שיחת משתמש:DarkDiamonD

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית

הגעתם למשיבון הויקימטי של DarkDiamonD אנא השאר הודעה לאחר הביפ

ביפפפפפפ![עריכת קוד מקור]

עכשיו הבנתי!!! אוקי, האם לפחות אני יכולה לשכתב את מה נכתב לצורה אחרת, יותר יפה מאשר סתם רשימה ארוכה וחסרת תועלת? (כגון היסטוריה וכעת וכו') ושאף אחד לא ימחוק את זה?

וכמובן, מבקשת אני ממך סליחה, מבורותי, לא ידעתי זאת!!!

את תמיד יכולה לשנות וגם מוזמנת לעשות כן. ‏DarkDiamonD‏ • שיחה 20:36, 23 ביולי 2007 (IDT)

אני עוקב אחרי הערך "שליחי הבלוז" ולכן הגעתי לשיחתך עם סאני. רק רציתי להעיר על כך שאתם מנהלים את השיחה בשני דפים שונים וזה לא נהוג כי ככה קשה לעקוב. על שאלה, הערה או הארה יש לענות בדף בו היא נכתבה. וגם ממולץ להצמיד כל הודעה לקודמת לה (אם הן קשורות) ולהוסיף בהתחלה את הסימן ":" יום חמים נעים! לוקי 15:57, 8 באוגוסט 2007 (IDT)


בומבמלה[עריכת קוד מקור]

Tournesol.png
תודה על תרומתך לוויקיפדיה. עם זאת, מחקנו את הערך שכתבת, כיוון שאינו עומד בסטנדרטים של כתיבת ערכים באנציקלופדיה בשל נושאו, תוכנו או ניסוחו, או בשל היות הערך שכתבת קצר מדי מכדי להיות ערך אנציקלופדי. אם לדעתך הנושא ראוי לערך ובכוונתך להרחיבו, ניתן לפנות לדף בקשות ממפעילים כדי לבטל את המחיקה, ולשחזר את הערך.
מומלץ לעבור על המדריך שלנו כדי להכיר טוב יותר את הסגנון המקובל של ויקיפדיה. כדאי גם לקרוא מספר ערכים טובים כדי לראות דוגמאות לסגנון כתיבה המקובל בוויקיפדיה. בנוסף אפשר להיעזר בחונך או חונכת המציעים את עזרתם בקליטת עורכים חדשים. אפשר לעיין גם במדריך המקוצר הזה: ויקיפדיה:לאן נעלמה העריכה שלי?.

בברכה, בבקשה אל תכתוב ערכים בני משפט אחד ותזמין אחרים "להרים את הכפפה". אם יש לך מידע ומוטיבציה לכתוב ערך - כתוב אותו, אם אין לך - אל תנדב אחרים. ערך במצב בו השארת אותו אינו מכבד את ויקיפדיה, בלשון המעטה. תודה. מגיסטרשיחה 20:45, 23 ביולי 2007 (IDT)

הוספה לדף המשתמש[עריכת קוד מקור]

הוספתי תוספת קטנה לפני ואחרי משוואת מקסוול ששמת בדף המשתמש שלך. זה אמנם לא פיסיקה ישירות, אבל אני מקווה שזה ימצא חן בעיניך. אתה כמובן מוזמן לוותר על זה אם אתה מעדיף. הרשתי לעצמי לערוך את דף המשתמש שלך מכיוון שהרשית זאת בדף. תודה bramilan 00:17, 24 ביולי 2007 (IDT)

קרל דניץ[עריכת קוד מקור]

למה מחקת הקישור לויטננט? בנוסף, אתה יוצר הפניות מרובות לאותו ערך. ראה 1943. מספיק פעם אחת בהתחלה. חגי אדלר 00:56, 24 ביולי 2007 (IDT)

ממ.. לא שמתי לב. אתה מוזמן לשחזר. סליחה. ‏DarkDiamonD‏ • שיחה 00:57, 24 ביולי 2007 (IDT)

אפשר הסבר קצר על הטעות שעשיתי. תודה.

