנגד כל כלל קיים. מנוחה - שיחה 11:01, 7 בספטמבר 2017 (IDT)

הבחירות לכנסת העשרים[עריכת קוד מקור]

דיגיטל, שלום רב! הייתי רוצה להפנות את תשומת לבך לערך הנ"ל. מדוע אתה חושב שראוי כי מפלגת זהות תופיע בו? אני לא מתכוון למחוק אותה לעת עתה (מחקתי אותה משום שאנונימיים כתבו על הרבה מאוד מפלגות שוליות והערך היה גדול מדי), רק רוצה לשמוע את דעתך. כובש המלפפונים - שיחה 17:19, 12 בספטמבר 2017 (IDT)

אני מניח שכווונתך לערך הבחירות לכנסת העשרים ואחת (זהות לא הייתה קיימת בזמן הבחירות הקודמות). בערכים על מערכות בחירות אין סיבה מוצדקת שלא להזכיר את כל המפלגות המתמודדות, אז כשיש מידע מהימן ובדוק אין סיבה לא לציין את זה גם אם מדובר במפלגה שלא צפויה לעבור את אחוז החסימה. באופן טבעי מוקדם מאוד לכתוב על ההיערכות של רוב המפלגות כי יש לך במקרה הטוב דיבורים באוויר או ניחושים מושכלים של פרשנים וכתבים לגבי עתיד המפלגות השונות, אז לא הייתי בשלב זה כותב אם מפלגה קטנה פלונית תרוץ או לא אלא אם יש הודעה רשמית בנושא (ונדיר שתמצא הודעות כאלו בשלב מוקדם כזה). זהות היא החריג כי יש כאן הליך פריימריז מסודר (עם כמה מאפיינים חדשניים שטרם נראו בישראל) וזה ראוי לציון לא פחות מהפריימריז לראשות המפלגה שהוכרזו בליכוד (שבוטלו כי היה מתמודד יחיד), בעבודה ובבית היהודי. כמובן שהכל צריך להיות בפרופורציה יחסית. ‏DGtal‏ - שיחה 20:32, 12 בספטמבר 2017 (IDT)
בסדר גמור. תודה! כובש המלפפונים - שיחה 10:16, 14 בספטמבר 2017 (IDT)

רפאל ברנז[עריכת קוד מקור]

שלום! תודה על מחיקת הערך הנ"ל! האם תוכל בבקשה לארכב את המידע שהיה בו בארכיון מיזם הח"כים הפוטנציאליים למען הדורות הבאים? תודה, ‏עמיחישיחה 09:53, 24 בספטמבר 2017 (IDT)

אני חושב שזה מיותר. אם הוא יופיע ברשימה לכנסת ה-21 או ה-22 יהיה אפשר לציין שיש ערך מחוק עליו ולרשום הנחייה שבמקרה של בחירה לבקש את שחזור הערך (ואז לעדכן כמובן). ‏DGtal‏ - שיחה 09:58, 24 בספטמבר 2017 (IDT)
הארכיון נועד בדיוק בשביל זה. לא כולם יידעו או יזכרו שהיה עליו ערך פעם. במיוחד אלה שאינם ויקיפדים. וגם להם נועד המיזם וארכיונו. ‏עמיחישיחה 22:56, 24 בספטמבר 2017 (IDT)
תוכל לשלוח לי מיקום מדוייק אליו להעביר את המידע? תודה, ‏DGtal‏ - שיחה 23:25, 24 בספטמבר 2017 (IDT)
ויקיפדיה:מיזמי ויקיפדיה/ח"כים פוטנציאליים/ארכיון#מפלגת ש"ס. ‏עמיחישיחה 23:35, 24 בספטמבר 2017 (IDT)

שושנה בורוכוב[עריכת קוד מקור]

תודתי על הבעת התנחומים שהעברת לי בדף השיחה שלי. לגבי שושנה, אמשיך להגן על חשיבותו של הערך.

בברכת גמר חתימה טובה, אברהם אמיר - שיחה 10:44, 28 בספטמבר 2017 (IDT)
גמר חתימה טובה. נראה שהדעות בדף השיחה נוטות להסכים איתך ובכוונתי לכבד את עמדתכם. בברכה, ‏DGtal‏ - שיחה 11:00, 28 בספטמבר 2017 (IDT)

עריכת הערך אנתרופוסופיה[עריכת קוד מקור]

שלום רב, אני מנסה ללא הצלחה יתרה לכתוב מחדש את הערך: אנתרופוסופיה. הוא כתוב לא טוב, לא מקצועי ולוקה בחסר. אשמח לקבל הדרכה טלפונית אם אפשר. תודה, גלעד

תיקנת אותי לא נכון בדף של קורס טייס[עריכת קוד מקור]

רשמתי שם שאת הקא״מ עושים אל הלביא ומחקת את זה, אבל כן עושים אותו על הלביא, אני לא מדבר על מטוס הקרב הישן אלא על מטוס האימונים האיטלקי (אני יודע את זה כי אני נפל של קורס טיס)

תבנית ברוכים הבאים לכתובת IP???[עריכת קוד מקור]

מה הפשט??? בקרה וייעוץשיחה • ג' בחשוון ה'תשע"ח • 00:04, 23 באוקטובר 2017 (IDT)

למיטב ידיעתי כתובות IP כוללות רק ספרות ולא אותיות. תקן אם טעיתי. ‏DGtal‏ - שיחה 00:05, 23 באוקטובר 2017 (IDT)
זה IPv6. כלומר אנונימי לכל דבר ועניין. חזרתישיחה 00:07, 23 באוקטובר 2017 (IDT)
לומדים משהו כל יום. תודה, ‏DGtal‏ - שיחה 00:08, 23 באוקטובר 2017 (IDT)