שיחת משתמש:Daliaw

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Daliaw, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 13:30, 19 בדצמבר 2012 (IST)

קאמיל פאליה[עריכת קוד מקור]

שלום דליה, גיליתי אותך כאן. הדף שלך במעקב שלי, ואני אשמור את הערך עבורך. יצרת 4 טיוטות: 1. משתמש:Daliaw/קמיל פאליה 2. משתמש:Daliaw/קמיל אן פאליה 3. משתמש:Daliaw/ קמיל פאליה 4. משתמש:Daliaw/טיוטה שהסרת את כל תוכנו. איזה דף טיוטה יהיה הדף שבו תערכי את הערך? אני ממליצה כדי למנוע בלבול, למחוק את הטיוטות שאינך משתמשת בהן. בויקיפדיה האנגלית שם הערך הוא Camille Paglia ראי (אנ'). בכל מקרה ההחלטה על שמו הסופי של הערך יכול להיעשות בזמן העברה למרחב הערכים. אז אל תשברי את הראש עכשיו.

אם יש לך שאלות שאלי אותן כאן. הדף הזה במעקב שלי. ואני אסייע לך. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 13:42, 19 בדצמבר 2012 (IST)

הי דליה, מה קורה עם הערך שלך? חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 20:38, 30 ביוני 2013 (IDT)
הי דליה, הם ויתרת על כתיבת הערך קמיל פאליה? אנא עדכני אותי. תודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:24, 7 בספטמבר 2013 (IDT)

משתמש -> משתמשת[עריכת קוד מקור]

Another hermaphrodite symbol transparent.svg

ויקיפדיה מאפשרת לך לבחור אם המערכת תתייחס אליך כ"משתמש" או כ"משתמשת". ברירת המחדל של המערכת הוא פנייה בלשון זכר, אך באפשרותך לבחור האם להשאיר ברירת מחדל זו על כנה, או לשנותה. אם ברצונך לשנות את העדפות המגדר, יש להיכנס לדף ההעדפות שלך (קיים קישור נוסף בראש הדף) ולבחור את המגדר הרצוי לך על ידי סימון "היא עורכת דפים בוויקי". אז, יש לשמור את השינוי. שינוי זה ישפיע גם על האופן בו ייקרא הדף האישי שלך, קרי, האם יתחיל ב"משתמש" או "משתמשת", לפי בחירתך.

בברכה, חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 13:42, 19 בדצמבר 2012 (IST)

משתמש:Daliaw/קמיל פאליה[עריכת קוד מקור]

שלום דליה, שמחתי לראות שהתחלת לעבוד על הערך. עדיין יש לך עבודה רבה בהוספת קישורים פנימיים, הערות שוליים, מקורות בפרק לקריאה נוספת, עיצוב קישורים חיצוניים ועוד. אני עומדת לרשותך כאן בכל שאלה. ואשתדל לסייע לך. אני גם מפנה את תשומת ליבך שבכל שם המוזכר בערך שיש עליו ערך בוויקיפדיה העברית לא נהוג לציין את שמו באנגלית, כי הוא מופיע בערך על הדמות. זה פוגע ברציפות הקריאה. ראי למשל קייט מילט. יש ערך עליה ועל רבים נוספים. זה חלק מהעבודה שאת צריכה עוד לערוך. בהצלחה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 18:23, 14 ביוני 2014 (IDT)

שלום דליה, שימי לב שלא מקשרים ישירות מתוך הטקסט לאתר אינטרנט גם לא לוויקיפדיה האנגלית. יצרת קישור לערך על ספר. אם הספר ראוי לערך, יש להשאיר קישור אדום לשמו (אם תורגם לעברית, אז בעברית) בסוגריים כותבים את השם באנגלית. את הקישור לערך אפשר לעשות דרך הערת שוליים.
בנוסף יש כפילות בנושא הספרים, יש פרק מיוחד שבו את נותנת פסקת משנה לכל ספר ועוד פרק מפרסומיה. יש רק ספר אחד שלא נמצא בשניהם. אין טעם בכפילות הזאת, היא רק מבלבלת. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 09:24, 21 ביוני 2014 (IDT)
שלום דליה, מה קורה עם העבודה על הערך? ראי הערותיי הקודמות. אני גם ממליצה להוסיף הערות שוליים במקורות. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 05:23, 13 ביולי 2014 (IDT)
שלום דליה, לא ענית לי. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 10:56, 7 באוגוסט 2014 (IDT)
שלום דליה, התחלת לכתוב את הערך לפני שנתיים!!!! ראיתי שעשית עריכה גדולה מאד ב- 10 באוגוסט והוספת גם מקורות.
אני מפנה את תשומת לבך לפסקה" "פאליה עובדת במערכת עיתון הקלאסיקות ומדעי הרוח "classics and humanities journal Arion וכותבת טור חודשי עבור salon.com מאז סוף שנות ה-90 (כיום בהפסקה). פאליה דיווחה כי היא עובדת כיום על "מחקר באמנות החזותית המיועד לשמש כספר נלווה לספרה Break, Blow, Burn. ערך בוויקיפדיה אינו כתבה בעיתון, אין תאריך המוצמד לטקסט לכן לא כותבים כיום אלא מצמידים תאריך. מה שנכון היום לא בהכרח נכון מחר. לכן יש גם לנסח את המשפט עובדת במערכת למשל נכון לשנת 2014 פאליה עובדת וכו'.
בנוסף אני מבקשת שתסירי את הקישורים החיצוניים שכתבת מתוך הטקסט למשל הקישור: {{קישור כללי|כותרת=salon.com|כתובת=http://www.salon.com/}}. קישורים כאלה לא נהוגים בוויקיפדיה. ראשית לא מקשרים ישירות לאתר חיצוני מתוך הטקסט. אפשר לקשר דרך הערת שוליים. בנוסף קישורים חיצוניים יש לעשות על פי המתכונת הבאה: [http://www.salon.com/ salon.com] שנותן את התוצאה הבאה salon.com.
אני מחכה להתייחסותך. שנה טובה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה ממשיך 05:10, 23 בספטמבר 2014 (IDT)