הצבעתך[עריכת קוד מקור]

Emblem-WikiVote.svg

תודה לך על השתתפותך בהצבעה שבדף "ויקיפדיה:רשימת מועמדים למחיקה/:חובבי ציון (להקה)". לפי בדיקתי, הצבעתך לא תיספר במניין ההצבעות, מכיוון שעליך לעמוד בדרישות להשתתפות בהצבעה: ותק של 30 ימי פעילות ו-100 עריכות במרחבי התוכן ב-90 הימים שקדמו לתחילת ההצבעה. אף שהצבעתך לא תיספר, דבריך לא נמחקו, כי אם הועברו מפרק ההצבעה לפרק הצבעת המשתתפים ללא זכות הצבעה.

באפשרותך לבדוק האם יש לך זכות הצבעה באמצעות תוסף (גאדג'ט) בהעדפות. בלשונית "גאדג'טים", תחת הפסקה "שונות", יש לבחור באפשרות "סקריפט לבדיקת זכות הצבעה" (הוראות נוספות).

אם מבדיקתך עולה כי בעת פתיחת ההצבעה כן הייתה לך זכות הצבעה, באפשרותך לפנות אלי כדי שאבדוק את הנושא שנית.

בברכה,‏eytanarשיחהתרומות 13:49, 24 ביולי 2007 (IDT)

שים לב[עריכת קוד מקור]

איננו נוהגים לברך "ברוך הבא" משתמשים חדשים שטרם ביצעו אף עריכה. עדיף להמתין ולראות שכוונותיהם טובות. חשוב איך תצטייר אם תברך מישהו ואז הוא יתחיל להשחית. ‏odedee שיחה 11:01, 26 ביולי 2007 (IDT)

אני רק למדתי מאחרים לעשות כן. ‏DarkDiamonD‏ • שיחה 11:02, 26 ביולי 2007 (IDT)
האחרים בודקים שהאנשים שהם מברכים כבר עשו עריכה אחת לפחות, ושזו טובה ולא באה להזיק. ‏odedee שיחה 11:03, 26 ביולי 2007 (IDT)
מתקבל על הדעת, אקח זאת לתשומת ליבי. ‏DarkDiamonD‏ • שיחה 11:04, 26 ביולי 2007 (IDT)

העברת ערכים[עריכת קוד מקור]

שים לב - אין להעביר ערכים לשם חדש באמצעות העתק + הדבק, שכן כך לא נשמרים הכותבים של הערך ומוצג מצג שווא לפיו המעביר הוא כותב הערך. לפיכך, יש להשתמש בלשונית "העברה" המופיעה למעלה לצד לשונית "עריכה". לגבי אפקט קומפטון ספציפית, אנא נהל בדף השיחה דיון קודם להעברה, שכן אפקט קומפטון נראה לי מוכר יותר. בברכה, ירוןשיחה 21:40, 31 ביולי 2007 (IDT)

אני מתנצל על ההעברה הצעירותית שלי, אדע זאת להבא. בכל אופן, אני עדיין חושב שהוא צריך להיות מוצג כפיזור קומפטון ולא כאפקט קומפטון. למרות שמבחן גוגל אומר ההיפך.
אגב, גם באנגלית מבחן גוגל מנצח עבור compton effect ועדיין הערך שם הוא compton scattering. ‏DarkDiamonD‏ • שיחה 21:50, 31 ביולי 2007 (IDT)

מצחיקים[עריכת קוד מקור]

שוב הרשתי לעצמי להוסיף משהו לדף המשתמש שלך. זה אמנם פחות מצחיק מאשר קודם, אבל עשו לי את זה בתיכון (וזה היה מזמן), אז...כמובן, אתה מוזמן להוריד את זה אם זה נראה לך טפשי מדי.bramilan 15:27, 29 באוגוסט 2007 (IDT)