שיחת משתמש:Dani polaris

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
العربية | English | español | italiano | עברית | русский
Movicon-regards.gif
שלום, Dani polaris, וברוך בואך לוויקיפדיה!
כדי לסייע לך להצטרף לעורכים ולעורכות באפשרותך:

If you can't read Hebrew, click here.בברכה,
Itzuvitשיחהויקיפדיה בצבע 01:09, 24 בינואר 2012 (IST)

קישור למיזם ויקיפדיה אוניברסיטת חיפה[עריכת קוד מקור]

שלום דני. ראה בבקשה ויקיפדיה:כתיבה בוויקיפדיה כמטלה אקדמית/מדעי הרוח - אוניברסיטת חיפה. בדף זה אני רושמת את כל הערכים המועלים במסגרת המיזם. הוספתי את תבנית בעבודה אקדמית על הערך ציר דגים בתקופה הרומית במצדה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 07:32, 24 בינואר 2012 (IST)

מדריך לכתיבה טכנית בויקיפדיה[עריכת קוד מקור]

הדרכה טכנית בכתיבה בויקיפדיה - מיזם אוניברסיטת חיפה.pdf

אני מזכירה שלעזרתך עומד המדריך המרכז את עיקרי ההנחיות החשובות לכותב ערך בויקיפדיה, והוא עוזר ומסייע בויקיזציה של הערך. לחיצה על קובץ המדריך תעלה אותו, ניתן לדפדף בין הדפים. המדריך נותן דוגמה בסיסית לעריכה, וכן קישור למדריך מפורט יותר בויקיפדיה. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 07:32, 24 בינואר 2012 (IST)

חתימה והזחה[עריכת קוד מקור]

בדפי שיחה נהוג לחתום באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם. חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 07:32, 24 בינואר 2012 (IST)

ציר דגים בתקופה הרומית במצדה[עריכת קוד מקור]

שלום דני, להלן הערות ראשונות:

  1. קבצי תמונות. אפשר להכניס לערך רק קבצים שהועלו לויקישיתוף או לויקיפדיה העברית. כמובן יש להכניס את התמונה בשם הקובץ כפי שהועלה. אם התמונות נמצאות בויקיפדיה עליך להשתמש בתבנית הבאה הוסיפו לערך: [[קובץ:PictureFileName.jpg|שמאל|ממוזער|250px|כיתוב תמונה]]
  2. זכור שיש ערך בשם גארום ולכן הערך צריך להתמקד בעיקר בנושאו בתוקפה הרומית במצדה עם הסבר קצר מהו ציר הדגים הזה. ייתכן ויש מקום להוסיף לערך גארום חלק מהמידע שהוספת לערך. זה היתרון בקישוריות בויקיפדיה.
  3. אין מקום לפרק סיכום ומסקנות. זה ערך בויקיפדיה לא עבודה שמגישים למרצה האוניברסיטה, ולכן יש להתאים את מבנה הערך לויקיפדיה.
  4. פרק ביבליוגרפיה, צריך להקרא ל"קריאה נוספת".
  5. אני מפנה את תשומת לבך לקיומו של הערך חקר עצמות דגים עתיקים. כדאי למצוא דרך לשלבו בערך.

הערות נוספות בהמשך במידת הצורך, בהתאם להתקדמות בעבודה חנה Hanayשיחהמיזם אוניברסיטת חיפה יצא לדרך 09:03, 24 בינואר 2012 (IST)